5 بهترین سرور مناسب برای مشاغل کوچک

ابر قرار است در مورد راحتی باشد. اما اگر سعی در دسترسی سریع به پرونده ها دارید ، ذخیره داده از راه دور اغلب ناامید می شود. برای سرعت کپی کردن پرونده ، حتی بهترین گزینه های پشتیبان گیری آنلاین نمی توانند از یک راه حل محلی مناسب برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنند.

برای مشاغل ، این به معنای بازیابی سریعتر در برابر بلایای طبیعی ، همکاری سریعتر و سردردهای کمتری است. در مورد درایوهای خارجی تک دیسک نیز فراموش کنید. گزینه های ذخیره سازی محلی امروزه هم قدرتمند و هم از نظر منطقی ارزان هستند ، و این یک زمان مناسب برای پیاده سازی یک استراتژی پشتیبان گیری ترکیبی پیشرفته تر برای تجارت شما است..

در طول این مرور ، ما می خواهیم برخی از بهترین سرورها را برای تجارت با چشم و توجه به قیمت مناسب مورد توجه قرار دهیم. گزینه های برتر ما شامل Lenovo ThinkServer TS140 و Dell PowerEdge T30 است. فراتر از آن ، مگر اینکه شما حاضر به صرف هزینه های بیشتر باشید ، توصیه می کنیم مسیر سرور NAS را طی کنید ، و سه انتخاب نهایی ما نشان دهنده این توصیه است. 

قیمت گذاری Lenovo ThinkServer را در آمازون بررسی کنید 

آنچه بهترین سرور را برای یک تجارت کوچک رقم می زند?

یافتن سرور ارزان قیمت این روزها کار سختی نیست. پیدا کردن سرور ارزان قیمت واقعی کمی مشکل است. بازار برای همیشه در جریان است و نظرات به طرز وحشیانه متفاوت است ، اما پنج گزینه برتر سرور ذکر شده در زیر همه به خوبی در جهت تحول در برنامه پشتیبان کسب و کار شما کار خواهند کرد.

معیارهای معدودی وجود دارد که هنگام تهیه انتخاب خود به دنبال آنها بودیم. یکی از مهمترین آنها حداقل چهار خلیج دیسک سخت است. دلیل اینکه ما چهار خلیج را تشویق می کنیم این است که چند نفر برای راه اندازی RAID 5 و حفظ ظرفیت مناسب برای ذخیره نیاز دارید. RAID 5 برای کارایی داده ها را در چندین درایو ردیف می کند و داده برابری را نگه می دارد به طوری که اگر یک درایو خراب شود ، شما چیزی را از دست نمی دهید.

ما همچنین سرورهایی را پشتیبانی می کنیم که از SSD (درایوهای حالت جامد) پشتیبانی می کنند. SSD ها قطعات متحرک کمتری نسبت به هارد دیسک های مکانیکی سنتی (HDD) دارند. آنها هر دو به طور قابل توجهی سریعتر و کمتر در معرض شکستن هستند. در حال حاضر ، SSD ها نیز بسیار گران تر هستند ، بنابراین بسیاری از شما می خواهید در صورت لزوم به HHD ها بچسبید و بعداً به روز شوید. برخی از سرورها به شما امکان می دهند تا SSD و HDD را همزمان اجرا کنید ، بنابراین می توانید از SSD برای سیستم عامل و HDD خود برای سایر فایلها استفاده کنید.

در مورد پردازنده ها ، بیشتر گزینه های کم هزینه از همان پردازنده هایی که در لپ تاپ ها پیدا خواهید کرد استفاده می کند. گزینه های بهتر ، سریعتر از پردازنده های با کارایی بالا استفاده می کنند که برای قابلیت ها و قابلیت اطمینان چند رشته ای طراحی شده اند (مانند یک Intel Xeon). ما همچنین CPU و RAM اختصاص داده شده را در نظر گرفتیم. هر دوی اینها تعداد کاربرانی همزمان را که می توانید به نسخه پشتیبان خود دسترسی پیدا کنید ، معیار می کند و معیارهای عملکرد دیگر را هدایت می کند.

تفاوت بین سرورهای پرونده و دستگاههای NAS

سرورهای فایلهای سنتی و دستگاههای NAS ویژگیهای بسیاری با یکدیگر دارند. از همه مهمتر ، هر دو به کاربران تجاری اجازه می دهند که از یک شبکه پشتیبان تهیه کنند ، ذخیره کنند ، به اشتراک بگذارند ، ویرایش کنند و در غیر این صورت با پرونده کار کنند. معمولاً بزرگترین تفاوت بین سرورها و دستگاه های NAS در قدرت است ، به دلیل داشتن سخت افزار پیشرفته تر ، سرورها بیشتر از آن استفاده می کنند. اما سرورهای کم هزینه و دستگاههای NAS معمولاً از این نظر قابل مقایسه هستند ، به همین دلیل دستگاههای NAS را در این مقاله گنجانده ایم.

سرورها همچنین می توانند برای اجرای برنامه های مورد استفاده توسط دفتر شما ، از جمله پایگاه داده و ایمیل استفاده شوند. NAS ، نه خیلی. در واقع ، سرورها به طور کلی قابل تنظیم هستند. آنها معمولاً حتی با سیستم عامل از قبل نصب نشده اند. به این ترتیب ، می توانید با ویندوز سرور ، لینوکس سرور یا هر سیستم عامل دیگر سرور مورد نظر خود بروید.

از طرف دیگر ، بیشتر دستگاه های NAS با نرم افزار سیستم عامل اختصاصی از پیش تنظیم شده تهیه شده اند. اگرچه انعطاف پذیری کمتری دارد ، مطمئناً در اینجا مزیت سرعت وجود دارد. در طی چند دقیقه دستگاه های NAS می توانند فایل ها را تنظیم و از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنند. سرورها هم کارهای مقدماتی تر و هم نظارت دقیق تری انجام می دهند.

درنهایت ، رفتن با یک یا دیگری بستگی به نیازهای کسب و کار شما دارد. با هر کجا که با آن بروید ، این مفهوم را نیز برای تهیه نسخه پشتیبان از داده های خود در ابر رد نکنید.

پشتیبان گیری از سرور به ابر

در اینجا در Cloudwards.net ، وقتی می خواهیم داده های تجاری را ذخیره کنیم ، از یک روش پشتیبان ترکیبی حمایت می کنیم. به عبارت دیگر ، ما پیشنهاد می کنیم داده ها را به صورت محلی و در ابر ذخیره کنید. در حالی که سرورها وقتی به سرعت می رسند بسیار مناسب هستند ، فقط ذخیره کردن داده ها به صورت محلی می تواند منجر به مشکلات بزرگی برای تجارت شما شود. به همین دلیل است که اکثر کارشناسان پشتیبان آنلاین قانون 3-2-1 یا تغییراتی در آن تأیید می کنند.

اصول اولیه 3-2-1 بسیار ساده است: همیشه بهتر است حداقل سه نسخه از داده های خود را حداقل در دو رسانه نگه دارید ، تا یکی از این رسانه ها در خارج از کشور باشد.

دلیل کپی کردن پرونده های تجاری شما این است که آتش سوزی ، سیل ، ویروس ها ، حوادث و مشکلات دیگر از این نظر سخت نیست. مگر اینکه برای میزبانی سرور خود ، مرکز داده های غیرمستقیم تحت کنترل خود آب و هوا خود را بسازید ، نگه داشتن همه چیز روی یک سرور بدون برنامه ریزش ، به معنای قرار دادن مشاغل خود در معرض خطر.

نسخه پشتیبان تهیه آنلاین کند است ، اما همچنین سطحی از افزونگی داده ها و امنیت را فراهم می کند که ضرب و شتم با یک سرور داخلی سخت است. با تشکر از رقابت فراوان ، شما می توانید قیمت بسیار خوبی در تهیه نسخه پشتیبان آنلاین پیدا کنید.

گزینه های برتر که می توانید در بخش Idrive برای بررسی مشاغل و بررسی CloudBerry Backup پشتیبان گیری کنید. ما مقاله ای در مورد بهترین نسخه پشتیبان سرور داریم تا به شما در راهنمایی راه کمک کند. بسیاری از گزینه های مشابه می توانند برای تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه های NAS نیز استفاده شوند. یا ، می توانید مقاله دیگری را که ما به طور اختصاصی برای یافتن بهترین پشتیبان آنلاین برای NAS اختصاص داده ایم ، بررسی کنید.

پنج بهترین سرور مناسب برای مشاغل کوچک

سرورها: نوع سرور: قیمت تقریبی:
Lenovo ThinkServer TS140NAS750 دلار
Dell PowerEdge T30NAS600 دلار
NetGear ReadyNAS 424NAS550 دلار
Synology DiskStation DS916NAS650 دلار
QNAP TS-453ANAS1600 دلار

1. Lenovo ThinkServer TS140

اولین انتخاب ما محبوب است: ThinkServer TS140. سرور برج Lenovo ارزان و قابل ارتقا است ، به این معنی که می تواند در کنار تجارت شما رشد کند. TS140 دارای چهار خلیج خالی 3.5 اینچی است ، این بدان معنی است که می تواند از RAID 0 ، 1 و 5 پشتیبانی کند. شما همچنین می توانید SSD و HDD را مخلوط و مطابقت دهید. اگر می خواهید فقط با استفاده از SSD برای سیستم عامل سرور خود هزینه های خود را کاهش دهید.

تنظیمات پایه بسیار کم است: پردازنده های دوگانه Intel Core i3-4130 3.40GHz و حافظه DDR3 4 GB. با این حال ، اگر فکر نمی کنید هزینه بیشتری را خرج کنید ، می توانید مدل رده بالاتری را با Intel Xeon و 32 گیگابایت رم انتخاب کنید. یا ، می توانید بعداً ارتقا دهید.  

چهار اسلات PCIe گزینه های اضافی برای توسعه و ارتقاء را باز می کنند ، از جمله مبادله رابط سخت شما از SATA به SAS ، در صورت نیاز. TS140 قبلاً دارای کارت Intel HD Graphics 4400 و درایو نوری DVD-R است. 

مدل: TS140: TS140 (Intel Xeon):
قیمت تقریبی:500 دلار750 دلار
خلیج:چهارچهار
پردازنده:هسته i3-4130اینتل Xeon
رم:4 گیگابایت DDR34 گیگابایت DDR3

یکی دیگر از مزایای خرید TS140 این است که فقط 26 دسیبل ساکت می شود ، بنابراین در حین کار مزاحم شما نخواهید شد. اگر همیشه تصمیم دارید روی یک سرور متفاوت حرکت کنید ، می توانید TS140 خود را نیز به یک دکل بازی زیبا تبدیل کنید. اعطا می شود ، که ممکن است برخی کار شما را مختل کند.

حال ، اجازه دهید به رویداد اصلی برویم و به 5 سرور برتر که برای مشاغل کوچک مناسب هستند نگاهی بیندازیم. لیست زیر گسترده نیست؛ با این حال ، آن را با توجه به ترکیبی از ویژگی ها و قیمت های پایین در اینجا ارائه می دهد انتخاب سرور مورد علاقه من.

2. Dell PowerEdge T30

LIke TS140 ، سرور سطح ورود Dell در یک محوطه برج قرار دارد که دارای فضای ارتقاء است. با این حال ، پیکربندی پایه نیز کمی بیشتر از ورودی قبلی ما را نشان می دهد ، زیرا با پردازنده های چهار هسته ای Intel Xeon 3.3GHz و 8 گیگابایت حافظه رم استاندارد است..

نسخه 16 گیگابایتی بسیار مقرون به صرفه نیز وجود دارد.

T30 با یک هارد 1TB همراه است اما دارای فضای کم تا 4/3 اینچی HDD یا شش عدد 2.5 اینچی است. این بدان معناست که در صورت نیاز شغلی می توانید از RAID 5 پشتیبانی کنید. چهار اسلات PCIe و شش درگاه USB 3.0 برای بکارگیری مفید هستند.

مدلT30: T30 (رم 16 گیگابایتی):
قیمت تقریبی450 دلار600 دلار
خلیج ها:چهارچهار
پردازنده:اینتل Xeonاینتل Xeon
رم:8 گیگابایت16 گیگابایت

این دستگاه همچنین جمع و جور و بی صدا است ، بنابراین باید در گوشه ای از مطب خود به خوبی (فقط توسط کولر آبی) قرار نگیرد. اگرچه به اندازه TS140 محبوب نیست ، مطمئناً T30 دارای مشخصات بهتری است ، منفی این واقعیت که به درایو نوری یا کارت گرافیکی مجهز نیست.

3. Synology DiskStation DS916

Synology DiskStation DS916 بهترین توصیه ما برای SMB هایی است که به دنبال دستگاه NAS هستند. کمی گران قیمت است و اگر می خواهید صرفه جویی کنید ، DS216 کاملاً کمتر است ، اما همچنین دارای دو درایو به چهار DS916 است..

این بدان معنی است که DS216 قادر به حمله 5 نیست. DS916 است و شما حتی می توانید آن را تا 9 درایو با واحد گسترش 5 باند Synology ، DX513 مقیاس کنید. با این کار ظرفیت ذخیره سازی شما به 72TB افزایش می یابد.

مدل پایه از 2 گیگابایت رم DDR3 برخوردار است که شاید بخواهید آن را ارتقا دهید. پردازنده چهار هسته ای Intel Pentium N3710 باید به اندازه کافی قدرتمند باشد. در حالی که می توانید فیلم های HD را در صورت تمایل ذخیره و پخش کنید ، شکی نیست که DS916 با توجه به نیازهای فناوری اطلاعات ساخته شده است. حداکثر 200 کاربر می توانند از DS916 در یک زمان استفاده کنند – یک تست برای قدرت سخت افزار آن.

Synology همچنین از یک موتور رمزگذاری سخت افزاری AES-NI برای ایمن نگه داشتن پرونده های شما استفاده می کند. امکان خواندن فایلهای رمزگذاری شده با سرعتی بیش از 225 مگابیت در ثانیه و نوشتن آنها با بیش از 209 مگابیت در ثانیه دلیل قانع کننده دیگری است که باعث می شود علاوه بر ابر ، نگهداری پرونده ها در محلی برای تجارت شما مفید باشد..

مدل: DS216: DS916:
قیمت تقریبی:350 دلار550 دلار
خلیج ها:دوچهار
خلیج ها:اینتل Celeron N3060اینتل پنتیوم N3710
رم:1 گیگابایت2 گیگابایت

سرانجام ، Synology دستگاههای NAS خود را با برخی از برنامه های عالی بسته بندی می کند که مورد توجه کاربران تجاری قرار می گیرد. اگر می خواهید دفتر خود را با دوربین های IP برای آن برادر بزرگ دوستانه وصل کنید ، به برنامه های تلفن همراه وصل می شوید تا به NAS متصل شوید و در حال حرکت هستید..

4. NetGear ReadyNAS 424

اگرچه ما نسخه چهارخط سری NetGear ReadyNAS 420 را توصیه می کنیم ، همانند Synology DiskStation ، اگر بخواهید از ظرفیت و افزونگی داده ها استفاده نکنید ، نسخه دو باری نیز وجود دارد. از طرف دیگر می توانید نسخه ای شش بیتی و هشت باری را نیز با هزینه مناسب انتخاب کنید.

برای کسانی که به دنبال قدرت کمی بیشتر هستند ، یک سری 520 و 620 نیز وجود دارد. این سری 420 از پردازنده هسته ای دو هسته ای Intel Atom برای ادامه حرکت خود استفاده می کند. سری 520 و 620 هر دو از Intel Xeon استفاده می کنند. هر دو مدل سطح بالاتر از مجازی سازی نیز پشتیبانی می کنند ، که این 420 نیست.

ReadyNAS برنامه های خوبی دارد که باعث می شود سریع به شبکه SMB شما اضافه شود. این شامل ReadyCLOUD برای تنظیم سریع موارد و برنامه های مدیریت و نظارت از راه دور می شود.

مدل: 422: 424426: 428
قیمت تقریبی:300 دلار400 دلار550 دلار650 دلار
خلیج:دوچهارششهشت
پردازنده:Intel Atom Dore CoreIntel Atom Dore CoreIntel Atom Quad CoreIntel Atom Quad Core
رم:2 گیگابایت2 گیگابایت4 گیگابایت4 گیگابایت

همچنین اگر می خواهید از پشتیبان گیری ترکیبی پیاده سازی کنید و نمی خواهید از سرویس هایی مانند CloudBerry Backup استفاده کنید ، می توانید به طور خودکار از چندین گزینه ذخیره سازی ابری ، از جمله Amazon AWS ، Google Drive و Dropbox نسخه پشتیبان تهیه کنید. طبق مشخصات ، ReadyNAS 424 تنها می تواند تا 40 کاربر همزمان را پشتیبانی کند. با این حال ، این باید برای اکثر SMB ها کافی باشد. 

5. QNAP TS-453A

QNAP برخی از محبوب ترین دستگاه های NAS را برای کاربران خانگی و مشاغل – و بسیاری از آنها را ایجاد می کند. برای حرفه ای ها ، QNAP TS-453A انتخاب برتر ما است ، اما چند جهت مختلف وجود دارد که می توانید وارد آن شوید ، از جمله عملکرد QNAP TVS-671 با عملکرد بالاتر..

TS-453A دارای پردازنده Intel Celeron N3150 Quad Core 1.6GHz می باشد و به صورت استاندارد با 4 گیگابایت رم DDR3L ارائه می شود که می توانید با 8 گیگا بایت.

این NAS همچنین از مجازی سازی سرورها از جمله VMWare و Hyper-V پشتیبانی می کند. مطابق گفته QNAP سریعتر از توصیه Synology عمل می کند ، با سرعت حداکثر 412 Mbps حتی رمزگذاری AES-NI را انجام می دهد. دو خروجی HDMI به شما امکان می دهد فضای ذخیره سازی خود را بصورت محلی گسترش داده یا آینه کنید.

مدل: TS-253A: TS-453A: TVS-671:
قیمت تقریبی450 دلار550 دلار1600 دلار
خلیج ها:دوچهارشش
پردازنده:Intel Celeron N3150 Quad CoreIntel Celeron N3150 Quad CoreIntel i5 Quad Core
رم:4 گیگابایت4 گیگابایت8 گیگابایت

مهمتر از همه ، اگر به دنبال برگزاری مجالس کارائوکه پس از کار برای همکاران تجاری خود هستید ، TS-453A به لطف برنامه QTAP Ocean KTV QNAP دستگاه شماست. در واقع ، این سرور عالی رسانه ای است ، و آن را به یک ایده آل علاوه بر راه اندازی سینمای خانگی شما تبدیل می کند.

سخنان محترم

ما برای جمع آوری این لیست روی سرورهای عالی و گزینه های NAS زیادی قرار دادیم. برخی از بهترین ها عبارتند از: Buffalo TeraStation (NAS) ، Supermicro Workstation (سرور) و HP Proreliant Microserver (سرور).

افکار نهایی

پیدا کردن سرور برای تجارت امروز آسانتر و سخت تر از همیشه است. در حالی که گزینه های ارزان قیمت زیادی در بازار وجود دارد ، پیدا کردن یک مورد دیگر که مشکل تر از ارزش آن نیست ، می تواند کاری را انجام دهد.

برای صاحبان SMB که به دنبال یک راه حل سریع برای تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها و همکاری هستند ، هیچ دلیلی برای در نظر گرفتن دستگاه NAS مانند Synology DiskStation ، Netgear ReadyNAS یا یکی از گزینه های بسیار خوب QNAP نیست. کاربران پیشرفته تجاری که به دنبال استفاده از ویندوز سرور یا لینوکس سرور هستند نیاز به یک راه حل سنتی تر دارند.

برای انتخاب های مقرون به صرفه که از قدرت کمتری برخوردار نیستند ، Lenovo ThinkServer و Dell PowerEdge دو برند هستند که می خواهید به آنها نگاه کنید.

حتی اگر تصمیم به ارتقاء دهید ، هر یک از گزینه های سرور ذکر شده در بالا باید کمتر از 800 دلار و در بیشتر موارد زیر 500 دلار باشد. فقط مطمئن باشید و اطمینان حاصل کنید که سرور خود را از ابر نسخه پشتیبان تهیه کنید. بهترین روش برای بازیابی فاجعه یک استراتژی ترکیبی است ، روشی که توسط بسیاری از بهترین پشتیبان های آنلاین برای خدمات تجاری که اکنون در دسترس هستند پشتیبانی می شود..

با تشکر از خواندن ، و لطفا سوالات و نظرات خود را در زیر ارسال کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me