بهترین هارد اکسترنال برای PS4 در سال 2020

PS4 هنگام رها شدن ، به لطف طراحی فضای ذخیره سازی گرم و قابل تعویض ، باعث ایجاد حیرت شد. سونی کنسول را طوری طراحی کرده است که هارد دیسک از یک شکاف اختصاصی و به دور از سایر اجزا قابل دسترسی باشد. برای تغییر آن ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک هارد 2.5 اینچی خریداری کنید ، قدیمی را بیرون بیاورید و یک مورد جدید خود را وصل کنید. 


با این حال چند تغییر در درایو شما وجود دارد. ابتدا ، تمام پرونده های محلی خود ، از جمله پس انداز ، را از دست خواهید داد ، مگر اینکه آنها از ذخیره ابری نسخه پشتیبان تهیه نشده باشند. دوم ، شما باید نرم افزار سیستم PS4 را بارگیری و نصب کنید تا در واقع بتوانید از این کنسول استفاده کنید. لازم به ذکر نیست که در وهله اول PS4 خود را جدا کنید.

خوشبختانه ، با استفاده از هارد اکسترنال ، می توانید فضای ذخیره سازی PS4 خود را بدون جدا کردن سیستم یا از بین رفتن هر پرونده ، گسترش دهید. در این راهنمای بهترین هارد اکسترنال برای PS4 ، پنج انتخاب برتر خود را از بهترین راهنمای هارد اکسترنال خود بیرون کشیدیم تا بدانید که کدام یک از آنها را با کنسول خود استفاده کنید. 

قبل از اینکه وارد این لیست شویم ، ابتدا در مورد نحوه انتخاب گزینه های انتخابی خود ، و همچنین کارهایی که برای تنظیم یک هارد اکسترنال روی کنسول شما باید انجام دهیم صحبت خواهیم کرد.

بهترین هارد اکسترنال برای PS4 2020

انتخاب بهترین هارد اکسترنال برای PS4

دقیقاً مانند بهترین هارد اکسترنال ما برای راهنمای Xbox One ، این یکی از ظرفیت هاست. هدف استفاده از هارد اکسترنال با کنسول شما نصب بازی ها و برنامه های بیشتر است ، بنابراین جنبه هایی مانند سرعت و ضریب فرم اهمیت چندانی ندارند. به گفته این ، ظرفیت خام برای PS4 به اندازه Xbox One اهمیتی ندارد. 

اگرچه PS4 Pro عملکرد بهتری نسبت به PS4 معمولی و Xbox One دارد ، اما به اندازه Xbox One X قدرت چندانی ندارد. به همین دلیل ، PS4 Pro در اندازه های بازی گسترده ای که به آنها تعلق می گیرد ، اجرا نمی شود. بازی های پیشرفته ایکس باکس وان ایکس. با توجه به این نکته ، هنگام ساختن انتخاب ، بیشتر روی سرعت تمرکز کردیم. 

هرچند که این مسئله بیشتر از آنچه به نظر می رسید مسئله بوده است. PS4 و PS4 Pro دارای درگاه USB 3.0 هستند ، به این معنی که هر درایو USB 3.1 مانند SanDisk Extreme Portable ، به تمام توان خود نخواهد رسید (بررسی SanDisk Extreme Portable ما را بخوانید). همانطور که در بررسی ADATA SD600 ما دیدیم ، استفاده از SSD بر روی USB 3.0 نتایج کمتر از مطلوب را به بار می آورد. 

ما یک قانون استثنائی در مورد “فقط درایوهای USB 3.0” داریم که در واقع انتخاب برتر ما است. دلیل این است که ، بر خلاف Xbox One ، بازی های PS4 خیلی بزرگ نیستند ، که تمرکز آن بر زمان بارگذاری است. 

اگرچه شما نمی توانید عملکرد کامل یک SSD مبتنی بر USB 3.1 را بدست آورید ، اما باز هم یک مزیت عملکرد قابل توجهی را نسبت به یک درایو ریسندگی سنتی تجربه خواهید کرد. 

فاکتورهای دیگر ، مانند عامل شکل ، اهمیت چندانی ندارند. همانطور که در راهنمای Xbox One ما اشاره کردیم ، به احتمال زیاد درایو شما دارای یک خانه دائمی با کنسول شما است ، بنابراین راه حل های مبتنی بر دسک تاپ ، مانند Western Digital My Book Western ، گزینه های کاملی هستند. با این وجود ، ما برای کسانی که می خواهند بازی های خود را به صورت کامل انجام دهند ، چند گزینه قابل حمل داریم. 

در هنگام انتخاب ما نیز ملاحظات فنی وجود داشت. طبق مشخصات Sony ، PS4 و PS4 Pro فقط از درایوهای خارجی پشتیبانی می کنند که از USB 3.0 یا بالاتر استفاده می کنند و دارای ظرفیت 250 گیگابایت و 8 ترابایت هستند.

نحوه استفاده از هارد اکسترنال با PS4

PS4 و PS4 Pro به راحتی می توانند یک هارد داخلی نصب کنند. با این وجود انجام این کار بسیار پیچیده تر از استفاده از نوع خارجی است و خطر خراب کردن کنسول شما را به همراه دارد. قبل از اینکه بتوانید از یک هارد اکسترنال با PS4 استفاده کنید ، باید آن را فرمت کنید ، که می تواند روی خود کنسول انجام شود. 

ps4-hard-setup

همانطور که می توانید در نحوه تهیه یک راهنمای هارد اکسترنال ما بخوانید ، سیستم عامل های مختلف به سیستم فایل های مختلفی نیاز دارند ، این همان چیزی است که سیستم عامل برای سازماندهی داده ها از آن استفاده می کند. با کمال تعجب ، PS4 سیستم فایل خاص خود را دارد ، بنابراین باید درایو خارجی را به آن قالب بندی کنید. البته توجه داشته باشید که قالب بندی درایو کلیه داده های موجود در آن را پاک می کند. 

هنگامی که درایو خود را گرفتید ، آن را بگیرید و کابل USB 3.0 را شامل شوید ، به PS4 بروید و این مراحل را دنبال کنید:

 • درایو را به درگاه USB باز در جلو یا عقب کنسول وصل کنید 
 • پیام خطا را در مورد قالب بندی نادرست درایو نادیده بگیرید 
 • به منوی “تنظیمات” بروید و به سمت “دستگاه” بروید
 • “دستگاه ذخیره USB” را انتخاب کنید
 • هارد اکسترنال خود را پیدا کنید و “قالب به عنوان فضای ذخیره سازی طولانی” را انتخاب کنید 

پس از آن می توانید بازی ها را بر روی درایو نصب کنید. توجه به این نکته مهم است که PS4 به شما وادار نمی کند که درایو را مانند Xbox One انجام دهید ، بنابراین بدون توجه به آنچه می خواهید ، پیام خطایی دریافت خواهید کرد. پس از فرمت کردن درایو ، مکان پیش فرض برای ذخیره بازی ها خواهد بود. اگرچه با دنبال کردن این مراحل می توانید آن را تغییر دهید:

 • به منوی “تنظیمات” بروید و “ذخیره سازی” را انتخاب کنید
 • مکان بارگیری خود را انتخاب کرده و دکمه “گزینه” را روی کنترلر خود فشار دهید
 • “مکان نصب برنامه” را انتخاب کرده و حافظه داخلی یا هارد اکسترنال خود را انتخاب کنید

در آخر ، می توانید بازی ها و برنامه های کاربردی را در همان فهرست ذخیره سازی جابجا کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است:

 • درایو را که بازی در آن قرار دارد انتخاب کنید 
 • بازی مورد نظر را برای حرکت پیدا کنید ، سپس دکمه “گزینه ها” را فشار دهید 
 • “انتقال به فضای ذخیره طولانی” را انتخاب کنید

بهترین هارد اکسترنال برای PS4: Samsung T5

سامسونگ T5 برای PS4 بیش از حد مجاز است ، با توجه به اینکه حداکثر سرعت آن بالاتر از USB 3.1 است. با این حال ، اگر به دنبال بهترین های بهترین هستید ، T5 می تواند ارائه کند. علاوه بر اینکه یکی از کوچکترین هارد اکسترنالی است که ما مورد بررسی قرار داده ایم ، این یکی از سریعترین دستگاه هاست. این گفته ، این گرانترین درایو در لیست ما است. 

samsung-t5-1

حداقل در مقایسه با چرخش دیسک های سخت گران است. با سایر SSD های خارجی همخوانی دارد ، اما قیمت خیلی بد نیست. به عنوان مثال ، در مقایسه با S-Mobile G-Drive SSD ، برای مدل 2TB حدود 30 دلار پس انداز خواهید کرد (بررسی G-Drive G-Drive Mobile SSD ما را بخوانید). 

این گفت ، شما نمی توانید ظرفیت زیادی را برای پول خود بدست آورید. T5 در 2TB قرار دارد که در مقایسه با HDD های خارجی خیلی زیاد نیست. اگر در برابر سایر SSD در نظر گرفته شود ، بسیار عالی است؛ 2TB باید فضای کافی برای ذخیره بازی های شما داشته باشد ، به خصوص با توجه به تعداد عناوین کوچک و کوچک ایندی در فروشگاه پلی استیشن. 

علاوه بر این ، شما می توانید برای سرعت تجارت معامله کنید. در طی آزمایش ما ، T5 از 520 مگابیت در ثانیه برای خواندن و نوشتن های متوالی به ثمر رسید. عملکرد تصادفی بسیار عالی بود ، با تنظیم ساعت T5 در 160.1 MB / s برای خواندن تصادفی و 195.7 MB / s برای نوشتن تصادفی. 

در عمل ، این بدان معنی است که بازی ها به همان سرعت اینترنت شما بارگیری می شود ، و زمان بارگذاری در صفحه های بارگیری هم کمی ندارید. 

دلایلی دیگر که ما Samsung T5 را دوست داریم

اگر می خواهید مرکز سرگرمی خود را تمیز نگه دارید ، Samsung T5 هارد اکسترنال عالی است. وزن فقط 51 گرم و اندازه آن از کارت ویزیت کوچکتر است ، T5 می تواند به راحتی در پشت کنسول شما ، دور از چشم باشد. از آنجا که SSD است ، دیگر نیازی به تهویه ندارد و هیچ صدایی هم ایجاد نمی کند. 

اگرچه این یک بازی خوب برای PS4 شماست ، اما Samsung T5 همچنین به عنوان یک هارد اکسترنال به طور کلی یک انتخاب عالی است. سامسونگ شامل رمزگذاری سخت افزاری AES-256 در دستگاه است که به شما امکان می دهد تمام داده های خود را در پسورد قفل کنید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد رمزگشایی AES-256 در توضیحات ما در مورد رمزنگاری کسب کنید. 

از عملکرد تا ویژگی ها تا کیفیت ساخت ، T5 بسیار عالی است. اگرچه برچسب قیمت بالاتر از متوسط ​​آن ممکن است برخی از کاربران را از بین ببرد ، عملکرد یکی از سامسونگ T5 است. می توانید در مورد بررسی Samsung T5 ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

کتاب من Western Digital

اگر کمتر علاقه مند به سرعت و نگران ظرفیت هستید ، کتاب دیجیتالی Western Digital My هارد اکسترنال برای شما است. سامسونگ T5 نیز عملکردی ندارد – حتی نزدیک – اما از دست رفتن سرعت در ظرفیت آن ساخته شده است. کتاب من برای پول بسیار کمی فضای ذخیره تقریبا نامحدودی را ارائه می دهد.

غربی-دیجیتال-کتاب-1

برای یک نکته مرجع ، 1TB T5 20 دلار گرانتر از کتاب من 8TB است. اعلان می شود ، T5 یک SSD است در حالی که کتاب من یک درایو ریسندگی سنتی است ، اما اگر همه شما به آن توجه دارید فضای ذخیره سازی است ، کتاب من می تواند از T5 بهتر استفاده کند. 

وسترن دیجیتال دامنه را با 3 ترابایت شروع می کند و تا 10 ترابایت پیش می رود. مدلهای درایو دوتایی نیز وجود دارد که تا 20 ترابایت نیز می روند و با RAID-0 از پیش تنظیم شده حمل می شوند (راهنمای RAID ما را بخوانید). با توجه به اینکه PS4 فقط به طور رسمی از درایوهای تا 8TB پشتیبانی می کند ، نمی توانید نسخه 10TB را خریداری کنید.

نسخه های درایو دوگانه ممکن است کار کنند ، با توجه به اینکه شما فقط به لطف RAID-0 نیمی از فضای قابل استفاده را بدست می آورید ، اما ما آن را آزمایش نکرده ایم. با دیدن اینکه تنظیمات RAID حتی بر روی دسک تاپ می تواند دشوار باشد ، ما امید زیادی نداریم. با این وجود ، 8 ترابایت باید سالهای زیادی اتاق زیادی داشته باشد. 

دلایلی دیگر که کتاب My Digital Digital را دوست داریم

با وجود اینکه یک در حال چرخش در حال چرخش است ، Western Digital My Book عملکرد خوبی دارد. در واقع ، آن را به سریعترین لیست هارد اکسترنال ما تبدیل کرد. ما سرعتهای بالاتر از 200 مگابایت در ثانیه را برای خواندن و نوشتن های متوالی دیدیم که سرعت نوشتن تصادفی نزدیک به 12 مگابایت در ثانیه است. عملکرد خواندن تصادفی ضعیف بود ، با وجود این که ساعت کتاب من تنها با 0.59 مگابایت در ساعت در آمد. 

Inside a My Book یک هارد دیسک Western Digital Red است که برای ذخیره سازی متصل به شبکه ساخته شده است. با توجه به این نکته ، نتایج سرعت ما معنی دارد. سرعت نوشتن سریعتر نشان می دهد که درایو به سرعت از داده ها نسخه پشتیبان تهیه می کند ، که برای PS4 به این معنی است که می تواند بازی ها را بدون هیچگونه سکسکه بارگیری کند. با این حال ، هنگام خواندن داده ها از دیسک ، سرعت کمی را معامله می کنید. 

با این وجود ، ارزش یک کتاب My Western Western Digital غیرقابل انکار است. این امکان را به شما می دهد تا بدون هزینه زیادی هزینه ذخیره شده پشتیبانی شده را برای PS4 خود به حداکثر برسانید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این درایو در بررسی Western Book My Book Western Digital ما کسب کنید.

Seagate Backup Plus قابل حمل

Seagate Backup Plus Portable نسخه کوچکتر و باریک تر از Western Digital My Book است. با ظرفیت های بسیار بالا – تا 5 ترابایت – هنوز در دسترس است ، اما در محفظه ای کوچکتر قرار دارد و به نیروی خارجی احتیاج ندارد. به نظر می رسد بسیار بهتر ، با یک پارچه بافته شده که در چهار رنگ موجود است. 

seagate-backup-plus-قابل حمل-1

البته درایوهای Seagate کمی گیج کننده است. به عنوان مثال ، Seagate Portable وجود دارد ، که ، اگرچه شبیه به Backup Plus Portable ، یک چیز مشابه نیست (بررسی Seagate Portable ما را بخوانید). علاوه بر این ، سه نسخه از Backup Plus Portable وجود دارد که هر یک چیزی منحصر به فرد را ارائه می دهند. 

نسخه استانداردی وجود دارد که دارای ظرفیتهای 4TB و 5TB و همچنین نسخه Slim است که کمی کوچکتر است و دارای ظرفیتهای 1 ترابایت و 2 ترابایت است. Seagate یک نسخه Ultra Touch را نیز به فروش می رساند که در ظرفیت های 4TB و 5TB موجود است ، اما با قیمتی بالاتر از نسخه معمولی. به این دلیل است که دارای رمزگذاری USB-C و رمزگذاری سخت افزاری است. 

برای PS4 ، نسخه Ultra Touch واقعاً ارزش آن را ندارد ، بنابراین توصیه می کنیم از گذشته پرش کنید. دو گزینه دیگر بسیار خوب است. بر خلاف Western Digital My Book ، Backup Plus Portable به اندازه کافی کوچک است که در پشت کنسول شما قرار دارد ، خارج از دید. با این وجود ، قابل توجه تر این است که می تواند در حالی که حداکثر 5 ترابایت ذخیره سازی را ذخیره می کند ، این کار را انجام دهد.

دلایل دیگری که ما از Seagate Backup Plus قابل حمل دوست داریم

هنگامی که سرعت آن فرا می رسد ، Seagate Backup Plus Portable یک درایو متعادل تر از Western Digital My Book است. با این حال ، عدم تخصص به معنای کندتر بودن آن است. سرعت خواندن و نوشتن متوالی حدود 130 مگابایت در ثانیه بود ، در حالی که خواندن و نوشتن تصادفی حدود 1.3 مگابایت در ثانیه بود. 

در عمل ، این بدان معناست که بازی ها باید کمی سریعتر روی Seagate Backup Plus Portable بیش از My Book بارگیری کنند ، اما ممکن است شما بارهای کندتر بارگیری کنید. همزمان با بارگیری یک بازی ، پرونده ها برای نوشتن روی دیسک صف می شوند. اگر دیسک برای نوشتن آن داده اندکی طول بکشد ، زمان کلی بارگیری شما طولانی تر خواهد بود. 

اگر تصمیم دارید از درایو خارج از PS4 خود استفاده کنید ، پاداش خواهید گرفت. Seagate Toolkit را در ویندوز و macOS ارائه می دهد ، که به شما امکان می دهد کامپیوتر خود را آینه یا پشتیبان تهیه کنید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد Toolkit و چیزهای دیگر درایو ارائه شده در بررسی Seagate Backup Plus Portable ما داشته باشید.

درایو بازی رسمی PS4 Seagate

درایور Seagate Official PS4 Game در اصل همان مورد Seagate Portable است ، اما بسیار گرانتر است. گفته می شود ، بلند شدن و دویدن با یک هارد اکسترنال در PS4 شما را بسیار آسان می کند. علاوه بر این ، این به طور رسمی با آرم PS4 مارک گذاری شده است ، بنابراین اگر به نظر می رسد ، Drive Drive می تواند ارائه کند. 

seagate-ps4-game-drive

همانطور که در بالا ذکر شد ، شما باید یک فرایند طولانی را طی کنید تا یک هارد اکسترنال روی PS4 خود کار کند. با وجود این درایو بازی ، دیگر لازم نیست نگران این موضوع باشید. درایو آماده است تا از جعبه خارج شود ، از پیش آماده شده برای کار با PS4 شما. 

علاوه بر این ، درایو با همان سیستم عامل به عنوان حافظه داخلی PS4 شما حمل می شود. اگرچه حافظه داخلی PS4 عالی نیست ، اما بهتر از اکثر دیسک های خارجی است. از آنجا که سیستم عامل یکسان است ، شما باید بارهای بارگیری و بارگیری مشابه را با زمان ذخیره داخلی تجربه کنید. 

این به ذکر درایو نیست. Seagate یک نسخه 2TB ارائه می دهد ، که باریک و سیاه است و فقط یک آرم PlayStation در بالا سمت راست ، یک نشانگر LED در سمت چپ بالا و لوگوی Seagate در سمت راست پایین قرار دارد. نسخه 4TB کمی شعله ورتر است و دارای همان مارک ها است اما با یک نوار آبی که حاوی محیط درایو است. 

دلایل دیگری که ما Drive Seagate Official PS4 Game Drive را دوست داریم

درایو بازی PS4 از لحاظ عملکرد شبیه به Seagate Portable است ، اما این نسخه فقط یک نسخه گران قیمت و ارزشمند آن نیست. این محفظه کاملاً از جنس آلومینیوم است ، و سختی خاصی را به آن اضافه می کند و به شما امکان می دهد تا درایو را به راحتی انتقال دهید. 

Seagate همچنین دارای ضمانت محدود سه ساله است که یک سال بیشتر از ضمانت ارائه شده برای درایوهای قابل حمل و عادی قابل حمل Backup Plus است. شما هنوز هم به خدمات بازیابی Seagate دسترسی دارید که حداکثر سه سال بازیابی اطلاعات را فقط با 14.99 دلار ارائه می دهد. 

در آخر اینکه PS4 به شما امکان می دهد چندین حساب کاربری را در خود جای دهید ، می توانید کتابخانه بازی خود را با خود ببرید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که درایو را جدا کنید ، به سیستم PS4 دیگری وارد شوید و بازی هایی را که قبلاً بارگیری کرده اید بازی کنید.

اصول اولیه توشیبا کانویو

Toshiba Canvio Basics یک هارد اکسترنال چشمگیر نیست و به هیچ عنوان حساب نمی شود. سرعت مناسب برای آنچه هست ، با سرعت خواندن پی در پی 147.3 مگابایت در ثانیه ، سرعت نوشتن متوالی 154.1 مگابایت در ثانیه و خواندن / نوشتن تصادفی بین 1MB / z و 4MB / s است. اگرچه غیرقابل استفاده است ، Toshiba Canvio Basics ارزانترین راه برای ذخیره سازی فضای ذخیره سازی PS4 شما است.

toshiba-canvio-basic-1

توشیبا مبانی Canvio را بین 1TB و 4TB ارائه می دهد ، در حالی که مدل ظرفیت بالای مدل آن نیز با هزینه کمتر از 100 دلار است. در سطح هر گیگابایت ، قیمت بسیار عالی است. ما در بررسی خود خاطرنشان کردیم که قیمت به دلیل کمبود ویژگی ها بسیار خوب نیست ، اما این مهم نیست که وقتی از درایو با PS4 استفاده می کنید. 

عملکرد نیز بد نیست. اگرچه مقدمات Canvio با چیزی شبیه به SanDisk Extreme Portable قابل تخریب است ، اما در برابر سایر درایوهای قابل چرخش قابل حمل هم بد نیست. عملکرد متوالی بسیار خوب است و اگرچه عملکرد تصادفی فاقد آن است ، نباید هنگام بارگیری بازی ها آن را زیاد متوجه شوید. 

مهمتر از همه کیفیت ساخت است. اگرچه سرعت نباید شما را خیلی آهسته کند ، ساخت درایو خواهد شد. بسیار ارزان و شل و ول است ، دقیقاً مانند ADATA SD600. این مسئله در صورتی که درایو را در یک نقطه نگه دارید مسئله ای نخواهد بود ، اما اگر قصد دارید آن را در حرکت انجام دهید ، بهتر است با یک درایو دیگر بروید.

سایر دلایل ما اصول اولیه Canvio توشیبا را دوست داریم

قیمت دلیل اصلی این است که ما اصول اولیه Canvio Toshiba را دوست داریم. مدل 1TB که ارزانترین قیمت در این برد است ، کمتر از 45 دلار قیمت دارد که بین 5 تا 10 دلار کمتر از درایوهای مقایسه ای است. پس انداز بالاتر از دامنه است ، با مدل 4TB بهترین قیمت در هر گیگ را نشان می دهد. 

با این حال ، شما از ویژگی های قیمت انصراف می دهید. توشیبا هیچ برنامه کاربردی موجود در درایو را شامل نمی شود و در وب سایت توشیبا چیزی برای بارگیری وجود ندارد. تنها مورد موجود در درایو PDF است که جزئیات مربوط به یک سال ضمانت محدود را ارائه می دهد. اصول اولیه Toshiba Canvio کاملاً کاربردی است ، که اگرچه اجتناب ناپذیر است اما جایگاه خود را دارد. می توانید اطلاعات بیشتری را در بخش بررسی اصول Toshiba Canvio کسب کنید.

افکار نهایی

هارد اکسترنال بسیار خوبی برای PS4 وجود دارد. برای پول ما ، یا به سامسونگ T5 یا با کتاب My Western Western Digital می چسبیم. T5 بهترین کارایی را ارائه می دهد اما با هزینه ی فضا. کتاب من کمی کندتر است ، اما می تواند ظرفیت پشتیبانی PS4 را بیشتر کند. 

سه گزینه آخر نسبتاً قابل تعویض هستند. Seagate کیفیت ساخت و زیبایی شناسی بهتری را ارائه می دهد اما با قیمتی اندکی بالاتر از مبانی Toshiba Canvio. اگر هیچکدام از گزینه های فوق به نظر شما به دنبال آن نیست ، حتما بررسی های دیسک سخت خارجی دیگر ما را بخوانید. 

با PS4 خود از چه هارد استفاده می کنید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map