بهترین سازندگان وب سایت و مجموعه های میزبان 2020

استفاده از یک سازنده وب سایت به سرعت راهی برتر برای آنلاین شدن امروز می شود. با ایجاد ویژگی ها و رابط کاربری طراحی آسان ، سازندگان وب سایت می توانند بدون داشتن دانش طراحی بیش از حد از داشتن یک وب سایت زیبا اطمینان حاصل کنند..

هر چند که به هزینه سرعت و زمان بروز می رسد. بر خلاف میزبان وب سنتی ، سازندگان وب سایت اغلب زیرساخت ها را با سایر شرکت ها به اشتراک می گذارند یا روی سرورهای فرعی اداره می شوند. سایت شما بسیار عالی به نظر می رسد ، اما عملکرد ممکن است همه در آنجا نباشد.

در این راهنما برای بهترین سازندگان وب سایت و میزبان میزبان ، ما در نظر داریم تا شما را در هر دو جهان بهترین کنیم. این سیستم عامل هاستینگ سرعت و زمان عالی را به شما اعطا می کند و در عین حال ابزاری با کاربرد آسان برای ساختن سیستم عامل شما فراهم می کند.

اگر تازه کار را شروع کرده اید ، احتمالاً این اصطلاحات معنی چندانی ندارند ، بنابراین بیایید در صدر شروع کنیم و بدانیم تفاوت بین این دو چیست؟.

بهترین سازندگان وب سایت و مجموعه های میزبان 2020

سازندگان وب سایت در مقابل میزبانی وب: تفاوت چیست?

اگر در تمام دنیای ایجاد وب سایت خود تازه وارد هستید ، تمایز بین میزبانی وب و سازنده وب سایت می تواند بسیار دشوار باشد. این دو سرویس جداگانه ای هستند که هر یک بخش اساسی در ساخت هر وب سایت است. در حالی که برخی از شرکتها آنها را بهم وصل می کنند ، هنوز هم جدا از هم هستند.

بیایید با میزبانی وب شروع کنیم. میزبانی وب وب سایت شما را می گیرد و آن را در سرور ذخیره می کند و به همه افراد دنیا امکان دسترسی به آن را می دهد. این یک خانه برای وب سایت شما است. شما به تمام داده های وب سایت خود رسیدگی می کنید و میزبان وب با ارسال آن داده ها به کاربرانی که می خواهند به آن دسترسی داشته باشند رسیدگی خواهد کرد.

از طرف دیگر یک سازنده وب سایت در دادگاه شما است. این ابزاری است که برای ساختن وب سایت استفاده می شود. این می تواند طراحی ، طرح کلی ، محتوا و موارد دیگر سایت شما را کنترل کند. در حالی که یک سازنده می تواند از HTML HTML گرفته تا وردپرس باشد (برخی از راهنماهای WordPress ما را بررسی کنید) ما قصد داریم تا روی ویرایشگرهای ساده WYSIWYG (آنچه می بینید چیزی است که دریافت می کنید) متمرکز شویم که به شما امکان می دهد وب سایت خود را بسازید به سرعت.

به طور خلاصه ، سازنده وب سایت ابزاری است که شما برای ساخت وب سایت خود استفاده می کنید و میزبانی وب وب خانه ای است که وب سایت شما در آن زندگی می کند. این دو نیاز به همزیستی دارند ، که منجر به برخی از سردرگمی های غیر ضروری در اطراف آنها می شود.

هر وقت اشتراکی را با یک سازنده وب سایت خریداری می کنید ، میزبانی وب را نیز خریداری می کنید. متأسفانه ، این طور دیگری پیش نمی رود. فقط به این دلیل که شما میزبان وب خریداری نمی کنید به این معنی نیست که یک سازنده وب سایت می گیرید.

این راهنما روی شرکتهایی است که هردو را ارائه می دهند ، متمرکز شده اند ، بنابراین هنگام مراجعه به پرداخت ، خیلی گیج نشوید. شما به دنبال انتخاب یک برنامه سازنده وب سایت هستید ، نه یک برنامه میزبانی وب. دو اصطلاح مشابه اغلب با هم مخلوط می شوند ، بنابراین فقط بخاطر بسپار که سازندگان وب سایت از جمله میزبانی وب هستند) اما راه دیگری نیست.

انتخاب سازنده وب سایت و میزبان دسته کوچک موسیقی جاز

چند دلیل برای انتخاب سازنده وب سایت و میزبانی دسته کوچک موسیقی جاز بر روی سازنده سنتی مانند Wix وجود دارد (بررسی Wix ما را بخوانید). میزبان وب اختصاصی که سازنده ارائه می دهند ، اغلب دارای مراکز داده خود هستند در حالی که سازندگان مستقل از خدمات میزبانی ابری مانند خدمات وب آمازون (AWS) استفاده می کنند..

با داشتن فضای اختصاصی سرور ، میزبانی وب و سازنده های سازنده معمولاً با منابع بسیار بیشتری ، سرعت سریع تر و به روز بهتر انجام می شوند. این اولین جایی است که هنگام انتخاب نامزدهای این لیست مورد بررسی قرار دادیم.

به گفته این ، چند سازنده اختصاصی وجود دارند که سرعت کافی برای تانگو با بسته های دسته کوچک موسیقی جاز را ارائه می دهند ، بنابراین ما آنها را به طور کامل محاسبه نکردیم.

اغلب اوقات ، بسته های هاستینگ با سازنده احساس بی نظیری می کند زیرا سازنده علاوه بر سرویس میزبانی ، به عنوان یک سرویس کارآمد عمل می کند. ما این را با 1 مشاهده کرده ایم&1 (1 مورد ما را بخوانید)&1 بررسی وب سایت سازنده) و GoCentral (بررسی GoDaddy GoCentral ما را بخوانید). سازندگان در اینجا مانند ابزارهایی کاملاً کاربردی احساس می کنند ، نه فقط یک اسباب بازی مرتب برای سرگرمی با آن.

آخرش ، ما به قیمت نگاه کردیم. به این معنا نیست که بگوییم هر گزینه در این لیست ارزان است ، زیرا اینگونه نیست ، بلکه اینگونه است که هیچ خدمتی به طور ویژه گران قیمت نیست. دلتا بین iPage و SquareSpace (دو ارائه دهنده در این راهنما به آنها اشاره خواهیم کرد) بسیار بزرگ است ، اما هر دو در نقاط قیمتی مربوطه حس کاملی دارند.

1. بهترین سازنده وب سایت سازنده و میزبان میزبانی وب: HostGator

میزبان میزبان به عنوان بهترین ارائه دهنده میزبانی وب و به دلایل خوبی رتبه بندی می کند. سرعت بسیار ضعیف است ، سهولت استفاده بسیار عالی است و گزینه های پشتیبانی فراوان است. مهمتر از آن ، HostGator همچنین با ایجاد هرگونه برنامه میزبانی مشترک ، یک سازنده وب سایت نسبتاً صالح را به صورت رایگان ارائه می دهد.

سازنده گنجانده شده به شش صفحه محدود است اما هنوز هم با صدها موضوع ، ابزار جستجوگرها و بخش های از پیش ساخته شده همراه است. ارتقاء به یک برنامه سازنده وب سایت گران تر ، تعداد صفحات بزرگتر و همچنین ادغام با Google Analytics و ابزارهای تجارت الکترونیکی را به دست می آورد.

برنامه سازنده وب سایت Pro Pro HostGator همان چیزی است که ما به شما توصیه می کنیم زیرا تعداد نامحدودی از صفحات ، ادغام و تاریخچه تجدید نظر در PayPal را برای کمتر از 20 دلار در هر ماه به شما ارائه می دهد.

برنامه های کسب و کار ابزاری برای تجارت الکترونیکی مانند مدیریت موجودی و پردازش پرداخت اضافه می کند ، اما با در نظر گرفتن برچسب قیمت نزدیک به 30 دلار کمی جالب است.

دلایلی که ما از HostGator دوست داریم

HostGator به یکی از بهترین سازندگان وب سایت نزدیک است ، اما قطعا این نتیجه را نمی دهد. جائیکه خدمات واقعاً می درخشد با سرعت و به روز است. ما در ایالات متحده در هنگام بررسی HostGator ما یک پاسخ 45.3 میلی متری مشاهده کردیم ، یک عدد متوسط ​​برای سطح متوسط ​​که نباید هنگام استفاده از سایت خود ، بخش عمده ای را اضافه کند.

مهمتر از آن ، HostGator دارای 99.9 درصد ضمانت به موقع است. این معمولاً فقط یک هدف بازاریابی است و دلایل زیادی وجود دارد که نباید به تضمین به موقع میزبان وب خود اعتماد کنید. با این حال ، HostGator در واقع از زیر پیروی می کند ، یک ماه کل برای هر زمان زیر آستانه به شما جبران می کند.

مطمئن شوید که برای HostGator ثبت نام کرده اید و خودتان آن را امتحان کنید. دارای ضمانت برگشت پول 45 روزه است ، بنابراین می توانید بدون خطر از دست دادن وجه نقد شروع به ساخت و ساز کنید.

2. iPage

iPage اولین انتخاب ما هنگام جستجوی بهترین هاستینگ ارزان وب است. شما می توانید میزبانی وب ، شش صفحه سازنده وب سایت و ادغام cPanel را فقط برای دو دلار در هر ماه دریافت کنید. با استفاده از آن ، شما بیش از 100 موضوع از پیش ساخته را دارید که برای مرور موبایل نیز بهینه شده اند.

هر طرح میزبانی وب دارای شش صفحه از سازنده وب سایت و همچنین ادغام پی پال و بخش های از پیش ساخته است. با این حال ، تنها با چند دلار بیشتر ، برنامه حرفه ای بسیار معنادار است. تعداد صفحه برداشته می شود و از پشتیبانی ویدیوی HD و آمار سایت یکپارچه برخوردار می شوید.

درست مانند HostGator ، برنامه تجارت در بالای منحنی لیست ویژگی ها را با ابزار تجارت الکترونیک دور می کند. هرچند که در اینجا بسیار معنادارتر است ، هرچند هزینه آن زیر 20 دلار در ماه به مدت سه سال است. با یک برنامه ماهانه قیمت چند دلار تمام می شود اما هنوز هم کمتر از نرخ HostGator نیست.

دلایل دیگری که ما iPage را دوست داریم

آنچه ما بیشتر از iPage دوست داریم قیمت است. این به اندازه کافی کم است که هرکسی بتواند وارد سایت شود و سایتی ایجاد کند. در حالی که محدودیت شش صفحه ای مورد توجه است ، اکثر سایت ها می توانند با محدودیت این امکان را پیدا کنند زیرا صفحات تا زمانی که به آنها احتیاج دارید ساخته می شوند..

iPage نیز بسیار سریع است. در حین بررسی iPage ، زمان پاسخ 43ms در ایالات متحده و 145.9 میلی متر در خارج از کشور را یادداشت کردیم. طرف ایالات متحده از موارد پایین تر از حد متوسط ​​است ، اما واکنش بین المللی با سرعت 45 برابر سریعتر از ارائه دهنده ارزان قیمت دیگر ، GreenGeeks (خواندن بررسی GreenGeeks ما) به 45 برابر می رسد..

با این کار ، شما هنوز هم برخی از موارد اضافی در قالب امنیت SiteLock را برای وب سایت خود و 200 دلار اعتبار تبلیغاتی در Google و Bing پخش می کنید. مطمئن شوید که iPage خود را با 30 روز ضمانت برگشت پول امتحان کنید.

3. Weebly

Weebly نمی تواند میزبانی وب را به تنهایی ارائه دهد ، فقط به عنوان درج با سازنده. با این حال ، خود سازنده خیلی خوب است که در این لیست قرار نگیرد. شما میزبان مضامین بهینه سازی شده تلفن همراه در نوک انگشتان خود هستید که برخی از بهترین مطالب موجود در فضای سازنده وب سایت هستند.


Weebly WYSIWYG

شما می خواهید بیشتر از یک سازنده وب سایت ارزان مانند iPage خرج کنید ، اما رویکرد همه در ویژگی ها پرداخت می کند. حتی برنامه های رده پایین دارای امنیت SSL ، محافظت از رمز عبور و پشتیبانی از پس زمینه فیلم است. Weebly حتی شامل کتابخانه ای از عکس ها و فیلم های سهام است ، بنابراین برای یافتن چیزی که با سایت شما کار کند نیازی به سرمایه گذاری بیش از حد ندارید.

طرح تجاری 25 دلاری در بالای خط شامل برخی از ویژگی های تجارت الکترونیک مانند مدیریت موجودی و پشتیبانی از کالاهای دیجیتال است. برای چند محصول ، سیستم خوب کار می کند ، اما ما یک سازنده اختصاصی تجارت الکترونیک مانند Shopify را برای هرچه فشرده تر توصیه می کنیم.

دلایل دیگر Weebly را دوست داریم

بزرگترین قرعه کشی Weebly سهولت استفاده آن است. رابط کاربری واقعی یک کشیدن و رها کردن با یک نوار ابزار جانبی دارد که همه بلوک های ساختمان را در اختیار دارد. هر تغییری که ایجاد می کنید تعامل مستقیم با صفحه وب است و این یک سازنده ایده آل برای تازه کارها است.

اگر سؤالی دارید ، Weebly از پشتیبانی بهتری که از هر سازنده وب سایت مشاهده کرده ایم برخوردار است. این برنامه از چت زنده ، ایمیل و پشتیبانی تلفن پشتیبانی می کند (بیشتر سازندگان وب سایت فقط ایمیل را پشتیبانی می کنند) و دارای یک انجمن انجمن هستند.

Weebly یک وب سایت سازنده فوق العاده است و دارای ویژگی های قابل توجهی برای بوت شدن است. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در مرور Weebly کسب کنید یا با وب سایت و دامنه رایگان آن را برای خودتان امتحان کنید.

4. میزبان

همانند iPage ، Hostinger یک میزبان وب بسیار ارزان و با کاربرد آسان و دارای یک سازنده نسبتاً قدرتمند است. تمام برنامه ها با سازنده و محدودیتی در محدودیت ها و ویژگی های صفحه در دسترس نیست. مهم نیست چه قیمتی را پرداخت می کنید ، تجربه کاملی از Hostinger دریافت خواهید کرد.

سه برنامه در دسترس است ، اما تنها دو مورد برتر بسیار معنادار هستند. کمترین برنامه ، با عنوان “میزبانی وب مجزا” ، تنها با پشتیبانی از دامنه منفرد و 10 گیگابایت فضای دیسک ، چیز زیادی ارائه نمی دهد. تنها با 1 دلار در هر ماه ، میزبانی ممتاز با ذخیره نامحدود درایوهای SSD و دامنه رایگان همراه است.

این واقعاً نقطه شیرین برای هاستینجر است. با نزدیک به دو برابر قیمت ، میزبانی کسب و کار دو برابر تعداد منابع و مجوز SSL رایگان را به ارمغان می آورد ، اما بدون هیچ گونه ویژگی تجارت الکترونیکی در چشم ، این طرح با انتهای دیگر ارائه دهندگان دیگر ضرب و شتم نمی کند..

دلایل دیگری که ما هاستینجر دوست داریم

هاستینجر بسیار در دسترس است و به همین دلیل می خواستیم آن را در این لیست قرار دهیم. از cPanel استفاده نمی کند ، بلکه از رابط بومی مخصوص خود برای کنترل وب سایت شما استفاده می کند که فقط ویژگی های اساسی را ارائه می دهد.

در خود سازنده ، چیزهای کمی هم که دوست دارند وجود دارد. هاستینجر طراحی های مختلفی را برای انتخاب در هنگام ساخت سایت شما دارد. اگرچه آنها علامت تعیین شده توسط وبیلی را نمی خورند ، اما از وضعیت بد دور نیستند. هر مضمون بهینه سازی شده همراه است و با کد تمیز نوشته شده است بنابراین SEO نباید مشکلی ایجاد کند.

به گفته این ، هاستینجر ثروتمندترین ارائه دهنده نیست. ما آن را برای هرکسی که می خواهد سریعاً یک سایت راه اندازی کند و علاقه ای به کسب اطلاعات در مورد عملکرد آن ندارد ، توصیه می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید بررسی Host Hostinger ما را بخوانید یا خودتان آن را با 30 روز ضمانت برگرداندن پول امتحان کنید.

5. SquareSpace

مانند Weebly ، SquareSpace یکی دیگر از سازندگان وب سایت است که میزبانی جدا از طراح خود را ارائه نمی دهد. با این وجود پیدا کردن یک وب سایت سازنده دیگر در بازار دشوار است که چنین طراحی کاملی از طراحی وب سایت مدرن و ابزارهای عملی مورد نیاز برای دستیابی به آن داشته باشد.

رابط مربع

این در حالی است که کاملاً هزینه دارد. SquareSpace یکی از گزینه های گران قیمت در فضای سازنده وب سایت است. برنامه شخصی 12 دلاری شما را آنلاین می کند ، اما برنامه کاری 18 دلاری هنگام رسیدن به آنجا به شما کمک می کند. امکاناتی مانند پاپ آپ تبلیغاتی ، بلوک های پریمیوم و ادغام تجارت الکترونیک در میان این دسته گنجانده شده است.

با این حال ، فروشگاه های تجارت الکترونیک اختصاصی ، با یک فروشگاه آنلاین خیلی بهتر به بازار عرضه خواهند شد. این طرح ها بسیار گران می شوند و به محدوده 30 دلاری می رسند. با این حال ، شما به ویژگی های حق بیمه مانند ثبت نام کاربر و کارت های هدیه دسترسی دارید که معدود سازندگان وب سایت می توانند با آنها مقابله کنند.

دلایل دیگری که ما از SquareSpace دوست داریم

خلاقان به بهترین وجهی با SquareSpace مناسب هستند ، و ما دریافتیم که تعداد کمی از وب سایت سازندگان وب سایت قادر به نمایش کارهای کاملاً درست مانند SquareSpace هستند. چیدمان های گسترده چیزی است که بارها تقلید شده اند ، اما دریافت طرح به طور مستقیم از منبع ، با یک وب سایت احساس ارگانیک تر پرداخت می کند.

این فقط glitz و زرق و برق نیست ، اما SquareSpace یک سیستم بسته است ، اما مملو از ویژگی های آن است. بارگیری پیشرفته تصویر ، همگام سازی Dropbox و ادغام Amazon Associate از جمله پیشنهادات موجود در فهرست ویژگی ها هستند. در حالی که یک مرکز برنامه همیشه یک امر خوشآمدگویی است ، فراموش کردن یکی از مبلغی که SquareSpace ارائه می دهد کار سختی نیست.

خدمات بسیار بیشتری وجود دارد بنابراین مطمئن شوید که برای بررسی همه جزئیات ، بررسی SquareSpace ما را بررسی کرده اید. برای دستیابی راحت تر ، می توانید سازنده خود را به مدت 14 روز به صورت رایگان امتحان کنید.

افکار نهایی

جوانب مثبت و منفی وجود دارد که با یک وب سایت سازنده در وب میزبانی با CMS مانند وردپرس همراه باشید. با این حال ، دسته کوچک موسیقی جاز بین این دو ، با ابزارهای آسان برای ایجاد سایت و سرعت و سرعت بالا و همچنین بروزرسانی ، بهترین ها در هر دو جهان را ارائه می دهد..

دسته کوچک موسیقی جاز میزبان و سازنده مورد علاقه شما چیست؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me