Carbonite vs CrashPlan: ما یک برنده واضح داریم

اگر می خواهید تصمیم بگیرید که CrashPlan یا Carbonite بهترین پشتیبان آنلاین برای تصمیم گیری در مورد تجارت برای شما است ، در مکان مناسب فرود آمده اید. در طول این بررسی سر به سر ، قبل از انتخاب یک برنده ، این رقبای طولانی مدت بازیابی فاجعه را به صورت دور و دور بررسی خواهیم کرد.


ما هزینه ها را با هم مقایسه می کنیم ، سپس توجه خود را به نسخه پشتیبان تهیه خواهیم کرد و مراحل هر یک را بازیابی می کنیم. سپس ، ما با نگاهی به امنیت و پشتیبانی به پایان خواهیم رسید. مطمئناً تقسیم کننده خواهد بود ، مطمئنی ، اما فکر می کنیم برای اکثر صاحبان مشاغل کوچک در آنجا برنده واضحی شده ایم: CrashPlan ، گرچه Carbonite نزدیک است.

اگر هیچ یک از سرویس ها پاسخگوی نیازهای شما نیست ، فراموش نکنید: ما مجموعه کاملی از بررسی های پشتیبان آنلاین را برای بررسی شما داریم. ما همچنین تعدادی دیگر از مقایسه های پشتیبان کسب و کار را برای بررسی شما جمع آوری کرده ایم ، از جمله بررسی CrashPlan vs IDrive و دیگری برای CrashPlan vs Backblaze.

البته ، ما همچنین یک بررسی کامل برای CrashPlan برای بررسی مشاغل کوچک و یک Carbonite برای بررسی Office داریم که می توانید آن را بررسی کنید.

The Battle: CrashPlan for Small Business vs Carbonite Safe Pro

در حالی که نه CrashPlan و نه Carbonite سریعترین یا حتی بیشترین ابزار پشتیبان گیری بسته بندی شده برای مشاغل موجود در بازار نیستند ، هر دو سرویس قابل قبولی هستند که به راحتی قابل استفاده هستند و ارزش خوبی نسبت به گزینه های گران قیمت دیگر در آنجا ارائه می دهند..

CrashPlan ، به نوبه خود ، اکنون تمام زیرساخت های خود را به بازیابی فاجعه برای مشاغل اختصاص داده است ، زیرا راه حل پشتیبان گیری آنلاین شخصی خود را در سال 2017 (به نوعی ناراحت کرده است) از بین برده است. در حالی که Carbonite یک برنامه شخصی در دسترس دارد که در بین بهترین ابزارهای پشتیبان گیری آنلاین نامحدود قرار دارد ، برنامه های تجاری آن جایگزین قانع کننده ای برای CrashPlan برای تجارت های کوچک ، حداقل بر روی کاغذ است..

در مرحله بعد ، ما به هر سرویس در طی پنج دور ، همانطور که وعده داده شده ، خواهیم پرداخت: برنامه های قیمت ، روند تهیه نسخه پشتیبان ، بازیابی روند ، امنیت و پشتیبانی. بعد از هر دور ، ما یک برنده اعلام خواهیم کرد ، سپس یافته های خود را برای تاج گذاری از یک قهرمان پشتیبان کلی خلاصه خواهیم کرد.

1

برنامه های قیمت

خط پایین همه چیز در تهیه نسخه پشتیبان نیست ، اما برای SMB هایی که به دنبال محدود کردن هزینه ها هستند ، بسیار مهم است. در این یادداشت ، ابتدا با بررسی هزینه های برنامه قیمت CrashPlan و Carbonite نسبت به کل دستگاه های ذخیره سازی و پشتیبانی ، ارزش را ارزیابی خواهیم کرد..

CrashPlan برای مشاغل کوچک

CrashPlan در انتخاب برنامه ای برای مشاغل شما ، کارها را بسیار ساده می کند: تنها یک مورد وجود دارد. با فضای پشتیبان نامحدود فقط با 10 دلار در ماه ، این یک معامله خوب است.

این طرح CrashPlan برای كسب و كارهای كوچك نامیده می شود اما خود این نام از یادگار مانده از روزهایی كه شركت نیز یك برنامه پشتیبان نامحدود برای مصارف شخصی نیز ارائه كرده است. (اگر این نیاز شما باشد ، Backblaze ماهانه 5 دلار برنامه نامحدود برای مصارف خانگی دارد.)

اگرچه برای کسانی که فاقد پشتیبان تهیه داده از نسخه پشتیبان تهیه شده اند ، ارزش زیادی دارد ، یک اشتراک تنها برای یک رایانه مناسب است ، و CrashPlan تخفیف برای خرید محافظت برای چندین کارمند ندارد. همچنین مانند سایر سرویس ها در بهترین نسخه پشتیبان تهیه مقاله برای تلفن همراه ، نسخه پشتیبان تهیه گوشی های هوشمند را فراهم نمی کند.

از طرف دیگر ، می توانید به همان اندازه درایوهای خارجی که می خواهید به رایانه خود وصل کنید و آن را بدون هزینه اضافی ، به برنامه پشتیبان خود اضافه کنید. این دستگاه شامل دستگاه های NAS نیست ، اما هنوز هم برای محافظت از پشته های HDD مفید است.

این طرح هیچ محدودیتی در اندازه پرونده اعمال نمی کند ، و CrashPlan ادعا می کند اگر داده های زیادی را بارگذاری کنید ، پهنای باند شما را شلیک نکنید (ترجمه: احساس راحتی کنید که به دنبال آجیل باشید).

ما توصیه می کنیم که قبل از انجام آزمایش ، چرخه آزمایشی را بچرخانید ، اگرچه می توانید پس از ثبت نام ، هر زمان که دوست دارید ، لغو کنید. آزمایش یک ماه خوب است و مانند اشتراک ، نامحدود است.

Carbonite Safe Pro

در حالی که برنامه استفاده شخصی Carbonite نامحدود است ، گزینه های تجاری آن نیست. آنها تقریباً ارزان قیمت نیستند.

سه برنامه Carbonite Safe برای مشاغل موجود است: Pro، Power و Ultimate. از هرکدام می توان برای تهیه نسخه پشتیبان از کامپیوترهای نامحدود استفاده کرد. Carbonite Safe Power همچنین به شما امکان می دهد از یک سرور پشتیبان تهیه کنید ، در حالی که Ultimate شامل تهیه نسخه پشتیبان از سرور نامحدود است.

در حالی که ما عاشق نسخه پشتیبان نامحدود رایانه هستیم ، مشکل Carbonite این است که شما فضای ابری زیادی را برای پول خود بدست نمی آورید. در حقیقت ، یک اشتراک Carbonite Safe Pro با 250 گیگابایت پشتیبان با حدود 270 دلار در سال ارائه می شود. این هزینه بیش از 20 دلار در ماه است.

اگر این کافی نیست ، می توانید نسخه پشتیبان بیشتری اضافه کنید ، که احتمالاً برای بیش از دو یا سه رایانه وجود ندارد. با این حال ، هر 100 گیگابایت پشتیبان اضافی 100 دلار دیگر در سال برای شما هزینه دارد.

اشتراک ها نیز باید سالانه پرداخت شود ، بنابراین اگر تصمیم دارید مشاغل خود را در جای دیگری بگیرید ، با هزینه آن گیر کرده اید. اطمینان حاصل کنید که از محاکمه 30 روزه قبل از قفل کردن خود استفاده کنید.

دور یک افکار

اگر در انتخاب بین CrashPlan برای مشاغل کوچک و یک طرح ایمن Carbonite Safe گیر بیفتید ، بسیاری از مشاغل با توجه به این واقعیت که برنامه های Power و Ultimate آن شامل تهیه نسخه پشتیبان از سرور می باشد ، دیگر گزینه ای برای رفتن با Carbonite ندارند. با این حال ، بسیاری از گزینه های دیگر پشتیبان گیری از سرور در خارج وجود دارد مانند مواردی که در بهترین راهنمای پشتیبان سرور ما وجود دارد که به طور کلی بهتر هستند.

هنگامی که نوبت به تهیه نسخه پشتیبان از رایانه مناسب برای تجارت شما می رسد ، ما باید گره قوی به CrashPlan بدهیم. 10 دلار در ماه برای تهیه نسخه پشتیبان نامحدود یک معامله بسیار بهتر از 22 دلار در ماه برای 250 گیگابایت است ، و CrashPlan شما را به تعهدات یک ساله قفل نمی کند.

دور: قیمت برنامه برای Crashplan Pro

Carbonite Backup Safe Pro Logo
CrashPlan برای آرم کسب و کار کوچک

2

فرآیند تهیه نسخه پشتیبان

در مرحله بعدی ، ما شما را با ویژگی های اصلی و فرآیندهای پشتیبان گیری برای CrashPlan و Carbonite آشنا خواهیم کرد و می دانیم که بهترین ترکیب راحتی و ویژگی ها.

CrashPlan برای مشاغل کوچک

تهیه نسخه پشتیبان از CrashPlan کار ساده ای نیست با استفاده از Backblaze رقیب نامحدود ، اما تجربه کلی هنوز به راحتی رضایت بخش است. برای ایجاد یک برنامه تهیه نسخه پشتیبان ، از مشتری دسک تاپ استفاده می کنید تا اشیاء موجود در سیستم فایل خود را برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید.

در گزینه های پیمایش در سمت چپ مشتری روی “پشتیبان گیری” کلیک کنید ، سپس دکمه “تغییر” را در زیر “پرونده ها” کلیک کنید. می توانید پوشه ها و پرونده ها را برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب کنید.

توصیه می کنیم از نسخه پوشه پشتیبان تهیه کنید ، سپس پرونده هایی را که نمی خواهید بعداً از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید ، حذف کنید. اگر می خواهید در سیستم ، فایلهای موقتی و موارد مشابه از آن پرش کنید ، می توانید بر اساس نوع پرونده از آنها حذف کنید.

همچنین می توانید یک مقصد پشتیبان تعیین کنید. در حالی که مقصد به طور پیش فرض ابر CrashPlan است ، اگر به دنبال اجرای هر دو نسخه پشتیبان ابری و محلی هستید ، می توانید از درایوهای خارجی نسخه پشتیبان تهیه کنید ، که توصیه می شود در صورت عضویت در آموزشگاه پشتیبان 3-2-1 پشتیبان (و شما باید ).

CrashPlan for Small Business پشتیبان گیری مداوم را انجام می دهد ، به این معنی که با اضافه شدن پرونده های جدید یا تغییر پرونده های موجود ، پرونده ها در زمان واقعی محافظت می شوند. اگر از پشتیبان گیری های منظم کم تر ترجیح می دهید ، می توانید از ویژگی های برنامه ریزی مشتری برای محدود کردن عملیات برای ساعات خاص یا روزهای خاص استفاده کنید.

با این حال ، به طور کلی ، شما باید با پشتیبان گیری مداوم خوب کار کنید ، زیرا ، برای حفظ پهنای باند ، فقط دلتا پرونده های تغییر یافته به جای کل فایل ، روی ابر کپی می شود (اگر این برای شما یونانی بود ، بلوک ما را بررسی کنید. مقاله همگام سازی ساده برای پیدا کردن آنچه در مورد آن صحبت می کنیم).

در یادداشت نهایی ، CrashPlan بطور پیش فرض فایل ها را فشرده می کند. به طور کلی ، از فشرده سازی برای کاهش فضای پرونده در ابر استفاده می شود ، اما با CrashPlan که نباید برای شما مشکلی ایجاد کند (زیرا نامحدود است).

CrashPlan اظهار داشت که فرایند فشرده سازی نیز پشتیبان گیری شما را سرعت می بخشد و بی ضرر است ، به این معنی که پرونده های شما را به هیچ وجه تخریب نمی کند. با این حال ، در تجربه ما فشرده سازی بیشتر تمایل به کند کردن نسخه پشتیبان تهیه می کند. توصیه می کنیم که اگر بارهای کند را تجربه کرده اید ، آن را خاموش کنید تا ببینید که آیا این امر به حرکت در مسیر شما کمک می کند یا خیر.

Carbonite Safe Pro

از بسیاری جهات ، تنظیم برنامه های پشتیبان با Carbonite مستلزم کار بسیار کمتری نسبت به CrashPlan است. به این دلیل که به اسکن رایانه شما و تهیه نسخه پشتیبان از کلیه پرونده های یک نوع خاص ، از جمله اسناد ، تصاویر ، فیلم ها ، ایمیل و سایر انواع پرونده رایج ، رویکرد Backblaze نیاز دارد..

در حالی که ما از این رویکرد برای تهیه نسخه پشتیبان نامحدود دوست داریم ، کربنیت کل داده های شما را در اختیارتان قرار می دهد ، این امر می تواند همه چیز را به یک روش وحشتناک تبدیل کند ، به خصوص اگر چندین رایانه شخصی دارید که به حساب خود وصل شده اید.

در صورت بروز این مشکل ، می توانید وارد رابط مرورگر Carbonite شوید و خط مشی های پشتیبان ایجاد کنید که می تواند برای رایانه های موجود در حساب کاربری خود اعمال شود ، و تهیه نسخه پشتیبان از برخی پوشه ها و انواع پرونده ها محدود.

در حقیقت ، ممکن است بخواهید به هر حال از آن استفاده کنید ، زیرا Carbonite یک سیاست پیش فرض در کار دارد که باعث می شود پشتیبان گیری در پوشه دسک تاپ ، پوشه اسناد ، پوشه داده Outlook ، پوشه تصاویر من ، پوشه موسیقی و پوشه فیلمهای من (در ویندوز) محدود شود. پرونده های موقت و سیستم نیز به طور پیش فرض حذف نمی شوند.

تهیه نسخه پشتیبان به طور مداوم با Carbonite Safe انجام می شود تا درایوهایتان را در زمان واقعی محافظت نکنید ، اما اگر می خواهید فقط یک بار در روز پشتیبان تهیه کنید یا پشتیبان گیری را در طی ساعات مشخص غیرفعال کنید ، می توانید از این امر امتناع کنید..

Carbonite فقط از قسمت های تغییر یافته پرونده های ویرایش شده ، مانند CrashPlan ، نسخه پشتیبان تهیه می کند ، بنابراین باید بدون استفاده از پشتیبان گیری مداوم ، بسیار کارآمد عمل کند. کربنیت همچنین پرونده هایی را با استفاده از آنچه کمپانی بیان می کند فشرده سازی zlib بدون تلف است را فشرده می کند. گزینه ای برای خاموش کردن آن وجود ندارد.

دور دو فکر

بزرگترین مشکلی که در تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های خود دارند ، برای CrashPlan و Carbonite یکسان است: سرعت. اگرچه پس از تکمیل مراحل تهیه نسخه اولیه نسخه پشتیبان خود مسئله بزرگی نیست ، رسیدن به آن باعث می شود تا صبر و شکیبایی شما انجام شود.

ما هر دو سرویس را آزمایش کرده ایم ، و در هر دو مورد ، برای تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های گیگابایتی ، بیش از یک ساعت زمان لازم داشت. اگر از 500 گیگابایت پرونده برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کرده اید ، احتمالاً نزدیک به یک ماه می خواهید تا مرحله اولیه را تکمیل کنید.

شما می توانید مقاله کلی ما در مورد انتظارات از سرعت تهیه نسخه پشتیبان را بخوانید تا در مورد عوامل تأثیرگذاری بیشتر بدانید ، اما مسئله اصلی هر دو سرویس عدم وجود زیرساخت های زیاد است.

اگر سرعت تهیه نسخه پشتیبان نگرانی بزرگی است ، در عوض ، مانند Rackspace Cloud Files ، خدماتی را با مراکز داده های مختلف در سراسر جهان در نظر بگیرید. (البته با CloudBerry Backup برای مدیریت فرآیند تهیه نسخه پشتیبان تهیه شده ، البته همانطور که در مورد شروع کار با راهنمای Rackspace توضیح داده شده است ، جفت شده است.)

در مورد موضوع مورد نظر ، ما به کاربنیت دو دور می دهیم. استفاده از نسخه پشتیبان از نوع فایل همراه با تهیه نسخه پشتیبان از فایل ، علاوه بر امکان ایجاد خط مشی های پشتیبان ، طراحی کامل برنامه های تهیه نسخه پشتیبان را آسان می کند.

دور: نقطه پشتیبان گیری از فرآیند کاربنیت

Carbonite Backup Safe Pro Logo
CrashPlan برای آرم کسب و کار کوچک

3

بازیابی فرآیند

همانقدر مهم است که گرفتن پرونده های شما در ابر قادر است به سرعت و به راحتی آنها را هنگام حمله به فاجعه بازگرداند. با توجه به این نکته ، دور سوم همه چیز در مورد ترمیم پرونده است.

CrashPlan برای مشاغل کوچک

می توانید با کلیک کردن روی “بازگرداندن” ، فایل های پشتیبان را مستقیماً از مشتری دسک تاپ بازیابی کنید. یک درخت پرونده به شما امکان می دهد تا پوشه ها و پرونده ها را بررسی و بردارید. وقتی آماده بازیابی هستید ، فقط روی دکمه “بازیابی” در پایین صفحه کلیک کنید.

همچنین می توانید نسخه های قبلی فایل ها را بازیابی کنید. CrashPlan را می توان تنظیم کرد تا نسخه های مربوط به هر پرونده را ذخیره کند ، که هم برای برگرداندن تغییرات ناخواسته و هم برای خرابی های فایل مفید است. از آنجا که با برنامه CrashPlan فضای تهیه نسخه پشتیبان نامحدود دریافت می کنید ، با نسخه ای نامحدود نیز هیچ آسیبی نخواهد بود.

CrashPlan همچنین به شما امکان می دهد پرونده ها را به صورت خودکار به مکان اصلی خود بازگردانید یا یک فایل .zip را بر روی دیسک سخت خود بارگیری کنید تا با آنها به صورت دستی کار کنید.

علاوه بر سرویس گیرنده دسک تاپ ، می توانید به پرونده ها از رابط مرورگر CrashPlan و برنامه های تلفن همراه برای Android و iOS دسترسی پیدا کنید. این وسیله ای مناسب برای گرفتن پرونده در جاده و رایانه هایی است که متعلق به شما نیستند.

Carbonite Safe Pro

Carbonite همچنین از بازیابی فایل به طور مستقیم از مشتری دسک تاپ پشتیبانی می کند. با این حال ، فقط این است که همه چیز را یکباره بازیابی کنید. گزینه ای برای بازیابی پرونده های فردی نیز وجود دارد ، اما شما را برای مدیریت فرآیند بازیابی به رابط مرورگر هدایت می کنید.

هنگام بازیابی کلیه پرونده های خود با استفاده از سرویس گیرنده دسک تاپ ، می توانید همه موارد را به مکان اصلی خود برگردانید یا یک پرونده .zip را بارگیری کنید.

بازیابی وب به شما امکان می دهد محتوا را برای بارگیری با بررسی کادر کنار آن انتخاب کنید. گزینه ای برای بازیابی پرونده های فردی در محل اصلی آنها وجود ندارد ، بنابراین باید آن قسمت را به تنهایی مدیریت کنید.

Carbonite همچنین دارای برنامه های موبایل برای Android و iOS است که می توانید از آنها برای دسترسی به پرونده های خود استفاده کنید. به طور پیش فرض ، Carbonite همیشه حداقل سه نسخه از فایلهای پشتیبان از رایانه های ویندوز را حفظ می کند. با این حال ، نسخه سازی به دلایلی برای مشتری Mac ارائه نمی شود.

دور سه فکر

برای بازگرداندن روند بازیابی بین CrashPlan و Carbonite چیز زیادی وجود ندارد. استفاده از آن هر دو نسبتاً آسان است ، از قابلیت نسخه خوبی برخوردار است (مگر اینکه شما یک کاربر Carbonite Mac باشید) و به شما امکان می دهید تا فایلها را در مکان اصلی خود بازیابی کنید یا آنها را در یک فایل پستی بارگیری کنید. هردو همچنین دارای برنامه های گوشی های هوشمند برای دسترسی به پرونده های شما هستند.

CrashPlan ، انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهد. برای یک ، می توانید پرونده های جداگانه را در مکان اصلی خود بازیابی کنید ، در حالی که Carbonite فقط در صورت بازیابی کل نسخه پشتیبان خود به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید. همچنین ، Carbonite شما را مجبور به بازیابی پرونده های فردی از طریق GUI مرورگر می کند ، در حالی که با CrashPlan می توانید با استفاده از سرویس گیرنده دسک تاپ نیز این کار را انجام دهید..

دور: بازیابی نقطه پردازش برای Crashplan Pro

Carbonite Backup Safe Pro Logo
CrashPlan برای آرم کسب و کار کوچک

4

امنیت

امنیت پرونده های ذخیره شده در ابر همیشه خصوصاً برای کاربران تجاری بسیار زیاد است. در مرحله بعد ما گزینه های رمزگذاری و سایر مواردی را که می خواهید در مورد آنها بدانید قبل از اجازه دادن به هر شرکت از فایل های خود محافظت می کنیم..

CrashPlan برای مشاغل کوچک

وقتی پرونده ها را برای تهیه نسخه پشتیبان به CrashPlan می فرستید ، آنها انتهای رمزگذاری می شوند. این بدان معنی است که پرونده های شما قبل از ترک رایانه شما غیرقابل خواندن هستند و تا زمانی که آنها را بازیابی نکنید ، جمع نمی شوند. در هنگام حمل و نقل ، آنها همچنین با استفاده از امنیت لایه حمل و نقل (TLS) محافظت می شوند.

به طور پیش فرض ، CrashPlan کلیدهای رمزگذاری را برای شما مدیریت می کند ، که به شرکت اجازه می دهد در صورت فراموش کردن رمز عبور خود را مجددا تنظیم کند. با این حال ، این بدان معناست که پرونده های شما نیز می توانند توسط شرکت از طریق درخواست اجرای قانون رمزگشایی شوند ، یا توسط شخصی که آن کلیدها را از سرور CrashPlan سرقت می کند (نقض ها معمولاً در داخل کار هستند).

برای تضمین در برابر این امکانات ، CrashPlan گزینه ای برای رمزگذاری خصوصی دارد که شما می توانید و باید آن را فعال کنید. انجام این کار بدان معنی است که فقط شما می توانید پرونده های خود را رمزگشایی کنید.

پروتکل رمزگذاری مورد استفاده CrashPlan AES است ، همان پروتکل مورد استفاده بیشتر ارائه دهندگان ابری ، بیشتر بانک ها و بیشتر سازمان های دولتی است. سطح AES استفاده شده 256 بیتی است که با تکنولوژی موجود میلیارد ها سال طول می کشد تا با زور بی رحمانه از بین برود.

ما قبلاً به نسخه سازی آن اشاره کردیم ، اما ارزش افزودن مجدد را در اینجا ذکر می کند ، زیرا این ویژگی به شما امکان می دهد آسیب های ناشی از برنامه های باج افزار مانند CryptoLocker و CryptoWall را خنثی کنید. پس از حذف بدافزار متخلف ، فقط فایلهای خراب شده را برای تمیز کردن نسخه ها برگردانید ، و باید خوب باشید که بدون نیاز به هزاران دلار سرقت تجارت ، کار خود را از سر بگیرید..

یک اشتباه بزرگ با CrashPlan احراز هویت دو عاملی (2FA) است. با استفاده نکردن از این ویژگی ، گذرواژه های دزدیده شده بسیار ساده تر می شوند زیرا برای ورود به حساب کاربری شما در دستگاه های ناآشنا ، نیازی به اخذ مجوز امنیتی ندارید..

اگر به جز عدم وجود 2FA در CrashPlan فروخته اید ، خبر خوب این است که این سرویس با بسیاری از سرویس های ورود به سیستم (SSO) مانند OneLogin سازگار است. راه اندازی ادغام هزینه بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت اما کنترل بیشتری روی رمزهای عبور کاربر به شما می دهد ، فرصت های فیشینگ را به حداقل می رساند و به شما امکان می دهد 2FA را فعال کنید.

استفاده SSO همچنین باعث می شود با اجازه دادن به نیروی کار خود ، از همان اعتبارنامه برای ابزارهای مختلف ، خستگی رمز عبور کاربر را کاهش دهید ، از جمله بسیاری از خدمات ذکر شده در بهترین راهنمای همگام سازی و اشتراک گذاری سازمانی ما.

Carbonite Safe Pro

Carbonite بیشترین مراحل مشابه CrashPlan را در ایمن نگه داشتن پرونده های شما انجام می دهد. پرونده هایی که سمت سرور نگهداری می شوند با استفاده از AES رمزگذاری می شوند و در هنگام ترانزیت با TLS محافظت می شوند. رمزگذاری به پایان رسیده است ، اما به صورت پیش فرض خصوصی نیست.

اگر ترجیح می دهید کلیدهای رمزگذاری خود را نگه دارید و اجازه ندهید شرکت آنها را مدیریت کند ، می توانید رمزگذاری خصوصی را فعال کنید. با این حال ، شما باید این کار را قبل از تهیه نسخه پشتیبان اولیه خود انجام دهید. اگر نظر خود را تغییر دادید و می خواهید بعداً 2FA اضافه کنید ، باید دوباره از کلیه پرونده های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

کمتر نگرانی این است که کربنیت به جای 256 بیتی از AES 128 بیتی استفاده می کند. این تقریباً به همان اندازه رمزنگاری ایمن نیست بلکه فقط نسبتاً صحبت می کند. هنوز هم شکستن میلیارد ها سال طول می کشد ، نه به اندازه میلیارد ها دلار.

کربنیت ، مانند CrashPlan ، همانطور که قبلاً به آن اشاره کردیم ، از ویژگی های عمیق نسخه سازی نیز برخوردار است. مانند CrashPlan ، این امر می تواند برای برگشت فسادهای فایل ناشی از ransomware مفید باشد ، که در غیر این صورت می تواند تجارت شما را غرق کند.

در صورت عدم دسترسی CrashPlan ، Carbonite با اجازه دادن به کاربران قادر به فعال کردن 2FA می شود. هنگام ورود به حساب خود از یک دستگاه ناآشنا ، باید یک کد امنیتی ارسال شده از طریق متن را وارد کنید. تا زمانی که کسی که رمز عبور خود را به سرقت برده ، تلفن هوشمند شما را نیز نمی کند ، پرونده های شما باید ایمن باشد.

اگر ترجیح می دهید نظارت بیشتری بر رمزهای عبور کارمندان خود داشته باشید ، کربنیت از ادغام SSO نیز پشتیبانی می کند.

دور چهار اندیشه

ما هیچ مشکلی برای توصیه کردن خدمات از دیدگاه امنیتی نداریم ، و این بیشتر به لطف گنجاندن رمزنگاری خصوصی انتهایی و ویژگی های قدرتمند نسخه سازی است. با این وجود ، عدم تأیید هویت دو عاملی ، به درستی برخی صاحبان مشاغل را از انتخاب CrashPlan برای محافظت از درایوهای سخت خود منصرف می کند..

با توجه به آن ، ما به کاربنیت چهار دور می دهیم.

دور: نقطه امنیتی برای تجارت کربنیت

Carbonite Backup Safe Pro Logo
CrashPlan برای آرم کسب و کار کوچک

5

پشتیبانی

با نبرد ما در هر دو مرحله ، این دور نهایی برای همه تیله ها است و برای این دور نهایی ، ما پشتیبانی را پوشش خواهیم داد. پیدا کردن کمک های پاسخگو و قابل اعتماد در هنگام نیاز ، نگرانی اساسی برای مشاغل معامله گر با بهبود فاجعه است.

CrashPlan برای مشاغل کوچک

ما این واقعیت را دوست داریم که CrashPlan چندین راه برای کمک مستقیم برای مشکلات فنی فراهم می کند. این موارد شامل دو گزینه برای تماس مستقیم در چت و پشتیبانی تلفنی است. در حالی که کمکهای زنده 24 × 7 در دسترس نیست ، ساعت معقول است: 7 صبح تا 7 بعد از ظهر. CDT ، دوشنبه تا جمعه.

برای پشتیبانی از عصر و آخر هفته ، شما کاملاً خودتان نیستید زیرا CrashPlan صف ایمیل خود را بصورت شبانه روزی کنترل می کند. CrashPlan برای تعیین میزان شدت بلیط ، بلیط را ترجیح می دهد ، به این معناست که مسائل مهم شما باید پاسخ های سریع و منطقی را سریع ایجاد کند. حتی در موارد غیر بحرانی ، ایمیل های تست ما به CrashPlan معمولاً منجر به برگشت ایمیل در طی چند ساعت می شوند.

اگر بیشتر از نوع DIY هستید ، این شرکت علاوه بر راهنماهایی برای کاربران و سرپرست حساب ، یک پایگاه دانش بنیان قابل جستجو با مقالات پشتیبانی نیز ارائه می دهد.

Carbonite Safe Pro

Carbonite پشتیبانی از طریق تلفن را در روزهای هفته ، از 8:30 صبح تا 9:00 بعد از ظهر ارائه می دهد. EST با این حال ، برای کسانی که ارتباطات کتبی را ترجیح می دهند گزینه چت زنده وجود ندارد.

از طرف دیگر ، می توانید از طریق ایمیل 24 × 7 با Carbonite در تماس باشید ، و در صورت بسته شدن مرکز تماس ، وسیله ای برای کمک به شما ارائه می شود. ایمیلهای آزمون ما معمولاً در طی نیمی از روز و غالباً در عرض چند ساعت پاسخ می دهند.

در صورت نیاز ، راهنما از طریق پایگاه دانش پشتیبانی نیز در دسترس است. Carbonite بخش اختصاصی را برای راه حل پشتیبان گیری از تجارت خود ، که شامل مقالاتی در مورد استفاده از ویژگی های مختلف مدیریتی آن است ، حفظ می کند.

دور پنج افکار  

هر دو سرویس گزینه های کمک فنی مناسبی را ارائه می دهند. اگرچه ما مایل به دیدن پشتیبانی زنده 24/7 هستیم ، این امر در بین ارائه دهندگان غیر معمول است مگر اینکه با خدمتی مانند Acronis Backup بروید ، که در صورت تمایل به پرداخت هزینه برای آن ، پشتیبانی 24/7 برتر برای مشاغل ارائه می دهد (مطالعه پشتیبان ما Acronis) مرور).

در حالی که برای بسیاری از صاحبان مشاغل تفاوتی ایجاد نمی کند ، ما با CrashPlan به خاطر گنجاندن گفتگوی زنده با آن همراه هستیم..

دور: نقطه پشتیبانی برای Crashplan Pro

Carbonite Backup Safe Pro Logo
CrashPlan برای آرم کسب و کار کوچک

6

حکم نهایی

اگر با پیروزی های دور رو به رو شویم ، این نبرد به نفع CrashPlan ، سه به دو می رود. با این حال ، با کمال ناراحت بودن اظهار نظر خواهیم کرد که هر پیروزی دور باید وزن یکسانی داشته باشد. بسیاری از ویژگی هایی که ما به آنها اشاره کردیم ، برای برخی از دارندگان مشاغل نسبت به سایرین مهم تر است ، که به طور بالقوه می تواند پیروزی را به هر صورت تغییر دهد.

با این حال ، برای بیشتر صاحبان مشاغل خارج از کشور ، ما معتقدیم CrashPlan یک انتخاب کلی بهتر از Carbonite است. بزرگترین تفاوت بین این دو سرویس هزینه و پشتیبانی دستگاه است. در فرآیندهای پشتیبان گیری ، بازیابی فرآیندها ، امنیت و پشتیبانی تفاوت هایی وجود دارد ، اما در بیشتر موارد ، دلایل کمتری متقاعد کننده برای انتخاب یک یا دیگری هستند.

CrashPlan فقط 10 دلار در ماه از پشتیبان نامحدود برای رایانه خود می دهد ، و این شامل تهیه نسخه پشتیبان از درایو محلی است. در عین حال ، با عضویت Carbonite Safe Pro ، می توانید از پشتیبان گیری از کامپیوترهای نامحدود استفاده کنید ، اما شما فقط 250 گیگابایت تهیه نسخه پشتیبان از قیمت پایه دریافت می کنید ، که این بیش از دو برابر هزینه CrashPlan در هر ماه است – و شما باید یک سال پرداخت کنید. جلو.

تنها موردی که ما در واقع Carbonite را بیش از CrashPlan توصیه می کنیم این است که در صورت داشتن دستگاه ها یا سرورهای NAS برای تهیه نسخه پشتیبان از آن استفاده کنید زیرا CrashPlan از این دستگاه ها پشتیبانی نمی کند.

با این حال ، اگر به دنبال تهیه نسخه پشتیبان از سرور هستید ، احتمالاً می خواهید یک سرویس تهیه پشتیبان با نرخ انتقال داده بهتر ، مانند CloudBerry Backup (مطالعه نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry ما را بخوانید) همراه با سرویس IaaS cloud مانند Rackspace یا Amazon S3.

برای مشاغل که به دنبال یک راه حل مقرون به صرفه برای رایانه هستند ، راه حل های بهتری در مقایسه با CrashPlan برای تجارت های کوچک وجود ندارد..  

برنده: CrashPlan برای مشاغل کوچک

اگر متقاعد نشده باشید که CrashPlan انتخاب بهینه برای تجارت شما خواهد بود ، فراموش نکنید که بهترین نسخه پشتیبان تهیه شده برای مقاله کسب و کار خود را به یاد داشته باشید. ما همچنین از سؤالات و نظرات استقبال می کنیم ، که می توانید در زیر بگذرانید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map