بهترین خدمات مدیریت ابر از ابر تا سال 2020

مهاجرت پرونده های ذخیره سازی ابری از یک ارائه دهنده به دیگری لازم نیست به اندازه تصویری خسته کننده باشد. گزینه های ما برای بهترین سرویس های انتقال داده مبتنی بر ابر – که به عنوان مدیریت ابری به ابر نیز شناخته می شود – که می خواهیم یک لحظه روی شما قرار بگیرند ، تغییر گزینه های انتخابی ابر خود را به یک تصمیم بسیار ساده تر تبدیل می کنند..


این خبر خوب نیز است ، زیرا از ابزارهای همه در یک مانند آنهایی که در بهترین راهنمای ذخیره ابری ما شرح داده شده است برای خدمات ساخته شده با استفاده از سیستم عامل های cloud IaaS مانند Amazon S3 ، امروزه دیگر کمبود گزینه هایی برای میزبانی فایل ها به صورت آنلاین وجود ندارد. تصمیم ابری که یک روز هوشمندانه به نظر می رسد ممکن است بعداً به نظر نرسد که گزینه های جدید Dropbox به بازی بیایند و خدمات غیرقابل رقابت.

با استفاده از یک ابزار مهاجرت ابری ، می توانید قدرت مصرف گرایی خود را افزایش دهید زیرا هیچ کاری برای جلوگیری از گرفتن سریع پرونده های خود – و پول – از سرویس دیگری وجود ندارد..

برای متخصصان فناوری اطلاعات که مسئولیت رسیدگی به مهاجرت داده های مشاغل خود و تلاشهای پشتیبان گیری از وب را دارند ، ابزار انتقال داده ابری نیز راهی برای محدود کردن احتمال خطا است ، و اطمینان حاصل می کند که هیچ پرونده یا پوشه ای از دست نرود.

متأسفانه ، گزینه های ابزارهای انتقال داده توانا در زمان نگارش نگران کننده هستند. به راستی ، تنها یکی وجود دارد که ما راضی هستیم که واقعاً خوب بنامیم ، و انتخاب برتر ماست: Multcloud. قبل از اینکه بدانیم چرا Multcloud را به عنوان بهترین ابزار انتقال فضای ذخیره سازی ابری دوست داریم ، بیایید در مورد اینکه چه معیارهایی را برای جمع آوری این مقاله جستجو کردیم ، صحبت خواهیم کرد.

چه چیزی بهترین سرویس انتقال داده های مبتنی بر ابر را ایجاد می کند?

چند مورد متفاوت در مورد نرم افزار انتقال داده های ابری ، بیشتر مبتنی بر وب وجود دارد. برخی از ابزارها ، از جمله سه انتخاب زیر ، فقط برای انتقال فله طراحی شده اند ، که برای انتقال داده های یک بار مفید است. همانطور که اشاره کردیم ، دیگران نیز می توانند برای ایجاد روابط انتقال خودکار فایل بین ابرها استفاده شوند ، که منظور ما از آنها همگام سازی یک طرفه یا دو طرفه است.

با توجه به این نکته ، یکی از ملاحظات ما در کنار هم قرار دادن این مقاله ، طیف وسیعی از قابلیت انتقال پرونده بود. این دلیل بزرگی است که ما واقعاً MultCloud را دوست داریم ، که می تواند همه این موارد را انجام دهد. هر ابزار دیگری که ارزیابی کرده ایم در مقایسه محدود است.

ما همچنین تعداد خدمات پشتیبانی شده را در نظر گرفتیم. از همه اینها ، اگر یک ابزار ذخیره سازی ابری مورد نیاز شما را پشتیبانی نکند ، یک ابزار انتقال داده در غیر این صورت قادر نیست. آنهایی که پروتکل هایی مانند WebDAV و FTP / SFTP را پشتیبانی می کنند نیز مورد حمایت هستند ، زیرا این پروتکل ها به معنی گزینه های بیشتری برای شما هستند ، از جمله انتقال داده ها از سرور پیش فرض به سرور ابری

هنگام رتبه بندی خدمات انتقال داده های مبتنی بر ابر ، ارزش نیز اندازه گیری شد. ابزار گران قیمت باعث می شود که از یک گزینه ذخیره سازی گران قیمت مانند Dropbox Professional به سمت یک معاملات بهتر به مراتب کمتر جذاب استفاده کنید ، خواه کاربر خانگی و یا شغلی باشید. متأسفانه ، ارزش ، ناحیه ای از ضعف خاص در این بازار است ، حتی بیشتر از ویژگی ها.

سرانجام ، ما به سرعت انتقال داده ها نگاه كردیم. به هر حال ، هیچ کس دوست ندارد که منتظر بماند. در این یادداشت ، وقت آن رسیده که در مورد روش خود خاموش کنیم و به گزینه های انتخابی برویم.

1. MultCloud

از Multcloud می توان برای انتقال پرونده های فردی از یک سرویس ابری به دیگری یا برای انجام انتقال پرونده های فله استفاده کرد. علاوه بر این ، می توان از آن برای تنظیم روابط همگام سازی استفاده کرد ، به این معنی که با افزودن یا ویرایش پرونده ها در یک درایو ابری ، این اضافات و ویرایش ها به دیگری منتقل می شوند..

همگام سازی یک طرفه به طور موثر به شما امکان می دهد از خدمات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، به عنوان مثال تکرار پرونده های ذخیره شده در Google Drive در Amazon S3. برای کسانی که از Google Docs برای ایجاد محتوا استفاده می کنند ، تنظیم پشتیبان پرونده می تواند نگرانی های زیادی را کاهش دهد (بررسی Google Drive ما را بخوانید).

درایو گوگلDropboxDropbox BusinessEgnyte Connect
یک درایوOneDrive for Businessدرایو آمازونآمازون S3
جعبهpCloudMediaFireورود
حبابSugarSyncسلامBackblaze B2
CloudMeOwnCloudعظیمYandex.Disk

MultCloud هر سرویس ذخیره سازی ابری را که می خواهیم بخواهیم نداریم. با این حال ، با بیش از 30 گزینه ، امکانات فراوان است. انتخاب های اصلی مانند Dropbox ، Google Drive و OneDrive در آنجا هستند ، به همراه موارد دلخواه تجاری Box و Egnyte Connect (بررسی Egnyte Connect ما را بخوانید تا دریابید که چرا فکر می کنیم بهتر از این دو است).

دو مورد از بهترین سرویسهای ذخیره سازی دانش صفر و همچنین در pCloud و MEGA ارائه شده است. از ابزارهای برتر IaaS ، فقط Amazon S3 و Backblaze B2 بطور مستقیم پشتیبانی می شوند. WebDAV ، FTP و SFTP وجود دارد ، اما این امکان را تا حد زیادی باز می کند ، چیزی که ما بیشتر در بررسی MultCloud خود به آن لمس می کنیم..

دلایل دیگری که ما از MultCloud دوست داریم

هزینه خدمات با MultCloud فقط با قیمت 7.99 دلار در هر ماه یا 69.99 دلار در سال بیش از حد معقول است. نسخه رایگان محدود نیز وجود دارد ، اگرچه درپوش ماهانه 2 ترابایت در انتقال داده ها وجود دارد و کندتر از هزینه پرداخت می شود.

با توجه به این نکته آخر ، خدمات اشتراک با MultCloud به معنای قابلیت جابجایی به لطف قابلیت اجرای حداکثر 10 موضوع انتقال داده به طور همزمان ، به راحتی تغییر می کند. هیچ خبری از انتقال نیست.

2. CloudHQ

CloudHQ هدفی مشابه MultCloud را ارائه می دهد. بزرگترین تفاوت این است که CloudHQ فقط می تواند برای همگام سازی cloud-cloud استفاده شود. گزینه دیگری برای انتقال یکبار وجود ندارد ، بنابراین اگر این انتقال داده مورد نیاز شما باشد ، لازم است هر یک از چهار گزینه دیگر را در این گردهمایی در نظر بگیرید.

همانطور که می توانید در بررسی CloudHQ ما بخوانید ، این سرویس به شما امکان نمی دهد پرونده ها را به اشتراک بگذارید یا پیش نمایش کنید. در حالی که ما می دانیم که چیزی ناراحت کننده است ، به اشتراک گذاری و پیش نمایش پرونده ها می تواند با ابزارهای دیگر انجام شود ، زیرا Otixo گزینه مناسبی برای مدیریت چند ابر است (بررسی Otixo ما را بخوانید).

برای همگام سازی های ساده یک طرفه یا دو طرفه ، CloudHQ عالی کار می کند ، حتی اگر ما MultCloud را به عنوان یک ابزار بهتر در نظر بگیریم. استفاده و پشتیبانی از طیف گسترده ای از سرویس های ابری آسان است.

این موارد شامل گزینه های استاندارد ذخیره سازی ابر است که بیشتر مردم از آن آگاه هستند ، مانند سه مورد بزرگ. pCloud پشتیبانی نمی شود ، اما اتصال WebDAV است ، که pCloud نیز پشتیبانی می کند (بررسی pCloud ما را بخوانید).

درایو گوگلDropboxDropbox BusinessEgnyte Connect
یک درایوOneDrive for Businessدرایو آمازونآمازون S3
جعبهpCloudMediaFireورود
حبابSugarSyncسلامBackblaze B2
CloudMeOwnCloudعظیمYandex.Disk

همچنین بسیاری از ابزارهای مبتنی بر وب ، از جمله Evernote و OneNote ، پشتیبانی خواهند کرد ، از نظر ما دو بهترین برنامه یادداشت برداری در کل.

دلایل دیگری که CloudHQ را دوست داریم

کل تجربه کاربر با CloudHQ ساده و ساده است ، حتی اگر بخشی از این سادگی در نتیجه ویژگی های محدود به وجود آید. اکثر کاربران ، حتی مبتدیان ، نباید در تنظیم چند همگام سازی خود در چند دقیقه مشکلی داشته باشند ، خواه همگام سازی فقط چند پوشه یا کل درایوهای ابر.

هزینه CloudHQ به هیچ وجه اجتناب ناپذیر نیست ، اگرچه فکر می کنید ارزان تر از MultCloud خواهد بود زیرا این کار کمتر می کند ، فکر می کنید اشتباه است. یک برنامه شخصی CloudHQ حدود 20 دلار در هر ماه هزینه دارد. همچنین یک برنامه تجاری برای حداکثر سه کاربر و 50 دلار در ماه وجود دارد. کاربران اضافی هزینه اضافی دارند.

3. CloudFuze

CloudFuze انتقال ابر از سرویس به سرویس دیگر را فراهم می کند. متأسفانه ، هیچ گزینه ای برای همگام سازی پرونده در حال انجام نیست. واقعیت این است که CloudFuze در این لیست در صدر قرار دارد ، صادقانه بگویم ، بیشتر مربوط به این واقعیت است که نه انتخاب های چهارم و پنجم ما را انجام می دهند ، و برای بوت شدن آنها گران تر هستند.

برای کسانی که به یک ابزار انتقال داده حرفه ای نیاز دارند ، تجربه مبتنی بر وب ارائه شده توسط CloudFuze ساده شده و مهاجرت به سرعت اجرا می شود.

CloudFuze همچنین از مجموع خدمات خوبی پشتیبانی می کند و در کل 30 مورد از آنها پشتیبانی می کند. این شامل ابزارهای ابری شخصی ، حسابهای چند کاربره و ابزارهای ابری شرکت است. سرویس های ذخیره سازی ابر یادداشت ها عبارتند از: Google Drive ، Dropbox ، OneDrive ، Box و Egnyte Connect.

همچنین برخی اجزاء کمتر از استرلینگ وجود دارد. دوباره ، بسیاری از سرویس های ذخیره سازی ابری فریاد نمی زنند “با صدای بلند” از دیسک Yandex با نقص امنیتی مهاجرت می کنند (بررسی دیسک Yandex ما را بخوانید). SugarSync و Amazon Drive نیز گنجانده شده اند.

Amazon S3 و Wasabi ، دو سرویس برتر IaaS ، مانند WebDAV نیز پشتیبانی می شوند. FTP و SFTP با این وجود ، بنابراین باید گزینه های دیگری را برای مهاجرت سرور در نظر بگیرید.

دلایل دیگری که CloudFuze را دوست داریم

این هزینه CloudFuze به نظر نمی رسد خیلی از معامله باشد ، اما این یک معامله بهتر از Cloudfer یا Mover.io است. بنابراین ، ما آن را “پلاس” می نامیم ، حتی اگر این یک قانع کننده نیست.

سه اشتراک برای انتخاب وجود دارد: پایه ، استاندارد و پیشرفته. CloudFuze Basic برای 50 گیگابایت انتقال داده 9.99 دلار در ماه هزینه دارد. در عوض می توانید سالانه و با 99 دلار ثبت نام کنید. CloudFuze Standard هر ماه با دو برابر هزینه 100 گیگابایت پهنای باند انتقال می دهد ، در حالی که طرح پیشرفته دارای کلاه 200 گیگ در ماه برای 3.5 برابر بیشتر پول است.

عجیب ، CloudFuze گزینه ای برای انتقال بیش از 200 گیگابایت ندارد. اگر حرکت بیشتری دارید ، می خواهید به جای آن یکی از دو انتخاب بعدی ما را در نظر بگیرید.

4- ابر

Cloudfer از بسیاری از سرویس های ابری در مقایسه با گزینه های دیگر در این مقاله پشتیبانی نمی کند ، اما 20 مورد دیگر همه گزینه های رایج است. این شرکت ادعا می کند قادر به کنترل هر اندازه مهاجرت است و 16 سال سابقه کار در زمینه بانکداری دارد.

برنامه مبتنی بر وب که برای مدیریت مهاجرت ها به کار می رود ، به اندازه کافی خوب کار می کند و می توانید مهاجرت را برنامه ریزی کنید ، فیلترهای پرونده را اجرا کنید و گزارشهایی را برای مدیریت امور ایجاد کنید. مهاجرت های چند کاربره و دلتا نیز پشتیبانی می شوند ، بنابراین چیزهای دیگری که دوست دارند وجود دارد.

بزرگترین شکایت ما همان شکایتی است که از هر سرویس انتقال ابر داریم که بجز MultCloud تست کرده ایم: گزینه های کافی برای انتقال پرونده نیست. در این حالت ، مانند CloudFuze و Mover.io ، عدم همگام سازی ابر از ابر است که باعث می شود تا سرمان را تکان بخوریم.

برای خدمات ذخیره سازی پشتیبانی شده ، شما Amazon S3 ، Backblaze B2 و Microsoft Azure را پشتیبانی می کنید ، به این معنی که گزینه های IaaS بیشتر از CloudFuze وجود دارد. WebDAV و FTP / SFTP نیز گزینه هایی هستند.

نامهای بزرگ Dropbox ، Google Drive و OneDrive وجود دارد ، اما جای تعجب نیست که Egnyte Connect چنین نیست. باکس ، آمازون درایو و MEGA لیست نامهای قابل تشخیص را گرد هم می آورند.

همچنین چند سرویس رسانه اجتماعی مانند Facebook ، Instagram و Flickr را به عنوان اتصالات پشتیبانی خواهید یافت.

دلایل دیگری که ما از ابر دوست داریم

Cloudfer به جای یک قیمت ثابت ، هر گیگابایت را شارژ می کند. با این حال ، حداقل 8 هزینه برای 8 گیگ ، که در برنامه Cloudfer Personal وجود دارد ، وجود دارد. هزینه آن برای 8 گیگابایتی 6 دلار است که برای هر گیگابایت 0.70 دلار کار می کند. همچنین یک برنامه تجاری Cloudfer با حداقل انتقال 25 دلار برای 20 گیگابایت وجود دارد.

در هر دو برنامه ، در صورت نیاز می توانید انتقال بیشتری بدهید و هر چه بیشتر حرکت کنید ، نرخ های شما بهتر خواهد بود. با Cloudfer Personal ، شما 200 گیگابایتی را به 110 دلار می پوشانید که این نرخ را به 0.55 دلار برای هر گیگ کاهش می دهد. با Cloudfer Business می توانید حداکثر 1000 گیگابایت را با قیمت 770 دلار یا 0.75 دلار برای هر گیگابایت انتقال دهید.

هیچ نرخی ارزش تخیل را نشان نمی دهد ، اما حداقل گزینه ای برای انتقال بیش از 200 گیگابایتی که با CloudFuze در آن بسته اید وجود دارد. همچنین ، نرخ ها بسیار بهتر از انتخاب پنجم و نهایی ما ، Mover.io است.

علاوه بر هر یک از گزینه های اشتراک ، می توانید برای یک طرح سفارشی نیز با Cloudfer تماس بگیرید. برای آن دسته از مشاغل که برای مدیریت مهاجرت به کمک نیاز دارند ، این خدمتی است که شرکت مایل به ارائه آن نیز با قیمت است.

5. Mover.io

Mover.IO یکی از اولین ورودی های بازار مهاجرت ابری بود و به همین دلیل یکی از انتخاب های محبوب باقی مانده است. با این حال ، هنگامی که ویژگی ها مانند همه سرویس های انتقال داده دیگر ارائه می شوند ، هیچ MultCloud نیست.

همچنین ، هزینه آن 20 دلار برای هر کاربر در هر ماه است و فقط با 20 گیگابایت پهنای باند انتقال می یابد. هر گیگ اضافی فراتر از آن هزینه ها و دلار اضافی. این بدان معناست که انتقال 1 ترابایت داده شما را به حدود 1000 دلار باز می گرداند.

در این مرحله ، احتمالاً تعجب می کنید که چرا ما حتی زحمت کشاندن Mover را در این لیست گرفتیم. برای صادق بودن ، ما به پنج سرویس نیاز داشتیم ، حتی اگر نهایتا فقط با صمیمیت بتوانیم یکی را توصیه کنیم.

جدا از هزینه های ناخوشایند ، Mover.io در کل یک تجربه کاربری خوب با امنیت قوی برای محافظت از پرونده های شما ، از جمله رمزگذاری نهایی به پایان می دهد. از سرویس های ابری و سرورهای داخلی نیز پشتیبانی می شود. نام ها شامل Egnyte Connect ، OneDrive ، Google Drive ، Dropbox ، Box و حتی سرویس ابر مورد علاقه IaaS ما ، Rackspace Cloud Files هستند.

دلایل دیگری که ما دوست داریم Mover.io

خوب ، آن را به نام دامنه .io جالب است.

افکار نهایی

ما از ناامید کردن متنفریم ، اما وقتی صحبت از همگام سازی داده ها از ابر به ابر و همگام سازی انجام می شود ، گزینه های کمی بین فاصله بسیار زیاد است. توانایی های انجام یک بار انتقال داده های فله و همگام سازی ابری به ابر و اجرای همه آن ها با ده موضوع انتقال فایل به طور همزمان ، باعث می شود MultCloud از جمع خارج شود..

چهار سرویس دیگر محدود هستند و در مورد CloudFuze ، Cloudfer و Mover.io ، گران قیمت هستند. در حقیقت ، Multcloud نیز فضای زیادی برای پیشرفت دارد. با این حال ، این پیشرفت ها به احتمال زیاد به زودی اتفاق می افتد مگر اینکه رقابت بازی خود را بالا ببرد.

البته ، ما همیشه نسبت به نظرات دیگر باز هستیم و دوست داریم از ابزاری که ممکن است از دست داده باشیم بشنویم. نظرات خود را در مورد انتقال داده از ابر به ابر به اشتراک بگذارید و از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map