بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای استرالیا 2020

استرالیایی ها به طور پیوسته استفاده خود را از فضای ذخیره سازی ابری افزایش داده اند و جای تعجب نیست. فضای ذخیره سازی ابری به شما امکان می دهد اتاق روی هارد دیسک خود را پاک کنید ، راحت تر همکاری کنید ، عکس های خود را به اشتراک بگذارید و موارد دیگر. نزولی فاصله آن با سایر نقاط جهان است زیرا سرورهای نزدیکتر بهتر هستند ، بنابراین ما بهترین گزینه های ذخیره سازی ابری را برای استرالیا برای شما پیدا کرده ایم ، از Egnyte Connect شروع می کنیم.


تا چه اندازه به سرورهای ارائه دهنده نزدیک هستید ، تأثیر بسزایی در کیفیت تجربه ذخیره فضای ابری شما دارد. انتقال داده شما سریعتر خواهد بود و باید وقفه های کمتری داشته باشید ، که البته از ارتباطی که می تواند آویزان و خراب باشد ، ارجح است..

یکی از نگرانی های مهم این است که دولت استرالیا نمی تواند از چرت زدن جلوگیری کند ، حتی اگر این فقط ابرداده باشد. توافق نامه آینده حتی ممکن است به آنها اجازه دهد برای دسترسی مستقیم به داده ها به ارائه دهندگان ابر ایالات متحده ضمانت کنند (به همین دلیل توصیه می کنیم از یکی از بهترین VPN های ما برای انتخاب های استرالیا استفاده کنید). به گفته این ، امنیت خوب می تواند در جلوگیری از مشاهده هر شخصی از داده های شما کمک کند.

قبل از شروع انتخاب های خود ، بگذارید بقیه معیارهای خود را برای انتخاب بهترین فضای ذخیره ابری برای استرالیا از بهترین لیست ذخیره ابری ما تعریف کنیم. اگر به دنبال تهیه نسخه پشتیبان هستید – تفاوت وجود دارد – با بهترین نسخه پشتیبان آنلاین ما برای استرالیا مشورت کنید.

بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای استرالیا 2020

چه چیزی بهترین فضای ذخیره سازی ابری را برای استرالیا ایجاد می کند

محل سرور مهم ترین است. هرچه به سرورهای ذخیره سازی ابری نزدیکتر باشید ، بهتر خواهید بود. برخی از خدمات به شما امکان می دهند ارتباط خود را با استفاده از تنظیمات انتقال بهبود بخشید و بیشتر الگوریتم انتقال سطح بلوک را به کار می گیرید. سرعت و ثبات اتصال شما به ارائه دهنده خدمات اینترنت شما نیز بستگی دارد.

یک ارتباط خوب خوب و خوب است ، اما هرگز به اندازه کافی سریع نمی توانید افراد یا دولت های بدخواه را گمراه کنید. اینجا امنیت است. ما خواهیم دید که چه نوع رمزگذاری اطلاعات شما را در هنگام ترانزیت و در حالت استراحت امن می کند. رمزگذاری خصوصی ایده آل است زیرا مانع از خواندن اطلاعات شما به افراد می شود. این سرویس همچنین باید از هویت دو عاملی برای محافظت از رمز عبور خود برخوردار باشد.

هیچ کس نمی خواهد برای امنیت و سرعت بازوی و پولی بپردازد. خدمات با توجه به میزان فضا و برنامه هایی که برای پول ارائه می دهند متفاوت هستند ، بنابراین هرچه برنامه های بیشتری داشته باشند ، شانس شما برای پیدا کردن راه مناسب بهتر است. داشتن یک برنامه رایگان یا یک آزمایش نیز یک مزیت محسوب می شود ، زیرا استفاده از یک دستگاه به شما امکان می دهد خدمات را قبل از اشتراک تست کنید.

شما لازم نیست که از یک فناوری نبوغ باشید ، یا لازم نیست که باشید ، از فضای ذخیره سازی ابری استفاده کنید. یک تجربه ساده و لذت بخش کمک خواهد کرد. رابط ها – وب ، دسک تاپ و موبایل نیز باید جذاب باشند. همچنین توجه خواهیم کرد که سیستم عاملها روی چه سیستم عامل کار می کنند.

اکنون که کار خود را با تعیین معیارهای خود انجام داده ایم ، با انتخاب برتر خود شروع خواهیم کرد.

1. بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای استرالیا: Egnyte Connect

علاوه بر انتخاب برتر ما برای استرالیا ، Egnyte Connect یکی از بهترین ارائه دهنده های هماهنگ سازی پرونده ها و اشتراک گذاری پرونده های سازمانی است. این سرویس از ویژگی ای استفاده می کند که آن را “شتاب شبکه جهانی” می نامد و به مشتریان اجازه می دهد هنگام دسترسی به مراکز داده از جدیدترین فن آوری های شبکه استفاده کنند. یکی از مراکز داده در منطقه آسیا و اقیانوسیه است که برای استرالیا مناسب است.

گفته می شود ، Egnyte می تواند سریعتر در آپلودهای اولیه باشد. نتایج آزمایشات ما کندتر از آنچه انتظار داشتیم بود. این به دلیل الگوریتم همگام سازی سطح بلوک ، بسیار سریعتر از بارگذاری پرونده های موجود بود.

رمزگذاری AES 256 بیتی داده های شما را قبل از آپلود یا همگام سازی تقلا می کند ، اما این سرویس واجد صلاحیت دانش صفر نیست زیرا به دلیل نیاز به رمزگشایی پرونده های شما برای خواندن ابرداده.

خوشبختانه ، Egnyte با Boxcryptor ادغام می شود (بررسی Boxcryptor ما را بخوانید) ، که رمزنگاری خصوصی را ارائه می دهد. اگر استفاده کنید ، همگام سازی سطح بلاک کار نمی کند. می توانید تأیید هویت دو عاملی را برای جلوگیری از مزاحمت در صورتی که شخصی رمز عبور شما را بدزد ، فعال کنید و برای محافظت بیشتر از اعتبار خود ، می توانید حداقل الزامات رمز عبور را فعال کنید.

دلایلی دیگر که Egnyte Connect را دوست داریم

Egnyte سه برنامه تجاری دارد: Office ، Business and Enterprise. دفتر حداقل به پنج کارمند نیاز دارد و برای هر کارمند در هر ماه 5 ترابایت ذخیره آنلاین به شما 8 دلار اختصاص می دهد که این یک ارزش عالی است. برای بیش از 25 کارمند ، برنامه کسب و کار 10 ترابایت ذخیره سازی آنلاین و امنیت پیشرفته را در اختیار شما قرار می دهد.

اگر بیش از 100 کارمند دارید ، Egnyte شما را ملزم به عضویت در برنامه Enterprise می کند ، که در کارمندان یا انبارداری هیچ مشکلی ندارد. علاوه بر این ، بسته پشتیبانی و مدیریت حق بیمه را دریافت خواهید کرد. برنامه Team برای یک یا سه کاربر مناسب است. برای 1 ترابایت فضای ذخیره سازی و بسیاری از ویژگی های آن 10 دلار در هر کاربر در هر ماه هزینه دارد.

شما با مشتری وب مشکلی نخواهید داشت زیرا رابط کاربری آن بسیار آسان است ، دارای ویژگی های بسیاری است و لذت بخش است. همین مورد در مورد برنامه تلفن همراه نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد محتوا را از ابر از جمله Office – بدون نیاز به Office 365 – و اسناد Adobe .pdf باز و ویرایش کنید. برنامه تلفن همراه می تواند محتوای تلفن شما را مستقیماً روی ابر نیز آپلود کند ، که مفید است.

مشتری دسک تاپ ساده است زیرا از مدل همگام سازی مشترک استفاده می کند – یک پوشه همگام سازی بر روی آیکون دیسک سخت و سیستم سینی شما. همچنین دارای ویژگی ای به نام Egnyte Drive است که شما را قادر می سازد بدون اینکه در هارد دیسک خود جای خود را به داده های ابر خود از سیستم فایل خود دسترسی پیدا کنید. مشتری برای ویندوز یا macOS در دسترس است.

Egnyte امنیت خوبی ، همگام سازی سریع سطح بلوک را برای کمک به همکاری ، مجموعه ای از ویژگی ها و ارزش خوب فراهم می کند. اگر علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس هستید ، بررسی Egnyte Connect ما را بخوانید.

2. جعبه

همچنین جعبه یکی از بهترین سیستم عامل های EFSS است. این شرکت بر روی مشاغل متمرکز است و بسیاری از آنها ، از شرکت های کوچک گرفته تا Fortune 500 ، به عنوان مشتری در نظر گرفته است.

باکس از فناوری ای به نام “Box Box” استفاده می کند که به شما امکان می دهد اگر در یک برنامه تجاری یا تصدی هستید ، منطقه ذخیره سازی مورد نظر خود را انتخاب کنید. یکی از این موارد در آسیا است و از نظر کاربران استرالیا مناسب است. بارگذاری های اولیه با سایر سرویس های ذخیره سازی ابری مقایسه خوبی دارند ، اما بارگذاری های بعدی کندتر هستند زیرا Box همگام سازی در سطح بلوک ندارد.

با رمزگذاری در هنگام حمل و نقل ، در برابر حملات در وسط انسان محافظت می شوید ، در حالی که رمزگذاری بیتی AES-256 اطلاعات شما را در حالت استراحت محافظت می کند. باکس از همان سطح رمزگذاری برای امنیت کلید استفاده می کند. این خصوصی نیست ، اما ادغام Boxcryptor به شما امکان می دهد این کار را تنظیم کنید. احراز هویت دو عاملی نیز موجود است.

یکپارچه سازی با ورود به سیستم نیز وجود دارد ، که به کارمندان شما اجازه می دهد تا به چندین برنامه تجاری با همان اعتبار ورود کنند..

می توانید تعداد کاربرانی که هر کاربر می تواند با پین دستگاه همگام سازی کند را محدود کنید و گزینه ای برای بررسی اینکه چه تعداد دستگاه به فضای ذخیره ابری شما دسترسی دارند وجود دارد. متأسفانه ، هنگامی که شما یک دستگاه را جدا می کنید ، فقط دسترسی به فضای ذخیره‌سازی ابری شما را کاهش داده و محتوای از قبل همگام شده را از دستگاه دست نخورده می‌گذارد..

دلایلی که ما جعبه را دوست داریم

ارزان ترین طرح با نام Starter با هزینه 5 دلار در هر کاربر در هر ماه – همه برنامه ها از همان طرح قیمت گذاری استفاده می کنند. این 100 گیگابایت را ارائه می دهد ، که برای اکثر مشاغل کافی نخواهد بود. برنامه کسب و کار ، که همچنین به شما امکان می دهد سروری نزدیک استرالیا انتخاب کنید ، محبوب ترین است و با 15 دلار ذخیره نامحدود به شما می دهد..

Business Plus 25 دلار هزینه دارد و ادغام SSO ، همکاران خارجی نامحدود و دسترسی به Box Key Safe را برای شما فراهم می کند. برای تعیین قیمت طرح برنامه باید با نمایندگان Box تماس بگیرید. اگر در آن مشترک شوید ، به گروه های کاربر ، اتوماسیون گردش کار و سایر ویژگی ها دسترسی خواهید داشت.

رابط وب سر راست است. طرح آن به شما اجازه نمی دهد سرتان را خراشیده و طراحی آن جذاب باشد. می توانید URL را برای فضای کاری خود سفارشی کنید و حتی آرم خود را اضافه کنید.

اگر بیشتر به شما مناسب باشد یک مشتری رومیزی نیز وجود دارد. پس از اتمام نصب ، پوشه همگام سازی را روی دیسک سخت خود خواهید دید. این برای Windows یا macOS در دسترس است و اگر در رایانه خود دور هستید ، باید به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید ، می توانید از برنامه موبایل استفاده کنید که برای Android یا iOS موجود است.

باکس دارای قیمت مناسب ، امنیت سخت و سهولت در استفاده است ، اما به اندازه Egnyte مقرون به صرفه نیست و سریع است ، بنابراین ما آن را در رتبه دوم قرار دادیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی جعبه ما را بخوانید.

3. تجارت Dropbox

Dropbox یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین خدمات است. در سال 2017 ، Dropbox یک سرور پروکسی را در یک مرکز داده در سیدنی افتتاح کرد که سرعت بارگیری و بارگذاری را برای مشتریان Dropbox در منطقه ANZ بهبود بخشید. توجه داشته باشید که این سرور فقط برای مشتری های تجاری در دسترس است ، برنامه رایگان آن را پوشش نمی دهد.

Dropbox فایلهای آنلاین Slide1

کشویی همگام سازی پوشه Dropbox

Dropbox File Slide4 درخواست

Slop5 انتخابی همگام سازی انتخابی Dropbox

قبلی

بعد

از AES 256-bit برای محافظت از پرونده های شما در هنگام ترانزیت و استراحت استفاده می کند ، اما این دانش صفر نیست زیرا Dropbox برای دسترسی به داده های آنها برای فهرست بندی ، رمزگشایی پرونده های شما را رمزگشایی می کند. این فایلها را مجددا رمزگذاری می کند ، اما ابرداده در متن ساده روی سرور جداگانه باقی می ماند.

اگر نگران حریم شخصی خود نگران هستید و می خواهید مطمئن شوید که هیچ کس نمی تواند اطلاعات شما را بخواند ، برای کمک به مقاله حفظ حریم خصوصی و راهنمای حفظ حریم خصوصی ما به 99 ابزار ما مراجعه کنید. برای اطمینان از اطلاعات ورود به سیستم ، می توانید از تأیید هویت دو عاملی استفاده کنید.

دلایل دیگری که ما Dropbox را برای تجارت دوست داریم

Dropbox یکی از بهترین تجربیات کاربر را ارائه می دهد. مشتری دسک تاپ آسان است و از مدل همگام سازی مشترکی که Dropbox تولید کرده است استفاده می کند ، اما ما مشتری وب را ترجیح می دهیم. جالب است و تمام اطلاعات لازم را بدون درهم و برهمی نمایش می دهد.

برنامه تلفن همراه برای Android و iOS در دسترس است و به روشی مشابه اجرا می شود. به شما امکان می دهد عکس ها و فیلم ها را بطور خودکار از طریق تلفن خود بارگذاری کنید. برای دیدن تصاویر از رابط و کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس ، به بررسی تجارت Dropbox ما بروید.

4- OneDrive for Business

OneDrive for Business محصولی از مایکروسافت است که با ویندوز 8.1 و 10 ساخته شده است. در استرالیا دو سرور وجود دارد – یکی در نیو ساوت ولز و دیگری ویکتوریا – و دسترسی به آنها ترجیحاً مثلاً سرورهای موجود در ایالات متحده است..

آزمایشات ما نشان داد که سرعت OneDrive سریع است. مدت زمان لازم برای انتقال یک گیگابایت داده نزدیک به بهترین زمان ممکن نظری بود. این سرویس از همگام سازی سطح بلوک استفاده می کند ، بنابراین می توانید هنگام بارگذاری پرونده های موجود نیز نتایج خوبی را انتظار داشته باشید. البته توجه داشته باشید که برخی نظرات کاملاً قدیمی درباره بررسی ما درباره عدم موفقیت در بارگذاری یا همگام سازی خطاها صحبت می کنند.

پرونده های رابط وب OneDrive

کشویی پوشه OneDrive Sync

پرتاب برنامه OneDrive

اشتراک گذاری فایل پیوند ایجاد OneDrive

Word OneDrive آنلاین

قبلی

بعد

برخلاف بیشتر خدمات ، OneDrive فایلهای شما را در حالت استراحت روی سرورهای خود رمزگذاری نمی کند. این بدتر از امنیت نمی شود زیرا این بدان معنی است که یک کارمند سرکش می تواند داده های شما را به راحتی بخواند. ما نمی توانیم Boxcryptor را به اندازه کافی در این مورد توصیه کنیم.

وضعیت هنگام انتقال پرونده های شما بهتر است زیرا رمزگذاری AES 256 بیتی آنها را ایمن می کند ، اما فقط مشتریان تجاری نیز از آن رمزگذاری بهره می برند. حداقل دارای احراز هویت دو عاملی است.

دلایل دیگری که OneDrive برای تجارت دوست داریم

برنامه دسک تاپ OneDrive در ویندوز ، مک و حتی Xbox کار می کند ، اما به سیستم پرونده شما نیاز دارد تا سیستم جدید فناوری مایکروسافت باشد. برنامه به روش استاندارد کار می کند – یک پوشه همگام سازی و یک نماد سینی سیستم. یک برنامه تلفن همراه نیز وجود دارد که می توانید از آن در Android یا iOS استفاده کنید.

مشتری وب از جدیدترین روندهای طراحی پیروی می کند. مسطح است ، و این باعث می شود حرکت ساده تر و آسان تر به نظر برسد ، و طرح رنگی به شما کمک می کند تا بر روی آنچه برای پیدا کردن متمرکز هستید ، تمرکز کنید. اگر می خواهید جزئیات بیشتر ، بررسی OneDrive for Business ما را بخوانید.

5. Google Drive

Google Drive در بین کاربران خانگی محبوب است و دارای شبکه جهانی مراکز داده است. یکی از آنها در سنگاپور است که تقریباً به استرالیا نزدیک است.

این به اندازه کافی سریع است که کارها را انجام داده و از خدمات دیگر عقب نماند. اگرچه ، با اضافه شدن همگام سازی سطح بلوک ، می تواند بهبود یابد. از آنجا که به عنوان یک بستر همکاری به بهترین وجه کار می کند ، داشتن یک نظارت جدی است.

Google دارای مشکلات حریم خصوصی ، از جمله اتصال به پروژه PRISM و دسترسی به داده ها به آژانس امنیت ملی است. همچنین ایمیل های شما را اسکن می کند تا به الگوریتم های پیش بینی کننده آن در ارائه خدمات شخصی ، جستجوی سفارشی و غیره کمک کند. رمزگذاری خصوصی به مسدود کردن تهاجم های حریم خصوصی کمک می کند ، اما در دسترس نیست. Boxcryptor می تواند در این امر کمک کند.

رابط وب Google Drive

پوشه همگام سازی Google Drive

Google Docs Google Docs

ایجاد Google Link

تنظیمات شبکه Google Drive

قبلی

بعد

Google Drive با استفاده از رمزگذاری AES 128 بیتی ، پرونده های شما را در حالت استراحت رمزگذاری می کند ، که AES 256 بیتی نیست ، اما این کار را انجام می دهد. احراز هویت دو عاملی برای محافظت از شما در دسترس است.

کمبود برنامه اشتراک با Google Drive وجود ندارد. شش برنامه پرداخت شده و یک برنامه رایگان وجود دارد. برنامه ها از 100 گیگابایت شروع می شوند و با 30TB به پایان می رسند. بیشتر آنها ارزش خوبی ندارند ، اما برنامه 100 گیگابایتی در هر ماه 2 دلار هزینه دارد که این یک معامله خوب است. برنامه 1TB در هر ماه 9.99 دلار هزینه دارد ، اما جایی در نزدیکی pCloud نیست که فضای شما را با همان قیمت دو برابر می کند.

هرچند که این برنامه رایگان است اما به دلیل اینکه فضای ذخیره سازی 15 گیگابایتی را فراهم می کند ، می توانید از آنها استفاده کنید تا ببینید Google Drive برای شما کار می کند یا خیر..

دلایل دیگر Google Drive ما را دوست دارد

رابط وب دلپذیر و شبیه به سایر برنامه های Google است. پیدا کردن آنچه می خواهید آسان است ، طراحی جذاب است و ویژگی های شما را تحت الشعاع قرار نمی دهد. با در نظر گرفتن همه این موارد ، احتمالاً بیشتر از مشتری دسک تاپ از آن استفاده خواهید کرد.

با کمال تعجب ، مشتری رومیزی از مدل همگام سازی پیروی می کند. برنامه تلفن همراه در Android نصب شده است و به شما کمک می کند تا پرونده های خود را در حال حرکت باشید. به شما امکان می دهد آنها را ویرایش کنید ، بدون آنکه نیازی به بارگیری آنها در مرحله اول مانند برنامه های دیگر ذخیره سازی ابری داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجربه کاربری و سایر ویژگی ها ، از بررسی Google Drive ما دیدن کنید.

افکار نهایی

پیدا کردن سرویس مناسب که سرورهای منطقه شما باشد ، تفاوت بین گردش کار لذت بخش و سرویس ناخوشایند خواهد بود. پنج سرویس مورد نظر ما دسترسی منطقه ای و همچنین قابلیت های مناسبی برای ذخیره سازی را دارند.

ما تأکید بر موقعیت مکانی و امنیت سرورها داریم. Egnyte Connect انتخاب برتر ما است ، اما دیگران نیز قابل استفاده هستند. فکر می کنید سرویس دیگری در این لیست جای بهتری می گیرد؟ نظر شما در مورد انتخاب های ما چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map