نحوه تماشای Netflix ایالات متحده در مکزیک (یا هرجای دیگر)

سرویس های جریان مانند Netflix در سراسر جهان قرار دارند ، اما محتوای آنها برای همه یکسان نیست. اگر قصد دارید چرخ دستی بدبینانه خانه را تجربه کنید یا با پارک ها و تفریح ​​ها در مکزیک بخندید ، برای یک تعجب ناخوشایند وارد می شوید. برای تماشای نمایش مورد علاقه خود هنگام استراحت در اتاق هتل دنج خود در آفتاب آفتابی آفتابی با یک دستمال توکیو ، باید بدانید که چگونه Netflix ایالات متحده را در مکزیک تماشا کنید.


نکته این است که نمایش های مورد علاقه شما در ایالات متحده موجود نمی شوند. این اتفاق می افتد به دلیل Geoblocking. Netflix بسته به کشوری که در آن هستید ، محتوا را قفل می کند ، به این معنی که شما به همه مواردی که بستر جریان بتواند در آن سرویس دهد دسترسی نخواهید داشت..

اینجا است که یک VPN وارد می شود. اگر مایل به ادامه کار هستید ، می توانید مستقیماً به بهترین مقاله VPN ما برای Netflix بروید. در غیر این صورت ، ادامه بخوانید تا مطمئن شوید Netflix با ممنوعیت VPN خود نمی تواند لک های تعطیلات شما را خراب کند.

VPN چیست؟?

یک شبکه خصوصی مجازی ، شبکه ای است که به کسی اجازه نمی دهد که بفهمد شما کجا هستید یا در کجا قرار دارید. در اصل ، شما به یک شبکه از راه دور دسترسی دارید انگار که از نظر جسمی در آنجا هستید (در این حالت ، در کشور دیگری) هر زمان که وارد شوید.

به عنوان یک شبکه محلی فکر کنید که در بالای شبکه جهانی (اینترنت) قرار دارد. این فناوری در ابتدا ساخته شده است تا کاربران از راه دور بتوانند با خیال راحت به برنامه ها و منابع شرکت دسترسی پیدا کنند.

با استفاده از VPN ، یک تونل مطمئن بین کامپیوتر و سرور VPN ایجاد می کنید. شما فقط از طریق این تونل به اینترنت دسترسی خواهید داشت. یک (یا چند سطح) رمزگذاری از آن محافظت می کند ، بنابراین هیچ کس نمی تواند آنچه شما انجام می دهید ، از جمله ارائه دهنده VPN را در بیشتر موارد مشاهده کنید ، زیرا بسیاری از آنها هیچ ترافیکی از ترافیک شما ندارند.

هیچ کس نمی تواند بگوید از کجا می آیید ، از جمله ISP و Netflix. علاوه بر این ، این ارائه دهندگان قادر نخواهند بود بگویند که شما در وهله اول به شبکه VPN وصل هستید و به شما این امکان را می دهد تا در حالی که خصوصی و مطمئن هستید ، geoblocks را دور بزنید..

همانطور که به Netflix مربوط می شود ، یک VPN فقط به عنوان یک دور زدن geoblock عمل می کند ، اما همچنین شما را از هرگونه برنامه جاسوسی دولت یا بارگیری های آنلاین مشکوک محافظت می کند (بهترین VPN ما را برای تورنت برای آن بخوانید).

اگر می خواهید در مورد مکانیک یک VPN اطلاعات بیشتری کسب کنید ، در ژرفای ما ببینید مقاله VPN چیست؟.

نحوه تماشای Netflix ایالات متحده در مکزیک

ExpressVPN در صدر بهترین لیست ارائه دهندگان VPN ما قرار دارد. سایر خدمات نزدیک هستند ، اما هرگز کاملاً از این نظر نیستند. اشکالاتی دارد ، از جمله برچسب قیمت سنگین و تعویض سرور clunky ، اما با توجه به اینکه چه مقدار در جدول به ارمغان می آورد ، نمی توان آنها را نادیده گرفت..

ExpressVPN از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند که باعث می شود 50 ابر رایانه یک میلیارد سال طول بکشد. شما حتی می توانید امنیت 4096 بیتی را نیز فعال کنید تا مطمئن شوید هنگام گذشتن از فایروال بزرگ غیر قابل کشف است. ما از آزمایشات نشت DNS ، webRTC و IP شخص ثالث استفاده کرده ایم تا صحت استفاده از ExpressVPN را بی خطر بدانیم.

این هیچ سابقه کاربری شما را نگه نمی دارد ، بنابراین نمی تواند آنچه را که شما برای هر سازمانی انجام داده اید را نشان دهد.

بسیاری از سرویس ها آن را ترک می کنند ، اما ExpressVPN دارای یک killswitch است که اتصال شما را هنگامی که سرور VPN شما به هر دلیلی متوقف می شود ، قطع می کند. این امر مخصوصاً برای تورنتورها و افرادی که می خواهند از نگاه رژیم جلوگیری کنند (بهترین نگرانی ما را برای چین بخوانید ، اگر این نگرانی شماست).

این سرویس یکی دیگر از ویژگی های کمیاب دیگر ، تونل سازی اسپلیت را ارائه می دهد ، این امکان را به شما می دهد تا انتخاب کنید که برنامه ها و برنامه ها از VPN استفاده می کنند و کدام یک از آن ها پاک نیست..

ExpressVPN بسیار آسان است ، بنابراین ما به عنوان نمونه ای از تماشای Netflix ایالات متحده در خارج از قاره 48 استفاده خواهیم کرد. پس از بارگیری و نصب ExpressVPN ، نصب آن ساده است.

 • دکمه “انتخاب مکان” را بزنید. لیستی از سرورها را می توانید انتخاب کنید.

 • بر روی “ایالات متحده” کلیک کنید و سروری را انتخاب کنید که به شما نزدیک تر است.
 • دکمه بزرگ “قدرت” را در پنجره اصلی بزنید

 • صبر کنید تا ارتباط برقرار شود

آنجا آن را دارید. این آسان است اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، مطمئن شوید که بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

VPN اتصال شما را رمزگذاری می کند و سیگنال شما را به یک مکان از راه دور می فرستد. متأسفانه ، این نتیجه به کندی اتصال منجر می شود. ExpressVPN ضربه بزرگی را مشاهده نمی کند (حدود 10 درصد یا بیشتر) زیرا این سرویس دارای بیش از 2،000 سرور در سراسر جهان است. شما مجبورید یک نفر را پیدا کنید که به شما نزدیک باشد. در واقع ، ExpressVPN سریعترین VPN است که ما آزمایش کرده ایم.

ممکن است Netflix برخی از آن سرورها را مسدود کند ، بنابراین اگر VPN برای شما کار نمی کند ، سعی کنید از یک سرور دیگر استفاده کنید. حتی بهترین VPN ها در عبور از این بلوکها مشکلی دارند ، بنابراین شما باید مدتی را برای انتقال از سرور به سرور دیگر صرف کنید تا یک مورد مناسب را پیدا کنید.

تنها نکته منفی برای ExpressVPN ، برچسب قیمت است. گزینه های رایگان وجود دارد ، اما ما اکثر آنها را توصیه نمی کنیم. برخی ممکن است ترافیک شما را رمزگذاری نکنند یا در صورت انجام این کار ، داده های شما را به بازاریاب ها می فروشند. برخی استثنائات وجود دارد و شما می توانید در مورد بهترین مقاله VPN رایگان ما در مورد آنها بیشتر بخوانید. در غیر این صورت ، بخوانید تا ببینید چه سرویسهای VPN دیگری را پیشنهاد می کنیم.

VPN های توصیه شده برای تماشای Netflix از مکزیک

اگر به دنبال ارائه دهندگان VPN بیشتری هستید ، می توانید انتخاب کنید. همه برای Netflix یا جریان مناسب نیستند ، اما برخی این کار را نسبت به سایرین آسان تر می کنند. ما می خواهیم این سرویس بتواند به راحتی با یک شبکه بزرگ سرور و سرعتی سریع در بین سرورها جابجا شود.

علاوه بر ExpressVPN عالی ، NordVPN نیز وجود دارد. این مجموعه دارای تعداد زیادی سرور واقع در ایالات متحده است که به Netflix دسترسی خواهند داشت. این لیست گسترده ای از 4514 سرور در 62 کشور جهان دارد ، بنابراین به احتمال زیاد شما مهم نیست که در آن قرار دارید یا به چه مواردی می خواهید دسترسی پیدا کنید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی کامل NordVPN ما را بخوانید.

VyprVPN همچنین گزینه خوبی است زیرا تعداد زیادی سرور در بیش از 70 کشور جهان دارد که 10 مورد از آنها در ایالت ها مستقر هستند. اگر از خدمات برتر آن استفاده می کنید ، باید به پنج اتصال همزمان ، امنیت قوی ، سرعت مناسب و ارزش عالی برسید. رابط کاربری آن آسان است ، و در ویندوز ، مک ، iOS و Android نیز در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی VyprVPN ما را بررسی کنید.

CyberGhost شما را به راحتی وارد Netflix ایالات متحده می کند. آنچه آسان می کند “پروفایل های” ویژه ای است که یکی از آنها برای پخش مناسب تنظیم شده است. با استفاده از آن ، شما باید بتوانید هر کجا که می خواهید بازی کنید. سرویس دارای یک اشکال جدی است: سرعت. هنگامی که از هر فاصله جدی عبور می کنید ، هیچ تضمینی برای سرعت ندارید ، این ممکن است به معنی سردرد هنگام دور شدن از ایالات متحده باشد.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی CyberGhost را بخوانید.

افکار نهایی

Netflix همواره مجموعه نمایش های تلویزیونی ، فیلم و برنامه نویسی اصلی خود را گسترش می دهد. Netflix ایالات متحده کرم محصول را دارد و برای تماشای آن از کشور دیگر ، باید از Geoblock دور شوید. اگر به چند انتخاب دیگر نیاز دارید ، مطمئن شوید که بهترین VPN ما برای پخش را بررسی کنید.

در خارج از Netflix ، استفاده از VPN در حین دسترسی به اینترنت بهترین روش است. ISP و سازمان های دولتی شما قادر نخواهند بود از شما جاسوسی کنند و اگر در کشورهایی زندگی می کنید که اینترنت را سانسور می کنند ، می توانید آینه های دود و دود را دور بزنید تا به محتوای واقعی دسترسی پیدا کنید.

آیا سعی کرده اید ایالات متحده Netflix را در مکزیک تماشا کنید؟ به ما اطلاع دهید که چگونه در نظرات زیر رفت.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map