نحوه دستیابی به آدرس IP اندونزیایی در سال 2020: جاکارتا جوک

اگر از اندونزی نقل مکان کرده اید یا در حال مسافرت هستید ، ممکن است متوجه شده باشید که نمی توانید به کارهایی که معمولاً بصورت آنلاین انجام می دهید دسترسی پیدا کنید. مهم نیست که چقدر تلاش می کنید ، همه آنچه دریافت می کنید یک پیام خطا است. به این دلیل است که وب سایت یا سرویس آنلاین محدود به یک کشور خاص است. برای مشاهده آن به یک آدرس IP اندونزیایی نیاز دارید ، و ما قصد داریم نحوه تهیه یک آدرس را به شما نشان دهیم.


آدرس های IP منحصر به فرد هستند و همه افراد آنلاین دارای یکی هستند. به عنوان یک شناسه فکر کنید که به همه وب سایت ها یا سرویس های آنلاین که بازدید می کنید در جایی که هستید می گوید. به همین دلیل است که شما نمی توانید محتوایی را مشاهده کنید که به یک کشور خاص محدود شده باشد مگر اینکه در آنجا باشید. تغییر آدرس IP شما می تواند به نظر برسد که در آنجا هستید.

دلایل زیادی وجود دارد که شما می خواهید این کار را انجام دهید. ممکن است کانال های محلی مانند تلویزیون Nonton را از دست بدهید ، یا شاید نمایشگاهی در Netflix اندونزیایی وجود داشته باشد که نمی توانید در هیچ جای دیگری تماشا کنید.

محدودیت های مجوز مقصر بودن geoblocks شما با آنها روبرو هستید. اگر یک نمایش مجوز پخش در یک کشور را ندارد ، امکان دسترسی به آنجا وجود ندارد. به همین دلیل کتابخانه Netflix در سراسر جهان متفاوت است و چرا نسخه ایالات متحده بزرگترین انتخاب را دارد. شما می توانید اطلاعات بیشتری درباره این مورد در مورد ممنوعیت Netflix مطالعه کنید و بهترین پیشنهادات راهنمای VPN ما را برای توصیه های ما ببینید..

دلیل دیگر برای دستیابی به آدرس IP اندونزی ، دسترسی به حساب های مالی یا تجاری شما است. بسیاری از بانک ها محدودیت هایی را برای ورود به سیستم اعمال می کنند و فقط به شما اجازه می دهند از داخل کشور چنین کاری را انجام دهید. این یک ویژگی امنیتی است که هدفش مبارزه با کلاهبرداری است. اگر آدرس IP خود را تغییر دهید ، در ورود به سیستم مشکلی نخواهید داشت.

نحوه دریافت آدرس IP اندونزی

یکی از راه های تغییر آدرس IP شما استفاده از پروکسی است. انجام این کار ساده است – بهترین راهنمای پروکسی رایگان ما روند کار را توضیح می دهد – اما پروکسی ها قابل اعتماد نیستند ، بنابراین ما آن را توصیه نمی کنیم. به علاوه ، شما یک اردک نشسته هستید و هیچ امنیتی ندارید و IP شما برای دسترسی به کسی گسترده است. برای اطلاعات بیشتر به VPN در مقابل پروکسی و مقایسه Tor نگاهی بیندازید.

توصیه می کنیم از یک شبکه خصوصی مجازی استفاده کنید. نه تنها می توانید آدرس IP خود را تغییر دهید بلکه از سایر ویژگی هایی که با آنها همراه است بهره مند خواهید شد. VPN از امنیت بسیار خوبی برخوردار است تا از خطرات آن در امان بماند و بیشتر آنها خط مشی عدم ورود به سیستم را دارند ، بنابراین هیچ سابقه ای از آنچه که به صورت آنلاین انجام می دهید وجود ندارد. آنها همچنین از آدرس IP واقعی شما محافظت می کنند.

شما می توانید در بهترین مقاله VPN ما به ارائه دهندگان نگاهی بیندازید زیرا بسیاری از آنها آنچه را که لازم دارید به شما ارائه می دهند ، اما برخی از آنها مناسب تر از سایر کشورها به اندونزی هستند..

ارائه دهنده VPN انتخابی شما به سرورهای اندونزی نیاز دارد یا نمی توانید از آنجا آدرس IP دریافت کنید.

برخی از VPN ها بهتر از سایر سرویس ها در سرویس های جریان قرار دارند. به عنوان مثال ، Netflix دارای سیستم تشخیص هوشمند VPN است و بسیاری از ارائه دهندگان وجود ندارند که می توانند از آن دور بزنند. قطعه ما در مورد خطای پروکسی Netflix توضیحی کامل تر درباره آن ارائه می دهد.

CyberGhost

CyberGhost برای گرفتن یک آدرس IP اندونزیایی گزینه مناسبی است زیرا دارای یک شبکه بزرگ سرور است که شامل هشت سرور در آن است. امنیت آن خوب است و هیچ مشکلی را در فعالیتهای آنلاین شما حفظ نمی کند.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

دارای سرعت مناسب و پهنای باند نامحدود است و می تواند به خدمات استریم مانند Netflix وارد شود.

می توانید از آن در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید. این اجازه می دهد تا هفت دستگاه به طور همزمان متصل شوند ، و آن را به عنوان مقام دوم در بهترین VPN ما برای راهنمای دستگاه های مختلف کسب مقام دوم یک آزمایش آزمایشی هفت روزه وجود دارد ، بنابراین می توانید سرویس را تست کنید. در صورت نیاز به زمان بیشتر از این ، ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد. بررسی CyberGhost ما به جزئیات بیشتری می رود.

NordVPN

همچنین می توانید از NordVPN برای دریافت آدرس IP از اندونزی استفاده کنید. شبکه سرورهای آن گسترده است و پنج سرور در اندونزی وجود دارد. شما با برخی از بهترین امنیت در بازار محافظت می شوید و فعالیتهای شما مخفی نگه داشته می شوند.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

سرعت آن خوب است و درپوش پهنای باند وجود ندارد. این سرویس همچنین می تواند به اکثر سرویسهای جریان ، از جمله Netflix ، وارد شود.

سرویس گیرندگان آسان برای Windows ، MacOS ، Android و iOS در دسترس هستند و شما می توانید با یک بار اتصال حداکثر شش دستگاه. یک پنجره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد ، که به شما زمان زیادی می دهد تا ببینید که آیا آن را دوست دارید یا خیر. برای نگاه بهتر به ارائه دهنده ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

HideMyAss

HideMyAss به شما یک آدرس IP اندونزی نیز می دهد. این شبکه سرور بزرگی دارد که 190 کشور را در بر می گیرد و شامل دو سرور در اندونزی می شود. امنیت خوب است ، اما سیاست حفظ حریم خصوصی آن می گوید که سیاهههای مربوط به اتصال و قطع اتصال به مدت 30 روز نگهداری می شود.

HidemyAss-homepage-2019

سرعت آن در اکثر فعالیت ها خوب نیست. بعلاوه ، پهنای باند نامحدودی دارد و می تواند به اکثر سرویسهای پخش کننده دسترسی پیدا کند.

می توانید از آن در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید. این سرویس گیرنده ساده دارد و به شما امکان می دهد تا به طور همزمان به پنج دستگاه متصل شوید. می توانید از جلسه هفت روزه استفاده کنید تا ببینید دوست دارید اگر هنوز نمی توانید پس از آن تصمیم بگیرید ، 30 روز ضمانت بازگشت پول وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی HideMyAss ما را بخوانید.

خطرات استفاده از آدرس IP اندونزی

شما با استفاده از آدرس IP اندونزیایی در معرض خطر نیستید ، اما باید چند نکته را خاطرنشان کنیم. کشورهایی هستند که تحت نظارت سنگین قرار دارند ، به حریم خصوصی احترام نمی گذارند و قوانین سختگیری در گفتار دارند.

گفتار نفرت و افترا می تواند منجر به جریمه های سنگین و مجازات زندان در اندونزی شود. به عنوان مثال ، یک کاربر فیسبوک فقط به دلیل برچسب زدن در یک گزارش خبری که در جدول زمانی خود نشان داده بود به 14 ماه زندان و 5 میلیون روپیه اندونزی (380 دلار) محکوم شد..

براساس قانون اطلاعات دولت در سال 2011 ، رسانه های اجتماعی قابل نظارت هستند و ارتباطات بدون دستور دادگاه قابل رهگیری است. ادعاهایی وجود دارد مبنی بر اینكه ارتش اندونزی در حال انجام نظارت غیرمجاز بوده است. به علاوه ، دولت برای دسترسی به دستگاه ها و شبکه ها ، فناوری نظارت را خریداری کرده است.

در سال 2015 ، گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه 21 کشور مجوز استفاده از گیرنده های IMSI ، یک فناوری نظارت بر تلفن همراه را خریداری کرده اند و اندونزی نیز در بین آنها قرار داشته است. اطلاعات بیشتر در مورد کشور را در بهترین VPN ما در مورد اندونزی بخوانید.

همچنین باید خطر جرایم سایبری را نیز در نظر بگیرید. WiFi عمومی در بسیاری از مکان ها در دسترس است ، اما به هیچ وجه نمی توان فهمید که اتصالات چقدر امن است. اندونزی یکی از آسیب پذیرترین کشورهاست. هک شدن ، ویروس ها و بدافزارها رایج است. منطقی است که یک آنتی ویروس خوب و همچنین امنیت یک VPN را نصب کنید.

افکار نهایی

امیدواریم به شما کمک کنیم یک آدرس IP اندونزیایی دریافت کنید. بهترین راه برای انجام این کار استفاده از VPN است زیرا از امنیت خوبی محافظت می کنید و می توانید به صورت ناشناس ادامه دهید.

هر یک از گزینه های انتخابی شما به شما نیاز پیدا می کند ، اما CyberGhost بهترین کار برای کار است زیرا هشت سرور برای انتخاب شما دارد که بیشترین چیزی است که ما دیده ایم. محاکمه هفت روزه به شما زمان کافی برای آزمایش می دهد و ضمانت برگشت پول روی کیک می گذارد.

اگر تجربه دریافت آدرس IP اندونزی را دارید ، در بخش نظرات زیر در مورد آن بگویید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map