SugarSync VS Box: چه کسی بهتر است؟

دنیای تجارت یک زمینه در حال تغییر است. دیگر کارمندان همگی در یک ساختمان و یا حتی در یک شهر قرار ندارند. ارتباط از راه دور و گسترش کار گروه ها را با هم دشوار کرده است. ابر بیش از مکانی برای ذخیره سازی و تهیه فایل های پشتیبان تبدیل شده است. در حالی که درست است که اسناد را می توان در این اکانت ها به عنوان روشی برای از بین بردن هرگز ، ذخیره کرد ، اما کارهای بیشتری نیز می توان انجام داد.


این خدمات در حال تحول هستند تا به مشتریان امکان همکاری از راه دور ، به اشتراک گذاری و همگام سازی داده ها بین دستگاه ها را در صورت نیاز ضمن ارائه همکاری کامل بین کارگران ، فراهم کنند. با حضور هر چه بیشتر شرکت های ابری هر سال در صحنه ، می توان تشخیص داد که بهترین ها چه کسانی هستند.

در حالی که ما تمام خدمات موجود در جهان را با یکدیگر مقایسه نکرده ایم ، در اشتراک گذاری آنلاین ، همگام سازی و همکاری در برابر یکدیگر ، دو نام برتر را گشت می زنیم. چه کسی این کار را بهتر انجام می دهد: SugarSync یا جعبه?

SugarSync vs Box

SugarSync

SugarSync با عنوان Sharpcast در تجارت شروع به کار کرد. این سرویس ابزاری برای همگام سازی تصاویر بین چندین دستگاه از جمله موبایل و دسک تاپ بود. بنیانگذاران Gibu Thomas و Ben Strong این شرکت را در سال 2004 راه اندازی کردند.

SugarSync vs Box
© SugarSync

با این حال ، هر دو در سال 2008 ترک کردند. در این زمان ، لورا ییسیز برای رهبری مشاغل متلاشی منصوب شد و شرکت به عنوان SugarSync دوباره متولد شد. امروز ، SugarSync توسط مایک گروسمن اداره می شود و به عنوان مشتریانی که نام بزرگی مانند SanDisk ، کره Telecom ، BestBuy ، France Telecom-Orange و Lenovo انتخاب شده اند ، انتخاب می شوند..

جعبه

چندی بعد از آن که Sharpcast اولین اثر خود را آغاز کرد ، Box تاسیس شد. در سال 2005 ، هارون لوی ، دیلان اسمیت و دن لوین با هدف کمک به شرکت ها برای سرعت بخشیدن به نحوه عملکرد ، خدمات ذخیره سازی ابری را ایجاد کردند. این در اصل مفهومی بود که لووی به عنوان پروژه ای برای کلاس تجاری که در آن ثبت نام کرده بود ، طراحی کرد.


© Cloudward.net

امروزه ، Box در 92٪ از کل مشاغل Fortune 500 یافت می شود و بیش از 32 میلیون کاربر دارد. آنها ادعا می کنند که 275000 شرکت از نرم افزار خود استفاده می کنند و برای دستیابی به زمینه های بیشتر در عرصه شرکت متمرکز شده اند.

1

راحتی در استفاده

هیچ کس نمی خواهد ساعت ها بنشیند و بفهمد چگونه می توان از یک نرم افزار جدید استفاده کرد. هرچه استفاده از آن ساده تر باشد ، بیشتر مورد توجه مصرف کنندگان قرار می گیرد. ما تصمیم گرفتیم ببینیم کدام شرکت کاربر پسند تر ، SugarSync یا Box است.

SugarSync

هنگام استفاده ، SugarSync لزوماً برای مدیران خرد نیست. اکثر مصرف کنندگان دریافتند که رابط کاربری بصری و آسانی است. این سیستم به گونه ای تنظیم شده است که حتی یک کاربر تازه کار قادر به فهمیدن نحوه بارگذاری ، بارگیری و جابجایی اطلاعات خواهد بود. دکمه های روشن در قسمت بالای رابط کاربری آن را بسیار ساده می کند.

ممکن است هنگام به اشتراک گذاشتن سکسکه هایی رخ دهد ، زیرا این ویژگی به وضوح مشخص نشده است ، اما هنوز ساده تر از برخی از رقابت ها است. کاربران می توانند دفترچه ای از نامها را تنظیم کنند که امکان انتخاب سریع از آنها را برای دسترسی به پرونده ها فراهم می کند.

SugarSync همچنین دارای یک پوشه دسک تاپ محلی ، معروف به Magic Briefcase است که به مصرف کنندگان امکان می دهد تا اطلاعات را بین هارد دیسک و حساب ابری همگام سازی کنند. با این حال ، این ویژگی می تواند یک نقطه سردرگمی باشد زیرا این سرویس همچنین مشتریان را قادر می سازد که از کدام فایلهایی که می خواهند بطور خودکار نسخه پشتیبان تهیه کنند ، انتخاب کنند.

در کل نرم افزار کمی منحنی یادگیری وجود دارد ، به همین دلیل برخی از مصرف کنندگان دوست ندارند از آن استفاده کنند.

جعبه

وقتی صحبت از رابط کاربری می شود جعبه استفاده بسیار ساده است. مانند SugarSync ، سیستم تمیز و مستقیم به جلو است. حتی تازه کارها می توانند بین بارگذاری ، بارگیری و اشتراک گذاری حرکت کنند. Box همچنین دارای نرم افزاری است که مستقیماً روی هارد دیسک مصرف کننده بارگیری می شود.

کاربران می توانند برای همگام سازی آسان و نگران ، پرونده ها را به برنامه اضافه کنند. وقتی برای اولین بار فضای محلی را امتحان کردیم ، برای همگام سازی یک پوشه مشکلی پیش آمد. با این حال ، هنگامی که فهمیدیم که چگونه گزینه ها را انتخاب کنیم ، خیلی روانتر پیش رفت.

مشتریان سازمانی ، کسی که جعبه برای آن طراحی شده است ، به یک درگاه سرپرست نیز دسترسی خواهند داشت. این منطقه ایجاد گروه های کاری ، نظارت بر فعالیت و تنظیم مجوزهای کاربر را آسان می کند. این ساده و آماده برای استفاده درست از راه اندازی حساب است.

ما دریافتیم که بیشتر مصرف کنندگان از این محصول راضی هستند و علی رغم مشکلات جزئی که برای اولین بار هنگام استفاده از نرم افزار محلی با آنها روبرو شدیم ، استفاده از آن را آسان کرد. Box این دور را طی می کند زیرا استفاده از نرم افزار به طور کلی آسان تر است و نرم افزار محلی نیز گیج کننده نیست.

دور: سهولت استفاده از Point for Business Box

لوگوی SugarSync
آرم تجاری جعبه

2

قابلیت اطمینان

کاربران باید بدانند که هنگام ورود به حساب کاربری خود ، اطلاعات مورد نیاز آنها در دسترس خواهد بود. در گذشته ، برخی از شرکت ها وجود داشته اند که بدون دلیل به جز خرابی سیستم ارائه دهنده ابر اطلاعات را از دست داده اند. آیا SugarSync یا Box قابل اطمینان تر است?

SugarSync

بسیاری از سرویس های ابری در مورد قابلیت اطمینان آنها مورد سوال قرار می گیرند و SugarSync نیز از این قاعده مستثنی نیست. بر خلاف شرکت های میزبان وب ، تشخیص این که این عملیات به دلیل تعمیر و نگهداری و یا موارد دیگر در دسترس نیست ، سخت تر است.. 

ما در یافتن رتبه بندی های به موقع فعلی کار سختی داشتیم. ما متوجه شدیم که در ژوئن سال 2014 برخی موارد گزارش شده وجود داشته است ، اما شکایتی دیگر وجود ندارد.

هیچ شکایتی در مورد اطمینان از نگه داشتن اطلاعات پس از ذخیره سازی در سرورهای آنها وجود ندارد. فهمیدیم که یک بار اطلاعات موجود است ، در آنجا می ماند مگر اینکه توسط کاربر حذف شود. این سرویس نسخه ای را ارائه می دهد تا به شما در حفظ نسخه ای از تمام اسناد واقع در حساب کمک کند.

با نگه داشتن پنج نسخه آخر ، کاربران می توانند با آگاهی از اینکه اطلاعاتشان با یک کلیک ماوس در دسترس است ، راحت تر استراحت کنند.

جعبه

همانطور که گفته شد ، یافتن رتبه های uptime برای ارائه دهندگان ذخیره سازی ابر دشوار است. با این حال ، جعبه نرخ آنها را در صفحه اصلی تبلیغ می کند. ما توانستیم تأیید کنیم که این شرکت دارای 99.99٪ حداکثر تاخیر با خرابی 0.01٪ برای تعمیر و نگهداری های ضروری مانند وصله امنیتی است..


© Cloudward.net

Uptime تنها چیزی نیست که باعث می شود یک سرویس قابل اعتماد باشد. شکایاتی علیه شرکتهایی مانند Dropbox به دلیل از دست دادن پرونده ها صورت گرفته است. جعبه شهرت بسیار خوبی برای ایمن نگه داشتن فایل ها در برابر از بین رفتن دارد.

در سال 2013 شکایتی وجود داشت مبنی بر اینکه یک حساب با وجود داشتن هیچ ارتباط واقعی ، با یک حساب سازمانی “وارد سیستم شده” است. پرونده ها برای مدتی از بین رفتند ، اما این شرکت برای بازیابی اطلاعات سخت تلاش کرد. سخنگویان شرکت ابری به مشتریان اطمینان داد که این یک خطای یک بار است و هیچ شکایتی مشابه قبل یا از آن زمان وجود ندارد.

برنده است جعبه برای زمان شگفت انگیز و اثبات شده آنها و تعهد آنها برای بازیابی پرونده های از دست رفته.

دور: نقطه قابل اطمینان برای تجارت باکس

لوگوی SugarSync
آرم تجاری جعبه

3

سرعت

سرعت بارگذاری و بارگیری مهم است. کاربران وقت ندارند که بنشینند و منتظر بمانند تا داده ها به آنها دسترسی پیدا کند ، به خصوص اگر می خواهند اطلاعات را بازیابی کنند. ما تصمیم گرفتیم ببینیم چه کسی این کار را سریع انجام می دهد: SugarSync یا Box.

SugarSync

سرعت برای بسیاری از مصرف کنندگان یک نکته مهم است. برای SugarSync ، منطقه ای است که در آن ممکن است فقط اندکی از بین بروند. فهمیدیم که سرعت بارگیری و بارگیری در بعضی مواقع می تواند کمی لاغر باشد.


© SugarSync

در حالی که کاربران می توانند میزان پهنای باند مورد استفاده خود را برای این فرآیند تنظیم کنند ، ممکن است به خصوص در هنگام انتقال اولیه کافی نباشد. انجام اولین صرفه جویی بیشتر از آنچه که برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه می کند ، همیشه طول می کشد.

ما تصمیم گرفتیم ببینیم دیگران درباره سرعت SugarSync چه گفتند و در فروم راهنما چندین شکایت و سؤال پیدا کردیم. مشتریان از نرخ کلی نقل و انتقالات که تجربه کرده اند راضی نبودند. برخی از مصرف کنندگان تاخیر تا حداکثر یک ساعت برای ذخیره فایل 100MB را تجربه کرده اند. در مقایسه ، باکس فقط چند دقیقه طول می کشد تا همان کار را انجام دهد.

جعبه

زمان بارگذاری ، ماهیت اساسی دارد. باکس در هنگام آزمایش بر روی این منطقه عملکرد شگفت آور و خوبی داشت. هیچ رفتاری لاغر وجود نداشت و پرونده ها به موقع منتقل شدند. استفاده از برنامه دسک تاپ بیشتر از سرویس مبتنی بر وب طول می کشد.


© Cloudward.net

بازخورد مصرف کننده ای که پیدا کردیم شبیه به تجربه خودمان بود. اکثر کاربران مشکلی در بارگیری و بارگیری اطلاعات از درایوهای سخت و غیره ندارند. ما آزمایش نکردیم که آیا راهی برای تغییر استفاده از پهنای باند مانند SugarSync وجود دارد ، زیرا ما نیازی به انجام این کار نداشتیم.

باز هم ، Box این دور را برای توانایی خود در انتقال سریع فایل ها انجام می دهد.

دور: نقطه سرعت برای کار باکس

لوگوی SugarSync
آرم تجاری جعبه

4

امکانات

ویژگی ها می توانند یک شرکت را ایجاد کرده یا آن را خراب کنند. برخی از مصرف کنندگان زنگ و سوت زیادی می خواهند ، در حالی که برخی دیگر به اندازه آنها اهمیت نمی دهند. برای اینکه به کاربران کمک کنیم تا بهترین تصمیم را بگیرند ، ما SugarSync را در برابر رقیب برتر ، جعبه ، نادیده گرفتیم تا ببینیم چه کسی بهترین گزینه ها را دارد.

SugarSync

یکی از زمینه هایی که SugarSync واقعاً از آن متمایز است ، این ویژگی ها است. این سرویس فقط یک عمل استخوان لخت نیست و مصرف کنندگان از این واقعیت لذت می برند. برخی از ویژگی های آنها شامل نسخه نویسی و بازیابی پرونده ها ، برنامه های خوب تلفن همراه ، در هر نقطه و دسترسی است. همچنین دارای بارگذاری و رها کردن بارگذاری ، مدیریت فایل ، همگام سازی پرونده در دستگاه های مختلف ، اشتراک گذاری فایل و تهیه نسخه پشتیبان خودکار است.

علاوه بر ویژگی ها ، این رابط کاربری ساده است و نرم افزار محدودی برای بارگیری در درایوهای محلی وجود دارد. برنامه های تلفن همراه برای دستگاه های اندرویدی و اپل وجود دارد ، با این وجود هیچ برنامه ای برای تلفن های ویندوز یا بلک بری وجود ندارد.

SugarSync دارای چند نوع ذخیره سازی است. این سرویس هیچ فضای خالی را ارائه نمی دهد. این کارآزمایی 30 روزه را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد قبل از انجام برنامه ماهانه یا سالانه ، آن را امتحان کنید. گفته می شود ، برای فعال کردن حساب باید در هنگام ثبت نام شماره کارت اعتباری یا حساب پی پال بدهید.

جعبه

باکس مانند رقابت ، از ویژگی های بسیاری برای لذت بردن کاربران خود برخوردار است. شامل امکان ایجاد گروه ، به اشتراک گذاری فایل ها ، ویرایش اسناد Google و پرونده های Microsoft Office بدون ترک برنامه وب و اضافه کردن چندین کاربر است. جعبه همچنین برنامه هایی برای دستگاه های تلفن همراه ، مرورگرهای وب و دسک تاپ ها ، با کنسول مدیریت برای مشتریان سازمانی ، تنظیم مجوز و امنیت برای کاربران و همگام سازی پرونده از برنامه دسک تاپ.


© MedXT

علاوه بر این ، جعبه با توجه به مصرف کنندگان سازمانی طراحی شده است. آنها برای تأمین نیازهای رو به رشد ، ابزارهای همکاری ارائه می دهند که نه تنها به کارمندان اجازه می دهد تا روی یک پروژه با هم همکاری کنند ، بلکه به این کاربران مشابه امکان می دهند در صورت نیاز با مشتری یا مشتری خود کار کنند.. 

مصرف کنندگان بنگاه اقتصادی این قابلیت را دارند که ویژگی های امنیتی خود را در برنامه های ابری قرار دهند. این بدان معنی است که این مشتریان می توانند برای محدود کردن دسترسی به اسناد حساس ، قوانین سفارشی ایجاد کنند. سرپرستان همچنین می توانند تنظیمات کاربر را در صورت لزوم محدود کنند. 

سرپرستان توانایی مدیریت گروه های کاری و به روزرسانی نرم افزارها را به صورت یکجا دارند. مدیران می توانند بر فعالیت خود نظارت داشته و از بروز هرگونه مشکوک از کنسول پرچم گذاری کنند. جعبه از دستگاه های تلفن همراه Android و Apple پشتیبانی می کند ، اما برخلاف SugarSync ، این سرویس برنامه هایی برای تلفن های ویندوز و دستگاه های بلک بری دارد.

یکی دیگر از ویژگی های Box ارائه شده ، 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان برای کاربران شخصی است. SugarSync هیچ گزینه غیر پرداختی را ارائه نمی دهد. برنامه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد ، اعم از استفاده فردی تا پشتیبانی کامل از شرکت. جعبه ، به دلیل مجموعه ای از ویژگی های دوستانه سازمانی ، پشتیبانی از دستگاه همراه و ذخیره سازی رایگان – دوباره برنده می شود.

دور: ویژگی های نقطه برای جعبه تجارت

لوگوی SugarSync
آرم تجاری جعبه

5

امنیت

قرار دادن اطلاعات با یک شرکت ابری تنها در صورتی کار می کند که کاربر می داند داده های آنها مشمول اشتراک گذاری با هر کسی نیست. برای دستیابی به اعتماد مصرف کننده ، پروتکل های امنیتی باید درجه یک و در جای خود قرار داشته باشند. بنابراین چه کسی بهترین محافظت را دارد: SugarSync یا Box?

SugarSync

امنیت احتمالاً یکی از مهمترین مناطقی است که باید مورد توجه قرار گیرد. براساس وب سایت SugarSync ، آنها از رمزگذاری AES 256 بیتی برای ایمن نگه داشتن داده ها استفاده می کنند. علاوه بر این ، این سرویس از رمزگذاری SSL 3.3 Transport Layer Security (TLS) برای محافظت از پرونده ها هنگام انتقال به و از سرورهای خود استفاده می کند..

فعالیت شبکه SugarSync 2.0 Beta

این شرکت اعلام کرده است که آنها از همان سطح امنیتی مانند موسسات مالی استفاده می کنند تا به امنیت اطلاعات کاربر کمک کنند. با این حال ، مانند بسیاری از شرکت های ابری ، این یکی اجازه نمی دهد تا کاربران بتوانند کنترل کلیدهای رمزگذاری را حفظ کنند ، این امر می تواند منجر به دستیابی اشخاص ثالث به آسانی شود.

این ممکن است برای مشتریانی در سطح شرکت ایجاد مشکل کند. باکس اخیراً اعلام کرده است که آنها در آینده نزدیک این ویژگی را ارائه می دهند.

جعبه

باکس مانند رقیب خود از امنیت SSL و رمزگذاری 256-AES استفاده می کند تا اسناد را در سرورهای خود ایمن نگه دارد. این شرکت تا آنجا پیش می رود که نام پرونده ها را رمزگذاری کند ، و این امکان را برای موتورهای جستجو برای نمایه سازی داده ها فراهم نمی کند. مراکز داده شبانه روزی با ممیزی ثابت کنترل می شوند تا درایوهای فیزیکی ایمن باشند.

SugarSync vs Box
© جعبه

مصرف کنندگان کنترل این را دارند که چه کسی می داند حتی وقتی پرونده ها در بین گروه های مردم به اشتراک گذاشته می شود ، چه چیزی را مشاهده می کند. سرپرستان می توانند پرونده ها را در صورت تمایل در “فقط خواندنی” تأمین کنند ، که این امر باعث می شود که پرونده از بارگیری آن جلوگیری شود. به زودی ، مشتریان سطح شرکت گزینه ای برای حفظ کلیدهای رمزگذاری دارند ، که سطح امنیتی را که در رقابت دیده نمی شود ، اضافه می کنند..

گواهینامه های اضافی که توسط جعبه نگهداری می شود شامل Safe Harbor و SAS70 Type II است. جعبه برنده محدودیت ها و توانایی مشتریان شرکت برای نگه داشتن کلیدهای رمزگذاری است.

دور: نقطه امنیتی برای تجارت باکس

لوگوی SugarSync
آرم تجاری جعبه

6

نتیجه

در حالی که باکس چند سال پیش با وارد کردن یک حساب کاربری با شخص ثالث ، به اشتباه افتاد ، هیچ چیز دیگری از آن زمان گزارش نشده است و شرکت اطلاعات را برای کاربر بازیابی کرده است. آنها برای کمک به مشتری خود از بالا و فراتر رفتند.

حتی اگر ما به طور معمول خدمات مشتری را بین شرکتها در یک رقابت سر به سر مقایسه نمی کنیم ، متوجه شدیم که شکایت های زیادی درباره بخش ارتباط با مشتری SugarSync وجود دارد ، و باعث شد ما حتی در این عرصه به سمت جعبه تکیه کنیم..

برخی از مصرف کنندگان ممکن است مسائل مربوط به سرعت را که ما با SugarSync انجام دادیم نداشته باشند و ممکن است ترجیح دهند از ویژگی های آنها استفاده کنند ، پیدا کردن جعبه بسیار مهم است. گزینه های جعبه برای استفاده توسط مشتریان در سطح شرکت طراحی شده است. با این حال ، باکس برای کسانی که علاقه مند هستند که هنوز هم ویژگی های کامل ، اما نه همه آنها را دارد ، راه حل ذخیره سازی شخصی را ارائه می دهد.

انتخاب بهترین شرکت ابری یک قدم مهم برای هر مصرف کننده یا شرکتی است. مناطقی وجود دارد که کاربران نسبت به سایرین وزن بیشتری خواهند داشت. با این حال ، ما احساس کردیم که Box در SugarSync در هر منطقه از این قضیه پیشی گرفته است.

برنده: جعبه

نسخه صوتی

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map