Cloudward ارائه می دهد: 17 نکته حرفه ای برای اتوماسیون گردش کار

آینده محاسبات ابری است و بسیار جذاب خواهد بود! اما آینده تقریباً فرا رسیده است ، زیرا بیش از 77٪ از شرکتها قبلاً محاسبات ابری را در اواسط سال 2015 پذیرفته بودند.


به همین دلیل اتوماسیون گردش کار از قبل مهم تر است. و یک روند واضح و مشهود این است که اکثر مشاغل در حال ایجاد تمایل ویژه برای برنامه های نرم افزاری-سرویس (SaaS) (SaaS) مانند:

 • برنامه های Google
 • فروش نیروی
 • زندسك

شرکتها باید وقت کمتری را برای کارهای تکراری مدیر بگذرانند و در عوض باید روی استراتژی ها تمرکز کنند تا کارآیی را بهبود بخشند. با اتوماسیون گردش کار از طریق ادغام برنامه های SaaS ، این هدف به راحتی قابل دستیابی است.

همچنین ، با اتوماسیون ، خطای انسانی وجود ندارد زیرا برنامه ها از طریق API با یکدیگر صحبت می کنند ، و جریان یکپارچه ای از داده ها بین آنها وجود دارد.

بنابراین ، مشاغل نیز می توانند در هزینه های خود صرفه جویی کنند ، زیرا هزینه کمتری برای اصلاح خطاهای انسانی دارد. از آنجا که زندگی درمورد صرفه جویی در وقت است ، اجازه دهید سریعاً به 17 نکته برتر ابتکاری در مورد اتوماسیون گردش کار بپردازیم.

من ترجیح می دهم روی نکاتی که به شما کمک می کند تا از ابزارهای اتوماسیون مانند IFTTT و Zapier بهره ببرید ، که باعث می شوند اقدامات در یک برنامه آسانتر شود – به لطف برخی از رویدادهای انجام شده در برنامه های دیگر.

Contents

1. از Zapier برای ادغام معاملات Salesforce در Mailchimp استفاده کنید

Zapier می تواند تعامل بین ماشه و یک عمل را برای انواع استفاده های مختلف ، از اتوماسیون ایمیل تا مدیریت حساب رسانه های اجتماعی برقرار کند.. 

یک نمونه ایده آل از این سناریو تنظیم “zap” (یک قانون برای ماشه و عمل) است که یک ایمیل حاوی فیلم ها را شناسایی می کند ، و آن پرونده های رسانه را مستقیماً در یک سرویس ابری مانند Dropbox ذخیره می کند..

من یک بار تحقیقات زیادی درمورد سیستمهای Salesforce یکی از مشتریهایم انجام دادم و راهی برای ادغام Salesforce و Mailchimp پیدا کردم ، برای وارد کردن خودکار پیشوازهای Salesforce جدید – به عنوان مشترکین در لیست MailChimp مشتری.

چرا شما نیاز به اجرای این نکته دارید?

با استفاده از قابلیت یکپارچه سازی یکپارچه سازی Salesforce از MailChimp – برای کاربران سطح مدیر و بالاتر می توان مخاطبین یا هدایت های Salesforce را به لیست MailChimp به عنوان مشترک وارد کرد..

با این حال ، این فرایند باید هر بار که به روز شود Salesforce ، همراه با سوابق جدید یا منجر شود ، تکرار شود. بهتر است یک بار سرب وارد Mailchimp شود ، و سپس با وارد کردن Zapier ، روند وارد کردن مسیرهای جدید Salesforce به Mailchimp را خودکار کنید..

یک تجارت می تواند با وارد کردن مسیرهای جدید Salesforce به Mailchimp ، غافل شود و موارد قدیمی را نادیده بگیرد.

این فرایند را می توان به طور خودکار برای همه موارد جدید انجام داد. هنگامی که یک سرب جدید به Salesforce اضافه شد ، Zapier آن را به عنوان مشترک در لیست MailChimp ادغام می کند.

2. خودکار مدیریت پرونده

در صورت نیاز به بارگیری یا آپلود چندین فایل در یک سرویس ذخیره سازی خاص فایل ، دستیابی به داده ها می تواند خسته کننده باشد. یک مشاغل می تواند هر روز داده ها را از مشتری دریافت کند. قرار است در یک مکان بارگذاری شود ، که می تواند یک دردسر باشد.

و اگر شما نیز مجبور به تغییر ارائه دهنده های ذخیره سازی هستید ، سردرد بارگیری و سپس انتقال داده ها به ارائه دهنده جدید بدتر می شود.

از این رو از اهمیت ویژه ای برخوردار است که مشاغل به طور خودکار وظایف مدیریت پرونده را با ایجاد یک zap یا با استفاده از zaps های به راحتی در Zapier به طور خودکار انجام می دهند..

به عنوان مثال ، در حالی که از Google Drive به Dropbox منتقل می شوید ، یک تجارت می تواند با کلیک روی گزینه “Use This Zap” از گزینه زیر استفاده کند:


© Cloudward.net

در امتداد خطوط مشابه ، می توانید از zaps های دیگر برای جابجایی پرونده ها در ارائه دهندگان ذخیره سازی فایل های مختلف ، مانند:

 • جعبه -> Dropbox
 • جعبه -> یک درایو
 • وفو -> Dropbox

حتی می توانید از zap برای بارگذاری پرونده های داده جدید در آن استفاده کنید درایو گوگل – بر اساس مدخل های ساخته شده در فرم های Wufoo.

3. ضربات چند مرحله ای

دو نکته فوق چگونگی استفاده از zaps های پر کاربرد ، تنظیم یک ماشه و عملکرد مربوطه را نشان می دهد. من اخیراً استفاده از عملکرد جدیدی را ارائه داده ام که Zapier: zaps های چند مرحله ای: همانطور که از نام آن پیداست ، می توانید چندین کار را در برنامه های مختلف تنظیم کنید – برای همان ماشه.

من کاملاً در مورد خستگی های چند مرحله ای بسیار حساس بوده ام ، به دلیل اینکه نمی توانم فکر کنم در مورد چقدر وقت موجب صرفه جویی در مشاغل با خودکار کردن چندین مرحله به یکباره می شود ، به جای هدر دادن وقت برای تنظیم zaps های فردی..

علاوه بر این ، روند ایجاد چند ضرب مشابه ساخت یک zap واحد است ، به جز آخرین مرحله از هر مورد عملی می تواند هر چند بار که می خواهید ادامه دهید.

روش دیگر ، می توانید یک zap جدید ایجاد کنید ، محرک ها و اعمال را تنظیم کنید ، سپس با یک zap دیگر به آن بپیوندید.

در چنین شکافهایی ، داده ها از بالا به پایین ، شبیه به یک آبشار جریان می یابد. و می توانید از یک مرحله خاص از داده ها استفاده کنید ، در حالی که در هر یک از مراحل زیر عملیاتی را انجام می دهید.

یک مثال ایده آل برای چنین کارهایی برای یک تجارت می تواند داده های مربوط به منابع مختلف برنامه از جمله اطلاعات مشتری از ایمیل و فرم ها را در یک صفحه گسترده Google یا ابزار CRM مانند Salesforce تلفیق کند..

می توانید گردشهای کار پیچیده تری را با فاصله های چند مرحله ای تنظیم کنید. به عنوان نمونه ، اجازه دهید یک گردش کار ایجاد شده با استفاده از zaps های چند مرحله ای – با Typeforms – در نظر بگیریم.

ماشه را تنظیم کنید تا پاسخی باشد که از ابزار فرم آن دریافت شده است. پس از شروع پاسخ ، اولین اقدام را فعال کرده و بنابراین پاسخ را در صفحه گسترده Google وارد می کنید.

4. اگر ، آن ، پس ، این ، با Google Drive ادغام کنید

IFTTT (اگر ، این ، سپس ، این) ، یکی دیگر از ابزارهای اتوماسیون گردش کار با کاربرد آسان است ، که باعث می شود اتوماسیونها فرآیند های مختلف را به صورت خودکار نسبتاً ساده انجام دهند..

می توان برای ارتباط با برنامه های مختلف به منظور بهبود بهره وری در حین انجام کارهایی مانند ردیابی بودجه شرکت در حال حرکت و چک کردن سریع همه کارهای کارمندان مورد استفاده قرار گرفت.

یکی از راه های مؤثر استفاده از IFTTT ادغام آن با Google Drive است. بسیاری از دستور العمل های IFTTT می توانند به شما کمک کنند از Google Drive خارج شوید ، زیرا این دو کاملاً یکنواخت هستند.

می توانید IFTTT را به یک صفحه حساب کاربری توییتر پیوند دهید و بایگانی از تمام توییت های ارسال شده ایجاد کنید. شما می توانید آن پرونده بایگانی را با استفاده از صفحه گسترده Google در Google Drive ذخیره کنید تا به سرعت تمام محتوای رسانه های اجتماعی ارسال شده توسط کسب و کار را در توییتر مشاهده کنید.

همچنین می توانید پاسخ ها و بازتوییت ها را به همان بایگانی اضافه کنید. برای شروع استفاده از دستور العمل IFTTT ، فقط مراحل زیر را دنبال کنید:

 • به حساب IFTTT خود وارد شوید
 • حساب IFTTT را با یک حساب توییتر و Google Drive وصل کنید


© Cloudward.net

 • پس از ورود به حساب IFTTT ، روی “افزودن” روی نوک IFTTT کلیک کنید


© Cloudward.net

هنگامی که کسب و کار شما به IFTTT اجازه می دهد تا به یک برنامه مربوطه دسترسی پیدا کند (در این حالت Google Drive) ، دستور تهیه سریع در دسترس برای استفاده سریع تنظیم می شود. همچنین اگر شرط کسب و کار تغییر سرویس های ذخیره داده است ، می توانید Dropbox و Google Drive را برای ارسال پرونده های جدید از هر یک از آنها یکپارچه کنید..

حتی عکس هایی که در صفحات رسانه های اجتماعی بارگذاری شده اند نیز می توانند با استفاده از یک دستور العمل از قبل منتشر شده به روشی مشابه در Google Drive پشتیبان تهیه شوند.

5. تنظیم یادآوری به موقع خودکار در Slack

Slack به برقراری ارتباط یکپارچه در یک تیم یا محیط گروهی – از طریق کانال های Slack – کمک می کند.

سناریوی زیر را در نظر بگیرید: یک کسب و کار برای برخی از رویدادها از جمله ایمیل به کارمندان خود ارسال می کند:

 • جلسات ماهانه پروژه
 • کارهای پر کردن دوره ای
 • رویدادهای همکاری تیمی

و فعالیتهای دیگری که نیاز به مشارکت یا مشارکت گروهی از افراد دارد. به جای ارسال نامه الکترونیکی به صورت دستی ، ارسال یادآوری برای همه افرادی که رویداد خاص را در تقویم Google خود پذیرفته اند ، بسیار ساده تر است.

بنابراین ، این نکته مربوط به ادغام تقویم گوگل با Slack برای یادآوری به موقع است.


© Cloudward.net

یک دستور العمل IFTTT آماده وجود دارد که می گوید: “قبل از شروع یک رویداد تقویم ، یادآوری را برای کانال Slack ارسال کنید.” برای تنظیم این ادغام می توانید به Google Calendar و Slack اجازه دسترسی دهید.

به این ترتیب ، می توانید اطمینان حاصل کنید که هرکسی که جزئی از کانال Slack است ، قبل از شروع رویداد تقویم Google ، یک یادآوری دریافت خواهد کرد.

چنین یادآوری خودکار در کانال های Slack به کسب و کارها کمک می کند تا از افزایش مشارکت در رویدادهای مختلف ، بدون تلف کردن وقت برای یادآوری ، اطمینان حاصل کنند.

6. خودکار ایجاد رویداد از طریق لیست کارهای Trello

Trello ، مدیریت و مدیریت پروژه آنلاین ، استفاده از “کارت های Trello” را شامل می شود. این کارت ها کارهایی هستند که باید توسط اعضای تیم های مختلف انجام شود ، در یک دوره مقرر ، طبق تاریخ معین کارت. 

با تقویم Trello ، می توانید یادآوری هایی را برای موعد مقرر تنظیم کنید ، اما چنین یادآوری ها فقط روی کارت های اختصاص داده شده به کارمندان خاص کار می کنند.

اکنون ، این خطر وجود دارد که ممکن است کارمندان مهلت خود را از دست دهند. از این رو ، همگام سازی کارهای محدود شده با Google Calendar ضروری می شود ، زیرا دست زدن به یک تکلیف یا یادآوری آسان است.

بنابراین ، شما باید از یک برنامه مفید تقویم دیگر برای تیم ها استفاده کنید ، به عنوان مثال ، می توانید برای انجام کارهایی با موعد مقرر ، از لیست کارهای انجام شده Trello با Google Calendar استفاده کنید..

برای ایجاد رویدادهای Google Calendar از کارت های Trello می توانید با استفاده از Zapade از قبل با Zapier استفاده کنید.

با این حال ، حتی اگر یک تجارت از Zapier استفاده نمی کند ، می تواند با وجود تغییراتی در تنظیمات ساده در Trello و Google Calendar ، به این عملکرد دست یابد – برای اتصال به آنها.

در زیر مراحلی وجود دارد که تاریخ تقویم کارت Trello را در تقویم Google نمایش می دهد:

 • ابتدا با کلیک کردن روی کارت و سپس “موعد مقرر” در سمت راست ، یک کارت Trello را باز کنید.
 • با کلیک روی “فعال کردن تقویم تقویم” که در پایین تقویم مینی ظاهر می شود ، اطمینان حاصل کنید که تقویم داخلی Trello فعال است..


© Cloudward.net

 • سپس بر روی “Power-Ups” کلیک کنید که در سمت راست منوی Trello در داشبورد حساب مشاهده می شود.


© Cloudward.net

 • برای فعال کردن iCalendar روی “فعال کردن” کلیک کنید و سپس بر روی آیکون تنظیمات کلیک کنید – و پیوند وب ایجاد شده را کپی کنید.
 • در اینجا نمونه ای از پیوند وب وجود دارد که به شما کمک می کند تقویم Trello را به Google وصل کنید.


© Cloudward.net

 • پس از ورود به حساب Google Calendar خود ، روی پیکان کشویی کلیک کنید ، در کنار “سایر تقویم ها” در سمت چپ ظاهر شده و “افزودن توسط URL” را انتخاب کنید.


© Cloudward.net

 • پیوند وب iCalendar ، که شما از Trello کپی کرده اید ، باید در اینجا جایگذاری شود
 • سپس بر روی “افزودن تقویم” کلیک کنید و آن است!

بعد از چند لحظه ، تقویم Trello به تقویم Google وارد می شود و با شروع در زیر عنوان “سایر تقویم ها” در نوار کناری سمت راست ظاهر می شود.

سرانجام ، کارت های Trello با موعد مقرر به عنوان رویدادهای تقویم ظاهر می شوند.

7. فایلهای Google Drive را در یادداشتهای Evernote با پیش نمایش تصاویر کوچک ادغام کنید

در اوایل سال جاری میلادی امکان جدیدی در رابطه با ارائه زمینه بیشتر به ایده های گرفته شده در Evernote باز شد.


© Cloudward.net

هم اکنون می توانید پرونده های Google Drive را به عنوان پیوندهای قابل کلیک یا اشیاء که اطلاعات مربوط به یک پرونده را نشان می دهند ، به Evernote اضافه کنید ، مانند:

 • نام فایل
 • نوع فایل
 • تاریخ آخرین تغییر

با این حال ، پشتیبانی از پرونده های Google Drive در حال حاضر فقط با Evernote برای Android و Evernote Web در Chrome (نسخه های بتا) در دسترس است. استفاده معمولی از این ویژگی اتوماسیون پیوند کردن یادداشت های بودجه (در Evernote) ، با پرونده های خاص صورتهای مالی یا فاکتورها از درایو گوگل.

برای تنظیم ادغام بین Google Drive و Evernote ، فقط یک بار این مراحل را دنبال کنید:

 • از دستگاهی که ترجیح می دهد به حساب های Evernote و Google Drive خود وارد شوید
 • نماد Google Drive را از نوار ابزار ویرایش Evernote برای پیوست کردن یک فایل انتخابی انتخاب کنید
 • اعلان “اتصال به Google Drive” ظاهر خواهد شد
 • بعد از کلیک روی نماد ، به Evernote اجازه دسترسی به پرونده های Drive را می دهد و به تأیید اعتبار یک بار نیاز دارد
 • با کپی / چسباندن فایل پیوند Google Drive در Evernote ، یک اعلان مشابه ظاهر می شود
 • در هر صورت ، هنگامی که گزینه “اتصال” انتخاب شد ، دسترسی به همه تلاش های دسترسی آینده به Google Drive داده می شود

برای سیستم عامل هایی که هنوز از ادغام Evernote – Google Drive پشتیبانی نمی کنند ، فایل ها به عنوان پیوندهای متنی ساده در Evernote ظاهر می شوند. در حقیقت ، پیوندهای پرونده Google Drive که در داخل یک جدول یا لیست بولت اضافه شده اند به عنوان پیوندهایی با متن ساده نمایش داده می شوند.

8- وظایف کلون در سراسر تیمها با اختصاص کپی با آسانا

Asana یک ابزار موفقیت آمیز در مدیریت پروژه و لیست کارها است که به شما کمک می کند تا با نگه داشتن برخی از اقتدار برتر (مانند مدیر) در حلقه ، وظایف خود را به یک تیم اختصاص داده و از آنها پیروی کنید..

می توانید برای انجام کارهای کلون سازی که به اعضای تیم در پروژه های مختلف اختصاص می دهید ، از یک دستور تکراری استفاده کنید.


© آسانا

با این حال ، با تغییر چندین عضو گردش کار ، احتمال حذف یا رونویسی چیز مهم وجود دارد. برای رفع این مشکل ، آسانا می تواند وظایف خود را در تیم های مختلف با اختصاص دادن نسخه ها ، بدون استفاده از دستور تکراری ، در یک پروژه مخفی انجام دهد..

به عنوان مدیر یا سرپرست پروژه ، می توانید برای تیم مختلف پروژه ، الگویی را تهیه کنید که با یک کار موجود دیگر یکسان باشد.

می توانید با کلیک کردن روی نماد شخص ، یک کپی از کار را به اعضای تیم اختصاص دهید. همین کار را می توانید فقط با تایپ چندین نام برای کپی کردن انجام دهید و تک وظیفه را به چند نفر در یک تیم اختصاص دهید.

پس از پیوست یک نسخه ، یک کاربر Asana که فعالیت را انجام می دهد ، به عنوان دنبال کننده آن کار اضافه می شود. در پروژه ها ، چنین رویدادهایی توسط مدیران یا مدیران ارشد انجام می شود که پس از آن می توانند با پیشرفت آن وظایف به روز باشند..

9. ایجاد فرصت صورتحساب QuickBooks از فرصت بسته شده Salesforce

ابزار اتوماسیون مبتنی بر جامعه ، Workato ، دارای دستورالعمل های عالی یکپارچه سازی برنامه برای اجرای برخی از وظایف خودکار است.

به عنوان مثال ، من دستورالعمل Workato را که به راحتی در دسترس است ، برای انتقال فرصت های بسته در سیستم Salesforce ، به نرم افزار حسابداری Quickbooks با عنوان فاکتور برای مشتری ، با موفقیت نصب کردم..

فقط می توانید بر روی “نصب” کلیک کنید تا نسخه ای از دستور العمل همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید ، ایجاد کنید.


© Salesforce

براساس نیاز پروژه ، یک تجارت می تواند این دستورالعمل را پیکربندی کرده و فرایند اتوماسیون را شروع کند. ادغام بین Salesforce و QuickBooks موارد زیر را تضمین می کند:

 • اگر مشتری در QuickBooks حضور نداشته باشد ، در این دستور العمل مخاطبین Salesforce را جستجو می کند و مشتری را ایجاد می کند
 • اگر فرصت هیچ مورد خطی نداشته باشد ، یک فاکتور QuickBooks را با یک خط ایجاد می کند و Salesforce را بر این اساس به روز می کند
 • اگر یک فرصت Salesforce شامل موارد باشد ، آن وقت فاکتور را با موارد خط مربوطه در QuickBooks ایجاد می کند (اگر قبلاً موجود نباشد)

10. ادغام Trello با Slack برای پیام رسانی خودکار

ادغام Trello و Slack می تواند کارها را برای تجارت شما آسانتر کند. اگر از اولین به عنوان یک ابزار مدیریت پروژه استفاده می کنید و دوم به عنوان یک ابزار ارتباطی.

ادغام Trello-Slack تضمین می کند که هر فعالیت در کارتهای Trello به عنوان یک به روزرسانی اطلاع رسانی به کانال Slack مربوط ارسال می شود. برای خودکار سازی جریان پیام در Slack برای فعالیت های مرتبط با Trello می توانید این مراحل را دنبال کنید:

 • بعد از ورود به Slack روی گزینه menu کلیک کنید


© Cloudward.net

 • “برنامه ها” را انتخاب کنید & یکپارچه سازی “گزینه ای است که صفحه جدیدی را باز خواهد کرد ، شامل همه برنامه هایی که Slack می تواند ادغام شود


© Cloudward.net

 • به نظر می رسد اعلان به دنبال احراز هویت با Trello باشد و کانال Slack را که در آن به روزرسانی ها نمایش داده می شود ، انتخاب کنید
 • امکان استفاده از یک کانال Slack موجود یا ایجاد کانال جدید وجود دارد
 • سپس یک تجارت می تواند Trello را اضافه کند و تصمیم بگیرد کدام رویدادها و اعلان های هیئت مدیره Slack را دریافت می کند

بهترین بخش این است که شما می توانید چندین تخته Trello را با Slack ادغام کنید ، با افزودن یکپارچه سازی Trello. حتی ، حتی امکان حذف ادغام Trello از Slack نیز وجود دارد.

11. به طور خودکار ایمیل ها را به کارت های Trello تبدیل کنید

با استفاده از Trello ، هدف این است که وظایف و لیست های انجام شده را به درستی مدیریت کنید. با این حال ، چندین ایمیل می توانند حاوی جزئیات مربوط به مشاغل مختلف باشند.

بنابراین ، به جای ایجاد کارت برای هر ایمیلی که دریافت می شود ، خودکار سازی فرایند تبدیل ایمیل به کارت هایی که در صفحه Trello در دسترس هستند ، منطقی تر می شود. برای انجام آن، این مراحل را دنبال کند:

 • به Trello وارد شوید و روی “تنظیمات ایمیل به هیئت مدیره” کلیک کنید که در نوار کناری در سمت راست صفحه ظاهر می شود.


© Cloudward.net

 •  آدرس ایمیل هیئت مدیره Trello کاملاً بی نظیر نشان داده می شود که باید کپی شود و به یک حساب ایمیل اضافه شود
 • ایمیل ها از این آدرس منحصر به فرد به کارت ها تبدیل می شوند
 • پس از دریافت ایمیلی که به عنوان کار انجام می شود ، باید به صورت دستی به آدرس ایمیل منحصر به فرد صفحه ارسال شود
 • در حالی که بیشتر مراحل تنظیم یک فعالیت یک زمانه است ، این مرحله آخر باید هر بار که یک ایمیل به کارت تبدیل شود تکرار شود

از طرف دیگر ، می توانید برای همان فرآیند اتوماسیون از Zapier و zaps های در دسترس آن استفاده کنید.

می توانید از هر سه روش زیر استفاده کنید:

 • با افزودن برچسب های خاص ، کارت های Trello را از ایمیل های جدید Gmail ایجاد کنید
 • از طریق ایمیل های Office 365 جدید در صندوق ورودی یا پوشه ، کارت های Trello ایجاد کنید
 • ضمن ارسال ایمیل جدید با Bcc Zapier ، یک کارت جدید Trello از جمله آدرس ایمیل Zapier در Cc ایجاد کنید

12. برای دیجیتالی کردن کارتهای ویزیت با اطلاعات LinkedIn از Evernote استفاده کنید

ملاقات با مشتریان تجاری جدید و بالقوه یک فعالیت منظم برای کلیه پرسنل فروش و بازاریابی در هر شرکتی است. جدا از یادداشت برداری سریع در مورد آنچه در جلسه مورد بحث قرار گرفت ، گرفتن عکس از کارت ویزیت مشتری نیز منطقی است.

کارت Evernote
© othree

و اگر با دوربین Evernote عکس بگیرید ، به طور خودکار در Evernote ذخیره می شود. بنابراین می توان از استفاده از دوربین دیگر و ذخیره عکس بعد از آن در Evernote جلوگیری کرد ، که این ممکن است کار خسته کننده زیادی باشد.

علاوه بر این ، Evernote متن را از کارت دریافت می کند و اطلاعات تماس تجاری را در LinkedIn جستجو می کند ، و اطلاعات مرتبط را از پروفایل خود پیدا می کند.

جزئیات مخاطب تجاری از LinkedIn همچنین در کنار مشخصات تماس عادی ذخیره شده در Evernote نمایش داده می شود ، به خصوص اگر از یک حساب کاربری Pro استفاده می کنید. بدون شک ، همیشه اضافه کردن جزئیات بیشتر درباره مشتری بالقوه به Evernote مفید است.

13. یک فرآیند بازخورد سریع برای تیمهای تجاری با Asana طراحی کنید

در رابطه با آسانا ، بیشتر مشاغل بیشتر نگران وظایف محوله به اعضای تیم و دنبال کردن آنها تا زمان اتمام هستند.

با این حال ، جنبه مهم دیگر که با پیشرفت روش کار آنها ، به پیشرفت پروژه ها کمک می کند ، بازخورد سریع اعضای تیم است.

ممکن است جلسات و یا جلسات بازخورد دوره ای وجود داشته باشد که توسط پروژه های مختلف برگزار می شود ، اما منطقی است که همه پیشنهادات و ایده های بهبود را بطور منسجم پیگیری کنیم ، که اعضای تیم های مختلف در یک دوره مشترک دارند.

گروههای بزرگ ممکن است ایده های زیادی داشته باشند و یادآوری همه آنها غیرممکن است. از این رو ، بهترین راه این است که اعضای تیم بتوانند بهترین ایده ها را انتخاب کنند ، و پس از آن تجارت باید فقط از لیست پیشنهادی پیشنهادات خود استفاده کند..

یک مدیر پروژه همچنین می تواند پروژه ای با عنوان “بازخورد” یا “ایده” در Asana ایجاد کند. و هر بار که یک عضو تیم پیشنهادی داشته باشد ، می تواند آن را به عنوان یک کار به آن پروژه اضافه کند. سپس اعضای دیگر تیم می توانند با انتخاب قلب ایده هایی را که معتقدند بسیار جذاب هستند ، دوست دارند.

به این ترتیب ، یک مدیر پروژه یا مقام ذیربط می تواند در مورد کارهای فوری که نیاز به توجه دارند ، بیاموزد و روی آنها کار کند

14. کاهش زمان صرف شناسایی شخصیت های واجد شرایط

برای یک شرکت ممکن است بسیار گران باشد که به دنبال یک ابزار CRM با بودجه بالا مانند Salesforce بروید. اما ، سخت نیست که عملکردها و هک هایی را که توسط این ابزارهای با کیفیت ارائه می شود ، از دست ندهید ، به خصوص وقتی که به دنبال صلاحیت گرفتن هستید ، منجر به فروش بسیاری از مشاغل می شود..

از این رو می توان از یک سیستم CRM مقرون به صرفه مانند Nimble استفاده کرد. Zapier می تواند از طریق ادغام با چندین برنامه تولید سرب مختلف ، از جمله ویژگی های زیر را افزایش دهد:

 • MailChimp
 • جیمیل
 • لینکدین

همچنین ، بسیاری از zaps ها را می توان برای دریافت نتایج از چنین برنامه هایی به Nimble که یک CRM متصل به اجتماعی است ، پیاده سازی کرد و به این ترتیب می تواند پروفایل های اجتماعی مربوطه را به راحتی پیدا کند. که می تواند اطلاعات قابل توجهی را برای یک تیم فروش نشان دهد.

بنابراین ، استفاده از Zapier برای ادغام Nimble با برنامه های مختلفی که منجر به تولید آن می شوند ، می تواند به کاهش زمان صرف شده در جمع آوری اطلاعات در مورد آنها کمک کند..

به عنوان مثال ، می توانید از zaps premade زیر برای Nimble استفاده کنید:

 • مخاطبین زیرک را از مشترکین MailChimp ایجاد کنید.
 • مخاطبین زیرک را از آپلودهای کارت ویزیت جدید در FullContact ایجاد کنید.
 • مخاطبین زیرک را از Wufoo ایجاد کنید.

15. تصاویر کامل را در توییتر از طریق اینستاگرام خود ارسال کنید

بازاریابی رسانه های اجتماعی مطمئناً روشهای دستیابی مشاغل به مشتریان این روزها را تغییر داده است.

من چندین حساب مشتری را امتحان کرده ام که از من خواسته اند به روزرسانی منظم ، به ویژه تصاویر ، را در پروفایل رسانه های اجتماعی خود قرار دهم. ارسال تصاویر در فیس بوک و اینستاگرام بسیار آسان بود ، زیرا در اندازه کامل نمایش داده می شوند.

با این حال ، هر زمان که من سعی کردم ادغام رسانه های اجتماعی را برای هر پستی که به روز شده در اینستاگرام باشد ، تصویر مربوطه به عنوان پیوند در توییتر نمایش داده می شود.

وقتی از IFTTT برای ادغام حساب های توییتر و اینستاگرام یک مشاغل استفاده کردم ، ناگهان امکان مشاهده کامل تصاویر در فید توییتر مشتری فراهم شد. بله ، با ارسال عکس در حساب کاربری اینستاگرام ، دستور زیر IFTTT نمایش کامل تصویر را در توییتر نیز تضمین می کند:

عکس های اینستاگرام خود را به عنوان عکس های بومی توییتر به اشتراک بگذارید.

16. ادغام Zendesk با استفاده از اتوماسیون گردش کار Azuqua

Azuqua یکی دیگر از ابزارهای ادغام برنامه SaaS است که می تواند برای شغلی که می خواهد فرآیندهای گردش کار خود را در نقاط مختلف به صورت خودکار انجام دهد بسیار حیاتی باشد..

این بسته Zendesk FLO را که شامل چندین FLO است (این موارد مشابه دستور العمل های IFTTT و zap zapier است) ارائه می دهد ، که Zendesk با یکسری برنامه های دیگر ادغام را امکان پذیر می کند..

بنابراین ، بسته FLO را می توان برای ارسال هشدارهای فوری به نمایندگان پشتیبانی مشاغل ، به محض اینکه هرگونه بازخورد منفی یا صدای جیر جیر در صفحه توییتر شرکت منتشر شود ، استفاده می شود. از قبل ساخته شده FLO برای این قابلیت وجود دارد.


© Cloudward.net

با استفاده از این FLO از پیش ساخته (همانطور که در بالا مشاهده می شود) ، حساب توییتر شما برای کلمات کلیدی مشخص شده کنترل می شود. با این حال ، ابتدا باید حساب توییتر را پیکربندی کنید:


© Cloudward.net

هر توییت منفی که از نام کاربری خاص مشخص شده باشد یا به کلید واژه مرتبط باشد ، منجر به ارسال ایمیل به یک نماینده پشتیبانی خواهد شد..

17. ذخیره پیوستهای مهم Gmail برای دسترسی در Evernote

موارد بسیاری وجود دارد که کارمندان یک شرکت با ایمیلهایی مهم همراه با پیوست هایی روبرو می شوند که به زمان بیشتری برای خواندن نیاز دارند ، زیرا ممکن است حاوی اطلاعات ارزشمندی باشد که نیاز به بررسی دقیق دارد..

و به جای اینکه کارمندان چندین بار از طریق حساب Gmail خود عبور کنند ، منطقی تر است که یک هک اتوماسیون گردش کار را برای آنها فراهم کنیم ، که یک ایمیل و پیوست آن را برای دسترسی بعدی ذخیره می کند..

بنابراین ، ایمیل و فایل پیوست آن می توانند به عنوان یادداشت جدید در Evernote ذخیره شوند. شما فقط باید پیام ایمیل مربوطه را علامت گذاری کنید. که بعداً باید با “ستاره” به آن دسترسی پیدا کنید.

دستور زیر IFTTT با جستجوی مجوزهایی برای اتصال این دو به یکپارچه سازی Gmail و Evernote کمک می کند:


© Cloudward.net

در حالی که از حساب رایگان Evernote استفاده می کنید ، درخواست می کند که چه مدت زمان دسترسی به IFTTT دسترسی داشته باشید. پس از تأیید ، دستور العمل IFTTT می پرسد که ایمیل های ستاره دار در کجا باید ذخیره شوند.


© Cloudward.net

به محض کلیک بر روی “افزودن” ، دستور تهیه و برای استفاده بیشتر در دسترس خواهد بود.

به طور خلاصه …

این 17 نکته از:

 • تجربه شخصی
 • کار با مشتری های مختلف
 • کمک به اتوماسیون گردش کار.

امیدوارم که آنها فارغ از اینکه صنعت از آنها استفاده کند ، به روشهای مختلف مفید باشند. با داشتن بسیاری از ابزارهای اتوماسیون گردش کار در دسترس ، منطقی است که از آنها به صورت بهینه استفاده کنید ، چه از طریق محرک ها و اقدامات به راحتی در دسترس و چه با سفارشی کردن همان.

در پایان روز ، همه سازمان ها با خودکار کردن کارهای خسته کننده می خواهند در وقت خود صرفه جویی کنند. و زمان صرفه جویی شده را می توان برای کارهای تولیدی تر صرف کرد ، که نیاز به ورودی های دستی دارند ، مانند استراتژیک و تصمیم گیری.

اگر در شرکت خود از هرگونه اتوماسیون گردش کار در شرکت استفاده کرده اید ، لطفا چنین تجارب ارزشمندی را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید. حتی اگر چنین نکرده اید ، در مورد نکاتی که در اینجا ذکر شد اظهار نظر کنید و از خواندن تشکر کنید!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map