لیست چک لیست نهایی: 21 نکته و ترفند برای استخدام بدون درد

استخدام در زمان مناسب


استخدام به دلایل مناسب

رسیدن به بهترین متقاضیان

سوار شدن کارآمد

یک فرآیند استخدام مؤثر برای تعیین موقعیت یک شرکت برای موفقیت فعلی و آینده مهم است. همچنین می تواند شبیه به دویدن ماراتن با پاهای بسته و چشمان چشم بسته باشد.

در زیر 21 راهنمایی برای کمک به سهولت و ساده کردن روند استخدام ، چه شما یک دفتر استخدام سازمانی داشته باشید و چه در بودجه مشاغل کوچک کار می کنید. ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم …

Contents

شماره 1 سیستم ردیابی متقاضیان (ATS) را در نظر بگیرید

چشم انداز فناوری های موجود در زرادخانه استخدام کننده آینده نگر در سال های اخیر با شدت زیاد شده است.

دستکاری:

صفحه گسترده

ایمیل

سیستم های پرونده ای متفاوت

یک چیز گذشته است ، مگر اینکه نتوانسته اید به دقت عمل خود را انجام دهید.

به همین دلیل ، اولین چیزی که من به هر حرفه ای پیشنهاد می کنم که به دنبال کاهش درد و دردهای روند استخدام باشد ، این است که درک کنند چه نوع ابزارهایی در آنجا وجود دارد.

برنامه های مستقل وجود دارند که تقریباً درمورد هر مرحله از فرآیند استخدام کمک می کنند.

من به تعداد بیشتری از افراد در طول این قطعه وارد می شوم ، اما بزرگی که باید درباره آن بدانید ، و موردی که من دوباره به آن باز خواهم گشت ، “سیستم ردیابی متقاضی” نامیده می شود – یا ATS.

سیستم های ردیابی متقاضی به لطف سیستم مدیریت پروسه استخدام از ابتدا تا انتها کمک می کند راحتی ابر.

مشاغل را ارسال کنید ، پرونده های نامزد ایجاد کنید و بازخورد خود را جمع کنید.

چنین سیستم هایی برای طیف وسیعی از بودجه ها ، گزینه هایی برای سازمان های کوچک ، متوسط ​​، بزرگ و سازمانی وجود دارد. حتی سیستم های ردیابی متقاضی آزاد و منبع باز وجود دارد ، مانند OpenCATS.

سایر گزینه های رایگان محبوب شامل:

 iKrut: رایگان ، اما منبع باز نیست ، با افزودنیهای فروشنده پولی

 Softgarden: رایگان برای حداکثر پنج فرصت شغلی همزمان و هفت کاربر

 JobScore: رایگان تا سه فرصت شغلی همزمان

برای کسانی که می توانند سرمایه گذاری بیشتری کسب کنند ، انتخاب ها بسیار پیشرفته شده و هنوز هم انعطاف پذیری مالی کافی را برای پاسخگویی به نیازهای بودجه های مختلف ارائه می دهند..

برخی از موارد مورد علاقه من عبارتند از:

 iCIMS

سنگ بنای OnDemand

JobScore

JobVite

BambooHR

استخدام Zoho

بولورن

سیستم های کامل مدیریت سرمایه انسانی (HCM) نیز موجود است. علاوه بر پیگیری متقاضی ، این سیستم عامل ها شامل ابزارهایی برای مدیریت کارمندان فعلی هستند.

وارسی:

 SuccessFactors توسط SAP

 روز کار HCM

 اوراکل فیوژن

 ADP Vantage HCM

 نرم افزار نهایی

 Infor HCM

برای گفتن منصفانه ، من به سختی در حال فرو بردن انگشتان پا در آب در اینجا هستم.

فقط شما نیازهای خود را درک می کنید ، به عنوان کسی که به دنبال استخدام است و با توجه به اینکه بسیاری از این ابزارها آزمایشات رایگان ارائه می دهند ، من پیشنهاد می کنم قبل از انجام کامل راه حل های مختلف ، بازی های زیادی انجام دهید..  

شماره 2 تعقیب ایمیل را متوقف کنید ، استفاده از Slack را شروع کنید

در اینجا یکی از مهمترین مشارکت کنندگان در یک عمل استخدام شکست خورده است – ارتباط بد.

در حقیقت ، این امر در مورد تجارت به طور کلی صادق است ، با مهارت های ارتباطی ضعیف ضررهای مالی قابل توجهی را برای سرمایه گذاری های بزرگ و کوچک تشکیل می دهد.

حتی برای شرکتهایی که حدود 100 کارمند دارند ، تخلفات غلط حدود 420،000 دلار در سال تخمین زده می شود.   

پست الکترونیک

خیلی طول نمی کشد که در یک دفتر کار تشخیص دهید که وقتی ایمیل وسیله اصلی ارتباطات است ، گرفتن افراد در همان صفحه هرگز آسان نخواهد بود..

ایمیل ها برای گرفتن نادیده گرفته شدن ، اشتباه گرفتن ، زنجیره های جوانه زدن و مکالمه های جانبی ، کپی برداری از افراد اشتباه و مصرف مقدار زیادی از وقت ، ویژگی خاصی دارند..

ارتباطات زنده ، بصورت حضوری ، از طریق تلفن ، یا از طریق گپ تصویری ، روشی عالی برای کاهش برخی از این مشکلات متداول است.

اما اگر به دنبال یک پرونده کتبی هستید ، یا مکانی که ایده ها و گفتگوها بتوانند از بین بروند ، برنامه های پیام رسانی در محل کار مانند Slack یک مزیت عالی است.

در زمینه استخدام ، کانال های Slack می توانند در بسیاری از مراحل فرآیند استخدام مفید باشند. از جمله طوفان مغزی در مورد نیازها و شکافهای سازمانی ، مواضع جدید و بحث در مورد نامزدها.

Slack همچنین با ابزارهای مختلف منابع انسانی طراحی شده است تا فرآیند استخدام را آسانتر کند ، مانند Hired ، یک بازار متقاضی.

در اینجا بخشی از دیگر ابزارهای مورد علاقه HR که با Slack ادغام شده اند ، فقط برای شما ایده ای است که در آنجا وجود دارد:

 OfficeVibe: برای بازخورد / نظرسنجی کارکنان

 HROnboard: راه حل شرکت

 BreezyHR: ابزاری برای استخدام مبتنی بر تیم

 RecruiterBox: یک سیستم ردیابی متقاضی

شماره 3 یک سند مداوم ، نیازهای مشترک و شکاف ها

هیچ چیز شرم آورتر از این نیست که ناگهان متوجه شوید که یک کارمند کوتاه ، کمبود در یک حوزه مهارت خاص هستید یا قادر به برآورده کردن نیازهای یک سازمان نیستید.

تمام سناریوهایی که می توانند به یک کار اجباری گیج کننده و عجولانه منجر شوند.

نگه داشتن یک نگاه به زمان حال ، و دیگری در آینده مسئولیتی است که به بهترین وجه مشترک است. مجموعه ای از شفاف از نیازها و اسناد بهترین روش برای انجام این کار است.   

تجزیه و تحلیل نیازها به شما امکان می دهد مهارت های خاص برای موفقیت یک کسب و کار را تعیین کنید.

توجه داشته باشید که این لیست نباید فقط مربوط به مهارتهایی باشد که شما از آن برخوردار هستید ، بلکه باید مهارتهایی را که کسب کرده اید نیز شامل شود ، و در آینده به چه نوع تخصص و مهارت نیاز دارید.

در مرحله بعد ، اطمینان حاصل کنید که لیستی از مهارتهای دوم و جداگانه وجود دارد که توسط پایگاه کارمند شما پوشش داده می شود.

این دو لیست را با هم مقایسه کنید و ، voila ، تحلیل شکافی دارید. به بیان ساده تر ، تجزیه و تحلیل شکاف ، تجزیه و تحلیل مکان فعلی شما است ، در مقابل جایی که می خواهید باشید.

یک مزیت جالب فوق العاده از تجزیه و تحلیل شکاف کامل این است که به شما امکان می دهد مهارت های لازم را که در یک بخش وجود ندارد یا خیر ، شناسایی کنید یا نه ، ممکن است در بخش دیگری وجود داشته باشد..

این گزینه هایی را برای همکاری های بین بخش ، تغییر شکل مجدد یا استخدام خصوصی ایجاد می کند ، که ممکن است یک راه حل بهتر و مطمئناً ارزان تر از استخدام در خارج باشد. یک رویکرد مبتنی بر ابر راهی مناسب برای ایجاد یک محیط همکاری ارگانیک و شفاف است.

این فرایند می تواند به سادگی با استفاده از یک برنامه گسترده صفحه گسترده مانند Google Sheets یا Microsoft Excel Online باشد ، که هر دوی آنها می توانند یکپارچه با سیستم عامل های زیادی برای ذخیره سازی cloud – مانند درایو گوگل یا یک درایو.

شماره 4 شرح مشاغل داخلی مشارکتی را تهیه کنید

هنگامی که تصمیم به استخدام خود گرفتید ، زمان آن است که موقعیت و مشخصات نامزد کامل را تعیین کنید. این فرایندی است که باید یک تلاش جامع باشد نه یک کار یک نفره و یک بار دیگر ابر متحد کاملی است.

رابط Dropbox
ابزار همکاری Dropbox

با یک سند استخوان لخت شروع کنید.

این می تواند مبتنی بر توضیحات قبلی کارمندان باشد ، اما برای این کار حل و فصل نکنید ، حتی اگر فردی را که ترک می کند جایگزین کنید. به یاد داشته باشید که از نیازها و اسناد شکاف خود استفاده کنید ، و هم نیازهای آینده و هم مجموعه مهارتهایی را که فاقد آن هستند در نظر بگیرید.

مشارکت را فراتر از مدیر استخدام کنید. علاوه بر افراد بخش های دیگر ، اعضای ارشد تیم را نیز شامل می شود که تحت تأثیر حوزه نفوذ موقعیت جدید قرار بگیرند.

با اجتناب از سؤالات نزدیک ، ورودی افراد سازمان را ترغیب کنید. شما یک روند تفکر انتزاعی قوی تر با سؤالاتی مانند:

مسئولیتهای فوری این نقش چیست؟?

از چه طریق می توان این نقش را در آینده تحول بخشید?  

صلاحیت های اصلی مورد نیاز برای موفقیت در این مقام چیست؟?

کاندیدای ایده آل کدام ویژگی های رفتاری را باید داشته باشد?

خصوصیات فردی که در این نقش موفق نخواهد بود چیست؟?

پس از جمع کردن تمام اینتل ، توضیحات شغلی ساده و بدون مزخرف را طراحی کنید – از زبان پاشیده خودداری کنید.

به عنوان یک سند داخلی ، می خواهید اطمینان حاصل کنید که اشتباه کردن اشتباه است.

از ذینفعان دعوت کنید تا با استفاده از قابلیت های عملکرد یک پردازشگر کلمه مبتنی بر ابر ، مانند Google Docs یا Microsoft Word Online یا با ایجاد یک کانال بازخورد در Slack ، در مورد این سند نظر دهند..

هدف در اینجا داشتن سندی است که به طور دقیق مسئولیت ها و صلاحیت های مربوط به موقعیت را ذکر می کند.

به این ترتیب نه تنها در هنگام ارزیابی یک نامزد ، استخدام مدیران مفید است بلکه به تعیین انتظارات و پیگیری عملکرد نامزدی که در آن مستقر شده اید نیز عادت می کند..

شماره 5 ارسال یک کار شغل قاتل بنویسید

در حالی که یک سند داخلی باید بدون نقص باشد ، شغلی که شما برای فضای مجازی ارسال می کنید باید برای آن دلهره آور باشد. به یاد داشته باشید ، شما نه تنها سعی در نمایش دقیق موقعیت دارید بلکه بهترین نامزد را نیز به خود جلب خواهید کرد.

این امر به نثر روان و آموزنده نیاز دارد که خیال شما را اغوا می کند و نامزدها را از پیوستن به مشاغل شما هیجان زده می کند.   

نیل Mohan
موقعیت جدید

با یک عنوان شروع کنید که حس نقش را به دقت منتقل می کند. که لزوماً مطابق عنوان مشاغل داخلی نخواهد بود ، به ویژه اگر یک سازمان از افراد دارای مزایای منحصر به فرد استفاده کند.

به عنوان مثال ، “BI Solutions Architect” بسیار توصیف تر از “کارشناس موضوع موضوع” است.

به همین ترتیب ، از چسبیدن بیش از حد خودداری کنید. مگر اینکه هدف شما استخدام یک جنگجو زره پوش با قلب سخاوتمندانه از طلا باشد – “مدافع داده” لزوماً نامزد مناسبی را جذب نمی کند.

سپس ، سازمان خود را بفروشید. مختصر باشید بدون اینکه لاغر باشید.

اطلاعات مربوط به تاریخچه سازمان ، مأموریت ، برنامه ها و دستاوردها را درج کنید.

و مطمئن باشید که درباره کارمندان کوچک آینده که سازمان شما را به مکانی جذاب برای کار تبدیل می کند ، از کارمندان احتمالی آینده بگویید ، مانند:

گزینه های کار از راه دور

رویدادهای کارمندان

شیرینی های رایگان

قهوه عالی

با استفاده از آن مقدمه ، موقعیت را ضمن برجسته کردن اهمیت آن برای ادامه موفقیت و رشد آینده سازمان خود توصیف کنید.

در مرحله بعد ، وظایف اصلی نامزد را ذکر کنید.

اگرچه این بخش به اندازه سند توصیف شغلی داخلی شما لازم نیست ، اما باید تصویری دقیق از نقش را بکشید ، و برخی از جنبه های جذاب آن را برجسته کنید.

این کار را با لیستی از مهارتهای اصلی مورد انتظار دنبال کنید. تقسیم این بخش ها به بخش های “مورد نیاز” و “مورد نظر” می تواند مفید باشد.

این کمک می کند تا نامزدهای غیرمجاز از درخواست خودداری کنند ، ضمن اینکه این نامزدی را نیز از دست نخواهید داد که اگرچه دقیقا همان کسی نیست که شما تصور کردید ، بهترین کاندیدای کار است.

یک بار دیگر ، ابزارهای مشترک مانند پردازنده های کلمه ابری و Slack به شما کمک می کنند تا بازخورد مورد نیاز برای پاپ پست خود را بخرید.  

# 6 اهرم قابلیت ارسال خودکار

تابلوهای شغلی اینترنت لژیون هستند.

 در واقع

 هیولا

 در شیشه ای

 CareerBuilder

فقط نکته برجسته یخ کوهنوردی هستند.  

علاوه بر این ، سایت های رسانه های اجتماعی بیشتر و بیشتر ، به رهبری Linkedin ، توسط استخدام کنندگان برای گسترش وسعت خود تحت فشار قرار می گیرند.

با این حال ، در مورد استخدام ، با قدرت بسیار زیادی ورود به سیستم ایجاد می شود.

ثبت نام در تابلوهای شغلی ، اضافه کردن پست ، به روزرسانی دستی فیدهای رسانه های اجتماعی و نظارت بر پاسخ ها به زمان نیاز دارد.

در حقیقت ، طبق 74 درصد کارفرمایان ، ارسال یک شغل به کلیه مکانهایی که منشأ آن هستند ، بیش از نیم ساعت طول می کشد.

نرم افزار ارسال شغل می تواند به سهولت بار کمک کند. چنین ابزارهایی به شما امکان ایجاد یک سفارش شغلی را می دهند ، و سپس به عقب عقب و استراحت می کنید ، در حالی که تمام کارهای خسته کننده برای شما انجام می شود.

چنین عملکردی در محبوب ترین سیستم های ردیابی متقاضی گنجانده شده است. iCIMS ‘JobTargets OneClick با انتخاب بیش از 14k صفحه کار آنلاین ، نمونه خوبی است.

برای کسانی که به دنبال سرمایه گذاری در یک راه حل جامع ردیابی نیستند ، نرم افزار مستقل ارسال شغل نیز در دسترس است.

محبوب در این زمینه پخش Talemetry Job است که به کاربر اجازه می دهد صدها سایت تبلیغی شغلی رایگان و پولی و سایت های رسانه های اجتماعی را از یک رابط کاربری ارسال کند..

عملکرد کلیک و ارسال خودکار و خودکار (براساس قوانین تعریف شده توسط کاربر) در دسترس است.

Talemetry Job Broadcast همچنین با استخدام استعدادهای گسترده تر ابر و راه حلهایی مانند Oracle HCM ، به عنوان یک برنامه افزودنی ، ادغام می شود..    

مدیریت ارجاع شماره 7

البته ، گاهی بهترین راه برای یافتن “کاندیدای عالی” جستجوی کمک است.

کارمندان شما اتصالات شبکه شخصی خود را دارند. اعمال روابط در مقایسه با استخدام نامزدها در هیئت های کاری یک رویکرد صادقانه تر است.

مراجعه کنندگان فقط به تسریع جستجوی شغل و تولید کاندیداهای با کیفیت بالاتر کمک نمی کنند.

مطالعات نشان می دهد که مراجعه کنندگان همچنین روند پردازش را سرعت می بخشند و حفظ کارمندان را بهبود می بخشند. البته آنها هزینه بیشتری نسبت به استخدام در هیئت های شغلی دارند: 1،671 دلار در مقابل 2306 دلار.

اما احتمالاً اختلاف 635 دلاری به اندازه کافی برای تأثیرگذاری بر بازده نهایی سرمایه گذاری شما ، که طرفدار ارجاع ها نیست ، نیست.

وقتی یک کارمند دارای یک دوست یا همکار سابق است ، آنها معتقدند که می تواند مناسب سازمان شما باشد ، از نظر تاریخی رویکرد این است که به منابع انسانی بروید ، و نسخه ای از رزومه / رزومه کاری خود را تحویل بگیرید ، یا آن را در یک شلیک کنید. پست الکترونیک.

هر دو روش دست و پا چلفتی برای مدیریت ارجاع ها هستند ، به ویژه برای مشاغل بزرگ.

خوشبختانه ، این رویکرد به لطف برنامه های اختصاصی مرجع ابری که فرآیند را به نمایندگی کاربر سازماندهی و مدیریت می کنند ، منسوخ شده است.

ابزارهای مستقل مانند زائو می توانند شغل ایجاد کنند ، پاداش تعیین کنند و آن را به شبکه کارمندان خود ارسال کنند.

آنچه من در مورد زائو به خصوص دلپذیر می دانم این است که شبکه Linkedin یک کارمند را بررسی می کند و به شما این امکان را می دهد تا بدانید چه کسی ممکن است برای این مقام واجد شرایط باشد.

زائو همچنین از طریق گیم پلی ارجاع را ارتقا می دهد. سایر راه حلهای ارجاع یادداشت شامل Jobvite Refer و Zalp می باشد.

شماره 8 مانیتور از کجا برنامه های کاربردی از آن استفاده می کنند

دانستن اینکه بخش عمده برنامه های شما از کجا به سر می برند می تواند به تنظیم بیشتر استراتژی توزیع کار در پست شما کمک کند و آن دلارهای استخدامی را به حداکثر برساند.

به عنوان مثال ، اگر می دانید که یک هیئت شغلی که مبلغ زیادی هزینه دارد ، نامزدهای با کیفیتی را به همراه نخواهد داشت ، می توانید آن هزینه را کاهش داده و بودجه استخدام را در جای دیگر هدایت کنید.

معمولاً برنامه های آنلاین شامل لیست کشویی از منابع برای انتخاب نامزدها هستند.

اما گاهی اوقات ، این لیست ها طولانی و گیج کننده هستند ، و روند درخواست نیز چنین است. و بنابراین متقاضیان فقط چیزی را انتخاب کرده و به پیش می روند و نتیجه ای غیرقابل نتیجه می گیرند.

خوب نیست اگر این روند به صورت خودکار انجام شود?

Jobvite به شما کمک می کند تا فقط از طریق داشبورد جذب نیرو که منبع برنامه را در نقاط مختلف نظارت می کند ، این کار را انجام دهید.

بسیاری از ابزارهای دیگر جذب و پیگیری برنامه ها همین کار را انجام می دهند.

این فناوری با اضافه کردن یک برچسب منحصر به فرد به انتهای پیوند درخواست کار وقتی ارسال می شود که کار به طور خودکار ارسال می شود ، یا وقتی یک کارمند فرم ارجاع را پر می کند.

فقط باید روشن شود.

شماره 9 نمایش خودکار رزومه خودکار

ارسال فرصت شغلی و فن آوری ارجاع ممکن است دسترسی شما را گسترده تر کرده و برنامه های کاربردی را وارد بازار کند ، اما انجام این کار باعث جنبه دردناک دیگری در کل فرآیند استخدام می شود..

البته ، من در مورد پشته های مجازی (مجازی) صحبت می کنم.

دستمالی: رزومه کاری ، استخدام ، برنامه های کاربردی ، شغل
رزومه Scrabble

سیستم های ردیابی متقاضی با خودکار کردن بخشی از فرآیند بررسی رزومه ، و باریک کردن زمینه برای شما ، در کاهش این درد کمک می کنند..

بیایید از سیستم متقاضی محبوب ، iCIMS ، به عنوان نمونه ای از نمایش این صحنه استفاده کنیم.

iCIMS از فناوری ای استفاده می کند که “iResume” نامیده می شود و به طور خودکار رزومه ها را از چندین رسانه دریافت می کند ، و نیاز به تغذیه آن را حذف می کند.

تقریباً کلیه اسناد استاندارد می توانند توسط iResume پردازش شوند. این حتی از سرگیری های ارسال شده به صندوق پستی ایمیل ، باز می ماند ، بنابراین لازم نیست که خودتان را از گم شدن آنها نگران کنید

هنگامی که اطلاعات را در اختیار دارد ، سیستم برای ذخیره آن در یک بانک اطلاعاتی متمرکز ، به عنوان یک پرونده نامزد ، آن را هوشمندانه تجزیه می کند. انواع اطلاعاتی که یکپارچه استخراج می شوند شامل اطلاعات تماس ، سابقه کار و مهارت است.  

سپس این داده ها درمورد مهارت های ذکر شده در توضیحات شغل شما ، به صورت متقابل ارجاع می شود. رزومه های دارای پروفایل مثبت رتبه بندی شده و برای بررسی بیشتر پرچم گذاری می شوند.

یک بار دیگر ، برای کسانی که نمی خواهند یک سیستم ردیابی متقاضی کاملاً متداول داشته باشند ، راه حل های نرم افزاری مستقل برای تحلیل متن وجود دارد ، که همین کار را انجام می دهند – مانند Textkernal.

# 10 ارزیابی آنلاین قبل از استخدام

طی مصاحبه های متعدد ، فقط برای پیدا کردن عدم تطابق جدی بین نامزد و نقش تعریف شده ، می تواند یک دردسر بزرگ برای زمان باشد.

برنامه ریزی برای صدور ارزیابی آنلاین قبل از مصاحبه روش بسیار خوبی برای کمک به از بین بردن این خطر است.

اجرای آموزش مهارت به عنوان بخشی از روند درخواست شما همچنین می تواند به محدود کردن زمینه کاندیداهای غربال شده کمک کند. راه حل شایستگی ، eSkill ، تخمین می زند که می تواند هزینه های استخدام را 68 درصد کاهش دهد.

ارزیابی نحوه قرار گرفتن فرد در سازمان ، هم در رابطه با مدیران و همسالان ، و هم از نظر فرهنگ شرکت ، نباید مورد غفلت واقع شود.

هرچند این روند ساده در ذهن شما به نظر برسد ، فریب نخورید.

مطمئناً می توانید روی SurveyMonkey قدم بزنید و آنچه را که ممکن است برایتان به نظر برسد شلاق بزنید ، یک تست مهارت استثنایی استثنایی است ، اما ما انسانها برای بالا بردن ظرفیت ارزیابی خود یک مهارت داریم..

بعلاوه ، بسته به اینکه شغل شما از کجا اداره می شود ، ممکن است دستورالعمل های قانونی حاکم بر چنین آزمایشاتی وجود داشته باشد.

به عنوان مثال ، در آمریكا دستورالعمل هایی وجود دارد كه توسط كمسیون فرصت های برابر اشتغال برابر انجام می شود ، كه باید رعایت شود ، به طوری كه یكی از مسئولیت قانونی در امان بماند..

راه حل های آزمایش می تواند به اجرای پروتکل ارزیابی کمک کند ، که خطر رویکرد ناقص را کاهش می دهد و از دستورالعمل های قانونی و اخلاقی پیروی می کند..

در نظر بگیرید راه حلی را ارائه دهید که هم تست رفتار و هم هوش و مهارت داشته باشد. همچنین به دنبال ادغام پیگیری متقاضی باشید.

در اینجا چند مورد برای شروع کار آورده شده است:

آلو

شاخص

استعداد استخدام

انتخاب قبل از استخدام پیرین

آزمون های قبل از استخدام HR آواتار

شماره 11 چت تصویری زنده

هنگامی که نامزدی بالقوه را برای موقعیتی پیدا کردید که نیاز به پر کردن داشته باشد ، معمولاً انجام یک غربالگری سریع است ، تا مطمئن شوید که آنها درک کرده اند که این کار چیست.

و برای شفاف سازی و تأیید ، تاریخچه شغل و مهارت های دقیق در CV آنها.

سپس ، یادداشت های خود را با پرونده نامزد بسته بندی کنید و آن را به مدیر استخدام ارسال کنید ، تا بتوانند در مورد ادامه یا عدم تصمیم گیری تصمیم بگیرند.

با این حال ، تغییر از تلفن به نمایش فیلم ، یک عنصر کاملاً جدید را به فرآیند استخدام اضافه می کند ، با این کار به شما امکان می دهد از همان ابتدا رابطه ای به چهره برقرار کنید..

گپ تصویری به شما و متقاضی این امکان را می دهد تا نه تنها در ارتباط کلامی بلکه در غیر کلامی ارتباط برقرار کنند. علائم غیر کلامی مانند بیان صورت ، توانایی ما در تفسیر معانی ظریف است.

به همین دلیل ما شکلک ها داریم ��  

این نه تنها تجربه ای لذت بخش و غنی تر از همه افراد درگیر است ، بلکه این ویدئو را می توان با مدیر استخدام برای تماشای اوقات فراغت خود به اشتراک گذاشت..

چه رسد به اینکه مدیر استخدام ، سایر ذینفعان نیز بتوانند در آن عضو شوند و به همه آنها این امکان را می دهد تا قبل از اینکه متعهد شوند که وقت و هزینه بیشتری را به روند مصاحبه اختصاص دهند ، کاندیدایی را ملاقات کنند.    

استفاده از گپ تصویری نیز روشی به طرز فزاینده ای مناسب برای انجام مصاحبه های سطح بالاتر با نامزدهای دور از دسترس است.

این فرایند باعث می شود تا سازمان از پرواز با آنها بطور بالقوه با هزینه قابل توجهی نجات یابد.

اگر از خدماتی مانند Skype استفاده می کنید ، هزینه جایگزین کردن مصاحبه تلفنی با گپ تصویری وجود ندارد. راه حل های اختصاصی چت تصویری HR مانند HireVue نیز در بازار موجود هستند.

با این حال ، این به شما کمک می کند تا یک راه حل ویدئویی زنده را که در جریان کار استخدام شما قرار گرفته است ، بر خلاف یک رویکرد مستقل دست و پا چلفتی ، وارد کنید.

همانطور که اتفاق می افتد ، اکثر سیستم های ردیابی برنامه یا به راحتی با خدمات چت تصویری موجود ادغام می شوند. یا با قابلیت چت تصویری بومی خود بسته بندی شوند.

برخی گزینه های مستقل دیگر عبارتند از:

 SparkHire

 WePow

 VidCruiter

# 12 مصاحبه ویدئویی ناهمزمان

مسئله جالب مصاحبه با فیلم زنده ، از قضا ، واقعیت این است که این برنامه زنده است.

اگر وقت خود را برای انتخاب یک کاندیدای ایده آل بیاورید ، وقت خود را برای انجام یک مصاحبه غربالگری 30 دقیقه ای ، که شامل استاتیک است ، روشن می کنید ، سؤالهای روشن است..

اما آنچه در مورد این موارد است که در آن ، پنج دقیقه بعد ، متوجه می شوید که نامزد مناسب نیست ، اما شما به دلیل تعهدات سخنگوی شرکت مجبور به ادامه کار هستید?

MegaChat
تماس تصویری MegaChat

مصاحبه ویدیویی ناهمزمان راهی برای دور زدن این موضوع است. به بیان ساده ، مصاحبه ویدیویی ناهمزمان ، نقطه مقابل مصاحبه های زنده است.

فن آوری هایی مانند مصاحبه Async ، به شما امکان می دهند سوالات را از قبل تنظیم کنید ، دعوت های مصاحبه را برای استخدام های احتمالی استخراج کنید و در حالی که این فناوری تمام کارها را انجام می دهد ، عقب بکشید..

علاوه بر این که نیازی به نشستن در پرده های بی ثمر نیست ، زیرا می توانید ویدیو را متوقف کنید ، یک رویکرد ناهمزمان تنگنا فرایند انتخاب را از دست می دهد..

همانند مصاحبه با فیلم زنده ، مزیت دیگر این سبک مصاحبه این است که با تشویق همکاری ، به اشتراک گذاری حجم کار کمک می کند.

به جای داشتن یک شخص مسئول غربالگری ، چندین عضو یک سازمان می توانند پاسخهای کاندیداها را بررسی کرده و ارزیابی های فردی خود را در اوقات فراغت شخصی خود ارائه دهند..  

مصاحبه ویدئویی ناهمزمان همچنین به کاهش وقفه های مکرر که هنوز در فیلم زنده وجود دارد ، مانند تاخیر ، کمک می کند.

به طور معمول ، چنین رویکردی به کاندیداها اجازه می دهد تا سوالات را قبل از مشاهده مشاهده کرده و آماده کنند.

اگر این یک مشکل برای شماست ، راه حلی مانند VidCruiter در نظر بگیرید ، که می تواند گزینه “ثبت مجدد” را تنظیم کند ، یک نامزد را وادار کنید که مصاحبه را به یکباره انجام دهد و حتی یک تایمر سؤال را پیاده سازی کند.

# 13 ترک برنامه خود را رها کنید

هرکسی که تعداد معدودی از برنامه های اشتغال آنلاین را تکمیل کرده اید (یا سعی کرده است) ، به احتمال زیاد به شما خواهد گفت که روند به مراتب بیشتر است:

Vexing

گیج کننده

دشوار

همه از بالا

در حقیقت ، اکثر شرکت ها میزان ترک 60٪ در بین متقاضیان آنلاین را ردیابی می کنند.

با توجه به تمام مدت زمانی که در کار شغل خود صرف کرده اید و به آن توجه می کنید ، بیشتر استخر خود تصمیم می گیرید که درخواست نکنید زیرا آنها تلاش خود را برای پر کردن برنامه آنلاین خود در برابر شانس لاغر بودن برای تماس مجدد می دانند ، یعنی اصلاً خوب نیست.

البته ، شما ممکن است تصمیم بگیرید که نامزدی را که مایل به پرش از طریق حلقه های مجازی شما نیست برای نادیده گرفتن شغل خود نادیده بگیرید.

و این خوب است.

اما شما همچنین باید تجربه آنها را با این فرآیند در نظر بگیرید ، ممکن است به آنها کمک کند تا تصمیم بگیرند که سازمان شما به خوبی اداره نمی شود و بهتر است در جای دیگر.

این تصور منفی ، ناشی از تعامل بین یک کارجو و روند درخواست ، به عنوان “تجربه نامزدی” شناخته می شود.

اگر در درک و بهبود تجربه یک نامزد جدی هستید ، درک میزان رها کردن برنامه فقط بخشی از این روند است.

شما باید دقیقاً بدانید که چه بخشی از این روند باعث می شود مردم دست خود را از دست بدر کنند و به جای نتفلیکس تماشا کنند.

از آنجا که نمی توانید این افراد را بصورت جداگانه ردیابی کنید و از آنها بپرسید چه خبر است ، ابزاری را پیدا کنید که کار را برای شما انجام دهد.

متأسفانه ، این منطقه جایی است که بعید است بتوانید راه حل مستقل پیدا کنید. با این حال ، بسیاری از سیستم های ردیابی متقاضی عملکرد داخلی دارند که کار را انجام می دهند.

به عنوان مثال ، Cornerstone ATS گزارش داشبورد ایجاد می کند که به شما امکان می دهد نرخ تکمیل مراحل مربوط به هر مرحله را از متقاضی کنترل کنید.

اگر به دنبال آغازگر علل رایج رها کردن برنامه هستید ، این بخش مدیریت انجمن منابع انسانی نیاز به مطالعه دارد.

شماره 14 یک قالب مصاحبه ساخت یافته ایجاد کنید

یکی دیگر از مزایای مصاحبه های از پیش ضبط شده که بسیار سریع مشخص می شود ، سادگی زیبا بودن در مقایسه پاسخ یک نامزد با سؤالات دیگر در همان موضوع / سؤال است..

در حالی که سوالات استاندارد شده در حین نسخه برداری عادی هستند ، با افزایش روند مصاحبه ، استانداردسازی اغلب از بین می رود.

نتیجه؟ نامزد تجربیات متفاوت است ، ناسازگاری عینیت را در تعصب دفن می کند و اختلافات غیر ضروری را در مورد اینکه بهترین استخدام چه کسی است تغذیه می کند..

این سناریو معمولاً در بین سازمانهای بزرگ متداول است ، جایی که افراد مختلف ، با ایده های مختلف در مورد آنچه نامزد را مناسب می کند – از طریق وظایف مصاحبه می چرخند تا بتوانند بار کار را کم کنند..

مسئله دیگر مصاحبه های بدون ساختار این است که اغلب آنها ما را به سمت ناخودآگاه وقت صرف تأیید تأثیر نامزد می کنند ، که ما در دو دقیقه اول توسعه می دهیم.

روانشناسان این پدیده را مغایر تأیید می نامند. تمایل به جستجوی یا محدود کردن اطلاعات به گونه ای است که در مفاهیم از پیش تعیین شده ما متناسب باشد.

علاوه بر این ، افرادی در آنجا هستند که از توانایی خود برای قضاوت در مورد نامزد اطمینان دارند ، که با آنها کور مصاحبه می کنند ، تصمیم می گیرند که آن را جلب کنند.

روی سطح راه حل این مشکل بسیار ساده است. پیش از این لیستی از سوالات مصاحبه را برای هر مصاحبه کننده آماده کنید.

این رویکرد به عنوان مصاحبه ساختار یافته شناخته می شود.

برای کمک به تحکیم بیشتر تعهد به فرآیند ، با شرکای سازمان خود برای تهیه لیست کار کنید ، به یاد داشته باشید که آنها را در روند مصاحبه گنجانید..

این عمل به ایجاد مسئولیت کمک خواهد کرد. برای سازماندهی لیست از برنامه کاربردی مبتنی بر ابر استفاده کنید ، جایی را برای مصاحبه شونده درج کنید تا یادداشت های خود را وارد کنید ، و شاید پاسخ های متقاضی به سؤالات خود را رتبه بندی کنید.

من فرم های Google را دوست دارم ، زیرا من عادت کرده ام ، اما گزینه های پیچیده تر و پرداخت شده دیگری در آنجا وجود دارد.

اگر پیش بینی می کنید مصاحبه شوندگان از قرص برای انجام مصاحبه های خود استفاده کنند ، ممکن است iFormBuilder مناسب مناسب باشد. این به طور خاص برای عملکرد تلفن همراه طراحی شده است و دسترسی کامل به صورت آفلاین را ارائه می دهد.

برخی دیگر از مشاغل مورد علاقه مشاغل عبارتند از:

ووفو

فرم

JotForm

FormSite

شماره 15 فرایند بازخورد پس از مصاحبه خود را ساده کنید

گرفتن همه در همان صفحه ، بعد از مصاحبه می تواند به همان سختی باشد که همه در همان صفحه خونین ، قبل و حین آن قرار بگیرند..

بخشی از مسئله این است که بیشتر کارمندان بیشتر از ذهنیت خود در ذهن خود صرف می کنند تا اینکه فکر خود را به بازخورد سازنده سامان دهند.

متأسفانه ، این منجر به پاسخ های کم عمق و استخدام های بد می شود.  

این فرآیند را با کمک به مصاحبه‌کنندگان متمرکز کنید تا فرآیندهای فکری خود را متمرکز کنند. طراحی یک سیستم بازخورد رسمی ، که شامل سوالات بسته و باز و رتبه بندی می باشد.

می توانید برخی از همان ابزارهای مورد استفاده برای ایجاد پرسشنامه ساختار یافته مصاحبه خود را استفاده کنید.

نتایج این نظرسنجی ها را با به اشتراک گذاشتن یک بار دیگر بر قدرت فناوری ابری ، که بستری برای ذینفعان برای گفتگو ، بر اساس برنامه های خود ، فراهم می کند ، به اشتراک بگذارید..

چند ابزار مستقل وجود دارند که این نوع رویکرد را فعال می کنند ، مانند راه حل “بررسی مصاحبه” Checkster.

یا ، اگر سیستم ردیابی متقاضی را ترجیح می دهید ، بیشتر این امکان را برای اظهار نظر و پیوست اسناد به پرونده نامزد ارائه می دهند.

این مثال را از Workable بررسی کنید.

کارآمد روند استخدام را به یک برنامه رسانه اجتماعی تبدیل می کند. ذینفعان می توانند:

نامزدها را دنبال کنید

ارسال و پاسخ به نظرات

ضمیمه اسناد

نامزدها را تأیید و رأی دهید  

شماره 16 چک چک سابقه و هدف

بررسی های پیش زمینه که توسط کارفرمایان بالقوه انجام می شود ، معمولاً نیاز به رضایت نامزد دارند ، و قوانین بسته به کشور و منطقه متفاوت هستند.

فراتر از آن ، چگونگی ادامه کار و نوع بررسی های پس زمینه که می خواهید برای شما بستگی دارد.

در حالی که سابقه کار ، تحصیلات و سوابق کیفری امری عادی است ، برخی از کارفرمایان نیز به دنبال بررسی اطلاعات مالی ، تاریخ پزشکی و انجام ممیزی رسانه های اجتماعی هستند.

این مسئولیت زیادی است که در لیست چک استخدام شما وجود دارد! در انجام این جستجوها ، اساساً دو گزینه وجود دارد:

وب سایت های خود سرویس

شرکتهای خدماتی کامل  

وب سایت های سلف سرویس ارزان تر هستند ، اما علاوه بر اینکه زمان بیشتری دارند ، آنها خطر ذاتی را نیز به همراه دارند – از آنجا که آنها معمولاً مطابق با شرایط قانون گزارش دهی اعتبار معتبر نیستند.

این بدان معنی است که استفاده از این خدمات برای نمایش متقاضیان ممکن است سازمان شما را در معرض خطر قانونی قرار دهد.

علاوه بر این ، چنین وب سایت هایی خدمات تأیید اشتغال آموزشی و کار را ارائه نمی دهند ، بنابراین شما هنوز هم نیاز دارید که وقت خود را در تأیید آن بگذرانید.

در همین حال ، بنگاه های تمام خدمات ، معمولاً از رویه های مندرج در قانون گزارش اعتبار منصفانه پیروی می کنند. مانند رضایت نامزد و به آنها اجازه می دهد گزارش تکمیل شده را بررسی کنند.

آنها همچنین یک راه حل à la carte ارائه می دهند که به شما امکان می دهد اطلاعاتی را که می خواهید انتخاب کنید و انتخاب کنید:

استخدام

تحصیلات

محکومیت های کیفری

چک های اعتباری

تاریخچه آدرس

چک های مربوط به وسایل نقلیه موتوری را ثبت می کند

سوابق نظامی

اگر به دنبال یک راه حل سلف سرویس هستید ، BackgroundReport.com سازگار با FCRA است و نوبت دهی بسیار سریع را ارائه می دهد.

راه حل های کامل سرویس شامل:

 HireRight

شرکت مزیت اول

 پوپلترایل

 HireSafe

# 17 بررسی خودکار مرجع

برای بسیاری از استخدام کنندگان ، چک کردن مرجع ، بستنی روی کیک است – روشی برای تأیید یک شخص ، تصمیم استخدام کاملاً بی نقص را اتخاذ کرده است..

برای دیگران ، این یک شر ضروری است. در هر صورت ، تعقیب کردن منابع (مثلاً بازی کردن برچسب تلفن) می تواند کار دقیق باشد.

توصیه هایی که ارائه می دهند وظایف خود را دارند ، بنابراین برنامه ریزی زمان برای صحبت با شما ، ممکن است در لیست آنها زیاد نباشد ، مهم نیست که چقدر ممکن است نامزد مورد نظر را در نظر بگیرند..

و هنگامی که شما در نهایت موفق به همگام سازی برنامه ها هستید ، اغلب مکالمات مرجع اجباری و پر از سلیقه هستند ، که بیشتر برای پایان دادن به تماس سریع طراحی شده اند.  

در اینجا یک فکر است؛ چگونه در مورد اجازه دادن به ارائه دهندگان مرجع ارزیابی خود را به موقع خود ارائه می دهند ، هنگامی که وقت نشستن ، فکر کردن و پاسخ دادن صادقانه دارند?

خدمات خودکار بررسی مرجع آنلاین ، مانند بررسی مرجع Checkster ، در این بخش پیشرو هستند.

بررسی مرجع یک راه حل مبتنی بر ابر است که به افراد امکان می دهد به یک سری سوالات در مورد نامزد پاسخ دهند.

ارزیابی های کتبی به آنها فرصت بیشتری می دهد تا در مورد جواب هایشان فکر کنند ، در مقایسه با مکالمات زنده ، اغلب به اطلاعات انتقادی منجر می شوند که شاید در غیر این صورت به آنها خلوت نکرده باشید

با این وجود بهتر است نامزد شما مسئولیت بخشی از تمرینات پا را بر عهده دارد.

با بررسی مرجع ، و راه حل های مشابه ، شما نامزد را برای دسترسی به ابزار دعوت می کنید ، و او به نوبه خود ، منابع خود را برای مشارکت تشویق می کند.

بسیار نرم و صاف ، ها?

HireRight Reference Bank یکی دیگر از راه حلهای نوشتاری عالی است ، در حالی که فناوری مرجع VidCruiter VidCruiter گزینه های صوتی و تصویری را در ترکیب قرار داده است.

# 18 مقاله بدون کاغذ موجب صرفه جویی در وقت (و درختان)

شما تصمیم بزرگ گرفته اید و اکنون زمان آن رسیده است که اجاره جدید را سوار شوید. از نظر تاریخی ، این به معنای تعداد زیادی کاغذ ، مقدماتی و امضاء در خط نقطه ای بود.

راه حل های HR بدون کاغذ مانند WorkBright روند کار را متحول کرده اند و این امر را برای همه درگیر دردناکتر می کند.

برای شما ، این بدان معنی است که هیچگونه داده یا اسکن اطلاعاتی وارد نمی شوید ، و دیگر وقت کار برای کاغذ بازی با کارمند جدید صرف نمی شود.

بهترین ابزارها رمزگذاری درجه نظامی را ارائه می دهند و در زمان واقعی با رعایت آخرین الزامات دولت به روز می شوند. بنابراین شما می توانید یکپارچه در بالای همه تعهدات قانونی بمانید.

برای استخدام جدید ، آنها می توانند تمام کارهای اداری خود را بصورت آنلاین ، قبل از اینکه حتی مجبور شوند برای کار خود حاضر شوند ، تکمیل کنند.

آنها ایمیلی را دریافت می کنند که آنها را به داشبورد دعوت می کند ، و از آنجا می توانید به فرم های مورد نیاز برای ورود ، خواندن و ارسال الکترونیکی دسترسی داشته باشید..

به این ترتیب ، روز اول آنها صرف آشنایی با همسالان جدید و فهمیدن نحوه کار دستگاه قهوه (کار مهم) می شود ، نه اینکه در یک اتاق کنفرانس ریز و درشت نگه داشته شوند و سعی کنند از خستگی در هنگام مرتب سازی بر اساس قانون استفاده کنند..

یک فرایند مقرون به صرفه ، خودکار و بدون کاغذ نیز در نهایت موجب صرفه جویی در هزینه های کسب و کار شما می شود. بعلاوه ، مستندات کارمندان همیشه فقط با چند کلیک فاصله دارد ، در صورت نیاز به مراجعه به آن در آینده.

علاقه مند؟ در اینجا گزینه های دیگری برای WorkBright در نظر گرفته شده است:

Zenefits

ClearCompany

ApplicantStack

بسیاری از سیستم های ردیابی متقاضی ، و بیشتر سیستم های مدیریت سرمایه انسانی ، گزینه های مشابهی را ارائه می دهند.  

شماره 19 هدیه آموزش مجازی خود را به استخدام جدید خود بدهید

آموزش ، چه مربوط به منابع انسانی باشد و چه مهارتهای مرتبط با آن ، آنقدر طول می کشد که اغلب عجله می شود ، یا خیلی طولانی و بیش از حد خاتمه می یابد. انجام این کار ، به ویژه در مورد استخدامهای جدید ، موجب انزوا و ناامیدی می شود.

یک محیط آموزش مجازی مبتنی بر ابر (مستعار ، سیستم مدیریت یادگیری یا LMS) به شما امکان می دهد استخدام های جدید در برنامه متناسب با برنامه های خود با سرعت آنها شرکت کند..

در حالی که محیط های آموزش مجازی ممکن است برای راه اندازی تلاش کنند ، فوایدی که برای موفقیت نامزد و شرکت به همراه دارد ، شایستگی در نظر گرفتن.

خوشبختانه ، راه حلهای عالی در آنجا وجود دارد.

مانند Adobe Captivate Prime.

Captivate Prime به کاربران امکان می دهد دوره های آموزشی را به سرعت طراحی و راه اندازی کنند و کلاس ها را از طریق ثبت کننده اختصاص دهند.

Fluidic Player بومی آنها می توانند فیلم ها را به صورت آنلاین یا آفلاین مشاهده کنند ، زیرا افراد هنگام یادگیری یادداشت می گیرند.

داشبورد Captivate Prime توجه خود را نسبت به آموزش آنها انجام می دهد و ویژگی های بازی سازی مانند تابلوهای تبلیغاتی و نشان های دستیابی مشارکت را تشویق می کنند.  

گفت ، Captivate Prime بیشتر راه حل سازمانی است.

برای کسانی که بودجه کمتری دارند و کارمندان کمتری برای آموزش دارند ، برخی از ارائه دهندگان eLearning با دوره های موفق مبتنی بر ابر بسته بندی شده اند..

هزاران راه حل در آنجا وجود دارد ، بنابراین پیدا کردن مناسب برای نیازهای دقیق شما ممکن است مدتی طول بکشد.

در اینجا چند مورد برای کمک به شما در شروع کار وجود دارد:

TalentLMS

CourseMill

Latitude Learning LMS

لیتموس

دبوبو

شماره 20 روند استخدام را با استفاده از بازخورد اصلاح کنید

بهبود عمل استخدام باید یک تلاش مداوم باشد ، یکی از بهترین راهها برای این کار ، مرور مجدد استخدام جدید یک بار دیگر است.

دریابید که آنها در مورد این فرآیند چه چیزی را دوست ندارند و برای بهبود آن با آن اطلاعات کار کنید.

از همه گذشته ، چه کسی می خواهد انتقاد منفی را به افرادی که تازه آنها را استخدام کرده اند ، ارائه دهد؟ اما درست انجام شده ، این یک راه عالی برای استخدام جدید شما در کمک به اصلاح روش شما برای استخدام است.

از طرف دیگر ، می توانید قبل از اینکه تصمیم رزرو خود را بگیرید ، می توانید رویه ارسال نظرسنجی پس از مصاحبه برای کلیه متقاضیانی که تحت این روند قرار گرفته اند ، استفاده کنید..

شما هیچ وقت نمی دانید که چه نکاتی از طلا ممکن است کشف شود ، و یک رویکرد بررسی ناشناس راهی مناسب برای اطمینان از استخدامهای احتمالی پاسخهای صادقانه است که هیچ تاثیری در تصمیم گیری نخواهد داشت.

ایجاد نظرسنجی با Google Forms یک راه است.

این برنامه رایگان است (شما به طور خودکار 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی را فقط با تنظیم یک حساب کاربری در Google Drive دریافت می کنید) و ساده ، و فقط در چند دقیقه نظرسنجی ایجاد می کنید.

همچنین می توانید از همکاران دعوت کنید تا درباره نظر سنجی نظر دهند و حتی ویرایش کنند.

مادامی که شما فیلدهای مربوط به نام یا آدرس ایمیل خود را وارد نکنید ، پاسخ های فرم Google کاملاً ناشناس هستند.

تعداد بیشماری برنامه های دیگر علاوه بر سایتهای اختصاصی بررسی ، نظرسنجی را به صورت رایگان ایجاد می کنند که کمی از روند کار نتیجه می گیرد.

اکسل آنلاین همچنین یک سازنده نظرسنجی رایگان دارد که داده های پاسخ را در یک صفحه گسترده مبتنی بر ابر ادغام می کند و به شما امکان می دهد یک مجموعه ارگانیک از داده های پاسخ سنجی را حفظ کنید..

شماره 21 بدانید اینترنت درباره شرکت شما چه می گوید

می خواهید برخی از بازخورد های صادقانه و گاها حساس؟ اینترنت برای آن عالی است.

در حالی که تالار گفتگو و سایت های بررسی کارمندان با نارضایتی کارمندان سابق و حتی فعلی کار می کنند ، اگر شما یک ذهن باز و پوست ضخیم داشته باشید ، شکایات می تواند منبع فوق العاده ای برای عملکرد عملی باشد..

بیایید با آن روبرو شویم ، وقتی استخدام بالقوه شرکت شما را در نظر می گیرد ، احتمالاً آنها به دقت عمل می کنند.

این کمک می کند تا بدانید که مزایای تجارت شما چیست تا نگرانی ها بتوانند در طی مصاحبه به اندازه کافی مورد توجه قرار گیرند.   

امروز ، صفحه صدابرداری کارفرمای مورد علاقه همه Glassdoor است.

Glassdoor دیدگاه ها و حقوق داخلی مشاغل داخلی را به دیگران می دهد ، به علاوه بینش هایی در مورد روند مصاحبه – از جمله دوست داشتن و دوست نداشتن.

در حالی که ممکن است Glassdoor جذاب ترین گزینه باشد ، دیگر سایتهای مورد بررسی برای بازدید همگان نباید از این امر غافل شوند:

مکان عالی برای کار

در واقع

طاق

جمعیت شغلی

نسبتاً

کونونو

اگر می خواهید نامزدهای برتر را جذب کنید ، مدیریت شهرت خود در فضای مجازی مهم است.

Glassdoor گزارش می دهد که 46٪ از اعضای آنها قبل از اینکه حتی با یک استخدام کننده صحبت کنند ، بررسی های شرکت را می خوانند ، و 69٪ آنها با شرکتی که اعتبار نامساعدی داشته باشد ، شغل نمی گیرند..

با این حال ، 62٪ اظهار داشتند كه اگر كارفرمایان به طور فعال به بازبینی پاسخ دهند ، درک آنها از یك شركت بهبود می یابد ، و 69٪ اگر كارفرما به طور فعال نام تجاری آنلاین خود را توسط:

ارزیابی پاسخ ها

مدیریت پروفایل

در بالاترین به روز رسانی های محیط کار قرار دارد

به طور خلاصه …

بررسی های منفی همچنین راهی عالی برای فهمیدن فرهنگ یک شرکت به پیشرفت است. انجام این کار می تواند در افزایش سطح رضایتمندی کارکنان فعلی ، تقویت نگه داشتن و کاهش نیاز به استخدام بیش از حد نقش داشته باشد.

خوب ، این 21 نکته برتر در مورد فرآیند سوار شدن است ، با تشکر از شما برای چسباندن تا پایان. آیا نکات ، ایده ها یا افکاری را برای به اشتراک گذاشتن خود دارید؟ در بخش نظرات زیر آنها را ترک کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map