راه حل های ذخیره سازی پرونده و پشتیبان گیری مقرون به صرفه برای وکلا

آیا شما یک وکالت به دنبال موثرترین و مقرون به صرفه ترین روش برای ذخیره و تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های خود در ابر هستید؟ بنابراین ، هنگام برخورد با قراردادها ، داده های محرمانه شخصی یا شرکت ها و اطلاعات مالی ، نگرانی اصلی شما باید خطرات امنیتی باشد.

آیا می توانید با بارگیری تمام آن پرونده ها در ابر از طریق ارائه دهنده فضای ذخیره خارجی ریسک کنید؟ اگر نه ، گزینه های مختلف چیست؟ یک مورد از جلو: شما به یک نسخه پشتیبان نیاز دارید. فرقی نمی کند کجا یا چگونه. این اولین قدم است. همه چیز دیگر فقط ثانویه است.

بله ، امنیت و قیمت هر دو مهم هستند ، اما هرگز اجازه ندهید که این عوامل مانع از تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های شما شوند. با این گفته ، بیایید نگاهی به برخی از گزینه های ذخیره سازی و تهیه نسخه پشتیبان از فایل های مقرون به صرفه ، به طور خاص برای شرایط حرفه ای خود بیاندازید. ما دو گزینه اصلی برای پرونده های شما داریم. می توانید پرونده های خود را بصورت محلی (درون خانه) ذخیره و تهیه کنید و یا یک راه حل خارج از سایت را انتخاب کنید. 

تهیه نسخه پشتیبان محلی & ذخیره سازی پرونده

احتمالاً فکر می کنید بهترین راه برای ذخیره و دسترسی به پرونده های خود از طریق هارد اکسترنال است. در حالی که این یک شروع است ، ممکن است برای وضعیت شما کافی نباشد. یک هارد اکسترنال مهمترین فایلهای شما را سریع از رایانه شما خارج می کند. اگر هنوز نسخه پشتیبان تهیه نکردید ، این رفع سریع را در نظر بگیرید.

ما فکر می کنیم بهتر است سریع حرکت کنید زیرا هارد دیسک های خارجی محدودیت های زیادی دارند و اگر با چندین همکار همکاری می کنید ، امکاناتی که یک هارد اکسترنال وجود دارد سریع متوقف می شود. به همین دلیل است که باید از NAS برای پرونده های خود استفاده کنید. ما قبلاً ذکر کرده ایم که چرا از NAS برای پرونده های خود استفاده می کنیم (و دوست داریم).

اما بگذارید دوباره آنها را برای شما در اینجا بگذرانیم. 

مزایای استفاده از NAS

دستگاه های NAS فضای ذخیره سازی ارزان قیمت زیادی را در اختیار شما قرار می دهند. یکی از مهمترین مزیت ها این است که دستگاه های NAS به شما امکان می دهند هارد دیسک ها را به سرعت وصل کنید ، بنابراین حتی اگر فضای ذخیره شما نیاز به گسترش چشمگیری داشته باشد (برای مثال ، اگر مشتری جدیدی را بدست آورید که به شما نیاز دارد که تعداد زیادی اسناد را اداره کنید) ، می توانید با خرید هارد دیسک های جدید سازگار شوید.

همچنین ، ذخیره سازی هارد دیسک بسیار مقرون به صرفه شده است. می توانید 2 ترابایت ذخیره سازی با قیمت 100 دلار دریافت کنید. 

دستگاه های NAS به شما امکان دسترسی به فایلها در هر نقطه از شبکه خود را می دهند. زیبایی NAS این است که لازم نیست برای دسترسی به پرونده های خود وصل شوید. فرقی نمی کند کجای دفتر خود باشید. اگر به شبکه خود متصل هستید می توانید به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید. البته ، شما می توانید NAS را پیکربندی کنید تا بتوانید حتی به صورت غیر رسمی به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید ، اما این مسئله شما را در معرض مشکلات امنیتی بیشتر قرار می دهد. 

دستگاه های NAS شما را قادر می سازند دسترسی کاربر را به پرونده های خود مدیریت کنید. دستگاه های NAS به شما امکان می دهند کاربرانی را اضافه کنید که می توانند به پرونده ها و پوشه های شما دسترسی پیدا کنند. بگو ، می خواهید کارورز خود در زیر مجموعه پرونده ها برای مشتری کار کند ، اما شما مجاز نیستید که تمام داستان را با او به اشتراک بگذارید. شما فقط می توانید پوشه خاصی را ایجاد کنید که او بتواند از آن استفاده کند.

همچنین ، می توانید به پوشه های خود دسترسی خواندن یا نوشتن را اعطا کنید و با امتیازات کاملاً دقیق باشید. ما در دفتر خود از Synology DiskStation استفاده می کنیم و از نتایج بسیار راضی بوده ایم. سریع و قابل اعتماد کار می کند. می توانید اندازه های مختلف خلیج (اندازه هارد دیسک های مناسب DiskStation) را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد. برای مبتدیان معمولاً دو تا چهار خلیج بهترین هستند.

RAID افزونگی پرونده را مدیریت می کند. بسیاری از دستگاه های NAS از فناوری RAID استفاده می کنند. Synology از RAID اتوماتیک استفاده می کند که پرونده های شما را در هارد دیسک هایی که به آن وصل می شوید ، آینه می دهد. بنابراین اگر یک هارد دیسک نتواند ، همیشه تمام فایل های خود را روی یک دیسک دوم پشتیبان تهیه کنید. فقط HD شکسته را تبادل کنید و خوب است که بروید. 

البته می توانید مزایای بیشتری را برای استفاده از NAS پیدا کنید. به عنوان مثال ، همیشه تحت کنترل شماست. در حالی که این مسئولیت با شما همراه است ، کنترل کامل بر تنظیمات امنیتی شما را به شما می دهد. فقط اطمینان حاصل کنید که با تکنیک های رمزگذاری فایل آشنا هستید یا یک مشاور خارجی استخدام کرده اید که به شما در شروع کار کمک می کند. 

مضرات استفاده از NAS

مدیریت پرونده و تهیه نسخه پشتیبان بر عهده شماست. اگر تصمیم دارید پرونده های خود را درون خانه ذخیره کنید ، همه چیز تحت مسئولیت شما قرار می گیرد. شما باید از سلامت دیسک سخت خود اطمینان داشته باشید ، از پشتیبان گیری خود مراقبت کنید و تنظیمات رمزگذاری خود را مدیریت کنید.

در هر صورت ، شما می توانید به یک تکنسینی که کارهایی را برای شما انجام می دهد ، بپردازید ، یا اینکه باید سر خود را به دور خود ببندید ، که می تواند بسیار وقت گیر و گیج کننده باشد.

استفاده از NAS پشتیبان گیری نیست! بسیاری از وکلا که با آنها صحبت کرده ایم ، از NAS برای “محافظت و تهیه نسخه پشتیبان” از پرونده های خود استفاده می کنند. اما داشتن NAS نمی تواند پشتیبان واقعی تلقی شود زیرا نمی تواند پرونده های شما را در برابر حوادث یا بلایای رخ داده در فضای اداری و یا در نزدیکی شما محافظت کند. استفاده از NAS فقط اولین قدم برای پشتیبان گیری از پرونده های شما است. 

شما ممکن است NAS اشتباه را انتخاب کنید. انتخاب یک NAS خوب برای تجارت شما ساده ترین کار نیست. اگرچه ما Synology DiskStation را توصیه می کنیم ، اما این ممکن است بهترین گزینه برای نیازهای شما نباشد. ما فکر می کنیم شما نمی توانید با آن بسیار اشتباه پیش بروید ، اما مطمئناً دستگاههای NAS وجود دارند که همگام سازی پرونده را بهتر انجام می دهند ، اگر این برای شما مهم باشد.

پشتیبان گیری آفلاین & ذخیره پرونده برای وکلا

ما فکر می کنیم هرچه راه حل تهیه نسخه پشتیبان ساده تر باشد ، بهتر است. اما حداقل به دو نوع نسخه پشتیبان نیاز دارید: یکی از نسخه های پشتیبان محلی و دیگری تهیه نسخه پشتیبان خارج از سایت؛ به عنوان مثال ، با ارائه دهنده خدمات پشتیبان آنلاین.

با استفاده از این نسخه پشتیبان دو لایه ، شما تقریباً در برابر حوادثی که ممکن است در دفتر شما رخ دهد محافظت می شوید. این تصادفات ممکن است لحظه های “dohoh” یا توسط خودتان یا دستیار شما باشد. معمولاً پرونده ها راحت تر از ایجاد حذف می شوند.

امنیت & خدمات پشتیبان گیری آنلاین

هنگام پرداختن به داده های مشتری ، بارگذاری آن پرونده ها در ارائه دهنده خدمات خارجی نیاز به فکر کردن در مورد نحوه مدیریت پرونده های شما دارد. پرونده های شما کجا و چگونه رمزگذاری می شوند؟ چه کسی واقعاً می تواند پرونده های شما را ببیند؟ قیمت این چقدر است? 

شاید بخواهید مقاله ما را در مورد امنیت پشتیبان آنلاین بخوانید ، جایی که ما سه لایه امنیتی را که یک سرویس پشتیبان گیری آنلاین باید از آن جدا کنیم: 

  • رمزگذاری محلی – برای مثال ، رمزگذاری Blowfish 448 بیتی
  • رمزگذاری در هنگام ترانزیت (رمزگذاری SSL استاندارد است)
  • رمزگذاری سمت سرور – به عنوان مثال ، AES 256 بیتی 

ممکن است بخواهید راه حل های پشتیبان گیری از تجارت را در نظر بگیرید ، که تمایل دارند گران تر باشند اما می توانند به نیازهای شما تنظیم شوند. در زیر مجموعه ای از راه حل های پشتیبان تهیه شده آنلاین برای وکلا ارائه شده است.

SpiderOak

مهمترین مزیت SpiderOak این است که امنیت را جدی می گیرد. اگر به دنبال امن ترین سرویس پشتیبان گیری و همگام سازی فایل در دسترس هستید ، مطمئناً این یکی است.

پشتیبان گیری و همگام سازی آنلاین SpiderOak

SpiderOak نسبتاً گران است (گیگابایت برای 0 دلار در سال) و رابط کاربری آن ، در بعضی مواقع ، کمی دست و پا گیر است ، اما ویژگی های کلی امنیتی به خوبی ارزش آن را دارند. می توانید اینجا ثبت نام کنید و به صورت رایگان امتحان کنید.

تجارت کربنیت

آنچه Carbonite Home فاقد (پهنای باند نامحدود ، پشتیبان گیری خودکار از فایل های ویدئویی و غیره) است ، می توانید با Carbonite Business با 229 دلار هنوز هم بسیار مقرون به صرفه دریافت کنید.

CrashPlan Pro vs Carbonite Business
نرم افزار تجاری Carbonite

اگرچه نامحدود نیست ، اما هنوز هم می توانید از 250 گیگابایت (یا 500 گیگابایت با Business Premier) پشتیبان تهیه کنید. مزیت این است که می توانید تعداد نامحدودی از رایانه ها را تهیه کنید ، در صورتی که با چندین همکار یا مشتری کار می کنید ، مفید است. شما می توانید یک آزمایش آزمایشی رایگان از اینجا دریافت کنید. 

CrashPlan Pro

CrashPlan Pro برای مصرف کنندگان در صورت نیاز به ویژگی های بیشتر فوق العاده است ، به خصوص هنگامی که می توانید از پشتیبان گیری خود و مدیریت چندین حساب کاربری خود نظارت داشته باشید.

CrashPlan به دلیل تهیه نسخه پشتیبان نامحدود مشهور است ، بنابراین لازم نیست نگران از بین رفتن فضای خود باشید. شما می توانید یک آزمایش آزمایشی رایگان از اینجا دریافت کنید.

طرفداران & منافع استفاده از پشتیبان گیری آنلاین برای یک شرکت

اگر یک سرویس پشتیبان گیری آنلاین ثبت نام کرده اید ، می توانید مطمئن باشید که همه چیز توسط ارائه دهنده خدمات شما مورد مراقبت قرار می گیرد – حداقل اینگونه است که باید باشد. شما یک برنامه نرم افزاری را در رایانه شخصی یا Mac خود بارگیری می کنید ، یک برنامه و پوشه ها را برای پشتیبان گیری تنظیم می کنید ، و این همان است. بسیاری از خدمات شما را با استفاده از یک جادوگر با کاربرد آسان ، این روند را راهنمایی می کنند.

با ذخیره سازی ابری و تهیه نسخه پشتیبان ، دسترسی به پرونده های شما از هر کجا – از طریق تلفن هوشمند ، فرودگاه ، یک ناهار تجاری – بسیار آسان می شود. حتی اگر یک ارائه مهم برای زمینه فروش خود را فراموش کرده باشید ، می توانید آن را فقط از پرونده های خود که در ابر نسخه پشتیبان تهیه شده اند ، بارگیری کنید. 

برخی خدمات پشتیبان گیری آنلاین به شما امکان می دهند پرونده ها را با همکاران یا هم تیمی های خود به اشتراک بگذارید تا بتوانید به راحتی در یک پروژه یا یک سند خاص برای مشتری همکاری کنید. بدون نیاز به ارسال پیوست های ایمیل بزرگی که در فیلترهای اسپم گیر کرده اند ، ارسال نمی شود. 

حال ، بیایید به مضرات تهیه پشتیبان آنلاین برای موسسات حقوقی نگاهی بیندازیم. همانطور که پرونده های خود را به سرورهای یک شرکت دیگر ارسال می کنید ، باید به آن شرکت اعتماد کنید تا داده های شما را به خطر نیاندازد. قبل از ارسال پرونده های خود ، از ویژگی های امنیتی مناسب اطمینان حاصل کنید.

ممکن است در مورد خدمات پشتیبان آنلاین ، عدم کنترل یک معامله گر را پیدا کنید ، اما مطمئنا روش هایی وجود دارد که از نسخه پشتیبان تهیه کنید تا آنجا که ممکن باشد. 

بسته به اتصال به اینترنت و میزان داده ای که می خواهید برای ذخیره و تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید ، تهیه نسخه پشتیبان آنلاین می تواند مدت زمان بسیار طولانی را ببرد. اگر یک اتصال اینترنتی قوی دارید و سخت افزار رایانه شما به روز است ، باید بدون در نظر گرفتن پشتیبان گیری از چیزی در پس زمینه اجرا شود.. 

اگر تازه به عنوان وکیل شروع می کنید ، احتمالاً قبل از تأسیس یک مشتری خوب ، باید تا حد ممکن پس انداز کنید. تهیه نسخه پشتیبان از تجارت خارج از سایت تمایل دارد که بسیار گرانتر از نسخه پشتیبان تهیه آنلاین مصرف کننده باشد. در نظر بگیرید که آیا یک راه حل پشتیبان گیری آنلاین از مصرف کننده در این میان کافی خواهد بود یا خیر. بعد از داشتن بودجه کافی ، می توانید بعداً ارتقا دهید. 

نتیجه

نتیجه نهایی این است: ذخیره سازی پرونده و هزینه پشتیبان از وکلا مقرون به صرفه است. همیشه دو نسخه اضافی از پرونده های خود را نگه دارید. یک نسخه باید در محل کار خود در محل باشد و دیگری در ابر یا مکان دیگر در محل کار اصلی شما نگهداری شود.

در حالت ایده آل ، شما می خواهید برای این منظور از یک سرویس پشتیبان آنلاین استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر نمودار مقایسه ما را بررسی کنید.

مهمترین جنبه استراتژی ذخیره سازی فایل ها و پشتیبان گیری شما باید امنیت باشد. رمزگذاری مبنایی است که شما باید برای محافظت از پرونده های خود در برابر جاسوسی و سرقت استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که راه حل های پشتیبان شما فایل های شما را به درستی رمزگذاری می کند. 

همچنین ، به خاطر داشته باشید که اگر شما بازیابی های خود را آزمایش نکنید ، بهترین استراتژی پشتیبان بی فایده است. همیشه بازیابی نسخه های پشتیبان خود ، احتمالاً حتی یک بار در ماه را انجام دهید. به این ترتیب ، می توانید در صورت خرابی هارد دیسک یا انواع دیگر از بین رفتن داده ها ، تمام پرونده های خود را در دسترس قرار دهید. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me