بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب ارزان: کسب بهترین نتیجه برای کمتر

پیش بینی می شود صنعت میزبانی وب تا سال 2022 به 154 میلیارد دلار برسد و این بدون دلیل نیست. میلیون ها وب سایت هر روز با برنامه هایی که بیشتر مردم قادر به پرداخت آن نیستند بالا می روند.


به عنوان مثال ، که بیش از 1000 دلار در ماه هزینه تقریباً در تمام برنامه ها را پرداخت می کند ، از Pagely (که می توانید در مورد بررسی های Pagely ما در مورد آن بیشتر بخوانید) استفاده کنید. در حالی که بسیار خوب است ، قیمت برای پرداخت بسیاری از آن به سادگی بسیار بالا است.

ما در اینجا برای کمک به تغییر شکل دنیای غالباً گیج کننده و گران قیمت میزبانی وب هستیم و ابزارهای لازم جهت تصمیم گیری آگاهانه را در اختیار شما قرار می دهیم. ما در مورد نحوه صرفه جویی در هزینه کمی در هنگام ثبت نام صحبت خواهیم کرد و توصیه های ما را برای میزبانی ارزان ارائه می دهیم.

میزبانی وب چیست و چرا به آن احتیاج دارم؟?

میزبانی وب سیستمی است که برای ذخیره داده های وب سایت شما ایجاد شده است. وب سایت ها داده هایی مانند تصاویر و متن و فروشگاههای میزبان وب را نگه می دارند و هر زمان که کسی بخواهد به سایت شما دسترسی داشته باشد ، آن را ارسال می کند..

مطمئناً خسته کننده است ، اما درک اینکه یک میزبان وب چه کاری انجام می دهد باعث صرفه جویی در هزینه شما خواهد شد. بهترین راهنمای بهترین میزبانی وب ما به مشخصات فرو می رود ، اما درک این تعریف ساده اکنون باید کافی باشد.

در درجه اول ، یک میزبان وب املاک اینترنتی را اجاره می کند. شما مستاجر در سرور هستید و بسته به میزان فضای مورد نیاز شما و اینکه آن منطقه از شخص دیگری چقدر فاصله دارد ، می توانید کم و بیش بپردازید.

شرکت هایی مانند Squarespace و Wix که بسیاری از کاربران جدید در آن گله می کنند ، نام “میزبانی وب” را از معادله خارج می کنند ، اما هنوز هم همین مسئله است. این شرکت ها دو چیز اصلی به شما می فروشند: نام دامنه و هاستینگ وب. در حالی که برخی از ویژگی های دیگر همراه آن هستند ، این بیشتر آنچه شما دریافت می کنید.

با این حال ، می توانید این کار را به تنهایی انجام دهید و در این فرآیند صرفه جویی زیادی صرفه جویی کنید. با خرید نام دامنه و انتخاب هاست جداگانه ، نه تنها پول صرفه جویی می کنید بلکه طرحی را پیدا می کنید که مناسب شما باشد.

علاوه بر این ، این گزینه استفاده از CMS مانند WordPress را باز می کند. اگر قصد دارید این مسیر را طی کنید ، حتما بهترین میزبانی وب ما برای وردپرس و همچنین سه راهنمای ما را که از طریق آن استفاده می کنید ، بررسی کنید.. 

 • راهنمای مبتدی برای استفاده از WordPress
 • راهنمای واسطه استفاده از وردپرس
 • راهنمای پیشرفته استفاده از وردپرس

همه برنامه ها از نظر فن آوری و پول برابر نیستند ، که به سؤال بعدی ما منجر می شود.

چه چیزی میزبانی وب را ارزان می کند?

مرور به انواع مختلف میزبانی وب می تواند خصوصاً برای خریداران بار اول گیج کننده باشد. به نظر نمی رسد که قیمت ها افزوده می شوند و خصوصیاتی که در زیر وجود دارد منطقی نیست. روشی برای جنون وجود دارد ، و دانستن اینکه چگونه برنامه ها کار می کنند باعث صرفه جویی در هزینه شما می شوند.

ارزانترین راه برای به دست آوردن وب سایت خود به صورت آنلاین با میزبانی مشترک است. این معماری کاربران مختلفی را به خود اختصاص داده و آنها را در همان سرور قرار داده و منابع را در میان بار توزیع می کند.

میزبان وب می تواند با انجام این کار ، منابع خود را به حداکثر برساند ، هزینه های خود را کاهش داده و آن را به شما منتقل کند. به جای اینکه تمام توان یک سرور را خریداری کرده و امیدوار باشید که از آن استفاده کنید ، همه چیز با توجه به نیاز کاربران حرکت می کند. با این حال ، نقاط ضعف وجود دارد.

سرعت و به موقع با میزبانی مشترک ، به همراه برخی از مسائل امنیتی ، قابل توجه است. به عنوان مثال ، یک کاربر مخرب می تواند سرور را از طریق ترافیک سیلاب کند ، منابع را گول بزند و در نهایت آن را به صورت آفلاین به همراه وب سایت شما بگیرد..

برنامه های اشتراکی ارزان ترین هستند ، اما تنها برنامه هایی نیست که میزبانی وب را ارزان می کند. میزبانی ابر همزمان با رشد خود همچنان در حال کاهش است و برنامه های VPS راه حل اختصاصی و بدون هزینه ارائه می دهند.

با وجود این برنامه ، درک این مسئله که مهمترین هزینه برای یک میزبان وب منابع است ، مهم است. هر چیزی که به آنها اجازه دهد کاربران بیشتری را تحت همین چتر قدرت قرار دهند ، باعث کاهش هزینه ها خواهد شد. اگر می خواهید میزبانی وب ارزان باشید ، بهتر است از هر طرحی که بخش عمده ای از منابع به خودتان می دهد ، دور شوید.

ارزان هرچند اشتباه نکنید. در حالی که ارائه دهندگان در خارج وجود دارد که وب سایت شما را برای پستی فشرده سازی می کنند ، اما فراتر از هزینه های خود صرفه جویی می کند. میزبانی وب رایگان شما را آنلاین می کند و حتی می تواند دامنه ای به شما بدهد ، اما کاملاً رایگان نیست.

تبلیغات بزرگ و مزاحم این نگرانی است که سایت رایگان شما را به دست می گیرد و از هرگونه محتوای واقعی روی آن منحرف می شود. میزبان وب از شما پول می گیرد ، اما به شما اجازه نمی دهد که کاهش پیدا کنید.

برای سایت هایی که می خواهند یک پایگاه کاربر بزرگ ایجاد کنند ، مشکل آشکار است ، اما هنوز هم برای سایت های شخصی مسئله ای است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک نمونه کار را بسازید ، یک میزبان وب رایگان می تواند این مسئله را در خود جای دهد ، اما هر حرفه ای لحظه ای را نشان می دهد که پاپ آپ در نمونه نوشتن نشان می دهد.

موارد دیگری مانند عدم کنترل ، انتخاب محدود در نام دامنه ، پشتیبانی فنی و موارد دیگر وجود ندارد ، اما بزرگترین این است که شما چقدر به یک برنامه خوب نزدیک هستید. بیشتر برنامه های اشتراکی فقط چند دلار در هر ماه است که اساساً رایگان است و راه های بالاتری را ارائه می دهد.

از آنجا که یک میزبان می تواند بسیاری از کاربران را با پرداخت هزینه ناچیز جمع کند ، به کارکنان پشتیبانی کامل ، گزینه های سفارشی سازی ، گزینه های کسب درآمد و موارد دیگر دسترسی خواهید داشت. شما می توانید مجموعه کاملی از خدمات میزبانی وب را با قیمتی که ممکن است رایگان باشد نیز داشته باشید.

بهترین برای به اشتراک گذاشته شده: Bluehost

برای میزبانی مشترک ، نمی توانید Bluehost را بزنید. برنامه های آن برخی از جامع ترین موجود در بازار است که دارای یک امتیاز قیمت رقابتی و بسیاری از ویژگی های گنجانده شده است.

این با یک دامنه شروع می شود. برای خرید نیازی به مراجعه به یک ثبت نام جداگانه مانند GoDaddy نیست. در عوض ، سال اول مربوط به BlueHost است ، بنابراین می توانید بر روی راه اندازی سایت خود تمرکز کنید و نه آنچه در مرحله بعدی برای خرید نیاز دارید.

اگر چه من می خواهم از برنامه “اساسی” دور شوید. با توجه به قیمت محدود ، به دلیل محدود بودن آدرس ایمیل ، فضای وب سایت و زیر دامنه ها ، ارزش زیادی در آن وجود ندارد. طرح “نخست” ، که فقط دو دلار بیشتر در ماه اجرا می شود ، چیزهای بیشتری را ارائه می دهد.

همه محدودیت ها برداشته می شوند و به شما امکان می دهند در صورت لزوم وب سایت ها را به برنامه خود اضافه کرده و اضافه کنید. شما SpamExperts را برای بدافزار ، حریم خصوصی دامنه دریافت می کنید تا در صورت پاک شدن سایت شما ، از اطلاعات شخصی خود محافظت کنید و SiteBackup Pro را محافظت کنید..

تنها نکته منفی این است که شما باید در هر برنامه مشترک قرارداد چند ساله امضا کنید. در حالی که این موضوع در بین میزبان وب متداول است ، بسیاری از آنها برنامه ماهانه به ماه را با نرخ بالاتر ارائه می دهند.

چنین موردی در مورد Bluehost وجود ندارد ، بنابراین شما باید از یک تا پنج سال میزبانی را انتخاب کنید. شکایت دشوار است ، به خصوص ، هنگامی که سه سال میزبانی “نخست” فقط 200 دلار هزینه دارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد میزبان ، بررسی BlueHost ما را بخوانید ، یا خودتان آن را با 30 روز ضمانت برگشت پول امتحان کنید. 

بهترین راه حل برای شروع: iPage

میزبانی وب ارزان تر از iPage نمی باشد ، جایی که برنامه ها فقط دو دلار در ماه اجرا می کنند. اجازه ندهید که شما را احمق کند ، مقدار زیادی وجود دارد که می خواهید قیمت را دریافت کنید. iPage از ابزارهای امنیتی ، بازاریابی و ساختمانی رایگان برای دسترسی آنلاین و اطمینان از پیشرفت در هنگام حضور در آنجا ، استفاده می کند.

با هر برنامه ، به سازنده وب سایت کشیدن و رها کردن رایگان دسترسی پیدا می کنید. این ابزار برای مشاغل کوچک که نمی خواهند با وردپرس یا HTML سر و صدا داشته باشند بسیار شگفت انگیز است اما در عوض به یک وب سایت استاتیک احتیاج دارند.

بسیار شبیه به SquareSpace یا Wix است ، اما با ویژگی های به مراتب ارزان تر ارزان قیمت است. بیش از 200 دلار اعتبار آگهی ، دامنه رایگان و دسترسی به ابزارهای امنیتی SiteLock برای دفع بدافزار دریافت خواهید کرد.

مانند Bluehost ، شما فقط می توانید برنامه های چند ساله از یک تا سه سال را انتخاب کنید. با این حال ، قیمت به همان میزان پرش نمی شود. تفاوت بین دو تا سه سال فقط یک دلار اضافی است.

شما در برخی موارد اضافی مانند گواهی SSL و تهیه نسخه پشتیبان خودکار از دست ندهید ، اما این هزینه ها را می توانید با پرداخت کمی هزینه اضافی خریداری کنید. این یک نقطه ورود محکم به میزبانی وب با ارزانترین نرخ هایی است که ما دیده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید بررسی iPage ما را بخوانید یا خودتان آن را با 30 روز ضمانت برگشت پول تست کنید.

بهترین وردپرس: SiteGround

دریافتیم که SiteGround بهترین گزینه برای کاربران وردپرس است. این راه حل های مدیریت شده با کسری از هزینه رقبای خود را ارائه می دهد و امکانات زیادی برای بوت شدن دارد.

برای وردپرس سه برنامه مختلف وجود دارد که هرکدام نسبت به قیمت آن احساس تعادل دارند. SiteGround برنامه ها را به شکلی مبهوت می کند که مسیر رشد روشنی را برای سایت های وردپرس نشان می دهد و با افزایش ترافیک ، منابع بیشتری را اضافه می کند..

SiteGround ویژگی هایی را در مورد این برنامه ها ارائه می دهد که سایر میزبان ها برای رده های بالاتر رزرو می کنند. شما در حال بدست آوردن سرورهای فعال HTTP / 2 ، حافظه SSD و موارد دیگر هستید. این بدان معنی است که سایت شما با جدیدترین پروتکل ها مطابقت دارد و در سریعترین فضای ذخیره سازی ذخیره می شود.

قیمت ها فقط با چند دلار در هر ماه با منابع مناسب برای بازدید کنندگان 10،000 شروع می شوند. این یک شماره سخت نیست ، فقط توصیه ای برای زمان پرش به یک ردیف دیگر است. مدل پله پله در اینجا بسیار عالی عمل می کند و مسیر واضحی از رشد را برای کسانی که در وردپرس شروع به کار می کنند فراهم می کند.

بررسی SiteGround ما را بخوانید تا بدانید که چرا فکر می کنیم این میزبان خیلی عالی است یا با صندوق 30 روز ضمانت برگشت پول به صندلی راننده پرش می کنید.

بهترین برای محیط زیست: GreenGeeks

GreenGeeks یک میزبان وب سازگار با محیط زیست است که نرخ بسیار ارزان دارد. گرچه محیط زیست با صرفه جویی در پول ارتباط چندانی ندارد ، GreenGeeks آنقدر خوب است که ما مجبور شدیم آن را علاوه بر این قرار دهیم.

نکته جالب در مورد GreenGeeks این است که می تواند سایت ها را ارزان و با قدرت کافی میزبانی کند ، در حالی که باز هم به محیط زیست باز می گرداند. فکر کردن در مورد این یک چیز عجیب است اما صنعت میزبانی وب تا سال 2020 از خطوط هوایی در آلودگی محیط زیست پیشی خواهد گرفت.

GreenGeeks با خرید سه برابر اعتبار انرژی باد به عنوان مصرف خود ، با این امر مقابله می کند. با این وجود ، سرورها تحت قدرت نیستند. GreenGeeks مجموعه کاملی از امکانات میزبانی وب را تنها با چند دلار در ماه ارائه می دهد.

در مقایسه با گزینه های دیگر موجود در این لیست ، اختلاف بسیار ناچیزی با آن وجود دارد که روند کاهشی در ردپای کربن شما دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی GreenGeeks ما را بخوانید ، یا آن را با 30 روز ضمانت بازگشت پول برای خودتان امتحان کنید.

بهترین Allround: HostGator

وقتی شک دارید با HostGator بروید. این به سادگی متنوع ترین میزبان وب در اطراف است ، کاربران بزرگ و کوچک را به طور کامل در خود جای داده است. در حالی که بسیاری از میزبان ها روی یک یا دیگری تمرکز می کنند ، HostGator تمام پایه های آن را پوشش می دهد.

شما هنگام نگاه به سمت ارزان قیمت خدمات گزینه های مختلفی دارید. میزبانی مشترک ، cloud و WordPress وجود دارد. میزبانی مشترک با سایر گزینه های موجود در این لیست با توجه به قیمت و مشخصات قابل مقایسه است ، و میزبانی وردپرس با SiteGround برابر است. نکته جالب توجه میزبان ابر است.

این امر سایت شما را در بسیاری از سرورهای مختلف موجود در ابر گسترش می دهد تا قابلیت اطمینان را بهبود بخشد. HostGator پیشرو این فرم میزبانی وب بوده و یکی از ارزانترین راههای ورود به آن است.

این لیست لباس های شسته شده در تمام برنامه ها را دارد ، بنابراین حتماً بررسی HostGator ما را بخوانید تا ببینید چرا فکر می کنیم بهترین است. شما می توانید درایو این سرویس را برای خودتان نیز با ضمانت 45 روزه برگشت پول انجام دهید.

ذکر محترم: هاستینجر

یک میزبان جدید یکی از گزینه های جدید برای میزبانی وب ارزان است. برنامه ها بسیار ارزان قیمت هستند و در هر ماه فقط دو دلار درآمد دارند. شما یک تن از ویژگی ها نیز دریافت می کنید ، از جمله مجموعه امنیتی عالی و پشتیبان گیری روزانه.

امنیت بسیار چشمگیر است. Hostinger شامل محافظت BitNinja در هر سرور است. این نرم افزار شخص ثالث در برابر بدافزارها ، حملات DDoS و حملات بی رحمانه محافظت می کند. همچنین از یادگیری ماشینی استفاده می کند ، به این معنی که اگر یک سرور حمله کند ، بقیه از IP مخرب مطلع می شوند.

البته چیزهای دیگری وجود دارد که خارج از آن دوست دارند. هاستینجر یکی از میزبانان کاربر پسند کاربر است که با آنها روبرو شده ایم. کنترل پنل با طراحی کاملا پاک هنوز هم می تواند قدرت کمی به شما بدهد ، بدون مزخرفات بیش از حد.

سازنده وب سایت شامل آسان است. در حالی که منحنی یادگیری برای هر یک از این برنامه ها وجود دارد ، هاستینجر قادر است روند کار را آسان کند. با مشارکت بیشتر طرح ها ، سازنده می تواند بی پروا باشد ، اما این تنها به این دلیل است که چقدر می تواند انجام دهد.

هاستینجر بدون شک یکی از بهترین راه ها برای ارزان کردن میزبانی وب است. شما یک مجموعه امنیتی فوق العاده ، پشتیبان گیری روزانه ، سازنده وب سایت رایگان و زمان پاسخگویی بسیار سریع دریافت می کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، از بررسی Hostinger ما دیدن کنید ، یا این کار را با 30 روز ضمانت برگرداندن پول امتحان کنید.

نتیجه

میزبانی وب می تواند پرهزینه باشد ، اما گزینه های ارزان قیمت زیادی وجود دارد که خدمات بسیار خوبی را با هزینه بسیار زیاد ارائه نمی دهند. انتخاب میزبانی رایگان در آنجا وجود دارد ، اما توجیه اینکه چه زمانی این ارائه دهندگان بسیار ارزان هستند و ارزش بسیار زیادی ارائه می دهند ، دشوار است.

ما مقاله ای را در مورد نحوه انتخاب میزبان وب در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در ارزیابی انتخاب خود نوشتیم ، بنابراین در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد فکر کردن حتماً آن را بررسی کنید. با چه ارائه دهنده ای می روید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map