بهترین آنتی ویروس برای Android 2020: دفاع از Droid خود را از بدافزار

دستگاه های Android اهداف اصلی بدافزار هستند. روشهای زیادی برای ارائه آن وجود دارد ، از جمله پیام های متنی ، برنامه های شخص ثالث و حتی گاهی اوقات Google Play. با وجود چنین تهدیدهای متنوع ، یک آنتی ویروس یک ضرورت است.


در این راهنمای بهترین آنتی ویروس برای Android ، ما می خواهیم پنج گزینه برتر موجود در بازار را اجرا کنیم. برخی از آنها رایگان هستند ، برخی دیگر بدون پرداخت کارهایی که در دستگاه خود انجام می دهید ، باید از شما محافظت کنند.

Google شامل Play Protect با نسخه های جدید Android است. این آنتی ویروس داخلی است که از نظر تئوری باید شما را ایمن نگه دارد. به گفته این ، در آزمایشگاه عملکرد ضعیفی داشت. به عنوان مثال AV-Comparatives ، آن را تنها 51.8 درصد مؤثر دانست. از طرف دیگر ، انتخابهای ما 99.9 درصد مؤثر یا بهتر است.

قبل از انتخاب کردن ، می خواهیم نحوه تهیه لیست ما را تعریف کنیم. همه آنها ، جدا از F-Secure ، فقط برای اندروید در دسترس هستند ، بنابراین ممکن است نیازی به یک بسته کامل دسک تاپ نداشته باشید تا از آن محافظت کنید.

بیشتر در مورد:

 • بهترین نرم افزار آنتی ویروس 2020
 • امن ترین نرم افزار آنتی ویروس 2020
 • بهترین نرم افزار آنتی ویروس رایگان برای سال 2020

بهترین آنتی ویروس برای Android 2020

انتخاب بهترین آنتی ویروس برای اندروید

برای اهداف این راهنما ، ما فرض خواهیم کرد که شما چیزی بیش از یک دستگاه Android داشته باشید. تمام گزینه هایی که می خواهیم ارائه دهیم انواع مختلف دسک تاپ و اندروید را دارند و به عنوان بخشی از یک بسته چند دستگاهه در دسترس هستند. می توانید برنامه های Android را به تنهایی دریافت کنید.

حتی اگر فقط یک دستگاه Android دارید ، به ما کمک می کند تا لیست خود را برای هر دو جمعیت تهیه کنیم. این برگه ها هنوز هم برای شما کار می کنند و از آنجا که زیرساخت های دسک تاپ و کار دارند ، احتمالاً شما نیز از حفاظت بهتری برخوردار خواهید شد.

ویژگی های آنتی ویروس

تمرکز روی دستگاههای Android امنیت قوی ، منفعل است. برخلاف دسک تاپ شما ، اجرای اسکن های منظم با رابط کاربری کشیده شده اتفاق نمی افتد. ما به دنبال آنتی ویروس هایی هستیم که در زمان واقعی از شما در برابر تهدیدات محافظت می کنند و دستگاه خود را بدون خوردن معدود منابع سیستم موجود در آن اسکن می کنیم..

این همراه با قابلیت استفاده است. آنتی ویروس های رومیزی به دلایل خوبی تنظیمات زیادی را ارائه می دهند ، اما لرزیدن معمولاً برای دستگاه تلفن همراه لازم یا ضروری نیست. ما به دنبال یک تجربه کاربری مستقیم هستیم که با تنظیمات دچار مشکل نشود.

از آنجا که همه گزینه های ما برنامه های چند دستگاهی را ارائه می دهند ، ما همچنین در حال استفاده از دسک تاپ هستیم. این برای نظارت بر همه دستگاه های شما به طور همزمان ، از جمله Android مفید است. یک راه سریع برای دیدن وضعیت تلفن شما بدون ورود به برنامه نیز خوب است.

البته ، ما نمی توانیم بدون ذکر حمایت از آنتی ویروس صحبت کنیم. ما از نتایج آزمایشگاه برای نسخه های Android هر برنامه استفاده می کنیم. از آنجا که تلفن ها و دسک تاپ های اندرویدی با مجموعه تهدیدهای مختلفی روبرو هستند ، ارزیابی ما از آنها در این جبهه برای ما منطقی است.

از آنجا که انتخاب های ما با برنامه های چند دستگاهه ارائه می شود ، آنها به طور معمول پرداخت می شوند. با این حال ، اکثر آنها همتایان رایگان ارائه می دهند ، بنابراین ما می خواهیم به مواردی اشاره کنیم. گفته می شود ، معمولاً مزایایی برای ارتقاء وجود دارد.

ویژگی های Android

همچنین ویژگی های خاص اندرویدی نیز وجود دارد که باید به آنها نگاه کنیم. اولین فیلتر برای تماس ها و متن ها است. آنتی ویروس باید بتواند تماسها و متون را از شماره هایی که به رسمیت نمی شناسند مسدود کند ، یا حداقل شما را در مورد پیام هایی که ممکن است مخرب باشند هشدار دهد.

ما همچنین در صورت گم شدن دستگاه خود به دنبال خدمات موقعیت مکانی هستیم. این موارد شامل ردیابی تلفن شما ، قفل آن از راه دور و پاک کردن آن از راه دور است.

1. امنیت اینترنت موبایل کسپرسکی

کسپرسکی یکی از گزینه های ما برای ایمن ترین آنتی ویروس است. دارای نمرات بسیار عالی از آزمایشگاه ها ، رابط کاربری آسان و قیمت ارزان است. تجربه Android بسیار خوب است ، با تمام ویژگی های مندرج در معیارهای ما.

کسپرسکی-موبایل

دو نسخه از Kaspersky Internet Security Mobile وجود دارد ، یکی پرداخت و دیگری رایگان. اگر اینترنت یا Total Security را برای دسک تاپ خود خریداری کرده اید ، می توانید در برنامه خود تلفن Android خود را به لیست دستگاه اضافه کنید. اینترنت امنیت موبایل همچنین با هزینه 10 دلار در سال می تواند جداگانه خریداری شود.

نسخه رایگان همراه با اسکن دستی ، محافظت در زمان واقعی و کنترل دستگاهی گمشده یا به سرقت رفته است. همچنین از Android Wear نیز پشتیبانی می کند ، به این معنی که می توانید امنیت خود را بدون خارج کردن تلفن خود کنترل کنید.

نسخه پرداخت شده دارای ویژگی هایی است که ارزش نرخ سالانه 10 دلار را دارد. شما می توانید اسکن ها را بطور خودکار در یک برنامه اجرا کنید ، که به همین دلیل است که به تنهایی می توانید آن را ارتقا دهید. همچنین با فیلتر کردن متن و تماس و همچنین محافظت در برابر کلاهبرداری فیشینگ همراه است.

نتایج حفاظت از کسپرسکی

AV-Test در تحلیل ژوئیه خود به کاسپرسکی نمره عالی در حفاظت و عملکرد داد. این 99.8 درصد و 100 درصد موثر در برابر بدافزارهای واقعی و بدافزارهای اندرویدی کشف شده در چهار هفته گذشته بود. AV-Test از نزدیک به 6000 نمونه استفاده کرد و دریافت که میانگین صنعت در آن زمان تنها 97.4 درصد بود.

AV-Test همچنین عمر ، سرعت و ترافیک باتری را آزمایش کرد ، که همه از آن گذشت. این آزمایش هشدارهای دروغین را نیز انجام داد ، که کسپرسکی هیچکدام را نداشت. در طول آزمایشات ماه ژوئیه ، میانگین صنعت برای اخطارهای دروغین سه بود.

MRG Effitas نتایج مشابهی یافت. در حین بررسی Q2 اندرویدی خود ، کسپرسکی 100 درصد در برابر بدافزارهای آزمایش شده مؤثر است. لیست نمونه شامل همه چیز از بدافزارهای مالی گرفته تا کلاهبرداری پیامکی است.

AV-Comparatives آنتی ویروس های اندرویدی را به صورت پاس / عدم موفقیت ارزیابی می کند و کسپرسکی در اوت بررسی امنیتی آندروید خود را گذشت. آزمایشگاه میزان حفاظت و همچنین عمر باتری را آزمایش کرده است.

مشخص شد که کسپرسکی در برابر 2،604 نمونه مورد استفاده بدون مثبت کاذب 99.9 درصد مؤثر است. آنتی ویروس همچنین در رده های برتر برای عملکرد باتری قرار داشت و در طول آزمایش آن را حداکثر 3 درصد کاهش داد. تست عمر باتری شامل 45 دقیقه مرور وب ، 85 دقیقه نگاه کردن به عکس ها و موارد دیگر است.

کسپرسکی یک آنتی ویروس ارزان قیمت بسیار اندرویدی اندرویدی است که دارای حداقل تأثیر ماندگاری و عملکرد باتری است. می توانید نسخه رایگان را برای امتحان کردن آن بارگیری کنید و یا بررسی آنتی ویروس Kaspersky ما را بخوانید تا در مورد به روزرسانی در یک برنامه چند دستگاهه بدانید.

2. امنیت موبایل Bitdefender

Bitdefender اولین انتخاب ما برای بهترین نرم افزار آنتی ویروس است. ما به دلیل تجربه عالی کاربر ، نمرات محافظت عالی و کیفیت ویژگی ها ، ما مرتباً آن را در کلاس خود بهترین رتبه بندی می کنیم. نسخه Android آن نیز خوب است ، اما به اندازه نسخه کسپرسکی چشمگیر نیست. با این وجود ، این یک مقام دوم آسان را در لیست ما دارد.

Bitdefender-Mobile

این نسخه های رایگان و پولی را ارائه می دهد و اگر یک برنامه امنیت کامل برای دسک تاپ خود داشته باشید ، می توانید از نسخه پرداخت شده استفاده کنید. نسخه رایگان با اسکن بر روی تقاضا و نصب و همچنین محافظت در زمان واقعی خوب است.

چند ویژگی از دست رفته است. نوع پرداخت شده آن را تشکیل می دهد. می توانید Bitdefender Mobile Security را با قیمت 14.99 دلار در سال خریداری کنید یا آن را به عنوان یکی از دستگاه های خود در یک برنامه Total Security نصب کنید.

این نرم افزار دارای تمامی ویژگی های نسخه رایگان ، به علاوه محافظت در برابر وب ، ادغام Android Wear و ابزار ضد سرقت است. همچنین دارای App Lock است که برای دسترسی به برنامه هایی که مشخص کرده اید نیاز به پین ​​دارد.

با این حال ، ویژگی مورد علاقه ما Autopilot است. این مانیتور امنیتی است که به شما می دهد در مورد چگونگی محافظت از دستگاه خود محافظت کنید. براساس تنظیمات سخت افزاری و الگوهای استفاده شما ، Autopilot اقدامات امنیتی را انجام می دهد.

نتایج حفاظت از Bitdefender

Bitdefender در ارزیابی اندرویدی ژوئیه خود از AV-Test نمرات کاملی دریافت کرد. این نتیجه بهتر از کسپرسکی بود ، در حقیقت با 100 درصد انسداد نرم افزارهای مخرب در زمان واقعی و چهار هفته.

آزمایشات مربوط به عمر باتری ، عملکرد و ترافیک را نیز با صفر مثبت کاذب پشت سر گذاشت. این ویژگی ها به اندازه کسپرسکی وجود ندارد. لیست ویژگی های AV-Test شامل فراخوانی و نظارت بر متن است که متأسفانه Bitdefender آن را ندارد.

MRG Effitas در تجزیه و تحلیل Q2 99.8 درصد آن را مؤثر دانست. Bitdefender در اکثر 16 آزمایش 100 درصد مؤثر بود. این کار با جاسوس افزار سخت است ، به ویژه ، 2.56 درصد از این نمونه ها را از دست نمی دهد.

AV-Comparatives آن را بسیار مؤثر و حتی بیشتر از کسپرسکی دانست. Bitdefender صددرصد تهدیدات را بدون مثبت کاذب مسدود کرد. همچنین در بالاترین رده برای عمر باتری در کنار کسپرسکی قرار گرفت.

Bitdefender گرانتر است و برخی از ویژگی های آن از بین رفته است ، که مهمترین آنها فیلترینگ مکالمه و متن است. این در حالی است که دارای کنترل های حریم خصوصی عالی و نسخه محدودی از شبکه خصوصی مجازی Bitdefender است. این مسئله برای شما مهم است.

برای محافظت ، تعداد کمی آنتی ویروس دیگر وجود دارد که به طور مداوم به اندازه Bitdefender رتبه بندی می شوند ، و این مورد در مورد کاربرد Android نیز صادق است. شما می توانید در بررسی آنتی ویروس Bitdefender ما در مورد نوع دسک تاپ بیشتر بدانید یا نسخه Android را به صورت رایگان امتحان کنید.

3. Trend Micro Mobile Security

Trend Micro یک آنتی ویروس قوی است که ما برای رابط کاربری آسان آن ، فراوانی ویژگی های محافظت و سیستم پشتیبانی قوی از آن دوست داریم. فاقد برخی از ویژگی ها ، مانند خردکن پرونده است ، اما ما به طور کلی آن را دوست داریم. نسخه Android نیز به تنهایی یا به عنوان بخشی از یک بسته امنیتی خوب است.

Trend-Micro-Mobile

Trend Micro یک آزمایش رایگان از امنیت Android خود ارائه می دهد ، اما یک برنامه رایگان وجود ندارد. می توانید برنامه را در دستگاه Android خود نصب کنید ، اما از شما خواسته می شود که یک کارت اعتباری را وارد کنید و تمدید خودکار را روشن کنید.  

این تنها برخورد واقعی ما با Trend Micro است. با خواندن دقیق صفحه محصول ، واضح است که آنتی ویروس رایگان نیست ، اما همچنان در زیر “ابزارهای رایگان” در وب سایت قرار دارد. پس از پایان آزمایش ، شما می توانید برای بدافزار اسکن کنید ، اما چیز دیگری نیست.

یک اشتراک در Mobile Security سالانه 29.99 دلار اجرا می شود که به خودی خود خوب نیست. اگر می توانید حداکثر امنیت را خریداری کنید ، با حداکثر 10 دستگاه محافظت می توانید از Mobile Security استفاده کنید. با توجه به اینکه این بسته فقط برای 10 دستگاه 59/95 دلار هزینه دارد ، معنای بیشتری پیدا می کند.

در حال دریافت ویژگی های زیادی برای قیمت هستید. Trend Micro شامل حفاظت اساسی ، از جمله اسکن بدافزار ، اسکن از پیش نصب و محافظت در برابر سرقت است. این نرم افزار همچنین دارای ویژگی های عملکردی است ، از جمله Checker Help System و مدیر برنامه.

ویژگی مورد علاقه ما حالت “فقط یک تلفن” است. هنگامی که باتری شما به شدت کم است ، Trend Micro تمام مراحل فعال را متوقف می کند و فقط عملکرد تلفن ، خوب ، عملکرد تلفن شما را حفظ می کند. این کار مفید نیست ، با توجه به این که بانک های قدرت در همه جا وجود دارند ، اما هنوز هم این ویژگی خوب است.

نتایج حفاظت از میکرو روند

AV-Test نتایج بسیار خوبی را برای Trend Micro نشان می دهد. این در مقایسه با آزمایش های بدافزار که در ژوئیه سال 2018 انجام شد 100 درصد موثر بود. در این زمان ، میانگین صنعت برای کشف و شناسایی بدافزارهای کشف شده در 4 هفته گذشته به ترتیب 4/97 درصد و 7/96 درصد بود..

همچنین تست های عملکردی را پشت سر گذاشته است ، بدون تفاوت قابل توجهی در طول عمر باتری ، سرعت و ترافیک. در ضمن نصب برنامه های مشروع یا استفاده از فروشگاه برنامه شخص ثالث ، نادرست برگردانده نشد. بخش ویژگی ارزیابی AV-Test نیز خوب است ، با استفاده از Trend Micro کادر کنترل والدین.

MRG Effitas در تجزیه و تحلیل اندرویدی Q2 آن 100 درصد موثر است. این 16 آزمایش ، از جمله نمونه های مختلف از برنامه های ناخواسته و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم گرفته تا پیام فیشینگ SMS ، گذشت. در کل 223 نمونه وجود داشت.

AV-Comparatives آن را در ارزیابی آندروید خود در آگوست گذشت. این 100 درصد در برابر نمونه های استفاده شده بدون مثبت کاذب مؤثر است. همچنین در رده برتر برای مصرف باتری قرار گرفته است و کمتر از 3 درصد نسبت به مصرف عادی تخلیه می کند.

Trend Micro از امنیت عالی و لیست طولانی ویژگی ها برخوردار است. به عنوان بخشی از بسته های دسک تاپ آن ، نسخه Android ارزش آن را دارد. به خودی خود ، بسیار گران است و ارزش آن را ندارد.

اگر می خواهید درباره نسخه دسک تاپ Trend Micro اطلاعات بیشتری کسب کنید ، می توانید بررسی Trend Micro Antivirus + را مطالعه کنید. شما می توانید برنامه Android را به صورت رایگان بارگیری کنید و ویژگی های موجود با نسخه پرداخت شده را نیز امتحان کنید.

4. موبایل امن F-Secure

F-Secure فقط آنتی ویروس Android خود را ارائه نمی دهد. می توانید آن را به مدت 30 روز بر روی تلفن خود بارگیری و استفاده کنید ، اما پس از آن کار نمی کند ، مگر اینکه به یک برنامه چند دستگاهه ارتقا دهید. F-Secure از اندروید در بسته های Safe و Total خود محافظت می کند.

F-Secure-Mobile

اگر فقط نیاز به محافظت از تلفن Android خود داشته باشید ، مانند Trend Micro ، دسترسی به آن دشوار است ، اما به عنوان بخشی از یک بسته محافظت ، از نظر ویژگی های آن غنی است. این محافظت از بدافزار استاندارد برای دستگاه شما است که آنچه را که در تلفن شماست و همچنین نصب شده را اسکن می کند.

همچنین دارای محافظت در برابر بانکی و مرور ، که ما بسیار دوست داریم. هنگام مرور وب ، محافظت از مرورگر شما را از وب سایتهای مخرب دور می کند. مرورگر ایمن وب سایت های بانکی را که بازدید می کنید تأیید می کند ، بنابراین قربانی داروخانه نمی شوید.

اگر دستگاه خود را گم کردید ، ابزارهایی برای یافتن ، پاک کردن و قفل آن وجود دارد. همه دستگاه های شما با یک رابط کاربری مناسب مرورگر مدیریت می شوند ، بنابراین می توانید وضعیت تلفن Android خود را مشاهده کرده و در صورت گم شدن اقدامات لازم را انجام دهید.

UI مرورگر جایی است که می توانید به ویژگی های والدین نیز دسترسی پیدا کنید. F-Secure بهترین کنترل والدین را که دیده ایم ، دارد و در یک برنامه چند دستگاهه ، منطقی است. این فیلتر محتوا ، کنترل برنامه ، محدودیت زمانی و جستجوی ایمن است.

نتایج حفاظت از F-Secure

AV-Test حداقل برای محافظت از نتایج F-Secure خوب است. این 99.9 درصد در برابر بدافزارهای شناسایی شده در زمان واقعی و 100 درصد موثر در برابر بدافزارهای کشف شده در چهار هفته گذشته موثر بود.

قابلیت استفاده دارای مشکلاتی است. F-Secure از شش امتیاز چهار و نیم نصف شد. این آزمایشات را برای عمر باتری ، سرعت و ترافیک انجام داد ، اما در مورد مثبت کاذب مشکل داشت. این کار هنگام نصب برنامه ها از فروشگاه برنامه شخص ثالث و یک اخطار دروغین برای برنامه های مشروع از Google Play ، دو اخطار داد.  

متأسفانه ، MRG Effitas F-Secure را در بررسی Android Q2 خود لحاظ نکرد.

AV-Comparatives نتایج خوبی داشت. این ماده F-Secure 99.9 درصد را در برابر بدافزارها و هیچ گونه تأثیر مثبت کاذب مؤثر دانست. آنتی ویروس همچنین بالاترین درجه را برای عمر باتری دریافت کرده است ، یعنی بیشتر از مصرف عادی 3 درصد تخلیه می شود.

F-Secure شبیه به Trend Micro در یک بسته امنیتی بسیار معقول است. متأسفانه ، این تنها مکانی است که می توانید آن را بدست آورید ، بنابراین کاربران فقط Android از خوش شانسی نیستند. برای کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت نام در یک آزمایش 30 روزه می توانید بررسی آنتی ویروس F-Secure ما را بخوانید.

5 / امنیت موبایل Avast

Avast یک انتخاب ضد ویروس است ، زیرا در دسترس است. این یک لیست طولانی از ویژگی ها به ویژه در برنامه رایگان و نمرات محافظت مناسب برای بوت شدن است. این به اندازه سایر آنتی ویروس های موجود در این لیست امن نیست ، بنابراین می تواند در تصمیم شما نقش داشته باشد.

Avast-Mobile

امنیت موبایل رایگان است ، بنابراین برای کسانی از شما که مایل به صرف سیری نیستند خوب است. این برنامه با قابلیت محافظت و اسکن در زمان واقعی برای دستگاه Android شما همراه است. برنامه های جدید به طور خودکار قبل از نصب آنها اسکن می شوند.

ما مانیتور WiFi را خیلی دوست داریم. Avast قبل از اتصال به آنها ، شبکه های WiFi را اسکن می کند و از آسیب پذیری هشدار می دهد. اگر اغلب از WiFi عمومی استفاده می کنید ، می تواند بسیار مفید باشد.

این کنترل برای ردیابی محل دستگاه شما ، قفل کردن آن و پاک کردن آن دارد. اگر هزینه ارتقاء Mobile Security Pro را بپردازید ، می توانید صدا یا فیلم سارق را مخفیانه ضبط کرده و سیم کارت خود را بصورت خودکار گم کنید..

این به روزرسانی ویژگی های دیگری مانند SecureLine VPN نیز دارد. ما در بررسی AvP SecureLine VPN ما با آن مهربانانه رفتار نکردیم.

نتایج حفاظت از Avast

AV-Test بهترین نتیجه را برای Avast دارد. آن را نشان داد که 99.8 درصد در برابر بدافزار در زمان واقعی و 100 درصد مؤثر در برابر بدافزارهای کشف شده در چهار هفته گذشته است. از آنجایی که هر دو بالاتر از حد متوسط ​​صنعت بودند ، Avast نمره کاملی برای محافظت کسب کرد.

قابلیت استفاده نیز خوب است. AV-Test به آن نمره برتر دیگری داد. Avast تست هایی را برای سرعت ، عمر باتری و ترافیک انجام داد. همچنین هشدارهای نادرستی درباره بارگیری از Google Play یا فروشگاه های برنامه شخص ثالث ارائه نشده است.

MRG Effitas Avast را در بررسی Android Q2 خود لحاظ نکرده است. تست کارآیی آندروید 360 از سال 2017 دارای اعدادی است. در طی آن زمان ، MRG Effitas Avast 93.4 درصد موثر را نشان داد. در همان تست ، Bitdefender و کسپرسکی 99.3 درصد نرخ تشخیص را به دست آوردند.

AV-Comparatives آن را در جدیدترین آزمایش خود 92.3 درصد مؤثر دانست ، به این معنی که تأیید نشده است. این گفته است که ، در طول آزمایش ، در برنامه های Avast و AVG اشکالی رخ داده است که آنها نمی توانند تحت شرایط خاصی از سرویس های ابری در Android 7.0 یا بالاتر بخواهند..

اگرچه Avast در طول آزمایش 2017 تأیید شد. AV-Comparatives آن را 99.9 درصد در آن زمان موثر دانست. در همین مدت ، کسپرسکی 99.8 درصد مؤثر و Bitdefender 100 درصد مؤثر بود.

نتایج آزمایش چشمگیری نخواهد داشت ، اما Avast یک آنتی ویروس اندرویدی خوب و رایگان است که باید شما را با مشکل مواجه کند. متأسفانه ، به عنوان بخشی از بسته های امنیتی بزرگتر بدست نمی آید ، به این معنی که اگر بخواهید همه دستگاههای خود را به روز کنید ، ممکن است هزینه بیشتری هزینه کنید.

به همین دلیل Avast Pro را برای دسک تاپ توصیه می کنیم. این یک برنامه وسط جاده است که از یک دستگاه منفرد محافظت می کند و ما فکر می کنیم با ارائه Android نسخه Avast به خوبی جفت شد. می توانید اطلاعات بیشتری در بررسی Avast Pro ما کسب کنید یا برنامه را به صورت رایگان بارگیری کنید.

افکار نهایی

این گزینه های ما برای بهترین آنتی ویروس برای Android است. آنها محافظت برتر از Google Play Protect را ارائه می دهند و دارای ویژگی های بیشتری برای بوت شدن هستند. در حالی که بعضی اوقات مجبور به پرداخت حق بیمه سنگین می شوید ، اما حفاظت و ویژگی های اضافی ارزش آن را دارد.

ما به طور کلی Bitdefender یا Kaspersky را توصیه می کنیم. گزینه های دیگر عالی هستند ، اما با یک راه یا اشکالاتی همراه هستند. اگر به گزینه مناسب بودجه نیاز دارید ، Avast بدون هزینه کردن هزینه ای گزینه خوبی است.

آیا از دستگاه آنتی ویروس خود استفاده می کنید؟ اگر چنین است ، کدام یک؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map