نحوه همگام سازی بازیهای ذخیره شده رایانه شخصی شما بین رایانه های Dropbox

ژانر بازی مورد علاقه شما چیست؟ مانند Call of Duty ، ورزش هایی مانند FIFA 14 یا معماهایی مانند Brain Age؟ خوب ، مهم نیست که کدام بازی را بیشتر از همه دوست دارید ، آیا تاکنون فهمیده اید که بازی و ذخیره بازی ها بر روی یک کامپیوتر چقدر عالی است و به جای بستگی به تنها یک ، دسترسی به آنها از دیگری را پیدا کنید.?

جالب نیست ، اینگونه نیست?

خوب ، پس خوشحال می شوید که بدانید Dropbox می تواند این کار را به راحتی انجام دهد. می توانید پرونده های بازی را از رایانه در یک حساب ذخیره سازی Dropbox ذخیره کنید و فایل های ذخیره شده را در هر زمان و هر مکان با دوستان خود به اشتراک بگذارید. بیایید بدانیم چگونه

.

فرآیند

با بارگیری یک بازی ، پرونده ها معمولاً در پوشه محلی My Document ذخیره می شوند. ما باید آن فایلهای ذخیره شده را در Dropbox کپی کنیم و سپس پیوندی نمادین ایجاد کنیم که به پوشه ذخیره اصلی ، به Dropbox اشاره می کند. به این ترتیب ، هر زمان که قصد ذخیره بازی را دارید ، به پس اندازهای همگام شده در Dropbox هدایت می شوید.

برای آسان تر کردن این کار ، ما مراحل را برای شفاف سازی در چند مرحله تقسیم کردیم.

مرحله 1: از فایلها نسخه پشتیبان تهیه کنید

اولین کار تهیه نسخه پشتیبان از پس اندازهایی است که قصد دارید همزمان سازی کنید.

این پرونده ها ممکن است مقدار قابل توجهی از زمان بازی را نشان دهند ، بنابراین تهیه نسخه پشتیبان از آن بسیار مهم است و این اولین قدم است.

مرحله 2: Dropbox Client را نصب کنید

نصب Dropbox Client باید قدم بعدی باشد ، زیرا فرآیند همگام سازی را ساده تر می کند.

Dropbox vs Box
Dropbox Desktop Client

با این حال ، قبل از شروع کار ، فضای خالی کافی در دسترس داشته باشید تا این کار هدر نرود.

مرحله 3: پرونده های بازی ذخیره شده را پیدا کنید

دریابید که فایلهای بازی در دستگاه محلی ذخیره شده اند. در حالت ایده آل ، باید آن را در پوشه My Document یا یک پوشه My Games درون آن پیدا کنید ، اما مکان بسته به بازی متفاوت است.

اگر هنوز نمی توانید آن را بفهمید ، سعی کنید روی نماد میانبر بازی کلیک راست کنید و از گزینه های بازشو گزینه Open File Location را انتخاب کنید.

مرحله 4: پوشه های ذخیره شده را به Dropbox منتقل کنید

این بسیار آسان است بیایید بگوییم که پس انداز بازی در پوشه My Games قرار دارد و شما می خواهید آنها را جابجا کنید. اکنون ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به سادگی یک پوشه در Dropbox خود ایجاد کنید و پرونده ها را در آن کپی کنید و این همه موارد است. فایل ها از PC به Dropbox یکپارچه منتقل می شوند.

راه دیگر ، افزودنی Dropbox Folder Sync است.

این کار به انتقال هر پوشه به حساب Dropbox شما کمک می کند و یک پیوند نمادین برای اشاره به آدرس جدید ایجاد می شود. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که آن را نصب کرده و سپس فقط بر روی پوشه ای که قصد دارید روی دستگاه محلی خود منتقل کنید ، راست کلیک کنید ، گزینه “همگام سازی با Dropbox” را انتخاب کنید و همه این موارد است. این کلیه پرونده های ذخیره شده را طی چند ثانیه منتقل می کند.

مرحله 5: همگام سازی در رایانه های شخصی دیگر

شما پرونده های خود را در Dropbox ذخیره کرده اید و اکنون می خواهید آنها را با رایانه های دیگر همگام سازی کنید. بنابراین ، چگونه در مورد آن پیش برویم؟ در اینجا دو راه برای تحقق آن وجود دارد.

پوشه ذخیره اصلی بازی را حذف یا تغییر نام دهید و دستور زیر را به عنوان سرپرست اجرا کنید.

“C: \ کاربران \ نام کاربر \ اسناد \ بازی های من \ نام بازی” “C: \ کاربران \ نام کاربر \ Dropbox \ بازی ذخیره می کند \ نام بازی”

اولین مسیر پرونده باید پوشه ذخیره اصلی بازی باشد و دومین پوشه ذخیره جدید Dropbox. اکنون مطبوعات را وارد کنید ، و پیوندهای نمادین ایجاد می شوند. برای اطمینان از کارکرد آن ، به پوشه اصلی برگردید تا بررسی کنید که آیا میانبر واقعاً ایجاد شده است. این روند را در تمام رایانه هایی که می خواهید همگام سازی کنید ، تکرار کنید..

پنج بدترین ایراد ابر

راه دیگر استفاده از برنامه Dropbox Folder Sync است. آن را روی دستگاه دیگر بارگیری کنید ، بازی را ذخیره کنید و دوباره گزینه “Sync with Dropbox” را مانند قبل انتخاب کنید. این برنامه مشخص خواهد کرد که آیا یک پوشه Dropbox با نام مشابه قبلاً غالب است و تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که اجازه ادغام و زیاد نوشتن.

با این حال ، شما باید اطمینان حاصل کنید که فایلهای ذخیره شده از قبل در این رایانه موجود است ، و باید از آنها در مکانی دیگر تهیه شده و در آن بایستی فایلهای بومی از پوشه حذف شوند. این تضاد صفر با صرفه جویی دراپ باکس را تضمین می کند.

مرحله ششم: تست کنید

این مرحله آخر برای کمک به تأیید صحت کار این روند مهم است. بازی را در یک رایانه شروع کنید ، آن را در هر مکان دلخواه ذخیره کنید ، و سپس سعی کنید آن بازی را در دستگاه دیگر شروع کنید و در صورت موفقیت آمیز بودن ، باید بتوانید جدیدترین فایل ذخیره شده خود را از اولین رایانه بارگیری کنید!

ابزارهای دیگری نیز برای همگام سازی بازیهای ذخیره شده رایانه شخصی شما بین رایانه ها در دسترس است. یکی از آنها که باید از قبل با آن آشنا باشید Steam Cloud است که کاملاً محبوب است. اما ، بر خلاف Dropbox ، از همه نوع بازی ها پشتیبانی نمی کند.

همچنین ، هنگام صرفه جویی در بازی ، Steam Cloud نسخه های قبلی را بازیابی نمی کند ، که می توان با Dropbox به راحتی انجام داد.

نتیجه

Dropbox بسیار قابل اعتماد ، تنظیم آسان است و فوق العاده خوب کار می کند. هنگامی که شخصی به روند انتقال پرونده ها از PC به Dropbox و دسترسی به آنها از چندین ماشین دیگر عادت کرد ، تنظیم این دستگاه در رایانه های اضافی باید بسیار آسان باشد.

آیا شما این روند را هنوز آزمایش کرده اید؟ آیا مراحل دیگری وجود دارد که می خواهید اضافه کنید؟ نظرات و نظرات خود را خیلی سپاسگذارید که بخوانید!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me