آیا بازی آنلاین ایمن است؟

در حالی که یک بازی آنلاین بازی می کنید ، ممکن است گهگاه به این سوء ظن شک کنید که چیزی به روشی که باید طی نمی کند. با داده هایی که وارد آن بازی تبلت می شوید چه اتفاقی می افتد؟ آیا هکرها می توانند شما را از طریق حساب World of Warcraft ردیابی کنند؟ با وجود همه داستانهای عجیب و غریب که در اینترنت وجود دارد ، شما نمی توانید کمک کنید اما تعجب می کنید ، بازی های آنلاین ایمن است?


پاسخ این است ، مانند اغلب اوقات ، “بستگی دارد” برای نزدیک تر شدن به یک پاسخ واقعی ، باید نگاهی به چند نوع مختلف از بازی ، بلکه همچنین در تاریخچه کوتاهی از نقض اطلاعات در بازی ها بیندازیم. تعداد بیشتری از اینها وجود دارد که شرکتهای بازی دوست دارند بپذیرند ، بنابراین بیایید بزرگترین آنها را بررسی کنیم.

با این حال ، قبل از اینكه ما توجه داشته باشید توجه داشته باشید كه این مقاله ای نیست كه به دنبال افرادی باشد كه به دنبال جلوگیری از برخوردهای ناخوشایند در اینترنت هستند. اگر روشی آسان برای حل این مشکلات وجود داشت – علاوه بر دکمه “بی صدا” قدیمی قدیمی – ما خوشحال می شویم که آن را با شما به اشتراک بگذاریم.

سرقت هویت

با این حال ، مشکلاتی که می توان با آنها به راحتی مقابله کرد ، معمولاً جدی تر از یک سیزده ساله است که شما را به نام خود می خواند. یكی از متداول ترین آنها سرقت هویت است ، در جایی كه مجرمان سایبری داده های شما را سرقت می كنند و از آنها برای اهداف خاص خود استفاده می كنند. هنگامی که صحبت از بازی های آنلاین می شود ، چنین هکرهایی معمولاً پس از جزئیات کارت اعتباری انجام می شوند.

لازم به ذکر است که بازیهای بزرگ نام معمولاً عاری از این نوع کارها نیستند ، مگر اینکه آنها به نوعی حمله هماهنگ شده ای برخورد کنند که امنیت آنها ، که بسیار عالی است ، قادر به انجام آن نیستند. بزرگترین مجرمان معمولاً بازی های گاه به گاه یا موبایل هستند که برخی از آنها این احساس را دارند که فقط در بازار عرضه می شوند تا شرکت های پشت سر آنها بتوانند اطلاعات مشتریان را بدزدند..

فرنك آباگينل ، اصلاح كننده اصلاح شده ، كه زندگي او زمينه سازي فيلم Catch Me If You Can You بود ، در گذشته به کاربران فيس بوك هشدار داد كه براي ثبت نام در بازي ها بر روي بستر رسانه هاي اجتماعي هشدار دهند. از آنجا که همیشه با این بازی ها مشخص نیست که چه نوع دسترسی ای به حساب شما دارند ، خیلی خوب می تواند افرادی را که با آنها بازی می کنید از طریق پست های شما در حال ترساندن باشند تا ببینند که آیا شما هیچ گونه مزایای جالبی برای آنها باقی مانده است. استفاده کنید.

خطر بزرگ دیگر بازی های موبایل از بازارهای رسانه های دیجیتال مانند فروشگاه Google Play است. از آنجا که به طور کلی هیچ کنترل دقیق وجود ندارد که چه چیزی را در این صفحات نشان دهد ، کلاهبرداری گسترش یافته است. بسیاری از این بازی های همراه با اجازه دادن به برنامه به خود اجازه می دهند تا کل تلفن شما را جستجو کند ، داده ها را جمع آوری می کند ، در حالی که بسیاری دیگر منتظرند تا کاربران بتوانند معامله خرد را انجام دهند و سپس با اطلاعات کارت اعتباری خاموش شوند..

اگرچه می توان ادعا کرد که معاملات خرد به خودی خود جنایی است ، اما خریداران به بهترین وجه مراقب بازی های رایگان هستند ، زیرا ممکن است دریابند که این لایحه بسیار بالاتر از وعده داده می شود..

نقض داده

System.securance.breach
© جف کیزر

گرچه بدخواهان بخش اعظمی از این بازی های موبایل را تشکیل می دهند ، اما مصرف کنندگان هوشمند ممکن است بخواهند حتی از شرکت های Bonafide اجتناب کنند زیرا امنیت آنها اغلب بسیار بد است. به عنوان مثال Fashion Fantasy Game: در سال 2016 اطلاعات 15،000 کاربر گذشته و حال در یک نقض داده مرتکب شده توسط مجرمان سایبری سرقت شد.

گرچه بیشتر داده های موجود فقط آدرس ایمیل بودند ، این بدان معنی است که هکرها توانستند 15000 نام دیگر را به یکی از لیست های اسپم خود اضافه کنند. این جنایتکاران می خواهند به دنبال چنین گنجینه ای از اطلاعات بروند ، تعجب آور نیست ، اما روش های آنها این بود: Fashion Fashion Fantasy با استفاده از تزریق SQL هک شد ، که همان scriptkiddie 101 است..

این واقعیت که امنیت بازی به عهده وظیفه دفاع در برابر این نوع حمله ابتدایی نیست ، نشان می دهد که بسیاری از شب های پرواز که این بازی ها را ایجاد می کنند ، به منظور ایجاد سود ، از امنیت استفاده می کنند. نمونه بزرگتر و خشن تر هک Gamigo در سال 2012 بود که در آن کلمات عبور و نام کاربری حدود هشت میلیون کاربر از یکی از بزرگترین شرکت های بازی آنلاین در جهان به سرقت رفت..

گرچه این خسارت در آن زمان محدود بود ، احتمالاً برای همه افرادی که فهمیدند که اکنون در همه لیست های اسپم موجود در جهان هستند ، راحتی سرد بود..

در عمل ، همه این بدان معنی است که از بازیهای موبایل به بهترین وجه توسط امنیت آگاهانه اجتناب می شود زیرا خطر کلاهبرداری یا اسارت دستگاه شما در بات نت بسیار زیاد است. مانند بسیاری از چیزهای موجود در اینترنت ، “رایگان” فقط بدان معنی است که شما محصول فروخته می شوید. برای نمونه های بیشتر از این نوع روشها ، مقاله ما را در مورد بدترین ارائه دهندگان VPN رایگان ببینید.

بازیکنان بزرگ

وقتی صحبت از بازی های موبایل است ، در اینجا در Cloudward.net توصیه می کنیم که یا از کار خود دور شوید یا حداقل هرگز برای هیچ کاری ثبت نام نکنید. تعداد زیادی از بازی های گاه به گاه اطراف وجود دارد که علاوه بر HTML5 برای اجرای آن نیاز به کمی دارند ، بنابراین دلیلی برای آلوده کردن رایانه شما به بدافزار وجود ندارد.

با این حال ، فقط این بخش از بازار نیست که از نقض داده رنج می برد: حتی برخی از بزرگترین بازیکنان اطراف یک یا دو بار نیز مورد اصابت قرار گرفته اند. بزرگترین یا حداقل شرم آور ترین ، هک شبکه پلی استیشن در سال 2011 بود که نه تنها داده ها (از جمله اطلاعات کارت اعتباری) از حدود 2.5 میلیون مشتری سونی به سرقت رفت ، بلکه کل شبکه چند روز سیاه شد تا بوت شود..

مدیرعامل سونی علنا ​​از مشتریان این شرکت عذرخواهی کرد ، اما البته خسارت وارد شده است. کاربران بخار عموماً یک گروه خوش شانس تر هستند: امنیت شیر ​​بسیار محکم است و در گذشته از حملات بسیاری جلوگیری کرده اند.

یکی از معدود مواردی که کسی متوجه چیزی شده بود ، در کریسمس 2015 بود که صفحه فروشگاه به زبان های خارجی نمایش می یابد. در آن زمان هیچ چیز زیادی به سرقت نرفت ، اگرچه Steam میلیون ها کلید بازی را فقط چند ماه بعد از دست داد.

نحوه محافظت از خود در هنگام بازی آنلاین

پاسخ به این سؤال که آیا بازی آنلاین ایمن است ، پاسخ دادن آن بسیار دشوار است. همانطور که از مثالهای بالا می بینید ، هر شرکت بزرگی یا کوچک در برخی مواقع مورد اصابت قرار گرفته است. با این حال ، به عنوان یک قاعده کلی ، بهتر است از بازی رایگان و بازیهای گاه به گاه قابل بارگیری ، و همچنین هر چیزی که در فیس بوک ارائه می شود ، خودداری کنید.

وقتی صحبت از سیستم عامل ها و عناوین بزرگتر است ، مطمئناً بهترین محافظت بازی نکردن چیزی و خواندن کتاب به جای آن است ، اما احتمالاً این گزینه برای اکثر گزینه ها نیست. به طور کلی بهتر است که هرگز اطلاعات کارت اعتباری خود را در این شرکت ذخیره نکنید – اگرچه این بدان معنی است که شما باید برای هر خرید آن را وارد کنید ، این دلخوری جزئی همچنین به معنای سرقت چیز دیگری نیست – همچنین رفع یک رمز عبور قوی که می تواند به راحتی حدس زده می شود.

گیمرها همچنین می توانند با هر پنج سرویس برتر ابری ما برای گیمرها عضو شوند ، که همگی افزایش امنیت ، ناشناس بودن و همچنین تعداد بازی های مختلف را ارائه می دهند. اگرچه GaaS هنوز در مراحل ابتدایی خود است ، در اینجا در Cloudward.net افزایش محبوبیت این نوع سرگرمی را پیش بینی می کنیم و به نظر می رسد 5 سرویس در آن مقاله در حاشیه قرار دارد..

گذشته از این ، نه مهم اما ، یک راه وجود دارد که مصرف کنندگان همیشه از خود در برابر جرایم سایبری محافظت کنند – همچنین جاسوسی NSA و ISP های دلپذیر – و این مشترک در یک سرویس VPN است. گرچه این هزینه ها معمولاً هزینه دارند (به جز پنج بهترین ارائه دهنده رایگان VPN رایگان ما) ، شما برای پول ارزش کسب می کنید زیرا هیچ کس نمی تواند شما را به صورت آنلاین ردیابی کند.

نتیجه

در اینجا در Cloudward.net لیستی از بهترین خدمات VPN ارجح خود داریم ، اگرچه ما همیشه مردم را ترجیح می دهیم که بررسی های VPN ما را جستجو کنند تا بفهمند چه چیزی برای آنها بهتر خواهد بود. بازی های آنلاین ممکن است امن ترین کار برای انجام این کار نباشد ، اما ممکن است سرگرم کننده ترین باشد. با محافظت از خود قبل از رفتن به اینترنت ، می توانید اطمینان حاصل کنید که هیچ کس نمی تواند پس از پول یا اطلاعات شخصی شما بیاید.

آیا شما یک استراتژی امنیتی متفاوت از آنچه در بالا ذکر شد ، دارید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. با تشکر از شما برای خواندن و ایمن ماندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map