انتخاب بهترین سرویس تورنت ابر: Offcloud vs Bitport vs Seedr

ابر زندگی را برای همه راحت تر کرده است. ما از ابر برای همه چیز استفاده می کنیم – چرا از آن برای تورنت استفاده نمی کنیم؟ با استفاده از قدرت ابر ، فضای دیسک سخت و پهنای باند خود را برای پرونده های مهم تر ذخیره کنید. لازم به ذکر نیست که باعث می شود سایت های تورنت را مسدود کنید (یا جستجو برای سایت های جایگزین تورنت).

ابر تورنت خصوصی ، ایمن و سریع رعد و برق است. اگر یک تورنت را انتخاب کنید که کاربر دیگری قبلاً بارگیری کرده باشد ، آن را برای پخش فوری در دسترس قرار می دهد – سرویس های تورنت ابری حافظه پنهان پرونده های محبوب را نگه می دارند ، بنابراین اگر ده کاربر می خواهند جدیدترین لینوکس را داشته باشند ، ارائه دهنده آن را بارگیری نمی کند. بارها و پهنای باند را بخور شما می توانید به لطف فضای ذخیره سازی ابری به torrent های خود در همه دستگاه های خود دسترسی پیدا کنید و اگر از لیست ما از بهترین ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری هوشمند استفاده کنید ، می توانید پرونده های خود را بدون اینکه به جایی نزدیک هارد دیسک خود برسید انتقال دهید..

مزایای سرویس های ابر تورنت

وقتی از خانه تورنت می کنید ، IP شما برای همه پخش می شود. این طبیعت اشتراک گذاری همتا به همسالان است ، و این در حالی است که شما از یکی از بهترین ارائه دهندگان VPN ما استفاده نمی کنید ، آدرس IP خود را در معرض همه قرار می دهید. هر کس دیگری که آن تورنت را بارگیری می کند ، می تواند IP شما را ببیند – از جمله ترول های حق نسخه برداری یا خرابکاری. خوب است که تورنتهای بارگیری شده را بارور کنید ، اما اتصالات کند و کلاه های داده می توانند میزان تورنت را محدود کنند.

خدمات تورنت ابر روی سرورهای اختصاصی قدرتمند و دارای پیوندهای بسیار سریعتر از اتصال خانگی کار می کنند. پرونده های محبوب توسط ارائه دهندگان ذخیره می شوند و به جای انتظار برای اتمام بارگیری ، دسترسی فوری دریافت می کنید. رسانه شما در همه دستگاههای شما از جمله تلفن و دستگاههای پخش کننده مانند Chromecast یا Roku در دسترس است.

آنچه شما نیاز دارید

شروع به کار با torrenting cloud آسان است ، زیرا تنها دستگاهی که به اینترنت متصل هستید و یک حساب کاربری با یکی از این ارائه دهنده هاست:

  • Offcloud
  • Bitport
  • سيدر

Offcloud ، Bitport و Seedr همه یک ردیف رایگان ارائه می دهند تا بتوانید این سرویس را امتحان کنید اما با محدودیت در بارگیری یا اندازه پرونده. بیایید نگاهی به هر سه ارائه دهنده بیندازیم و ببینیم آنها چگونه مقایسه می شوند.

Offcloud

Offcloud کمی متفاوت از بقیه ارائه دهنده هایی است که ما به آنها نگاه کردیم ، زیرا تمرکز آن بر روی بارگیری تورنت ها نیست. این شرکت خود را به عنوان “SaaS ساده ، زیبا و شهودی برای بازیابی هرگونه داده از ابر” بازاریابی می کند. ما از میزان منابع مختلف Offcloud برای بارگیری از آن شگفت زده شدیم ، و حتی دارای جعبه بلیط است که به کاربران امکان می دهد سایت های جدیدی را برای پشتیبانی پیشنهاد دهند..

جای تعجب ندارد که با توجه به محبوبیت سایت ، با YouTube ادغام می شود ، اما Usenet؟ این امر Offcloud را از رقابت جدا می کند ، حتی اگر بارگیری Usenet شما با 20 گیگابایت روزانه انجام شود. این ممکن است به اندازه کافی روزانه برای کاربران سبک یا کسانی که تورنت را با بارگیری های گاه به گاه Usenet تکمیل می کنند ، باشد.

رابط وب Offcloud برای استفاده آسان است و داشبوردی را به شما نشان می دهد که پهنای باند و فضای باقیمانده خود را به شما نشان می دهد. آزمایشی رایگان شما را به 10 گیگابایت داده منتقل شده و تنها سه پیوند محدود می کند. وقتی داده ای دارید که می خواهید ذخیره کنید ، به سادگی پیوند را در Offcloud قرار می دهید و از سه گزینه فوری ، ابری یا از راه دور انتخاب می کنید..

گزینه فوری در اصل پروکسی است. شما یک پیوند را وارد می کنید ، و Offcloud تونلی را ایجاد می کند که محتوا را از طریق وب به دستگاه شما منتقل می کند. در دستگاه شما بارگیری می شود و روی ابر ذخیره نمی شود ، بنابراین اگر محتوای اصلی حذف شود ، دیگر در Offcloud قابل دسترسی نخواهد بود. گزینه cloud داده ها را بدست می آورد و آن را در سرورهای داخلی Offcloud ذخیره می کند. برای دسترسی به داده های خود در هر زمان و از هرجای دیگر ، حتی اگر محتوای اصلی از بین برود ، یک پیوند امن و جدید خواهید یافت.

گزینه راه دور از طرف شما به برخی تنظیمات احتیاج دارد ، زیرا برای ذخیره داده ها باید دسترسی Offcloud را فراهم کنید. این سرویس از خدمات FTP ، SFTP یا Cloudbox مانند Google Drive و Dropbox پشتیبانی می کند. این گزینه عالی برای کسانی است که با اتصالات لکه دار مانند باند پهن موبایل یا WiFi آهسته سر و کار دارند ، اما با مقادیر زیادی از داده ها سر و کار دارند.

این سیستم به شما امکان می دهد تا داده های مورد نیاز خود را بگیرید و تا زمانی که به یک اتصال سریع دسترسی ندارید ، برای ذخیره سازی محلی آن را ذخیره کنید.

برای تست سرویس ، از گزینه “فوری” برای بارگیری یک فیلم رایگان با دامنه عمومی استفاده کردم و سرعتها بسیار چشمگیر نبودند. این به احتمال زیاد به این دلیل است که من در ایالات متحده آمریکا هستم و سرور Offcloud در فرانسه بود. انتخاب گزینه “ابر” باعث شد تا پرونده در عرض چند دقیقه در دسترس باشد.

توجه داشته باشید که Offcloud قصد ندارد به عنوان “جعبه بذر” عمل کند ، این سروری است که برای تقویت ردیف کاربر در ردیاب های خصوصی با بذر دائمی یک تورنت استفاده می شود. سخنگوی Offcloud اظهار داشت كه آنها معمولاً فقط بذرها را با نسبت 1: 1 بذر می كنند و مقدار دقیق بارگیری شده را بارگذاری می كنند. برای کاربرانی که به ردیاب های عمومی اعتماد دارند یا به نسبت آنها اهمیتی نمی دهند ، Offcloud یک راه حل خوب است.

اگر فقط به دنبال ارائه دهنده تورنت ابری هستید ، ممکن است Offcloud بیش از حد به نظر برسد. اما با قیمت 59.99 دلار در سال ، فضای نامحدود و پهنای باندی را ارائه می دهد که با توجه به ذخیره سازی محدود ارائه شده توسط سایر ارائه دهندگان ، امکان دستیابی به معاملات بهتر را فراهم می کند. با وجود تمام ویژگی های موجود در Offcloud ، به راحتی یکی از بهترین گزینه های موجود است.

قیمتفضای ذخیره سازیتعداد تورنت
رایگانرایگان10 گیگابایت3 در ماه
کیت خوب9.99 دلار در هر ماهنامحدودنامحدود
شریک مفید59.99 دلار در سالنامحدودنامحدود

Bitport.io

سرویس Bitport.io سریع است و به شما امکان می دهد رسانه خود را به چندین دستگاه از جمله Apple TV و Chromecast و همچنین از Kodi پشتیبانی کنید. این شرکت مفتخر است که torrenting را به آسانی با عنوان “Ctrl-C” انجام دهد و واقعاً به همین راحتی است. Bitport.io یک حساب کاربری رایگان ارائه می دهد که در هر 24 ساعت کاربران را به یک تورنت محدود می کند.

رابط کاربری عالی به نظر می رسد و به خوبی در تلفن همراه کار می کند ، به شما امکان می دهد در حالی که از خانه دور هستید ، یک torrent را انتخاب کنید و بعداً به آن دسترسی پیدا کنید. می خواستم ببینم چه سرعت هایی با تورنتهای کم محبوب تر است ، بنابراین نسخه ای با کیفیت پایین از همان فیلم آزمایشی را انتخاب کردم و تماشا کردم که سرعت آن به طور پیوسته افزایش می یابد تا اینکه تقریباً در حدود 30 مگابایت در ثانیه تمام شد و در سه یا چهار دقیقه به پایان رسید..

ارزان ترین طرح با قیمت 5 دلار در ماه شروع می شود و 30 گیگابایت فضای ذخیره سازی و پنج اسلات بارگیری را فراهم می کند ، به معنی پنج بار بارگیری فعالانه. به جز برنامه رایگان می توانید تعداد نامحدود تورنت در روز را در تمام برنامه ها بارگیری کنید. علاوه بر بارگیری اضافی و بارگیری در تورنت ، برنامه های پرداخت شده بارگیری HTTPS و اسکن ضد ویروس را ارائه می دهند ، یک ویژگی عالی برای کاربران با احتیاط.

Bitport.io همچنین به نسبت 1: 1 بذر می دهد ، اما کاربران پرداخت شده می توانند با پشتیبانی فنی تماس بگیرند و این را به نسبت سفارشی تغییر دهند. این یک سرویس ساده است و فاقد ویژگی های اضافی است ، اما به خوبی و با قیمت مناسب به هدف خود می پردازد.

قیمتفضای ذخیره سازیتعداد تورنت
رایگانرایگان1 گیگابایت1 روز در روز
کم اهمیت5 دلار در هر ماه30 گیگابایت5 اسلات
استاندارد10 دلار در هر ماه100 گیگابایت10 اسلات
بزرگ15 دلار در ماه250 گیگابایت20 اسلات

سيدر

Seedr یکی دیگر از سرویس های تورنت است که رابط اسپارت و قابلیت استفاده بسیار خوبی را در رایانه یا دستگاه تلفن همراه ارائه می دهد. ردیف رایگان شما را به 2 گیگابایت فضای ذخیره محدود می کند اما هیچ محدودیتی در میزان پرونده هایی که می توانید بارگیری کنید وجود ندارد ، زیرا من تورنتهای مختلف را حذف کردم و سعی کردم ایده ای از سرعت کلی دریافت کنم.

شما به سادگی پیوندی را جایگذاری می کنید یا یک فایل تورنت را بارگذاری می کنید و به سرعت بارگیری می شود ، یا در صورت تورنت های محبوب ، فوراً ظاهر می شود. در ابتدا یک پرونده از طرف من وجود داشت ، با استقبال از Seedr. حذف آن باعث آزاد شدن برخی از فضاها شد و من همان تورنت مورد استفاده در تست های قبلی خود را انتخاب کردم. فوراً به نظر می رسد ، برای بارگیری یا پخش در دسترس است.

من تورنت اوبونتو را امتحان کردم و همان نتایج را داشتم. تورنتهای محبوب برای چند ثانیه با عنوان “جمع آوری دانه” ظاهر می شوند اما فوراً در یک پوشه کپی می شوند و برای بارگیری یا پخش در دسترس هستند..

از میان سه ارائه دهنده ای که من ذکر کردم ، Seedr سریعترین بود ، با پایین دست. کپی و چسباندن لینک تورنت از من بیشتر طول کشید تا Seedr برای تحویل پرونده ها طول بکشد. برای کاربران ردیاب های خصوصی تورنت ، Seedr از این نظر بی نظیر است که آدرس های IP استاتیک و پشتیبانی ردیاب خصوصی را با برنامه های “Pro” و “Master” ارائه می دهد. از آنجا که ردیاب های خصوصی به پرونده های منحصر به فرد .torrent تکیه می کنند ، نمی توانید به سادگی پیوند را مطابق آنچه با ردیاب های عمومی انجام داده اید کپی و جایگذاری کنید.

شما .torrent را در دستگاه خود بارگیری می کنید و به سادگی آن را در Seedr بارگذاری می کنید ، و بسته به برنامه شما ، آنها را به نسبت 2: 1 یا 5: 1 تخم می زنند. Seedr بارگیری سریع ، اغلب فوری تورنت را ارائه می دهد ، و به شما اجازه می دهد رسانه خود را فوراً روی هر دستگاهی که در اختیار دارید پخش کنید. لایه های پرداخت شده با 6.95 دلار در ماه برای یک سرویس ساده و سریع شروع می کنند تا تورنت شما را به سطح بعدی ، در ابر برساند.

قیمتذخیره سازیتعداد تورنت
رایگانرایگان2 گیگابایتN / A
پایه ای6.95 دلار در هر ماه30 گیگابایت2 اسلات
حرفه ای9.95 دلار در هر ماه100 گیگابایت5 اسلات
استاد19.95 دلار در هر ماه1 ترابایت25 اسلات

ابر تورنت و حریم خصوصی

همه ارائه دهندگان مورد بحث در اینجا موضع جدی در مورد حریم شخصی کاربران دارند. صفحه اصلی Bitport.io حتی “بارگیری تورنت در یک ابر امن؛ ناشناس؛ سریع.” هنگامی که تورنت را در ابر بارگیری می کنید ، آدرس IP شما هرگز در معرض دید کسی قرار نمی گیرد ، مگر به ارائه دهنده خدمات که از آن استفاده می کنید.

همیشه این احتمال وجود دارد که دولت بتواند یک ارائه دهنده را وادار کند تا گزارش ها را تحویل دهد ، و بسته به ارائه دهنده این می تواند آدرس IP شما و لیست پرونده هایی را که بارگیری کرده اید یا ذخیره کرده اید تحت حساب خود داشته باشید. احتمال وقوع این اتفاق بعید نیست ، زیرا سرویس هایی مانند Put.io سالهاست که بدون برخورد با مشکلات قانونی فعال هستند.

استفاده های قانونی برای تورنت وجود دارد ، و ارائه دهندگان آگاهانه محتوای غیرقانونی ارائه نمی دهند. آنها به سادگی راهی برای دسترسی سریع و ایمن به محتوا در وب و ذخیره آن در اختیار کاربران قرار می دهند. تا به امروز ، هیچ موردی از یکی از این ارائه دهندگان داده های کاربر را تحویل داده نشده است.

راه حل ساده است: از یک VPN و ایمیلی استفاده کنید که فقط برای torrenting cloud ایجاد شده است. ارائه دهنده ای را انتخاب کنید که ثبت صفر را حفظ کرده و از روش پرداخت مانند بیت کوین یا کارت های هدیه اجازه می دهد تا از حریم شخصی و ناشناس بودن اطمینان حاصل شود. حتی اگر ارائه دهنده تورنت ابر مجبور به تحویل سیاهههای مربوط شود ، به لطف VPN ناشناس خواهید ماند (ناگفته نماند که شما را از گزند ISP نیز محافظت می کند).

بهترین بررسیهای VPN ما را بررسی کنید تا نمای کلی از کدام ارائه دهنده بهترین راه حل برای شما باشد. به یاد داشته باشید: اگر آنها از کاربران خود محافظت نمی کردند ، ارائه دهندگان تورنت ابر به سرعت از کار خارج می شوند. این یک جایگزین امن تر و راحت تر برای تورنت با استفاده از یک مشتری است.

حکم

هر سه ارائه دهنده گزینه های کاملی برای کاربران تورنت هستند ، اما اگر بعد از بهترین کارایی هستید ، باید به ارائه دهنده هایی مانند Bitport.io یا Seedr بچسبید. کاربران ردیاب های خصوصی به لطف پشتیبانی داخلی برای ردیاب های خصوصی و زمان طولانی دانه ، از Seedr بهتر هستند..

ارائه دهندهقیمت اولیهذخیره سازیسرعت تست شدهاسلات تورنتنسبت بذر
Offcloud9.99 دلار در هر ماهنامحدودمتفاوت استنامحدود1: 1
Bitport.io5 دلار در هر ماه30 گیگابایتفوراً برای تورنتهای محبوب.
29 + MB / s در آزمون تصادفی.
51: 1 ، در صورت درخواست تغییر می کند
سيدر6.95 دلار در هر ماه30 گیگابایتفوراً برای تورنتهای محبوب. 10MB / s در آزمون تصادفی.21: 1 یا 12H

Cloud torrenting آینده اشتراک فایل است – دسترسی فوری به تمام رسانه های شما ، در همه دستگاه های شما ، در هر نقطه از جهان. اگر طرفدار ابزارهای ساده هستید و فقط می خواهید torrent کنید ، نمی توانید با Seedr یا Bitport.io اشتباه کنید. هر دو به شما اجازه می دهند تورنت را اضافه کنید و محتوای خود را از رایانه یا تلفن همراه خود از هرجایی پخش کنید.

برای دسترسی یک طرفه به یک لیست فزاینده از منابع ، Offcloud را نمی توان شکست داد. Usenet ، تورنت ، یوتیوب و سایر موارد موجود با Offcloud هستند که در دستگاه شما ، سرورهای ایمن Offcloud یا ذخیره از راه دور بارگیری شده اند. بار دیگر آن را بارگیری کنید و هرگز نگران نباشید که آفلاین شود یا دوباره آن را ردیابی نکنید.

امیدواریم که از این مقاله لذت ببرید ، و در صورت تمایل اظهار نظر کنید و آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me