بهترین نرم افزار ساخت برنامه – Como Vs. Appy Pie Vs. باربر خوب

تهیه برنامه ها راهی ایده آل برای پول درآوردن افرادی است که از تلفن های هوشمند و تبلت استفاده می کنند ، نه تنها به جستجوی اطلاعات بلکه در خرید ، بلیط فروشی و تقریباً هر کاری دیگر که می توان تصور کرد..

ساخت یک برنامه شخصی یا مشاغل کوچک از طریق یک توسعه دهنده به احتمال زیاد یک بازو و پا هزینه دارد. یک راه حل جایگزین عالی این است که خودتان را با یک سازنده برنامه درست کنید ، که نه تنها به راحتی در دسترس نیست بلکه قابل استفاده نیز آسان است.

اما بهترین سازنده برنامه در آنجا کدام است؟ در این مقاله ، من بهترین نرم افزارهای ساخت برنامه برای ایجاد برنامه های شخصی یا تجاری برای اندروید و iOS را مقایسه خواهم کرد ، بدون نیاز به مهارت جدی در برنامه نویسی.

هدف در اینجا این است که شما را قادر سازید یک سازنده برنامه را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای توسعه شما باشد.

فهرست مطالب:

معیارهای انتخاب نرم افزار برنامه نویسی

اول از همه ، بیایید لیستی از مهمترین مواردی را که باید هنگام انتخاب بهترین سازنده برنامه جستجو کنید ، تهیه کنیم. من معیارها را در این لیست بر اساس تجربه شخصی در ساخت برنامه ها انتخاب کرده ام.

1. سهولت استفاده

هنگام جستجوی نرم افزار برنامه نویسی ، به یکی از آنها نیاز دارید که ارزان و قابل استفاده باشد. سازنده برنامه ای که تمام ابزارها یا ویژگی های لازم را در داشبورد خود ارائه می دهد ، موظف به ایجاد یک فرآیند ایجاد فوق العاده آسان است.

نرم افزاری که برای انجام کارهای اساسی از قبیل بارگذاری یک آرم یا پیوند به Google Analytics به تحقیقات زیادی نیاز دارد ، برای افراد معمولی فایده ای ندارد..

شما به یک سازنده برنامه نیاز دارید که می تواند با سهولت و بدون اطلاع از آن استفاده شود ، یا باید کد زیادی یاد بگیرید.

2. قالب ها و قابلیت ها

بیشتر قالب های موجود در سازندگان برنامه انواع عملکردهای داخلی را دارند.

با این وجود ، مهم نیست که هنگام انتخاب کسی که مناسب شما باشد ، عجله نکنید ، زیرا ابتدا لازم است تمام الگوهای موجود را طی کنید.

ایده این است که یک الگوی خوش ظاهر را انتخاب کنید که بسیاری از کارکردهای اصلی و پیشرفته را برآورده می کند ، بدون اینکه بخواهید وقت خود را صرف جاسازی آن ویژگی ها کنید.

حتی اگر در حال حاضر فقط برخی از ویژگی های اساسی مورد نیاز است ، بازی طولانی مدت را در خاطر داشته باشید و عملکردهای پیشرفته موجود در هنگام انتخاب خود را بررسی کنید.

همچنین بسیار مهم است که به بررسی مشتری از ابزاری که مورد نظر خود قرار می دهید نگاه کنید ، نه تنها ویژگی های آن بلکه تأیید آنها در طی یک آزمایش رایگان هرگز صدمه نمی بیند ،.

3. در دسترس بودن کراس پلت فرم

این که آیا شما قصد ایجاد یک برنامه را برای:

اندروید

iOS 

پنجره ها

منطقی است که به دنبال ایجاد کننده برنامه بروید که به ساخت انواع برنامه کمک خواهد کرد. شما نمی خواهید به پایان برسد یک برنامه برای Android ایجاد کنید ، فقط بدانید که چند ماه بعد مخاطبان شما تعداد زیادی از کاربران iOS دارند.

در این حالت ، ارسال برنامه که قبلاً ساخته شده است هزینه و زمان زیادی خواهد داشت.

با شروع متقابل از ابتدا ، از سردردهای زیادی می توان جلوگیری کرد.

4. ادغام CMS

داشتن یک سیستم مدیریت محتوا یکپارچه از get-go به این معنی است که شما همیشه قادر خواهید بود به سرعت و به راحتی اطلاعات را در برخی سیستم عامل ها بارگذاری کنید.

زود هنگام ، یک CRM را انتخاب کنید که راحت باشید و مطمئن شوید که سازنده برنامه شما می تواند از آن استفاده کند.

5. پشتیبانی CRM

ممکن است به محض پخش برنامه ، کار یک ابزار توسعه تمام نشده باشد.

در حقیقت ، چالش واقعی بعد از آن شروع می شود ، زیرا کاربران بیشتری استفاده از برنامه شما را شروع می کنند و آنها را برای حفظ آنها حفظ می کنند ، باید بهبود تجربه کاربر را ادامه دهید.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری در اینجا مفید است ، آنها امکان جمع آوری داده های مربوط به نحوه استفاده مشتریان از برنامه را در زمان واقعی فراهم می کنند. این داده ها می توانند به برنامه ریزی استراتژی ها و بهبود تجربه کاربر برنامه کمک کنند. داشتن پشتیبانی برنامه ساز شما از CRM بسیار مهم است.

6. ویژگی های رسانه های اجتماعی

در عصر فیس بوک و توییتر ، همه نرم افزارهای توسعه باید یکپارچه سازی رسانه های اجتماعی را ارائه دهند تا به مخاطبان گسترده دسترسی پیدا کنند.

به دنبال سازندگان برنامه بروید که کاربران را با اعلان های فشرده به روز می کنند و تعامل آنها با برنامه را از طریق برنامه های وفاداری یا مسابقات افزایش می دهند. چنین ویژگی های جذب کاربر باعث افزایش تعداد بارگیری های یک برنامه و حفظ مشتریان موجود می شود.

از این گذشته ، شما نمی خواهید برنامه ای داشته باشید که در وهله اول هشدار “حافظه کامل” حذف شود.

مقایسه بهترین سازندگان برنامه

من با ایجاد چندین برنامه کاربردی خودم ، با استفاده از چندین برنامه طراحی مختلف و بر اساس تجربه شخصی ، سه مورد را انتخاب کردم که پاسخگوی نیاز اکثر افراد باشد.

آن ها هستند:

کومو

پای پای 

باربر خوب

هر کدام اشکال و مزایای خود را دارند و من اینها را در جدول زیر وارد کرده ام.

مزایا و معایب:

برنامه سازسکوهای پشتیبانی شدهبازاریابی ایمیلیویرایشگر کد منبععضویت رایگان?واردات خودکار سایت
کوموAndroid ، iOS
پای پایAndroid ، iOS ، Windows ، Blackberry ، Amazon Fire
باربر خوبAndroid ، iOSمحاکمه 30 روزه

برنامه های قیمت گذاری:

برنامه سازطرح اولیهبرنامه واسطبرنامه پیشرفته
کوموماهانه 57 دلار ، اگر سالانه کمتر پرداخت شودN / AN / A
پای پای15 دلار در ماه30 دلار در هر ماه50 دلار در ماه
باربر خوب16 دلار در ماه32 دلار در هر ماه48 دلار در هر ماه

اکنون که یک بررسی اجمالی داریم ، اجازه دهید نگاهی دقیق تر به این سه سازنده برنامه بیندازیم.

1. کومو

Como یکی از مشهورترین سازندگان برنامه DIY است ، زیرا ساختن یک برنامه با این ابزار بسیار آسان است. پس از شروع برنامه ، فقط نوع برنامه مورد نظر برای ایجاد را انتخاب کنید و Como سپس یک الگوی اصلی متناسب با نوع برنامه انتخابی ارائه می دهد.

پس از آماده شدن قالب ، می توانید با اضافه کردن صفحات جدید با محتوای اضافی (عکس ، نقشه و موارد دیگر) ، ویرایش موضوع هر صفحه ، بارگذاری یک موضوع یا حتی انتخاب هر یک از مضامین موجود ، آن را سفارشی کنید..

شما حتی می توانید برنامه را بدون داشتن وب سایت آماده کنید.

علاوه بر این ، می توان برخی از ویژگی های Como را با برنامه عضویت رایگان آن امتحان کرد.

این سرویس پنج بارگیری برنامه را در اختیار شما قرار می دهد و به 50 نفر امکان استفاده از آن را در هر ماه می دهد. از طریق محاکمه ، به کاربران اجازه داده می شود ویژگی های مختلف Como را امتحان کنند و به رابط کاربری آن عادت کنند.

بسیاری از ویژگی های Como ، مانند:

اطلاعیه های فشار جغرافیایی هدفمند

کارت های وفاداری

کوپن های اختصاصی

گزینه های تجارت الکترونیکی

بر افزایش فروش ، وفاداری و درگیری کاربر متمرکز شوید. سازنده برنامه Como حتی تجزیه و تحلیل پیشرفته ای را ارائه می دهد تا یاد بگیرد کدام یک از ویژگی های برنامه شما بهترین کار را انجام می دهد.

برای به دست آوردن همه ویژگی ها ، می توانید بسته های پرداخت شده Como را که از 57 دلار در ماه شروع می شود ، یا در صورت پرداخت سالانه ، 48 دلار در هر ماه ، انتخاب کنید. حتی می توانید تیم Como را برای توسعه یک بار برنامه با قیمت ثابت استخدام کنید.

نقاط قوت Como & نقاط ضعف:

   

2. پای پای

Appy Pie به دلیل توانایی ایجاد برنامه های تلفن همراه برای انواع مختلف سیستم عامل مانند این موارد در این لیست قرار دارد.

اندروید

iOS

پنجره ها

توت سیاه

آمازون آتش

همچنین برای طیف گسترده ای از صنایع الگوهای ارائه می دهد.

مانند Como ، Appy Pie نیز قابل استفاده است و همه گزینه ها در داشبورد شما موجود است. همچنین کاربران را به شروع مشاغل توسعه برنامه شخصی خود ترغیب می کند و حتی از طریق میزبانی وب آمازون درایو نیز پشتیبانی می کند.

همچنین ، اگر تصمیم به ایجاد برنامه ندارید ، تیم Appy Pie می تواند برای شما یک بار هزینه را برای شما بسازد.

طرح قیمت گذاری Appy Pie جامع و کمی ارزان تر از مدل Como است ، اگرچه لازم به ذکر است که آنها گزینه های ساخت برنامه کمتری را ارائه می دهند.

نقاط ضعف پای Appy & نقاط ضعف:

   

3. باربر خوب

بزرگترین نقطه فروش باربر ، بیش از 70 مضمون ارائه آن برای ساخت برنامه است.

اگر ایجاد بصری جذاب ترین برنامه ممکن است مهم باشد ، این ممکن است سازنده برنامه برای شما باشد. از بین سه برنامه ، این طراحی بسیار دوستانه است ، هرچند در مناطق دیگر فاقد آن است.

در مقایسه با ابزار Como ، قیمت خوب Barber بسیار مقرون به صرفه تر است ، اگرچه عملکرد کمتری را ارائه می دهد.

نقاط قوت باربر & نقاط ضعف:

   

حکم

پیدا کردن بهترین سازنده برنامه در آنجا چندان سخت نیست. با استفاده از هر یک از ابزارهای ساخت برنامه مورد بحث در بالا؛ من می دانم که همه آنها ویژگی خاصی دارند که باعث می شود آنها از جمعیت دور شوند.

برای مثال:

Appy Pie انعطاف پذیر ترین گزینه است

Good Barber جذابترین بیننده است

کامو به لطف ابزارهای جامع خود بهترین سازنده برنامه است

علاوه بر ارائه سهولت در استفاده ، ادغام CMS ، ویژگی های پیشرفته و سفارشی سازی با ویرایشگر کد منبع ، Como همچنین به شدت درگیر مصرف کننده و راه های افزایش فروش است..

که این کار را با ارائه پشتیبانی از بازاریابی ایمیل ، تبلیغات فیس بوک ، کارت های وفاداری و غیره انجام می دهد. Como از طریق راه های مختلف نوآورانه ، یک برنامه موبایل غنی از ویژگی را در اختیار شما قرار می دهد و شما را به ابزارهایی جهت ردیابی استفاده از برنامه و افزایش تعامل ، مجهز می کند.

من امیدوارم که اطلاعات فوق در مورد بهترین سازندگان برنامه مفید باشد.

آیا قبلاً از Como ، Appy Pie ، Good Barber یا یک نرم افزار ساخت نرم افزار دیگری استفاده کرده اید؟ در این صورت ، لطفاً در بخش نظرات زیر تجربیات و نظرات خود را به اشتراک بگذارید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me