monday.com vs Wrike: Two Big Names Battle in 2020

ما با دو ابزار مدیریت پروژه مورد علاقه همه زمانه که در یک نبرد سر به سر قرار می گیریم ، یک مسابقه بزرگ در دست داریم. ما هیچ تصوری نداریم که چه کسی در صدر ظاهر خواهد شد ، اما کشف کردن آن باید جالب باشد. صندلی خود را برای monday.com در مقابل Wrike بگیرید.


monday.com ، که می توانید در بررسی monday.com ما بخوانید ، در مورد قابلیت استفاده و همچنین در هر زمینه دیگری عالی است. Wrike از نظر ویژگی ها و امنیت قوی است و ابزاری عالی برای مشاغل جدی در مورد مدیریت پروژه است. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی Wrike ما را بخوانید.

monday.com در صدر جدیدترین مقاله نرم افزار مدیریت پروژه ما قرار گرفت و قهرمان سابق Wrike را از تخت سلطنت پشت سر گذاشت. Wrike در مقالات سر و سر ما مانند Wrike vs Asana خوب عمل کرده است ، بنابراین شاید این بازگشت بازگشتی غافلگیرکننده داشته باشد.

راه اندازی یک مبارزه: monday.com در مقابل Wrike

طبق معمول با سر تا سر ، جنگجویان را در چهار دور با محوریت مناطق مهم مقایسه خواهیم کرد. بهترین ها در هر دور یک امتیاز کسب می کنند. هر کدام از سکویها در پایان بیشترین امتیاز را دارند. در صورت کراوات ، برنده ای را انتخاب می کنیم که براساس آن ، بیشترین حاشیه ها ، دورهای خود را به دست آورد.

ابتدا به ویژگی ها می پردازیم و آنچه را که سیستم عامل ها می تواند برای شما انجام دهد مقایسه خواهیم کرد. سپس ، ما به سمت قیمت حرکت خواهیم کرد و خواهیم دید که آنها چه تاثیری در کیف پول شما دارند. در دور “سهولت استفاده” ، خواهیم دید که کدام پلتفرم کاربرپسندتر است و به شما امکان می دهد تا با کمترین هیاهو از آن استفاده کنید. سرانجام ، ما زیر کاپوت خواهیم بود و می بینیم که بهترین ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی را دارد.

اگر نگران آنلاین بودن امنیت خود هستید ، برای مشاوره مفید ، پنج موردی را که لازم است درباره مقاله جرایم سایبری بدانید ، بخوانید.

حالا زنگ بزنیم و دور اول را شروع کنیم.

1

امکانات

ویژگی ها مهمترین حوزه هستند زیرا آنها تعریف می کنند که نرم افزار برای شما چه کاری انجام می دهد. جزئیات این امر مهم در مورد مزایایی است که می تواند برای تجارت شما به ارمغان بیاورد. ابزارهای مدیریت پروژه حول مدیریت وظیفه استوار است ، اما ویژگی های آن می تواند متفاوت باشد.

علاوه بر ویژگی هایی مانند زیرمجموعه ها و وابستگی ها ، پروژه ها را می توان به روش های مختلف مشاهده کرد. ابزارهای ارتباطی ، اتوماسیون و به اشتراک گذاری فایل نیز مفید هستند. از ویژگی های غیر معمول نمره خوبی خواهد گرفت. برای مثال خوب آن ، به بررسی دقیق ما نگاهی بیندازید.

ابتدا بگذارید مجموعه ویژگی های monday.com را بررسی کنیم.

دوشنبه

پروژه های monday.com شامل تابلوها ، گروه هایی از آیتم ها به نام پالس ها و موارد منفرد است که به طور معمول وظایف را نشان می دهند. این زیرمجازها یا مدیریت وابستگی ندارد ، اما ادعا می کند که یک انتخاب آگاهانه برای ساده نگه داشتن امور است.

اگرچه فاقد آن است ، به شما امکان می دهد موارد را سفارشی کنید ، و به آنها امکان می دهد از بیت داده ها تشکیل شوند. در بسیاری از ابزارها ، موارد ثابت هستند ، اما monday.com به شما اجازه می دهد تا به دلایل خود ، هر آنچه را که می خواهید اضافه کنید ، و به انواع مختلفی تنظیم شود. همچنین الگوهای بسیار زیادی برای ارائه ایده در مورد آنچه می توان با آن انجام داد وجود دارد.

تخته ها می توانند تکثیر شوند ، بنابراین اگر تنظیم کنید که چگونه می خواهید ، می توانید از آن به عنوان یک الگو استفاده کنید و خود را مجبور کنید در پروژه های مشابه مجدداً مواردی را تنظیم کنید..

monday.com روشهای زیادی برای مشاهده پروژه های شما ارائه می دهد. یک نمایش kanban ساده ، به همراه جدول زمانی ، تقویم و نمایش نقشه وجود دارد که همه آنها کاربردهای خود را دارند. ردیابی زمان نیز موجود است.

دوشنبه - ادغام

بسیاری از ادغامها از جمله Zapier وجود دارد که به شما امکان می دهد به بسیاری از برنامه ها و خدمات دیگر دسترسی داشته باشید. Trello ، Dropbox و Slack نیز موجود هستند. می توانید فضای کاری خود را با عنوان شخصی خود تنظیم کنید تا تیم شما در خانه احساس راحتی کند.

فضای اولیه ذخیره سازی 5 گیگابایت در برنامه اولیه monday.com است ، اما در لایه های بالاتر نامحدود می شود. حد اندازه 500 مگابایت محدودتر از حد Wrike است و ممکن است باعث بروز مشکلاتی در شما شود. اگر چنین است ، به بهترین فضای ذخیره آنلاین ما برای مقاله تیم ها نگاهی بیندازید.

monday.com همچنین دارای برنامه های موبایل برای Android و iOS است ، بنابراین می توانید در هر مکانی به پروژه های خود دسترسی پیدا کنید.

خطای

Wrike دارای چندین ویژگی است و انواع روش های مدیریت پروژه های خود را به شما ارائه می دهد. چیزهای زیادی وجود ندارد که انجام ندهد ، بنابراین اگر بعد از چیزی جامع باشید ، انتخاب خوبی است.

این نرم افزار دارای وابستگی مدیریتی و فرعی است ، بنابراین اگر می خواهید ابزاری برای کمک به نقاط ضعف در پروژه های خود داشته باشید و در مورد آنها برنامه ریزی کنید ، Wrike انتخاب بهتری نسبت به monday.com است.

تقویم چروک

شما نماهای مفید مختلفی دریافت می کنید – یک جریان ، یک نمایش تقویم و صفحه گسترده – که گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. ردیابی زمان گنجانده شده است. همچنین یک نمای گانت وجود دارد ، که یک روش خوب برای دیدن چگونگی همه چیز در کنار هم است.

اگر به سکویی علاقه مند هستید که در اطراف نمودار گانت مستقر است ، بررسی TeamGantt ما را بررسی کنید.

وقتی صحبت از فضای ذخیره سازی می شود ، شما در برنامه اولیه 2 گیگابایت دریافت می کنید و این در برنامه های گران تر به بیش از 100 گیگابایت می رسد. این به اندازه شما با monday.com نیست ، اما حد اندازه فردی 4 GB بسیار سخاوتمندانه است و به شما امکان می دهد همه به جز بزرگترین فایلهای .iso و ویدیویی را به اشتراک بگذارید. برای این افراد ، بهترین مقاله را در مورد فضای ذخیره‌سازی ابری برای مقاله با پرونده های بزرگ ببینید.

ویژگی تصحیح Wrike به شما امکان می دهد در مورد پرونده های فردی ، از جمله در فیلم ها نظر دهید ، بنابراین اگر با آنها کار می کنید ، انتخاب خوبی است. در این صورت ، شما همچنین باید بهترین نرم افزار ویرایش ویدیو و بهترین فضای ذخیره سازی ابری را برای مقالات ویدیویی بررسی کنید.

ادغام چروک

Wrike از ادغام کوتاه نیست ، با Slack ، Microsoft Outlook و Adobe Creative Cloud در میان گزینه های بسیاری. همچنین با Zapier کار می کند ، به شما امکان می دهد تا با انتخاب گسترده تری از برنامه ها ، به داده ها متصل شوید.

مانند monday.com ، Wrike دارای برنامه های موبایل برای Android و iOS است ، اما برنامه های دسک تاپ را نیز برای ویندوز و macOS ارائه می دهد ، به این معنی که علاوه بر مرورگر می توانید از آن در اکثر دستگاه ها استفاده کنید..

دور یک افکار

این بسیار سخت است که بخواهید بخاطر اینکه هر دو رقبای دارای ویژگی های عالی هستند. هرچند که زیر مجموعه ها و وابستگی های Wrike برنده می شوند. حد مجاز پیوست بزرگتر آن ، حتی اگر پرونده های شما بزرگ باشد ، آن را برای اشتراک گذاری فایل ها نیز قابل استفاده تر می کند.

monday.com در مدیریت وظیفه خوب است و به شما امکان می دهد آن را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید ، اما Wrike بر تنوع و عمق ویژگی ها پیروز می شود ، بنابراین ابتدا خون می گیرد.

اگر به دنبال یک سکوی قوی دیگر در این زمینه هستید ، Mavenlink ، ابزاری با محوریت تجارت و دارای ویژگیهای حسابداری منظمی را امتحان کنید که می توانید در بررسی Mavenlink ما مطالعه کنید.

دور: ویژگی های نقطه برای Wrike

2

قیمت

ما به دنبال هزینه بعدی هستیم. به دلایل واضح برای شما مهم خواهد بود. شما می خواهید کمترین هزینه ممکن را برای به دست آوردن ویژگی های مورد نیاز خود اختصاص دهید. این را نمی گویم ارزان ترین گزینه بهترین است ، هر چند. برای نمونه هایی از آن بدترین مقاله VPN رایگان ما را بخوانید.

اگر می خواهید ایده هایی راجع به چه ابزارهای مدیریت پروژه می تواند شما را ذخیره کند ، به بررسی ProWorkflow ما نگاه کنید تا ابزاری را با حسابگر بازده سرمایه گذاری ببینید که به شما کمک می کند تا آن را تشخیص دهید..

دوشنبه

قیمت monday.com برای گروه های پنج کاربر به طور همزمان است. این باعث می شود اگر پنج نفر از شما ارزش زیادی داشته باشند ، اما اگر کمتر از این باشد ، خوب نیست. هر چند گران نیست ، و ما نمی توانیم شاهد بسیاری از سازمانهای بزرگ باشیم که قیمت آن را کنار گذاشته اند.

متأسفانه ، فاقد یک لایه رایگان است ، اما دارای یک آزمایش 14 روزه بدون کارت است تا بتوانید ببینید که این برای شما مناسب است یا خیر. جدول زمانی و تقویم آن در برنامه استاندارد خود ، با نمودارها ، فرمول ها و ردیابی زمان در سطح Pro در دسترس می باشد. برای کسب اطلاعات در مورد پلتفرم دیگری که ردیابی زمان را به خوبی انجام می دهد ، اما در مدیریت وظیفه چندان مناسب نیست ، بررسی FunctionFox ما را بررسی کنید.

بسیاری از ویژگی های امنیتی monday.com نیاز به اشتراك سازمانی دارند ، اما حتی برنامه اصلی شامل احراز هویت دو عاملی است.

همچنین تخفیف هایی را برای مربیان ، غیرانتفاعی و سازمان های غیردولتی ارائه می دهد ، بنابراین اگر زیر هر یک از این آگهی ها قرار گرفتید ، برای جزئیات بیشتر با آن تماس بگیرید. بررسی Basecamp ما را نیز بخوانید ، زیرا برای مربیان رایگان است و برای تیم های بزرگ ارزان است.

خطای

مانند monday.com ، Wrike بسیاری از ویژگی های اصلی خود را از برنامه ریزی برای برنامه ریزی خارج می کند ، بنابراین باید هنگام انتخاب یک سطح به دقت نگاه کنید. می توانید از آزمایش رایگان آن برای آزمایش ویژگی های پیشرفته تر استفاده کنید.

یک ردیف رایگان دارد که برای تیم های کوچک خوب است. طرح پرداخت شده در سطح ورودی برای هر کاربر 9.80 دلار است که قیمت ها پس از آن به طور پیوسته افزایش می یابد. برنامه Enterprise آن ارزان نیست ، اما در صورت انتخاب آن ، مجموعه کاملی از ویژگیهای امنیتی را به دست می آورید. گزینه های مختلفی برای ادغام با سایر سیستم عامل ها در برنامه های بالاتر آن نیز باز است.

نمودارهای فرعی و گانت نیاز به یک برنامه پرداختی دارند و تقویم ها در لایه Business باز می شوند ، بنابراین برنامه رایگان کاملاً محدود است. این یک روش خوب برای عادت کردن با این سیستم عامل است.

دور دو فکر

هر دو سرویس در برنامه های بالاتر خود دارای چندین ویژگی اصلی هستند ، بنابراین باید تصمیم بگیرید که در تصمیم گیری در مورد ورود به سیستم ، به کدام ویژگی های مورد نیاز خود دقت کنید. استفاده از آزمایشات رایگان برای آزمایش همه چیز ایده خوبی است.

monday.com ارزان تر است ، اما برنامه ای رایگان ندارد. گفته می شود ، سطح حرفه ای آن خیلی بیشتر از ارزان ترین ردیف Wrike نیست ، و بر اساس تحقیقات ما ، برنامه Enterike Wrike بیش از هزینه دوشنبه monday.com هزینه دارد ، گرچه قیمت گذاری شرکت با Wrike قابل مذاکره است..

ما این دور را به monday.com می دهیم. ردیف رایگان Wrike یک امتیاز بزرگ محسوب می شود ، اما monday.com دو یا سه برابر ارزانتر از برنامه های برتر از این بالاتر است. این باعث می شود پس از دو دور نزدیک ، هر یک یکی شود.

گرد: امتیاز قیمت برای monday.com

3

راحتی در استفاده

سهولت استفاده بعدی است. این منطقه بسیار مهم است زیرا نمی خواهید وقت خود را صرف یادگیری ابزار یا آموزش کاربران جدید کنید. ابزاری با یک رابط کاربری خوب طراحی شده می تواند به کاربران کمک کند بدون اینکه مشکلی پیش بیایند کار کنند و به تیم خود اجازه دهند تا بیشترین زمان ممکن را برای انجام کارها صرف کند. همچنین باعث افزایش خرید کاربر می شود و باعث می شود افراد تمایل بیشتری برای درگیر شدن با یک سیستم عامل داشته باشند.

این منطقه قوی ترین منطقه monday.com و ضعیف ترین Wrike است ، بنابراین اگرچه ما نمی خواهیم بگوییم که این یک نتیجه گیری نهایی است ، ما امیدواریم که کسی در این دور آسیب نبیند. چروک عصبی به نظر می رسد.

دوشنبه

monday.com ثبت نام و شروع کار را آسان می کند. یک پرسشنامه سریع وجود دارد و فرصتی برای انتخاب یکی از الگوهای آن برای شروع وجود دارد. راهنمایی های انیمیشن زیادی وجود دارد که شما را از طریق انجام چه کارهایی سوق می دهد.

دوشنبه-خوش آمدید

monday.com از طراحی با کیفیتی برخوردار است که استفاده از آن را به یک لذت ثابت تبدیل می کند. طراحان در مورد هر دکمه و کنترل فکر کرده اند ، با استفاده از لمس های بصری ظریف برای انتقال کارهایی که انجام می دهند و کاربر می تواند انتظار داشته باشد بعد از هر تعامل چه اتفاقی بیفتد.

این نوع ابزاری است که همه چیز را طبیعی می کند ، و فقط به این دلیل است که این نرم افزار خیلی چیزهایی مانند آن اشتباه می کند که می دانید چقدر خاص است. این انتخاب عالی است اگر نگران این هستید که تیمتان بخواهند کار خود را به صورت آنلاین انجام دهند. این کار را برای از بین بردن مردم انجام نمی دهد.

دوشنبه

جسورانه و واضح است ، و از رنگ خوبی برای تعریف عملکرد و تقسیم صفحه استفاده می کند. چندین قالب نیز وجود دارد که نکاتی در مورد استفاده از آنها وجود دارد. متن انیمیشن و پاپ آپ زیادی وجود دارد که همه چیز را برای شما توضیح می دهد.

پشتیبانی آن ، در صورت نیاز ، سریع است و در صورت گیر بودن ، مواد کمک فراوانی وجود دارد. ابزارهای زیادی وجود ندارد که برای سهولت در استفاده از آن مقایسه می کنند ، اما برای مواردی که نزدیک می شود ، برای بررسی راهنمایی Asana و راهنمای مبتدی Asana ما ، برای کمک به شروع کار با آن ، بررسی کنید.

خطای

Wrike به خوبی شروع می شود ، با یک فرآیند ثبت نام آسان که به شما امکان می دهد اعضای تیم خود را برای ارسال ایمیل به شما در سیستم عامل ایمیل کنید.

قالب های چروک

مانند monday.com ، چندین الگوی برای کمک به شما در شروع کار وجود دارد ، و برای بدست آوردن چانه زدن به سیستم عامل ارزش دیدن را دارند..

مدیریت وابستگی نیز به راحتی کار می کند. monday.com این ویژگی را ندارد ، اما ابزارهای معدودی وجود دارد که استفاده از آن را به عنوان Wrike ساده می کند.

وابستگی های چروک

رابط کاربری Wrike به خوبی monday.com نیست. این گزینه های زیادی را ارائه می دهد ، اما برای فهمیدن همه چیز زمان لازم است. پیمایش گاهی اوقات باعث سردرگمی در مورد کار بعدی می شود.

Wrike بد نیست ، اما monday.com در این زمینه برجسته است. از طرف مثبت ، Wrike از پشتیبانی عالی برخوردار است و اگر گیر کرده باشید ، تمام تلاش ممکن را برای کمک به شما برای بازگشت به مسیر انجام می دهد.

دور سه فکر

ما از استفاده پذیری monday.com تحت تأثیر قرار گرفتیم و نظر خود را تغییر ندادیم. این یکی از لذت بخش ترین محصولات نرم افزاری است که از آن استفاده می کند و مایل اضافی را در کار خود لذت می برد.

Wrike یک ابزار محکم و حرفه ای است ، اما فاقد کفش برای تأثیرگذاری در اینجا است. کاربران احتمالاً در ابتدا مشکلی به وجود می آیند. این تا حدودی نتیجه ای از مجموعه ویژگی های پیشرفته و دیدگاه های آن است ، اما همچنان صبر بیشتری نسبت به monday.com خواهد داشت.

این دور یک پیروزی واضح برای monday.com است و Wrike در طناب ها قرار دارد و زنگ در گوشه و کنار زمان به صدا در می آید. هرچند چیزها باید به دور نهایی نزدیک شوند.

گرد: سهولت استفاده از نقطه برای monday.com

4

امنیت & حریم خصوصی

هنگام امنیت آنلاین نمی توانید خیلی مراقب باشید. در هنگام کار آنلاین ، ایمن ماندن از جرایم سایبری مهم است ، بنابراین ما بررسی خواهیم کرد که هر پلتفرم چه کاری انجام می دهد تا اطلاعات شما را از دست اشتباه دور نگه دارد. Wrike این دسته را در بررسی های ما لبه کرده است ، اما هر دو سیستم عامل قوی هستند ، بنابراین مقایسه آنها جالب خواهد بود.

دوشنبه

با رمزگذاری قوی – TLS v1.2 برای داده های در حال گذر و AES 256 بیتی برای ذخیره سازی – می توانید مطمئن باشید که کار شما از چشم کنجکاو با monday.com پنهان است.

این آیین نامه با مقررات عمومی حفاظت از داده ها و اتحادیه اروپا-ایالات متحده مطابقت دارد. حریم خصوصی همچنین دارای گواهینامه های SOC و ISO است. مقاله PRISM ، Snowden و نظارت دولت ما با جزئیات بیشتر به حریم شخصی می رود.

چندین گزینه شخصی سازی امنیتی نیز وجود دارد که کاربران Enterprise به ویژه به آنها توجه می کنند. SAML ، تأیید اعتبار برنامه های Google ، ورود به سیستم محدود به دامنه و تنظیمات خط مشی گذرواژه وجود دارد.

دوشنبه-مدیر

اگر در مدیریت گذرواژه‌ها مشکل دارید ، به بهترین مقاله مدیر رمز عبور ما نگاهی بیندازید.

احراز هویت دو عاملی موجود است ، که می توانید در مورد اثبات احراز هویت دو عاملی درباره ما بخوانید. می توانید برگه هایی را که در تیم شما انجام می دهند با انجام حسابرسی های خود انجام دهد ، که در صورتی که مجبورید سوابق دقیق را به دلیل انطباق قانونی یا دلایل مشابه نگه دارید ، نیز مفید است..

به طور کلی ، دوست دارید با monday.com چیزهای زیادی وجود داشته باشد و هیچ مشکلی واقعی نداشته باشید.

خطای

مانند monday.com ، Wrike احراز هویت دو عامل را از طریق برنامه Google Authenticator ارائه می دهد. با آنچه که monday.com در رمزگذاری نیز ارائه می دهد ، با TLS v1.2 و AES 256 بیتی همخوانی دارد. درباره توضیحات رمزگذاری اطلاعات بیشتری کسب کنید.

همچنین monday.com را در گواهینامه های ISO و SOC و مطابقت با GDPR و EU-U.S میمون می کند. حریم خصوصی.

برای بار سوم ، مانند monday.com ، شما انتخاب گسترده ای از گزینه های امنیتی ، با آبمیوه ترین موجود در برنامه های Enterprise خود دریافت می کنید. می توانید خط مشی رمز عبور و سیاست دسترسی به شبکه را کنترل کنید. همچنین گزینه هایی برای شخصی سازی تنظیمات مربوط به پرونده و دعوت وجود دارد.

شاید این بدان معنی باشد که ممیزی monday.com به آن نتیجه می دهد؟ نه ، Wrike هم همین کار را می کند.

دور چهار اندیشه

monday.com و Wrike با هم همخوانی دارند ، اعلام برنده سخت است. هر دو امنیت وب سایت را جدی می گیرند و کارهای زیادی برای ایمن نگه داشتن اطلاعات شما انجام داده اند. مجرمان برای دسترسی به داده های شما در هر یک باید سخت تلاش کنند.

با خسته شدن هر دو بازیکن در دور نهایی ، به نظر می رسد که هیچ یک از آن ضربه آخر حذفی را تحویل نگرفته است. هر دو در این زمینه عالی هستند ، بنابراین اگر امنیت برای شما مهم است ، باید بیش از حد کافی باشد. ما این دور را کراوات اعلام می کنیم.

دور: امنیت & حریم شخصی بدون برنده مشخص ، امتیاز برای همه

5

حکم

این مسابقه جالب بود ، با دو دور نزدیک ، یک کراوات و دیگری با یک برنده مشخص. این پیروزی بزرگ monday.com در دور “سهولت استفاده” بود که باعث شد این قهرمان با دو دور به رقیب تبدیل شود ، این قهرمان شود..

سرقت از monday.com ، اما Wrike را تخفیف نکنید. با توجه به اینکه چقدر می تواند برای شما انجام دهد ، از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است و خیلی گران نیست. هرچند اینجا جایگاه دوم را می گیرد.

برنده – monday.com

جدا کردن این جفت تیتان دشوار بود ، و هر یک انتخاب خوبی برای مدیریت پروژه های شما روی ابر است. آنها هر دو دارای مجموعه ای از ویژگی های قوی ، همراه با امنیت عالی هستند. نه خیلی گران است. عدم دسترسی Wrike تنها حرکت نزولی واقعی برای هر یک از آنها است.

اگرچه آنها دو مورد مورد علاقه ما هستند ، گزینه های زیادی در آنجا وجود دارد که بسیاری از آنها چیزهای متفاوتی ارائه می دهند. 

اگر از هر سیستم عامل استفاده کرده اید و چیزی برای اشتراک گذاری دارید ، لطفاً در نظرات این کار را انجام دهید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map