راهنمای نهایی نحوه خرید بیت کوین

شما احتمالاً اخیراً با توجه به خبرهای خوب پیرامون بیت کوین ، با توجه به ظهور شهاب سنگی (و افت شدید اوضاع تکان دهنده) ، اشتیاق زیادی به خرج داده اید تا بتوانید در مورد همه چیزهای جالب یک سرمایه گذاری هوشمند در زمان مناسب بخرید. گرچه ما در Cloudward.net در اینجا هیچ سرمایه گذاری سرمایه گذاری نداریم ، ما همیشه خوشحال می شویم که گزینه های مختلفی را در رابطه با نحوه خرید بیت کوین به مردم نشان دهیم.


برای خرید ارزهای دیجیتال بیش از یک راه وجود دارد – البته چیزهای بیشتری وجود دارد که فقط بیت کوین وجود داشته باشد – اما همه آنها یک چیز مشترک دارند: شما هرگز کاملاً نمی دانید که می خرید. Cryptocur ارز توسط هیچ کس پشتیبانی نمی شود ، به این معنی که پایین می تواند در هر زمان از هر کدام از آنها سقوط کند ، و شما را با داشتن کد بی ارزش در هارد دیسک خود رها می کند.

این گفت ، مانند هر سرمایه گذاری ، ریسک در مقابل سناریو پاداش وجود دارد و شاید ما فقط با گزینه های سهام ما که به دقت در بهترین نرم افزار حسابداری ثبت شده اند ، احتیاط کنیم. در حال حاضر تعداد زیادی از مردم ثروت خرید و فروش بیت کوین را دارند و امیدواریم خوانندگان ما به آن رده ها بپیوندند. بیا شروع کنیم.

آماده شدن

علاوه بر رایانه و اتصال به اینترنت ، نیازی به خرید بیت کوین زیادی ندارید. با این حال ، با افزایش ارزش بیت کوین به همان اندازه که ممکن است ، ممکن است هوشمندانه از یکی از بهترین ارائه دهندگان VPN ما استفاده کنید و به محض ورود به دنیای بزرگ بزرگ ، آهنگ های خود را کمی پوشش دهید. ثروتمند بودن خوب است ، ثروتمند ماندن و بی نام بودن حتی بهتر است.

به عنوان یک جایزه ، شما را از هرگونه سازمان دولتی که به دنبال آن است ، محافظت می کند: تعداد بیشتری از کشورها توجه جدی به cryptocurrency می کنند و همیشه بهتر است از امنیت متاسف باشید ، حتی اگر در کشوری سانسور نکنید. اینترنت. برای اطلاعات بیشتر در مورد این همه ، راهنمای حریم خصوصی آنلاین ما را بخوانید.

مرحله 1: یک کیف پول بیت کوین دریافت کنید

بسیار شبیه به فضای گوشت ، اگر می خواهید پول خود را نگه دارید ، به محلی برای قرار دادن آن احتیاج دارید. دقیقاً مثل اینکه می توانید بسته های جیب خود را در جیب شلوار جین خود نگه دارید ، همچنین می توانید کلید بیت کوین خود را روی دیسک سخت خود ریخته و به بهترین ها امیدوار باشید ، اما اینگونه است که الون ماسک خود را از دست داد.

شما خیلی بهتر از کیف پول بیت کوین استفاده می کنید: اینها قطعات نرم افزاری یا سخت افزاری هستند که به شما امکان می دهند بدون نیاز به هرگونه مزاحمت ، کلیدی را برای رمزنگاری ارزهای خود ذخیره کنید. بگذارید روشن باشد: کیف پولها به خودی خود هیچ بیت کوین ندارند ، فقط کلید شخصی شما برای دسترسی به آنهاست.

خود بیت کوین در بلاکچین ذخیره می شود ، کلید شما فقط به شما امکان دسترسی به آن دفترچه رمزگذاری شده را می دهد. کیف پول مختلفی وجود دارد ، اجازه دهید دو مورد رایج را بررسی کنیم: کیف پول نرم افزار و کیف پول سخت افزاری. ما همچنین توصیه هایی را در مورد مواردی که از آنها استفاده کرده ایم توصیه خواهیم کرد.

کیف پول نرم افزار

کیف پول های نرم افزاری کلید را در یک برنامه ذخیره می کنند ، به این معنی که معمولاً از آنها نسخه پشتیبان تهیه می شود. این برای افرادی که از دست دادن کلید عصبی هستند بسیار عالی است. وجه اصلی این است که اگر می خواهید با نگه داشتن کیف پول روی تلفن هوشمند خود ، همیشه کلید خود را در اختیار داشته باشید. دو مورد استفاده شده ، به ویژه توسط مبتدیان ، Electrum و Exodus هستند.

از هر دو مورد ، Electrum احتمالاً بهترین گزینه است اگر فقط با بیت کوین سر و کار دارید: این سیستم با هر سیستم دیگری که می خواهید به خوبی ادغام شده ، با بسیاری از کیف پولهای سخت افزاری خوب بازی می کند و کاربر پسند است. با این حال ، هشدار داده شود که رابط مانند چیزی از دهه 90 به نظر می رسد – و دسته بندی می شود ، بنابراین برای همه اینگونه نیست.

خروج از طرف دیگر ، براق و بسیار قرن بیست و یکم به نظر می رسد. از این گذشته ، علاوه بر بیت کوین ، بسیاری از ارزهای رمزپایه دیگر را نیز کنترل می کند و این امر را برای افرادی که می خواهند متنوع باشند ، کامل می کند. این دو دلیل با این واقعیت جبران می شوند که استفاده از آن به راحتی به عنوان Electrum آسان نیست ، و آن را برای مبتدیان کم تر می کند.

هر دو کیف پول برای بارگیری و استفاده رایگان هستند ، به این معنی که می توانید قبل از حل و فصل برای یک یا دیگری با آنها به محتوای قلب خود برسید..

کیف پول های سخت افزاری

در مورد کیف پولهای سخت افزاری نیز همین مسئله را نمی توان گفت زیرا ارزانترین هزینه آنها را فقط به چند دلار باز می گرداند ، در حالی که پیشرفته تر آنها می توانند هزینه ای را به همراه داشته باشند. با این حال ، این یک سرمایه گذاری بیش از هر چیز دیگری است ، به طور کلی در نظر گرفته می شود که کیف پول های سخت افزاری نسبت به نرم افزارها ایمن تر هستند.

این دو بهترین احتمالاً لجر و TREZOR (وابسته به Tresorit نیستند ، گرچه هر دو واژه آلمانی را با نام “طاق” به اسم دارند). هر دو کم و بیش کار یکسان دارند: برای دسترسی به پوشه بیت کوین خود باید کیف پول خود را به رایانه وصل کنید. سپس این دستگاه یک پل مطمئن ایجاد می کند (نوعی مانند تونل VPN) ، به شما امکان می دهد دست خود را با ارز دیجیتالی خود بگیرید.

مسیری که می خواهید ، از طریق نرم افزار یا سخت افزار ، کاملاً به عهده شماست ، اگر بخواهید قبل از تصمیم گیری ، بدانید که همه این نرم افزارهای Cryptocurrency چیست ، در مورد مسیر نرم افزار قابل بخشش است. در هر صورت ، کلید شما توسط رمز عبور انتخابی شما محافظت می شود ، بنابراین مطمئن شوید که راهنمای ما در مورد ایجاد یک رمزعبور قوی را بخوانید ، ابتدا.

مرحله 2: یافتن یک معامله گر بیت کوین 

اکنون که تنظیم شده است ، وقت آن رسیده است که به بازار دیجیتال ، کیف پول دیجیتال در دست ، برای خرید برخی از مولا دیجیتال بروید. یک جستجوی Google برای بازدید کنندگان بسیار زیاد خواهد بود که بتواند به تنهایی این موضوع را پیدا کند ، بنابراین ما لیست کوتاهی از معامله گرانی را که بیشتر دوست داریم.

البته دیگران نیز هستند ، اما همیشه اطمینان حاصل کنید که قبل از تحویل هرگونه پولی ، با احتیاط خود را انجام دهید. لباس های سایه بان بسیار زیادی وجود دارد که در تلاش هستند تا یک شلوغی را به شوق بیت کوین بپیوندند ، بنابراین مطمئن شوید که قربانی کلاهبرداران یا مجرمان سایبری دیگری نمی شوید.

احتمالاً محبوب ترین و قطعاً یکی از مبتدی ترین افراد دوستانه ، Coinbase است. نه تنها تقریباً در هر رمزنگاری در زیر آفتاب سر و کار دارد ، بلکه با کیف پول مخصوص خودش نیز همراه است (با گرفتن یک برنامه جداگانه) و طیف گسترده ای از گزینه های پرداخت را می پذیرد..

گزینه عالی دیگر Kraken است ، زیرا امکان خرید و فروش انواع متفاوت دیگری از ارزهای دیجیتال را نسبت به Coinbase فراهم می کند ، اما گزینه های پرداخت کمتری دارد و استفاده از آن نیز کمی سخت تر است. گفته می شود ، مبتدیان باید خوب باشند ، فقط باید کمی زمان بیشتری برای شروع سرمایه گذاری کنند.

اگر هیچ یک از موارد بالا علاقه وافر شما را نشان نمی دهد ، همیشه می توانید لیست صرافی هایی که bitcoin.com در کنار هم قرار داده است را بررسی کنید ، اگرچه احساس می کنیم باید مجدداً تأکید کنیم که شما قبل از انجام هر کاری باید تکالیف خود را انجام دهید..

نکته دیگر این است که شما همیشه نمی توانید از هر کشور به دو سایت فوق دسترسی داشته باشید. به عنوان مثال ، Coinbase در بسیاری از مناطق آسیا مسدود شده است. از این گذشته ، بسیاری از کشورها ، کره جنوبی که آخرین نمونه آن است ، شروع به ممنوعیت بیت کوین می کند ، به این معنی که ممکن است بخواهید قبل از شروع کار با cryptocurrency ، بررسی های VPN ما را جستجو کنید..

مرحله 3: خرید بیت کوین


© لووین مالت

با وجود تمام موارد ذکر شده ، خرید (و فروش) Cryptocurrency در واقع بسیار آسان ، آسان تر از انجام سهام یا اوراق قرضه و تمام آن است. همانطور که این آموزش بسیار کوتاه Coinbase نشان می دهد ، واقعاً فقط ثبت نام ، پیوند دادن حساب بانکی و تعویض کار شما انجام شده است (البته لازم به ذکر است که Coinbase فرض می کند که از کیف پول آن استفاده می کنید).

توجه داشته باشید که پیوند جایی است که همه چیز هنوز هم پیش می رود: ظاهراً تعداد معدودی از بانک ها به معامله گران بیت کوین علاقه ندارند و هنگامی که از طریق کارت اعتباری پیوند برقرار می کنید ، سر و صدا می کنید. به نظر می رسد تنها راه حل یک تماس تلفنی و بسیار ناهنجار است. این مسئله بیشتر در مورد معامله گران کوچکتر به وجود می آید ، بنابراین ، شما باید با دو انتخاب ما اشکالی نداشته باشید.

گزینه دیگر استفاده از ATM های به اصطلاح بیت کوین است. احتمالاً این موارد بهترین معامله هستند اگر شما به خصوص از نظر حفظ حریم خصوصی آگاه باشید زیرا به شما اجازه می دهد پول بیت کوین را بپردازید ، بدون این که هیچ نوع کارت اعتباری را رها کنید تا اشخاص ثالث بتوانند برای پیدا کردن شما استفاده کنند. با این حال ، با احتساب جمع آوری مقدار زیادی پول نقد ، ممکن است ابتدا بخواهید در بعضی از درسهای دفاع از خود یا در سرمایه گذاری سرمایه گذاری کنید.

نتیجه

و آنجا که می روید ، شما اکنون صاحب برخی از بیت کوین (یا به احتمال زیاد کسری از یک) هستید. گرچه هزینه کردن بیت کوین همیشه آسان نیست ، اما شما یک روش کاملا خصوصی برای انجام معاملات دریافت می کنید. یا البته ، شما به سادگی می توانستید روی ارز بنشینید و به بهترین ها امیدوار باشید. بیت کوین در همه جای خود قرار دارد ، ممکن است شما میلیونر دیجیتالی بعدی باشید. فقط مطمئن شوید که شما همچنین می دانید که چگونه بیت کوین را تهیه کنید ، یا به همان سرعتی آنها را از دست می دهید.

در هر صورت ، امیدواریم که از خواندن راهنمای ما در مورد نحوه خرید بیت کوین لذت ببرید. اگر چیز دیگری برای افزودن دارید ، دوست داریم در نظرات زیر از شما بشنویم. با تشکر از شما برای خواندن و موفق باشید در آنجا.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map