راهنمای مبتدی در مورد نحوه استفاده از Dropbox

اگر به دنبال یک پلتفرم ذخیره سازی ابر ارزان قیمت و ارزان هستید ، Dropbox می تواند برای شما باشد. کسانی از شما که از Windows File Explorer استفاده کرده اید ، بسیاری از کارکردهایی را که باید برای شروع کار برنامه خود بدانید ، درک خواهید کرد.


در این راهنمای مبتدی در مورد چگونگی استفاده از Dropbox ، ما در اینجا به سراغ عملکردهای اصلی ارائه دهنده ذخیره ابری و راه های ساده ای برای برقراری تعامل با آن در دسک تاپ خود می پردازیم. این راهنما یک نمای کلی از این سیستم عامل را ارائه می دهد ، بنابراین برای کاربرانی که تازه به آن علاقه مند هستند ، بسیار مفید خواهد بود.

Dropbox نه تنها آسان برای استفاده است ، بلکه ممکن است بتوانید تمام نسخه های مورد نیاز خود را از نسخه رایگان آن دریافت کنید. اگر به فضای ذخیره‌سازی یا ویژگیهای بیشتری نیاز دارید از نسخه رایگان Dropbox ، اگرچه ، شما قصد دارید در ماه سپتامبر بیشتر از Dropbox صرف کنید تا بتوانید برای ذخیره سازی مشابه از یک رقیب ، مانند Sync.com یا OneDrive استفاده کنید..

اگر می خواهید در مورد Dropbox اطلاعات بیشتری کسب کنید یا ببینید که چگونه این رقابت را در اختیار رقبای خود قرار می دهد ، بررسی Dropbox ما را بررسی کنید. اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه می توانید از Dropbox بیشترین بهره را ببرید ، خواندن این راهنما را ادامه دهید.

Dropbox چیست؟?

Dropbox یک سرویس ذخیره سازی ابری است ، به این معنی که می توانید پرونده های خود را در ابر کپی کرده و بعداً به آنها دسترسی پیدا کنید ، حتی اگر از دستگاه دیگری استفاده می کنید. اگر در یک برنامه شخصی هستید ، Dropbox به طور خودکار تمام پرونده های رایانه را کپی نمی کند ، بنابراین مجبور خواهید بود که کدام یک را که می خواهید ذخیره کنید انتخاب کنید و انتخاب کنید. 

وقتی این کار را کردید ، در صورت نیاز به Dropbox ، آن پرونده ها را در ابر در دسترس قرار می دهند.

همگام سازی Dropbox

این در حالی است که فضای هارد دیسک شما آزاد نیست. نسخه ای از پرونده ای که در Dropbox ذخیره می کنید در دیسک سخت شما باقی خواهد ماند. اگر پرونده را به صورت محلی تغییر دهید ، در ابر به روز می شود.

مایه تاسف است که Dropbox حداقل فضای برنامه هارد را آزاد نمی کند. هر چند که با روند صعودی همراه است. Dropbox داده های شما را در همه دستگاه ها همگام سازی می کند. تا زمانی که بتوانید به حساب Dropbox خود دسترسی پیدا کنید ، می توانید هر پرونده ذخیره شده در پوشه Dropbox را در دستگاه محلی خود بارگیری کنید. 

این سیستم فایلها را در برابر مشکلات فنی که ممکن است با کامپیوتر خود داشته باشید ایمن نگه می دارد. به عنوان مثال ، اگر هارد دیسک شما نتواند ، اگر در ابر ذخیره شود ، عکس ها و اسناد مهم دیگر برای همیشه از بین نمی روند. اگرچه فکر می کنید رایانه شما ایمن است ، همیشه احتمال کمی وجود دارد که آسیب ببیند ، به دلخواه خود بمیرد یا حتی به سرقت برود.

Dropbox انتقال آن پرونده ها ، عکس ها و پوشه های مهم را به رایانه جدید آسان می کند ، که باعث صرفه جویی در وقت و سرخوردگی شما نیز می شود..

همچنین اگر می خواهید یک پرونده را با همکاران و اعضای خانواده به اشتراک بگذارید ، این کار را آسان می کند. علاوه بر اشتراک گذاری ، می توانید از Dropbox نیز برای مشاهده پرونده ها بر روی چندین دستگاه استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانید تصاویری را که از طریق تلفن خود گرفته اید به Dropbox منتقل کنید و بعداً به تصاویر موجود در رایانه خود نگاه کنید.

می توانید از Dropbox به عنوان فضای ذخیره سازی خالص ابر نیز استفاده کنید. تا زمانی که از کلاینت وب استفاده می کنید ، می توانید پرونده ها را به حساب Dropbox خود اضافه کنید و آنها را فقط در ابر ذخیره کنید.

رده های حساب Dropbox

با ثبت نام در یک حساب اصلی در وب سایت خود می توانید Dropbox را به صورت رایگان امتحان کنید. Basic فقط با 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان همراه است ، که برای شروع استفاده از Dropbox کافی است ، اما چیز دیگری نیست. ما به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید در بخش بعدی برای حساب Dropbox رایگان ثبت نام کنید.

Dropbox همچنین دارای چندین لایه پرداخت شده برای حسابهای شخصی است. بزرگترین تفاوت بین گزینه های حساب Dropbox میزان ذخیره شما است.

طرح پلاس هزینه 99 دلار در هر سال یا 9.99 دلار در هر ماه است. این ظرفیت ذخیره سازی Dropbox شما را به 1 ترابایت افزایش می دهد. بالاترین سطح ، Professional ، شما را تا 2 ترابایت به دو برابر قیمت برنامه های سالانه و ماهانه در برنامه Plus می رساند..

نحوه استفاده از قیمت گذاری dropbox

Dropbox همگام سازی هوشمند

تفاوت بزرگ دیگر بین رده های Dropbox شخصی و حرفه ای این است که حالت دوم “Smart Sync” را باز می کند. هنگامی که یک سند ذخیره شده در رایانه خود را باز می کنید ، Smart Sync پرونده را به ابر منتقل می کند و فضای هارد دیسک را آزاد می کند. هنوز به پرونده دسترسی خواهید داشت ، اما از این به بعد در ابر ذخیره می شود. همچنین می توانید بدون باز کردن آنها ، فایل ها را به صورت دستی انتقال دهید.

بدون Smart Sync ، مجبور هستید بین پرونده های خود بین دو حالت را انتخاب کنید. حالت اول “بارگیری” شده است ، جایی که شما به استفاده و ویرایش فایل در رایانه خود دسترسی دارید. Dropbox یک کپی از پرونده را در سرورهای خود نگه داشته و هنگام ایجاد تغییرات ، آن را به طور خودکار بروزرسانی می کند.

حالت دوم “فقط آنلاین” است که به شما امکان می دهد پرونده ها را مستقیماً به سرورهای Dropbox منتقل کنید. بدون بار دیگر بارگیری آنها نمی توانید آنها را در رایانه خود ویرایش یا مشاهده کنید ، اما می توانید به صورت آنلاین به آنها نگاه کنید. این باعث می شود فضای هارد دیسک زیادی صرفه جویی شود زیرا پرونده از رایانه شما جدا شده است و فقط نام ، مکان و آخرین تاریخ را که در Dropbox به روز شد ، پشت سر می گذارید..

Smart Sync بهترین از هر دو جهان است زیرا به شما امکان می دهد ضمن حفظ توانایی ویرایش و مشاهده آنها ، فایل ها را روی “فقط آنلاین” تنظیم کنید. به گفته این ، اگر می خواهید از آن استفاده کنید ، باید به یک برنامه گران قیمت تر Dropbox ارتقا دهید ، زیرا این برنامه در دسترس نیست..

ثبت نام در یک حساب Dropbox

اگر تصمیم گرفته اید که Dropbox سرویس صحیح ذخیره سازی ابری برای شما باشد ، اولین کاری که برای شروع کار باید انجام دهید ثبت نام در یک حساب کاربری است.

اگر به یک برنامه رایگان علاقه دارید ، به dropbox.com بروید و روی پیوند موجود در گوشه بالا سمت چپ که می گوید “دریافت Dropbox Basic” را کلیک کنید.

نحوه استفاده از dropbox basic

پس از انجام این کار ، از شما خواسته می شود که نام ، آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. برای ایجاد یک امن می توانید از یکی از بهترین مدیران رمز عبور ما استفاده کنید. همچنین می توانید به جای آدرس ایمیل خود ، با استفاده از حساب Google خود در Dropbox عضو شوید.

نحوه استفاده از ثبت نام dropbox

پس از کلیک بر روی دکمه “ایجاد یک حساب” ، به صفحه ای منتقل می شوید که گزینه بارگیری Dropbox را به شما می دهد.

نحوه استفاده از بارگیری dropbox

پس از بارگیری مجدد ، روی آن کلیک کنید تا Dropbox به طور خودکار نصب شود. معمولاً کمتر از یک دقیقه از شروع تا پایان طول می کشد.

خودشه. اکنون شما یک حساب کاربری دارید و Dropbox در رایانه شما است ، این بدان معناست که شما فقط چند ثانیه از انتقال مهمترین پرونده های خود به فضای ذخیره سازی ابری فاصله دارید.

تنظیم Dropbox

یکی از اولین مواردی که پس از نصب Dropbox متوجه خواهید شد این است که نمادی را به سینی سیستم شما اضافه کرده است. نماد سینی ساده ترین و سریعترین راه دسترسی به Dropbox از رایانه شما است.

یک بار کلیک راست کرده یا راست کلیک کنید تا Dropbox باز شود. دو گوشه در گوشه بالا سمت چپ و چهار دکمه در سمت راست بالا وجود دارد.

اولین برگه “اعلان ها” است که اعلان های مورد نظر خود را به شما نشان می دهد ، همچنین پیام های گاه به گاه از Dropbox.

نحوه استفاده از برگه های dropbox

برگه دوم “پرونده های اخیر” است که 30 پرونده آخر را که در Dropbox بارگذاری کرده اید نشان می دهد و به شما امکان می دهد پرونده ها را با کلیک بر روی آنها باز کنید. به جای کلیک کردن روی “پیوند کپی” در کنار پرونده می توانید یک پیوند دریافت کنید.

توجه داشته باشید که با کلیک بر روی پرونده ای برای باز کردن آن ، شما را به پوشه Dropbox در رایانه خود می کشانید ، جایی که برای باز کردن آن باید دوباره روی آن دوبار کلیک کنید..

Dropbox Controls

اولین دکمه سمت راست ، که مانند ساندویچ به نظر می رسد ، شما را به Dropbox Paper می برد. این نسخه Dropbox از Google Docs یا Microsoft Office Online است.

دکمه دوم ، یک پوشه ، شما را به پوشه محلی Dropbox شما منتقل می کند.

دکمه سوم ، یک کره زمین ، شما را به سمت سرویس گیرنده وب Dropbox می برد و به طور خودکار شما را به حساب کاربری خود وارد می کند. دقیقاً مانند پوشه رایانه ، می توانید اسنادی را که ذخیره کرده اید در ابر مشاهده کنید. همچنین می توانید به گزینه هایی که در پوشه دسک تاپ ندارید دسترسی پیدا کنید.

دکمه چهارم و آخر شبیه دنده است. این منو را با ورودی های متعدد از جمله درصد کل فضای Dropbox به کار رفته ، دعوتی برای به روزرسانی حساب شما ، همگام سازی پرونده های محلی شما با ابر ، گزینه مکث یا راه اندازی مجدد همگام سازی ، تنظیمات برگزیده ، یک مرکز راهنمای آنلاین و در آخر اینکه ، باز می کند. ، گزینه ای برای بستن Dropbox.

توجه داشته باشید که نمی توانید هنگام بسته شدن ، پرونده ها را بارگذاری یا بارگیری کنید.

نحوه استفاده از Dropbox در دسک تاپ

استفاده از Dropbox در دسک تاپ شما آسان است. با بارگیری مشتری ، پوشه ای تحت عنوان نام کاربری خود با عنوان “Dropbox” اضافه می شود و پرونده هایی که به آن پوشه اضافه می کنید به طور خودکار در حساب Dropbox شما کپی می شود.

می توانید پوشه را با باز کردن File Explorer و پیمایش به بخشی به نام “این رایانه” در ویندوز پیدا کنید. سپس بر روی درایو نصب Dropbox بر روی آن دوبار کلیک خواهید کرد. این معمولاً درایو C شما خواهد بود.

در مرحله بعد بر روی پوشه ای با عنوان “Users” کلیک کرده و سپس پوشه با نام کاربری خود را کلیک کنید. در آن پوشه ، Dropbox را پیدا خواهید کرد. با دوبار کلیک بر روی نماد یا نام آن ، پوشه Dropbox باز می شود. وقتی روی دکمه دوم در منوی نماد ذکر شده در بالا ، به این پوشه دسترسی پیدا کنید.

در ویندوز ، احتمالاً پوشه Dropbox را نیز تحت “دسترسی سریع” پیدا خواهید کرد.

نحوه استفاده از پوشه dropbox

انتقال پرونده ها با Dropbox

اگر می خواهید پرونده های قدیمی را به Dropbox منتقل کنید ، در یک پنجره دوم به آنها بروید. پس از یافتن آنها ، فایلی را که می خواهید جابجا شوید ، برجسته کنید ، سپس بر روی پوشه Dropbox خود کلیک کرده و آن را بکشید.

اگر آسان تر می توانید فایلها یا پوشه ها را در Dropbox کپی و چسباندن کنید.

انتقال پرونده ها به پوشه Dropbox ممکن است یک یا دو ثانیه طول بکشد. پس از اتمام کار ، Dropbox یک نماد آبی در قسمت پایین سمت چپ با فلش روی آن نشان می دهد. نماد به معنای کپی کردن فایل و بارگذاری آن در ابر است. پس از اتمام ، نماد سبز می شود و یک علامت چک را نشان می دهد.

اگر می خواهید چندین فایل را به طور همزمان منتقل کنید ، دکمه “ctrl” را نگه دارید و روی هر پرونده مورد نظر برای انتقال کلیک کنید. می دانید که اگر پرونده هایی که روی آنها کلیک می کنید برجسته باقی بمانند ، درست آن را انجام داده اید. سپس بر روی یکی از پرونده ها کلیک کرده و بکشید تا تمام موارد انتخاب شده در پوشه Dropbox حرکت کنند.

Dropbox - دو حرکت

اگر می خواهید یک فایل جدید ایجاد کنید و آن را در Dropbox ذخیره کنید ، می توانید با حرکت در پوشه Dropbox و انتخاب آن به عنوان مکان ذخیره ، برای اولین بار این فایل را انجام دهید..

برای باز کردن پرونده ذخیره شده در Dropbox ، همان مراحل را برای باز کردن هر پرونده دیگر روی دسک تاپ خود انجام دهید. کافیست به پوشه Dropbox خود بروید ، یا آن را از طریق دکمه در منوی نماد باز کنید ، و روی فایل دوبار کلیک کنید.

با کلیک راست بر روی یک فایل به شما امکان می دهد تا آن را از طریق Dropbox به اشتراک بگذارید ، پیوند Dropbox را در آن پرونده کپی کنید یا آن را در رابط وب مشاهده کنید.

نحوه استفاده از Dropbox در موبایل و وب

استفاده از Dropbox از سرویس گیرنده وب تجربه ای مشابه با استفاده از آن در دسک تاپ است. وقتی وارد حساب Dropbox خود می شوید ، پرونده هایی را که اخیراً در دسک تاپ خود تغییر داده اید ارائه می دهید. این همان لیستی است که با کلیک کردن روی برگه “پرونده های اخیر” در فهرست نمادها ، پیدا کرده اید.

dropbox_download (1)

اگر می خواهید پرونده های قدیمی تر را ببینید ، روی “پرونده ها” در سمت چپ صفحه کلیک کنید. در آنجا همه چیزهایی را که در پوشه Dropbox رومیزی خود ذخیره کرده اید مشاهده خواهید کرد.

سرویس دهنده وب دارای دو عملکرد است که شما در دسک تاپ نمی توانید پیدا کنید. برای شروع می توانید یک پرونده را در دسک تاپ خود بارگیری کنید. همچنین می توانید با کلیک بر روی ستاره آبی کنار نام فایل یا رفتن به سمت راست صفحه ، کلیک بر روی بیضی و سپس انتخاب گزینه “star” ، یک پرونده را به همان میزان مهم علامت گذاری کنید..

نحوه استفاده از پرونده ستاره دار dropbox

همچنین می توانید پرونده را از طریق رابط وب به اشتراک بگذارید ، تغییر نام دهید ، انتقال دهید ، کپی یا حذف کنید. به خاطر داشته باشید که حذف یک پرونده در پوشه Dropbox در دسک تاپ یا سرویس گیرنده وب آن را در همه جا حذف می کند.

اگر به پرونده نیاز دارید و نمی دانید کجاست ، می توانید از نوار جستجو در بالای صفحه برای یافتن آن استفاده کنید.

می توانید برنامه موبایل را برای Android یا iOS به ترتیب از فروشگاه Google Play یا فروشگاه App بارگیری کنید. تقریباً با مرورگر وب یکسان است.

اولین صفحه ای که هنگام ورود به برنامه Dropbox می بینید ، پرونده های اخیر خود را نشان می دهد و می توانید با کلیک روی نماد منو در گوشه بالا سمت چپ ، همان صفحه ها را پیدا کنید..

نحوه استفاده از dropbox mobile

نحوه استفاده از Dropbox برای به اشتراک گذاری یک پرونده یا پوشه

روش های مختلفی برای به اشتراک گذاری پرونده یا پوشه از طریق Dropbox وجود دارد. اگر می خواهید یک نگاه دقیق داشته باشید ، راهنمای ما در مورد نحوه به اشتراک گذاری پرونده ها با Dropbox را بررسی کنید. اگرچه ما نمی توانیم هر گزینه اشتراک گذاری را در این راهنما پوشش دهیم ، اما برای شروع اطلاعات کافی به شما می دهیم.

از دسک تاپ خود ، به مورد موجود در پوشه Dropbox خود که می خواهید به اشتراک بگذارید بروید. بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه ای را که می گوید “share” است انتخاب کرده و یک نماد Dropbox در کنار آن دارد.

Dropbox_share

این یک پنجره جدید به وجود می آورد. آدرس ایمیل شخص – یا افرادی را که می خواهید پرونده را در کادر زیر با ما به اشتراک بگذارید ، بنویسید: “با چه کسی می خواهید با آنها به اشتراک بگذارید؟” سپس مجوزهایی را که می خواهید به اشتراک بگذارید اعطا کنید. می توان آنها را تنظیم کرد تا فقط مشاهده کنند یا امکان ویرایش پرونده را دارند.

نحوه استفاده از dropbox برای به اشتراک گذاری فایل ها

پس از انجام این کار ، اگر می خواهید این کار را انجام دهید ، می توانید برای دریافت کننده (ها) پیام بنویسید. اگر نمی خواهید Dropbox لینک را از طریق یک آدرس ایمیل برای شما ارسال کند ، می توانید پیوندی را برای خودتان ارسال کنید.

اگر می خواهید یک پوشه را از طریق رابط وب Dropbox به اشتراک بگذارید ، تمام کاری که باید انجام دهید این است که وارد شوید ، پرونده ای را که می خواهید به اشتراک بگذارید پیدا کنید و روی دکمه “اشتراک” بزرگ در سمت راست صفحه کلیک کنید. این همان رابط کاربری شما در رایانه رومیزی برای به اشتراک گذاری فایل ها ایجاد می کند.

نحوه استفاده از dropbox برای اشتراک گذاری آنلاین

شخصی که شما برای ارسال فایلی لازم نیست برای دسترسی به آن یک حساب Dropbox داشته باشید که راحت است.

نحوه استفاده از Dropbox برای بارگیری فایلها

بیایید بگوییم که شما در دستگاه جدید هستید و به فایلی که در Dropbox ذخیره کرده اید دسترسی دارید ، اما Dropbox را نصب نکردید و نمی خواهید آن را نصب کنید.

پس از ورود به Dropbox در یک مرورگر ، می توانید به پرونده مورد نظر برای بارگیری بروید ، روی دکمه ellipsis در سمت راست صفحه کلیک کرده و در منوی ظاهر شده “بارگیری” را انتخاب کنید..

نحوه استفاده از بارگیری dropbox

این به شما امکان دسترسی به پرونده را می دهد ، اما تغییراتی که در مورد آن اعمال می کنید در Dropbox منعکس نمی شود. آنها فقط به صورت محلی ذخیره می شوند. اگر نیاز به ایجاد تغییر در پرونده و کپی کردن آنها در نسخه موجود در Dropbox دارید ، باید بار دیگر پرونده را بارگذاری کنید.

می توانید با رفتن به برگه “پرونده ها” در سمت چپ رابط وب ، سپس بر روی بیضی در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید. گزینه اول در لیست “آپلود پرونده ها” و دوم “پوشه بارگذاری” است. هرجا که مناسب باشد کلیک کنید.

نحوه استفاده از بارگذاری dropbox

Dropbox نسخه جدید را با نسخه قدیمی ادغام نمی کند ، بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که پرونده ها به طور دستی تغییر نام دهید تا مطمئن شوید که مشخص نیست کدامیک از این موارد است.

نحوه استفاده از Dropbox برای بازیابی فایلها

در اکثر حساب های شخصی ، Dropbox یک کپی از پرونده های حذف شده شما را تا 30 روز نگه می دارد. می توانید با کلیک کردن روی “پرونده ها” در سمت چپ مشتری وب ، آنها را پیدا کنید. از آن صفحه ، روی برگه “پرونده های حذف شده” در سمت چپ کلیک کنید ، که باید چهارمین و آخرین ورودی صفحه باشد.

نحوه استفاده از پرونده حذف شده باکس

اگر شما از برنامه Basic Basic یا برنامه Plus استفاده می کنید ، Dropbox یک کپی از پرونده های حذف شده را حداکثر 30 روز نگه می دارد. اگر به برنامه Professional Dropbox ارتقا دهید ، تا 120 روز تصمیم می گیرید که پرونده را بازیابی کنید.

هنگامی که پرونده حذف شده مورد نظر خود را پیدا کردید ، قبل از نام پرونده روی کادر تأیید سمت چپ نماد کلیک کنید. وقتی روی یکی از آن جعبه های کادر کلیک می کنید ، آبی رنگ می شود و دکمه ای که می گوید “بازیابی” در سمت راست صفحه ظاهر می شود. روی آن دکمه کلیک کنید تا همان تعداد فایل را که می خواهید بازیابی کنید.

اگر می خواهید یک پرونده را به طور دائم حذف کنید ، روی کادر تأیید پرونده کلیک کنید ، سپس روی گزینه “حذف دائمی” کلیک کنید که در زیر دکمه بازیابی ظاهر می شود.

نحوه استفاده از Dropbox به درخواست فایل ها 

درخواست های پرونده به شما امکان می دهد از افرادی که یک حساب Dropbox ندارید دعوت کنید تا پرونده ها را در اختیار شما قرار دهند. ممکن است در هنگام نیاز به دریافت پرونده از کارمندان یا اقوامی که از Dropbox استفاده نمی کنند ، مفید واقع شود. همچنین این یک راه خوب برای معلمان برای جمع آوری پرونده ها از دانش آموزان است.

برای درخواست پرونده ، به حساب Dropbox آنلاین خود وارد شوید. روی برگه برچسب “پرونده” در سمت چپ صفحه کلیک کنید ، سپس پیوند “درخواست فایل” را انتخاب کنید.

Dropbox_file_quest1

بر روی دکمه “ایجاد یک درخواست پرونده” کلیک کنید. جعبه ای را باز می کند که از شما می خواهد پرونده هایی را که درخواست می کنید نامگذاری کنید. به عنوان مثال ، می توانید آنها را “عکس تولد” یا “اسناد مالیاتی” بنامید. پس از تصمیم گیری در مورد یک نام ، پوشه مورد نظر Dropbox را برای قرار دادن آنها انتخاب کنید.

به طور پیش فرض ، پوشه ای به نام “پرونده های پرونده” را در پوشه اصلی Dropbox شما ایجاد می کند ، سپس پوشه ای را با نام شما در بالا وارد می کند..

Dropbox_file_ درخواست

پس از انجام آن کارها و کلیک بر روی “بعدی” ، شما به یک جعبه منتقل می شوید که پیوندی را برای شما به اشتراک می گذارد با افرادی که از آنها درخواست اسناد می کنید. می توانید آدرس ایمیل متقاضی را نیز وارد کنید.  

نحوه استفاده از پرونده های درخواست dropbox

افکار نهایی

Dropbox اگر کامپیوتر شما بمیرد می تواند نجات دهنده باشد ، اما ویژگیهای بیشتری را فقط از پشتیبان گیری یا به اشتراک گذاری فایلها در اختیار شما قرار می دهد. این که آیا شما از برنامه رایگان Dropbox خوشحال هستید یا تصمیم دارید که در یکی از ردیف های پرداخت شده آن مشترک شوید – یا حساب Dropbox خود را حذف کنید و از یک رقیب معامله بهتری بگیرید – بستگی به نیاز شما دارد.

امیدوارم این راهنما به شما در درک بهتر Dropbox و ویژگی های آن کمک کرده و نحوه استفاده از آنها را به شما یاد دهد. اگر هنوز به دنبال سرویس پشتیبان گیری مبتنی بر ابر هستید که مناسب شما باشد ، بهترین راهنمای پشتیبان آنلاین ما را بررسی کنید.

به گفته این ، فرصتی وجود دارد که ما هر ویژگی Dropbox را که ممکن است با آن مشکل داشته باشید ، پوشش ندهیم. اگر چیزی وجود دارد که نمی توانید درک کنید و دوست دارید با آن کمک کنید ، در بخش نظرات زیر به ما بگویید.

ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا به سؤالات شما پاسخ داده و این راهنمای Dropbox را به روز کنیم تا در آینده به کاربران با همان موضوعات مشابه کمک کنیم. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map