نحوه اشتراک گذاری پرونده ها در Google Drive در سال 2020

اشتراک فایل ویژگی های اصلی هر سرویس ابری مدرن است. این شامل گوگل درایو ، محبوب ترین گزینه ذخیره سازی ابری از همه است. در حالی که بیشتر ارائه دهندگان ذخیره سازی در هنگام به اشتراک گذاری فایل ها به طور مشابه کار می کنند ، می تواند برای یادگیری کسانی که در فضای ذخیره ابری هستند ، زمان ببرد. در این مقاله ، ما به شما کمک خواهیم کرد تا سر خود را در مورد اصول اشتراک گذاری فایل ها با Google Drive بپیچانید.


ما به اشتراک گذاری پوشه های Google Drive و پرونده های فردی ، و همچنین مزایای استفاده از آن برای به اشتراک گذاری آنها ، از جمله همکاری با استفاده از مجموعه عالی دفتر آن ، Google Docs ، خواهیم پرداخت. ما به چند ضعف ، مانند امنیت زیر سوال بر می رویم.

برای کسانی که سؤال بیشتری درباره نحوه عملکرد Google Drive دارند ، ما مقاله ای اختصاص داده شده به موضوع داریم. همچنین بررسی کامل Google Drive ما وجود دارد.

Google Drive چیست؟?

رابط وب Google Drive

پوشه همگام سازی Google Drive

Google Docs Google Docs

ایجاد Google Link

تنظیمات شبکه Google Drive

قبلی

بعد

Google Drive سرویس ذخیره سازی ابری است. هدف اصلی آن این است که به جای هارد دیسک رایانه خود ، بتوانید فایل ها را روی سرورهای راه دور ذخیره کنید. با این کار فضای دیسک سخت را ذخیره می کند ، به شما امکان می دهد تا فایل ها را بین دستگاه ها همگام سازی کرده و بدون نیاز به مقابله با پیوست های ایمیل زحمتکش به اشتراک بگذارید..

یک حساب اصلی Google Drive رایگان است و امکان ذخیره 15 گیگابایت را در اختیار شما قرار می دهد. در حالی که با Google Photos و Gmail به اشتراک گذاشته شده است ، این یکی از سخاوتمندترین برنامه های ذخیره رایگان ابر موجود است. اگر به فضای پرونده بیشتری نیاز دارید ، Google Drive 100 گیگابایت با 1.99 دلار در ماه و 1TB با 9.99 دلار در ماه ارائه می دهد.

در ماه های آینده ، این سرویس مجدداً به عنوان Google One ارجاع می شود و برنامه 1TB آن بدون هزینه اضافی به 2 ترابایت دو برابر می شود. باید این موقعیت را طاق کند تا یکی از بهترین معاملات در فضای ذخیره سازی ابری باشد ، در آنجا با pCloud و Sync.com.

علاوه بر ذخیره سازی فایل ، از Google Drive می توان برای همگام سازی پرونده ها در دستگاه ها استفاده کرد و مهمترین این مقاله ، به اشتراک گذاری فایل ها با دیگران است.

بارگیری پرونده Google Drive

قبل از اینکه بتوانید یک فایل را با Google Drive به اشتراک بگذارید ، باید آن را در یک سرور Google بارگذاری کنید. سرورهای این شرکت در سراسر جهان واقع شده اند ، گرچه اکثر آنها در ایالات متحده هستند. این امکان دسترسی سریعتر داده ها به طور کلی و همچنین بارگذاری سریعتر پرونده را فراهم می کند.

برای بارگذاری پرونده ها در Google Drive ، می توانید فایل ها را در پوشه همگام سازی Google Drive خود منتقل کنید یا آنها را با استفاده از برنامه وب Google Drive یا برنامه تلفن هوشمند بارگذاری کنید.

GoogleDrive-بارگذاری-محتوا

به جای بارگذاری پرونده های فردی ، می توانید پوشه ها را بارگذاری کنید. هر نوع پرونده تا 20 ترابایت قابل بارگیری است که طبق استاندارد های ابری کلاه بزرگی است. تنها استثناء پرونده های Google Docs ، Slides و Sheets هستند. اسناد و اسلایدها حد 50MB دارند و اسلایدها حد 100 مگابایت دارند.

اشتراک گذاری پرونده Google Drive

پس از بارگذاری ، می توانید پوشه ها و پرونده های خود را با دوستان ، خانواده ، همکاران و مشتری های خود به اشتراک بگذارید. می توانید این کار را از پوشه همگام سازی Google Drive در سیستم فایل یا رابط وب انجام دهید.

اشتراک پوشه همگام سازی Google Drive

برای به اشتراک گذاشتن محتوا در پوشه همگام سازی ، بر روی آن راست کلیک کرده و مکان نما موس خود را روی “Google Drive” معلق بگیرید. سه گزینه وجود دارد: “اشتراک” ، “نمایش در وب” و “کپی پیوند به کلیپ بورد”.

Google-Drive-Sync-Folder-Sharing

گزینه سوم “پیوند کپی به کلیپ بورد” ساده ترین راه برای به اشتراک گذاری پرونده است. این یک لینک URL ایجاد می کند که به پرونده شما نشان می دهد که می تواند در تالارهای Slack ، رسانه های اجتماعی ، صفحه گسترده یا هرجای دیگر جایگذاری شود.

برای کنترل دقیق تر “اشتراک” را انتخاب کنید.

وقتی از “اشتراک” استفاده می کنید و به جای ایجاد پیوند ، یک پنجره تنظیمات اشتراک باز می شود. گزینه ای برای آدرس های ایمیل ورودی برای ارسال لینک ها و تنظیم مجوزها در دسترس است. مجوزها شامل “می توانند سازماندهی ، اضافه و ویرایش” شوند و “فقط می توانند مشاهده کنند”.

تنظیمات GoogleDrive-Share-Settings

پیوند “پیشرفته” را در پایین پنجره تنظیمات مشاهده خواهید کرد. از آن برای تغییر مجوزها برای افراد خاص استفاده کنید. ضمنی برای جلوگیری از افزودن افراد جدید به ویراستاران نیز وجود دارد.

تنظیمات GoogleDrive-Share-Advanced-Advanced

اشتراک گذاری رابط وب Google Drive

گزینه های اشتراک گذاری مشابه از رابط وب Google Drive در دسترس هستند. با کلیک راست بر روی هر پوشه یا پرونده به صورت آنلاین و می توانید “پیوند اشتراک پذیر” را بازیابی کنید یا “” اشتراک “را برای کنترل پیشرفته تر انتخاب کنید.

اشتراک گذاری GoogleDrive-Web-UI

مانند اشتراک با پوشه همگام سازی ، ایجاد پیوند ساده تر است اما می تواند خطرناک باشد. هر کسی که به آنها دسترسی پیدا کند می تواند از این لینک ها استفاده کند. استفاده از گزینه “اشتراک” برای وارد کردن آدرس های ایمیل و تنظیم مجوزها ، میزان امنیت را فراهم می کند.

اگر پرونده های Google Docs ، Slides یا Sheets Google را به اشتراک می گذارید ، می توانید به کاربران اجازه دهید فقط برای مشاهده ، ویرایش یا اظهار نظر در مورد پرونده ها استفاده کنید. نظرات به دیگران اجازه می دهد تا نظرات را در حاشیه پرونده های Google بگذارند ، این ویژگی ای است که ما اغلب در Cloudwards.net برای تولید محتوا از آن استفاده می کنیم. ویرایش امتیازات همچنین به دیگران اجازه می دهد پیشنهاداتی را برای ویرایش هایی ارائه دهند که تأیید شده یا خیر.

نظرات GoogleDocs-File

حداکثر 100 نفر می توانند همزمان با یک سند مشترک Google درباره آن اظهار نظر و ویرایش کنند. بیشتر از آن می تواند آن را مشاهده کند ، اما توزیع پیوند جهانی از 100 آدرس ایمیل ورودی آسانتر است.

تنظیمات اشتراک پیشرفته به شما امکان می دهد برای افزایش مخاطبان خود به طور خودکار پیوندهایی را در فیس بوک ، Google+ ، Gmail و توییتر ارسال کنید.

تنظیمات Google-Drive-Web-UI-اشتراک گذاری

Google Drive با من به اشتراک گذاشته شد

Google Drive به دیگران اجازه می دهد تا پوشه ها و پرونده ها را با شما به اشتراک بگذارند. برای کمک به مدیریت این موارد ، رابط وب شامل نمای ویژه “مشترک با من” است تا ببیند چه محتوایی در دسترس شما است.

GoogleDrive-Shared-With-Me

لیست شامل پرونده به اشتراک گذاشته شده و نام شخصی است که آن را با شما به اشتراک گذاشته است.

متأسفانه ، نظر مشابهی برای حسابرسی از محتوایی که با دیگران به اشتراک گذاشتید وجود ندارد. این باعث می شود پیگیری لینک ها آسان شود. بهترین کاری که می توانید انجام دهید اسکن لیست پرونده ها در نمای “درایو من” است و به دنبال آیکون “پیوند” در کنار یک شی هستید که نشان می دهد به اشتراک گذاشته شده است.

این می تواند بسیار وقت گیر باشد و به راحتی می توان از پرونده ها چشم پوشی کرد. امیدوارم گوگل علاوه بر این ویژگی دیگری را برای رفع نظارت در نظر بگیرد.

نقاط ضعف Google Drive به اشتراک بگذارید

Google Drive توزیع پرونده ها را آسان می کند ، اما علاوه بر اینکه می توانید پرونده های اشتراکی را نیز ممیزی کنید ، نحوه عملکرد Google Drive در مورد به اشتراک گذاری فایل ، مشکلی ناخوشایند وجود دارد.

بزرگترین ضعف این است که Google اجازه نمی دهد رمزهای عبور یا تاریخ انقضا را برای پیوندها تعیین کنید. رمزهای عبور لینک اطمینان حاصل می کنند که فقط کسانی که رمز عبور دارند می توانند از یک لینک برای مشاهده یا بارگیری محتوای مشترک استفاده کنند. بدون آنها ، هر کسی که پیوند را بدست آورد ، می تواند آن را مشاهده کند.

تاریخ های انقضاء لینک تایمر را تعیین می کنند که پیوند پرونده برای چه مدت مناسب است. تاریخ انقضا یک راه حل معقول ارائه می دهد تا بتوانید پیگیری چه پیوندهایی را ایجاد کرده اید و مشکلی که در رابطه با آن وجود دارد ، گم شوید..

بیشتر ارائه دهندگان فضای ذخیره سازی ابر نیز از این تعداد محاسبه نمی کنند. استثنائات معدودی در بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما برای مقاله به اشتراک گذاری فایل ذکر شده است. بهترین دسته Sync.com است که به شما امکان می دهد رمزهای عبور ، تاریخ انقضا و محدودیتهای بارگیری را تنظیم کنید.

Sync.com-مدیریت-لینک ها

Sync.com ، با استفاده از رمزگذاری خصوصی ، از پایان تا پایان ، به اشتراک گذاری فایل رمزگذاری می کند. این یک موضوع دیگر است.

پیشگویی این است که ، اگرچه برای به اشتراک گذاری فایل و یکی از بهترین ابزارهای ذخیره سازی ابری برای همکاری عالی است ، Google Drive به دور از ایده آل نیست.

بعنوان یک احتیاط نهایی ، توافق نامه شرایط و ضوابط Google Drive به شرکت اجازه می دهد تا محتوای اسناد ذخیره شده و مشترک را اسکن کند. دلایل زیادی برای آن وجود دارد ، از جمله بازاریابی هدفمند ، اما یک دلیل به ویژه وجود دارد که مربوط به این مقاله است: مطالب دارای حق چاپ.

اگر قصد دارید فیلم های تورنت را در حساب Google Drive خود ذخیره کنید و آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید ، برنامه خود را دوباره مرور کنید. این سیستم برای شناسایی محتوای دزدان دریایی از تطبیق هش استفاده می کند و در صورت پرچم گذاری مشکوک ، ممکن است این سهم را مجاز نکند.

Google-Drive- نقض

در حالی که ما از دزدی دریایی دفاع نمی کنیم ، اگر می خواهید پرونده های تورنت را ذخیره کنید ، بهتر است با ارائه دهنده فضای ذخیره سازی اطلاعات صفر دانش داشته باشید. Sync.com ، pCloud و Tresorit بهترین شرط ها هستند ، و MEGA یک چهارم دور است.

افکار نهایی

بدون اشتراک فایل ، Google Drive به همان اندازه راه حل ذخیره سازی ابر قانع کننده نخواهد بود. دلیل این است که به اشتراک گذاری فایل پشت کاری که Google Drive انجام می دهد ، همکاری است.

همکاری نویسندگان Google Docs ، به اشتراک گذاری ارائه ها و توزیع صفحات گسترده ، همه عناصر مهم تجربه Google Drive هستند. در اکثر موارد ، اشتراک گذاری فایل با Google Drive ساده است و این مقاله باید شما را در مسیر صحیح قرار دهد.

البته ، هیچ کس کامل نیست. اگر هنوز احساس گم شدن و نیاز به مشاوره دارید ، در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و ما از اشتراک دانش خود خوشحال خواهیم شد. فراموش نکنید که برای شروع به اشتراک گذاری فایلها یا در اختیار داشتن 15 گیگابایت فضای ذخیره رایگان Google Drive خود ، یا به بهترین فضای ذخیره ابری ما برای به اشتراک گذاشتن یک بررسی برای خواندن گزینه های بیشتر ، وارد شوید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map