نحوه به اشتراک گذاشتن فایلها به صورت آنلاین روش آسان در سال 2020

پرونده های کوچک را می توان از طریق ایمیل یا Skype ارسال کرد ، اما برای پرونده های بزرگتر به روش بهتری نیاز دارید. اگر در پروژه ای همکاری می کنید که به شما نیاز دارد تا بسیاری از پرونده ها را در یک مکان نگه دارید ، به یک ابزار اختصاصی اشتراک فایل نیاز خواهید داشت. کار با این ابزارها همیشه آسان نیست ، به همین دلیل ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه فایل ها را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید.


نرم افزار آنلاین به اشتراک گذاری فایل مزایای زیادی برای کاربران خود دارد. این پرونده ها را همزمان می کند ، بنابراین نیازی نیست که نگران انجام این کار دستی باشید. همچنین می تواند قسمت اعظمی از ویژگی های اشتراک فایل را به صورت خودکار انجام دهد و به شما امکان دهد تا در انجام کارها متمرکز شوید.

بسیاری از سرویس ها همچنین راه حل های پشتیبان مؤثر هستند و به شما امکان می دهند در صورت بروز مشکل رایانه ، پرونده های خود را پس بگیرید. بیشتر نسخه های فایل دارند ، بنابراین می توانید نسخه های قدیمی تر پرونده های خود را جستجو کرده و در صورت لزوم آنها را بازیابی کنید. تهیه نسخه پشتیبان از ابر باعث می شود که در صورت بروز فاجعه دیجیتال ، نیاز به تماس با خدمات بازیابی اطلاعات را داشته باشید.

اگر تازه وارد اشتراک پرونده هستید ، ممکن است از انتخاب های موجود غافل شوید. برای جمع آوری خدماتی که ما بررسی کرده ایم ، به بهترین مقاله ذخیره ابر نگاهی بیندازید. ما می خواهیم از چند مورد مورد علاقه خود استفاده کنیم تا نحوه به اشتراک گذاری پرونده ها را به شما نشان دهیم.

ما به Dropbox ، Sync.com و pCloud خواهیم پرداخت. Sync.com مورد علاقه کلی ما است ، اما pCloud نیز عالی است و Dropbox نیز پیشنهادات زیادی برای آن دارد.

Dropbox

Dropbox یکی از شناخته شده ترین خدمات ذخیره سازی فایل است. استفاده و سریع آسان است ، و آن را به یک انتخاب خوب تبدیل کرده است ، به خصوص اگر تازه وارد اشتراک فایل شوید. مجبور نیستید برای استفاده از آن ، هزینه دیگری بپردازید ، اما اگر به فضای ذخیره زیادی احتیاج دارید ، به یکی از برنامه های پرداخت شده آن نیاز خواهید داشت.

ثبت نام در Dropbox ساده است. رابط کاربری مبتنی بر وب آن ساده است و یک برنامه دسک تاپ وجود دارد که به شما امکان می دهد تا پرونده ها را مستقیماً از دیسک سخت خود بارگذاری کنید.

وقتی Dropbox در حال اجرا است ، همه موارد در پوشه های مشترک شما بطور خودکار همگام سازی می شوند. تنها کاری که باید انجام دهید انتقال فایل ها به پوشه مشترک برای بارگذاری آنهاست. در صورت ایجاد تغییر ، آنها به طور خودکار بارگذاری می شوند. اگر سایر کاربران تغییراتی در پرونده ایجاد کنند ، در رایانه شما نیز منعکس می شوند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد ، راهنمای ما در مورد نحوه به اشتراک گذاری پرونده ها در Dropbox را بررسی کنید.

dropbox-webinterface

برای به اشتراک گذاشتن پوشه ، روی دکمه اشتراک گذاری کلیک کنید ، که هنگام حرکت موس خود روی پوشه در رابط وب ظاهر می شود.

همچنین می توانید روی متن “پوشه مشترک مشترک” در سمت راست رابط وب کلیک کنید تا یک پوشه جدید ایجاد شود یا یک پوشه موجود را برای اشتراک گذاری انتخاب کنید.

dropbox-share

اگر یک پوشه جدید ایجاد می کنید ، باید نام آن را بدهید ، آدرس ایمیل هرکسی که می خواهید آن را به اشتراک بگذارید اضافه کنید و انتخاب کنید که آیا آنها می توانند محتویات را ویرایش کنند یا فقط آنها را مشاهده کنید..

دلایل زیادی وجود دارد که Dropbox را علاوه بر سهولت استفاده ، توصیه می کنید. از رمزگذاری AES 256 بیتی و SSL / TLS استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که پرونده های شما به طور ایمن ذخیره می شوند. Dropbox علاوه بر ذخیره نسخه فعلی پرونده های شما ، تاریخچه پرونده شما را به مدت 30 روز در برنامه Basic Basic و 120 روز در برنامه های پرداخت شده خود نگه می دارد.

برای اطلاعات بیشتر ، به بررسی Dropbox ما نگاهی بیندازید یا راهنمای مبتدی ما برای Dropbox را بررسی کنید.

بسته رایگان مفید است و یک راه عالی برای به اشتراک گذاشتن پرونده ها تا زمانی که زیر محدوده حساب 2 گیگابایتی بمانید مفید است. فراتر از آن ، قیمت های آن از 9.99 دلار در ماه شروع می شود که شامل 1 ترابایت ذخیره سازی نیز می باشد. برنامه های تجاری چندین ویژگی دیگر دارد ، مانند ابزارهای اداری و گزارش های حسابرسی با ردیابی رویداد پرونده.

Sync.com

Sync.com به دلیل سهولت در استفاده و امنیت قوی ، مزیت بزرگی در ارائه دهنده ذخیره آنلاین آنلاین ما دارد. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی اختصاصی Sync.com ما بخوانید.

استفاده از آن یک تکه کیک است. اولین قدم برای حرکت به وب سایت و ثبت نام است.

بارگیری همگام سازی

پس از آن ، بارگیری و تنظیم آن بسیار آسان است. برنامه آن از شما می خواهد تا درایو محلی خود یک پوشه ایجاد کنید. پس از اتمام این کار ، فقط می توانید پرونده ها را درون آن انتقال دهید تا آنها را در ابر بارگذاری کنید.

همگام سازی محلی و وب

برای ایجاد یک پوشه اشتراکی ، فقط روی زبانه “اشتراک” در رابط وب کلیک کنید و سپس بر روی دکمه “ایجاد اشتراک” کلیک کنید. می توانید پوشه جدید را نامگذاری کرده و آدرس ایمیل کاربران را از آنجا اضافه کنید.

کاربرانی که دعوت می کنید می توانند پوشه را بصورت محلی مشاهده کنند و پرونده های اضافه شده برای همه افراد در این گروه قابل مشاهده خواهد بود. شخصی که پوشه را ایجاد کرده سرپرست است. آنها می توانند کاربران جدید اضافه کرده و مجوزهای اشتراک را در هر زمان پس بگیرند.

همگام سازی

درمورد امنیت ، Sync.com از رمزگذاری AES 256 بیتی و همچنین تونل های TLS و رمزگذاری RSA 2048 بیتی استفاده می کند و آن را به یکی از امن ترین خدمات اطراف تبدیل می کند. همچنین به شما امکان می دهد محدودیت های بارگیری را تعیین کرده و آمار را در بارگیری مشاهده کنید. این به شما امکان می دهد تا چه اندازه از پرونده های شما استفاده می شود ، توجه داشته باشید.

این سرویس همچنین پاسخگوی مشتری است و در طی دو ساعت به سؤالات ما پاسخ می دهد. همچنین با 2TB در هر سال 96 دلار قیمت دارد.

ما به شدت Sync.com را توصیه می کنیم زیرا تقریباً هر آنچه را که می خواهید از یک سرویس به اشتراک گذاری فایل و بدون هیچ گونه ضعف درخشان انجام دهید ، انجام می دهد.

pCloud

ما در Cloudward.net خیلی از pCloud را دوست داریم. حتی خودمان از آن برای مدیریت فیلم استفاده می کنیم زیرا بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای عکس و فیلم است.

پس از ثبت نام ، پوشه های پیش فرض را برای ذخیره موسیقی ، تصاویر و فیلم ها ایجاد می کند. با کلیک روی یک دکمه می توانید موارد مورد نظر خود را اضافه کنید. برنامه آن ، pCloud Drive ، به شما امکان می دهد تا پرونده های آنلاین خود را با یک پوشه محلی همگام سازی کنید.

به راحتی می توانید افراد را برای اشتراک گذاری از طریق رابط وب دعوت کنید. برای شروع ، به صفحه “مرور” بروید و پوشه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پوشه های psync

پس از تنظیم پوشه ها و افزودن پرونده ها ، می توانید با کلیک بر روی دکمه “دعوت به پوشه” دیگران را به اشتراک بگذارید. شما فقط آدرسهای ایمیل کسانی را که می خواهید دعوت کنید اضافه می کنید ، سپس انتخاب آنها را محدود به مشاهده پرونده ها می کنید یا به آنها اجازه می دهید ویرایش کنید..

psync-دعوت

هنگام ثبت نام ، 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی به صورت رایگان دریافت می کنید. می توانید آن را به مبلغ 500 گیگابایت به ازاء 4.99 دلار در هر ماه یا 2 ترابایت با 9.99 دلار در ماه افزایش دهید. این امر باعث می شود pCloud یکی از بهترین معاملات در ذخیره سازی ابر باشد.

ما از ویژگی های pCloud ، سهولت استفاده و امنیت قوی نیز تحت تأثیر قرار گرفتیم. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد کسانی که در بررسی pCloud ما هستند بخوانید.

افکار نهایی

گزینه های زیادی برای کسانی که می خواهند پرونده ها را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارند وجود دارد. این یک بازار رقابتی است که برای کاربران بسیار عالی است. اکثر سیستم عامل ها دارای پیشنهادات رایگان مناسبی هستند و دارای خدمات با قیمت مناسب و معقول هستند که فضای بیشتری را ارائه می دهند.

Sync.com و pCloud مخصوصاً ارزش برنامه های رایگان خود را دارند. به ما اطلاع دهید که آیا ما در نظرهای زیر سعی کرده ایم که انتخاب کردیم یا دیگران را ترجیح می دهید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map