Google Drive vs Box: دنیای خود را با امنیت به اشتراک بگذارید

هنگامی که بهره وری هدف است ، چند راه حل ذخیره سازی cloud با Google Drive مطابقت دارد. با پشتیبانی Google Docs و یک کتابخانه بزرگ و در حال رشد بزرگتر از برنامه های شخص ثالث ، Google Drive یک زمین بازی همکاری را فراهم می کند که آب های خلاق را به جریان می اندازد..


15 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی رایگان و روابط نزدیک Google Drive با Gmail و Android اضافه کنید و به همین دلیل Google Drive با بیش از 800 میلیون رجیستری از بازار فضای ذخیره‌سازی ابری غفلت می‌کند.

معاملات بهتری وجود دارد و مطمئناً امنیت بهتری پیدا می شود ، به همین دلیل ما Google Drive را در بالای بهترین رتبه بندی های ذخیره ابر قرار نمی دهیم. با این حال ، ما هنوز این سوال را پرسیدیم که آیا راه حلی برای ذخیره بهتر cloud وجود دارد یا خیر.

چند شرکت کننده از جمله دو نزدیکترین رقبای Google Drive در Dropbox و OneDrive وجود دارد. در این مقاله ، ما می خواهیم به گزینه سوم ، کمتر شناخته شده ای توجه کنیم: جعبه ، راه حل ذخیره سازی ابری که به دلیل برنامه های تجاری خود و پشتیبانی از همکاری های چند عضو شناخته شده است.

جعبه شماره هایی را که Google Drive در اختیار دارد ، ندارد. این شرکت در پشت آن تلاشهای بازاریابی خود را در جذاب کردن جمعیت کت و شلوار با کمترین علاقه در مصرف کنندگان خانگی متمرکز می کند ، همانطور که توسط یک برنامه فردی مشهود است که بیش از 11 دلار در هر ماه برای 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی هزینه دارد..

برای استفاده در تجارت ، با تشکر از برنامه های ذخیره سازی نامحدود و ویژگی های مدیریت عملی کاربر ، ما در لیست بهترین ارائه دهندگان همگام سازی و اشتراک گذاری شرکت در رده بالا قرار گرفته ایم. این مناسب تر از Dropbox برای استفاده در شرکت است ، در واقع ، گوگل درایو را ذکر نمی کند.

هدف این مقاله مقایسه ویژگی های بهره وری Google Drive و Box است. اگرچه نیازهای مترجمان مستقل به طور گسترده متفاوت است ، مثلاً وکلا ، ما سعی خواهیم کرد تا دیدگاه گسترده ای را در پیش بگیریم ، به گونه ای که شما انتخاب کنید که به بهترین وجهی با نیازهای کاری شما مطابقت داشته باشد.

زمان زمان Google Drive در مقابل جعبه فرا رسیده است. تا آخر خشم nerd خود را نجات دهید.

Google Drive vs Box: متدولوژی ما

روشهای مختلفی برای ارزیابی فضای ذخیره سازی ابر وجود دارد. ما می توانیم به پشتیبانی و امنیت عمیق فرو برویم ، که هر دو ملاحظات مهمی هستند که باید قبل از ثبت نام در یک سرویس ، آنها را در نظر بگیرید ، اما می خواهیم برخی از موضوعات معمول را برای تمرکز بر بهره وری جمع کنیم. جدا از ذکرهای گاه به گاه ، حتی نمی خواهیم با هزینه صحبت کنیم.

ما تجزیه و تحلیل خود را به پنج دور شکستیم: مجموعه های اداری ، برنامه های یادداشت برداری ، برنامه های شخص ثالث ، هماهنگ سازی پرونده ها و همکاری. بعد از خواندن این مقاله ، ما یک بررسی کامل Google Drive داریم ، علاوه بر یک بررسی Box Business ، که می توانید برای اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

بریم به کسب و کار برسیم.

1

سوئیت های اداری

در Cloudward.net ، مورد علاقه ما در مورد Google Drive Google Docs است ، یکی از دو یا سه بهترین مجموعه اداری مبتنی بر ابر موجود است. ما استدلال می کنیم که ارزش آن را ندارد که در غیر این صورت ، بیشتر بخاطر تشنگی داده های کاربر و به تبع آن برخورد آرام به امنیت.

روش هایی برای محافظت از خود در برابر نشانگرهای دندانپزشکی Google وجود دارد ، از جمله استفاده از یک سرویس رمزگذاری خصوصی مانند Boxcryptor برای تقاضای پرونده های خود. با این حال ، هیچ پرونده ای که با استفاده از ابزاری مانند Boxcryptor رمزگذاری شده است به پایان رسیده است ، با استفاده از Google Docs قابل باز و یا حتی پیش نمایش نیست..

نام Google Docs هم به مجموعه خود و هم به پردازشگر کلمات مجموعه اشاره دارد. بی نظمی در لحظه انفجار لحظه ای ، رقبای مجموعه Office Online از نظر سهولت در استفاده و ویژگی های آن. مانند مجموعه cloud office Microsoft ، کاملاً رایگان است.

یکی از بهترین موارد در مورد Docs این است که چقدر خود را به همکاری ها وام می دهد. با به اشتراک گذاشتن دسترسی به پرونده با دیگران ، می توانید از آنها دعوت کنید تا نظر دهند ، ویرایش کنند یا پیشنهادات ویرایش را ترک کنند.

گذشته از Google Docs واژه پردازشگر ، سایر برنامه های موجود در مجموعه شامل Google Sheets ، Google Slides ، فرم های Google و Google Drawings.

Google Sheets یک محیط صفحه گسترده با تمام ویژگی هایی که انتظار دارید ، مانند برگه ها ، نمودارها ، فیلترها و عملکردها را فراهم می کند.

برای ارائه ، از اسلایدهای Google استفاده کنید ، در حالی که فرم های Google می توانند برای ایجاد نظرسنجی ، آزمونها ، برنامه های شغلی و فرم های دیگر استفاده شوند. Google Forms چندین تم پیش ساخته برای کمک به آنها دارد ، مانند الگوهای RSVP ، بازخورد مشتری ، اطلاعات تماس و دعوت از رویدادها.

نقشه های Google می تواند برای ایجاد نمودارهای نمودار ، نقشه وب سایت ، نقشه های مفهومی و سایر نمودارها استفاده شود. در حالی که در مقایسه با LucidChart یا Microsoft Visio کار می کردیم ، هیچ کدام از این برنامه ها رایگان نیستند.

گوگل با داشتن مجموعه اداری و بومی طراحی شده خود این مزیت را دارد که هیچ ارائه دهنده ذخیره سازی ابری در خارج از مایکروسافت و اپل نمی تواند با یکدیگر مطابقت داشته باشد. به جای ایجاد برنامه های اداری خود ، بسیاری از راه حل های ذخیره سازی ابری به سادگی مواردی را که توسط دیگران ساخته شده است ادغام می کنند.

جعبه نه تنها از این رویکرد استفاده می کند ، بلکه با مشارکت با مایکروسافت و Google برای ارائه ابزارهایی از سوی مجموعه های اداری هر دو از این روش فراتر می رود..

از رابط وب Box ، می توانید علاوه بر پرونده های Google Docs و Sheets ، پرونده های جدید Microsoft Word ، Excel یا PowerPoint ایجاد کنید. از جعبه همچنین می توان برای پیش نمایش و ویرایش فایل های ایجاد شده در Google Drive و OneDrive استفاده کرد و به Cloud Cloud منتقل شد (شاید با استفاده از یک ابزار مدیریت cloud-to-cloud).

Box برنامه هایی را برای Docs و Office در ابزار وب خود دارد ، اما ویرایش های Docs در واقع در شبکه ابری Google انجام شده و سپس در Box ذخیره شده اند ، به این معنی که شما نیاز به تنظیم یک حساب Google دارید.

این ویژگی ها ، چه از Box استفاده می کنید ، چه مستقیماً از OneDrive یا Google Drive استفاده می کنید. دسترسی به هر دو سوئیت رایگان است.

یکی از مزایای بزرگ استفاده از Box ، از دیدگاه بهره وری ، ناشی از این واقعیت است که برخی از افراد تبدیل کننده Google Docs هستند ، و برخی دیگر مایکروسافت آفیس مایکروسافت هستند. با Box می توانید با هردو کار کنید و محتوا را در هر قالب ارائه دهید.

جعبه به شما امکان دسترسی به اسلایدها ، فرم ها یا نقشه های Google را نمی دهد. Google همچنین دارای افزونه Office 365 است که می تواند پرونده ها را ذخیره کرده و به پرونده های ذخیره شده در حساب Google Drive شما دسترسی پیدا کند. علاوه بر این ، Google Drive دارای یک تنظیم حالت سازگاری Office است که می تواند برای ویرایش پرونده های Microsoft با استفاده از Google Docs استفاده شود.

وقتی صحبت از ابزارهای اداری می شود ، Google Drive و Box عالی هستند. ما یک دور به Box می دهیم زیرا لازم نیست برای ایجاد و ویرایش پرونده های Google و Microsoft از رابط Box خارج شوید ، اما پیروزی باریک است.

دور: نقطه سوئیت های اداری برای تجارت باکس

Google Drive Logo
آرم تجاری جعبه

2

برنامه های یادداشت برداری

نوت بوک های ابر به معنای خلاقیت هستند که گوشت گاو درجه حرارت اتاق را به E. coli می دهد. ما قبلاً راهنمای بهترین برنامه های یادداشت برداری موجود را منتشر کرده ایم و در حالی که ممکن است Evernote مورد علاقه ما باشد ، Google و Box دارای ورودی هایی هستند که این لیست را در Google Keep و Box Notes ایجاد کرده اند..

از نظر فنی ، Google Keep بخشی از اکوسیستم Google Drive نیست. از حافظه Google Drive استفاده نکنید – که این یک چیز خوب است – و نمی توانید آن را از رابط Google Drive راه اندازی کنید. به گفته این ، ما می خواهیم این مسئله را براساس اینكه با Google Docs ادغام می شود ، در نظر بگیریم.

Google Keep بهترین کار را برای لیست های یادداشت سریع به خود و کارها انجام می دهد. در حالی که می توانید با استفاده از مرورگر خود به Keep دسترسی داشته باشید ، این برنامه تلفن هوشمند برای Android و iOS است که اکثر افراد مفید می دانند.

از ویژگی های اصلی می توان به ضبط صدا ، تبدیل صدا به متن ، لیست های چک و یادآوری های ساعت زنگ دار اشاره کرد. این همراه ایده آل برای ذهن های خلاق است که دائماً ایده های خود را خفه می کنند اما جایی برای قرار دادن آنها ندارند ، مانند وقتی که در وسط یک مربای صبحگاهی گیر کرده اید یا در وسط شب بیدار هستید.

یادداشت های ایجاد شده با استفاده از Google Keep دارای محدودیت 20،000 کاراکتر هستند ، یعنی حدود 4000 کلمه ، و گزینه ای برای ایجاد نوت بوک های سازمانی وجود ندارد ، بنابراین ما Google Keep را برای تحقیقات دقیق توصیه نمی کنیم. هرچند ، بدون هیچ گونه نگرانی در مورد فضای ذخیره سازی ، می توانید یادداشت های نامحدود ایجاد کنید.

یادداشت های ساخته شده با جعبه یادداشت ها با محدودیت شخصیت مشابهی محدود نمی شوند – درپوش 500000 نویسه و 200 صفحه است. با این حال ، بدون سازماندهی ویژگی هایی مانند نوت بوک و برچسب زدن ، نمی توانیم ابزار Box را برای پروژه های تحقیقاتی تفصیلی توصیه کنیم. مانند Google Keep ، Box Notes چیزهای زیادی را برای گزینه های قالب بندی متن ارائه نمی دهد.

Box Notes برای گرفتن یادداشت و یادداشت برداری و به اشتراک گذاری آن خلاقیت ها با دیگران ، به خوبی کار می کند. حداکثر 20 نفر می توانند همان یادداشت را همزمان ویرایش کنند و Box Notes هر 30 ثانیه نسخه های جدید ایجاد می کند ، در صورت نیاز به برگشت تغییرات ناخواسته. کاربران Box Business همچنین می توانند یادداشت ها را ردیابی ، مشاهده ، ویرایش و حذف کنند.

این ویژگی ها با ایده Box به عنوان ابزاری برای ذخیره سازی ابری که به بهترین وجه برای بهره وری در محل کار مناسب است ، مطابقت دارد. اگرچه جعبه یادداشت ها دارای برخی از ارزش ها هستند ، ما به لطف ویژگی های ضبط صدا و لیست نگه داشتن ، همراه با تجربه عالی تلفن همراه خود ، به Google ارائه می دهیم..

دور: نکته در نظر گرفتن برنامه ها برای Google Drive

Google Drive Logo
آرم تجاری جعبه

3

برنامه های شخص ثالث

در مرحله سوم به ادغام برنامه های شخص ثالث غیر از Microsoft Office تمرکز خواهد شد.

برنامه های شخص ثالث منطقه ای است که گوگل ، تا حدودی ، با تشکر از یک نگرش کم و بیش آزاد برای همه نسبت به API و نوآوری های خارج از آن ، تعجب کرده است. گذشته از Google Docs و یکی از بهترین برنامه های ذخیره سازی رایگان موجود ، کتابخانه برنامه شخص ثالث Google ممکن است بهترین چیز در مورد آن باشد.

درست است ، بسیاری از صدها برنامه موجود در آن کتابخانه ، به لطف همین نگرش توسعه باز ، ناخواسته کل هستند ، اما برنامه های مفیدی برای یافتن وجود دارد.

با کلیک روی “جدید” در سمت چپ بالای Google Drive “کتابخانه برنامه” ، “” بیشتر “و” اتصال برنامه های بیشتر “به کتابخانه برنامه دسترسی پیدا کنید.

برای یافتن برنامه ها یا مرور بر اساس طبقه بندی ، از قسمت جستجو استفاده کنید. پس از پیدا کردن آنچه می خواهید ، ادغام آن با Google Drive فقط به کلیک بر روی دکمه “اتصال” نیاز دارد.

از جمله موارد دیگر ، برنامه شامل بهره وری ، اجتماعی و آموزشی است. در این دسته بندی ها ، ویرایشگرهای pdf ، ویرایشگر متن ، ویرایشگر تصویر ، سازندگان نمودار ، ابزار گردش کار ، مبدل های نوع فایل ، ابزار چت ، ابزار نمابر ، ابزارهایی برای ایجاد .ifif ها را پیدا خواهید کرد..

برخی از موارد مورد علاقه ما شامل موارد زیر است:

 • DocHub: ویرایشگر pdf
 • Lumin PDF: ویرایشگر pdf
 • ویرایشگر Pixlr: ویرایشگر تصویر
 • GeoGebra: ابزار ریاضی برای نمودار ، هندسه ، و غیره
 • WeVideo: ویرایشگر ویدیو
 • PicMonkey: ویرایشگر عکس

این جعبه ابزار است که عمدتا بدون رقیب در بین سرویس های ذخیره سازی ابری ، با تنها دو نزدیک است: Egnyte Connect و Box. برای یافتن و اتصال برنامه ها از طریق رابط Box ، روی “برنامه” در فهرست مشخصات کاربر خود کلیک کنید تا کتابخانه برنامه باز شود.

می توانید با استفاده از قسمت جستجو برنامه های خاصی را پیدا کنید یا گزینه ها را بر اساس دسته بندی ها ، مانند حاشیه نویسی ، همکاری ، ویرایش و امنیت جستجو کنید. بسته به نیاز شما ، یک مزیت احتمالی Box نسبت به Google Drive این است که برنامه های بسیاری دیگر برای استفاده در تجارت طراحی کرده است.

گزینه ها عبارتند از ویرایشگرهای pdf ، نرم افزار ضبط تماس ، برنامه های مدیریت Agile-Scrum ، نرم افزار صورتحساب و ردیاب های کاری. برنامه های بسیار زیادی برای نامگذاری همه آنها وجود دارد ، اما در اینجا چند نکته قابل توجه وجود دارد:

 • Adobe Acrobat: ویرایشگر pdf
 • ضبط تماس اول: ضبط تماسهای تلفنی
 • Agilewords: اسناد را مرور و تصویب کنید
 • AppCooker: مدیریت پروژه برای توسعه برنامه
 • BigMind Pro: جمع آوری ایده ها و طوفان مغزی
 • DocuSign: جمع آوری امضاها

انتخاب بین Google Drive و Box ، وقتی صحبت از برنامه های شخص ثالث است ، بستگی به این دارد که برنامه های مورد نیاز شما و آنچه را برای کار انجام می دهید ، باشد. به عنوان یک قاعده کلی – تأکید بر روی کلی – کتابخانه برنامه Google مناسب تر از مترجمان و دانشجویان است ، در حالی که کتابخانه Box برای مجموعه های یقه سفید بهتر کار می کند.

ما با Google طرف هستیم ، زیرا فکر می کنیم افراد بیشتری در مجموعه برنامه های خود ارزش پیدا می کنند ، اما احساس راحتی می کنید با صدای بلند مخالف باشید. پیشنهاد می کنیم برای بررسی گزینه های موجود برای خودتان ، حساب های رایگان با هر دو سرویس تنظیم کنید.

اگر می دانید که Google Drive و Box هم برنامه هایی را که دوست دارید ، می توانید آنها را با استفاده از یک ابزار مدیریت چند ابر مانند Otixo مدیریت کنید (بررسی Otixo ما را بخوانید).

دور: برنامه های شخص ثالث برای Google Drive اشاره کنید

Google Drive Logo
آرم تجاری جعبه

4

همگام سازی پرونده

اکثر ابزارهای ذخیره سازی ابری به شما امکان می دهند پرونده ها را در دستگاه ها همگام سازی کنید. با خدمت به عنوان واسطه بین نقاط پایانی ، می توانید یک فایل را در یک دستگاه ویرایش کنید و مدت کوتاهی پس از آن ویرایش های دیگری را مشاهده کنید. در حالت ایده آل ، “کوتاه” به معنای نزدیک به زمان واقعی است ، اما برخی از سرویس های ذخیره سازی ابر سریعتر از سایرین همگام سازی می شوند.

Google Drive و Box مدل پوشه همگام سازی آشنا را که توسط Dropbox تکمیل می شود ، دنبال می کنند: یک مشتری دسک تاپ نصب کنید و یک پوشه متصل به ابر در سیستم فایل شما ایجاد خواهد شد. هر پرونده یا پوشه ای که در آن پوشه قرار دارد به ابر فرستاده می شود ، سپس با یک سرویس دهنده همگام سازی متصل به حساب ذخیره سازی شما به هر دستگاه دیگر توزیع می شود..

نه Google Drive و نه Box همگام سازی دریچه گاز سرعت ندارند. بارگذاری ها و بارگیری ها بستگی به کیفیت اتصال اینترنت شما دارد. با این حال ، در تست های انجام شده برای بررسی های ما ، Google Drive به طور مداوم بارگذاری سریع پرونده را انجام می داد ، در حالی که بارگیری های این دو سرویس تقریباً مشابه بود.

زمان بارگذاری پوشه آزمایش 1 گیگابایتی (در عرض چند دقیقه) میانگین بارگذاری: میانگین بارگیری:
درایو گوگل:10:474:55
جعبه تجارت:ساعت 165:10

باکس نمی تواند پرونده های بزرگتر از 5 گیگابایت را مدیریت کند ، و این تنها در صورت مشترک بودن شغل یا شرکت است. اشتراک های ارزان تر دارای درپوش 2 گیگابایتی است و برنامه رایگان Box با 250 مگابایت محدود شده است. Google Drive به شما امکان می دهد تا حداکثر 5 ترابایت فایلها را بارگذاری و همگام سازی کنید.

Google Drive محدودیت همگام سازی روزانه 750 گیگابایت را دارد ، پس از آن از آپلود پرونده های بیشتر تا روز بعد منع خواهید شد (اگر پرونده ای بزرگتر از 750 گیگابایت دارید ، قبل از قطع بارگذاری را کامل می کند).

برای استفاده از فضای ذخیره سازی ابری برای خالی کردن فضای هارد دیسک ، باید بتوانید همگام سازی را خاموش کنید ، زیرا این مکانیسمی است که به ذخیره سازی فایل ها در ابر و درایو رایانه شما متکی است. Google Drive و Box یک ویژگی همگام سازی انتخابی دارند که به شما امکان می دهد فقط همین کار را انجام دهید.

هر دو سرویس محدودیت های پهنای باند بارگذاری و بارگیری را برای شما ایجاد می کنند. تنظیم محدودیت ها همگام سازی را کند می کند ، اما از منابع رایانه ای برای سایر کارها نیز صرفه جویی می کند ، مانند تماشای فیلم ها در کانال YouTube Cloudward.net.

به طور کلی ، هر دو سرویس ذخیره سازی ابری فایل های همگام سازی شغلی قابل قبولی را انجام می دهند ، اگرچه هیچ کدام در لیست ما برای بهترین ذخیره سازی ابری برای همگام سازی قرار ندارند. ما برای پشتیبانی از اندازه های بزرگتر پرونده و عملکرد بهتر در بارگذاری پرونده ، به Google گره می زنیم.

گرد: نقطه همگام سازی پرونده برای Google Drive

Google Drive Logo
آرم تجاری جعبه

5

همکاری

پتانسیل ذخیره سازی Cloud برای هدایت تلاش های مشترک چیزی است که Google Drive و Box و همچنین سایر ارائه دهندگان آن به غیر از Egnyte Connect ، خدماتی را شامل می شوند که شامل برخی از ویژگی های مدیریت کار مفید است (بررسی Egnyte Connect ما را بخوانید).

همکاری اصلی با Google Drive یا Box ، اشتراک گذاری پرونده و پوشه است ، ویژگی ای که به ایجاد پیوندهای وب متکی است که دیگران می توانند از آنها برای دسترسی به مطالب شما استفاده کنند..

ما یک مقاله جداگانه در مورد بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای اشتراک گذاری پرونده داریم که برخی از ویژگی های امنیتی مورد نظر برای قفل کردن این پیوندها را لمس می کنیم ، زیرا ایجاد URL برای دسترسی به پرونده ها می تواند یک تجارت خطرناک باشد. Google در بیشتر آنها سوت می زند. جعبه نمی کند.

اشتراک گذاری محتوا از Google Drive آسان است: با کلیک راست بر روی پوشه یا پرونده کلیک کرده و روی “اشتراک” کلیک کنید.

هنگام به اشتراک گذاری محتوا ، می توانید دیگران را از طریق آدرس ایمیل دعوت کنید یا پیوندی مشترک را ایجاد کنید که می تواند در یک حساب رسانه های اجتماعی ، کانال Slack یا جاهای دیگر ارسال شود. پیوندهای گوگل درایو را می توان با مجوزها ، با گزینه هایی برای مشاهده ، ویرایش و اظهار نظر محدود کرد.

ما تنظیمات اجازه را دوست داریم اما می خواهیم برای محافظت از رمز عبور و تاریخ انقضا اضافه شود تا به شما کمک کند این پیوندها را از چشمان ناخواسته دور نگه داریم.

جعبه به شما امکان می دهد با استفاده از دعوت نامه ها یا پیوندها به اشتراک بگذارید ، اما با تنظیمات بیشتری برای اطمینان از امنیت پیوند از Google Drive. گزینه ها شامل حفاظت از رمز عبور ، انقضاء لینک خودکار و کادر تأیید است که از بارگیری محتوا جلوگیری می کند.

برای مشترکین برنامه های تجاری ، جعبه شامل ویژگی “گروه ها” است که به شما امکان می دهد مجوزهای دسترسی پوشه را به طور همزمان برای چندین نفر اعمال کنید ، مانند بخش ویرایش یا طراحی گرافیک.

Box Business دارای بسیاری از ویژگیهای مدیریت کاربر بیشتر برای کمک به همکاریها است. این موارد شامل اجازه همگام سازی فایلهای همسالان در دسک تاپ و جلوگیری از همکاری آنها با اعضای غیر گروهی است.

هنگام افزودن مجوزهای پوشه با Box Business ، گزینه های بیشتری نسبت به آنچه در Google Drive پیدا خواهید کرد وجود دارد. گزینه ها عبارتند از:

 • مالک مشترک: می تواند کاری انجام دهد از جمله همه وظایف سرپرست
 • ویرایشگر: می تواند همه کارها را بجز محدود کردن دعوت ها انجام دهد
 • Uploader Viewer: کاربر اصلی با قابلیت بارگذاری
 • پیش نمایش بارگذاری کننده: کاربر محدود با قابلیت بارگذاری
 • مشاهده گر: کاربر اصلی و بدون قابلیت بارگذاری
 • پیش نمایش: کاربر محدود و بدون قابلیت بارگذاری
 • Uploader: می توانید محتوا را بارگذاری کنید و زیر پوشه ایجاد کنید

این جعبهها برای کاربران شخصی Box در دسترس نیست ، اما برای افرادی که به دنبال ذخیره سازی ابری هستند که برای همکاری های چند کاربر در یک محیط تجاری ساخته شده اند ، جعبه به راحتی Google Drive را فریب می دهد.

دور: نقطه همکاری برای Box Business

Google Drive Logo
آرم تجاری جعبه

6

حکم نهایی

جدول بندی نهایی در دسترس است و تا سه دور برای گوگل درایو و دو بار برای باکس اضافه می شود.

در حالی که ما دوست داریم که Box از Google Docs و Office Online پشتیبانی کند ، و فکر می کنیم از ویژگی های به اشتراک گذاری فایل بهتری برخوردار است ، Google Drive یک برنامه یادداشت برداری مفیدتر ، مجموعه جالب تر ادغام های شخص ثالث و پرونده ها را همگام سازی راحت تر از جعبه دارد..

ما فکر می کنیم تقسیم نهایی دور حلقه ها صحیح است: افراد بیشتری متوجه می شوند که Google Drive اهداف بهره وری خود را نسبت به Box تسهیل می کند. این شکاف به اندازه انتظار شما گسترده نیست ، و برای کسب و کارهایی که نیروی کار بزرگی دارند ، ما ادعا می کنیم که باکس کسب و کار ارزش بیشتری را ارائه می دهد.

آیا شما یک طرفدار Google Drive هستید یا برای انجام کارها Box را ترجیح می دهید؟ نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید و از خواندن متشکرم.

برنده کلی: درایو Google

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map