نحوه راه اندازی شبکه ابری راه آسان را می رانیم

همه بهترین راه حل های ذخیره سازی ابری امروز با یک مشتری پوشه همگام سازی همراه هستند. در حالی که پوشه های همگام سازی ممکن است مکانیسم de facto برای ذخیره سازی فایل ها به صورت آنلاین باشد ، با این وجود ، گاهی اوقات استفاده از یک درایو محلی ترسیم شده بر روی ابر می تواند بسیار راحت تر باشد. این امر به ویژه برای حفظ دید در محتوای ابر در عین کاهش فضای مصرف شده در هارد دیسک شما صادق است.


اگرچه در ابتدا ، فهمیدن چگونگی راه اندازی درایو شبکه ذخیره سازی ابری می تواند یک پیشنهاد دشوار باشد ، حداقل تا زمانی که دریابید که چقدر راحت می تواند این کار را انجام دهد. در این راهنما ، ما به شما کمک خواهیم کرد دقیقاً آن را کشف کنید.

ما بررسی خواهیم کرد که ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری علاوه بر پوشه همگام سازی معمول ، به مشتریان درایو شبکه پیشنهاد می کنند ، علاوه بر این به شما نشان می دهیم که وقتی ارائه دهنده مورد علاقه شما این امکان را ندارد ، فضای ذخیره ابر خود را به نامه درایو نقشه برداری کنید. از pCloud Drive و Egnyte Drive ، گرفته تا Mountain Duck و CloudBerry Drive ، این مقاله گزینه های شما را برای کار با فایل های میزبانی ابر بهبود می بخشد.

پوشه های همگام سازی در مقابل درایوهای شبکه

امروزه اکثر راه حل های ذخیره سازی ابری بارگیری سرویس گیرنده دسک تاپ را ارائه می دهند که آنچه را که معمولاً به عنوان “پوشه همگام سازی” در سیستم پرونده شما معروف است ایجاد می کند. پوشه های همگام سازی برای کپی کردن خودکار محتویات پوشه ها و ویرایش های پرونده در کلیه دستگاه های متصل به حساب cloud شما مفید هستند.

نکته منفی برای همگام سازی پوشه ها ، همانطور که بسیاری از خوانندگان Cloudward.net به آن توجه کرده اند ، این است که برای کار ، آنها باید فایل ها را در ابر و هارد دیسک شما ذخیره کنند. بدیهی است برای کسانی که می خواهند از فضای ذخیره سازی ابری استفاده کنند تا فضای هارد دیسک را که نزدیک شده است پاک نکنند.

برای برطرف کردن این مشکل ، بیشتر راه حل های ذخیره سازی ابری از ویژگی هایی به نام همگام سازی انتخابی استفاده کرده اند. با همگام سازی انتخابی ، می توانید همگام سازی را برای پوشه های خاص خاموش کنید و با انجام این کار ، آن پوشه ها فقط در ابر ذخیره می شوند و نه در هارد دیسک شما..

اگرچه مفید و مدیریت آن دشوار نیست ، همگام سازی انتخابی این است که دیگر نمی توانید محتوای پوشه ها را برای پوشه هایی که همگام سازی آنها را غیرفعال کرده اید ، پوشه کنید. برای اینکه ببینید چه پرونده هایی در آنجا وجود دارد ، باید همگام سازی پوشه را دوباره روشن کنید یا برای رابط کاربری ذخیره سازی ابر خود وارد رابط وب شوید..

خوب ، این تقریباً همیشه صادق است Dropbox Professional اکنون یک ویژگی “همگام سازی هوشمند” دارد که به شما امکان می دهد پرونده ها را مشاهده کنید حتی اگر همگام سازی را برای یک پوشه خاموش کرده اید. این یکی از دلایلی است که ما در غیر این صورت Dropbox بهترین فضای ذخیره سازی ابری را برای همگام سازی رتبه بندی کرده ایم.

برای همه سرویس های دیگر ، جستجوگرهای همگام سازی و همگام سازی انتخابی یک مسئله قابلیت استفاده را ارائه می دهد. برای رفع این مشکل ، یکی از بهترین روشها استفاده از درایو شبکه ذخیره سازی ابری است.

درایو شبکه ذخیره سازی Cloud (یا درایو مجازی)

درایو شبکه یک درایو نقشه برداری است. به نظر می رسد یک نامه درایو معمولی در سیستم فایل محلی شما است ، اما به جای جای هارد در رایانه شخصی ، نامه درایو به هارد دیسک سرور اشاره می کند.

برای مشاغل ، غالباً آن درایو شبکه به یک سرور فرض متصل از طریق شبکه محلی (LAN) اشاره می کند. برای مشاغل کوچکتر یا استفاده در خانه ، ممکن است یک درایو شبکه را برای دستگاه NAS (حافظه متصل به شبکه) تنظیم کنید که مستقیماً با استفاده از WiFi به آن متصل می شوید..

در مورد فضای ذخیره سازی مصرف کننده ، موضوع این مقاله ، این سرور در مرکز داده از راه دور است که توسط شرکت cloud اداره می شود و شما از طریق اینترنت به آن متصل می شوید. این شرکت ممکن است یک شرکت ذخیره سازی ابری سنتی مانند Dropbox یا Google Drive باشد ، یا یک سرویس زیرساخت ابری مانند یکی از شرکت های ذکر شده در بهترین راهنمای IaaS cloud ما.

ممکن است درایوهای شبکه را به عنوان درایوهای مجازی ، درایوهای نقشه برداری ، درایوهای نصب شده یا حتی درایوهای ابری بشنوید. این یکسان است ما فقط ترجیح می دهیم از درایو شبکه استفاده کنیم (تقریباً تمام وقت).

به طور کلی ، دو گزینه برای دریافت درایو شبکه ذخیره سازی ابری در رایانه شما وجود دارد. می توانید سرویس ذخیره سازی ابری را پیدا کنید که یک سرویس دهنده درایو شبکه را ارائه می دهد و یا می توانید سرویس ابر را به صورت نامه درایو خود نقشه برداری کنید ، که به آن “نصب” نیز گفته می شود.

برای نصب ، رویکرد هوشمندانه استفاده از نرم افزارهای شخص ثالث است که برای سهولت روند طراحی شده است. این ابزارها یک نامه درایو را در سیستم پرونده شما سوار کرده و با استفاده از اطلاعات کاربری کاربر ، فضای ذخیره ابر خود را به آن متصل می کنند. نمونه های آن شامل Mountain Duck و ExpanDrive است.

گزینه اول ، پیدا کردن یک راه حل ذخیره سازی ابری با یک مشتری درایو شبکه بومی ، به طور کلی آسانتر و ارزان تر است. با این حال ، فقط چند سرویس ذخیره سازی ابری با چنین مشتریانی وجود دارد ، از جمله pCloud ، Tresorit و Egnyte. بیایید ابتدا به آنها نگاه کنیم ، سپس نرم افزار شبکه درایو را بعد از آن صحبت کنیم

ارائه دهندگان ذخیره سازی Cloud با ویژگی های Drive Drive

با توجه به مفید بودن درایوهای شبکه ، در واقع جای تعجب آور است که بیشتر سرویس های ذخیره سازی ابری فقط مشتری های همگام سازی را ارائه می دهند. بسیاری از نامهای بزرگ در صنعت ذخیره سازی ابری ، از جمله Dropbox ، Google Drive و OneDrive از جمله مواردی هستند که این کار را نمی کنند.

خوشبختانه ، برخی از معدود موارد انجام شده از جمله گزینه های مورد علاقه ما هستند. به عنوان مثال pCloud و Tresorit نه تنها دو راه حل مورد نظر برای ذخیره سازی ابر شخصی ما هستند ، آنها همچنین دو راه حل امن ترین ذخیره سازی ابر هستند ،.

Egnyte Connect ، که قابلیت سرویس درایو شبکه را از طریق سرویس گیرنده Egnyte Drive خود ارائه می دهد ، به عنوان آنچه بهترین خدمات همگام سازی و اشتراک گذاری پرونده های موجود را در نظر می گیریم ، قرار دادن Box Business ، IBM Connections ، Citrix Sharefile و بقیه زمینه را در نظر می گیریم. (از گفتگوی فانتزی ما نگران نباشید ، “همگام سازی پرونده و اشتراک گذاری پرونده شرکت” فقط یک نام فانتزی برای ذخیره سازی ابری برای تجارت است).

بیایید نگاهی گذرا به هریک از این سه مورد بیاندازیم ، با شروع pCloud.

درایو pCloud

ما می پذیریم که جزئی از pCloud هستیم ، اما دلایل خوبی داریم. اول ، به لطف افزودنی Crypto ، بسیار امن است. Crypto ، همانطور که در بررسی pCloud خود به تفصیل توضیح می دهیم ، یک پوشه با دانش صفر را روی سرور ایجاد می کنید که از یک کلید رمزگذاری جداگانه که فقط برای شما شناخته شده است استفاده می کند ، به این معنی که هیچ کس دیگری نمی تواند پرونده های شما را بدون اجازه شما بخواند.

در حالی که Sync.com رمزگذاری دانش صفر را به صورت رایگان ارائه می دهد ، رمزگذاری همیشه روشن است. pCloud با توجه به انتخاب رمزنگاری مدیریت شده یا دانش صفر ، خدمات متنوع تری است.

دلیل آن است که رمزگذاری خصوصی در انتها به این معنی است که Sync.com نمی تواند پرونده های شما را رمزگشایی کند تا امکاناتی مانند پیش نمایش عکس یا پخش رسانه را فراهم کند. pCloud می تواند به نوبه خود ما را به عنوان بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای عکس ها و فیلم ها در اختیار ما قرار دهد.

مهمتر از همه اینها ، pCloud به عنوان یکی از بهترین معاملات در زمینه ذخیره سازی ابر شناخته می شود. اگر 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان که pCloud ارائه می دهد کافی نیست ، می توانید 2 دلار ذخیره سازی چشمگیر فقط با 8 دلار در ماه دریافت کنید.

پس از ثبت نام در سرویس ، می توانید درایو مجازی pCloud خود را با نصب سرویس گیرنده pCloud ، فرایندی انجام دهید که 30 ثانیه طول می کشد. علاوه بر Windows و MacOS ، pCloud Drive حتی برای لینوکس نیز موجود است.

اضافه شده ، pCloud Drive به عنوان نامه درایو در سیستم فایل شما ظاهر می شود. بر روی درایو کلیک کنید ، و می توانید پوشه ها و فایل های ذخیره شده از راه دور توسط pCloud را مرور کنید.

در حالی که به طور پیش فرض روشن نیست ، می توانید هر پوشه را در pCloud Drive روی حالت “آفلاین” تنظیم کنید ، که یک کپی را نیز روی دیسک سخت خود ذخیره می کند ، تا بتوانید بدون دسترسی به اینترنت به محتوای آن دسترسی پیدا کنید. برای پشتیبانی از همکاری ، می توانید بر روی هر پوشه نیز کلیک راست کنید تا به دیگران اجازه دسترسی و دسترسی به پرونده ها را بدهند.

به طور کلی ، در واقع ، انجام کار با استفاده از پرونده ها از طریق pCloud Drive بسیار راحت تر از استفاده از برنامه وب pCloud است ، زیرا می توانید به سرعت و با استفاده از نرم افزاری که نیاز دارید ، هر پرونده روی رایانه خود را باز و ویرایش کنید..

درایو Tresorit

Tresorit در واقع مزایای امنیتی حتی بیشتری را نسبت به pCloud ارائه می دهد. به عنوان مثال ، علاوه بر رمزگذاری دانش صفر ، احراز هویت دو عاملی نیز به دست می آورید. این شرکت همچنین مقر آن در سوئیس است که نسبت به سایر کشورهای جهان دارای قوانین محرمانه قوی تری است. این همچنین توسط GDPR که اخیراً مخلوط شده است ، پوشیده می شود.

با این حال ، مانند Sync.com ، رمزگذاری دانش صفر همیشه با Tresorit انجام می شود ، به این معنی که پیش نمایش فایل ها و پخش از طریق رابط وب آن بدون استفاده است. دزدگیرتر ، همانطور که در بررسی ما Tresorit ذکر شد ، خدمات ارزان نیست.

250 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری بیش از 10 دلار در ماه هزینه دارد ، بیشتر از قیمت 2 ترابایت ذخیره سازی از pCloud. برنامه ذخیره سازی Tresorit 2TB در حقیقت 24 دلار هزینه دارد که این شرم آور است زیرا این سرویس غیرقانونی فوق العاده است.

حتی یک برنامه رایگان وجود ندارد. با این حال ، شما حداقل می توانید Tresorit را امتحان کنید و این ویژگی درایو شبکه با یک آزمایش رایگان 14 روزه قبل از ارتکاب است.

Tresorit Drive به راحتی در بارگیری مشتری معمولی دسک تاپ قرار می گیرد ، بنابراین نصب اضافی لازم نیست همانطور که با pCloud وجود دارد. برای فعال کردن سرویس ، سرویس گیرنده دسک تاپ را باز کنید ، به “تنظیمات” رفته و سپس “پیشرفته” بروید. “فعال کردن پرونده مستقیم باز” و سپس “فعال کردن Tresorit Drive” را انتخاب کنید.

TresoritDrive

با پیشروی ، می توانید به همان پرونده ای که انتظار دارید ، از طریق نامه درایو نقشه برداری شده در سیستم فایل ، به محتوای فایل Tresorit خود دسترسی پیدا کنید..

درایو Egnyte

در حالی که Egnyte Connect ممکن است یکی از سرگرم کننده ترین استفاده از راه حل های ذخیره سازی ابری باشد که ما هنوز باید در Cloudward.net تست کنیم ، این برای مصرف کننده متوسط ​​نیست. این بدان دلیل نیست که استفاده از آن دشوار است ، اگرچه اگر می خواهیم راهنمایی داشته باشیم راهنمای شروع به کار را داریم.

در عوض ، به این دلیل است که Egnyte بیشتر در زمینه استفاده از مشاغل و بیشتر مشاغل متوسط ​​و بزرگ در آن فعالیت می کند. با این حال ، شرکت اخیراً پس از نیاز به حداقل پنج مجوز برای مدت طولانی ، یک برنامه “تیم” را برای یک یا سه نفر اضافه کرده است..

هزینه برنامه تیم برای هر کارمند 10 دلار است و 1 ترابایت انبار می کند. در همین حال ، Egnyte Business بسته به اینکه با کدام برنامه پیش بروید ، 5TB ، 10TB یا فضای ذخیره نامحدود را در اختیار شما قرار می دهد.

ما تمام دلایلی را که فکر می کنیم Egnyte یک راه حل بهتر ذخیره سازی ابری برای مشاغل از Dropbox Business ، Box Business و سایر موارد نیست ، خواهیم بود زیرا ما یک بررسی Egnyte Connect برای آن داریم. با این حال ، ما به شما طعم می دهیم:

 • همگام سازی سریع فایل سطح بلوک
 • Google Docs و Office Online
 • کتابخانه برنامه شخص ثالث
 • ویژگی های اشتراک فایل امن
 • ویژگی های مدیر قوی

البته یکی دیگر از ویژگی های ارائه شده درایو نقشه برداری Egnyte است. Egnyte مشتری اصلی خود “Map Drive” را در سال 2016 با “Egnyte Drive” جایگزین کرد ، و این یک پیشرفت عالی بود ، افزود: اشتراک فایل با یک کلیک ، ادغام SSO و هموار سازی عملیات به طور کلی.

پیکربندی نامه درایو برای Egnyte Drive از مشتری دسک تاپ آسان است.

درایو مجازی Egnyte شما در زیر مکان های شبکه (برای کاربران Windows) پیش می رود ، که از آن می توانید مانند هر درایو دیگر به آن دسترسی پیدا کنید..

در حالی که هر سه سرویس ذخیره سازی ابری که در بالا ذکر شد به روش های خاص خود عالی هستند ، ممکن است هیچکدام دقیقاً فنجان چای شما نباشد. برای کسانی که می خواهند مثلاً Google Drive را به یک درایو نقشه برداری تبدیل کنند ، در مرحله بعد ما به چگونگی انجام این کار نگاه خواهیم کرد.

نحوه نقشه کشیدن درایو شبکه ذخیره سازی ابری

چندین برنامه شخص ثالث وجود دارد که می تواند برای سوار کردن سرویس ابر مورد نظر خود به عنوان یک درایو محلی روی رایانه شما استفاده شود. در حقیقت تعداد زیادی وجود دارد که ما همه آنها را در اینجا نمی گذرانیم.

با این حال ، ما به استفاده از یکی از مشتریهای محبوب درایو ابر ابر یعنی Mountain Duck نگاهی خواهیم انداخت ، و درصورتی که فکر نمی کنید این همه خراب باشد ، چند گزینه جایگزین Mountain Duck را اجرا خواهیم کرد..

نصب و راه اندازی ابر ذخیره سازی با کوه اردک

Mountain Duck توسط توسعه دهندگان بهترین نرم افزار انتقال فایل ما ، Cyberduck ساخته شده است ، و در حقیقت از همان پایه منبع باز استفاده می کند. گفته می شود ، مانند Cyberduck رایگان نیست: مجوز برای ویندوز یا MacOS 39 دلار هزینه دارد.

Mountain Duck با سه بزرگ در Dropbox ، Google Drive و OneDrive کار می کند. همچنین از اتصالات API به تعداد معدودی از سرویس های برتر IaaS ، از جمله Rackspace Cloud Files ، Amazon S3 ، Microsoft Azure ، Google Cloud ، Wasabi و Backblaze B2 پشتیبانی می کند..

Mountain Duck از WebDAV نیز پشتیبانی می کند ، که به شما امکان می دهد هر سرویس ذخیره سازی ابری را که از آن پروتکل پشتیبانی می کند ، سوار کنید. این گزینه pCloud ، Amazon Drive و تعداد دیگری از گزینه های دیگر را به لیست امکانات “نصب” اضافه می کند.

برای راه اندازی کوه اردک ، نسخه آزمایشی یا یک نسخه ثبت شده را بارگیری کنید ، آن را باز کنید ، سپس روی “نصب” کلیک کنید.

نصب باید چند ثانیه طول بکشد ، پس از آن باید رایانه خود را دوباره راه اندازی کنید. با پیشروی ، می توانید از طریق نماد نوار وظیفه به کوه اردک دسترسی پیدا کنید.

برای راه اندازی درایو شبکه ابری جدید ، بر روی آن آیکن راست کلیک کرده و “نشانک جدید” را انتخاب کنید. با این کار یک پنجره اتصال باز می شود.

برای انتخاب فضای ذخیره‌سازی ابری یا ارائه دهنده IaaS ، روی منوی کشویی نزدیک بالا کلیک کنید. به عنوان نمونه راه اندازی ، Dropbox را انتخاب خواهیم کرد.

چند قسمت بعدی را پرش کنید. تنها قدم دیگری که باید در این مرحله بردارید ، انتخاب نامه درایو با استفاده از منوی کشویی در نزدیکی پایین پنجره اتصال است.

با انجام این کار ، روی دکمه “اتصال” کلیک کنید. در مورد Dropbox ، Google Drive و OneDrive ، این مرورگر پیش فرض شما را راه اندازی می کند تا بتوانید مجوز Mountain Duck را برای دسترسی به فضای ذخیره خود صادر کنید.

هر سه سرویس از OAuth استفاده می کنند ، بنابراین اعتبار ورود به سیستم نباید توسط برنامه Mountain Duck یا جاهای دیگر ذخیره شود. پس از تأیید اتصال ، یک کد OAuth دریافت خواهید کرد.

این کد را وارد قسمت تأیید اعتبار کنید که باید بعد از زدن “اتصال” روی دسک تاپ شما باز شود.

پس از ورود به برنامه ، برنامه سرویس ابر خود را با استفاده از نامه اختصاص داده شده به رایانه شما اضافه می کند و شما تمام می شوید.

با مراجعه به جلو ، فقط کافی است روی نامه درایو کلیک کنید تا به فایلهای ذخیره سازی ابری خود دسترسی پیدا کنید. شما دیگر به همین منظور با مشتری Dropbox روبرو نخواهید شد ، و باید بتوانید همه پوشه ها و پرونده های خود را بدون توجه به اینکه در هارد دیسک شما همگام سازی شده اند ، مشاهده کنید یا نه.

کوه اردک دارای چند ویژگی دیگر است که می توانید با کلیک راست بر روی نماد نوار وظیفه و انتخاب “تنظیمات برگزیده” ، با آنها بازی کنید. این موارد عبارتند از: فعال کردن Cryptomator ، سرویس رمزگذاری متن باز و پایان به پایان.

ما Boxcryptor را (بخوانید بررسی Boxcryptor ما) را به عنوان یک برنامه رمزگذاری دانش صفر شخص ثالث برای ذخیره سازی ابر ترجیح می دهیم ، اما Cryptomator کار را انجام می دهد و مبتنی بر کمک مالی است.

گزینه های کوه اردک

در حالی که ما فکر می کنیم Mountain Duck متناسب با این لایحه است ، همانطور که وعده داده شده است ، در اینجا برخی دیگر از برنامه های درایو شبکه نیز وجود دارد که به خوبی برای نصب سرویس های ابری کار می کنند..

درایو CloudBerry

سازندگان CloudBerry Backup (بررسی CloudBerry Backup Backup) نرم افزار نصب دیسک خود را ، CloudBerry Drive ، با قیمت 39.99 دلار به فروش می رسانند. شما همچنین می توانید یک نسخه آزمایشی را بارگیری کنید ، که 15 روز خوب است. در این زمان فقط ویندوز پشتیبانی می شود.

بر خلاف نسخه پشتیبان CloudBerry ، CloudBerry Drive از خدمات به سرویس های ذخیره سازی ابری مانند Dropbox یا Google Drive پشتیبانی نمی کند. فقط اتصالات IaaS ابری در دسترس هستند ، به این معنی که گزینه های درایو مجازی کاملاً محدودتر از آن است که با Mountain Duck محدود باشد.

گزینه های IaaS مناسب است ، با Rackspace ، Azure ، Amazon S3 و Wasabi.

NetDrive

NetDrive شامل گزینه های اتصال بیشتری نسبت به CloudBerry Drive است ، از جمله خدمات ذخیره سازی ابری مانند Box ، Google Drive ، Dropbox ، OneDrive و Amazon Drive. همچنین از یک راه حل برتر حافظه ابری شخصی (چه خبر است؟) در Owncloud و WebDAV پشتیبانی می کند.

فقط چند سرویس IaaS cloud دارای اتصال API با NetDrive است ، با این وجود: Amazon S3 ، Rackspace Cloud Files (OpenStack) و Google Cloud.

می توانید NetDrive را با یک آزمایش آزمایشی 7 روزه امتحان کنید. اگر خدمات را دوست دارید ، اشتراک یک ساله برای یک دستگاه 20 دلار هزینه دارد ، یا می توانید 50 دلار برای پروانه زندگی پرداخت کنید. همین توسعه دهندگان ابزاری برای همگام سازی ابر به ابر با نام CloudSync ، رقیب Otixo ایجاد می کنند (بررسی Otixo ما را بخوانید).

ExpanDrive

ExpanDrive از طیف خوبی از خدمات ابری پشتیبانی می کند. گزینه های ذخیره سازی Cloud شامل Google Drive ، G Suite ، Amazon Drive ، Box ، OneDrive و Dropbox است. برای IaaS ، پشتیبانی Rackspace Cloud Files ، Amazon S3 و Backblaze B2 را پیدا خواهید کرد. پروتکل WebDAV نیز گنجانده شده است.

مانند Mountain Duck ، ExpanDrive با Cryptomator ادغام می شود تا از پرونده های شما با رمزگذاری نهایی تا انتها محافظت کند و دارای نسخه هایی برای Windows و MacOS است. با این حال ، ExpanDrive با هزینه 50 دلار برای یک مجوز واحد گران تر است.

افکار نهایی

درو هیوستون ، بنیانگذار Dropbox ، انقلابی در ذخیره سازی ابری با مدل پوشه همگام سازی خود ایجاد کرد. برای اکثر مردم ، این به احتمال زیاد ساده ترین راه برای افزودن پرونده ها به فضای ذخیره سازی ابری و دسترسی به آنها بعدا خواهد بود. با این حال ، پوشه های همگام سازی ، برای کسانی که به دنبال پاک کردن فضای هارد دیسک هستند ، حتی با همگام سازی انتخابی ، می تواند مشکل ساز باشد. برای این موارد ، ما یک جایگزین درایو شبکه را پیشنهاد می کنیم.

در حالی که انتخاب ارائه دهنده فضای ذخیره سازی ابری با یک مشتری درایو شبکه داخلی ، مانند pCloud یا Egnyte ، ممکن است ساده ترین روش باشد ، اکثر راه حل های ذخیره سازی ابر این ویژگی را ندارند. برای این موارد یا برای کسانی که به دنبال سوار کردن درایو مجازی IaaS هستند ، نرم افزار درایو شبکه بهترین کار را دارد ، در حالی که Mountain Duck انتخاب برتر ما است..

ما به برخی از راه حل های نرم افزاری دیگری که ممکن است امتحان کنید ، اشاره کردیم ، از جمله CloudBerry Drive ، NetDrive و ExpanDrive. اما ، بله ، ما نتوانستیم به چند گزینه دیگر نیز اشاره کنیم. به ما بگویید کدام یک را فکر می کنید ما باید در زیر قرار دهیم ، و چرا ، و نظرات یا سؤال دیگری را که ممکن است در اختیار ما قرار دهید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map