چگونه بطور خودکار و سریع از فیلم پشتیبان تهیه کنید

خواه در دوربین فیلمبرداری سونی HD استفاده می کنید یا از تلفن هوشمند خود استفاده می کنید ، یافتن راهی مؤثر برای محافظت از فیلم های دیجیتالی خود ، باید در لیست کارهای هر فیلمبردار ، آماتور یا حرفه ای باشد. برای کسانی که دارای کتابخانه های فیلم دیجیتال هستند ، چه از طریق تورنت خریداری و چه از طریق خرید ، از اهمیت بالایی برخوردار است.


در حالی که ذخیره سازی ابری رویکردی برای ایمن نگه داشتن مجموعه شماست ، استفاده از نرم افزار اختصاصی پشتیبان گیری که قادر به خودکار سازی نسخه پشتیبان فیلم است ، انتخاب بهتری است..

ما در مورد چرا این لحظه صحبت خواهیم کرد. ما همچنین قبل از نشان دادن دو گزینه نرم افزاری انتخابی و مراحل مربوط به تهیه خودکار نسخه پشتیبان از فیلم ها ، در صورتی که هارد دیسک شما تصمیم به گرفتن اعتبارات خاص خود بگیرد ، به تصمیم گیری مهمتری در قبال تهیه نسخه پشتیبان آنلاین خواهیم پرداخت..

در مورد شاترهای شاتر ، ما مقاله مشابهی در مورد چگونگی تهیه خودکار بکاپ از عکس ها داریم. ما همچنین مطلبی در مورد بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای ویدیو داریم ، هرچند همانطور که گفته شد ، این بهترین روش برای اطمینان از این نیست که شما هرگز سعی در بازپرداخت خسارات خود با استفاده از نرم افزار بازیابی داده ها نداشته باشید.

مزایای تهیه پشتیبان آنلاین برای فیلم

شما در بهترین راهنمای پشتیبان آنلاین ما ، راه حلهای بسیار کاربردی قابل استفاده برای محافظت از فیلمهای خود پیدا خواهید کرد. از مزایای استفاده از یک راه حل پشتیبان آنلاین نسبت به فضای ذخیره سازی ابر این است که ذخیره سازی ابر کارهای بیشتری را می طلبد تا اطمینان حاصل شود که هارد دیسک شما با وفاداری تکرار می شود.

می توانید اطلاعات دیگری درباره تفاوت های پشتیبان گیری آنلاین و فضای ذخیره سازی ابر را در مقاله ما به این موضوع اختصاص دهید. نسخه سریع ، این است که راه حل های پشتیبان گیری آنلاین می تواند تنظیم شود تا از پوشه های خاص یا حتی کل فایل سیستم شما بطور خودکار پشتیبان تهیه کند ، در حالی که ذخیره سازی ابر بستگی به یک پوشه همگام سازی دارد که شما مجبور هستید فایل ها را به صورت دستی منتقل کنید..

با تهیه نسخه پشتیبان آنلاین ، می توانید نرم افزارها را تنظیم کنید که انواع خاصی از فایل ها را بطور خودکار درج کنید یا آنها را حذف کنید ، بنابراین می توانید در صورت تمایل برنامه تهیه نسخه پشتیبان خود را تنها در اطراف مجموعه ویدیوهای خود بسازید..

بیشتر راه حل های مناسب برای تهیه نسخه پشتیبان آنلاین نیز از پشتیبان گیری مداوم پشتیبانی می کنند ، به این معنی که فیلم ها به ابر اضافه می شوند زیرا به دیسک سخت شما اضافه شده اند و ویرایش یا تغییر یافته است..

برای کسانی که مکرراً فیلم ویدیوی خود را ویرایش می کنند ، ابزارهای پشتیبان گیری آنلاین بیشتر از پشتیبان گیری از سطح بلوک پشتیبانی می کنند تا از حافظه ابری. این مهم است ، زیرا بدون این ویژگی ، هر وقت ویرایش می کنید ، از کلیه ویدیوهای شما دوباره پشتیبان تهیه می شود. با تهیه نسخه پشتیبان از سطح بلوک ، فقط قسمتهای تغییر یافته ویدیو جایگزین می شوند.

ضرر تهیه نسخه پشتیبان آنلاین برای ویدیو: سرعت

این مسئله ما را به مشکل اساسی پشتیبان گیری آنلاین ، به ویژه برای پرونده های بزرگ (مانند فیلم ها) می رساند: چنین راه حل هایی می توانند واقعاً کند باشند. در حالی که تهیه نسخه پشتیبان از سطح بلاک به فیلم های ویرایش شده کمک می کند ، شما هنوز هم می توانید از آن نسخه پشتیبان تهیه کنید. اگر می خواهید چندین ترابایت را بارگذاری کنید ، این می تواند به معنای روزها یا حتی هفته ها باشد.

سرعت پشتیبان گیری آنلاین ، همانطور که می توانید در مقاله ما بخوانید که مدت زمان تهیه نسخه پشتیبان شما چیست ، به عنوان یکی از بزرگترین شکایاتی که کاربران با نرم افزار پشتیبان گیری مبتنی بر ابر به طور کلی دارند ، رتبه بندی می کند. متأسفانه ، اگر ابر هدف شماست ، تنها کاری که می توانید انجام دهید صرف هزینه های بیشتر برای راه حل تهیه پشتیبان با زیرساخت های بهتر است (این به معنای معمولاً بیشتر مراکز داده است).

به همین دلیل ، بسیاری از مواقع ویدیویی ترجیح می دهند مجموعه های خود را محلی نگه دارند و از دیسک های خارجی مستقل یا دستگاه های ذخیره سازی متصل به شبکه (NAS) استفاده کنند. هر دو راه حل نسبتاً ارزان برای سرمایه گذاری در این روزها هستند و پشتیبان گیری از محلی بسیار سریعتر از پشتیبان گیری از ابر است.

مضرات محلی شدن این است که ، درست مانند رایانه یا دستگاه تلفن همراه ، راه حل های پشتیبان محلی می توانند توسط آب ، گرما یا در غیر این صورت آسیب ببینند و ساخته نشده اند که برای همیشه دوام خواهند داشت. سرورهای مورد استفاده برای تهیه پشتیبان آنلاین در مراکز داده تحت کنترل آب و هوا قرار دارند تا چنین خطرات را کاهش دهند.

علاوه بر این ، چنین راه حلهایی تقریباً همیشه برای عدم موفقیت ساخته شده اند ، که سه یا چند نسخه از فایلهای شما برای کار برکنار شده روی سرورهای مختلف ایمن هستند. مقاله خود را در مورد RAID بررسی کنید تا ایده بهتری در مورد چگونگی انجام این کار یا مقاله ما در مورد امنیت مرکز داده را بررسی کنید.

پشتیبان گیری آنلاین و پشتیبان گیری محلی با هم

با توجه به مزایا و مضرات بارز پشتیبان آنلاین و محلی ، معمولاً بهترین روش استفاده از هردو است. انجام این کار به این معنی است که شما با ساختن یک برنامه پشتیبان ترکیبی از قانون پشتیبان گیری به اصطلاح 3-2-1 پیروی خواهید کرد.

از آنجا که در صورت انتخاب راه حل های اشتباه ، ترکیب هر دو می تواند به معنای کار بیشتر باشد ، توصیه می کنیم راه حلی را پیدا کنید که حداقل ، تا حدی از پشتیبان هیبریدی پشتیبانی کند.

برای افراد جستجوگر ارزش ، یکی از بهترین موارد آن IDrive است که ما در بررسی IDrive ما آن را توضیح می دهیم. IDrive از 2 بیت پشتیبان تهیه می کند که برای سال اول بیش از 50 دلار در سال یا 4TB از نسخه پشتیبان تهیه کرده است. این باید تعداد زیادی از کتابخانه های ویدیویی را پوشش دهد.

مشکل IDrive مشکلی است که قبلاً به آن اشاره کردیم: سرعت. IDrive فقط یک مرکز داده دارد که می تواند منجر به تراکم سرور شود و منتظر ناامید کننده برای پشتیبان گیری از داده های شما باشد. با این حال ، IDrive همچنین چیزی را که شما در جای دیگری پیدا نکرده اید ارائه می دهد: سرویس پیک رایگان برای تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی.

با استفاده از IDrive Express ، همانطور که سرویس نامیده می شود ، تهیه نسخه پشتیبان به این معنی است که IDrive یک درایو خارجی را در نامه برای شما ارسال می کند. کار شما بارگیری این درایو با فیلم ها و فایل های دیگر شما با استفاده از اتصال USB برای سرعت بخشیدن به روند است. ارسال مجدد آن به ایمیل ، و تکنسین های IDrive داده ها را بر روی سرور برای شما بارگذاری می کنند ، و در زمان کمی صرفه جویی می کنند.

علاوه بر پشتیبانی از پشتیبان گیری ترکیبی ، IDrive یکی از معدود خدمات پشتیبان گیری آنلاین است که از نسخه پشتیبان تلفن های هوشمند پشتیبانی می کند ، به این معنی که می توانید فیلم های تلفن خود را بدون هزینه اضافی بارگذاری کنید.

پشتیبان گیری IaaS و Video

برای کسانی که فکر نمی کنند بیشتر هزینه کنند ، CloudBerry Backup احتمالاً پیچیده ترین راه حل تهیه نسخه پشتیبان است که ما هنوز در اینجا باید در Cloudwards.net آزمایش کنیم. به جای فراهم کردن فضای سرور ابری ، با CloudBerry می توانید نسخه پشتیبان تهیه پرونده های خود را به یکی از بیش از پنجاه گزینه مختلف ابر (نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry ما مراجعه کنید تا بدانید کدام یک را انتخاب کنید)..

این گزینه ها شامل زیرساخت های ابری به عنوان سرویس (cloud IaaS) گزینه هایی مانند Amazon S3 ، Google Cloud ، Backblaze B2 و مورد علاقه شخصی این نویسنده ، Rackspace Cloud Files است..

Rackspace لزوما ارزان نیست ، اما برای هر گیگابایتی 0.10 دلار ، می توانید یک ترابایت داده را با قیمت تقریبی 10 دلار در هر ماه تهیه کنید و هیچ گونه عواقب سرگرمی (استفاده) برای نگرانی وجود ندارد. Amazon S3 دو برابر این مقدار هزینه دارد.

در همین حال ، Backblaze B2 به اندازه نصف Rackspace هزینه دارد ، اما تقریباً زیرساختی مستحکم نخواهد داشت ، به این معنی که شما در بعضی از همان موضوعات سرعت ارائه شده توسط IDrive و سایر گزینه های پشتیبان آنلاین ارزان قرار خواهید گرفت..

با شروع مقدمه ، زمان اصلی ویژگی است. در حال آمدن ، ما به شما سریع نگاهی به مراحل مورد نیاز برای تهیه نسخه پشتیبان خودکار به صورت خودکار با استفاده از IDrive یا CloudBerry Backup می اندازیم..

پشتیبان گیری خودکار فیلم با IDrive

چه از IDrive Express استفاده کنید و چه نخواهید ، باید یک برنامه تهیه پشتیبان برای رایانه خود با استفاده از سرویس گیرنده رومیزی IDrive ایجاد کنید.

در برگه “پشتیبان” مشتری ، دو دکمه رادیویی در بالای صفحه وجود دارد. حالت اول به شما امکان می دهد تا فایل ها را در ابر نسخه پشتیبان تهیه کنید ، در حالی که دوم به شما امکان می دهد تا از یک فایل محلی در یک دستگاه محلی نسخه پشتیبان تهیه کنید.

متأسفانه ، باید دو برنامه تهیه نسخه پشتیبان جداگانه برای نسخه پشتیبان ابری و محلی ایجاد کنید: IDrive به شما اجازه نمی دهد همزمان همزمان مدیریت کنید.

بعلاوه ، IDrive به جای نوع فایل از نسخه محلی پشتیبان تهیه می کند. این بدان معناست که باید مکانهای پوشه را در جایی که فیلم ها را ذخیره می کنید ، یا این یک پوشه “فیلم” ، یک پوشه برای بارگیریهای Kodi یا یک مکان دیگر ، برچسب گذاری کنید..

اگر ترجیح می دهید از کل درایو خود بطور ساده پشتیبان تهیه کنید تا اطمینان حاصل کنید که پرونده ها را از دست نخواهید داد ، این گزینه نیز است ، تا زمانی که از فضای فضای پشتیبان خود تجاوز نکنید..

IDrive به شما امکان می دهد تا پوشه ها یا پرونده های خاصی را بر اساس نام حذف کنید تا بتوانید آن جنبه را مدیریت کنید ، اگرچه این ویژگی است که می تواند کمی بهتر ارائه شود و به شما امکان می دهد انواع پرونده های متداول را انتخاب کنید تا (یا برای آن موضوع حذف شود)..

برای کسانی که به دنبال یک روش پشتیبان گیری ساده تر هستند ، Backblaze بطور خودکار از فایلها براساس نوع پرونده ، نسخه پشتیبان تهیه می کند ، همانطور که در بررسی Backblaze ما توضیح داده شده است. با این حال ، بدون بهره مندی از خدمات پشتیبان پیک ، آنهایی که فایلهای ویدئویی زیادی برای بارگذاری دارند منتظر خواهند ماند.

علاوه بر این ، سرویس گیرنده Backblaze از نسخه پشتیبان هیبریدی پشتیبانی نمی کند. به همین دلیل ما در نهایت تصمیم گرفتیم برای افرادی که به دنبال یک راه حل ارزان هستند ، IDrive را برای تهیه نسخه پشتیبان از فیلم پیشنهاد کنیم.

با این حال ، برای کسانی که اتاق ویج گنج مالی بیشتری دارند ، CloudBerry Backup سخت است.

پشتیبان گیری خودکار فیلم با پشتیبان گیری CloudBerry

همانطور که گفته شد ، برای استفاده از پشتیبان گیری CloudBerry برای تهیه نسخه پشتیبان آنلاین ، باید از راه حل ابری استفاده کنید زیرا این شرکت برای این منظور مراکز داده خود را حفظ نمی کند. اگر سرویس IaaS ابری مانند Rackspace را انتخاب کرده اید ، باید یک کلید API را برای آن سرویس بازیابی کنید تا CloudBerry به آن متصل شود.

ما مراحل شروع این کار را با راهنمای Rackspace به تفصیل توضیح می دهیم ، که در آن ما همچنین در مورد اتصال CloudBerry Backup بحث می کنیم ، بنابراین ما در اینجا دوباره به جزئیات نمی پردازیم.

این روند برای اکثر گزینه های IaaS ابر مشابه است. اگر بخواهید دو نمونه دیگر هم داشته باشید ، ما همچنین راهنمایی هایی برای Amazon S3 و Microsoft Azure داریم.

مانند IDrive ، برنامه های پشتیبان ایجاد شده با استفاده از CloudBerry معمولاً مبتنی بر مکان فایل هستند ، اگرچه می توانید طرحی را بکار بگیرید که از انواع پرونده ها نیز استفاده کند. با کلیک بر روی دکمه “پرونده ها” در بالای مشتری ، یک برنامه تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها ایجاد کنید.

جادوگر راه اندازی خواهد شد تا شما را در طی این روند طی کند ، با این کار به شما اجازه می دهد نسخه پشتیبان محلی ، ابری یا ترکیبی را انتخاب کنید..

یکی از دلایلی که ما تمایل داریم به شدت از طرف CloudBerry در Cloudward.net به نفع CloudBerry باشیم ، چگونگی تهیه نسخه پشتیبان از هیبرید است. برخلاف IDrive ، لازم نیست دو طرح پشتیبان متفاوت ایجاد کنید.

در عوض ، CloudBerry نسخه پشتیبان تهیه محلی و cloud را به عنوان بخشی از یک طرح پردازش می کند ، ابتدا از فایلها بصورت محلی تهیه کرده و سپس آن پرونده های محلی را به ابر ارسال می کند. این روش شما را از عدم انجام کارهای اضافی نجات می دهد و با عدم تلاش برای پردازش دو کار پشتیبان مختلف به طور همزمان ، کامپیوتر شما را از همان حالت ذخیره می کند..

در مرحله بعد ، باید سرویس ابری خود را انتخاب کنید. اگر هنوز اضافه نشده است ، باید آن قسمت را انجام دهید (اینجاست که کلید API لازم است).

از شما خواسته می شود حالت پشتیبان گیری را انتخاب کنید. ما توصیه می کنیم به “پیشرفته” بپیوندید زیرا شامل ویژگی های مفیدی مانند پشتیبان گیری سطح بلوک ، نسخه سازی پرونده و رمزگذاری خصوصی است.

مراحل بعدی فرایندی که جادوگر شما را طی می کند شامل تنظیم برخی از گزینه های حالت پیشرفته است که پس از آن می توانید مکان هایی را برای اضافه کردن به برنامه پشتیبان خود انتخاب کنید.

مانند IDrive ، باید همه پوشه هایی را که پرونده های ویدیویی را در آن نگهداری می کنید ، انتخاب کنید ، در غیر این صورت از آنها نسخه پشتیبان تهیه نخواهند شد. از طرف دیگر ، می توانید کل درایو خود را انتخاب کنید. این رویکرد دوم با CloudBerry بهتر از IDrive عمل می کند زیرا CloudBerry در واقع به شما امکان می دهد پرونده ها را بر اساس نوع گنجانده یا حذف کنید.

با این حال ، شما هنوز هم باید کلیه پسوندهای پرونده ای را که می خواهید در آن گنجانده شده یا اضافه شوند اضافه کنید. قبل از هر پسوند پرونده باید یک شخصیت Wildcard داشته باشد و با یک جمع رنگ جدا شود (برای مثال: * .wmv؛ * .mov؛ * .mp4).

ما دوست داریم CloudBerry روند کار را با گزینه ای برای تهیه نسخه پشتیبان از کلیه برنامه های افزودنی فایل بر اساس دسته ها ، مانند اسناد ، تصاویر یا فیلم ها ، بهبود بخشد. با این وجود ، بسیاری از سرویس های پشتیبان با گزینه های بیشتر از CloudBerry Backup را پیدا نکردید ، بنابراین ما نمی توانیم خیلی بلند شکایت کنیم.

هنگامی که انتخاب های پشتیبان خود را به صورت مربع به دور قرار دادید و تمام پرونده های ویدیویی خود را در آن گنجانید ، جادوگر به شما امکان می دهد رمزنگاری خصوصی را فعال کنید. این ویژگی اصلی برای کسانی است که می خواهند مجموعه ویدیوی خود را تبدیل به بخشی از یک کارگر شنبه در دفتر مرکزی NSA نکنند.

رمزگذاری خصوصی همچنین به اطمینان حاصل می کند که فیلم های تورنت حذف نمی شوند و به طور خودکار توسط سرویس ابری شما حذف می شوند ، مانند بعضی اوقات.

دو مرحله بعدی شامل تعیین سیاست حفظ و برنامه پشتیبان است. خط مشی های حفظ تعداد نسخه های پرونده را نگه می دارد ، که مخصوصاً برای کسانی که مرتباً فایل ها را ویرایش می کنند مفید است. برای برنامه تهیه نسخه پشتیبان خود ، می توانید آن را تنظیم کنید که فقط در زمان های مشخص اجرا شود ، اما ما معمولاً پیشنهاد می کنیم برای بهترین سطح محافظت از پشتیبان گیری مداوم استفاده کنید.

آخرین مراحل بررسی برنامه تهیه نسخه پشتیبان شما و شروع کردن آن است. با فرض اینکه مطمئن شوید که از هر مکانی که در آن ویدیوها نگه دارید ، از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید ، با افزودن ویدیوهای جدید یا ویرایش موجود ، از آنها بطور خودکار پشتیبان تهیه می شود..

افکار نهایی

یک برنامه پشتیبان خوب برای فیلم های شما – یا هر پرونده مهم برای این موضوع – می تواند اندوه قابل توجهی را برای شما ذخیره کند. این که آیا شما یک کتابخانه فیلم ساخته اید یا فیلم های خود را ضبط کرده اید ، IDrive و CloudBerry Backup دو گزینه خوب برای اجرای چنین طرحی هستند.

ما IDrive را به دلیل خدمات کم هزینه و سرویس IDrive Express دوست داریم ، در حالی که نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry یکی از قدرتمندترین خدمات پشتیبان تهیه شده ، پشتیبانی از پشتیبان گیری ترکیبی ، نسخه پشتیبان تهیه شده از سطح بلوک ، رمزگذاری خصوصی و بسیاری از ویژگیهای مفید دیگر برای ایمن نگه داشتن ویدیوهای شما.

به گفته این ، تمام گزینه های موجود در بهترین راهنمای پشتیبان گیری آنلاین ما می تواند برای تهیه خودکار فیلم های پشتیبان استفاده شود. به ما اطلاع دهید کدام سرویس را در زیر ترجیح می دهید و از خواندن تشکر می کنیم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map