DreamHost در مقابل HostGator در سال 2020 با آن مبارزه کنید

DreamHost به راحتی یکی از بهترین خدمات میزبانی وب است که ما مورد بررسی قرار داده ایم. این لیست طولانی از برنامه ها را ارائه می دهد ، هرکدام علاوه بر سرعت عالی ، امنیت عالی و قیمت ارزان ، با قیمت مناسب هماهنگ هستند. از طرف دیگر ، HostGator چند مشکل دارد ، یعنی در بخش های حریم خصوصی و سرعت. 

در این مقایسه DreamHost در مقابل HostGator ، ما می خواهیم ببینیم که چگونه آنها گام به گام جمع می شوند و متغیرهایی را که باعث درخشش آنها و مواردی که باعث غرق شدن آنها می شوند ، جدا می کنند. در پایان می دانید که بهترین گزینه برای میزبانی سایت شما کدام است. گفته می شود ، ما توصیه می کنیم علاوه بر این راهنما ، بررسی DreamHost و بررسی HostGator را نیز مطالعه کنید.

از آنجا که ما بیشتر روی این خدمات میزبانی وب تمرکز خواهیم کرد ، رتبه کلی آنها می تواند تغییر کند. همانطور که در مقایسه DreamHost و SiteGround ما مشاهده می کنید ، گاهی اوقات خدماتی که بهتر از بقیه بازار باشد ، بهتر نیستند در مقایسه با یک.

Setting Up a Fight: DreamHost در مقابل HostGator

برای مقایسه ما ، معیارهای مورد استفاده در بررسی های فردی را ناچیز دنبال می کنیم. “آزاد” کلمه عملی است ، در اینجا ، به عنوان بعد از بررسی های ما دقیقا منجر به خونریزی هشت دور خواهد شد که نه تنها طولانی ، بلکه ناعادلانه است. به جای قرار دادن وزن برابر ، مثلاً انواع میزبان و سرعت ، معیارهای بررسی را متراکم کردیم. 

ما دریافتیم که پنج حوزه مهم هستند: ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، سرعت و امنیت. پشتیبانی نیز مهم است ، اما دیدن بیشتر میزبان وب حداقل از خدمات مناسب و معقول برخوردار است ، معمولاً جای نگرانی نیست. هر دور یک امتیاز دارد و هر کدام از خدمات میزبانی وب سه یا بیشتر از امتیاز را در پایان کسب کنند برنده ما خواهند بود. 

هر دور با برخی از یادداشت ها در مورد انتظارات ما از آن معیارها شروع می شود. به عنوان مثال ، ما در دور دوم به دنبال پشتیبان گیری روزانه در دور یک و یک سیاست بازپرداخت سخاوتمندانه هستیم. در مرحله بعد ، ما در مورد اینکه خدمات به خوبی انتظارات ما برای آن دور را برآورده می کنند ، صحبت خواهیم کرد ، سپس درباره نحوه مقایسه آنها فکر کنید. سرانجام ، ما یک برنده اعلام خواهیم کرد و به یک امتیاز اعطا می کنیم. 

این گفته ، ما توصیه می کنیم که در هر دور بخوانید و نه فقط برندگان را اسکن کنید. بعضی از دورها بسیار نزدیک هستند و ما را وادار می کنند تا در مورد اینکه چه جنبه هایی از نظر ما مهمترین هستند – داوری که لزوماً برای شما صدق نمی کند ، داوری کنیم..

1

امکانات

میزبان وب در چند سال گذشته وقتی صحبت از ویژگی ها می شود ، تکامل یافته اند. اعتبار آگهی رایگان iPage به نظر می رسد کم کم در مقایسه با نرم افزار سرور پیشرفته هاستینجر (بررسی iPage ما و بررسی Hostinger) را بخوانید. در حالی که ما از چیزهای خوب قدردانی می کنیم ، آنها جایگزینی مناسب برای آنچه که ما ویژگی های اساسی را در نظر می گیریم نیست. 

این ویژگی ها باید در انجام سه کار به شما کمک کنند: ساخت ، بهینه سازی و امنیت سایت خود. حداقل باید در هر منطقه یک ویژگی وجود داشته باشد. به عنوان مثال ، یک سرویس محکم در این دور یک سازنده وب سایت ، حافظه داخلی داخلی و پشتیبان گیری روزانه را ارائه می دهد. ما می خواهیم مقایسه کنیم که DreamHost و HostGator هنگام ارائه ویژگی ها ، و همچنین وقتی این ویژگی ها را در ترکیب ارائه می دهند مقایسه خواهیم کرد.

DreamHost

DreamHost طیف عالی از ویژگی هایی را ارائه می دهد که مستقیماً در سه زمینه ذکر شده در بالا جای می گیرند. ما در مورد یک دقیقه در مورد ساختمان صحبت خواهیم کرد ، اما برای بهینه سازی ، شما می توانید حافظه کامل SSD و حافظه پنهان در انواع خاصی از هاستینگ داشته باشید ، و برای اطمینان ، از پشتیبان گیری روزانه و مجوز SSL / TLS رایگان برخوردار هستید.. 

در حالی که برنامه های مشترک هنوز ویژگی های زیادی را به نمایش می گذارد ، برنامه های وردپرس بیشتر از همه برجسته هستند. DreamHost با برنامه های DreamPress خود را به بهترین میزبان وب ما برای راهنمای WordPress تبدیل کرد – راه حل های مدیریت شده WordPress را که در یک محیط ابری ساخته شده است (بررسی MDDHosting ما را برای یک میزبان دیگر متمرکز روی ابر بخوانید). 

برنامه های DreamPress با تمام ویژگی های ذکر شده و همچنین CDN نامحدود ، مرحله بندی یک وردپرس ، بروزرسانی های مدیریت شده وردپرس و نسخه پرداخت شده Jetpack همراه است که یک افزونه اساسی وردپرس است (همانطور که می توانید در راهنمای مبتدی ما برای استفاده WordPress). 

برای کسانی که با وردپرس ناآشنا هستند ، می توانید از Remixer استفاده کنید ، که سازنده وب سایت داخلی DreamHost است. در حالی که کاملاً با بهترین سازندگان وب سایت ما مطابقت ندارد ، Remixer یک پیشنهاد عالی است ، با یک رابط به سبک بلوک که به Webnode شباهت دارد (متن بررسی Webnode ما را بخوانید). انتخاب موضوع نیز جامد است.

dreamhost-review-remixer

با این حال ، Remixer نسبت به دیگر سازندگان وب سایت یک مزیت منحصر به فرد دارد. برای طراحی وب سایت خود می توانید از انتخاب تم عالی و رابط کشیدن و رها کردن آسان استفاده کنید ، اما می توانید آن وب سایت را که به پایان رسیده است به وردپرس نیز صادر کنید. اگر می خواهید قابلیت انعطاف پذیری وردپرس را داشته باشید اما به استخدام یک توسعه دهنده یا خرید یک موضوع دقت نکنید ، Remixer یکی از معدود راه هایی است که می توانید انگشتان پا را در هر دو جهان فرو کنید.. 

میزبان

HostGator به همان اندازه ویژگی های DreamHost را دارد ، اما دامنه برنامه ها را در بر نمی گیرد. HostGator ، به جای شکستن ردیف های میزبانی بر اساس عملکرد ، بیشتر آنها را بر اساس ویژگی هایی که به دست می آورید ، خراب می کند ، این یک عمل تاریخ دار است که ما از خدماتی مانند Bluehost دیده ایم (مطالعه Bluehost ما را بخوانید).

مانند iPage و JustHost (بررسی JustHost ما را بخوانید) ، HostGator از کمبود امکانات با اعتبار تبلیغ رایگان و نصب چند کلیک یکبار فاصله می گیرد. ما شکایت نمی کنیم ، اما این ویژگی ها واقعاً در این مرحله نیستند – آنها انتظارات دارند. چیزی که فاقد آن است ، ذخیره سازی SSD در برنامه ها ، و همچنین پشتیبان گیری و ذخیره سازی روزانه ، که در برنامه های وردپرس ارائه می شوند.

امکاناتی که با برنامه شما درنظر گرفته نشده است در بازار موجود است ، و اگرچه ما از یک فروشگاه یکپارچه برای ، خوب خرید ، قدردانی می کنیم ، ما دوست داریم که اکثر ویژگی های آن از دروازه خارج شود. 

میزبان-بررسی-بازار

جایی که HostGator می درخشد در بخش ساختمان است. شما دو سازنده وب سایت در اختیار دارید ، اگرچه یکی از آنها کاملاً برتر است. اولین سازنده وب سایت داخلی HostGator است که (همانطور که می توانید در بررسی Gator ما بخوانید) چندان چشمگیر نیست. 

همچنین می توانید از Weebly برای ساخت سایت خود استفاده کنید. همانطور که در بررسی Weebly ما می بینید ، این یک برنامه درج کامل برای هر بسته میزبانی ، مناسب با رابط بدون مزخرف ، انتخاب فوق العاده ای از تم ها و ادغام های شخص ثالث است. HostGator بسته “اتصال” را فراهم می کند ، که به شما امکان می دهد از نسخه رایگان Weebly با دامنه خود استفاده کنید. 

دور یک افکار

این دور به ویژگی های موجود نمی رسد ، بلکه در آنجا به آن ویژگی ها می آید. DreamHost ملزومات اصلی برنامه ها را فراهم می کند و با افزایش قیمت ، بر آنها پایه گذاری می شود. از طرف دیگر ، HostGator ، به سختی چیزی در سطح پایین به شما می دهد ، وادار می کند که برای به دست آوردن یک لیست کاملاً گرد از ویژگی ها ، به یک بسته پر هزینه بپردازید..

دور: ویژگی های نقطه برای DreamHost

آرم DreamHost
لوگوی میزبان

2

قیمت

قیمت گذاری یک موضوع پیچیده برای میزبان وب است. در حالی که استثنائات وجود دارد (1 مورد ما را بخوانید)&1 بررسی IONOS برای یکی از آنها) ، بیشتر سرویس ها تا زمان پرداخت صبر کنید تا نرخی را که پرداخت می کنید مشخص شود. آنچه به عنوان بسته تبلیغ می شود که چند دلار در هر ماه هزینه می کند ، معمولاً هنگام وارد کردن اطلاعات پرداخت خود ، بیش از 100 دلار است. به این دلیل است که برای به دست آوردن نرخ مناسب باید چندین سال میزبانی خریداری کنید. 

در این دور ، ما در حال بررسی نرخ DreamHost و HostGator هستیم ، اما همچنین این میزان در کل روند پرداخت چقدر واضح است. علاوه بر این ، ما می خواهیم مدت زمان موجود برنامه ها و ضمانت برگشت پول را با یکدیگر مقایسه کنیم.

DreamHost

DreamHost در سراسر تابلو ارزان است ، اگرچه ممکن است در ابتدا به این شکل ظاهر نشود. در مقایسه با خدمتی مانند Hosting24 ، میزان DreamHost بالاتر است (بررسی Hosting24 ما را بخوانید). پس از تمدید ، DreamHost ارزان تر از اکثر رقابت ها است و در طول مدت انعطاف پذیری به شما می دهد. اگر به دنبال میزبانی وب ارزان هستید ، DreamHost یک شرط مطمئن است. 

برنامه های اشتراکی بسیار چشمگیر است ، با DreamHost نرخ مقدماتی کمتر از 3 دلار در ماه برای یک سال یا سه سال و نرخ 6 دلار در هر ماه پس از تمدید ارائه می دهد. این نرخ تجدید برای برنامه ماهانه نیز اعمال می شود ، که DreamHost خوشبختانه بدون مجازات ارائه می دهد (بررسی Arvixe ما را برای نمونه ای از میزبان که کاربران ماهانه را مجازات می کند بخوانید). 

برنامه های DreamPress گران تر است ، اما هنوز هم کمی ارزان تر از Kinsta با مجموعه ویژگی های مشابه (بررسی Kinsta ما را بخوانید). گفته می شود ، اگر نمی توانید نقطه قیمتی 20 تا 30 دلار را تغییر دهید ، SiteGround یک گزینه عالی برای بودجه است (بررسی SiteGround ما را بخوانید).

اما ، آنچه DreamHost را بیشتر از هم جدا می کند ، ضمانت برگشت پول آن است. شما 97 روز کامل دارید تا فکر خود را تغییر دهید ، که فقط با تضمین برگشت پول در هر زمان توسط A2 Hosting قابل مقایسه است (بررسی میزبانی A2 ما را بخوانید). ضمانت DreamHost صرف نظر از مدت زمان نیز اعمال می شود. این بدان معناست که اگر تصمیم به خرید یک برنامه ماهانه دارید ، هنوز سه ماه دیگر شمال دارید تا بتوانید تمام پول خود را پس بگیرید. 

میزبان

مقایسه جدول قیمت گذاری HostGator با نشانگرهای DreamHost نشان می دهد که خدمات در هنگام رسیدن به نرخ ، مشابه هستند. برنامه های اشتراکی تقریباً از همان نقطه قیمت شروع می شوند و برنامه های وردپرس حتی با HostGator حتی ارزان تر هستند. با این حال ، به نظر می رسد فریبنده است ، و اینجا کاملاً صادق است. 

قیمت های ذکر شده در وب سایت HostGator تنها درصورتی معتبر است که سه سال میزبانی پیشفرض خریداری کنید. با این حال ، HostGator همچنین برنامه های یک و دو ساله و همچنین مدت یک ، سه و شش ماهه ارائه می دهد. هرچه مدت زمان شما کوتاه تر باشد ، نرخ ماهیانه گران تر می شود.

برنامه های یک ، سه و شش ماهه نرخ نوسازی را شارژ می کنند که برای ارزان ترین برنامه مشترک 11 دلار است. HostGator ممکن است بخش اولیه خوبی را برای شما بگذارد ، اما شما در دراز مدت آن را جبران می کنید. علاوه بر این ، برای به دست آوردن تخفیف ، باید میزبان زیادی خریداری کنید ، یعنی هزینه های قابل توجهی در پیش رو دارید. 

خوشبختانه ، ضمانت برگشت پول بد نیست. HostGator 45 روز برای بازپرداخت پیشنهاد می کند که بیشتر از بیشتر میزبان ها است. حتی با این وجود ، کمتر از DreamHost و InMotion Hosting است ، آخرین روز 90 روز کامل به شما می دهد (بررسی بررسی میزبانی InMotion ما را بخوانید).

دور دو فکر

مانند دور یک ، این یکی کاملاً واضح است. HostGator با تمدید گران تر می شود و شما را مجبور می کند چندین سال میزبانی را خریداری کنید تا نرخ مناسبی کسب کنید. DreamHost یک طرح قیمت گذاری ساده دارد که تقریباً نیمی از هزینه آن را تمدید می کند و انعطاف پذیری به شما می دهد که مدت زمان آن بدون مجازات باشد.

دور: امتیاز قیمت برای DreamHost

آرم DreamHost
لوگوی میزبان

3

راحتی در استفاده

با تمام بررسی های میزبانی وب ، ما یک طرح ناشناس را خریداری می کنیم تا بتوانیم آن را همانطور که می خواهید تجربه کنیم. این کار با فرود در سایت ، مرور در لیست برنامه های موجود ، انتخاب یک و تکمیل پرداخت صورت می گیرد. در این دور ، ما می خواهیم ببینیم که خرید یک طرح و راه اندازی وب سایت با DreamHost و HostGator چقدر آسان است.

DreamHost

DreamHost یافتن و انتخاب یک طرح را ساده می کند. این وب سایت مدرن و بصری است و در هر صفحه محصول ضوابطی برای مشاهده نرخ ماهانه و سالانه ارائه می دهد. هنگامی که شما یک نقشه را انتخاب کردید ، سایت شما را به روند پرداخت شخص ثالث می برد که پرداخت چند مرحله ای Namecheap را شرم می کند (بررسی Namecheap ما را بخوانید). 

روند پرداخت شما را با افزودنیها یا خدمات اضافی ، بمباران نمی کند. این مدت زمان مورد نظر برای خرید را می پرسد و چیز کمی دیگر ، و باعث می شود کل روند بی دردسر باشد. پس از اتمام پرداخت ، مستقیماً به صفحه ایجاد گذرواژه بروید ، که بهتر از ارسال نامه الکترونیکی با اعتبار ورود به سیستم است (برای یادگیری دلیل) مطالعه LunarPages ما را بخوانید.. 

در آخر ، می توانید وارد شوید DreamHost از یک صفحه کنترل اختصاصی استفاده می کند که حساب و مدیریت وب سایت را در یک مکان واحد ترکیب می کند. گفته می شود ، فاقد ظرافت صفحه های کنترل است که با Pagely و Kinsta دیده می شود. صفحه کنترل DreamHost شباهت بیشتری به Midfase دارد و کلیه خدمات موجود را از طریق فهرست سمت چپ نشان می دهد (بررسی Midphase ما را بخوانید).

panelh dreamhost-review-control

به جای اینکه فقط روی خدمتی که خریداری کرده اید متمرکز شوید ، DreamHost دارای زبانه هایی برای هر خدمتی است که ارائه می دهد. در پشت خدماتی که خودتان ندارید تبلیغاتی برای خرید آنهاست که منجر به یک رابط نفخ می شود. این گفته ، ما دوست داریم همه چیز را زیر یک سقف داشته باشیم ، بنابراین مقصر DreamHost کار سختی است.

میزبان

HostGator در هنگام پرداخت برخی موارد ارائه می دهد ، زیرا پرداخت سخت نیست ، بلکه باید هوشیار باشید که برای اشتراک خود هزینه اضافی پرداخت نکنید. همانطور که در دور دوم ذکر شد ، میزبان برای سه سال نرخی را به شما می دهد. علاوه بر این ، آن را انتخاب کنید چندین افزودنی در هنگام پرداخت ، که آزار دهنده است. 

پس از اتمام پرداخت ، HostGator چندین ایمیل برای شما ارسال می کند که یکی از آنها اعتبار ورود به سیستم را در اختیار شما قرار می دهد. این روش تحویل برخی موارد را مطرح می کند. اگر مشتری نتواند ارتباط رمزگذاری شده داشته باشد ، ایمیل به یک اتصال نا امن وارد می شود ، به این معنی که یک حمله حضوری می تواند جزئیات کثیف حساب شما را افشا کند. بعلاوه گذرواژه ای که برای ما ارسال شده کار نمی کند. 

با این حال ، به محض فرود در داشبورد ، این خطاها را به سرعت فراموش خواهید کرد. HostGator از cPanel اصلاح شده ای استفاده می کند که شایسته بهترین هاستینگ وب ما با راهنمای cPanel است ، ترکیب حساب و مدیریت میزبانی را زیر یک سقف واحد به شکلی حتی متمایز از DreamHost.

hostgator-review-cpanel

می توانید برای خرید خدمات اضافی به بازار بروید ، با استفاده از نوار سمت چپ به پشتیبانی پشتیبانی کرده و دامنه های خود را از همان صفحه مدیریت کنید. اگر می خواهید جزئیات را حفر کنید ، HostGator نسخه کاملی از cPanel را در اختیار شما قرار می دهد. داشبورد HostGator مانند نسخه دوم DreamHost است. دقیق تر ، قدرتمندتر و بهینه تر است.

دور سه فکر

DreamHost یک فرایند پرداخت مستقیم دارد ، در حالی که HostGator شما را با انتخاب یک مدت زمان و برخی از افزودنیها ، روی پاهای شما نگه می دارد. به گفته این ، کنترل پنل در اینجا قابل توجه تر است. آنها بسیار شبیه به هم هستند ، به طور کلی ، اما حس HostGator احساس تصفیه بیشتری دارد ، که کافی است آن را برای اولین بار در هیئت مدیره قرار دهید.

دور: سهولت استفاده از نقطه برای HostGator

آرم DreamHost
لوگوی میزبان

4

سرعت و Uptime

ما سرعت و زمان به کار گیری را با استفاده از دو ابزار اندازه گیری می کنیم: تست سرعت پینگدوم و بارگذاری ضربه. برای اطمینان از یک سطح بازی در طول آزمایشات ، ما سایتی را با استفاده از ارزان ترین برنامه اشتراکی راه اندازی می کنیم و یک نسخه خالی از وردپرس را نصب می کنیم. از این طریق می توانیم متغیرها را از بین ببریم و عملکرد میزبان وب را به تنهایی جدا کنیم.

DreamHost

DreamHost در تست سرعت ما عملکرد خوبی داشت ، اگرچه ما میزبان های سریع تری دیده ایم. این امتیاز از 100 از 100 از Pingdom ، نشان می دهد که میزان دخالت خوبی از میزبان وب در سرعت بارگذاری دارد. در مقایسه ، Bluehost 94 از 100 را به ثمر رساند ، و A2 هاستینگ و SiteGround 96 امتیاز کسب کردند. 

dreamhost-review-speed-test

با استفاده از نمودار بالا ، می توانیم ببینیم که بیشتر زمان بار – که فقط طولانی تر از یک ثانیه بود – ناشی از متری “انتظار” بود. این بدان معناست که مرورگر منتظر دریافت داده از سرور است. با توجه به ارزان ترین برنامه اشتراکی ، حافظه پنهان موجود در برنامه های DreamPress را شامل نمی شود ، این محتمل ترین مقصر است.

تأثیر بار نتایج بهتری داشت. ما از این ابزار برای استرس سرور استفاده می کنیم و در مدت پنج دقیقه 50 کاربر مجازی را ارسال می کنیم. در این مدت زمان پاسخگویی هر کاربر و همچنین هرگونه درخواست غیرقابل اجرا را یادداشت می کنیم. DreamHost از ناسازگاری سطح مطلوبی برخوردار بود ، اگرچه از عملکرد وحشتناکی که در بررسی GreenGeeks به آن اشاره کردیم فاصله داشت.. 

dreamhost-review-load-band

در حین آزمایش ، 100 درصد زمان بیدار داشتیم. DreamHost اگر شما هرگونه خرابی را تحت پوشش خود قرار داده اید ، پوشش داده است. برخلاف بیشتر میزبانهای وب که قول 99.9 درصد به روز رسانی دارند ، DreamHost دارای 100 درصد ضمانت به موقع است. به ازای هر ساعت سایت شما خراب است ، برای یک روز میزبانی اعتبار می گیرید. با این حال ، این حداکثر حداکثر 10 درصد از دوره میزبانی بعدی شما است ، به این معنی که فقط سه ساعت اول را تحت پوشش قرار می دهد.

میزبان

HostGator بدترین عملکردی است که ما از طریق Pingdom اجرا کرده ایم. این امتیاز 83 از 100 را کسب کرده است که بیشتر از تفاوت در ابتدا از DreamHost است. سایت ما هیچ مطلبی در این زمینه ندارد ، بنابراین 17 امتیاز از امتیاز عالی نشان می دهد که بهینه سازی هایی وجود دارد که HostGator از آنها استفاده نمی کند. 

میزبان-بررسی-تست سرعت

در نمودار می بینیم که زمان انتظار نسبتاً کم بود ، هرچند. مسئله بزرگتر این است که HostGator درخواست های بیشتری داشت ، احتمالاً برای صفحات “به زودی” و موارد مشابه. HostGator تعدادی از این درخواستها را نیز مسدود کرد ، به این معنی که آنها بدون هیچ مشکلی در سرور شبکه غیرضروری خوردند. 

در حالی که DreamHost در طول تست Load Impact از ناسازگاری مناسبی برخوردار است ، HostGator حتی موارد بیشتری داشت. خوشبختانه ، تمام درخواستهای ما این کار را انجام دادند ، اما با افزایش بار کاربر ، تعدادی سنبله وجود داشت.

میزبان-بار-ضربه

در مورد آپدیت ، میزبان بهتر از اکثر خدمات است. 99.9 درصد ضمانت به موقع وجود دارد که – برخلاف خواهر و برادر ، HostMonster – به معنای چیزی است (بررسی HostMonster ما را بخوانید). اگر سایت شما تا به حال کمتر از 99.9 درصد به موقع سقوط کند ، یک ماه میزبانی رایگان دریافت خواهید کرد. گفته می شود ، این ضمانت فقط برای برنامه های مشترک و نمایندگی فروش اعمال می شود.

دور چهار اندیشه

با شماره ، DreamHost این میز را با HostGator پاک کرد. این کار نه تنها هنگام ارسال یک کاربر واحد به سایت بهتر عمل می کرد بلکه باعث می شد بار 50 بازدید کننده بهتر شود. به گفته این ، HostGator دارای ضمانت حداکثر بروز رسانی است. در حالی که برای کسب پیروزی در این دوره کافی نیست ، باید مورد توجه قرار گیرد.

Round: Speed ​​و Uptime Point برای DreamHost

آرم DreamHost
لوگوی میزبان

5

امنیت و حریم خصوصی

در حالی که دورهای برگشت و عقب دیگری را پشت سر گذاشته ایم ، این یک مسابقه به همان سادگی ساده است که می آیند. گروه بین المللی استقامتی (EIG) صاحب HostGator است ، که (همانطور که می توانید در بررسی Site5 ما بخوانید) برای امنیت و حفظ حریم خصوصی بسیار ضعیف است. از طرف دیگر DreamHost ، وقف روشنی نسبت به داده های شما که تقریباً در هیچ جای دیگر دیده نمی شود ، حفظ می کند.

DreamHost

DreamHost تمام ابزارهای مورد نیاز خود را برای تأمین امنیت سایت خود در اختیار شما قرار می دهد. شما به طور خودکار با مجوز SSL / TLS رایگان ، پشتیبان گیری روزانه ، ادغام Cloudflare و فایروال برنامه وب محافظت می شوید. علاوه بر این ، DreamHost این ویژگی های امنیتی را در تمام برنامه ها شامل می شود ، این بدان معناست که شما مهم نیست که هزینه ای را که پرداخت می کنید محافظت می کنید. 

تنها چیزی که در آن گنجانده نشده است ، ابزار حذف نرم افزارهای مخرب است ، اگرچه DreamHost با 3 دلار در ماه DreamShield را ارائه می دهد. DreamShield هفتگی سایت شما را برای بدافزار اسکن می کند و به طور خودکار هر چیزی را که می یابد تمیز می کند. با توجه به اینکه بیشتر ابزارهای مخرب با این قیمت سایت شما را اسکن می کنند ، DreamShield چشمگیر است. 

هرچند که چشمگیر است ، اما هیچ چیز در مقایسه با ارادت DreamHost به حریم شخصی کاربران نیست. هر دامنه حریم خصوصی دامنه را به صورت رایگان فراهم می کند ، و اطلاعاتی را که شما باید برای ثبت اطلاعات WHOIS وارد کنید با اطلاعات DreamHost جایگزین می کند. فقط تعداد معدودی از خدمات دیگر وجود دارند که شامل این سطح از محافظت از حریم خصوصی هستند ، WestHost یکی از آنهاست (بررسی WestHost ما را بخوانید).

سیاست حفظ حریم خصوصی کاملاً محکم است ، اما درگیری DreamHost با وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) بیش از این صحبت می کند. در سال 2017 ، DreamHost از سایتی که میزبان آن بود و 1.3 میلیون آدرس IP که از آن بازدید کردند دفاع کرد. درگیری با وزارت امور خارجه همه راه را به دادگاه عالی واشنگتن D.C منتقل كرد. در پایان ، دادگاه دریافت که دولت “حق ندارد از طریق اطلاعات موجود در وب سایت DreamHost خشمگین شود.”

میزبان

همانطور که در ابتدای دور ذکر شد ، EIG صاحب HostGator است. به جای داشتن سیاست حفظ حریم خصوصی خود ، همه مارک های 80 یا بیشتر EIG از یک خط مشی رازداری جمعی استفاده می کنند ، که به منزله اجازه صریح داده های شما و فروش آن به تبلیغ کنندگان را می دهد.. 

لیست شرکای تبلیغاتی شامل خدمات وب آمازون ، WPBeginner ، Yahoo ، Bing ، Google Ads ، Facebook ، Twitter و بسیاری موارد دیگر است. EIG بطور غیرمجاز همه چیز را در مورد شما جمع می کند و آن را برای سود می فروشد. حریم خصوصی دامنه HostGator ، با کمال تعجب ، 15 دلار در سال هزینه می کند. 

خوشبختانه ویژگی های امنیتی بهتر است. HostGator از پشتیبان گیری روزانه از طریق cPanel در برنامه های مشترک و از طریق CodeGuard در برنامه های گران تر ، شامل می شود. با این حال ، این سایت حتی SiteLock را هم شامل نمی شود – نسخه “lite” – شرم آور است. خوشبختانه ، شما هنوز یک گواهی SSL / TLS رایگان دریافت می کنید. 

یکی از ویژگی های کلیدی که وجود ندارد ، یک دیوار آتش برنامه کاربردی وب است. این ویژگی در بسته SiteLock هر ماه 40 دلار درج شده است. برخی از این ویژگی ها در برنامه های گرانقیمتی مانند دامنه وردپرس نشان داده شده است ، اما باید تعداد زیادی از آنها را بپذیرد.

دور پنج افکار

قبل از اینکه یک کلمه بنویسیم ، این دور تصمیم گرفته شد ، نه به این دلیل که می خواهیم HostGator از بین برود ، بلکه به این دلیل می دانیم که مارک های EIG چقدر طراحی شده اند. DreamHost هنگام امنیت و حفظ حریم شخصی باورنکردنی است ، به اندازه کافی که می تواند هر میزبان را مورد ضرب و شتم قرار دهد. در این حالت ، با یک مایل برنده می شود. 

دور: نقطه امنیت و حفظ حریم خصوصی برای DreamHost

آرم DreamHost
لوگوی میزبان

6

افکار نهایی

DreamHost تخته را جارو كرد و در سهولت استفاده کمی عقب افتاد. به گفته این ، این فقط کوتاه آمد زیرا صفحه کنترل HostGator بسیار خوب است ، نه به این دلیل که صفحه کنترل DreamHost بد است. به طور کلی ، DreamHost یکی از بهترین خدمات میزبانی وب در اطراف است ، و ما خوشحالیم که این قهرمان را اعلام کردیم. 

برنده: DreamHost

در حالی که HostGator یکی از مارک های بهتر EIG در اطراف است ، تقریباً در همه حساب ها مساوی است. همه چیز دارای احتیاطی است که با توجه به اینکه قیمت بالاتر از اکثر میزبان ها است ، حتی بدتر هم می شود. اگر از DreamHost راضی نیستید ، توصیه می کنیم قبل از خرید طرحی با HostGator بایگانی میزبان وب خود را بررسی کنید. 

آیا فکر می کنید DreamHost گزینه بهتری نیز هست؟ اگر نه ، چرا؟ نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me