نحوه نصب Elysium بر روی Kodi

برای به دست آوردن تجربه کامل از Kodi ، باید برخی از افزونه های غیر رسمی را نصب کنید. برخی نگاه و احساس UI را تغییر می دهند و برخی دیگر به شما امکان دسترسی به کتابخانه گسترده ای از محتوای جریان را می دهند. Elysium در دسته دوم قرار می گیرد.


این سرویس است که تورنت ها را از سراسر وب پیدا و پخش می کند. Elysium همچنین یکی از بهترین گزینه های میثاق است که تا اواخر در یافتن خانه ای در مخازن مشکل داشته است. با نگاه و احساس مشابه ، الیسم تقریباً در مورد هر آنچه میثاق انجام می دهد ، انجام می دهد.

قبل از شیرجه رفتن به راهنما ، ما متأسفیم که اهمیت حفاظت از خود را با استفاده از VPN هنگام استفاده از Elysium یا سایر افزودنیهای غیر رسمی Kodi به شما یادآوری کنیم. استفاده نکردن از یک نفر به دیگران اجازه می دهد IP IP شما را به راحتی ردیابی کنند و شما را در این زمینه خاکستری قانونی در معرض خطر قرار می دهد. اطمینان حاصل کنید که از انتخاب های ما برای بهترین VPN برای Kodi استفاده کرده اید تا بتوانید از خود محافظت کنید.

با این گفته ، در اینجا نحوه نصب Elysium در Kodi آورده شده است. اگر مایل هستید اطلاعاتی راجع به Kodi بدانید ، علاوه بر این ، راهنمای کامل Kodi ما را هم بررسی کنید.

منابع ناشناس را فعال کنید

شما باید Kodi را باز کنید تا اجازه دهید افزونه ها از منابع ناشناخته نصب شوند. این هر افزونه غیر رسمی است ، بنابراین حتما مراحل زیر را طی کنید تا بررسی کنید این تنظیم فعال است یا نه.

ابتدا Kodi را راه اندازی کنید و روی “نماد تنظیمات” کلیک کنید. به نظر می رسد یک راه راه است.

وارد “تنظیمات سیستم” شوید. این آخرین گزینه در ردیف دوم است.

مکان نما خود را روی قسمت افزودنیها معلق بگیرید و مطمئن شوید که “منابع ناشناخته” در سمت راست تیک زده شده است.

بسیار مهم است که در این مرحله براق نشوید زیرا بعداً هنگام نصب برنامه افزودنی ، سردرد ایجاد می کند. همیشه دوبار بررسی کنید که این فعال شده است و دردسر خود را ذخیره کنید.

Elysium را نصب کنید

اکنون آماده نصب Elysium هستید. به صفحه تنظیمات برگردید و روی “مدیر فایل” کلیک کنید. این آخرین گزینه در ردیف آخر است.

روی “افزودن منبع” در ستون سمت چپ کلیک کنید. این باید آخرین گزینه در لیست باشد.

یک پنجره جداگانه ظاهر می شود. “” را کلیک کنید تا نوار آدرس باز شود.

در نوار آدرس ، “http://noobsandnerds.com/portal” را تایپ کنید. URL باید دقیقاً همانطور که در اینجا نوشته شده تایپ شود. اگر آن آدرس اینترنتی مشکلی برای شما ایجاد کند ، جایگزین “http://nan.aftermathwizard.net/nanrepo/” است

بر روی “OK” کلیک کنید و نوار آدرس بسته خواهد شد. نامی را برای منبع وارد کنید (مانند “noobsandnerds”) و دوباره روی OK کلیک کنید.

تا زمانی که به صفحه اصلی Kodi رسیدید ، به عقب برگردید. بر روی منوی “افزودنیها” در نوار کناری کلیک کنید.

بر روی دکمه “مرورگر افزودنی” در بالای نوار کناری کلیک کنید. به نظر می رسد یک جعبه باز است.

از لیست ، روی “نصب از فایل zip” کلیک کنید.

منبعی را که قبلاً نامگذاری کرده اید پیدا کنید. برای این آموزش ، “noobsandnerds” است.

روی پرونده zip مخزن کلیک کنید. در زمان نوشتن “repository.noobsandnerds-2.3.3.zip” نامگذاری شده است اما بسته به نسخه مخزنی که نصب می کنید ممکن است کمی متفاوت باشد.

چند ثانیه صبر کنید و یک اعلان “فعال کردن افزودنی” دریافت خواهید کرد. پس از نمایش ، روی “نصب از مخزن” کلیک کنید.

اگر این اولین بار است که شما یک مخزن را نصب کرده اید ، noobsandnerds در زیر repo رسمی Kodi قرار می گیرد. در هر صورت ، روی مخزن noobsandnerds از لیست کلیک کنید.

در داخل مخزن ، روی “افزودنیهای ویدیویی” کلیک کنید.

تعداد کمی افزودنی در داخل وجود دارد. “Elysium” را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید.

یک صفحه با توضیحات و نماد افزودنی باز می شود. بر روی “نصب” از ردیف پایین کلیک کنید.

منتظر همان اعلان “فعال کردن افزونه” باشید و Elysium آماده استفاده است. در داخل ، یک کتابخانه عظیم از فیلم و نمایش های تلویزیونی پیدا خواهید کرد. دسته بندی ها ناوبری را ساده می کنند ، اما شما همیشه می توانید از عملکرد جستجو نیز استفاده کنید.

اگرچه Elysium ممکن است یک فیلم یا یک برنامه تلویزیونی را لیست کند ، لزوماً به معنای پخش جریان در حال حاضر نیست. همیشه ایده خوبی است که به Elysium اجازه دهید منابع را قبل از اینکه امید خود را برطرف کنید ، ببافد ، به خصوص اگر این فیلم هنوز در سینماها باشد.

رفع خطای “عدم نصب یک وابستگی” رفع شد

ممکن است با خطایی مواجه شوید که می گوید “نتوانستید یک وابستگی را نصب کنید” مانند من هنگام کار روی این آموزش. این خطا به این دلیل است که Kodi قادر به پیدا کردن افزونه URLResolver نیست ، چیزی که همه افزودنیهای پخش غیررسمی به آن بستگی دارند.

اگر این خطا را دریافت می کنید ، اولین مرحله عیب یابی غیرفعال کردن مخازن که دیگر میزبانی نمی شوند. برای دیدن آنچه نصب کرده اید ، این مراحل را دنبال کنید:

 • بر روی “افزودنیها” از صفحه اصلی کلیک کنید
 • رفتن به “افزودنیهای من”
 • روی “مخزن افزودنی” کلیک کنید

همه مخازن نصب شده در حال حاضر را در داخل مشاهده خواهید کرد. هر یک را طی کنید و غیرفعال کنید تا زمان نصب Elysium. در مورد من ، آرس ویزارد ، سوپر رپو و کولئوس منبع این مسئله بودند.  

اگر مخازن دیگری نصب نشده اید یا اگر این مشکل را برطرف نکرده اید ، لازم است که از طریق یک فایل zip ، افزونه URLResolver را به صورت دستی نصب کنید. این مراحل را دنبال کنید:

 • فایل زیپ URLResolver را بارگیری کنید. با کلیک روی این لینک بلافاصله بارگیری شروع می شود
 • در Kodi ، به “مرورگر افزودنی” بروید > نصب از پرونده zip “
 • دایرکتوری را که URLResolver را بارگیری کرده اید پیدا کنید
 • در داخل ، “script.module.urlresolver-x.x.x.zip” را انتخاب کنید

مانند سایر افزودنیهای دیگر ، منتظر اطلاع رسانی باشید و سعی کنید Elysium را نصب کنید.

مرور Broken Elysium را برطرف کنید

ممکن است متوجه شوید که Elysium هیچ طبقه ای را درون آن بارگیری نمی کند ، نماد بارگیری را بالا می برد ، اما شما را به جایی نمی برد. این یک مسئله ساده در مورد اسکرابر TMDB است که برای محتوای داخل Elysium ابرداده پیدا می کند.

برای رفع آن ، باید کلید API را برای TMDB به روز کنید. این مراحل را دنبال کنید:

 • باز کردن “Elysium”
 • روی “ابزارها” کلیک کنید
 • یافتن “تنظیمات: حساب”
 • روی “کلید api” کلیک کنید
 • “da53492e6286553dccb57d74282b3737” را وارد کنید

از زمان نوشتن ، این کلید کار می کند. اگرچه بعید نیست که در آینده کار نکند ، همیشه ممکن است ، بنابراین این را بخاطر بسپارید که اگر این برای شما کار نمی کند.

نتیجه

Elysium برای هر عاشق فیلم و یا نمایش تلویزیونی عالی است. همه چیز را از موارد دلخواه قدیمی گرفته تا فیلم هایی که هنوز در سینما ها هستند ، پیدا کرده اند که بیشتر آنها با کیفیت HD است. اسکراب سریع و کاربردی آسان ، آن را به یک انتخاب عالی برای پخش محتوای در Kodi تبدیل کرده است.

در حالی که Kodi قانونی است ، دزدی دریایی چنین نیست. ممکن است هنگام استفاده از Elysium به محتوای دزدان دریایی بپردازید و باید مطابق با آن رفتار کنید. ما دزدی دریایی را توصیه نمی کنیم ، اما صرف نظر از این که شما هستید یا نه ، بسیار حیاتی است که هنگام استفاده از Elysium به دلایل حریم شخصی VPN داشته باشید. اگر در حال حاضر یکی از این سرویس ها ندارید ، از بهترین سرویس های VPN استفاده کنید.

اگر می خواهید محتوای Kodi بیشتری داشته باشید ، حتماً بایگانی Kodi ما را نیز بررسی کنید. ما آموزش ، لیست و موارد دیگر از جمله نحوه نصب Kodi در Roku و برخورد با مشکلات بافر Kodi را داریم.

آیا از Elysium استفاده کرده اید؟ در کامنت ها به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map