نحوه تماشای Netflix در Chromecast

Chromecast Google باعث شده است تا رسانه های دیجیتالی راحت تر و راحت تر از همیشه پخش شوند. با قیمت 35 دلار ، این ممکن است مقرون به صرفه ترین روش برای تبدیل هر تلویزیون قدیمی به سینمای خانگی باشد.


شما می توانید نمایش ها ، فیلم ها ، موسیقی و تصاویر را از هر دستگاه متصل به شبکه بی سیم خود به Chromecast پخش کنید ، تا زمانی که برنامه ای داشته باشید که از آن پشتیبانی کند.

Netflix روش تحویل سرگرمی های خود را به ما تحول داد و آنها تماشای Netflix را در دستگاه های Chromecast و Chromecast 2 برای مشتریان آسان کرده اند. امروز به شما نشان خواهم داد که چگونه Netflix را در Google Chromecast در همه دستگاه های خود مشاهده کنید.

آنچه شما نیاز دارید

البته به اشتراک فعال Netflix نیاز خواهید داشت و اگر می خواهید فقط امتحان کنید ، ماه اول رایگان نیست. حداقل به یک دستگاه قادر خواهید بود تا برنامه Netflix را بارگیری کند ، بنابراین یا یک تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، لپ تاپ یا دسک تاپ.

اگر می خواهید از لپ تاپ یا دسک تاپ خود Netflix را به یک Chromecast Google منتقل کنید ، باید از مرورگر Chrome استفاده کنید. Chrome یک ویژگی “برگه بازیابی” را ارائه می دهد که ما برای ارسال جریان به Chromecast شما استفاده خواهیم کرد.

برای سرگرمی اضافه شده ، من همچنین به شما نشان می دهم که چگونه می توانید ایالات متحده یا انگلستان Netflix را در Chromecast تماشا کنید ، حتی اگر در منطقه شما غیرقابل دسترسی باشد. 

مبانی تنظیم Netflix در Chromecast

بدیهی است ، لازم است تلویزیون خود را روشن کرده و به تنظیمات ورودی صحیح برای هر کدام از درگاه خود Chromecast خود را وصل کنید – HDMI1 ، HDMI2 و غیره.

از هر دستگاهی که می خواهید از آن استفاده کنید باید به همان شبکه Chromecast شما وصل شود. نمی توانم به شما بگویم چند بار خواستم فیلم برداری کنم و به صفحه خود خیره شدم ، گیج شدم ، فقط متوجه شدم که وقتی از کار به خانه برگشتم ، WiFi را روشن نکرده ام.

اگر هنوز نمیتوانید نماد بازیگران را دریافت کنید ، دستگاه خود را راه اندازی مجدد کنید یا برنامه مورد استفاده خود را به روز کنید. چند بار وجود دارد که نماد ناپدید شده است تا اینکه تلفن یا برنامه مورد استفاده خود را به روز کردم. اینها فقط چند نکته ساده است که باید هنگام استفاده از Chromecast به خاطر بسپارید ، و می تواند به شما در رفع بسیاری از مواردی که با آن روبرو می شوید کمک کند.

نحوه تماشای Netflix در Chromecast از یک آیفون

اگر مثل من هستید ، دوست دارید که بتوانید روی نیمکت بنشینید و Netflix را بر روی تلفن خود بکشید ، چیزی برای تماشا پیدا کنید و سپس آن را در یک صفحه بزرگ مشاهده کنید. این راحت تر از نشستن روی دسک تاپ شماست یا لپ تاپ خود را روی مبل بگذارید راحت است ، و بیشتر ما همیشه تلفن هایمان را در این نزدیکی داریم.

وقتی Chromecast خود را تنظیم می کنید ، Google Home را نصب کردید تا از طریق شبکه بی سیم خود به Chromecast خود وصل شوید. استفاده از تلفن خود برای فیلمبرداری به شما امکان می دهد از تلفن خود نیز اساساً به عنوان ریموت استفاده کنید. تمام کاری که باید برای تماشای Netflix در Chromecast از یک آیفون انجام دهید نصب برنامه Netflix است.

اگر برنامه را از قبل ندارید ، فروشگاه App را باز کنید و “Netflix” را جستجو کنید. برنامه را بارگیری و نصب کنید ، با اعتبار خود وارد شوید و یک نمایش یا فیلم را برای شروع پخش انتخاب کنید. نماد “بازیگران” را در سمت راست بالا جستجو کنید.

یک گفتگو باید پاپ شود که در آن می توانید “iPhone” یا “Chromecast” را انتخاب کنید. روی “Chromecast” ضربه بزنید و چند ثانیه صبر کنید تا در تلویزیون شما ظاهر شود.

برای استفاده از تلفن خود برای مکث یا جستجوی اطراف ، بر روی نوار آبی در بالای صفحه ضربه بزنید تا به کنترل ها دسترسی پیدا کنید. 

نحوه تماشای Netflix در Chromecast با Android

برنامه کاربردی Netflix ، مشابه استفاده از آیفون ، همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید. با فرض اینکه قبلاً تنظیمات Chromecast خود را دارید و به WiFi خود وصل شده اید ، برنامه Netflix را بارگیری کنید یا آن را باز کنید و یک نمایش یا فیلم را برای پخش جستجو کنید..

دوباره به دنبال نماد “بازیگران” باشید. به آن ضربه بزنید ، نام Chromecast خود را انتخاب کنید و از تماشای Netflix در Chromecast خود لذت ببرید. با ضربه زدن روی نوار آبی در بالای گوشی می توانید به کنترل های پخش دسترسی پیدا کنید.

به زودی خود را پیدا خواهید کرد که هر زمان که ویدئویی را از طریق تلفن یا لپ تاپ خود مشاهده می کنید ، به دنبال آن نماد بازیگران کوچک باشید ، زیرا برنامه های بیشتر و بیشتر به شما امکان می دهد. پخش ویدیو در صفحه بزرگتر باعث می شود که به سرعت یک دوست یا عضو خانواده خود را نشان دهید که فیلم YouTube ، تریلر فیلم ، آهنگ جدید یا رسانه های دیگر را بدون نیاز به تحویل تلفن یا جمعیت خود در اطراف صفحه نمایش کوچک نشان می دهد.

نحوه تماشای Netflix در Chromecast از طریق لپ تاپ

خیلی از ما مدتها پیش سیم کابل را قطع کردیم و از آن زمان به همه لپ تاپ ها یا دسک تاپ های ما اعتماد کرده ایم. راحت است که بتوانید در اتاق خواب Netflix را در اتاق خواب تماشا کنید و بتوانید به اتاق نشیمن بروید و درست در همان جایی که شما را خاموش کرده اید ادامه دهید ، روی صفحه بزرگ.

برای اینکه بتوانید Netflix را روی تلویزیون خود قرار دهید ، باید Google Chrome را نصب کنید. Chrome یک ویژگی “بازیگر” ویژه دارد که به شما امکان می دهد هر آنچه را مشاهده می کنید در یک برگه به ​​Chromecast خود ، از جمله Netflix ، پخش کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید اینست که به Netflix وارد شوید و یک نمایش یا فیلم را انتخاب کنید و سپس دکمه “بازیگران” را از درون Google Chrome انتخاب کنید. F11 را فشار دهید یا بر روی نماد “تمام صفحه” کلیک کنید تا فیلم برای صفحه تلویزیون شما حداکثر شود.

می توانید پخش ویدیو را از رایانه شخصی خود مانند همیشه کنترل کنید ، اما بر خلاف ریخته گری از دستگاه ها یا برنامه های دیگر ، اگر لپ تاپ خود را بخوابید ، فیلم خود را متوقف کند..

برای اطلاع از این موضوع ، می توانید تنظیمات برق را در لپ تاپ خود تغییر دهید. به سادگی به تنظیمات برق بروید و به دنبال تنظیمات باشید تا هنگام بسته شدن درب خود ، آنچه اتفاق می افتد را تغییر دهید. گزینه “انجام هیچ کاری” را انتخاب کنید و می توانید بدون از دست دادن پخش ، لپ تاپ خود را ببندید – اما به ماندگاری باتری خود توجه کنید و فراموش نکنید که دفعه بعدی که قصد دارید آن را در کوله پشتی یا کیف خود بریزید ، لپ تاپ خود را به حالت تعلیق درآورید ، یا شما می توانید آن را بیش از حد گرم کنید.

نحوه تماشای Netflix ایالات متحده در Chromecast

اگر خارج از ایالات متحده هستید و سعی در دسترسی به برخی از نمایش های Netflix دارید ، احتمالاً صفحه خطای پراکسی Netflix را دیده اید.

می توانید در هر جای دنیا در Netflix ثبت نام کنید و می توانید هنگام سفر به خارج از کشور از اشتراک خود استفاده کنید. نکته منفی این است که محتواهایی که می توانید مشاهده کنید براساس کشوری که در آن در آن قرار دارید محدود شده است. اگر به عنوان مثال ، شما مقیم ایالات متحده هستید که به خارج سفر می کنید ، به آنچه نتفلیکس در منطقه شما ارائه می دهد محدود خواهید شد. در حال بازدید.

مگر در مواردی که البته شما از VPN استفاده می کنید. به طور خلاصه ، می توانید از VPN استفاده کنید تا ترافیک شما به نظر برسد که از کشور یا منطقه دیگری است. بیشتر ارائه دهندگان VPN دارای سرورهایی در سرتاسر جهان هستند که به شما امکان می دهد از هزاران سرور در شهرهای سراسر دنیا انتخاب کنید. همه آنها با Netflix همکاری نخواهند کرد ، با این حال ، از آنجا که این شرکت ممنوعیت VPN را ایجاد کرده است که برای دور زدن مشکل است..

برای شما خوشبختانه ، ما این تحقیق را انجام داده ایم و پنج مورد از بهترین VPN های Netflix را یافته ایم. پس از شروع استفاده از VPN ، بدون توجه به جایی که هستید می توانید به کل کتابخانه Netflix دسترسی پیدا کنید.

عیب یابی Netflix در Chromecast

همیشه وقتی فناوری صحبت می شود ، یک وقفه رخ می دهد و Chromecast نیز از این قاعده مستثنا نیست. رایج ترین شکایتی که از کاربران خوانده ام این است که ویدیوی Netflix وقتی سعی می کند آنرا به Chromecast منتقل کند ، بافر می ماند.

اگر بافر Netflix را در Chromecast تجربه می کنید ، اولین قدم راه اندازی مجدد روتر شما است. به ندرت دستگاه شما یا Chromecast به اشتباه است – مقصر معمولاً اتصال بی سیم آهسته است. به روتر خود وارد شوید و بروزرسانی های سیستم عامل را بررسی کنید و همین کار را برای مودم خود انجام دهید. ISP شما می تواند به روزرسانی را به مودم شما سوق دهد و با راه اندازی مجدد مودم یا روتر ، سرعت های بی سیم به حالت عادی باز می گردد.

یکی دیگر از فرصتها QoS است که برای کیفیت خدمات کوتاه است ، راه اندازی شده است تا ترافیک Netflix شما در اولویت قرار گیرد. QoS یک ویژگی داخلی است که در بسیاری از روترهای مدرن ترافیک ایجاد کرده و آن را در اولویت قرار می دهد تا بتواند یکی از دستگاه های خود را در شبکه خود متوقف کند تا از پهنای باند همه شبکه های خود را باز نکند..

می توانید QoS را غیرفعال کنید تا ببینید که آیا جریان Netflix شما از باتری خارج شده است ، و اگر غیرفعال کردن QoS مشکل شما را حل کرده است ، می توانید در صورت احساس ماجراجویانه ، آن را کنار بگذارید یا آن را مطالعه کنید. به درستی تنظیم شده ، در واقع عملکرد شبکه شما را بهبود می بخشد ، اما برای جلوگیری از باتری جریان های ویدیویی ، باید تنظیمات QoS روتر خود را تغییر دهید تا ترافیک Netflix در اولویت بالاتری قرار گیرد.

Chromecast یک دستگاه بسیار ساده است و اگر با مشکل روبرو هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که Chromecast ، دستگاهی را که می خواهید از آن استفاده کنید یا روتر یا مودم خود را مجدداً راه اندازی کنید. ممکن است تعجب کنید که این روش آزمایش شده و واقعی برای عیب یابی برای اکثر مسائل چقدر مؤثر است.

نتیجه

همراه با یک VPN مناسب Netflix ، می توانید Chromecast خود را در هر کجای جهان ، خواه در خانه ، در خانه یک دوست یا حتی در جهان سفر کنید. Chromecast دستگاه های فوق العاده ای هستند که با Netflix همراه هستند و ممکن است خودتان را کمی بیشتر از آنچه که تصور می کردید روی نیمکت بگذرانید..

همانطور که امروز مشاهده کرده اید بسیار راحت و فوق العاده آسان است ، اما اگر سؤال یا نگرانی دارید لطفاً در زیر نظر دهید. احساس رایگان برای به اشتراک گذاشتن این مقاله با دوستان و خانواده خود داشته باشید و به آنها نشان دهید که تماشای Netflix در Chromecast یا Chromecast چقدر آسان است. از خواندن شما متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map