بهترین نسخه پشتیبان تهیه Cloud برای Synology 2020

Diskstations Synology در خانه ها و سازمان ها برای ذخیره مقدار زیادی از داده ها در یک مکان ذخیره مرکزی استفاده می شود که از طریق یک شبکه محلی (شبکه محلی) می تواند توسط کاربران قابل دسترسی باشد. ایده این است که نسخه های تک فایل را برای چندین کاربر فراهم کنید. و من پنج سرویس پشتیبان ابری را جمع آوری کرده ام تا به این کار کمک کنند.

بدیهی است که دستگاه های Synology حجم زیادی از داده ها را ذخیره می کنند و از دست دادن آن اطلاعات می تواند فاجعه بار باشد. برای کاربران خانگی ، از دستگاه های Synology NAS می توان برای صرفه جویی استفاده کرد:

  • پرونده های چندرسانه ای
  • سیستم های امنیتی
  • تلویزیون های هوشمند
  • سایر وسایل

در حالی که برای سازمان ها ، از این دستگاه ها می توان برای دسترسی به داده ها از یک مکان متمرکز استفاده کرد. بیشتر به این دلیل که به عنوان یک مکان متمرکز برای ذخیره داده ها ، هیچ تکراری وجود ندارد. به همین دلیل است که از داده های پشتیبان گیری در دستگاه های Synology پشتیبان گیری کنید.

بهترین نسخه پشتیبان تهیه Cloud برای Synology 2020

CrashPlan 5.99 $
هر ماه
GB نامحدود
ElephantDrive25.00 دلار
هر ماه
50 گیگابایت
سلام6.45 دلار
هر ماه
100 گیگابایت
پشتیبان یخچال$ 0.007-0.113
هر ماه
1 گیگابایت
Symform50.00 دلار
هر ماه
500 گیگابایت

در حالی که بسیاری از سرویس های پشتیبان ابری در دسترس هستند ، مواردی که از دستگاه های Synology پشتیبان تهیه می کنند ، به طرز شگفت آور کم هستند. به علاوه ، از آنجا که احتمالاً می خواهید حجم زیادی از داده ها را پشتیبان تهیه کنید ، انتخاب سرویس پشتیبان ابری مقرون به صرفه و ایمن نیز مهم است. برای کمک به شما در تصمیم گیری صحیح ، پنج مورد از بهترین گزینه های پشتیبان ابری برای Synology را انتخاب کرده ام.

نحوه تنظیم این مقاله

من می خواهم یک ثانیه برای توضیح نحوه چگونگی تنظیم این مقاله و هدف از آن استفاده کنم. این مقاله یک بررسی کامل از هر سرویس نیست ، بنابراین ، من سعی دارم ارائه دهم:

  • خلاصه ای از هر سرویس پشتیبان Synology
  • یک قطعه کوچک درباره اینکه چرا هرکدام را دوست داشتم
  • لیستی از جوانب مثبت و منفی

البته ، پس از خواندن این قطعه ، من توصیه می کنم که برای امتحان کردن پیشنهاد رایگان هر سرویس ، اعم از دوره آزمایشی یا حساب رایگان ، وقت بگذارید. قبل از تصمیم نهایی ، با چه کسی از دستگاه Synology NAS خود پشتیبان تهیه کنید.

CrashPlan

با CrashPlan ، با هزینه 5.99 دلار در هر ماه فضای ذخیره نامحدودی به دست می آورید ، و این یکی از دلایلی است که در میان بسیاری دیگر ، وجود دارد که چرا این سرویس پشتیبان ابری در صدر لیست ما قرار دارد.

Crashplan vs Carbonite: این بهترین سرویس است

تهیه نسخه پشتیبان از Synology از طریق CrashPlan به راحتی تهیه نسخه پشتیبان از داده های رایانه های شخصی آسان نیست. کمی تحقیق طول می کشد ، و من توصیه می کنم این کار را با شخصی انجام دهم که قبلاً مواردی مانند این را انجام داده باشد. از آنجا که CrashPlan مبتنی بر جاوا است ، اولین کاری که شما باید انجام دهید اینست که جاوا را روی سیستم خود نصب کنید.

CrashPlan را بارگیری کنید ، سپس آن را نصب کنید و Synology را از طریق رابط وب خود شروع کنید.

اگر سرویس پشتیبان را قبلاً بارگیری کرده اید ، باید در مرکز بسته قابل مشاهده باشد. بله ، همه چیز می تواند برای اولین بار کمی گیج کننده باشد ، اما اگر از دستگاه Synology استفاده می کنید ، من کاملاً مطمئن هستم که قبلاً به این کار عادت کرده اید. بعلاوه ، من اطمینان دارم که اگر به معنای تأمین امنیت اطلاعاتتان باشد ، چند دقیقه دیگر برای تهیه نسخه پشتیبان از پرونده ها صرف نخواهید کرد. CrashPlan همچنین نسخه های نامحدود فایل را حفظ می کند و پرونده های حذف شده بازیابی آنها آسان است.

چرا CrashPlan را دوست داریم:

بگذارید امنیت را لمس کنیم. CrashPlan چندین لایه محافظت را برای اطمینان از اطلاعات شما همیشه ایمن ارائه می دهد. ابتدا رمز عبور یک حساب کاربری وجود دارد و جدا از آن ، CrashPlan همچنین رمزگذاری محلی 448 بیتی را ارائه می دهد ، کلید اصلی که توسط یک کاربر تنظیم شده است. این کلید هرگز به سرور CrashPlan ارسال نمی شود ، زیرا ابتدا داده ها در دستگاه محلی شما رمزگذاری می شوند و سپس به سرور آنها ارسال می شوند.

بررسی را اینجا بخوانید.

ElephantDrive

ElephantDrive در بسیاری از ایستگاههای دیسک Synology از پیش نصب شده است. پشتیبان گیری Synology در همه ردیف ها ، از جمله Lite ، موجود است که 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان را ارائه می دهد. ElephantDrive با درایوهای Synology یکپارچه شده است ، به این معنی که لازم نیست نگران استفاده از موارد باطن باشید و تنظیم دستورات برای پشتیبان گیری از درایو Synology.

بررسی ElephantDrive

ابتدا باید با مراجعه به نصب بسته بندی از طریق DMS به Elephant Drive روی یک سیستم دسترسی پیدا کرده و نصب کنید.

به محض اینکه روی آن کلیک کنید ، یک جادوگر راه اندازی باز می شود تا شما را از طریق مراحل نصب راهنمایی کند. و این کار دیگری وجود ندارد سرویس پشتیبان گیری ابری از دستگاه های Synology از سری 10 تا 16 پشتیبانی می کند. جدا از برنامه 2 گیگابایتی رایگان ، برنامه های پرداخت شده از 9/99 دلار در ماه برای 1 ترابایت داده و 39.95 دلار در هر ماه برای 2 ترابایت داده شروع می شود..

ElephantDrive همچنین امکاناتی مانند برنامه ریزی ، تهیه پشتیبان افزایشی ، تهیه نسخه پشتیبان مداوم و سرعت پهنای باند را در اختیار شما قرار می دهد. این سرویس ابری از طریق برنامه های دسک تاپ ، وب و موبایل نیز قابل استفاده است. در حالی که هیچ هماهنگی فایل وجود ندارد ، اشتراک فایل هنوز گزینه ای در دسترس است. این نسخه های نامحدود فایل را حفظ می کند که بعدا توسط کاربران قابل دسترسی است.

چرا ما ElephantDrive را دوست داریم:

گزینه های حریم خصوصی ElephantDrive نیز چشمگیر است. همانطور که ElephantDrive از سرورهای آمازون S3 برای ذخیره داده ها استفاده می کند. سپس رمزگذاری محلی 256 بیتی وجود دارد ، و من اکیداً توصیه می کنم که یک کلید رمزنگاری شخصی را تنظیم کنید. رمزگذاری سرور 256 بیتی نیز وجود دارد.

به طور کلی ، ElephantDrive یک گزینه پشتیبان ابری عالی برای دستگاه های Synology است. به خصوص با توجه به رایگان بودن 2 گیگابایت اول ، اما اگر بیش از 1 ترابایت داده برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کرده اید و به کارهای اضافی اهمیتی نمی دهید ، CrashPlan را به جای آن توصیه می کنم.

بررسی را بخوانید

سلام

HiDrive توسط Strato ، یکی از بزرگترین خدمات میزبانی وب در اروپا طراحی شده است. با داشتن یک برنامه اولیه 5 گیگابایتی و ادغام مستقیم با دستگاه های Synology ، گزینه عالی برای تهیه نسخه پشتیبان از داده ها است. در حالی که مشتری دسک تاپ بسیار آسان برای استفاده است ، فاقد گزینه ای برای تهیه نسخه پشتیبان و یا خودکار کردن آنها است. و این می تواند یک مشکل بزرگ برای کاربرانی باشد که داده قابل توجهی دارند که باید از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنند.


www.free-hidrive.com

در سمت تلنگر ، اشتراک فایل با گزینه HiDrive گزینه ای است. کاربران می توانند پیوندهایی ایجاد کرده و به گیرندگان دسترسی فقط به خواندن یا ویرایش دسترسی دهند. برنامه های پرداخت شده گزینه تنظیم گذرواژات برای پیوندهای پرونده را فراهم می کند. HiDrive نسخه های مختلف یک فایل را دقیقاً ذخیره نمی کند. عکس های فوری از کل پشتیبان ، در فواصل زمانی خاص ، طول می کشد.

در تنظیمات ، می توانید HiDrive را انتخاب کنید تا این عکس های فوری پشتیبان را ایجاد کنید. متأسفانه ، امنیت زمان زیادی را با HiDrive به تأخیر می اندازد. هیچ رمزگذاری خصوصی وجود ندارد ، که ناامیدکننده باشد. در حقیقت ، هیچ رمزگذاری سمت سرور نیز وجود ندارد. هنگام رمزگذاری ، پرونده ها با رمزگذاری SSL رمزگذاری می شوند. همچنین به نظر می رسد که وب سایت و مشتریان دسک تاپ از ویژگی های محدودی برخوردار هستند.

چرا ما HiDrive را دوست داریم:

در صورت تمایل می توانید HiDrive را روی سیستم خود نصب کنید. اما در بیشتر سیستم ها ، این سیستم عامل قبلاً به عنوان افزونه نصب شده است و راهی سریع برای تهیه نسخه پشتیبان از داده ها فراهم می کند. این یکی از معدود خدمات پشتیبان ابری است که خود Synology توصیه می کند.

اگر عکس دارید ، می توانید آلبوم های عکس را بصورت آنلاین ایجاد کرده و آنها را به اشتراک بگذارید. اگر می خواهید یک سرویس پشتیبان گیری از پیش نصب شده داشته باشید و داده های زیادی برای تهیه نسخه پشتیبان ندارید ، این سرویس را نیز توصیه می کنم.

بررسی را بخوانید

پشتیبان یخچال

با استفاده از Amazon ، می توانم بگویم که Glacier Backup یکی از مطمئن ترین و مقرون به صرفه ترین خدمات موجود در این لیست است. این مکان در رتبه چهارم است زیرا این سرویس پشتیبان بسیار اساسی است و اگر کاملاً جدید در ایستگاه دیسک Synology و آمازون یخچال هستید کاملاً مشکل است. به طور اساسی ، منظورم این است که سرویس نمی تواند فایلی را که به طور اتفاقی گم کرده اید بازیابی کند ، یا یک پوشه کوچک را بازیابی کند.

پشتیبان گیری از داده های خود را در یخچال آمازون

هنگامی که یخچال و فریزر شروع به استخراج می کند ، مدت زمان زیادی طول می کشد ، زیرا داده ها به یکباره بازیابی می شوند. یخچالهای طبیعی یک راه حل پشتیبان ثانویه است که شما نمی خواهید از آن استفاده کنید. مناسب کاملی برای کاربران Synology با بایگانی های بزرگ که باید ایمن شوند.

من باید این را ذکر کنم ، هیچ برنامه ای ارائه نشده است که بتواند داده ها را بارگیری یا بارگذاری کند ، برنامه های شخص ثالث به آن وظیفه بسیار حیاتی اختصاص داده شده اند – و درست مانند سایر برنامه های پشتیبان ابری کار کنند. یخچال های فریزر دارای ویژگی هایی مانند پرتاب کردن پهنای باند ، همگام سازی پرونده ها و برنامه ریزی است. قیمت گذاری از $ 0.007-0.113 در هر ماه در هر GB متفاوت است ، و قیمت گذاری دقیق بستگی به مرکز داده شما برای ذخیره داده ها در داخل بستگی دارد.

چرا نسخه پشتیبان یخچال را دوست داریم: 

یخچال فریزر از رمزگذاری 255 بیتی AES در سمت سرور – برای محافظت از داده ها استفاده می کند. رمزگذاری خصوصی وجود ندارد ، اما هنگام ثبت نام ، یک شناسه دسترسی و کلید دریافت می کنید. برای ورود به یک حساب کاربری ، باید این مدارک را به همراه اعتبار اصلی خود وارد کنید.

اگر نمی خواهید داده ها را در مراکز داده ایالات متحده ذخیره کنید ، می توانید انتقال آن به اروپا یا آسیا را انتخاب کنید. و این یک مزیت قابل توجه یخچال است.

Symform

Symform به کاربران Synology خود 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان می دهد و هیچ رشته ای به آن متصل نشده است. براساس وب سایت شرکت ، با داوطلب کردن ذخیره اضافی Synology شما به Symform ، می توانید این فضای را به فضای “نامحدود رایگان” گسترش دهید..

هنگام آزمایش سرویس های ذخیره سازی ابری ، یک درس وجود دارد که آموخته ام – “رایگان” و “نامحدود” هرگز دست به دست هم ندهند. بنابراین ، من تحقیقات بیشتری درباره ادعاهای نامحدود ذخیره سازی رایگان Symform شروع کردم. به نظر می رسد ، برای هر 1 گیگابایت فضای سینولوژی به Symform داده می شود. شما 2 گیگابایت فضای ابر را به عقب برگردانید.

بنابراین از نظر فنی ، هیچ فضای ذخیره ای نامحدود رایگان وجود ندارد ، حتی اگر به 1 ترابایت فضا کمک کنید ، فقط 2 ترابایت فضای ابر را پس می گیرید. شما همچنین می توانید برنامه های پرداخت شده را انتخاب کنید که از 10 دلار در هر ماه برای 100 گیگابایت داده شروع می شود و بالاترین برنامه ذخیره سازی موجود برای 1 ترابایت است که 100 دلار در ماه هزینه دارد.

همچنین ، کمی عجیب است که می توانید فضای شخصی را به یک شرکت پشتیبان ابری بدهید. شما هرگز نمی دانید که چگونه آنها از آن استفاده می کنند.

چرا Symform را دوست داریم: 

از آنجا که Symform با Synology سازگار شده است ، نصب برنامه آن به آسانی به عنوان ElephantDrive است. می توانید مستقیماً آن را در Packet Manager پیدا کنید. همچنین رمزگذاری AES 256 بیتی در سمت سرور وجود دارد ، اما هیچ رمزگذاری خصوصی در دسترس نیست.

به طور خلاصه …

Diskstations Synology در ذخیره سازی مقادیر زیادی از داده ها مفید است ، و تهیه نسخه پشتیبان از آنها به همان اندازه پشتیبان گیری از رایانه های شخصی شما اهمیت دارد. این یک واقعیت تأسف آور است که بسیاری از برنامه های پشتیبان خوب وجود ندارد ، که می تواند پاسخگوی نیاز کاربران Synology باشد.

با این وجود ، من تمام تلاش خود را برای یافتن آنها کردم. و همانطور که مشاهده می کنید ، انتخاب سرویس پشتیبان گیری ابری مناسب بستگی به میزان تمایل به صرف هزینه شما دارد و اینکه شما برای حفظ این خدمات چقدر زمان لازم دارید. با ما درمیان بگذارید تا نظرات و نظرات خود را در زیر به اشتراک بگذارید ، و از خواندن آنها متشکریم!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me