بهترین ابزارهای نرم افزاری تیم مجازی

احتمالاً ممکن است شما یکی از افراد زیادی باشید که در یک تیم پراکنده در سراسر جهان کار می کنید. به نظر می رسد با پیشرفت فناوری و مرزها ، یک شبه از بین می رود ، تعداد بیشتری از افراد خود را در کشورهای مختلف یا مناطق زمانی مختلف با افراد مختلف همکاری می کنند و با استفاده از ذخیره سازی آنلاین ، کار خود را انجام می دهند..


در حال حاضر ، بیش از 30 میلیون نفر در ایالات متحده در حال حاضر از راه دور کار می کنند و حدود 90 درصد از آنها شادتر هستند زیرا می توانند تعادل کار و زندگی بهتری را حفظ کنند. ما در Cloudward.net ، ما یک تیم مجازی نیز داریم که اعضای آن در سراسر جهان کار می کنند. 20 سال پیش این امکان وجود نداشت ، اما اکنون با ظهور یک فرهنگ در حال تغییر ، افزایش سرعت اینترنت و ابزارهای بهبود یافته ، قادر به کار در همگام سازی مطلق هستیم.

اگر شما هم در یک تیم مجازی مشغول به کار هستید ، احتمالاً از ابزارهای تولیدی بیشتری استفاده می کنید که می توانید از آنها پیگیری کنید تا اطمینان حاصل کنید که همه افراد تیم می دانند چه کاری انجام می دهند و همیشه در حلقه هستند. با این وجود ، چرا از پنج ابزار مختلف برای انجام کاری استفاده می کنید که می توانید با یک برنامه واحد انجام دهید?

با داشتن یک نرم افزار نرم افزاری تیم مجازی همه در یک ، می توانید همه شرایط را به طور همزمان برطرف کنید و دیگر نیازی به پرش از یک برگه به ​​دیگری نخواهید بود. این باعث می شود مشکلات و مشکلات شما و تیم شما زیاد شود و کارآیی آن افزایش یابد.

چرا هر تیم مجازی به ابزارهای نرم افزاری احتیاج دارد

بیایید به برخی از مهمترین دلایلی که تیم شما می تواند از استفاده از این ابزارها سود ببرد ، نگاهی بیندازیم.

ارتباط بهتر

وقتی در یک دفتر هستید ، هر روز با همکاران خود ملاقات می کنید ، به صورت خودکار یک گزارش را ایجاد می کنید. برای گفتن درباره فیلم جدیدی که آخر هفته گذشته منتشر شد ، برای شما آسان است که به اعضای تیم نزدیک شوید و از آنها بخواهید از آنها کمک بخواهند.

ایجاد آن نوع گزارش با یک تیم مجازی می تواند دشوار باشد وقتی فقط در مورد کار با یکدیگر صحبت می کنید. Slack با فراهم کردن مکانی برای چت های آب خنک با ایموجی و تفریحی سرگرم کننده ، به پر کردن این شکاف کمک می کند.

بهره وری بیشتر

با عضوانی که از سراسر دنیا کار می کنند ، می توان اطمینان حاصل کرد که همه در یک صفحه هستند و می دانند چه کاری باید انجام دهند دشوار است. اگر فراموش کردید نیمی از اعضای تیم را به روزرسانی و تغییرات مهمی در مورد پروژه ارسال کنید ، می توانید هرج و مرج را تصور کنید?

یک ابزار کارآمد مدیریت پروژه می تواند شما را از آن بدبختی وحشتناک نجات دهد و بازده شما را نیز افزایش دهد. به عنوان مثال ، Basecamp دارای یک صفحه پیام است که به سمت به روز رسانی است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به روزرسانی های موجود در اینجا را تایپ کنید و تمام اعضای تیم شما فوراً به شما اطلاع داده می شوند.

دید کنترل شده

اگرچه حفظ شفافیت برای تیمها مهم است ، اما کنترل دید نیز مهم است. با تنظیم اینکه چه کسی می تواند چه منابعی را ببیند ، می توانید امنیت سازمان را افزایش داده ، دسترسی کارمندان را محدود کرده و همچنین یک گزارش معاملات را مشاهده کنید.

به عنوان مثال ، Asana به کاربران اجازه می دهد تا کل فضای کاری ، یک پروژه یا فقط یک کار واحد را به اشتراک بگذارند. اگر کاربری وظیفه خاصی را دنبال نمی کند ، آنها آن را در لیست وظایف خود نمی بینند یا از آن مطلع نمی شوند.

بارگیری بیش از حد ایمیل

چند بار است که برای یافتن آن یک بخش از اطلاعات مهم ، یک دنباله ایمیل بزرگ را طی کرده اید؟ ابزارهای مدیریت پروژه مانند Trello دارای یک شرح توضیحات جداگانه برای هر کار هستند که می توانید تمام اطلاعات را ذخیره کرده و هر زمان که بخواهید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.

بهترین ابزارهای نرم افزاری تیم مجازی

در اینجا پنج از بهترین ابزارهای نرم افزاری تیم مجازی که سعی کرده ایم:

آسانا

اگر به دنبال ابزاری برای مدیریت پروژه هستید که امکان مقیاس پذیری ، انعطاف پذیری و دید کنترل شده را فراهم می آورد ، Asana بهترین عکسبرداری شماست.

Asana به شما امکان می دهد پروژه ها و کارهایی متفاوت ایجاد کنید که می تواند به اعضای تیم های مختلف اختصاص یابد. می توانید مهلت ، برچسب ها ، توضیحات ، اضافه کردن نظرات و پیوست کردن فایل ها را تنظیم کنید. توسط شرکت هایی مانند Uber ، Airbnb و Pinterest استفاده می شود ، تا 15 عضو رایگان است ، که این امر آن را به ابزاری عالی برای تیم های کوچک و آزاد تبدیل می کند..

اما بهترین قسمت Asana باید کنترل دید باشد که ارائه می دهد – فقط اعضای تیم که وظیفه خاصی را دنبال می کنند یا به آن وظیفه واگذار شده اند می توانند آنها را مشاهده کنند. آنها نمی توانند پروژه یا کار دیگری را که دنبال می کنند مشاهده کنند.

به طور کلی ، آسانا برای تیم هایی که مایل به همکاری هستند بسیار عالی است اما هنوز هم می خواهد کنترل دید هر کار را برای هر عضو حفظ کند..

ترلو

در حالی که آسانا برای پروژه های بزرگ کاملاً جامع و ایده آل است ، اجازه نمی دهد یک بررسی کلی از یک پروژه کامل داشته باشد. این جایی است که Trello وارد می شود: بر اساس مفهوم تابلوی Kanban ، Trello باعث می شود تصویری از کل پروژه به طور همزمان ، صرف نظر از اندازه ، آسانتر شود.

این مانند تخته سفید با لیست ها و یادداشت های مهم است (Trello دوست دارد آنها را کارت بنامد). با پیشرفت پروژه شما می توانید یادداشت ها را به لیست های دیگر تغییر دهید. هر کارت را می توان به چندین کاربر اختصاص داد. همچنین می توانید برچسب ها ، موعد مقرر ، پیوست ها ، لیست های چک و نظرات را به کارت اضافه کنید.

متأسفانه كنترل بر روی آن مانند Asana نیست زیرا همه اعضایی كه به یك كار خاص ، لیست یا صفحه اضافه شده اند ، می توانند كل صفحه Trello و آنچه اعضای دیگر انجام می دهند را مشاهده كنند. Trello به طور قطع برای تیم های خلاق که به دنبال شفافیت و همکاری بهتر هستند فوق العاده است.

لاغر

ابزارهای مدیریت پروژه برای تعیین تکالیف و اطمینان از همه چیز ضروری هستند ، اما وقتی در یک تیم مجازی کار می کنید ، ارتباطات از همیشه مهم تر است. تمام ابزارهای دیگر در این لیست یک بخش کامنت ارائه می دهند ، اما باید یک بستر ویژه وجود داشته باشد که کل تیم بتواند ارتباط برقرار کند و به روز شود.

با وجود شرکت هایی مانند LinkedIn و سامسونگ که از Slack استفاده می کنند ، این ابزار واقعاً به عنوان پلت فرم ارتباطی برتر برای تیم های مجازی ثابت شده است. با استفاده از Slack می توانید کانال های جداگانه ای برای هر پروژه ایجاد کنید از جمله یکی برای چت های آب خنک کننده ، و به راحتی این سکو را با ابزارهای شخص ثالث ادغام کنید..

Basecamp

اگر شما یک سازمان بزرگ با تعدادی از بخش ها و پروژه ها دارید اما Asana برای شما کافی نیست و کافی نیست ، مستقیماً به Basecamp بروید.

با استفاده از داشبورد فوق العاده آسان ، Basecamp نه تنها درهم و برهمی ایمیل را پاک نمی کند ، بلکه باعث می شود تیم شما نیز بسیار پربار باشد. برای هر تیم / پروژه ، یک تقویم مشترک دارید که تمام مهلت ها را مشخص می کند ، صفحه پیام برای اعلان ها ، لیست کارها برای هر یک از اعضا ، یک پوشه اسناد جداگانه و یک بخش چک خودکار برای پرسیدن سوالات اعضای تیم به صورت مکرر.

اگر تیمی متشکل از 20 عضو یا بیشتر دارید ، قطعاً باید Basecamp را امتحان کنید. این برای دانش آموزان ، معلمان و غیرانتفاعی رایگان است.

خطای

برای تیم های بازاریابی و خلاق ، Wrike یک راه حل شگفت انگیز مدیریت پروژه با جدول زمانی ، نمودارهای گانت و ویرایش اسناد آنلاین است.

اگر یک آژانس محتوا دارید و از رفتن از یک پرونده سند به پرونده دیگر خسته شده اید ، Wrike می تواند وقت و تلاش زیادی را برای شما ذخیره کند. بدون بارگیری آنها از سیستم عامل ، می توانید Word ، Excel ، تصاویر و ppf ها را ویرایش کنید. Wrike همچنین تاریخچه نسخه را برای هر پرونده نگه می دارد ، و برگرداندن آن را آسان تر می کند.

این ممکن است بهترین نرم افزار تیم مجازی برای تیم های فروش یا فنی نباشد ، اما Wrike برای آژانس های نوشتن محتوا و بازاریابی دیجیتال عالی است.

نتیجه

در دنیای فریلنسرها ، تیم های مجازی و برنامه های متقابل ، نیاز به ابزارهایی وجود دارد که امکان همکاری آنلاین ، همگام سازی با دستگاه های مختلف و جلوگیری از بیش از حد ایمیل های اداری را فراهم می آورد.

در حالی که من به تازگی برخی از بهترین ابزارهای نرم افزاری تیم مجازی موجود در بازار را ذکر کردم ، ابزار مناسب برای تیم شما به نیازهای دقیق شما بستگی دارد. بنابراین برای انتخاب یک ابزار ، لیستی از نیازهای تیم خود تهیه کرده و سپس ابزاری را انتخاب کنید که اکثر موارد موجود در لیست را برآورده کند.

آیا از هر یک از این ابزارها استفاده کرده اید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید ، از خواندن شما متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map