بهترین نرم افزار ضبط صفحه

نرم افزار ضبط صفحه به شما امکان می دهد از مانیتور خود ضبط کرده و آن را با جهان به اشتراک بگذارید. این که آیا این یک جریان بازی ، ارائه یک دفتر یا سخنرانی ویدیویی برای دانش آموزان باشد ، نرم افزار ضبط صفحه در نحوه اشتراک ما در حال حاضر مهم است..

با این حال ، همه قطعات به طور برابر ایجاد نمی شوند. برخی از آنها دارای علامت های نامطبوع و یا عدم گزینه های صادراتی هستند. در اینجا در Cloudward.net بهترین نرم افزار ضبط صفحه را بررسی کردیم تا تعیین کنیم کدام بسته بیشترین قدرت را دارد ، برای کمترین قیمت و در عین حال استفاده از آن آسان است.

در ادامه بخوانید تا توصیه های ما را ببینید و چرا هرکدام را انتخاب کردیم. اگر هنوز تصاویر شما بعد از آن هستید ، قطعه ما را در بهترین نرم افزار ضبط صفحه بخوانید.

چه چیزی باعث می شود نرم افزار ضبط صفحه خوب باشد?

تعداد دیوانه وار از گزینه های ضبط روی صفحه ، از نرم افزار رایگان تا کمک مالی ، تا crapware و همه چیز در بین آنها وجود دارد. با توجه به اینکه این نرم افزار برای انجام یک کار انجام می شود ، صرفه جویی در این امر می تواند کاری سخت و طاقت فرسا باشد اما غالباً بسیاری دیگر را انجام می دهد.

این همان چیزی است که ما ابتدا به آن نگاه کردیم ، که این نرم افزار می تواند به تنهایی بدون هیچ ویژگی اضافی بایستد. به عنوان مثال ، بسیاری از ویرایشگرهای ویدیویی را که در بهترین حالت clunky است اضافه می کنند ، با رابط هایی که شبیه MS Paint بیشتر از Premiere است. در حالی که ما در این لیست گزینه هایی را ارائه می دهیم که شامل ویرایشگرهای ویدئویی است ، هر یک از آنها می توانند به روش خاص خود را انجام دهند.

بعد ، ما به هزینه نگاه کردیم. با توجه به اینکه آنها معمولاً فقط یک ابزار دیگر هستند ، نباید به خصوص برای ویژگی هایی که ایده آل نیستند ، به آن برچسب قیمت زیادی وارد کنید. ما به نرم افزاری نگاه كردیم كه یا نسخه رایگان داشت یا بسیار ارزان بود ، سعی كردیم از گزینه هایی با مقدار اضافی bloatware های همراه استفاده كنیم..

در حالی که ویرایشگرهای ویدیویی چیزهای زیادی به امتیازها نمی دادند ، ما به ویژگی های موجود در هر نرم افزار نگاه می کردیم. اینها عمدتاً ویژگیهایی بودند که در هنگام ضبط کمک می کردند و نه در پست. به عنوان مثال ، امکان اضافه کردن پوشش یا ضبط تصویر در تصویر ، در بین ملاحظات ما بسیار جای گرفته است.

آخر ، ما به قابلیت استفاده نگاه کردیم. توانایی باز کردن نرم افزار و شروع سریع ضبط مهم بود ، نیازی به تنظیم گسترده برای بدست آوردن ظاهر مطلوب نیست. شاید برای باز کردن قدرت کامل مجبور شوید به عمق بپردازید ، اما قابلیت استفاده پایه هنوز ساده است.

کامتاسیا

Camtasia گرانترین قطعه نرم افزاری در این لیست است ، اما همچنین بهترین است. این یکی از موارد نادری است که ویرایشگر ویدیوی همراه کاملاً مناسب است و به شما امکان می دهد چندین آهنگ صوتی و تصویری را ضبط کرده و آنها را در یک نقطه قرار دهید.

آنچه باعث می شود اجرای آن بسیار خوب انجام شود این است که ویرایشگر ویدیو و قسمت های ضبط شده صفحه از نرم افزار در مکان های مختلفی قرار دارد. هنگامی که وارد حالت ضبط صفحه شدید ، ویرایشگر ناپدید می شود ، بنابراین شما نمی توانید پنجره های اطراف خود را تغییر دهید.

شما این انتخاب را دارید که تمام صفحه نمایش یا فقط یک پنجره خاص را ضبط کنید. این ویژگی کوچک بسیار مفید است. برای مثال ، یک مدرس را که باید برای سخنرانی ضبط کند ، در نظر بگیرید. آنها می توانند بخشی از صفحه نمایش خود را هنگام یادداشت برداری در قسمت دیگری ضبط کنند.

این یک سناریوی محتمل است و همچنین در نظر گرفتن Camtasia به شما امکان می دهد تا ارائه های پاورپوینت را مستقیماً در نرم افزار رها کنید. اسلایدهای مورد نظر خود را انتخاب می کنید ، و آن را وارد می کنید ، سپس می توانید وب کم یا هر رسانه دیگری را در بالای صفحه لایه کنید.

یک تن از ویژگی های همراه با Camtasia وجود دارد شامل حاشیه نویسی ، ضبط کلید و ضبط ماوس و ارائه فیلم 4K. این نرم افزار گرانقیمت است اما شامل همه چیزهایی است که شما را از ضبط به صادرات می برد.

TinyTake

TinyTake نسبت به Camtasia ارزان تر و سلب شده است ، اما هنوز هم ویژگی های زیادی را ارائه می دهد. برنامه پایه کاملاً رایگان است ، اما فقط برای استفاده شخصی است. برای هرگونه سرمایه گذاری تجاری ، باید یک اشتراک را خریداری کنید.

در ابتدا ، با توجه به اینکه TinyTake زمان ضبط صفحه شما را درپوش می کند ، طرفدار این مدل نبودیم. با این حال ، این برنامه ها واقعاً خوب کار می کنند و دارای ویژگی های اضافی مانند فضای ذخیره سازی ابری برای شیرین کردن گلدان هستند (هرچند که هیچ چیزی در لیگ بهترین ارائه دهندگان ذخیره ابری ما وجود ندارد).

این نرم افزار برای کسانی که به چیزی سریع نیاز دارند بدون نیاز به وقت و تلاش بسیار مناسب است. Camtasia به مراتب قدرتمندتر است ، اما برای یادگیری نیز مدتی طول می کشد. در اینجا چنین نیست. رابط کاربری ساده مرده است ، که منجر به تعداد محدودی از گزینه ها می شود ، اما سردرگمی بسیار کمتری دارد.

به دلیل گزینه های محدود و درپوش ضبط ، TinyTake با کسانی که باید تعداد زیادی فیلم کوچک بسازند همخوانی دارد. بر خلاف Camtasia ، جایی که شخصی می تواند یک آموزش چهار ساعته را ضبط کند ، TinyTake روی ضبط تکه هایی به اندازه نیش تمرکز دارد که با توجه به معنی این اسم بسیار مناسب است..

برو بازی کن

وقتی صحبت از ساختار قیمت و ویژگی ها می شود ، GoPlay بین دو انتخاب اول ما قرار می گیرد. این نرم افزار ضبط صفحه به طور عمده بر بازی متمرکز است ، اما شما می توانید با هر برنامه ای از آن استفاده کنید. این برنامه از تمام بازی های 3D / OpenGL و همچنین عناوین موبایل پشتیبانی می کند ، بنابراین باید تحت پوشش قرار بگیرید.

با این وجود ویژگی های زیادی در هنگام ضبط وجود ندارد. شما هنوز هم می توانید منطقه ای از صفحه نمایش خود را انتخاب کرده و وب کم خود را ضبط کنید ، اما GoPlay شامل ویژگی هایی مانند ضبط ضربه زدن به کلید و حاشیه نویسی نیست.

آنچه می خواهید دریافت کنید ضبط کامل 4K با 60 فریم در ثانیه است. برای گیمرهایی که گیم پلی خود را ضبط می کنند ، این فوق العاده است زیرا YouTube اکنون به صورت 4K60p به صورت بومی اجازه می دهد. پس از پایان ویرایش ، می توانید به جای صادر کردن و به طور جداگانه روند کار را مستقیماً در YouTube بارگذاری کنید.

ویرایشگر موجود در اینجا بهترین نگاه در لیست است ، اما به اندازه Camtasia قدرتمند نیست. شما می توانید فیلترها ، انتقال ها و حتی سرعت را دستکاری کنید که همه این ویژگی ها چشمگیر است ، اما مواردی که تفاوت قابل توجهی ایجاد نمی کنند ، اضافه می شوند. عمده کارهایی که این ویرایشگر انجام می دهد این است که کلیپ ها را در کنار هم قرار می دهد و به همین دلیل نمی توان آن را مقصر دانست.

GoPlay یک نسخه رایگان از نرم افزار را ارائه می دهد ، اما با محدودیت های جدی. شما فقط می توانید تا 10 دقیقه در هر زمان ، در 720p ، با یک علامت ضبط کنید. نسخه کامل زیر 100 دلار برای مجوز طول عمر است و حتی اگر برنامه سالانه را انتخاب کنید حتی ارزان تر است ، بنابراین منطقی است که فقط گلوله را برای آن گاز بگیرید.

XSplit

یکی دیگر از نرم افزارهایی که با هدف گیمرها ساخته شده است ، XSplit یک برنامه ضبط صفحه نمایش قدرتمند است که از خارج از مخاطبان هدف خود استفاده می کند. بیشتر به سمت تولید فرآیند و نه سمت ویرایش متمرکز شده است ، بنابراین ما یک ویرایشگر خارجی را توصیه می کنیم ، اگرچه لازم نیست.

داخلی داخلی عموماً با هم چسبیده است. آپلود مستقیم در YouTube یا شبکه های اجتماعی گزینه ای وجود دارد ، اما شما انعطاف پذیری برنامه های دیگر را در این لیست پیدا نمی کنید.

این واقعاً مشکلی نیست ، زیرا XSplit به شما امکان می دهد قبلاً کارهای زیادی انجام دهید. یک رابط لایه بندی ساده به شما امکان می دهد تا قبل از زدن رکورد ، پوشش ، ضبط وب کم و موارد دیگر را در این قاب قرار دهید. حتی گزینه ای برای حذف زمینه های صفحه نمایش سبز در یک وب کم وجود دارد.

شما می توانید کارهای دیگری را هنگام ترکیب نرم افزار با افزونه ها انجام دهید. فروشگاه افزونه XSplit به شما امکان می دهد تا رابط را با نیازهای خود تنظیم کنید و عناصر صحنه جدید را در صورت نیاز به آنها اضافه کنید. به عنوان مثال ، جریان سازان Twitch می توانند یک پاپ آپ یا فهرست نویسی از مشترکان را به یک کمک مالی اختصاصی اضافه کنند. اینجا امکانات زیادی وجود دارد ، و به طور مداوم به روز می شود ، بنابراین همیشه باید چیز جدیدی را امتحان کنید.  

XSplit خود را به سمت گیمرها نشان می دهد ، اما این یک نرم افزار مناسب در سایر زمینه ها نیز هست. کاملاً در قسمت جلویی نمایش داده شده است ، و کمی در پشت ندارد. اگرچه ، گاهی بهتر است به جای اینکه سعی کنید بعداً آن را به هم بچسبانید ، صحنه را به صورت مقدم قرار دهید.

OBS

OBS ، یا نرم افزار Open Broadcast ، با نام آن صادق است. این یک نرم افزار رایگان ضبط روی صفحه نمایش منبع باز است که دارای گزینه های مختلف و افزونه های زیادی برای بوت شدن است.

این بسیار شبیه XSplit منهای ویرایشگر فیلم و رابط براق است. شما گزینه های مشابهی برای تهیه صحنه خود دارید. گزینه هایی برای قرار دادن وب کم شما وجود دارد ، اضافه کردن پوشش های استاتیک و گرفتن فقط مناطق انتخاب شده از صفحه نمایش شما.

هیچ ویرایشگر ویدیو وجود ندارد ، زیرا این به واقع شما به آن احتیاج ندارید. همانطور که از نام آن پیداست ، این نرم افزار متمرکز بر پخش است ، به این معنی که می توانید تغییرات صحنه را بر روی کلید های اصلی تنظیم کنید تا ویرایش در محل انجام شود.

این به عنوان “حالت استودیو” شناخته شده است و به شما امکان می دهد تا هشت منبع را به طور همزمان پیش نمایش کنید و در صورت نیاز بین آنها جابجا شوید. به عنوان مثال ، جریانهای زنده که به دوربین و ضبط صفحه نیاز دارند ، می توانند قدرت OBS را برای تحقق این امر مهار کنند.

نیازی به استفاده از آن برای پخش تنها نیست. ضبط صفحه نمایش ساده مرکز OBS است ، و بدون پرتاب گزینه های زیادی در چهره شما این کار را انجام می دهد. کاملاً رایگان نیز هست ، بنابراین بهتر است آن را بارگیری کنید و خودتان امتحان کنید.

نتیجه

نرم افزار ضبط صفحه معمولاً توسط نفس کشیده می شود که در انجام وظیفه ای که توسط یک ویرایشگر طراحی انجام شده است بی اثر نیست. این بخش از نرم افزارها این روند را خراب می کنند ، متناسب با ویرایشگرهای کاربردی ، رابط های بصری و ویژگی های زیادی هستند تا شما را از سابقه به صادرات برسانند.

چه بخشی از نرم افزار را بارگیری کردید؟ آیا گزینه ای را که از دست داده ایم دارید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me