بهترین سرویس های پشتیبان ابری برای Mac – بروزرسانی شده 2020

روش های بی شماری برای از دست دادن داده هایی که در Mac خود نگه دارید وجود دارد. افزایش قدرت ، سرقت ، خرابی درایو تصادفی ، خطاهای HFS + (تا زمانی که در High Sierra بروزرسانی نشوید) و موارد دیگر پرونده های ارزشمند شما را تهدید می کنند. بهترین راه برای محافظت از پرونده های شما استفاده از هر یک از بهترین راه حل های پشتیبان گیری آنلاین است و ما انتخاب دیگری از بهترین پشتیبان های ابری برای مکینتاش را انجام داده ایم. مورد علاقه ما Backblaze به دلایل مختلف است ، اما تعداد زیادی از افراد نیز شایسته ذکر هستند.


اگر مطمئن نیستید ابر از نظر شما چیزی باشد ، ما همچنین بهترین مقاله پشتیبان مک را داریم که کمی بیشتر در مورد گزینه های شما هنگام صحبت آنلاین ، سخت افزاری و همچنین پشتیبان گیری ترکیبی صحبت خواهیم کرد. ما همچنین اگر گزینه سخت افزاری اپل گزینه ای است که بیشترین علاقه را به شما نشان می دهد ، بررسی زمان ماشین داریم. با این کار ، بیایید به پنج بهترین ارائه دهنده پشتیبان ابری نگاهی بیندازیم ، به شما امکان می دهیم داده های خود را روی سرورهای دوردست نگه دارید.

بهترین نسخه پشتیبان تهیه Cloud برای Mac برای سال 2020

بهترین نسخه پشتیبان تهیه Cloud برای Mac: Backblaze

با استفاده از رابط کاربری آسان ، قیمت رقابتی و ذخیره سازی نامحدود ، Backblaze فقط بهترین نسخه پشتیبان تهیه مک نیست. این مقام اول را در بین همه بررسی های پشتیبان آنلاین ما کسب کرده است. اگر از Mac استفاده می کنید ، احتمال دارد از نرم افزاری که ساده و کارآمد است قدردانی کنید. Backblaze مطمئناً مطابق با تجربه Mac است زیرا برای شروع کار ساده تر نمی تواند باشد. برنامه را بارگیری کنید و بقیه کارها را انجام می دهد.

نیازی به نگرانی در مورد همگام سازی داده ها نیست ، زیرا Backblaze فضای نامحدودی به شما می دهد. Backblaze به طور خودکار پشتیبان گیری را پیکربندی می کند ، بنابراین لازم نیست خودتان باشید. اگر بخواهید گزینه دلخواه خود را در صورت دلخواه تنظیم کنید ، می توانید تصمیم بگیرید که اجازه دهید همه کارها را انجام دهد ،.

اگر درایوهای خارجی را برای ایجاد SSD های کوچکتر که مک ها تمایل دارند با آنها سازگار شوید ، این موارد را Backblaze نیز پوشانده و در داده های نامحدود برای آن کامپیوتر قرار می دهید..

Backblaze نیز بیشتر از سایر ارائه دهنده های پشتیبان در macOS یکپارچه شده است. به جای ارائه یک برنامه جداگانه برای تنظیم تنظیمات ، Backblaze را می توان مستقیماً از درون “تنظیمات سیستم” تنظیم کرد ، مرکز کنترل که در آن تنظیمات دیگر را تنظیم می کنید ، و همچنین.

Backblaze سهولت استفاده را در حالی ارائه می دهد که هنوز یک سرویس بسیار مطمئن را ارائه می دهد. داده های شما قبل از ترک رایانه شما با استفاده از رمزگذاری AES 128 بیتی ایمن می شوند. برای تأمین امنیت نقل و انتقالات ، Backblaze از TLS ، یکی دیگر از روشهای استاندارد رمزگذاری استفاده می کند که بطور موثر غیرقابل رکود است. برای اکثر کاربران ، این کافی است.

با این حال ، اگر بالاترین امنیت را برای تهیه پشتیبان خود می خواهید ، Backblaze نیز امنیت دانش صفر را ارائه می دهد. می توانید یک کلید رمزنگاری خصوصی تنظیم کنید تا فقط بتوانید داده های خود را رمزگشایی کنید. این امر باعث می شود بازیابی رمز عبور خود را در صورت عدم فراموش شدن Backblaze غیرممکن سازید ، بنابراین این کار را با احتیاط انجام دهید.

این اقدامات امنیتی فقط در صورتی موثر است که تنها شما دسترسی به حساب کاربری خود داشته باشید. با هر سرویس ، باید یک رمز عبور ایمن تنظیم کنید ، اما Backblaze محافظت بیشتری با تأیید هویت دو عاملی ارائه می دهد ، بنابراین حتی اگر شخصی رمز ورود شما را به دست آورد ، برای ورود به آنها هنوز به تلفن شما احتیاج دارید..

دلایلی دیگر که ما مانند Backblaze دوست داریم

بهبودی قابل انعطاف است. Backblaze بارگیری در فایلهای zip را ارائه می دهد یا اگر سرعت اینترنت شما در صورت بازگرداندن اطلاعات شما به شما امکان پذیر باشد فلش مموری یا هارد دیسک را برای شما ارسال می کند..

کاربران پیشرفته تر خوشحال خواهند شد بدانند که با وجود رویکرد آسان برای استفاده Backblaze ، هنوز گزینه های سفارشی سازی عادلانه ای از جمله برنامه ریزی ، پرتاب و محرومیت از نوع پرونده وجود دارد.

Backblaze همچنین از طریق ایمیل ، چت زنده یا پایگاه دانش خوب مکتوب پشتیبانی کاملی دارد. ایمیل ها در طی یک روز کاری با پاسخ های کامل پاسخ داده می شوند. به طور کلی ، این سرویس به سادگی بهترین گزینه در خارج است ، برای اطلاعات بیشتر ، بررسی Backblaze ما را بخوانید.

من رانندگی می کنم

IDrive یک سرویس قدرتمند است که در موارد نادری وقتی Backblaze کاملاً مناسب نباشد ، پر می کند. با داشتن قیمت های رقابتی ، درپوش های داده بالا و دستگاههای نامحدود ، اگر کامپیوترهای زیادی برای استفاده از Backblaze دارید ، IDrive ممکن است بهترین انتخاب باشد. بررسی IDrive ما را برای کل تصویر بخوانید.

IDrive به اندازه Backblaze بسیار کاربر پسند نیست ، اما هنوز هم یک سرویس بسیار خوب ارائه می دهد. از آنجا که IDrive دارای فضای ذخیره سازی محدودی است ، لازم است که به طور دستی انتخاب کنید که کدام پوشه ها را برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید.

این روند دستی در مقایسه با راه اندازی ساده Backblaze دردناک است ، اما اگر چندین ماشین برای تهیه نسخه پشتیبان از آن داشته باشید ، این روند داده های شما را در سرورهای IDrive ذخیره می کند. خوشبختانه ، IDrive دارای پوشه های پیش فرض معقول و منطقی است.

IDrive همچنین دارای گزینه های سفارشی سازی زیادی است که شامل یک صفحه برنامه ریزی بسیار دقیق و امکان استفاده از IDrive برای تهیه نسخه پشتیبان در محلی و همچنین سرورهای از راه دور است. اگر ترجیح می دهید برنامه نویسی کنید ، IDrive دارای “محافظت از داده مداوم” است که در طی 15 دقیقه از تغییراتی که در پرونده های شما انجام شده ، نسخه پشتیبان تهیه کنید..

علاوه بر این ، کاربرانی که به امنیت بیشتری احتیاج دارند ، قدردانی می کنند که IDrive به شما امکان می دهد هنگام استفاده از کلید رمزگذاری خصوصی استفاده کنید. با این وجود ، اشتراک گذاری و همگام سازی پرونده غیرفعال می شود. اگر به ارائه دهنده دانش صفر و یک پوشه همگام سازی نیاز دارید ، به یک سرویس جداگانه نیاز خواهید داشت مانند اینکه می توانید در بررسی Sync.com ما بخوانید.

در حالی که رابط کاربری اطلاعاتی IDrive نسبتاً قدمت دارد و احساس اکثر نرم افزارهای Mac-oriented را ندارد (به عنوان مثال: IDrive بطور خودکار میانبر دسکتاپ ایجاد می کند. ما از زمان انتشار سیستم عامل X در سال 2001 برای این کار حواس داشتیم) ، اما هنوز هم کیفیت بالایی را ارائه می دهد. ارزش ، راه حل قابل تنظیم برای کسی که از چندین رایانه استفاده می کند.

IDrive برای حفظ امنیت پرونده های خود از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند. این پروتکل هرگز شکسته نشده است و پرونده های شما را ایمن نگه می دارد تا زمانی که یک جرم سایبری احتمالی کلید ندارد.

پشتیبانی IDrive برای کلیدهای رمزگذاری خصوصی نیز برای هر کسی که قادر به دسترسی به اطلاعات خود در هر شرایطی باشد ، مناسب نیست. این سرویس با ارائه امکان فعال کردن کلید رمزگذاری خصوصی پس از شروع استفاده از IDrive و با اجرای احراز هویت دو عاملی ، بهبود می یابد..

IDrive یک مدل قیمت رقابتی نیز ارائه می دهد. شما باید سالانه متعهد شوید ، اما می توانید از 5 گیگابایت بصورت رایگان و نامحدود استفاده کنید. به شما این امکان را می دهد تا قبل از ثبت نام در یک اشتراک کامل ، با این نرم افزار آشنا شوید. با قیمت 52/12 دلار در سال برای 2 ترابایت ، فقط کمی گران تر از یک طرح واحد Backblaze است. اگر شما از بیش از یک رایانه استفاده می کنید و زیر 2 ترابایت باقی مانده است ، این سریع پرداخت می شود.

دلایل دیگری که ما IDRive را دوست داریم

اگرچه IDrive دارای درپوش داده است ، شما به سقف سخت اجرا نمی شوید. می توانید داده های بیشتری را از آنچه برنامه شما اجازه می دهد ذخیره کند ، اما هزینه ای از شما دریافت می شود. در حالی که هزینه ممکن است ناامید کننده باشد ، به این معنی است که در مواقع اضطراری می توانید بیش از حد مجاز خود را ذخیره کنید بدون اینکه بلافاصله برنامه خود را به روز کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار درپوش ها ، به بررسی IDrive ما مراجعه کنید.

IDrive همچنین دارای یک پوشه همگام سازی مانند Google Drive یا Dropbox است که آن را به یک سرویس ترکیبی تبدیل می کند. IDrive می تواند راهی برای پشتیبان گیری از رایانه های شما و همگام سازی آنها باشد. این حتی در تلفن شما گسترش می یابد زیرا IDrive برنامه ای را برای iOS و Android ارائه می دهد تا بتوانید تمام عکس های خود را در ابر نگه دارید.

IDrive 5 گیگابایت بصورت رایگان ارائه می دهد (به هر دلیلی این یکی از بهترین ارائه دهنده های ذخیره سازی رایگان ماست) ، بنابراین دلیلی برای عدم بررسی آن وجود ندارد.

پشتیبان گیری CloudBerry

CloudBerry مطمئناً یک سرویس پشتیبان غیرمعمول است زیرا در واقع هیچ فضای ذخیره سازی ارائه نمی دهد. این یک راه حل جایگزین است که به صورت یک بار پرداخت برای نرم افزار پشتیبان گیری و اشتراک های انعطاف پذیر برای انواع ارائه دهندگان ذخیره سازی جداگانه ارائه می شود. ما همچنین برای لذت خواندن شما یک بررسی کامل نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry داریم.

CloudBerry به دور از یک راه حل ساده پشتیبان گیری نیست. این در نظر گرفته شده است که توسط کسانی که بیشتر با راه حل های ابری یا متخصصان فناوری اطلاعات آشنا هستند استفاده شود. اگر این شما نیستید ، احتمالاً به شما بهتر از راه حلی مانند Backblaze استفاده می شود.

شما باید یک ارائه دهنده ذخیره سازی و پوشه هایی را که می خواهید پشتیبان تهیه کنید ، و همچنین یک لیست طولانی از گزینه های دیگر قابل تنظیم تنظیم کنید. این برای بسیاری از کاربران دلهره آور به نظر می رسد ، اما توانایی سفارشی سازی کامل نسخه پشتیبان شما (از جمله پشتیبان گیری ترکیبی ساده) دقیقاً همان چیزی است که ممکن است دیگران از سرویس ابری بخواهند..

برخی محدودیت های CloudBerry در Mac وجود دارد. پشتیبان گیری از سطح بلوک و پشتیبان گیری از تصویر هنوز در دسترس نیست. اگر این معاملات شکن نیستند و به دنبال یک سیستم بسیار قابل تنظیم نیستید ، CloudBerry ممکن است فقط جواب باشد.

امنیت با نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry بستگی به ارائه دهنده ذخیره سازی مورد نظر شما دارد. CloudBerry حداکثر 256 بیتی رمزگذاری AES را با کلیدهای خصوصی ارائه می دهد. اگر از این مزیت استفاده کنید ، CloudBerry بسیار ایمن است. این از همه 65 برنامه ای که CloudBerry با آن سازگار است پشتیبانی نمی شود ، بنابراین باید هنگام انتخاب یک نقشه تحقیق بیشتری انجام دهید.

دلایل دیگری که از CloudBerry پشتیبان تهیه می کنیم

CloudBerry مطمئناً در کسانی که دارای تجربه IT و همچنین مشاغل هستند هدف قرار گرفته است (بهترین برد پشتیبان SMB ما را با سهولت به دست آورد). هزینه یک بار 30 دلار برای مجوز اساسی منطقی است ، اگرچه هزینه های بیشتر می تواند به سرعت افزایش یابد. تطبیق پذیری CloudBerry خود را به کسی که به دنبال یک راه حل متقاطع است که شامل دستگاه هایی است که دارای MacOS هستند ، قرض می دهد..

SpiderOak ONE

SpiderOak بیش از هر چیز دیگری امنیت و حریم خصوصی را در اولویت قرار داده و وقت خود را برای انتشار مقالات عمومی امنیتی در وبلاگ خود می گذارد تا هر کسی بدون توجه به عضویت در آن بخواند. این نرم افزار هنوز هم یک رابط تمیز و آسان برای استفاده را حفظ کرده و آن را به یک پیشنهاد بسیار جذاب برای کاربران کمتر پیشرفته که فقط حریم خصوصی اضافی می خواهند تبدیل شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس می توانید بررسی کامل SpiderOak ما را بخوانید.

برگه “مدیریت” رابط SpiderOak به شما امکان دسترسی به اطلاعاتی را می دهد که برای سایر خدمات نیاز به مراجعه به وب سایت دارند. در اینجا ، می توانید همه موارد ذخیره شده در سرورهای SpiderOak را ردیابی کنید. این کار بازیابی یا پیوند دادن پرونده ها را بسیار آسان می کند.

شما باید توجه داشته باشید که از چه مقدار فضای ذخیره سازی استفاده می کنید ، زیرا SpiderOak با توجه به مقادیر ذخیره سازی ، قیمت های کمتری دارد و موارد کوچکتر ممکن است در هنگام تهیه نسخه پشتیبان از کل Mac شما محدود کننده باشند..

بر خلاف انتخاب های دیگر ، SpiderOak به طور پیش فرض دانش صفر دارد. برای دستیابی به این سطح امنیتی نیازی به تنظیمات اضافی ندارید. داده های شما با استفاده از رمزگذاری AES 256 بیتی ایمن شده و با استفاده از TLS منتقل می شوند.

SpiderOak نسبت به دو انتخاب اول ما کمی گرانتر است ، هر چند Backblaze و IDrive گزینه استفاده از یک کلید خصوصی را دارند. ویژگی اصلی شما برای به دست آوردن یک نسخه پشتیبان از دانش صفر است که می تواند به عنوان یک سرویس همگام سازی نیز کار کند.

دلایل دیگری که SpiderOak ONE دوست داریم

گنجاندن همگام سازی و اشتراک گذاری با سرویس پشتیبان ، SpiderOak را به یک راه حل انعطاف پذیر همه در یک تبدیل می کند. پرونده ها را می توان از طریق برنامه SpiderOak با استفاده از پیوندها به اشتراک گذاشت. شایان ذکر است که لینک های مشترک با استفاده از یک کلید خصوصی رمزگذاری نمی شوند. خوشبختانه ، SpiderOak کار خوبی را انجام می دهد.

کربنیت

Carbonite در تهیه یک برنامه برای هر دستگاه با ذخیره نامحدود و یک سیستم ساده و با کاربرد آسان ، از روش مشابهی به Backblaze استفاده می کند. اگر قبلاً از CrashPlan استفاده کرده اید ، ممکن است شما با Carbonite به عنوان گزینه پیشنهادی رهبر سابق صنعت CrashPlan آشنا باشید. شما می توانید بررسی کامل Carbonite را بخوانید.

کربنیت بیشتر اتوماتیک است. پس از بارگیری آن ، به صورت خودکار کار خواهد کرد ، مگر اینکه بخواهید شیوه اجرا را شخصی سازی کنید. این قابلیت تنظیمات کمی بیشتر را در برنامه ریزی نسبت به Backblaze ارائه می دهد ، اما پیش فرض در همان تنظیم مداوم است تا اطمینان حاصل شود که نسخه پشتیبان شما همیشه به روز است.

Carbonite همچنین به شما امکان می دهد تا فایل ها را مستقیماً از درون برنامه به صورت مستقیم بازیابی کنید تا گام به گام نسبت به Backblaze بازیابی کنید. نیازی نیست بایگانی .zip را بارگیری کنید و پرونده ها را به صورت دستی استخراج کنید.

شباهت های کربنیت با Backblaze به امنیت آن گسترش می یابد. با استفاده از رمزگذاری AES 128 بیتی ، از رمزگذاری TLS استفاده می کند و یک سرویس دانش صفر اختیاری را ارائه می دهد که باید به صورت دستی فعال شود. کربنیت تفاوت کمی در این نکته دارد که هنگام استفاده از کلیدهای رمزگذاری خصوصی ، به رمزگذاری AES 256 بیتی تغییر می کند. Carbonite همچنین تأیید هویت دو عاملی را برای حفظ امنیت در صورت سرقت رمز عبور فراهم می کند.

پشتیبانی مشتری محلی است که Carbonite خود را از Backblaze متمایز می کند. این پشتیبانی تلفن از هفت روز در هفته از 8:30 صبح تا 9:20 بعد از ظهر در دسترس است. EST پشتیبانی ایمیل نیز سریع و کامل است. Carbonite حتی به دلیل خدمات مشتری خود 48 جایزه را نیز کسب کرده است. علاوه بر این ، این پایگاه دانش با کیفیت را برای کاربرانی که مایل به رفع مشکل برای خود هستند ارائه می دهد.

Carbonite با 10 دلار بیشتر از Backblaze در سال بدون تهیه نسخه پشتیبان از درایو خارجی و بدون برنامه پرداخت ماهانه وارد می شود. این افزایش قیمت ممکن است اگر قصد استفاده از برخی از ویژگی های اضافی Carbonite را داشته باشید ، ممکن است ارزش آن را داشته باشد ، اما برای اکثر کاربران ، Backblaze احتمالاً ارزش بهتری خواهد داشت.

دلایل دیگری که ما کربنیت را دوست داریم

نسخه Carbonite حداکثر سه ماه ارائه می شود ، دو ماه بیشتر از پیشنهاد Backblaze. این زمان اضافی می تواند بسیار ارزشمند باشد هنگام کار روی کار طولانی مدت که ممکن است احیا شود.

برنامه iOS و Android Carbonite همچنین می تواند از کتابخانه عکس شما نسخه پشتیبان تهیه کند. از آنجا که برنامه Carbonite با ذخیره نامحدود همراه است ، می توانید بدون هیچ گونه نگرانی در مورد چند گیگ آخر خود ، از حالت فوری خارج شوید.

نتیجه

برای اکثر کاربران ، Backblaze پیروزی کاملی را کسب می کند ، و تهیه پشتیبان نامحدود برای Mac شما در یک بسته ساده و یکپارچه و با قیمت مناسب. اگر نیازهای خاص تری دارید ، ممکن است IDrive کسانی را که از چندین رایانه استفاده می کنند را راضی کند و CloudBerry یک راه حل قدرتمند برای متخصصان فناوری اطلاعات ارائه می دهد.

آیا Backblaze نیازهای پشتیبان شما را برطرف می کند یا به محصولی طاقچه تر نیاز دارید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و از خواندن آنها متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map