بهترین فضای ذخیره سازی Cl oud برای رمزگذاری 2020

در پی رسوایی NSA ، در معرض ادوارد اسنودن ، کاربران در سراسر جهان چشم خود را به دخالت هکرها و آژانس های دولتی باز کرده اند. چه کسی به حریم شخصی افراد حمله می کند ، به همین دلیل مشتریان ذخیره سازی ابری خواستار جدیدترین و بزرگترین فناوری های رمزگذاری هستند. 

از این رو ، ما در اینجا در Cloudward.net ، پنج سرویس برتر رمزگذاری ابر ذخیره سازی را ارائه می دهیم.

چه کسی تصور می کند ، فقط ده سال پیش ، هر ایمیل ، پیام متنی ، تماس تلفنی و تقریباً هر شکل از ارتباطات دیجیتالی ، تحت نظر هوشیارانه عمو سام باشد؟ متأسفانه ، این شیوه امروز است. اما تهدیدهای تهدید آمیز فقط از NSA ناشی نمی شوند.

کاربران همچنین باید نگران هکرها ، ISP ها و حتی کارمندان ذخیره سازی ابری باشند که به طور بالقوه داده های شخصی یا حرفه ای خود را می خوانند. برای محافظت در برابر هکرها و ISP های به خطر افتاده ، مشتریان ذخیره سازی ابر باید با آخرین استانداردهای رمزگذاری ، از داده ها در هنگام ترانزیت محافظت کنند. و هنگامی که داده ها در شبکه ارائه دهنده ذخیره می شوند ، آنها باید بدانند که فقط در متن ساده نمی نشینند.

برای کمک به شما در یافتن ارائه دهندگان با قویترین رمزگذاری ، امنیت و احترام به حریم خصوصی. ما می خواهیم به پنج سرویس برتر ذخیره سازی ابری برای رمزگذاری نگاهی بیندازیم.

بهترین فضای ذخیره سازی Cl oud برای رمزگذاری 2020

چرا رمزگذاری هنگام استفاده از فضای ذخیره سازی ابری مهم است

برای مبتدیان ، مهم است که درک کنیم که اساساً دو استاندارد رقیب در مورد رمزگذاری وجود دارد. اولین مورد برای محافظت از داده ها هنگام انتقال از طریق اینترنت عمومی ، داده ها را هنگام حمل و نقل رمزگذاری می کند. 

سپس ، پس از رسیدن داده ها به شبکه ذخیره سازی ارائه دهنده ، رمزگشایی می شود. پس از آن ، داده ها با الگوریتم رمزگذاری دیگری برای اهداف ذخیره سازی رمزگذاری می شوند. این نوع رمزنگاری قوی ترین نیست زیرا یک کارمند می تواند در صورت داشتن کلید رمزگذاری آن ، داده های شما را بدست آورد.

با این حال ، مطمئناً مانع از مشاهده هکرها یا ISP می شود که چه نوع داده ای را منتقل می کنید. نوع دوم رمزگذاری به عنوان رمزگذاری محلی شناخته شده است. با رمزگذاری محلی ، داده های مشتری قبل از ترک رایانه محلی رمزگذاری می شوند.

داده ها با همان کلید با همان کلید رمزگذاری می شوند ، زیرا در اینترنت عمومی و در هنگام قرار گرفتن در سرور ذخیره سازی ، در اینترنت عمومی رمزگذاری می شود. این شکل از رمزگذاری قوی ترین است ، اما دارای برخی از معاملات تجاری است. مزیت واقعی پیشنهادی در اینجا امنیت قیمتی آهن است. نه تنها از هکرها و ISP ها محافظت نمی کند بلکه کارمندان یک سرویس ذخیره سازی قادر به رمزگشایی داده های رمزگذاری شده محلی نیستند.

بدون کلید رمزگذاری صحیح ، هیچ کس در جهان نمی تواند داده های شما را مشاهده کند. با این حال ، اشکالاتی دارد. اشکال اصلی این است که برای رمزگذاری داده ها مقدار نسبتاً زیادی از پردازنده و منابع حافظه نیاز دارد. علاوه بر این ، پرونده داده رمزگذاری شده معمولاً بزرگتر از نسخه غیر رمزنگاری شده با داده های مشابه است.

که مقادیر چشمگیر سربار را ایجاد می کند ، و به میزان چشمگیر مدت زمان بارگیری و بارگیری فایل ها را با موفقیت افزایش می دهد. اگر از یک رایانه جدید استفاده می کنید ، دارای قدرت پردازنده زیادی و اتصال اینترنت پر سرعت هستید ، این اشکال خاص به احتمال زیاد یک نگرانی بزرگ نیست.

برعکس ، اگر به اینترنت نسبتاً کند هستید ، حتی تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های کوچک و انتقال حتی تا یک ساعت زمان می برد. بنابراین تجارت واقعی بین امنیت غیرقابل نفوذ و سرعت انتقال سریع است. اگر کاربر فقط از داده های حساس از حافظه ابری استفاده کند ، منطقی است با ارائه دهنده ای که امنیت دانش صفر را ارائه نمی دهد ، منطقی باشد.

تصور کنید که یک هکر حریص بخاطر:

  • اطلاعات حساب شخصی
  • نام کاربری
  • کلمات عبور
  • سایر اطلاعات حساس

فقط برای پیدا کردن اینکه او آخرین قسمت Game of Thrones را ضبط کرده است (چه کسی اهمیت می دهد؟). از طرف دیگر تصور کنید که شما نیاز به ارسال اسناد و مدارک تجاری ، عکس ها و تصاویر خانوادگی شخصی یا سایر مواد حساس دارید.

آیا می خواهید ریسک بودن این داده ها را که صرفاً به دلیل بی تاب بودن رصد می شود ، اجرا کنید؟ جواب سریع و هوشمندانه اینجا نیست. بنابراین ، با توجه به واقعیت هایی که اخیراً از بین رفته ایم ، اجازه دهید نگاهی دقیق تر به پنج سرویس برتر ذخیره سازی ابری برای رمزگذاری داشته باشیم.

1. Sync.com

همانطور که احتمالاً حدس زده اید ، Sync.com یک ارائه دهنده دانش صفر است ، به این معنی که حتی کارمندان آنها نمی توانند داده های شما را رمزگشایی کنند ، زیرا آنها نمی توانند به کلیدهای رمزگذاری خصوصی مشتریان دسترسی داشته باشند.

به علاوه ، این سرویس با یک حساب رایگان به ارزش 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی ارائه می شود و خدمات پرداخت شده با 4.08 دلار شروع می شود. همراه با این سرویس یک ویژگی پشتیبان گیری خودکار و همچنین یک ابزار نسخه سازی مفید فایل است. اگر می خواهید امنیت قوی و خدمات آسان برای استفاده در فضای ذخیره سازی ابری داشته باشید ، آن هم سریع و با قیمت مناسب – Sync.com انتخاب برتر ما است.

دلایل دیگری که Sync.com را دوست داریم

Sync.com اولین انتخاب ما برای کاربرانی است که می خواهند رمزگذاری قوی داشته باشند ، زیرا این یک سرویس عالی است. از آنجا که Sync.com کانادایی است ، کاربران مجبور نیستند نگران اجبار یا درگیری NSA باشند.

Sync.com یک رقیب Dropbox در کانادا بالاترین سطح رمزگذاری خصوصی را ارائه می دهد و دارای نگرش خارق العاده ای نسبت به حریم خصوصی است.

بررسی را بخوانید

2. SpiderOak

بچه پیر در بلوک ، SpiderOak هنوز هم یک منبع قدرت رمزگذاری و حفظ حریم خصوصی است. مجموعه ای از ویژگی های مناسب و سرعت مناسب را ارائه می دهد. آنها به لطف مدیریت کلید رمزگذاری کاربر ، ارائه دهنده صفر دانش واقعی هستند.

پشتیبان گیری و همگام سازی آنلاین SpiderOak

که هرگز توسط SpiderOak دیده نمی شوند ، و رمزگشایی داده های رمزگذاری شده در رایانه محلی غیرممکن است.

اما نه تنها کاربران می توانند از رایانه های پشتیبان تهیه کنند ، بلکه می توانند همین کار را در تبلت ها ، تلفن های هوشمند و تعداد نامحدودی از دستگاه ها انجام دهند. آخر ، SpiderOak دارای ویژگی های نسخه نویسی فایل است ، در صورتی که به طور تصادفی حذف یا بازنویسی شود ، به بازیابی نسخه قدیمی یک فایل کمک می کند..

دلایل دیگر اینکه چرا SpiderOak را دوست داریم

SpiderOak انتخاب دوم ما برای کاربرانی است که می خواهند رمزگذاری قوی داشته باشند. و آنها خیلی گران نیستند ، زیرا قیمت ها از 30 دلار در ماه برای 30 گیگابایت ذخیره سازی در ماه شروع می شوند.

بزرگترین طرح 5TB ذخیره سازی با قیمت 25.00 دلار در هر ماه ارائه می دهد. و کاربران می توانند پرونده ها و پوشه های فردی را برای تهیه پشتیبان به صورت دستی انتخاب کنند. SpiderOak بیشتر یک سرویس تهیه نسخه پشتیبان است و نه گزینه ذخیره سازی ابری واقعی است ، اما این امکان را به کاربران می دهد تا داده ها را با دیگران همگام سازی و به اشتراک بگذارند.

بررسی را بخوانید

3. OpenDrive

OpenDrive دارای گزینه های بسیار عالی ، مانند برنامه همگام سازی نامحدود دستگاه و برنامه های ذخیره سازی سفارشی است ، اما از سندرم رابط کاربری ناخوشایند و حتی پشتیبانی از مشتری بدتر رنج می برد. OpenDrive سومین انتخاب ما برای کاربرانی است که می خواهند رمزگذاری قوی داشته باشند و البته آنها امنیت دانش صفر را از طریق پوشه “پرونده های امن” ارائه می دهند.

همچنین ، کاربران می توانند با مدیریت مجوزهای دسترسی کاربر و گروهی کاربرانی که به یک حساب شخصی اضافه کرده اند ، امنیت را افزایش دهند. قیمت شروع خدمات آنها برای برنامه فردی ماهانه 9/95 دلار است و می توانید هر کاربر اضافه شده را ممیزی کنید.

ویژگی پشتیبان گیری آنها باعث می شود پشتیبان های افزایشی ، هر زمان که چیزی تغییر کند ، داشته باشند و همچنین ویژگی های همگام سازی و اشتراک گذاری خوبی دارند. 

دلایل دیگر اینکه چرا OpenDrive را دوست داریم

OpenDrive با یک رابط وب کشیدن و رها کردن مفید است. آنها حتی برنامه های موبایل برای iOS و Android دارند.

با این وجود بهتر ، کاربران می توانند برنامه ذخیره سازی خود را سفارشی کنند و کاربران تجاری می توانند به ویژگیهای قابل تنظیم دسترسی پیدا کنند. آنها همچنین برنامه هایی در سراسر Windows ، Mac ، Android و iOS دارند.

بررسی را بخوانید

4. Tresorit

Tresorit که یکی از بزرگترین تلاشهای هکری (که توسط خود حمایت مالی می شود) بازمانده است ، یک سرویس رمزنگاری انتهایی برای مشاغل و کاربران شخصی است..

Tresorit - گزینه Dropbox Alternative

Tresorit غیر از امنیت درجه اول تست شده و آزمایش شده ، ویژگی های همکاری را برای کمک به امنیت داده ها ارائه می دهد. این فرایند با حذف نیاز به ارسال پرونده به عنوان پیوست در ایمیل کار می کند ، که توسط شخص ثالث هک می شود.

برنامه اولیه ماهانه 12.50 دلار برای یک کاربر واحد و 100 گیگابایت ظرفیت ذخیره سازی دارد ، در حالی که نسخه Business برای هر کاربر 20.00 دلار در هر ماه برای یک ترابایت ذخیره سازی هزینه دارد. بسته های کاربر و Business هم آزمایش های رایگان ارائه می دهند.

دلایل دیگر اینکه چرا ما Tresorit را دوست داریم

Tresorit یک کار فوق العاده در محافظت از داده های مشتری از طریق استفاده از رمزگذاری است. این یک گزینه جایگزین بسیار امن تر Dropbox است.


آرم Tresorit

از آنجا که برخلاف Dropbox یا Google Drive ، کلیدهای رمزگذاری محلی و کنترل شده توسط کاربر را ارائه می دهد – Tresorit را به ارائه دهنده صفر دانش تبدیل می کند. آنها چندین گزینه مختلف خدمات برای طراحی افراد و مشاغل مختلف دارند.

بررسی را بخوانید

5- جعبه

Box یک سرویس ذخیره سازی فایل با محوریت سازمانی و رقیب Dropbox با ویژگی های همکاری مناسب است. این سرویس همچنین دارای یک سرویس کاربری بسیار خوب است. جعبه جایگزین مناسبی برای مشاغل کوچک با سه یا بیشتر کارمند است که در غیر این صورت فقط می توانستند سه حساب کاربری را با یک سرویس ذخیره سازی ابری که برای استفاده شخصی طراحی شده است ، انتخاب کنند..

بسته استارت برای هر کاربر فقط 5.00 دلار است و بسته Business برای هر کاربر در هر ماه 15.00 دلار است. سرانجام ، آنها نه تنها به مشتریان اجازه می دهند كلیدهای رمزنگاری را شخصاً مدیریت كنند ، بلكه Box همچنین خدمات متناسب برای مشاغل نیز دارد.

دلایل دیگر اینکه چرا ما جعبه را دوست داریم

جعبه آخرین انتخاب ما برای ارائه دهندگان دانش صفر است. این شرکت همچنین مطابق با HIPAA و بسیاری از مقررات دیگر است ، بنابراین شما نیز آماده حضور در آن اداره هستید.

بررسی جعبه

علاوه بر دانش صفر ، آنها کنترل های امنیتی را نیز ارائه می دهند که به یک مدیر کمک می کند تا مجوز دسترسی کاربر و گروه را مدیریت کند.

بررسی را بخوانید

نتیجه

چشم انداز مدرن اینترنت این روزها به قدری خطرناک است که هر کاربر باید از فناوری های رمزگذاری قوی استفاده کند. توصیه می کنم کاربران هنگام اتصال به اینترنت همیشه از VPN برای اهداف رمزگذاری استفاده کنند ، اما ارائه دهنده خدمات ابری شما نیز هنگام محافظت از داده ها باید از رمزگذاری قوی استفاده کند..

از بین پنج سرویس ذخیره سازی ابری برای رمزگذاری ، همه آنها ارائه دهنده دانش صفر هستند و به کاربران اجازه می دهند کلیدهای رمزگذاری خود را مدیریت کنند. اگرچه رمزگذاری محلی سرعت بارگذاری و بارگیری را کمی مختل می کند ، این یک شر ضروری برای کاربرانی است که می خواهند 100٪ مطمئن باشند که هیچ کس نمی تواند به داده های خود در ابر دسترسی پیدا کند..

نظر شما در مورد امنیت داده های ابری از طریق رمزگذاری چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات در زیر به اشتراک بگذارید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me