بهترین خدمات SSO برای ذخیره سازی ابر

یک سرویس ورود به سیستم یا SSO ، به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از همان رمز عبور ، وارد چندین برنامه وب شوند ، صرف نظر از اینکه چه نوع برنامه نویسی توسط آنها ساخته شده است. به عبارت ساده ، همه چیز در مورد سادگی است و در این مقاله ما می خواهیم به بهترین خدمات SSO برای ذخیره سازی ابری بپردازیم.


هرچه تعداد رمزعبورهای کمتری را بخاطر بسپارد ، کارمندان مشاغل لازم را به خاطر می آورند ، هرچند که در سیستم های ذخیره سازی ابری مانند آنهایی که در بهترین راهنمای EFSS ما شرح داده شده اند ، کمتر از سیستم ها قفل می شوند. البته ممکن است کسی تصور کند که رمزهای عبور کمتری از یک دزد سایبری ممکن است به سرقت برود ، با سهولت بیشتری می توانند وضعیت معیشت شما را خراب کنند..

با این حال ، از نقطه نظر امنیتی ، در نهایت مدیریت یکپارچه دسترسی به معنای کنترل سختگیرانه تر بر روی سیستم های شما نسبت به جعل رمز عبور های مختلف است.

در صورت نقض احتمالی ، چنین سرویس های SSO به شما امکان می دهند اعتبار دسترسی را به طور همزمان به چندین سیستم تغییر دهید ، که این یک مزیت بزرگ است. علاوه بر این ، با داشتن گذرواژه های کمتری به خاطر بسپارید ، نیروی کار شما ممکن است کمتر از وسایل عبور ضعیف تر مانند “pasword123” یا “ih8myjob” استفاده کند.

قبل از ورود به لیست بهترین خدمات SSO ، اجازه دهید برخی ویژگی های خاص را که برای آسانتر و ایمن تر کردن مدیریت رمزعبور طراحی شده اند مرور کنیم ،.

چه چیزی بهترین سرویس SSO را برای ذخیره سازی ابر ایجاد می کند

یكی از مهمترین مواردی كه هنگام انتخاب یك سرویس SSO باید به دنبال آن باشید این است كه اطمینان حاصل كنید كه تمام برنامه های وب مورد استفاده در كسب و كار شما را به صورت پیش فرض یا از راه دور میزبانی می كند..

برای این مقاله ، ابتدا به دنبال پشتیبانی از سرویس های ذخیره سازی ابری هستیم که برای مشاغل ، معمولاً با نام های همگام سازی پرونده های سازمانی و سرویس های اشتراکی ، طراحی شده است. این خدمات شامل Dropbox Business ، Egnyte Connect ، Box Business و بسیاری گزینه های دیگر است. (بررسی ما Egnyte Connect را بخوانید تا دریابید که چرا فکر می کنیم بهترین دسته است).

البته برنامه های دیگری را نیز در نظر گرفتیم ، از جمله سیستم های HR ، ابزارهای ارتباطی و سیستم عامل های CMS.

پس از پشتیبانی از برنامه ، ما به دو جنبه بطور خاص نگاه کردیم: سهولت استفاده و امنیت. برای سهولت استفاده ، ما به کاربر نهایی و تجربه سرپرست نگاه کردیم. برای مورد دوم ، ما در درجه اول نگران مدیریت کاربران بودیم.

هنگام امنیت ، دو مورد وجود دارد که هر سرویس خوب SSO باید ارائه دهد: کنترل سیاستهای گذرواژه و احراز هویت چند عاملی (MFA).

کنترل خط مشی گذرواژه به تیم مدیریت شما اجازه می دهد قوانین ایجاد رمزهای عبور مانند طول و درج کاراکترهای خاص را دیکته کند. رمزهای عبور سخت تر سخت تر از این است که شکستن بی رحمانه سخت تر باشد ، به این معنی که مجرمان سایبری زمان سخت تر شدن در کسب و کار شما خواهند داشت.

تأیید هویت چند عاملی ، که گاهی اوقات تأیید هویت دو عاملی نیز خوانده می شود ، به اطمینان حاصل می کند که اگر یک رمز عبور به سرقت برود ، استفاده از آن بسیار سخت تر خواهد بود.

ویژگی اصلی تأیید هویت چند عاملی این است که اگر شخصی سعی کند با استفاده از گواهینامه های شما در یک دستگاه ناآشنا وارد سیستم شود ، اعتبار اضافی لازم است ، معمولاً به صورت کد امنیتی که به دستگاه تلفن همراه شما ارسال می شود. سرانجام ، ما همچنین به بررسی هزینه هر کاربر و مقیاس پذیری توجه می کنیم.

اکنون که معیارهای خود را بیان کردیم ، برای انتخاب بهترین SSO برای ذخیره سازی ابری ، با انتخاب برتر ما ، OneLogin شروع خواهیم کرد..

بهترین سرویس SSO برای ذخیره سازی ابر: OneLogin

OneLogin احتمالاً به عنوان شناخته شده ترین نام در زمینه SSO شناخته شده است و شهرت آن بیشتر سزاوار است. کارهای بسیار کمی در راه اندازی OneLogin وجود دارد زیرا بیش از 5،000 برنامه وب پیش تنظیم شده برای کار دارد. اگر یک برنامه گنجانده نشده باشد ، OneLogin روندی را در دست دارد که درخواست افزودن آن را دارد.

در میان این برنامه های وب گزینه های زیادی برای ذخیره سازی ابری وجود دارد ، از جمله انتخاب مورد علاقه ما برای مشاغل متوسط ​​و بزرگ ، Egnyte Connect. Dropbox ، Box ، G Suite و OneDrive را نیز پیدا خواهید کرد.

سایر برنامه های یادداشت شامل GitHub ، Slack ، Salesforce ، GoToMeeting ، Taleo و WordPress است. ابزار حسابداری مبتنی بر وب مورد علاقه ما ، QuickBooks ، و برنامه مورد علاقه توجه ما ، Evernote ، نیز پشتیبانی می شود. (نقد و بررسی آنلاین Quickbooks ما یا بررسی Evernote را بخوانید).

پورتال ورود به سیستم OneLogin برای دسک تاپ و تلفن های هوشمند قابل استفاده و در دسترس است. برای کمک به تلاش های سرپرست ، این سرویس از طریق رابط وب خود یک ویژگی “دایرکتوری یکپارچه” را فراهم می کند ، که اطلاعات را از چندین ابزار دایرکتوری کارمندان (روز کاری ، اکتیو دایرکتوری ، G مجموعه و غیره) در نزدیک به زمان واقعی همگام سازی می کند..

همچنین از فراهم کردن کاربر در زمان واقعی پشتیبانی می شود و به خودکار سازی فرآیند سوار شدن و خارج از سیستم کمک می کند تا احتمال خطاهایی را که می توانند مالکیت معنوی شرکت شما را به خطر اندازند کاهش دهد. شما می توانید گزینه های دسترسی را بر اساس چندین ویژگی مختلف کارمند ، از جمله بخش ، عنوان ، نقش و مکان تعریف کنید.

در واقع ، OneLogin به شما امکان می دهد خط مشی های رمز عبور خود را تعریف کنید. گزینه های خط مشی شامل طول رمز عبور ، پیچیدگی ، محدودیت در استفاده مجدد از گذرواژه ، زمان پایان جلسه و گزینه های سلف سرویس برای تنظیم مجدد رمز عبور است.

احراز هویت چند عاملی نیز پشتیبانی می شود. OneLogin احراز هویت خاص خود را با نام OneLogin Protect دارد که با اندروید و iOS کار می کند. از طرف دیگر ، می توانید از یکی از چندین تأییدکننده پشتیبانی شده ، از جمله Duo Security ، RSA SecurID و Google Authenticator استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل OneLogin را بخوانید.

دلایل دیگری که ما OneLogin را دوست داریم

در حالی که برای مشاغل در نظر گرفته شده است ، OneLogin یک برنامه رایگان دارد که برای مصارف خانگی نیز مناسب است. با استفاده از این طرح می توانید تا سه برنامه وب وصل کنید. فراتر از این ، OneLogin دارای سه برنامه تجاری متفاوت با هزینه های مختلف برای هر کاربر و حداقل کاربران مورد نیاز: Starter ، Enterprise و نامحدود.

OneLogin Starter حداقل به 25 کاربر نیاز دارد اما فقط هزینه 2 دلار برای هر کاربر در هر ماه. با این حال ، مانند برنامه رایگان ، احراز هویت چند عاملی یا قوانین رمز عبور محور را شامل نمی شود ، بنابراین اگر امنیت ضروری است ، می خواهید برای نسخه Enterprise هزینه کنید ، که هزینه آن دو برابر بیشتر از هر کاربر است بلکه فقط 10 کار برای شروع کار نیاز دارد.

در کل ، هزینه OneLogin به راحتی از مزایایی که دریافت می کنید سایه افکنده است. حتی می توانید برای برجسته کردن شغل خود ، مشتری را با مارک های سفارشی روی دسک تاپ و برنامه های ورود به سیستم موبایل ، سفید کنید.

اکتا

Okta SSO بیشترین مزایایی را که شما با OneLogin به دست می آورید فراهم می کند ، بنابراین عادلانه است که واقعاً آنرا 1A بگویید و نه از مقام دوم. براساس وب سایت Okta ، بیش از 5،500 پیشنهاد در این برنامه وب قرار گرفته است.

Dropbox ، G Suite ، Box و Egnyte از جمله فروشگاه های ذخیره سازی ابری هستند. Slack ، Office 365 ، Salesforce و Zendesk برخی از ادغام های ذخیره سازی غیر ابر را برجسته می کنند. Okta همچنین با سیستم های HR چندگانه به شما کمک می کند تا از کار در هواپیما و مسافرت خارج شوید ، از جمله Workday ، bambooHR و SAP SuccessFactors.

Okta همچنین در صورت عدم پشتیبانی برنامه وب شما ، می تواند در هر API مدرن ادغام شود ، مانند اینکه این یک ابزار داخلی است. در حقیقت ، کل تجربه بسیار قابل تنظیم است. با این وجود می توانید پیوند برنامه را تنظیم کنید ، اما زبانه ها را ایجاد کنید و اعلان ها را تنظیم کنید.

مانند OneLogin ، Okta به شما امکان می دهد قوانین سفارشی سازی رمز عبور را نیز سفارشی کنید ، تا احتمال رمزهای عبور ضعیف را کاهش دهید. همچنین می توانید خط مشی ها را برای گروه های خاص سفارشی کنید و امنیت رمز عبور را با ورود به زمان واقعی و یک نمایشگر رویداد داخلی نظارت کنید.

Okta همچنین می تواند علاوه بر خودکارسازی پردازنده کاربر ، برای ذخیره سریع یک دایرکتوری مبتنی بر ابر از پایگاه کارمند خود ، برای تنظیم سریع و مدیریت ویژگی های کاربر استفاده کند..

دلایل دیگر ما Okta را دوست داریم

با 30 روز استفاده رایگان می توانید اکتا را برای تجارت خود امتحان کنید. بر خلاف OneLogin ، حداقل نیازهای کاربر برای اشتراک وجود ندارد. یک طرح اولیه SSO برای هر کاربر 2 دلار در هر ماه هزینه دارد ، در حالی که همچنین یک برنامه “Adaptive SSO” با قیمت 5 دلار برای هر کاربر در نظر گرفته شده است. سازگار SSO شامل ویژگی های مدیریت دارایی متنی اضافی ، مانند مکان یا قوانین مبتنی بر دستگاه است.

هیچکدام از برنامه های SSO شامل احراز هویت چند عاملی نیستند. برای این کار ، باید یک دلار دیگر به هزینه هر کاربر اضافه کنید. ویژگی دایرکتوری جهانی برای هر کاربر یک دلار اضافی نیز هزینه دارد.

JumpCloud

JumpCloud مانند دو انتخاب قبلی ما ، یک دایرکتوری آنلاین برای مدیریت پایگاه کاربر شما ارائه می دهد. در واقع ، این در درجه اول خود را به عنوان یک ابزار دایرکتوری به عنوان سرویس (DaaS) برای جایگزینی Microsoft Active Directory فهرست می کند. با استفاده از JumpCloud می توانید دسترسی سریع به برنامه ها و شبکه های مختلف را به سرعت فراهم کرده یا از بین ببرید.

همچنین می توانید برای مدیریت چندین کاربر به طور همزمان گروه هایی ایجاد کنید. دسترسی نیز می تواند براساس نقش به صورت خودکار انجام شود و JumpCloud هم از خط مشی رمز عبور و هم از تأیید هویت چند عاملی پشتیبانی می کند.

این سرویس SSO همچنین از چندین برنامه وب پشتیبانی می کند ، هرچند که تقریباً به اندازه OneLogin یا Okta نیز پشتیبانی نمی شود. با این وجود ، بسیاری از عمده ذخیره سازی ابری برای ابزارهای تجاری علاوه بر بسیاری از پیشنهادات SaaS ، در اختیار شما قرار گرفته است.

چرا دیگر ما JumpCloud را دوست داریم

JumpCloud دارای نسخه رایگان مانند OneLogin و Okta است. اما برخلاف آن دو ابزار ، نسخه رایگان آن کاملاً کاربردی است. تنها محدودیت ها این است که نسخه رایگان از پشتیبانی فنی بسیار محدودی برخوردار است و فقط برای ده نفر از کارمندان قابل استفاده است. با این حال ، برای یک تجارت کوچک با بودجه ، واقعاً نمی توان مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

با این حال ، برای کسانی که بیش از 10 کاربر دارند ، پرش گران قیمت می شود. هر کاربر فراتر از 10 هزینه هر هکتار 7.50 دلار خواهد بود ، دو برابر یا بیشتر از دو انتخاب SSO برتر ما.

دایرکتوری فعال Microsoft Azure

برای منصفانه بودن ، اکتیو دایرکتوری بسیار بیشتر از یک سرویس SSO است. این برنامه مدیریت کاملی جامع از هویت کارمندان را در همه جا فراهم می کند. به عنوان ابزاری که توسط مایکروسافت تولید شده است ، جای تعجب ندارد که این محصول همچنین با محصولات مایکروسافت به ویژه Office 365 بهترین عملکرد را دارد.

فراتر از آن ، سودمندی لاجوردی اندکی محدودتر است ، به همین دلیل دلیل بزرگی در رتبه چهارم لیست ماست. هنوز هم با Egnyte Connect ، Dropbox Business ، Box Business و چندین برنامه Google کار می کند ، بنابراین ما تصمیم گرفتیم که همچنان به این ضمانت نامه اشاره کنیم.

برای آن دسته از مشاغل که عمدتا به مدیریت Azure و Office 365 علاقه دارند ، ضرب و شتم دشوار است. به راحتی می توانید مجوزهای کاربر را کنترل کنید و حتی نقش های سفارشی را نیز برای کنترل دسترسی ایجاد کنید. همچنین می توانید یک درگاه کاربری سلف سرویس بسازید تا پایگاه کارمند شما بتواند کلمه عبور خود را تنظیم مجدد کند و احراز هویت چند عاملی را فعال کند.

چرا دیگر ما دایرکتوری فعال Microsoft Azure را دوست داریم

اگرچه بیشتر یک محصول سازمانی ، مورد حمایت مشاغل با بیش از 1000 کارمند ، Azure AD می تواند توسط مشاغل کوچکتر نیز مورد استفاده قرار گیرد.

یک برنامه رایگان به نام Azure Active Directory Free و 1 دلار برای هر نسخه به نام Azure Active Directory Basic وجود دارد. پایه را می توان برای حداکثر ده برنامه استفاده کرد ، پس از آن شما باید به برنامه پریمیوم پر هزینه تر ارتقا دهید که 4 دلار برای هر کاربر در هر ماه بازپرداخت می کند..

CA SSO

CA SSO لیست پنج کشور برتر ما را به خود اختصاص داده است. این یک راه حل انعطاف پذیر ، ایمن و به طور کلی آسان برای استفاده است که برای مشاغل کوچک و بزرگ جذاب خواهد بود.

مهمتر از همه ، این برنامه از تمام ابزارهای اصلی ذخیره سازی ابری و سایر برنامه های مهم مبتنی بر وب که مورد علاقه مشاغل است ، پشتیبانی می کند. این شامل Dropbox ، Egnyte و گزینه های دیگری است که قبلاً در این مقاله به آنها اشاره کردیم ، به عنوان راه حل های مناسب برای میزبانی پرونده برای کسب و کارها.

CA SSO از ایجاد خط مشی رمز عبور پشتیبانی می کند ، هر چند به ما اعتراض نمی کند که به اندازه OneLogin یا Okta انعطاف پذیر باشد. در حقیقت ، CA SSO در بعضی مواقع می تواند کمی دشوار باشد ، مسئله ای که به طور کلی با اسناد ضعیف همراه است.

به عنوان مثال ، تأیید هویت چند عاملی برای CA SSO خارج از جعبه در دسترس نیست. اگر مایل به ساختن یک طرح احراز هویت سفارشی هستید ، می توانید آن را پیکربندی کنید. این بدان معناست که کار بیشتری انجام می شود ، اما ما هنوز هم محصول را برای مشاغل دارای دانش فنی دوست داریم.

هزینه CA SSO می تواند گران باشد و برای کار با آن باید با فروش تماس بگیرید که این یک ناراحتی دیگر است.

چرا دیگر ما مانند CA SSO دوست داریم

CA SSO چند محصول مرتبط برای کمک به مدیریت پایگاه کارمندان خود دارد. این موارد شامل CA Directory و تأیید هویت CA است. در حالی که اسناد پشتیبانی می تواند پراکنده باشد ، CA SSO دارای یک جامعه کاربری قوی است که باید به برخی از روند اجرای آن کمک کند.

ذکر محترم

گزینه های SSO بسیار بیشتری نیز وجود دارد که ما ذکر نکردیم که ، برای برخی از کاربران ، احتمالاً گزینه های بهتری نسبت به Microsoft Azure AD یا CS SSO هستند ، حداقل. برخی از اسامی مهم شامل ورود به سیستم SAP Single ، سرویس Centrify Identity و هویت پینگ می باشد.

همچنین برخی از ابزارهای مدیریت رمز عبور نیز وجود دارند که اگرچه از نظر فنی SSO نیستند ، می توانند به این ترتیب برای تجارت شما کار کنند. بهترین آن دسته ، LastPass است که از چندین رمز عبور استفاده می کند ، بلکه برای مدیریت همه آن ها به یک رمزعبور اصلی متکی نیز متکی است..

LastPass دارای قیمت گذاری تجاری است که ممکن است برای مشاغل بسیار کوچک کار کند و فقط برای هر کاربر 4 دلار در ماه هزینه دارد. قیمت گذاری تجاری نیز موجود است ، زیرا تیم LastPass برای 5 تا 50 کاربر 2.42 دلار و شرکت LastPass برای هر کاربر 4 دلار و حداقل 5 نفر هزینه دارد. برای اطلاعات بیشتر مقاله ما در مورد نحوه ذخیره گذرواژه‌ها را در ابر بخوانید.

افکار نهایی

مدیریت رمز عبور یکی از مهمترین وظایف فن آوری اطلاعات در تجارت امروز است ، به خصوص با انتقال اطلاعات بیشتر به ابر. خدمات SSO نه تنها زندگی کارمندان را آسان تر می کند بلکه احتمال اینکه یک رمز عبور ضعیف یا سرقت شده منجر به آسیب جدی به کار شما شود نیز کاهش می یابد..

دو گزینه برتر ما OneLogin و Okta هستند که کمی اولویت اول را دارند. با این حال ، راه حل های قادر بسیاری وجود دارد و تفاوت بسیار کمی بین آنها از نظر ویژگی ها و هزینه ها وجود دارد. بهترین شرط شما این است که از آزمایشات رایگان استفاده کنید تا ابزاری را پیدا کنید که برای نیازهای شما کار کند.

در نظرات زیر می توانید نظرات خود را در مورد ابزارهای SSO که کار می کنند (یا نمی کنید) در نظرات زیر به اشتراک بگذارید و از خواندن آنها متشکرم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map