بهترین پشتیبان گیری آنلاین برای Music 2020

ما قبلاً سوابق و سی دی های حجیمی را که مجبور به نگه داشتن قفسه بودید ، داشتیم. اکنون همه آنها دیجیتالی هستند ، و این باعث می شود جمع آوری ده ها هزار آهنگ آسان شود ، اما حتی با فرمت پرونده .mp3 ، این موارد اضافه خواهد شد. این آهنگ ها می توانند صدها گیگابایت را در هارد دیسک شما پر کنند. برای کمک به فضای آزاد ، بهترین پشتیبان آنلاین را برای موسیقی با Backblaze به عنوان رهبر جمع آوری کرده ایم.


هارد دیسک های بزرگ هستند. آنها می توانند مجموعه های کامل Bruce Springsteen ، Taylor Swift و Depeche Mode را با استفاده از اتاق برای صرفه جویی در اختیار شما قرار دهند ، اما قابل اعتماد نیستند. دیسک ها می توانند خراب یا شکسته شوند و موسیقی شما را برای همیشه خاموش کنند. ممکن است نرم افزار بازیابی کمک کند ، اما شما نمی توانید مطمئن باشید که اطلاعات شما را بازیابی می کند ، و در حالی که SSD ها به همان اندازه خراب نمی شوند ، خطاهای داده بیشتری را تجربه می کنند.

پس از تهیه نسخه پشتیبان ، می توانید مطمئن باشید که هیچگونه نقص سخت افزاری ، آتش سوزی و سرقت آهنگ های موسیقی مورد علاقه شما را به خطر نمی اندازد.

نسخه پشتیبان تهیه فضای هارد دیسک شما را آزاد نمی کند. این کار برای ذخیره سازی ابری است. اگر این چیزی است که شما به آن نیاز دارید ، بهترین لیست ذخیره فضای ابری ما را بررسی کنید. در اینجا ، ما به تهیه نسخه پشتیبان از شما خواهیم پرداخت که به شما امکان می دهد بیشترین آهنگ ها را با حداقل هزینه محافظت کنید. ما در مورد آن و معیارهای دیگری که قبلاً در لیست انتخاب کرده ایم صحبت خواهیم کرد.

بهترین پشتیبان گیری آنلاین برای Music 2020

چه چیزی بهترین پشتیبان آنلاین را برای موسیقی ایجاد می کند

ارزش و مهمترین چیز مهم است. برخی از خدمات فقط چند برنامه ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر فضای پشتیبان نامحدودی به شما می دهند. آنهایی که پشتیبان نامحدود ارائه می دهند در اینجا مزیت بالایی دارند. هرچه فضای بیشتری برای پول بدست آورید ، ارزش آن بهتر می شود. ما همیشه دوست داریم یک برنامه آزمایشی یا آزمایشی را نیز ببینیم. اگر به دنبال تهیه نسخه پشتیبان رایگان هستید ، می توانید در مورد انتخاب های برتر ما برای آن مطالعه کنید.

خدمات نباید دردناک باشد. تهیه نسخه پشتیبان شما باید ساده باشد ، همانطور که باید نسخه پشتیبان تهیه و بازیابی بعدی نیز انجام شود. مشتریان باید بر روی اکثر سیستم ها و همچنین وب و موبایل اجرا شوند و تجربه کلی کاربر باید به اندازه کافی صاف باشد که نیازی به تماس با آنها نباشد.

تهیه نسخه پشتیبان تهیه اولیه شما معمولاً مدت زمان زیادی طول می کشد. چه مدت بستگی به اتصال به اینترنت شما ، زیرساختهای سرویس پشتیبان استفاده شده و نزدیک بودن به سرورهای آن بستگی دارد. تهیه نسخه پشتیبان از سطح بلوک در بازی باعث می شود سریعتر از نسخه پشتیبان تهیه کنید.

امنیت مناسب حتی اگر فقط موسیقی خود را ذخیره کنید ، بسیار مناسب است. رمزگذاری قوی باید از داده های شما در ابر و همچنین در هنگام انتقال محافظت کند. اگر شخصی گذرواژه‌تان را دزدید ، بهتر است این سرویس احراز هویت دو عاملی را انجام دهد تا از جلوگیری از نفوذ جلوگیری کند. ما در صورت ارائه ، از رمزگذاری دانش صفر نیز استقبال می کنیم.

1. بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین برای موسیقی: Backblaze

Backblaze سابقه طولانی دارد و یکی از محبوب ترین خدمات امروز است. این رتبه دوم در لیست بهترین خدمات پشتیبان آنلاین قرار گرفت و انتخاب بسیار خوبی برای تهیه نسخه پشتیبان از موسیقی شما خواهد بود.

این سرویس فقط با یک برنامه اشتراک ، آن را ساده نگه می دارد. با قیمت 5 دلار در ماه ، از یک فضای پشتیبان نامحدود برای یک کامپیوتر دریافت می کنید. داشتن یک برنامه ماهانه مناسب است ، زیرا شما می توانید در هر زمان لغو کنید ، و بسیاری دیگر این گزینه را ارائه نمی دهند. در صورت پرداخت دو سال قبل ، 25 دلار تخفیف دریافت خواهید کرد.

Backblaze-Slider1
© Cloudward.net

Backblaze-Slider2
© Cloudward.net

Backblaze-Slider3
© Cloudward.net

Backblaze-Slider4
© Cloudward.net

Backblaze-Slider5
© Cloudward.net

قبلی

بعد

تهیه نسخه پشتیبان تهیه آسان است ، زیرا نیازی به مدیریت میزان پشتیبان گیری از چه مقدار یا چه چیزی ندارید. از آنجا که Backblaze می تواند با توجه به نوع پرونده ، به استثنای سیستم و پرونده های موقتی ، از نسخه پشتیبان تهیه کند ، می توانید پرونده های موسیقی را نیز در آن قرار دهید و اجازه دهید جادوی خود را انجام دهد. نیازی به ایجاد یک نسخه پشتیبان نیست زیرا همه چیز به صورت خودکار است.

برنامه دسک تاپ از یک رویکرد با طراحی حداقل استفاده می کند ، و این باعث می شود استفاده مستقیم از آن انجام شود و رابط وب نیز مشکلی برای شما ایجاد نمی کند. این کاربر پسند و آسان برای حرکت است. برگه “نمای کلی” وضعیت حساب شما را نشان می دهد و برگه “مشاهده / بازیابی” به شما امکان می دهد به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید.

تهیه نسخه پشتیبان اولیه بسیار طولانی می باشد ، اما Backblaze یکی از سریعترین سرویس ها است. سرعت بارگیری یا بارگیری شما محدود نمی شود و می توانید تعداد موضوعات پشتیبان خود را که با سرعت بیشتری اجرا کرده اید ، افزایش دهید. چقدر به سرورهای Backblaze ، که همه در کالیفرنیا هستند ، نزدیک هستید ، یک عامل سرعت نیز خواهد بود.

دلایلی دیگر که ما مانند Backblaze دوست داریم

بسیاری از ویژگی های امنیتی از جمله رمزگذاری خصوصی وجود دارد. در صورت فعال بودن ، کلید رمزگذاری را حفظ خواهید کرد. در غیر این صورت ، Backblaze آن را حفظ خواهد کرد. صرفنظر از ، برای بازیابی پرونده های خود ، باید عبارت مورد نظر خود را به Backblaze ارسال کنید. رمزگذاری AES 128 بیتی از داده های شما در ابر محافظت می کند ، در حالی که SSL از پرونده های شما در هنگام انتقال محافظت می کند.

تهیه نسخه پشتیبان نامحدود ارزان ، یک تجربه کاربری ساده و شهودی و سرعت پشتیبان گیری سریع با Backblaze دریافت خواهید کرد. به همین دلیل مقام اول را در لیست ما کسب می کند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی دقیق ما در مورد Backblaze را مطالعه کنید. اگر مطمئن نیستید ، همیشه می توانید از محاکمه 15 روزه قبل از تصمیم به اشتراک استفاده کنید.

2. شناسه

دو گزینه IDrive برای موسیقی پشتیبان تهیه می کنند – برنامه های شخصی 2TB و 5TB. هر دو سالانه هستند ، زیرا IDrive اشتراک ماهانه ای را ارائه نمی دهد. برنامه 2TB شما 52 دلار در سال هزینه خواهد داشت ، در حالی که برنامه 5TB شما را به حدود 75 دلار باز می گرداند. فضای 2TB یا 5TB نیز دریافت خواهید کرد ، که باعث می شود فضای همگام سازی 4TB یا 10TB باشد. قبل از اشتراک ، برنامه رایگان 5 گیگابایتی را امتحان کنید.

IDrive-Client-Backup-Slider1
© Cloudward.net

IDrive-Client-Restore-Slider2
© Cloudward.net

IDrive-Client-Scheduler-Slider3
© Cloudward.net

IDrive-Client-Sync-Slider4
© Cloudward.net

IDrive-Client-Disk-Image-Slider5
© Cloudward.net

قبلی

بعد

بر خلاف سرویس های پشتیبان نامحدود ، IDrive فضای شما را می پوشاند ، که استفاده از آن را مشکل تر می کند. شما باید با انتخاب و انتخاب پرونده ها ، نسخه پشتیبان خود را به صورت دستی مدیریت کنید. به علاوه ، تنظیمات زیادی وجود دارد که ممکن است کاربران اصلی را تحت الشعاع خود قرار دهد. اگر برنامه خود را تنظیم کنید ، می توانید IDrive را بدون نگرانی در پس زمینه اجرا کنید.

IDrive سریع رعد و برق نیست. تهیه نسخه پشتیبان اولیه می تواند مدتی بارگیری شود و هیچ راهی برای شروع تهیه نسخه پشتیبان از چند موضوع بعداً مانند شما با Backblaze وجود ندارد. خوشبختانه ، یک سرویس پشتیبان پیک رایگان به نام IDrive Express وجود دارد که در آپلودها و بارگیریها کمک می کند.

بارگیری های بعدی نیز به دلیل پشتیبان گیری از سطح بلاک بسیار سریعتر انجام می شود.

دلایل دیگری که ما IDRive را دوست داریم

IDrive از رمزگذاری AES 256 بیتی در هنگام ترانزیت و در حالت استراحت استفاده می کند. اگر بخواهید باید رمزگذاری خصوصی را قبل از اولین نسخه پشتیبان خود فعال کنید. اگر اینکار را نکنید ، IDrive کلید شما را نگه می دارد. هیچ تأیید هویتی دو عاملی وجود ندارد ، بنابراین تنها راه محافظت از رمز عبور خود را برای تقویت آن است.

استفاده از خدمات دشوارتر از Backblaze است ، نسخه پشتیبان تهیه نامحدود را ارائه نمی دهد و از این طریق گران تر است. اگر می خواهید نگاه دقیق تری به ویژگی های آن داشته باشید ، بررسی IDrive ما را بخوانید.

3. CrashPlan Pro

CrashPlan دیگر در خدمت کاربران شخصی نیست ، اما شما هنوز هم می توانید از برنامه تجاری خود برای تهیه نسخه پشتیبان از موسیقی خود استفاده کنید.

هزینه آن 10 دلار در هر ماه است و فضای پشتیبان نامحدودی را فراهم می کند. از آنجا که این سرویس در هر ماه به شما شارژ می شود ، برخلاف بیشتر خدمات ، همیشه می توانید آن را لغو کنید. این یک معامله نیست ، به خصوص در مقایسه با Backblaze ، اما هنوز یک توافق محکم است. اگر در درایوهای خارجی خود موسیقی دارید ، می توانید از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید.

CrashPlanSmallBusiness.Versioning

نصب مشتری آسان و سریع است. استفاده از آن بدون درد است ، اما عملیات پشتیبان گیری ساده تر خواهد بود. براساس نوع پرونده هیچ نسخه پشتیبان تهیه نشده است ، بنابراین باید پوشه ها و پرونده هایی را که می خواهید از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید ، مشخص کنید ، حتی اگر فضای نامحدودی بدست آورید.

همانطور که با رابط وب انجام می شود ، مرورگر مشتری دسک تاپ بی دردسر است. شما می توانید با مشورت صفحاتی که آمار کاربر را نشان می دهد ، گزارش ها را ایجاد کرده و ترمیم پرونده را نظارت کنید ، از مشتری وب برای نظارت بر پشتیبان خود استفاده کنید.

نسخه پشتیبان تهیه با استفاده از CrashPlan سریع نیست. اگر غیرفعال کردن فرآیندهای فشرده سازی ، رمزگذاری و محرمانه سازی فایل ، سرعت افزایش یابد ، اما ما نمی توانیم توصیه کنیم که این کار را انجام دهید. اگر منابع سیستم شما کم باشد ، می توانید سرعت خود را شلیک کنید ، و کپی برداری از سطح بلوک به تهیه نسخه پشتیبان در آینده کمک می کند.

دلایل دیگری که CrashPlan Pro را دوست داریم

مانند دو سرویس قبلی ، می توانید رمزگذاری خصوصی را انتخاب کنید. در غیر اینصورت ، شرکت کلید رمزگذاری شما را نگه می دارد. هرچه را انتخاب کنید ، حتماً یک رمزعبور قوی ایجاد کنید زیرا هیچ احراز هویت دو عاملی وجود ندارد.

AES 256 بیتی پرونده ها را قبل از انتقال رمزگذاری می کند ، در حالی که AES 128 بیتی از آنها محافظت می کند. اطلاعات بیشتر در مورد امنیت را در بررسی CrashPlan ما بخوانید.

4- کربنیت

Carbonite سه برنامه نامحدود را برای انتخاب بین: Basic ، Plus و Prime ارائه می دهد. Basic به شما امکان ذخیره نامحدود با 72 دلار در سال را می دهد. علاوه بر این ، به علاوه ، هارد اکسترنال و پشتیبان گیری از فیلمبرداری خودکار با قیمت 112 دلار اضافه می کند. این محبوب ترین برنامه است.

علاوه بر همه این موارد ، Prime دارای خدمات بازیابی پیک است و سالانه 150 دلار هزینه دارد. اگر به طور مرتب پشتیبان گیری کامل انجام ندهید ، این یک سرمایه گذاری خوب نیست. اگر دو سال پیش پرداخت کنید ، 5 درصد تخفیف می گیرید ، یا اگر سه سال پرداخت کنید ، 10 درصد تخفیف دریافت خواهید کرد. اگر به نظر می رسد یک سال یک تعهد خیلی بزرگ است ، یک آزمایش 15 روزه وجود دارد که قبل از اشتراک ، سرویس را امتحان کنید.

مشتری رومیزی Carbonite به راحتی قابل نصب است. بیشتر مراحل به صورت خودکار است ، بنابراین تنها یک مرحله در هنگام تهیه نسخه پشتیبان وجود دارد (با لیست پرونده ها و پسوند هایی که Carbonite در وب سایت خود حذف می شود ، مشورت کنید). اگر این ویژگی را فعال کنید ، برنامه فایلهای شما را کد می کند ، بنابراین می توانید وضعیت آنها را راحت تر بررسی کنید. برای Windows و macOS در دسترس است.

همین ویژگی ها در برنامه موبایل وجود دارد که برای اندروید و iOS در دسترس است. این نرم افزار دارای یک رابط جذاب و واضح است که می توانید برای دسترسی به پرونده های پشتیبان خود و به طور خودکار عکس های پشتیبان از آن استفاده کنید. شما نمی توانید از انواع دیگر نسخه های پشتیبان تهیه کنید ، اما تهیه نسخه پشتیبان از عکس نامحدود هنوز هم خوب است.

رقبا ، مانند Backblaze و IDrive ، نسخه های پشتیبان اولیه را خیلی سریعتر اجرا می کنند. با این حال ، پس از انتقال اولیه ، همه چیز برای Carbonite بهتر به نظر می رسد زیرا پشتیبان گیری از سطح بلوک به سرعت بخشیدن به روند کمک می کند.

دلایل دیگری که ما کربنیت را دوست داریم

اگر رمزگذاری خصوصی را فعال کنید ، Carbonite از AES 256-bit برای محافظت از پرونده های شما استفاده می کند. در غیر این صورت ، از AES 128 بیتی استفاده خواهد کرد. در هر صورت ، این سرویس به کلید شما ادامه خواهد داد.

صفحه اصلی بررسی کربنیت

Carbonite به شما نیاز دارد تا یک رمزعبور قوی بسازید و در صورت سرقت شخصی ، احراز هویت دو عاملی را فراهم می کند. این ویژگی ها باعث ایجاد مشخصات امنیتی سخت می شود. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی Carbonite ما را بخوانید.

5. خانه زولز

Zoolz می تواند پرونده های شما را در “حافظه رسانه ای” نگه داشته و فایل های صوتی و همچنین عکس ها و فیلم ها را برای بهینه سازی بدون مشاهده بافر در حالی که در سردخانه هستند بهینه کنید.

در برنامه خانواده 1 ترابایت فضای پشتیبان برای 5 کاربر و رایانه دریافت خواهید کرد. مبلغ 40 دلار در سال را به شما باز می گرداند. برنامه سنگین باعث افزایش تعداد کاربران یا رایانه ها نمی شود ، اما به شما 4TB فضای موسیقی برای 100 دلار در سال برای شما فراهم می کند.

Zoolz Intelligent نام مشتری رومیزی Zoolz است که برای ویندوز و مک در دسترس است. به طور کلی ، روند تهیه نسخه پشتیبان ساده است. با این وجود ، شما را به انتخاب دستی یا “هوشمند انتخاب” داده هایی که می خواهید پشتیبان گیری کنید ، ضروری می سازد ، که باعث می شود آن را پیچیده تر از سایر خدمات (Carbonite یا CrashPlan).

مشتری وب توانمند به شما در مدیریت حساب خود کمک می کند. می توانید اطلاعات مربوط به کاربران و سرورهای فعال را در صفحه اصلی و همچنین میزان ذخیره شما – گرم یا سرد – و سایر آمار عمومی مشاهده کنید.

برنامه Android یا iOS به شما امکان می دهد با استفاده از تلفن خود نسخه پشتیبان خود را بررسی کنید. دلپذیر است و گزینه های زیادی دارد ، از جمله تهیه نسخه پشتیبان از فیلم ها ، مخاطبین و فایل های دیگر در دستگاه.

از آنجا که این سرویس با Amazon S3 ادغام شده است ، می تواند به سرعت های خوبی دست یابد. سرورهایی در ایالات متحده ، ایالات متحده و استرالیا وجود دارند. مانند اکثر دیگران ، از الگوریتم های انتقال سطح بلوک استفاده می کند.

دلایل دیگری که ما خانه زولز را دوست داریم

زولز از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند و دانش آن صفر است. رمزگذاری اگر کسی رمز ورود شما را سرقت نمی کند ، کمک نمی کند ، اما تأیید اعتبار آن دو عامل است. خط مشی رازداری آن سؤال برانگیز است ، هرچند که می گوید این سرویس اسامی پرونده ها و فهرست ها را دریافت می کند و آدرس IP و سایر اطلاعات شخصی شما را ثبت می کند..

زولز ادعا می کند این پشتیبانی است ، منطقی است. اگر می خواهید در مورد این سرویس اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی Zoolz ما را بررسی کنید.

افکار نهایی

اگر نسخه پشتیبان تهیه کنید ، مجموعه موسیقی شما امن تر خواهد بود ، اما همه خدمات به همان اندازه خوب کار نمی کنند. ممکن است برخی از آنها برای استفاده از فضای پشتیبان محدود و پر هزینه پیچیده باشند. بر خلاف آن ، فکر می کنیم Backblaze گزینه ای عالی برای تهیه نسخه پشتیبان از موسیقی شما است. ما فراتر از ارزش و سهولت استفاده برای انتخاب آن هستیم ، همچنین به سرعت و امنیت نگاه می کنیم.

همه خدمات در اینجا از بهترین راه حل های پشتیبان تهیه شده است که ما آزمایش کرده ایم ، بنابراین اگر به دلایلی دوست ندارید Backblaze را بخوانید ، نمی توانید با هیچ یک از دیگران اشتباه کنید. نظر شما در مورد لیست ما چیست؟ آیا خدمات مورد علاقه شما را از دست دادیم؟ در مورد آن در بخش نظرات برای ما بگویید.

ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map