نحوه تماشای خانه کارت

چه آیینه ای نبوی و چه مهمانخانه ، هیچ برنامه تلویزیونی منعکس کننده سیستم سیاسی ایالات متحده دقیقاً مانند House of Cards نیست. قوس فرانک آندروود نمایی از سیاست و اراده به قدرت واقعی وحشتناک را نشان می دهد.


House of Cards احتمالاً برای مدتی برنمیگردد ، اگر اصلاً. با این حال ، با گذشت پنج فصل از کمربند خود ، هنوز هم بسیاری از خانه های کارت های تماشایی وجود دارد.

در حال آمدن ، ما می خواهیم همه خیابان ها را به شما هدیه کنیم تا House of Cards را بصورت آنلاین تماشا کرده و در سفر اجتماعی و روانی خود به کاخ سفید به فرانک آندروود بپیوندید.

نتفلیکس

با توجه به اینکه این یک نمایش اصلی است ، بدیهی ترین راه برای تماشای House of Cards از طریق Netflix است. House of Cards Netflix را از بسیاری جهات نه تنها به عنوان یک سرویس اشتراک ، بلکه به عنوان تولید کننده محتوای اصلی در نقشه قرار می دهد..

برنامه حق بیمه Netflix ، که مشاهده در چهار صفحه به طور همزمان و پخش 4K را ارائه می دهد ، 13.99 دلار در ماه است. این یک افزایش سریع از مشترکین 11.99 دلاری در هر ماه است که در سال های اخیر به آن عادت کرده اند ، اما هنوز هم توافق خوبی است. خوب ، به هر حال ، تماشای Game of Thrones ارزان تر از اشتراک HBO است.

برای کسانی که از تلویزیون های جدید تری برخوردار هستید ، 4K موجود در هزینه ، ارزش آن را خواهد کرد ، زیرا با شروع فصل دو ، House of Cards در این قطعنامه در دسترس است. این تا کنون بهترین گزینه برای آنهایی است که دارای کیفیت بالایی برای کیفیت تصویر هستند ، زیرا هر گزینه دیگری در این لیست ارائه 4K بعید است..

Netflix نیز جهانی است ، بنابراین نیازی نیست که نتوانید به کشور خود دسترسی پیدا کنید. استثنائات کریمه ، کره شمالی و سوریه وجود دارد ، اما به احتمال زیاد اگر به هر حال در یکی از این کشورها هستید این صفحه را مشاهده نمی کنید. برای خطا در سمت احتیاط (یا در صورت کنجکاو بودن) می توانید راهنمای ما در مورد چگونگی دستیابی به موقعیت جغرافیایی را بخوانید.

VPN ها همچنین از مزایای افتتاح کتابخانه های ویدئویی مخصوص کشور برخوردار هستند. در حالی که House of Cards باید از همه جا در دسترس باشد زیرا متعلق به Netflix است ، هر یک از بهترین VPN های ما برای انتخاب Netflix همچنین به شما کمک می کند تا به مطالب دیگر دسترسی پیدا کنید.

آن را در Blu-ray بخرید

اگر مانند من علاقه مند به تهیه یک نسخه فیزیکی از محتوای خود هستید ، همیشه می توانید این سریال را در Blu-ray خریداری کنید. هر پنج فصل در حال حاضر موجود هستند ، و من مطمئن هستم که یک مجموعه کامل قریب الوقوع است. همراه با یک کپی دیجیتال UltraViolet نیز هست ، بنابراین می توانید آن را در هر مکانی مشاهده کنید.

البته پرتوهای بلو (مانند همه) منطقه قفل شده اند. این مسئله نباید زیاد باشد زیرا بیش از آنچه که احتمال می رود ، گزینه انتخابی شما اقدام به فروش نسخه برای منطقه شما می کند.

همانطور که قبلاً گفته شد ، شما 4K را در اینجا دریافت نخواهید کرد. با وجود نمایش که از فیلم 35 میلی متری به 4K اسکن شده است ، نمایش فقط در 1080p در حال حاضر می آید. هنوز Blu-ray 4K برای این سری در دسترس نیست و احتمالاً در انتشار نظرسنجی توتم برای انتشار در آخرین رسانه دیسک بسیار پایین است..

این ، تا کنون ، گران ترین گزینه است. هر فصل تقریباً 25 دلار هزینه می کند و سرمایه گذاری 125 دلاری را در مقایسه با گزینه های دیگر خیره کننده می کند. اگر قبلاً یک مجموعه Blu-ray داشته باشید ، این یک فرد بدون فکر است.

تورنت

اگر نمی خواهید پولی خرج کنید ، همیشه می توانید House of Cards را تورنت کنید ، اگرچه باید به شما اخطار داده شود که این کاملاً قانونی نیست. می توانید همه 5 فصل را برای بارگیری در 1080p پیدا کنید. ممکن است یک نسخه 4K وجود داشته باشد که در جایی در اینترنت شناور باشد ، اما من آن را پیدا نکرده ام (نه به نظر من ، NSA).

دو مورد از بهترین سایت ها برای فیلم های تورنت ، YIFY و 1337X هستند ، اما می توانید در اینجا لیست کاملی از سایت ها و موتورهای جستجوگر تورنت را مشاهده کنید.

همانطور که قبلاً در مورد شوخی قرار گرفتیم ، اطلاعات شما خصوصی نیست ، چه با ISP و چه سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده مانند NSA. آنها قادر خواهند بود تا آنچه شما انجام می دهند را ببینند. به همین دلیل ، مهم است که بدانیم تورنت چیست و چگونه خود را محافظت کنید.

اولین قدم VPN است. یک VPN به شما امکان می دهد به سایت های تورنت که ممکن است مسدود شده باشند دسترسی پیدا کنید ، همچنین IP خود را از هر گونه چشمان کم خطر حفظ کنید. در راهنمای VPN ما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد VPN کسب کنید ، به علاوه در مورد بهترین VPN ها برای تورنت اگر این یک نیاز خاص است بخوانید.

اگر همه فصول را بارگیری کنید ، می خواهید فضای دیسک زیادی را بخورید. نگاهی گذرا در سال 1337X نشان می دهد فصل پنجم که هزینه 10 گیگابایت فضا ، در .mp4 ، در 720p دارد. بنابراین ، اگر قصد تورنت دارید ، مطمئن شوید که فضای کافی برای تأمین امنیت همه آن ها دارید. اگر اینگونه نباشید ، راهنمای ما برای بهترین سرویس های ذخیره سازی ابری می تواند به شما کمک کند خدمتی متناسب با کتابخانه های رسانه پیدا کنید.

از طرف دیگر ، شما می توانید با استفاده از یک دستگاه NAS سیستم ذخیره سازی ابری خود را در خانه بسازید. نمای کلی ما در مورد بهترین دستگاههای ذخیره سازی ابری شخصی برای رسانه های خانگی ، شما را در جهت صحیح مورد توجه قرار می دهد.

Plex

اگر تصمیم به تورنت کردن گرفتید ، ممکن است تعجب کنید که همه اینها را چطور تماشا کنید ، زیرا نشستن در یک میز شرایط مطلوب نیست. برای حل این مسئله ، ما Plex را توصیه می کنیم.

Plex نرم افزاری سرور رسانه است که کامپیوتر شما را با سایر دستگاه ها همگام می کند. با استفاده از نرم افزار ، دستگاه شما مانند یک سرور رسانه عمل می کند ، به شما این امکان را می دهد تا محتوای هر مکان را که می توانید برنامه Plex را بارگیری کنید ، جریان دهید.

Plex با برنامه هایی در بسیاری از سیستم عامل های مختلف نیز پشتیبانی می شود. این نرم افزار قابل نصب بر روی سیستم عامل iOS ، Android ، Roku و موارد دیگر است و این امکان را برای بارگیری در رایانه شخصی و تماشای آن در اتاق نشیمن آسان می کند. بسیاری از دستگاه های مختلف NAS نیز می توانند سرور رسانه Plex را اجرا کنند ، و این حرکت را به سمت یک مرکز رسانه خانگی حتی جذاب تر می کند.

Plex همچنین به شما امکان می دهد همه چیز را در لیست های پخش سازماندهی کنید ، بنابراین می توانید House of Cards را بدون بلند کردن انگشت تنظیم کنید.

جریان روی Kodi

Kodi با صرفه جویی در جریان ، هزینه های ناشی از تورنت را با ترکیب جریان تلفیق می کند. با Kodi ، می توانید هر قسمت از House of Cards را در 1080p پخش کنید. این نوع مانند Netflix منهای 4K ، رابط جذاب و هزینه اشتراک ماهانه است. Kodi را می توان تقریباً روی هر چیزی نصب کرد ، حتی Roku ، بنابراین راه اندازی آن باید کاملاً بدون درد باشد.

امکان جابجایی House of Cards به لطف یک افزودنی غیررسمی برای Kodi به نام میثاق ارائه می شود. این یک سرویس پخش جریانی است که به شما امکان می دهد هزاران رسانه را به صورت آنلاین فهرست کنید تا آنچه را که می خواهید پیدا کنید. اگر می خواهید نحوه تنظیم آن را بیاموزید ، راهنمای نصب میثاق ما را بخوانید.

از آنجا که شما هنوز هم torrent می کنید ، خطرات حریم خصوصی همچنان مسئله هستند. برای حفظ حریم خصوصی IP ، باید یک VPN را تنظیم کنید. اگر به دنبال گزینه خوبی هستید ، بهترین VPN ما را برای مقاله Kodi بررسی کنید.

و همچنین خانه کارتها ، میثاق به شما امکان دسترسی تقریباً نامحدودی از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را می دهد. تنها نکته منفی این است که شما برای سازماندهی قسمت ها رابط کاربر پسند مانند Plex یا Netflix نخواهید داشت. هنوز هم تجارت ارزش آن را دارد.

نتیجه

سفر به بالا برای فرانک آندروود یک سفر طولانی مدت است ، به طور خاص یک 65 ساعته. خبر خوب این است که روش های مختلفی برای تجربه آن وجود دارد ، از حقوقی گرفته تا مشکوک.

مهم نیست که چه گزینه ای را انتخاب کنید ، خوشبختانه وضوح کامل HD را دریافت خواهید کرد. در حالی که نتفلیکس به لطف پخش 4K ، نسبت به گزینه های دیگر حاشیه کمی دارد ، برای تجربه این داستان ترسناک کاخ سفید 1080p باید بیش از اندازه باشد..

آیا شما خانه کارت را تماشا کرده اید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map