نحوه تماشای NBA آنلاین

طرفداران بسکتبال به خوبی از طریق اینترنت مورد توجه قرار می گیرند: تعداد شگفت آور روش هایی وجود دارد که می توانید بازی را به دست آورید ، چیزی جز صفحه نمایش و اتصال به اینترنت مورد نیاز نیست. Cloudward.net که خود طرفداران این بازی هستیم ، چند مورد از راه هایی که می توانید NBA را بصورت آنلاین تماشا کنید ، جمع کرده است.


ابتدا نگاهی خواهیم انداخت به برخی از متداول ترین راه هایی که می توانید NBA را از ایالات متحده یا خارج از کشور تماشا کنید ، قبل از اینکه به چند …… غیر متعارف… دیگری برویم که از طریق آنها می توانید در بحث واترچر صحبت کنید. این راههای اخیر شما را به درون آبهای دزدی دریایی سوق می دهد ، بنابراین قبل از انجام این کار اطمینان حاصل کنید که در مورد تورنت و همچنین انتخاب ما از بهترین ارائه دهندگان VPN اطلاعاتی را مشاهده کنید..

NBA.com


© LogoDesignLove

شما حدس زده اید ، NBA.com ، آسانترین راه برای تماشای NBA ، رفتن به صفحه اصلی سازمان است. شما می توانید بازی ها را بصورت زنده تماشا کنید و در هر فصل یا در هر زمان ، این بستگی به شما دارد. هیچ آرشیو در دسترس نیست تا آنجا که می توانیم ببینیم ، بنابراین توجه داشته باشید که فقط بازی های فصلی که برای شما مشترک شده اند می توانید تماشا کنید.

اشتراک ها در سه طعم وجود دارد: “پاس لیگ” وجود دارد ، که به شما امکان می دهد هر بازی فصل را با 75 دلار در سال تماشا کنید ، بسته “انتخاب تیم” اگر فقط می خواهید تیم خود را با برد یا باخت 45 دلار و از دست دهید. بسته بندی انتخاب بازی ”به شما امکان می دهد هشت بازی را در هر ماه با 35 دلار انتخاب کنید. همه اشتراک ها در هر نقطه از جهان موجود است ، اگرچه برخی خاموشی های منطقه ای نیز وجود دارد.

گزینه های کابل

روی هم رفته ، مسلماً هر سه اشتراک مزایای خود را دارند ، اما ممکن است این باشد که جمع کردن بازی های NBA با اشتراک معمولی تلویزیون خود ، معامله بهتری برای شما خواهد بود. ما در اینجا برش های سریع را برای برش دهنده بند ناف – افرادی که از کابل استفاده نمی کنند – خواهیم دید ، زیرا ارائه کلیه اشتراک های کابل در ایالات متحده فراتر از خدمات ما است.

یکی از بزرگترین ارائه دهندگان در حال حاضر DirecTV است ، که احتمالاً قبلاً از آن شنیده اید زیرا که احتمالاً بروشورهای آن مانند صندوق های برفی در صندوق پستی وارد صندوق پستی شما می شوند. باید گفت که برای افرادی که به دنبال دستیابی به کانال های بسیار عالی هستند ، DirecTV یک معامله بسیار خوب است. ارزان ترین بسته ای که شامل ESPN و TNT (و بنابراین NBA) است با 35 دلار شروع می شود.

اگر همه چیزهایی که بعد از آن بسکتبال هستید ، یا اینکه فقط می خواهید ماه به ماه پرداخت کنید ، SlingTV احتمالاً شرط بهتری است. 25 دلار ارزانترین قیمت را برای شما رقم خواهد زد و ESPN و TNT را شامل می شود ، با کفی کمتری که طرحی مشابه با DirecTV به شما می دهد.

چگونه NBA را به صورت رایگان تماشا کنیم


© epSos.de

اکنون ، با توجه به اینکه از دو کفش خوب استفاده شده است ، بیایید نگاهی به برخی از روش های دیگر که می توانید NBA را تماشا کنید ، کنید ، فقط این بار بدون صرف یک پنی. خوب ، این کاملاً درست نیست: شما باید چندین دلار را در VPN خرج کنید زیرا تمام روشهای زیر غیرقانونی است و باید مسیرهای خود را بپوشانید.

گرچه احتمال گرفتار شدن – یا در صورت پخش کردن ، کسی که واقعاً لعنتی می کند – حداقل است ، همیشه بهتر است قبل از ادامه بررسی از VPN ما محافظت شود و از آن بخوانید. همچنین ، Cloudwards.net هیچ مسئولیتی در مورد عدم تعادل کارما یا سوالات ناخوشایند از سنت پیتر بر عهده نمی گیرد.

سایتهای جریان

مشاوره سریع در مورد اوراکل بزرگ (گوگل ، منظور ما از گوگل) سرفه های کمی در NBA دارد. آزمایش چند مورد متفاوت ، نتایج متفاوتی به دست آورد – سایتهای پخش جریان اغلب از تله های علاقه مندان به بدافزارها و سایر جرایم سایبری نیستند – اما دو بهترین موردی که ما با آنها پیدا کردیم nba-stream.com و VIPBox بودند. همانطور که روشهای ذکر شده در زیر را ترجیح می دهیم نمی توانیم برای هر یک از آنها قول بدهیم ، اما هر دو به نظر می رسد در بالای صفحه و قابل اطمینان باشند.

تماشای NBA با Kodi

همانطور که ممکن است یا نمی دانید ، Cloudward.net یکی از طرفداران بزرگ Kodi و تطبیق پذیری و انعطاف پذیری آن است (اگر هنوز یکی از کسانی نیستید که یک عضو تبدیل شده باشید ، مدتی را بخوانید تا راهنمای Kodi ما را بخوانید). اگرچه بهترین مخازن Kodi کمی سخت است ، اما هواداران NBA انتخاب زیادی دارند.

بسیاری از افزودنیهای ذکر شده در بهترین افزودنیهای Kodi ما برای ورزش باید این ترفند را انجام دهند ، اما ما می خواهیم یادداشتهای ویژه ای را برای SportsDevil و Bennu ، که دارای محتوای ورزشی از سراسر اینترنت هستند ، بصورت منظم و دلنشین برای شما حفظ کنیم. TNT و ESPN وجود دارند ، بنابراین تقریباً اقدامات جدی NBA را تضمین می کنید.

سایر گزینه های NBA از طریق Kodi NBA on Demand (از طریق Repo Covenant) و NBA Full Games است که از طریق فیوژن یافت می شود. هر دو گزینه بسیار خوبی هستند که باید مستقیماً به آنچه می خواهید بپیوندید.

تورنت بازی های NBA

اگرچه سایت های تورنت در بهترین حالت سحابی هستند ، اما چندین ارسال برای ارسال بازپرداخت NBA وجود دارد. اینها ظاهراً زنده نیستند ، اما ، سلام ، آنها آزاد هستند ، درست است؟ با این حال ، اکثر سایت های جایگزین تورنت دیگر بازی های ورزشی را انجام نمی دهند ، بنابراین شما مجبور هستید از موارد اختصاصی مانند موارد ذکر شده در این موضوع قرمزی استفاده کنید.

یکی دیگر از گزینه های کم و بیش در همان طاقچه ، گذراندن برخی از بهترین سایت های تورنت ابری است (برخی از بازی ها در آنجا ظاهر خواهند شد ، اگرچه ضربه خورده و از دست رفته اند) ، یا از طریق Usenet بگذرید. در اینترنت خیلی کم وجود دارد که به هیچ وجه در این اینترنت اینترنت یافت نشد ، البته نکته منفی این است که ، شما می دانید ، Usenet.

نتیجه

امیدوارم این انتخاب روش هایی برای تماشای NBA بصورت آنلاین به شما کمک کند که بدون هیچ گونه سر و صدایی یا هزینه ای که صرف کرده اید ، مقدار هفتگی (روزانه؟) تب تب را حل کنید. هرچند مسلماً مسیر قانونی همیشه ترجیح داده می شود – ستاره های بسکتبال نیز باید غذا بخورند – اگر از جیب خارج نیستید یا در یک کشور هستید اگر مسیر قانونی غیرممکن شد ، هنوز چند گزینه برای شما باز است ، هنوز.

آیا راهی برای تماشای بازی دارید که به نوعی از دست داده ایم؟ آیا ترفندهایی دارید که فکر می کنید باید درباره آنها بدانیم؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. از خواندن شما سپاسگزارم و از تماشای بازی لذت ببرید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map