بهترین نسخه پشتیبان تهیه Cloud برای آیفون 2020

iCloud ثابت کرده است که یک برنامه ابری بومی خوب اما به اندازه کافی خوب نیست برای آیفون. 

این گزینه نسبتاً گران است ، نسبتاً ناامن و گزینه خاصی برای افراد مشهور نیست ، همانطور که می خواهید در زیر بیشتر بدانید. با توجه به آسیب پذیری های آن ، هم از نظر عملکرد و هم برای حفظ حریم خصوصی ، تصمیم گرفتیم لیستی از پنج برنامه برتر پشتیبان ابری برای آیفون را جمع کنیم..

از کدام برنامه برای تهیه نسخه پشتیبان از داده های iPhone استفاده می شود ، اجازه دهید حدس بزنم iCloud؟ همان iCloud که سال گذشته هک شد و برهنه های مشهور را فاش کرد؟ احتمالاً هکرها برهنه های شما را نیز فاش کردند ، اما متأسفانه شما مشهور نیستید. اخیراً اپل یک بار دیگر در خبرها حاضر شد ، زیرا آنها از ساختن پشتیبان برای FBI خودداری كردند كه این امر می تواند امنیت همه آیفون ها را تحت تأثیر قرار دهد..

در حالی که داده های تلفن Apple شما بسیار رمزگذاری شده است و پس از سه بار تلاش ناکام قفل می شود ، داده های پشتیبان شده از iCloud خیلی امن نیستند.

چرا iCloud گزینه مناسبی نیست

ممکن است اپل داده های آیفون را با دولت ایالات متحده به اشتراک نگذارد ، اما این شرکت به احتمال زیاد نتواند امنیت داده های کاربر ذخیره شده در iCloud را ذخیره کند.

در حال حاضر ، iCloud از رمزگذاری AES 128 بیتی استفاده می کند ، و خبری از این شرکت است که قصد رمزگذاری را دارد اما ما نمی دانیم چه زمانی ممکن است این اتفاق بیفتد. وقتی شخصی حساب کاربری iCloud را از دستگاه جدید بازیابی کرده است ، اپل نسبت به ارسال اعلان ها احساس آرامش کرده است. همچنین نتوانسته است تأیید هویت دو عاملی را گسترش دهد ، و هنوز هم امنیت دانش صفر را ارائه نمی دهد.

نارسایی هایی از قبیل موارد ذکر شده در بالا و سایر موارد به همین دلیل به جایگزینی برای iCloud نیاز دارید. خوشبختانه ، من پنج مورد از آنها را دارم. اما قبل از رفتن ، ابتدا مهم است که دقیقاً درباره آنچه در اینجا اتفاق می افتد روشن کنیم. من فقط خلاصه ای از هر سرویس ، آنچه را که در مورد آن دوست داشتم ، و لیستی از جوانب مثبت و منفی را یادداشت می کنم. این مقاله یک بررسی عمیق از هر سرویس نیست ، برای همین کافی است که روی دکمه “Read review” در زیر خلاصه ارائه دهنده کلیک کنید.

بهترین نسخه پشتیبان تهیه Cloud برای آیفون 2020

من رانندگی می کنم

IDrive 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان را برای شروع کار فراهم می کند. این یک برنامه دسک تاپ است و می تواند همگام سازی فایل و هم نسخه پشتیبان تهیه کند. IDrive به دلیل دارا بودن ویژگی های بسیار زیاد ، انتخاب برتر برای تطبیق پذیری در قیمت های پایین است.

بررسی IDrive

برخی از این موارد عبارتند از:

  • رمزگذاری آدامانتین
  • بارگذاری خودکار تصاویر
  • پشتیبان گیری از فیس بوک و اینستاگرام

و حتی یک اپلیکیشن به زودی اپل واچ. IDrive همچنین می تواند موسیقی و فیلم ها را پخش کند ، علاوه بر دسترسی به مخاطبین پشتیبان ، پیام ها ، یادآوری های تقویم و کل مراحل ، از پشتیبان گیری نامحدود ورزشی برخوردار است. IDrive همچنین دارای یک سرویس جانبی عالی است که درایوها را برای مشتریانی ارسال می کند که داده های زیادی دارند که نیاز به پشتیبان گیری سریع دارند.

چرا ما IDRive را دوست داریم:

نصب و ثبت نام در برنامه آسان بود. این سرویس همچنین بسیار ارزان است و تهیه نسخه پشتیبان و همگام سازی دستگاه نامحدود را ارائه می دهد. بعلاوه گزینه رمزگذاری خصوصی وجود دارد که احساس عدم امنیت در ارتباط با iCloud را از بین می برد.

بررسی را اینجا بخوانید.

SugarSync

اگرچه یک برنامه همگام سازی ، SugarSync می تواند برای تهیه نسخه پشتیبان و اشتراک فایل نیز استفاده شود. همچنین دارای یک برنامه ذخیره سازی رایگان 5 گیگابایتی ، به علاوه اتاق جایزه در هنگام دعوت دوستان بیشتر برای استفاده از برنامه. اولین تصور من از برنامه آیفون SugarSync به دلیل طراحی زیبا و سهولت استفاده بسیار مثبت بود. با نصب برنامه گزینه ای برای بارگذاری خودکار عکس ها فراهم می شود.

بررسی تجارت SugarSync

تصاویر و فیلمهای آپلود شده در SugarSync را می توان در برنامه iOS مشاهده کرد یا در یک برنامه دیگر کپی کرد. در صفحه تنظیمات ، می توانید پشتیبان گیری از دوربین را فعال یا غیرفعال کنید ، یک پین را برای برنامه تنظیم کنید و حافظه پنهان را پاک کنید ، و این در مورد آن است.

وقتی سعی کردم داده را مستقیماً در یکی از پوشه های SugarSync بارگذاری کنم ، فهمیدم که فقط عکس یا فیلم از یک آیفون قابل بارگیری است. هیچ راهی برای تهیه نسخه پشتیبان از مخاطبین ، یادداشت ها ، تقویم یا هر داده دیگری وجود ندارد – که یک ضربه گیر بزرگ است.

چرا ما SugarSync را دوست داریم:

می توانید پوشه ها و پرونده هایی را که باید به صورت آفلاین ، پیوندهای عمومی و پوشه های اشتراکی در دسترس باشند مشاهده کنید. با رابط کاربری خارق العاده و 30 روز آزمایشی رایگان ، این شرم آور است که SugarSync فقط از عکس ها و فیلم ها پشتیبان تهیه می کند. و این تنها دلیل دوم است.

بررسی را اینجا بخوانید.

پشتیبان گیری آنلاین SOS

نسخه پشتیبان تهیه آنلاین SOS به دلیل سرعت ، نسخه نویسی نامحدود فایل ها و برنامه های موبایل بسیار مناسب طراحی شده است. هرچند که از ویژگی های مورد انتظار مانند آپلود فیلم برخوردار نیست. برنامه iPhone پشتیبان گیری آنلاین SOS برای کاربران طراحی شده است تا از طریق رایانه شخصی یا Mac به داده های پشتیبان خود دسترسی پیدا کنند. پس از ورود ، گزینه تهیه نسخه پشتیبان از عکس ها ، فیلم ها ، اسناد و موسیقی بارگذاری شده را در اختیار شما قرار می دهیم.

بررسی پشتیبان گیری آنلاین SOS

فایلهای پشتیبان تهیه شده را می توان آزادانه مشاهده یا به اشتراک گذاشت. اگرچه ، من از دیدن اینکه نمی توانید فایل ها را مستقیماً در برنامه های دیگر به اشتراک بگذارید ، ناامید شدم ، فقط آنها را به یک گیرنده ایمیل دهید. پشتیبان گیری آنلاین SOS گزینه ای برای ایمن سازی مخاطبین و عکس ها از طریق برنامه iOS فراهم می کند. با این وجود گزینه ای برای تهیه نسخه پشتیبان از فیلم ها ، دستی یا خودکار وجود ندارد.

من سعی کردم گزینه تنظیمات را پیدا کنم ، فقط برای فهمیدن هیچکدام نیست ، تنها چیزی که می توانید یک دکمه Logout در بالا باشد. این برنامه پتانسیل زیادی دارد و اگر فقط به دنبال تهیه عکس های پشتیبان و مخاطبین هستید ، آن را توصیه می کنم.

چرا از SOS نسخه پشتیبان تهیه می کنیم:

در پایین برنامه ، چهار گزینه پیدا خواهید کرد:

  1. محتوا
  2. محافظت
  3. دستگاه ها
  4. جستجو کردن

می توانید به داده های پشتیبان شده از طریق محتوا دسترسی پیدا کنید ، محافظت در جایی است که داده ها بارگذاری می شود و می توانید تمام دستگاه های مرتبط با حساب پشتیبان گیری آنلاین SOS خود را از طریق دستگاه ها مشاهده کنید. جستجو فقط توانایی جستجوی فایلها و پوشه ها است.

بررسی را اینجا بخوانید.

CrashPlan

CrashPlan فضای ذخیره سازی نامحدود و محدودیتی در نوع پرونده ارائه نمی دهد. و کاربران iOS که مشغول موسیقی هستند می توانند بایگانی از هنرمندان مورد علاقه ایجاد کنند. بعلاوه این یک سرویس پشتیبان نامحدود است که با بسیاری از گزینه ها و موارد اضافی مربا همراه است. CrashPlan یکی از محبوب ترین سرویس های پشتیبان ابری در بازار است ، و به هیچ وجه نمی توان فراموش کرد که شامل آن باشم.

بررسی Crashplan

وظیفه اصلی برنامه ها امکان دسترسی به داده های دسک تاپ شما از هرجایی است. همه ما آن لحظه ها را داشته ایم که هنگام مسافرت فوری به یک پرونده احتیاج داریم و برنامه iOS می تواند برای چنین شرایطی مفید باشد.

اما ، این برنامه بدون چند نقص نیست. متأسفانه ، CrashPlan به شما اجازه نمی دهد از عکس ها یا سایر داده های برنامه پشتیبان تهیه کنید. و هیچ تنظیماتی در هیچ کجای برنامه وجود ندارد ، اشتراک گذاری و همگام سازی نیز بدون استفاده است. اما می توانید فایلهای جداگانه را بارگیری کنید و به فایلهای قبلاً بارگیری شده دسترسی پیدا کنید.

چرا CrashPlan را دوست داریم:

با آزمایش مجموعه ای از ویژگی های برنامه دسک تاپ در گذشته ، من از دیدن آنچه که برنامه آیفون ارائه کرده است ، هیجان زده شدم. اصلی ترین نقطه فروش CrashPlan در هر سیستم عامل ذخیره نامحدود است. می توانید از داده های پشتیبان تهیه شده در CrashPlan استفاده کرده و از دسترسی به نسخه های پشتیبان محلی آزاد و رایگان در هر کجا لذت ببرید.

بررسی را اینجا بخوانید.

Dropbox

Dropbox به عنوان یک رقیب مستقیم و جایگزین برای iCloud ، با ویژگی های حفظ حریم خصوصی کمی بیشتر – کلید واژه “کمی” است. من به طور مرتب از Dropbox استفاده می کنم ، اما این اولین بار بود که من آن را بر روی آی فون بارگیری کردم و از دیدن برنامه بالای 80 مگابایت شگفت زده شدم.

بیشتر برنامه های دیگری که من بررسی کرده ام تحت 20MB بوده است. از آنجا که گاهی اوقات مجبور می شویم که برنامه ها را از طریق داده های تلفن همراه بارگیری کنیم و نه WI-FI ، این اندازه بزرگ برنامه می تواند برای بعضی از افراد مشکل ایجاد کند. این مشکل کوچک احتمالی به کنار ، شما می توانید از برنامه Dropbox iOS برای مشاهده پرونده ها ، در دسترس بودن آنها به صورت آفلاین و تغییر نام استفاده کرده یا آنها را به پوشه های مختلف منتقل کنید..

شما می توانید اسناد را ویرایش کنید ، اما برای انجام این کار مایکروسافت آفیس باید جداگانه نصب شود. همچنین ، به یاد داشته باشید که می توانید فقط به عکس ها پیوند دهید ، و نه تصاویر واقعی. و عکس های Dropbox را نمی توان مستقیماً به اینستاگرام یا فیس بوک منتقل کرد. اما ، جدا از آن ، برنامه بی عیب و نقص است. دارای 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان ، ادغام با مایکروسافت آفیس و رابط بسیار براق است.

چرا Dropbox را دوست داریم:

طبق گفته Dropbox ، بیش از 400 میلیون کاربر در این سرویس ثبت نام کرده اند. به محض ورود به سیستم ، گزینه ای برای بارگذاری خودکار عکس ها و فیلم ها در دسترس است. من همچنین این واقعیت را دوست داشتم که Dropbox یک ایمیل برای شما ارسال می کند که به سیستم آیفون وارد شده اید به شما اطلاع می دهد. یک پوشه جداگانه برای مشاهده همه عکسهای آپلود شده وجود دارد.

بررسی را اینجا بخوانید.

به طور خلاصه …

برای کاربران آیفون ، ممکن است iCloud سریعترین و ساده ترین گزینه در نگاه اول باشد ، اما این تنها پخش کننده بازی نیست. گزینه های دیگری مانند پنج مورد ذکر شده در بالا ، امنیت ، ویژگی های جدید و اضافی دیگری را که نمی توانید در برنامه ابری بومی آیفون پیدا کنید فراهم می کند..

همچنین ، از آنجا که آنها در مقایسه با iCloud چندان برجسته نیستند ، شانس وجود دارد که هکرها فقط آنها را هدف قرار ندهند. آیا قبلاً از این پنج برنامه برتر پشتیبان ابری برای آیفون استفاده کرده اید؟ از تجربیات شما با آنها در بخش نظرات در زیر مطلع شوید!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me