بررسیMax SyncUp

Max SyncUp یک راه حل پشتیبان گیری شخصی رایگان برای کاربران ویندوز است. این محدود کننده است و فقط برای هر نماینده بدون هیچ هزینه ای امکان دسترسی به پروفایل را دارد. با این حال ، این امکان فراهم آوردن پشتیبان کامل ، بازیابی و همگام سازی اسناد را از یک دیسک سخت که انعطاف پذیری بیشتری نسبت به بیشتر مصرف کنندگان دارد ، می دهد..


بازیابی اطلاعات

یکی از بزرگترین مواردی که به نظر می رسد کاربران طاعون را حذف می کنند ، حذف تصادفی پرونده های گرانبها یا تهدید سقوط سیستم است. به همین دلیل است که افراد زیادی از پشتیبان گیری از ابر مبتنی بر ابر استفاده کرده اند. Max SyncUp به این مصرف کنندگان اجازه می دهد تا این اطلاعات را به راحتی به یک سرور آنلاین ، SFTP یا WebDAV انتقال دهند. همچنین از آپلود داده در Google Drive برای افرادی که دارای یک حساب کاربری هستند پشتیبانی می کند.

Max SyncUp
©Max SyncUp

Max SyncUP از فشرده سازی برای انتقال اطلاعات استفاده نمی کند. با این حال ، ZIP و رمزگذاری برای کسانی که مایل به استفاده از آن هستند پشتیبانی می شوند. علاوه بر این ، مشتریان می توانند برای خود تصمیم بگیرند که چه تعداد تجدید نظر وجود دارد و مدت زمان ذخیره آن پرونده ها چیست.

وقتی نوبت به دست آوردن داده های گفته شده رسید ، واقعاً به سادگی کلیک کردن روی یک دکمه است. گزینه “بازگرداندن اکنون” در صفحه اصلی به کاربران امکان می دهد که پرونده هایی را که بارگیری می شود انتخاب کنند و سریع آنها را بازیابی کنند. در صورتی که پرونده ای به همین نام موجود باشد که در حال حاضر روی هارد دیسک قرار دارد ،Max SyncUp قبل از نوشتن سند از شما سؤال می کند.

همه چیز درباره ویندوز

یکی از بزرگترین محدودیت هایی که برخی کاربران پیدا می کنند این است که فقط با رایانه های ویندوز سازگار است. سیستم های مک ، لینوکس ، اوبونتو و اندروید قادر به استفاده از این سیستم نخواهند بود.

گفته می شود ، با بسیاری از نسخه های قدیمی ویندوز سازگار است از جمله:

 1. ویندوز XP (32 بیتی و 64 بیتی)
 2. ویندوز ویستا (32 بیتی و 64 بیتی)
 3. ویندوز 7 (نسخه 32 بیتی و 64 بیتی)
 4. ویندوز 8 (نسخه 32 بیتی و 64 بیتی)
 5.  ویندوز سرور 2003 (32 بیتی و 64 بیتی)
 6.  ویندوز سرور 2008 (32 بیتی و 64 بیتی)
 7. ویندوز سرور 2008 R2
 8. Windows Home Server 2011
 9. سرور تجاری کوچک ویندوز
 10. ویندوز سرور 2012

این یک مزیت برای کاربران ویندوز است زیرا بسیاری از سیستم های مبتنی بر ابر با وجود تعداد کاربرانی که هنوز با این سیستم عامل ها کار می کنند از XP یا Vista پشتیبانی نمی کنند..

ویژگی های مفید

بر خلاف پروتکل های پشتیبان ابری مستقیم ،Max SyncUp به مصرف کنندگان امکان می دهد بدون اینکه شخص ثالثی را پشت سر بگذارند ، بین دو کامپیوتر همگام سازی کنند. کاربران قبل از شروع به بارگیری نرم افزاری بر روی هر دو رایانه نیاز دارند. اما ، یک بار در محل ، گزینه های عملیات پشتیبان کپی کردن دو طرفه ، کپی کردن منبع به مقصد ، کپی کردن مقصد به منبع ، انتقال منبع به مقصد یا انتقال مقصد به منبع هستند..

این سرویس پنجره سینی بازشو را ارائه می دهد که امکان نظارت آسان بر وضعیت همگام سازی و نتایج را فراهم می آورد. این ویژگی همچنین به کاربران امکان می دهد نمایه ای را راه اندازی کرده و پرونده ها را بازیابی کنند. علاوه بر این ، سیاهههای مربوط به نمایش نتایج انتقال وجود دارد.

Max SyncUp
©Max SyncUp

اگرچهMax SyncUp با سیستم عامل Mac سازگار نیست ، به کاربران امکان می دهد “پشتیبان گیری مبتنی بر لینک سخت به سبک Apple Time Machine” ایجاد کنند. این بدان معنی است که کاربران می توانند در صورت انتخاب ، از پشتیبان گیری کامل با پشتیبان های افزایشی استفاده کنند. کاربران همچنین در صورت تمایل می توانند داده ها را طبق برنامه کپی کنند. گزینه ها همچنین به مشتریان این امکان را می دهند که بارگذاریها را فقط در صورت تغییر اطلاعات انجام دهند و انواع فایل ها را برای شامل یا عدم انتقال از انتقال تعیین کنند.

کاربرانی که به کمک نیاز دارند می توانند به راحتی جواب ها را در مستندات شرکت پیدا کنند. این کتابخانه گسترده به شما امکان می دهد تقریباً در مورد هر موضوعی پاسخ دهید. آنها نحوه تنظیم پروتکل های پشتیبان را توضیح می دهند تا اطلاعات به طور مستقیم به یک Google Drive یا یک حساب WebDAV منتقل شوند. آنها روشی مرحله به مرحله در مورد چگونگی تنظیم هماهنگی سبک Apple Time Machine برای کسانی که علاقه مند هستند ، دارند.

این آموزش ها همچنین شامل اطلاعاتی در مورد نحوه پیمایش پنجره اصلی ، بازیابی فایل ها و پیش نمایش داده ها از منبع هستند.

سازگاری Google Drive

احتمالاً یکی از مفیدترین ویژگیهایMax SyncUp باید سازگاری Google Drive باشد. به این ترتیب فایلهای شما فقط از روی دیسک سخت به رایانه دیگری منتقل نمی شوند ، در عوض آنها یکپارچه به ابر منتقل می شوند.

انتقال این اسناد از یک اتصال کامل به اینترنت استفاده می کند ، با این حال به سرعت انجام می شود. مصرف کنندگان همچنین می توانند پرونده های موجود در حساب Google Drive خود را با وجود آپلود آن بازیابی کنند.

Max SyncUp
©Max SyncUp

در هنگام تنظیم نمایه ، کاربران فقط باید “Google Drive” را انتخاب کرده و جزئیات ورود به سیستم خود را وارد کنند. پس از اتمام این مرحله ، جادوگر درست مانند سایر مراحل پشتیبان گیری باید تکمیل شود. نقل و انتقالات انجام خواهد شد هنگامی که شما نشان می دهید آنها باید تا زمانی که پروتکل ها را تغییر دهید.

کاربران باید بدانند که پشتیبان گیری های افزایشی فقط آنچه را که درون یک پرونده تغییر یافته است را کپی می کنند ، نسخه دیگری را بارگذاری نمی کند. برای نشان دادن شماره تجدیدنظر می توانید نسخه های دیگری تهیه کنید و آنها را تغییر نام دهید ، اما این مرحله باید به صورت دستی انجام شود.

پیوندهای سخت (همانطور که آنها آنرا صدا می زنند) میانبرهایی به شما می دهند و برای پرونده های بدون تغییر اسناد ایجاد می شوند.

خلاصهMax SyncUp

Max SyncUp ابزاری مفید برای کسانی است که می خواهند راهی آسان برای حفظ امنیت اطلاعات از حذف احتمالی باشند. برخی از ویژگی های خوب ، مانند امکان انتقال فایل ها به صورت یکپارچه بین رایانه ها یا پشتیبان گیری مستقیم از Google Drive وجود دارد ، که می تواند دردسر زیادی را ذخیره کند.

Max SyncUp
©Max SyncUp

با این حال ، این سیستم بدون تقصیر نیست. حساب های رایگان فقط به شما امکان می دهد یک پروفایل را تنظیم کنید ، این بدان معناست که می توانید اطلاعات خود را به هارد دیسک ارسال کنید یا به Google Drive بروید ، اما پرونده های خاصی به یکی و اسناد دیگری برای دیگری ندارند. می توانید 24،95 دلار را به یک حساب پرداخت شده ارتقا دهید که به شما امکان می دهد چندین پروفایل را تنظیم کنید. 

همچنین ، این محدود است که کاربران می توانند از این سرویس استفاده کنند ، زیرا در حال حاضر فقط به سیستم عامل ویندوز محدود شده است.

نتیجه

خط آخر: برای یک سرویس رایگان ، عالی است. استفاده از آن آسان است و به لطف تنها بارگذاری تغییرات به جای کل پرونده ، اطلاعات را به سرعت انتقال می دهد. امکان بازیابی با یک کلیک ساده بر روی یک دکمه ماوس یک مزیت است.

کاربران همچنین می توانند بدون نیاز به باز کردن حساب خود در یک مرورگر وب ، از ویژگی مرمت از داخل Google Drive استفاده کنند. می توانید نرم افزار را مستقیماً از وب سایت آنها بارگیری کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map