Dropbox Paper Review 2020: ابزاری محدود با استفاده محدود

وقتی Dropbox Dropbox Paper را راه اندازی کرد ، این برنامه را راهی جدید برای همکاری ، سازماندهی کار تیمی و کار از هرجای دیگر نامید. با این حساب ، آسان است بدانید که چرا بسیاری از آن را به عنوان رقیب Google Drive تفسیر کرده اند (مقاله مقایسه Dropbox Paper ما را در مقابل Google Docs با عنوان Google بخوانید تا ببینید که چرا این چندان دعوا نیست).


در 21 ماه از زمان ترک Dropbox Paper بتا ، خیلی گرفتار نشده است. به گفته این ، Dropbox به روزرسانی هایی را در این سرویس منتشر کرده است ، بنابراین ما فکر کردیم که زمان آن رسیده است که هود را باز کنیم تا ببینیم آیا این زندگی به پتانسیل خود ادامه می دهد یا اینکه این فقط یک لیمو دیگر است که برای حیوانات اهلی تهیه شده است.

در این مقاله ، ما می خواهیم ویژگی های Dropbox Paper را بپوشانیم و دوستی آن را با کاربر ارزیابی کنیم ، و همچنین توصیه هایی را برای افرادی که می توانند از این مزیت استفاده کنند ، ارزیابی کنیم. اگر می خواهید در مورد Dropbox اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی Dropbox ما را بررسی کنید.

امکانات

Dropbox Paper مانند یک صفحه کاغذ به نظر می رسد که برای همیشه ادامه می یابد و انواع زیادی از مطالب را می پذیرد.

Dropbox_paper_empty

در حالی که ویژگی های آن ممکن است در نگاه اول مانند یک آشفتگی جدا شده به نظر برسد ، اما نگاه دقیق تر نشان می دهد که بیشترین موارد را در یکی از سه دسته قرار می دهد: ویژگی هایی برای سازندگان ، ویژگی های همیاران و ویژگی هایی برای مجریان..

از آنجا که افراد در هر گروه از برنامه استفاده متفاوتی می کنند ، ما بر اساس نقش کاربر ، این ویژگی ها را به گروه ها تقسیم می کنیم.

سازندگان

در ابتدا ، ما می خواهیم ویژگی هایی را که برای خالقان مفیدترین آنها است ، پوشش دهیم. یکی از بهترین نکات Dropbox Paper ، پشتیبانی از جاسازی رسانه های غنی از 29 وب سایت و سرویس های درون صفحه است.

این ادغام های بسیاری از جمله Dropbox ، برنامه های Google Drive ، Airtable ، Trello ، YouTube ، Spotify ، Vimeo و موارد دیگر را ارائه می دهد. چندین نوع از ماهیت خاص نیز وجود دارد.

به عنوان مثال ، اگر یک طراح هستید ، می توانید ادغام های InVision ، Figma ، Framer ، Lucidchart یا Marvel را مفید بدانید. اگر رمزگذار هستید ، می توانید از ادغام های آن با Gist و Github استفاده کنید.

Paper_embeds

اگر به دنبال برنامه ای هستید ، می توانید از آن استفاده کنید تا سندی را ایجاد کنید که فقط به رسانه های مختلف پیوند نداشته باشد ، بلکه آنها را در قالب تعاملی شامل می کند ، ممکن است Dropbox Paper همان چیزی باشد که می خواهید.

به عنوان مثال ، یک معلم ممکن است از آن برای ایجاد یک درس یا تکالیف خانگی استفاده کند که از چندین فیلم آموزشی YouTube به صورت متوالی استفاده می شود ، توسط سؤالات و فضای سفید برای پاسخ ها جدا می شود و با ارائه کامل Prezi نتیجه می گیرد. آنها سپس می توانند یک نسخه را با هر دانش آموز به اشتراک بگذارند.

Paper_Youtube

یکی دیگر از ویژگی های جالب جعبه کد است. یکی را در Paper قرار دهید و تا زمانی که کد به یکی از 32 زبانی که می شناسد باشد ، به طور خودکار تشخیص خواهد داد که شما از چه زبانی استفاده می کنید و نحو را بر اساس عملکرد برجسته می کنید. در حالی که شما نمی توانید کد را کامپایل یا اجرا کنید ، نکات برجسته به شما امکان می دهد تا به سرعت آنچه را که شما نوشتید را اسکن و پیگیری کنید.

مقاله همچنین از LaTeX پشتیبانی می کند ، سیستمی طراحی شده برای آسان تر نشان دادن معادلات علمی و فنی. همچنین برای افرادی که ترجیح می دهند مجموعه ای کوتاه از دستورات را تایپ کنند و به شخص دیگری یا رایانه ای اجازه دهند قالب بندی مناسب به نظر برسد خوب است..

همکاران

برای همکاری ، Dropbox Paper تقریباً مشابه Google Drive است. می توانید با به اشتراک گذاشتن آن در مخاطبین Google خود ، افراد را به ویرایش فایل دعوت کنید ، آنها را از طریق ایمیل یا ارسال مستقیم به Slack اضافه کنید. همچنین می توانید تنظیم کنید که آیا کسی که پیوند دارد می تواند سند را ویرایش کند یا فقط کسانی که دعوتنامه دارند و آیا می توانند نظر دهند و به اشتراک بگذارند یا نظر دهند ، به اشتراک بگذارند و ویرایش کنند.

Paper_share

اگر قبلاً از Google Drive استفاده کرده باشید ، به نظر می رسد آشنا باشد. هرکسی که به این سند دعوت شده است می تواند آن را به طور همزمان ویرایش کند و موقعیت آنها توسط مکان نما مربوط به یک کاغذ رنگی به آنها اختصاص می یابد مشخص می شود.

مقاله ابتدای ویرایشگر را در حاشیه سمت چپ قرار می دهد و به شما امکان می دهد به سرعت مشاهده کنید چه کسی به هر سند کمک کرده است.

Paper_collaborate

بر خلاف Google Drive ، می توانید یک لیست لیست را وارد کنید ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا وظایف خود را ایجاد کنید ، آنها را به همکاران اختصاص دهید ، یک موعد مقرر تعیین کنید و وقتی کار خود را تمام کردید آنها را خاموش کنید..

Paper_list

در حالی که این یک ویژگی جالب است ، فاقد پالایش مفید است. باز کردن یک صفحه جانبی به شما امکان می دهد وظایفی را در سند مشاهده کنید ، اما آنها تنها در صورتی ظاهر می شوند که به کسی اختصاص داده شده باشد ، حتی اگر موعد مقرر داشته باشند. این یک محدودیت ناخوشایند است ، و از آنجا که شما نمی توانید وظایف کلی را اختصاص داده و پیگیری کنید ، مقداری از ارزش خود را از دست می دهد.

اگر به دنبال برنامه بهره وری با ویژگی های بهتر هستید ، ممکن است به Todoist ، Wunderlist یا Any.do علاقه مند باشید. هر سه سیستم دارای سیستم برنامه ریزی برتر هستند. هر دو Wunderlist و Todoist می توانند با Google Calendar ادغام شوند ، در حالی که Any.do به شما امکان می دهد تا وظایف را از ایمیل بکشید و در موعد مقرر به وظایف تبدیل کنید.

اگر علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن سرویس ها هستید ، بررسی Todoist vs Wunderlist در مقابل Any.do را بررسی کنید.

مقاله به شما امکان می دهد کارت های Trello را وارد کنید ، بنابراین اگر سازمان شما از آن برنامه استفاده می کند ، می توانید به جای لیست های Paper از سیستم قوی تر آن استفاده کنید. کارتها به صورت خودکار در Paper به روز می شوند زیرا در Trello تغییر یافته اند.

Paper_trello

اگرچه ممکن است ابزاری مناسب برای یادداشت برداری باشد ، شما از Google Docs یا Microsoft Word هیچ ابزاری بیشتر از آنچه که می خواهید دریافت نمی کنید. Evernote برای اکثر افراد گزینه بهتری است ، زیرا دارای سیستم سازمانی پیچیده تری است که پیگیری یادداشت ها را آسان می کند. اگر علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن برنامه هستید ، بررسی Evernote ما را بخوانید.

اگر نمی دانید چگونه Evernote در برابر Google Drive کنار می رود ، به مقایسه Evernote در مقابل Google Drive ما نگاه کنید.

یکی از مزیت های کوچک همکاری در Dropbox Paper این است که اسناد کاغذی به سهمیه ذخیره Dropbox شما حساب نمی شوند ، بنابراین کار تیم شما از سهمیه شخصی کسی خارج نمی شود.

ارائه دهندگان

با کلیک بر روی دکمه ای از نوار بالای صفحه که به نظر می رسد مانند یک آرم YouTube مربع است ، مقاله می تواند از حالت ویرایش به ارائه به حالت دیگر منتقل شود..

Paper_present_button

بار دیگر ، ویژگی اصلی کاغذ این است که این یک معادل دیجیتالی از یک ورق کاغذ بی نهایت طولانی است که بدون وقفه است. در تغییر حالت تغییر نمی کند ، بنابراین اسلایدهای مشخصی را که ممکن است در پاورپوینت یا بلندگو و یا اسلایدها و اسلایدهای رابطه ای Prezi استفاده کنید دریافت نخواهید کرد..

مقاله_نمایش

این کنترل خوبی را برای آنچه در صفحه نمایش داده می شود به شما نمی دهد. می توانید نمایش را خیلی مرتب کنید تا ویژگی های شبیه به اسلایدها هنگام حرکت نمایش داده شوند ، اما این فقط برای صفحه نمایش شما مفید خواهد بود. اگر به رزولوشن یا نسبت ابعاد مختلف به یکی تغییر مکان دهید ، تمام تلاش سخت شما به هیچ وجه نخواهد بود.

به گفته این ، ادغام غنی رسانه ای بدان معنی است که شما می توانید انواع بیشتری از چیزهایی را که می توانید با سایر برنامه ها ارائه کنید ارائه دهید. اگر می خواهید آخرین نمونه اولیه برنامه را که در Figma ساخته اید ، نشان دهید ، می توانید با کاغذ این کار را انجام دهید.

همچنین می توانید Google Docs را جاسازی کنید ، بنابراین اگر همیشه می خواستید یکی را ارائه کنید ، اما نمی خواهید از اسلایدهای Google استفاده کنید ، می توانید این کار را انجام دهید. برای ثبت ، Paper به شما امکان می دهد اسلایدهای Google را نیز جاسازی کنید ، اما نمی توانید آنها را در حالت ارائه نشان دهید.

درعوض ، کلیک کردن بر روی آن ، شما را به اسلایدهای Google برگرداند.

حالت ارائه همراه با حالت تاریک است که کف رنگی تحت سلطه رنگ سفید را برای کسی که به رنگ خاکستری است تکان می دهد. تشخیص اینکه کدامیک از رنگها تغییر خواهند کرد ، دشوار است ، زیرا در حالی که در ویرایشگر هستید نمی توانید از حالت تاریک استفاده کنید.

Paper_presentation_dark

کاربرپسندی

مهمترین ویژگی Dropbox Paper رابط کاربری آن است که ابزار ویرایش را از نوار بالا منتقل کرد. اگر می خواهید چیزی غیر از متن ساده وارد کنید ، روی یک خط خالی کلیک می کنید تا یک کادر پاپ آپ در سمت راست ظاهر شود. این گزینه ها برای درج یکی از 29 سرویس جاسازی شده ، یک پوشه Dropbox ، تصاویر ، یک جدول ، یک لیست چک ، یک لیست منظم ، یک بخش یا یک بلوک کد.

Paper_popup_box

همچنین میانبرهای صفحه کلید برای این ویژگی ها وجود دارد ، بنابراین می توانید آنها را در زمان صرفه جویی کنید

بسیاری از رسانه های داخلی تعبیه شده را می توان با کپی کردن و چسباندن پیوند به محتوا در Dropbox Paper یا اضافه کردن یک جعبه از نوع صحیح ، وارد کرد و پیوند را در آن قرار داد..

می توانید بیشترین محتوای درج شده را با کلیک بر روی آن و انتخاب گزینه هایی در کادر بازشو که در بالا مشاهده می کنید ، ویرایش کنید. برخی از انواع محتوا ، مانند فیلم های YouTube و لیست های چک ، پس از قرار دادن آنها قابل ویرایش نیستند.

Paper_edit_popup

گفته می شود ، بزرگترین عیب کاغذ عدم کنترل پردازش کلمه است. شما نمی توانید قلم خود را تغییر دهید و اگرچه بیشتر ما صدها موجود در Microsoft Word را استفاده نمی کنیم ، خوب است که ارائه دهندگان حداقل چند گزینه داشته باشند. اندازه قلم نیز محدود است. شما یک نوع بدن و سه هدر دریافت می کنید که فقط دو مورد از آنها در پنجره بازشو موجود است.

برجسته کردن متن به شما امکان می دهد جسورانه ، برجسته ، برجسته یا پیوند آن را ایجاد کنید ، و همچنین آن را به یک لیست یا لیست چک تبدیل کنید.

می توانید با کلیک بر روی گزینه نظر در کادر پنجره بازشو یا کلیک روی شی و فشار دادن “ctrl + alt + m” روی گزینه کامنت اظهار نظر کنید. باز هم ، این برای افرادی که از Google Docs استفاده کرده اند ، آشنا خواهد بود.

Paper_comment

در کاغذ هیچ کنترل کننده طلسم وجود ندارد ، این بدان معنی است که شما به تنهایی هستید. حتی نویسندگان حرفه ای عاشق بررسی طلسم هستند زیرا آخرین خط دفاع بین گوز مغز و یک اشتباه عمومی شرم آور است. این مقاله فاقد آن است که یک مشکل جدی است ، به خصوص اگر می خواهید آنرا ارائه دهید.

در حالی که می توانید با بررسی مجدد کار خود در یک برنامه متفاوت و یا نصب خدماتی مانند Grammarly ، کار خود را با آن انجام دهید ، واقعیت این است که دیگر لازم نیست در برنامه هایی مانند این.

اگر در Dropbox Paper کار مشترکی انجام می دهید ، احتمال ویرایش و بررسی املا به یک شخص تعلق می گیرد که به نظر می رسد یک وضعیت ناعادلانه است. برای ما عرفان است که Dropbox قبلاً یک مأمور املا اضافه نکرده است.

Dropbox Paper یک برنامه برای دستگاه های iOS و Android دارد ، بنابراین می توانید وارد شوید و از طریق آن تغییراتی ایجاد کنید ، اما نمی توانید حالت ارائه را از طریق تلفن خود وارد کنید. این ضروری نیست ، اما می تواند یک ویژگی خوب برای ساخت قطعات فروش در خارج از دفتر باشد.

Paper_mobile

کاغذ Dropbox برای چه کسی است?

بعد از مطالعه در مورد ویژگی های Dropbox Paper و کاربرپسندی کاربر ، ممکن است تعجب کنید که قرار است چه کسی در این سرویس باشد. این یک سوال منصفانه است ، با توجه به اینکه کاغذ بسیار نازک گسترش می یابد. می توانید کارهای بسیاری را به صورت سطحی با آن انجام دهید ، اما تعداد کمی از آنها به روشی عمیق و مفصل.

سازندگان

مشخص نیست که خالقان انفرادی از استفاده از کاغذ چه سودهایی کسب می کنند. عدم وجود طلسم چک برای اکثر مردم یک نزول جدی است. اگر یک سند فقط متن را ایجاد می کنید ، گزینه های به مراتب بهتری برای این ویژگی وجود دارد ، به این ترتیب ذکر گزینه های قالب بندی ضعیف کاغذ نیست..

می توانید از آن به عنوان یک وسیله سازمانی استفاده کنید ، اما نمی توانید هر چیزی را در جداول جاسازی کنید.

شما همچنین با جهت گیری عمودی و پیمایش نامحدود گیر کرده اید ، به این معنی که نمی توانید ایده های خود را همانطور که می توانید بصورت منحصر به فرد با Prezi سازماندهی کنید.

با وجود همه گزینه های تعبیه ، مشخص نیست چه کسی بیشتر از استفاده از این برنامه سود می برد.

همکاران

در حالی که Google Docs یک پردازنده واضح بهتر از Microsoft Word نیست ، ویژگی های مشترک ، رابط وب و صرفه جویی خودکار آن دلایل قانع کننده ای برای استفاده از آن به کاربران می دهد.

Dropbox Paper می تواند به عنوان یک برنامه عالی برای کار گروهی ، حتی اگر برای کاربر فردی مسطح باشد ، مشاهده شود.

برابر با Docs در دعوت از همكاران چقدر آسان است و در سایر زمینه ها نیز پیش می رود. ایجاد و اختصاص وظایف برای اعضای گروه آسان است ، اما این برنامه فاقد وظایف مشروط است که اخبار را به اتمام می رساند و به اندازه کافی قوی نمی باشد که از یک مرحله تا چند مرحله ای پشتیبانی کند.

این واقعیت که موارد ردیابی شده را ردیابی نمی کند ، یا شامل یک بررسی کننده طلسم است ، این سوال را مطرح می کند که Dropbox به چه نوع پروژه های گروهی انتظار دارد که تیم ها روی کاغذ کار کنند که آنها نمی توانند در جای دیگری باشند. شانس این است که ابزارهای همکاری بهتری در یک برنامه یا خدمات خاص برای صنعت وجود دارند.

ارائه دهندگان

شما می توانید در Dropbox Paper ارائه دهید ، اما انگیزه کمی برای انجام این کار وجود دارد. یكی از عناصر اصلی ارائه كنترل آنچه در صفحه است ، به گونه ای كه مخاطبان شما بتوانند بین گوش دادن و نگاه یكپارچه ، یکپارچه حرکت کنند.

کاغذ به شما امکان کنترل برای تحقق بخشیدن به این موضوع را نمی دهد. پیمایش همچنین بسیار جالب تر از انتقال در Google Slides یا Prezi است.

تنها واقعیت پیش فرض حالت ارائه مقاله این است که به شما امکان می دهد تا بسیاری از انواع رسانه جاسازی شده را ادغام کنید. اگر به دلایلی نیاز به ارائه گزارشی داشتید که به توانایی انجام این کار متکی بود ، ممکن است برنامه ارزش امتحان کردن را داشته باشد.

با این حال ، بیشتر مجریان نیازی به این امر ندارند و چیزی را می خواهند که کنترل بیشتری به آنها می خواهد بخواهند.

افکار نهایی

کاغذ Dropbox کاغذ دیواری با پتانسیل است ، اما از زمان انتشار تاکنون پیشرفت زیادی نکرده است و امیدوار نیست که امیدوار باشید که به چیزی مفیدتر تبدیل شود.

در حالی که خوب کار می کند و رابط کاربری تمیز دارد ، عملکردی ندارد که به آن برنامه های دیگری بدهد. شما می توانید بسیاری از برنامه های مختلف را در یک سند واحد ادغام کنید ، اما این بدان معنی نیست که اگر از این برنامه ها از طریق وب سایت های خود استفاده می کنید ، عملکردی را که قبلاً نخواهید داشت داشته باشید. سیستم ارائه زیر پخت و پز نیست و نبودن املا باعث می شود برنامه بدی برای پردازش کلمات باشد.

هر ویژگی کار می کند ، اما هنوز مشخص نیست که چرا کسی Dropbox Paper را از برنامه دیگری که دارای ویژگی های مشابه است ، اما با عمق بیشتر استفاده می کند. این به معنای این نیست که شما نمی توانید از برنامه استفاده کنید ، اما برای اکثر افراد صحیح نیست.

اگر به دنبال چیزی بهتر هستید ، Google Drive مکان خوبی برای شروع است. می توانید در مورد Google Drive ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نظر شما در مورد کاغذ Dropbox چیست؟ آیا این پتانسیل را دارد که ما از دست بدهیم یا ارزیابی ما مرده است؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map