راهنمای Cloudward: Amazon QuickSight چیست؟

آمازون به تازگی QuickSight را ابداع کرده است ، ابزاری اطلاعاتی مبتنی بر ابر تجاری و با هدف اصلی ساده کردن کل فرایند توسعه بینش از انبوه منابع داده های بزرگ به راحتی ، سریع و البته با هزینه کم.


آمازون ادعا می کند که این ابزار بسیار سریع ، با کاربرد آسان و هوشمندانه در زمینه ابر برای 1 / 10th هزینه راه حل های BI سنتی است..

کمک به خدمات وب آمازون

هیچ انکاری وجود ندارد که طی چند سال گذشته سرویس وب آمازون با ارائه مجموعه ای از خدمات برای جمع آوری ، ذخیره و پردازش حجم عظیمی از داده ها ، زمینه ای قدرتمند برای خود ایجاد کرده است..

مرکز داده AWS
خدمات وب آمازون

شما تعجب خواهید کرد که لیستی از شرکت هایی که امروزه به خدمات وب آمازون اعتماد می کنند ، می دانید. از شرکت های بزرگ تأسیس مانند فیلیپس و سامسونگ گرفته تا شرکت هایی که از فناوری پشتیبانی مانند Adobe و Netflix پشتیبانی می کنند ، همه آنها خدمات وب آمازون را به دلیل نیازهای بزرگ داده خود ترجیح می دهند..

حتی راه اندازی هایی مانند FourSquare و AirBnB به AWS اعتماد می کنند.

برای درک اینکه چگونه QuickSight در واقع می تواند به AWS کمک کند ، بیایید کمی عمیق تر در آن حفر کنیم. هنگامی که داده های حاصل از برنامه های مشتری به زیرساخت AWS می روند ، از طریق آمازون کینزیس پخش می شود و در یک منبع داده رابطه ای مانند:

 • آمازون Redshift
 • آمازون شفق
 • Amazon RDS

منابع داده همچنین می توانند به صورت پرونده ای مانند Amazon S3 یا منابع داده NoSQL مانند Amazon DynamoDB باشند. پس از ایمن سازی داده ها ، برای تجزیه و تحلیل ارسال می شود. برای تجزیه و تحلیل و پردازش داده ها ، ابزاری مانند AWS Data Pipeline و AWS Machine Learning وجود دارد.

شکاف بزرگی در نحوه جمع آوری و پردازش داده ها و نحوه استفاده کاربران تجاری هر روز تصمیم گیری های کلیدی از طریق تجزیه و تحلیل آن داده ها وجود دارد..

من هنگام کار در صنعت فناوری اطلاعات ، خودم روی چندین ابزار Business Intelligence کار کرده ام و می توانم به شما بگویم کل مراحل از جمع آوری داده ها گرفته تا ایجاد گزارش نهایی به مراتب طولانی تر از هر کسی است که بخواهد این کار را انجام دهد..

خدمات وب آمازون
© آمازون

به طور کلی ، راه حل های هوش تجاری به چندین تیم مهندس نیاز دارد تا ماه ها را صرف درک و ساختن مدل های پیچیده داده ها کنند. منبع داده ها بارها و بارها ترکیب شده و مورد آزمایش قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که هیچ مشکلی بین آن وجود ندارد.

و تنها پس از پاکسازی دور نهایی QA ، به تیم بعدی منتقل می شود که از یک نرم افزار کاملاً متفاوت برای تولید گزارش استفاده می کند.

این گزارشی است که به جای منابع داده واقعی به تصمیم گیرندگان اصلی شرکت نشان داده شده است. این راه حلها ، كاربران كسب و كار را به نمایش داده ها و گزارش های از پیش انتخاب شده محدود می كند زیرا جایی برای قابلیت های بصری یا اكتشاف داده های تعاملی وجود ندارد.

از این گذشته ، سازمانها مجبورند هزاران دلار هر سال برای مجوزها ، هزینه های نگهداری و سخت افزارهای سنگین هزینه کنند. برای پشتیبانی از این ابزارهای Business Intelligence. و اگر سازمان ها بخواهند تعداد کارمندان یا حجم داده های خود را افزایش دهند ، بدیهی است که برای ادامه کار باید بدنبال پول بیشتری باشند.

QuickSight – جواب تمام مشکلات BI

Amazon QuickSight یک سرویس اطلاعاتی تجاری است که برای حل مشکلات داده های بزرگ از جمله پیچیدگی ، سرعت و هزینه ایجاد شده است.


© AWS

این کار را با ساختن کلیه منابع بزرگ داده به آسانی در دسترس کاربران تجاری و ایجاد یک رابط کاربری آسان با 1/10 از کل هزینه سایر راه حلهای اطلاعاتی تجاری قرار می دهد. من به شدت احساس می کنم AWS با ارائه آمازون QuickSight با هزینه 9 دلار برای هر کاربر ، در هر ماه ، “مقرون به صرفه” را تعریف کرده است..

مؤلفه های اصلی QuickSight

1. ادویه

موتور محاسبات فوق سریع ، موازی و در حافظه (SPICE) قدرتمندترین و اصلی ترین مؤلفه QuickSight است. در واقع توسط همان تیم از افرادی ساخته شده است که Amazon RedShift و Amazon Aurora را برای شما به ارمغان آورده اند.


© TechCrunch

SPICE ابزار مهمی برای QuickSight است و به تركیبیت از طریق ترابایت داده ها كمك می كند و هنوز هم زمان پاسخگویی چند میلی ثانیه را حفظ می كند. در اصل ، هنگامی که داده های خود را به QuickSight اشاره می کنید ، تمام داده ها توسط SPICE وارد می شوند تا عملکرد بهینه پرس و جو را تولید کنند.

SPICE با محاسبات غنی خود ، به کاربران خود اجازه می دهد تا اطلاعاتی را از منابع داده خود دریافت کنند و هیچ گونه زیرساخت اضافی یا مقیاس پذیر ندارند.

دلیل پاسخ سریع SPICE به سؤالات ، دلیل این است که داده ها را برای کارایی و در دسترس بودن بالا تکرار می کند. این بدان معناست که سازمان ها می توانند هزاران کاربر را که همگی می توانند آنالیز تعاملی و سریع را انجام دهند ، همزمان و همزمان با منابع مختلف داده انجام دهند..

2. AutoDiscovery

اگر تاکنون از یک ابزار هوش تجاری استفاده کرده اید ، می دانید که یکی از بزرگترین چالش ها کشف داده ها و انتخاب آن برای تجزیه و تحلیل است..

تجزیه و تحلیل داده های کاربر ابر
© شرکت NEC آمریکا

معمولاً این امر به تیمی از مهندسین داده نیاز دارد تا با کمک موتور آنالیز اطلاعات را فهرست کنند و کشف کنند. اما با QuickSight ، وقتی وارد آن می شوید ، این نرم افزار به طور خودکار منابع داده ای را که به آنها دسترسی دارید کشف می کند ، آنها را تجزیه و تحلیل می کند و تنظیم می کند.

3. AutoGraph

هنگامی که من با BI کار کردم ، یکی از ناامید کننده ترین مشکلاتی که با آن روبرو شدم ایجاد نمودارها و تجسم اینکه چگونه هر نمودار باید به نظر برسد.


© AWS

و خوشحالم که می بینم QuickSight از این مشکل مراقبت کرده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نوع داده ای را که با آن سر و کار دارید انتخاب کنید و QuickSIght بهترین گراف را برای تجسم آن انتخاب می کند.

4- اشتراک و همکاری

یک ویژگی هیئت مدیره داستان عالی وجود دارد که به شما امکان می دهد تصویری را ترکیب کنید و آنها را در قالب داشبورد کسب و کار ارائه دهید ، نظرات اضافه کنید و آنها را با گروه ها یا افراد (در سازمان های خود) به اشتراک بگذارید. باز هم عالی برای کار سریعتر و بهتر.

قیمت گذاری QuickSight آمازون

این البته یکی از قانع کننده ترین ویژگی های QuickSight است. اشتراک سالانه استاندارد برای شما 9 دلار هزینه خواهد داشت ، در حالی که یک اشتراک ماهانه 12 دلار در هر ماه هزینه دارد.


© Mark Moz

اشتراك سالانه شركت 18 دلار خواهد بود ، در حالی كه اشتراك ماهانه آن 24 دلار خواهد بود. این شامل فضای 10 گیگابایتی برای SPICE همراه است. برای هر گیگابایت فضای اضافی ، شما باید 0.25 دلار در ماه برای نسخه استاندارد و 0.38 دلار برای نسخه Enterprise بپردازید.

نتیجه

Amazon QuickSight مطمئناً ما را هیجان زده کرده است و واقعاً فکر می کنیم با ارائه ابزارهای سریع اجرا با هزینه زیادی می تواند بازی BI را تغییر دهد.

این نسخه فقط در حال حاضر به عنوان یک ویژگی پیش نمایش در دسترس است ، اما ما احساس می کنیم آمازون به زودی آن را راه اندازی خواهد کرد. در صورت علاقه به بررسی پیش نمایش ، می توانید در اینجا ثبت نام کنید

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map