ابر خصوصی خود را برای هر برنامه با FileCloud بسازید

FileCloud با ویژگی های چشمگیر و پارادایم ابر 100 درصدی خود ، قصد دارد تا به یکی از راه حل های اصلی ابر خصوصی تبدیل شود. FileCloud از جهات مختلف بی نظیر است ، اما یکی از جالب ترین ویژگی های FileCloud سیستم ابری خصوصی آن است – مشابه سرویس هایی مانند OwnCloud به این معنی که به کاربران امکان می دهد ابرهای خود را بسازند..

FileCloud با نصب برنامه ، ایجاد ابرهای خصوصی روی سرورهای شخصی را امکان پذیر می کند. FileCloud پس از نصب کاربر برنامه ، یک محیط مجازی را برای ذخیره و مدیریت فایل ها و منابع میزبانی شده فراهم می کند.

با راه حل های ابری خصوصی مانند FileCloud ، مشاغل و سازمان ها دیگر نیازی به نگرانی در مورد مسائل مربوط به حریم خصوصی یا دسترسی شخص ثالث به پرونده ها و اطلاعات محرمانه خود ندارند.

ما در این بررسی چهار مورد از جذاب ترین ویژگی های FileCloud را با هم تفکیک کرده ایم.

حریم خصوصی و امنیت با Cloud Private

بیاد بیاورید که چگونه گفتیم FileCloud با ایجاد امکان ایجاد ابر خصوصی خود روی سرورهای خود ، راه حل بدون نگرانی به شما می دهد؟ مهمترین مزیت این امر این است که شما کنترل 100٪ روی داده های خود را دارید و هیچگاه نگران دسترسی شخص ثالث به داده های خود نیستید.

این امر به دلیل ترس های فعلی که در سطح جهانی درمورد جاسوسی اینترنت و حریم خصوصی پرونده ها و داده های تحت میزبانی ابر منتشر می شود ، حائز اهمیت است. فراتر از حریم خصوصی ، FileCloud همچنین دارای قابلیت اسکن ضد ویروس در سطح سازمانی برای محافظت از پرونده های شما است.

راه حل متقاطع واقعی

FileCloud کاملاً متقابل است – صحبت از سازگاری با Windows ، Mac ، Linux ، iOS ، Android ، BlackBerry و Windows 8. چرا این مهم است؟ بسیاری از افراد و مشاغل اکنون از طریق دستگاه های تلفن همراه به داده های کلیدی تجارت دسترسی دارند.


در دسترس بودن بستر های نرم افزاری متقاطع

در واقع ، دستگاه های تلفن همراه در حال رشد هستند تا به روشی اصلی که کاربران از طریق آن به داده ها دسترسی پیدا می کنند ، تبدیل شوند. سازگاری متقابل تلفن همراه بسیار مهم است زیرا بسیاری از شرکتها برای کارمندان سیاست تک واحدی را اجرا نمی کنند.

دسترسی کامل به موبایل با همگام سازی پرونده در سطح سازمانی & اشتراک گذاری

FileCloud با استفاده از دستگاه های تلفن همراه در نظر گرفته شده است – از جمله پشتیبانی کامل موبایل در سراسر سیستم عامل های اصلی دستگاه همراه. کاربران از امکاناتی مانند دسترسی کامل به همه سیستم عامل های تلفن همراه و دستگاه ها (از جمله iPhone ، iPad ، Android و BlackBerry) بهره مند می شوند.

مدیریت دستگاه تلفن همراه – از راه دور دستگاه های تلفن همراه متصل را مدیریت کنید و از دسترسی غیرمجاز و راه حل همگام سازی و به اشتراک گذاری کامل موبایل جلوگیری کنید.

همگام سازی

با FileCloud ، مشاغل و سازمان ها از اشتراک گذاری و همگام سازی سطح شرکت و همگام سازی پرونده های شرکت و همگام سازی پرونده های شرکت از هر نقطه و هر دستگاه استفاده می کنند. بعلاوه برای یک راه حل مشابه Dropbox و Box.com ، محتوا را در رایانه ها و دستگاه ها هماهنگ کنید.

علاوه بر این ، برنامه های تلفن همراه FileCloud عملکرد کامل را ارائه می دهند ، و آن را به یک راه حل انعطاف پذیر و همه کاره برای مشاغل و سازمان ها تبدیل می کنند.

حسابرسی و گزارش عملی

FileCloud همچنین امکان نظارت کامل بر دسترسی و استفاده از پرونده ها برای پرونده های میزبان شما را فراهم می کند ، به شما امکان می دهد ممیزی ها و گزارش های کامل از جمله اطلاعات را به شما ارائه دهیم: مانند ردیابی دسترسی کاربر (چه کسی به چه زمانی و چه زمانی دسترسی پیدا کرده است) ، ردیابی عملکرد کاربر (آنچه کاربر در حین دسترسی انجام داده است) و ردیابی حالت دسترسی (نحوه دسترسی کاربر به داده ها).


حسابرسی و گزارش دهی با FileCloud

این می تواند از دیدگاه امنیتی یا سیاست مفید باشد – نظارت بر نحوه دسترسی کاربران به داده های ذخیره شده ، به ویژه برای بررسی الگوهای استفاده یا نقض احتمالی خط مشی.

آنچه دوست ندارد – FileCloud کمی گران است

در حالی که به وضوح دارای مزایا و ویژگی های زیادی است ، یک نکته مهم این است که FileCloud کمی گران قیمت است. بنابراین حتماً با بودجه خود را بررسی کنید تا ببینید آیا این یک راه حل ایده آل برای شما است یا خیر. دامنه قیمت گذاری FileCloud در هر نقطه از 40 دلار در هر ماه برای برنامه مبتدی تا 229 دلار در ماه برای پیشرفته ترین پیشنهاد.

خبر خوب این است که برنامه شروع کننده 10 مجوز کاربر را در خود جای داده است ، بنابراین می توانید آن را به زیبایی بچسبانید. لیست کاملی را بر اساس تعداد کاربران ، لیست زیر را مشاهده کنید:

0 – 10 کاربر: 499 دلار در سال (25 دلار در سال برای هر کاربر اضافی)
20 کاربر:749 دلار در سال
30 کاربر:999 دلار در سال
50 کاربر:1499 دلار در سال
100 کاربر:2749 دلار در سال

جالب اینجاست که FileCloud تخفیف های دارای مجوز حجم را برای تعداد زیادی از کاربران ارائه می دهد و 30٪ تخفیف برای موسسات دانشگاهی واجد شرایط ، غیرانتفاعی یا سازمان های مبتنی بر ایمان در دسترس است. ضمانت 100٪ برگشت پول 14 روزه نیز موجود است.

شروع کار با FileCloud

اگر تاکنون عاشق FileCloud هستید ، اما می خواهید قبل از تصمیم خود با یک سرویس مشابه مقایسه کنید ، به OwnCloud نگاهی بیندازید. شروع کار با FileCloud آسان است ، زیرا شما از یک آزمایش رایگان کاملاً کاربردی و رایگان قبل از خرید محصول لذت می برید.

برای شروع کار آزمایشی رایگان ، مرورگر خود را به این آدرس http://www.getfilecloud.com/pricing/registertrial نشان دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد FileCloud ، به http://www.getfilecloud.com/how-it-works مراجعه کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me