بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین برای رایانه های چندگانه 2020

تهیه نسخه پشتیبان از خانه خود مرتب شده اید ، اما اکنون یک رایانه دیگر یا چندین دستگاه دیگر در آن دخیل است. رایانه ارزان قیمت است و شما می توانید آنها را با داده های معناداری که نمی خواهید در چشمانتان از بین برود ، پر کنید ، بنابراین باید بدانید که چگونه بهترین نسخه پشتیبان از چندین درایو به ابر.

می توانید اشتراک پشتیبان گیری آنلاین جداگانه خریداری کنید. Backblaze ، با حداقل 5 دلار در هر رایانه ، یک روش مقرون به صرفه برای انجام این کار است ، اما برای مدیریت آسان تر ، یک اشتراک واحد به بهترین وجه کار می کند. در این راهنما گزینه های بهترین پشتیبان گیری آنلاین را برای چند رایانه به کار خواهیم گرفت.

چند رایانه به این معنی است که هارد دیسک های مختلف می توانند خراب شوند و داده های شما را با خود ببرند. اگر از SSD استفاده می کنید ، ممکن است ایمن باشید. درست است که میزان عدم موفقیت آنها کمتر از یک درصد است ، اما مستعد خطاهای داده هستند. بهتر است به ابر و همچنین پشتیبان محلی اعتماد کنید. به هر حال این قانون 3-2-1 است. اگر ترجیح می دهید از NAS پشتیبان تهیه کنید ، این مقاله را بخوانید.

اول ، بیایید نگاهی بیندازیم که چه معیارهایی به ما کمک کرده تا انتخاب های خود را از بین بهترین نسخه های پشتیبان آنلاین انجام دهیم. اگر به جای آن به دنبال ذخیره سازی هستید (در مورد تفاوت اینجا را بخوانید) ، از لیست مقایسه فضای ذخیره‌سازی ابری ما دیدن کنید تا احساساتی را که در این فهرست وجود دارد دریافت کنید.

بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین برای رایانه های چندگانه 2020

چه چیزی بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین را برای رایانه های چندگانه ایجاد می کند

برنامه هایی که شامل چندین رایانه هستند با تأکید بر رایانه های نامحدود ضروری هستند. می بینیم که فضای کمتری از فضای تهیه نسخه پشتیبان تهیه می کنید. خدمات پشتیبان برنامه های مختلفی دارند. هرچه تعداد آنها بیشتر باشد ، انتخاب شما بهتر می تواند باشد. خوب است اگر این سرویس دارای یک طرح یا آزمایشی رایگان است. برنامه های تهیه پشتیبان از خانواده ایده آل هستند.

امنیت را در نظر خواهیم گرفت زیرا ایمن نگه داشتن داده های شما در ابر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. امنیت مرکز داده به همان اندازه اهمیت دارد که رمزگذاری سرویس از آن استفاده می کند. ما دوست داریم رمزگذاری دانش صفر را ببینیم زیرا این بدان معناست که هیچ کس غیر از شما قادر نخواهد بود به داده های شما نگاه کند. احراز هویت دو عاملی بدون گفتن ادامه دارد.

استفاده از پشتیبان گیری آنلاین نیازی به تماس با نبوغ ساکن IT نیست. اگر خدمات آسان برای استفاده هستند بهتر است. تهیه نسخه پشتیبان از نوع پرونده و یک مشتری ساده و شهودی ویژگی هایی هستند که به دستیابی به آن کمک می کنند.

تهیه نسخه پشتیبان معمولاً به مدت طولانی برای تکمیل نیاز دارد ، اما داشتن یک اتصال پایدار و سریع باعث درد کمتری می شود. مطمئناً این بستگی به زیرساخت های یک سرویس ندارد ، بلکه بستگی به سرورهای آن نیز دارد.

1. بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین برای رایانه های چندگانه: IDrive

IDrive خانه خود را در دره سان فرناندو درست می کند. این شرکت در سال 1995 فعالیت خود را آغاز کرد و تجربه آن نشان می دهد. این مکان در بهترین لیست مقایسه آنلاین پشتیبان ما به دست آورده است.

تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه نامحدود یک ویژگی بارز در اشتراک های IDrive ، از جمله کامپیوتر و هارد دیسک های خارجی است (اگر تمرکز شما روی درایوها است ، بهترین نسخه پشتیبان آنلاین ما را برای مقاله های HD خارجی بررسی کنید). دو برنامه برای خانواده ها تهیه پشتیبان است: برنامه های شخصی 2TB و 5TB. برنامه 2TB شما را بیش از 50 دلار در سال (بدون اشتراک ماهانه) به شما باز می گرداند ، در حالی که برنامه 5TB حدود 75 دلار هزینه خواهد داشت.

علاوه بر این ، از فضای همگام سازی 2TB یا 5TB (بسته به برنامه) برخوردار می شوید که به میزان 4TB یا 10TB فضای واقعی است. اگر تصمیم دارید دو سال قبل از آن پرداخت کنید ، تخفیف اضافی دریافت خواهید کرد. برای تست سرویس ، IDrive یک برنامه رایگان با 5 گیگابایت فضای پشتیبان ارائه می دهد.

IDrive داده های شما را با استفاده از یک الگوریتم AES 256 بیتی در ترانزیت و در حالت استراحت رمزگذاری می کند. اگر می خواهید رمزگذاری خصوصی داشته باشید ، باید قبل از تهیه اولین نسخه پشتیبان خود آن را فعال کنید. در غیر اینصورت ، IDrive کلید رمزگشایی داده های شما را نگه می دارد.

جای تعجب است که IDrive علاوه بر این ویژگی های امنیتی خوب ، تأیید هویت دو عاملی را ارائه نمی دهد. از آنجا که برای محافظت از شما در صورت سرقت رمز عبور شخصی در دسترس نیست ، باید اطمینان حاصل کنید که کلمه عبور شما قوی است.

مراکز داده IDrive در ایالات متحده مستقر هستند. آنها می توانند در برابر بلایای مانند زلزله ، سیل و آتش سوزی مقاومت کنند. زنگ هشدار ، نظارت و حسگر حرکت از داده های شما در برابر خدماتی مانند Ocean 11 محافظت می کند.

از آنجا که IDrive پشتیبان نامحدود ارائه نمی دهد ، کار با آن پیچیده تر است. شما باید بر اساس مکان ، کدام پرونده هایی را که می خواهید از آنها نسخه ی پشتیبان تهیه کنید ، انتخاب و انتخاب کنید ، زیرا نمی توانید از نوع پرونده ، نسخه پشتیبان تهیه کنید. به علاوه ، IDrive گزینه های تنظیمات زیادی دارد ، بنابراین باید به آن عادت کنید. همه چیزهایی که در نظر گرفته شده است ، نباید برای بیشتر افراد سردرد بزرگی باشد.

دلایل دیگری که دوست داریم من رانندگی می کنم

IDrive نمی تواند سرعت خود را لاف کند. بارگذاری اولیه مدتی طول می کشد ، اما موارد بعدی به لطف تهیه نسخه پشتیبان از سطح بلاک ، خیلی سریعتر انجام می شوند. علاوه بر این ، یک سرویس پیک رایگان وجود دارد که می تواند به آن IDrive Express کمک کند. می توانید بارگیری های خود را با استفاده از آن نیز دریافت کنید.

با استفاده از IDrive می توانید از کامپیوترهای نامحدود نسخه پشتیبان تهیه کنید. امنیت خوبی و رمزگذاری خصوصی را برای شما فراهم می کند. احراز هویت دو عاملی وجود ندارد و تجربه کاربر می تواند آسان تر باشد ، اما هنوز کیفیت زیادی از خدمات کلی حذف نمی شود. اگر می خواهید در مورد ویژگی های IDrive اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی IDrive ما را بخوانید.

2. SpiderOak ONE

اگر می خواهید پرونده های شما ایمن و خصوصی باشد ، در حالی که قادر به تهیه نسخه پشتیبان از کامپیوترهای نامحدود هستید ، SpiderOak ONE سرویس مورد نیاز شماست. این همه خبر خوب نیست ، هرچند این سرویس گران قیمت است.

برنامه اول فقط 150 گیگابایت با قیمت 5 دلار در ماه ارائه می دهد ، و برنامه بعدی 400 گیگابایت با قیمت 9 دلار در ماه ارائه می دهد. این دو ارزش زیادی ندارند ، اما برنامه 2TB با 12 دلار در ماه (129 دلار در سال) یک توافق محکم است. قبل از تصمیم به اشتراک ، می توانید این سرویس را با استفاده از یک آزمایش 21 روزه رایگان تست کنید.

امنیت مهمترین ویژگی SpiderOak ONE است. رمزگذاری خصوصی به طور پیش فرض است. سطح رمزگذاری AES 256 بیتی است و پرونده ها با استفاده از SSL در حالت رمزگذاری رمزگذاری می شوند. احراز هویت دو عاملی برای کمک به شما در صورت دزدی هکرها از رمز عبور شما امکان پذیر است ، هر چند در حال حاضر فقط برای مشتریان میراث (SpiderOak ظاهراً ارتقاء داده است).

SpiderOak ابرداده از پرونده های شما را در یک پایگاه داده مرکزی نگه نمی دارد. در عوض ، یک پایگاه داده محلی در رایانه شما از آن مراقبت می کند.

امنیت شدید از پرونده های شما محافظت می کند ، اما SpiderOak ONE به مراکز داده خود برخورد آرام نمی کند. آنها قادر به مقاومت در برابر حملات فیزیکی و مجازی هستند. بلایای طبیعی هم یک مشکل نیست.

بیشتر مشتری های دسک تاپ احساس خرسندی و ناخوشایند می کنند ، زیرا آنها روی ابزارهای مختلف تمرکز می کنند ، و این مربوط به SpiderOak نیز می شود. رابط وب شبیه به مشتری دسک تاپ است. شما نمی توانید برنامه تهیه نسخه پشتیبان خود را از راه دور با آن تغییر دهید ، و از آنجا که هیچ زبانه ای وجود ندارد ، نمی توانید فعالیت حساب خود را مشاهده کنید. اپلیکیشن اسمارت فون نیز از نظر کاربردی محدود است اما کاربرد آن بسیار آسان است.

دلایل دیگری که ما مانند SpiderOak ONE دوست داریم

SpiderOak از زیرساخت های خوبی برخوردار است و به گفته مشتری ، سرعت آن در رسیدن به سرعت های خوب – حدود 1 گیگابایت در ساعت است. با در نظر گرفتن سایر خدمات ، این خوب است ، و آزمایش های ما این ادعا را تأیید کردند.

حداقل تهیه نسخه پشتیبان اولیه چند روز طول خواهد کشید. تهیه نسخه پشتیبان از سطح بلاک پس از آن کمک خواهد کرد و همه چیز باید روانتر شود. اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس را در بررسی SpiderOak ONE ما مطالعه کنید.

3. خانه زولز

Zoolz یک شرکت مستقر در ایالات متحده است که در سال 2010 شروع به کار کرد. این سرویس فقط برای ذخیره سازی سرد (بر اساس آمازون یخچال و فریزر) انجام می داد ، اما هم اکنون نیز ذخیره سازی گرم را انجام می دهد. برای تهیه نسخه پشتیبان از چندین کامپیوتر می توانید از Zoolz Home استفاده کنید.

برنامه خانواده 1 ترابایت فضای پشتیبان را برای 5 کاربر و پنج رایانه فراهم می کند. این هزینه برای شما 39/95 دلار در سال است. طرح Heavy شما را قادر می سازد از همان تعداد رایانه برای همان تعداد کاربر نسخه پشتیبان تهیه کنید ، اما فضای ذخیره پشتیبان 4TB را در اختیار شما قرار می دهد. برای استفاده از این طرح باید سالانه 99.95 دلار بپردازید.

Zoolz یک سرویس دانش صفر است ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که کسی نیست بلکه به دلیل رمزگذاری خصوصی پرونده های خود را خواهید خواند. سطح رمزگذاری AES-256 است که مطابق با سایر خدمات با کیفیت است. رمزگذاری به شما در مقابل رمزهای عبور سرقت شده کمک نمی کند ، اما تأیید هویت دو عاملی ، که Zoolz ارائه می دهد ، خواهد شد.

نقد و بررسی Zoolz

وقتی از پرونده های خود نسخه پشتیبان تهیه می کنید ، Zoolz مطابق با خط مشی رازداری آن ، اسامی آنها و همچنین فهرست ها را دریافت می کند. Zoolz آدرس IP شما و سایر اطلاعات شخصی را نیز ثبت می کند. زولز اظهار داشت که از این اطلاعات برای خدمات پشتیبانی استفاده می کند ، که منطقی است.

مشتری رومیزی Zoolz با نام Zoolz Intelligent برای ویندوز و مک در دسترس است. روند تهیه نسخه پشتیبان در اکثر موارد ساده است. شما باید “انتخاب هوشمندانه” را انتخاب کرده یا به صورت دستی محتوا را برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب کنید و این پیچیده تر از سرویس هایی مانند Carbonite یا CrashPlan است.

یک سرویس دهنده وب قدرتمند وجود دارد که به شما کمک می کند تا حساب خود را مدیریت کنید. در صفحه اصلی اطلاعاتی درباره کاربران و سرورهای فعال ، میزان ذخیره سرد و گرم شما و آمارهای عمومی دیگر نشان داده خواهد شد.

با استفاده از برنامه Android یا iOS می توانید به نسخه پشتیبان خود از طریق تلفن خود دسترسی پیدا کنید. برنامه جذاب و متنوع است. این امکان را به شما می دهد تا از تلفن خود از فایلها (اسناد ، فیلم ها ، مخاطبین و غیره) نسخه پشتیبان تهیه کنید.

دلایل دیگری که ما خانه زولز را دوست داریم

این سرویس با آمازون S3 ادغام شده و به شما در دستیابی به سرعتهای خوب کمک می کند. این سرویس دهنده ها در ایالات متحده ، ایالات متحده و استرالیا است. تهیه نسخه پشتیبان از پرونده از الگوریتم های انتقال سطح بلوک استفاده می کند. برای دیدن جزئیات بیشتر در مورد نحوه عملکرد سرویس ، بررسی Zoolz Home را بخوانید.

4. Acronis True Image 2018

Acronis True Image 2018 آخرین نسخه از Acronis است که از سال 2003 در این زمینه فعالیت می کند. چنین سابقه طولانی تجربه خوبی را ایجاد می کند و در محصول خود نشان می دهد.

شما می توانید یک برنامه زندگی را خریداری کنید ، اما دارای چندین نتیجه است ، بنابراین توصیه می کنیم برنامه ماهانه خود را تهیه کنید. اشتراک های پیشرفته و حق بیمه تعداد رایانه هایی را که می توانید از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید به پنج محدود می کند.

هزینه پیشرفته 4.16 دلار در هر ماه (یا 49.99 دلار در سال) برای 250 گیگابایت. حق بیمه حق بیمه 1 دلار برای هر ماه 8.33 دلار (99.99 دلار در سال) است. اگر برای افزایش اندازه فضای ذخیره هزینه پرداخت می کنید ، آن را با کاهش قیمت دریافت خواهید کرد. در مورد تعداد رایانه ها (حداکثر پنج) نیز صادق است.

Acronis از سطح رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند. TLS / SSL از داده های شما در انتقال محافظت می کند. همچنین یک ویژگی جدید از Acronis با نام Acronis Active Protection وجود دارد ، که به شما در مقابل حملات باج افزار کمک می کند. در صورت عدم موفقیت ، می توانید برای بازیابی پرونده های خود به نسخه سازی اعتماد کنید. هیچ تأیید هویتی دو عاملی وجود ندارد.

می توانید قبل از ارسال آنها به سرورهای Acronis ، پرونده ها را رمزگذاری کنید. این فرایند به شما نیاز دارد تا رمز عبور را وارد کنید ، که فقط شما می دانید. تا زمان رمزگشایی آنها ، پرونده ها در ابر رمزگذاری می شوند. این باعث می شود Acronis True Image با دانش صفر باشد.

Acronis داده ها را در چندین سرور در مراکز داده خود ذخیره می کند. آنها از اسکن بیومتریک ، کارتهای کلیدی ، گشت زنی و نظارت برای اطمینان از ایمنی پرونده های شما استفاده می کنند. بلایای طبیعی و آتش سوزی مواردی هستند که لازم نیست نگران آنها باشید زیرا زیرساخت ها در برابر آنها مقاوم است.

سرویس گیرنده دسک تاپ بسیار آسان است اما متن باید بزرگتر باشد. Acronis به جای انتخاب فایلهای خاص ، به شما امکان می دهد از همه چیز نسخه پشتیبان تهیه کنید. این امر فضای بیشتری را اشغال می کند ، اما ایجاد یک برنامه تهیه نسخه پشتیبان آسان تر می کند. اگر تصمیم به انجام این کار گرفتید ، می توانید پرونده هایی را که نمی خواهید پشتیبان تهیه کنید ، حذف کنید. اعلان ها مفید هستند و شما را به روز می کنند.

می توانید از داشبورد آنلاین برای اجرای پشتیبان گیری دستی و بازیابی فایلها استفاده کنید. این باعث می شود آن را برای مدیریت از راه دور مفید باشد. رابط آنلاین روشن است و شما را گیج نمی کند.

دلایل دیگر ما Acronis True Image 2018 را دوست داریم

Acronis برخلاف بیشتر سرویس ها ، برای تهیه نسخه پشتیبان اولیه سریع است. این یکی از دلایل چشم پوشی به هزینه های بالای آن است. برای تهیه نسخه پشتیبان از پوشه 1 گیگابایتی فقط 15 دقیقه طول کشید.

اگر شما نیاز به محدود کردن پهنای باند دارید ، یک گزینه گاز دریچه گاز وجود دارد یا می توانید بین “بهینه” و “حداکثر” سرعت جابجایی کنید. آزمایشات ما از یک بهینه استفاده کرده است ، اما حداکثر اراده ، احتمالاً ، به سرعت بیشتری نیز خواهد رسید. اگر می خواهید جدول سرعت و سایر ویژگی ها را ببینید ، حتما بررسی Acronis True Image 2018 ما را بخوانید.

5. ElephantDrive

ElephantDrive یک بستر پشتیبان ، همگام سازی و به اشتراک گذاری فایل است که عملکرد خوبی را ارائه می دهد. این نرم افزار شروع به تهیه نسخه پشتیبان ابری از سال 2007 کرده است.

با استفاده از برنامه رایگان می توانید 2 گیگابایت داده را در سه دستگاه پشتیبان تهیه کنید. زیاد نیست ، اما به شما امکان می دهد سرویس را تست کنید. برای 9.95 دلار در ماه می توانید تعداد دستگاه ها را به 10 و مقدار فضای تهیه نسخه پشتیبان را به 1TB افزایش دهید. اگر به چیز بیشتری احتیاج دارید ، همیشه می توانید برای برنامه کسب و کار ، که برای 25 دستگاه 2.5TB فراهم می کند ، انتخاب کنید. این هزینه برای شما 39.95 دلار در ماه خواهد بود.

ElepthanDrive قبل از ترک دستگاه شما ، پرونده های شما را با استفاده از رمزگذاری بیتی AES-256 رمزگذاری می کند. SSL 128 بیتی از آنها هنگام انتقال محافظت می کند. به طور پیش فرض ، ElephantDrive کلید رمزگشایی پرونده های شما را حفظ می کند. اگر می خواهید رمزگذاری دانش صفر داشته باشید ، می توانید کلید خصوصی خود را تنظیم کنید. حتی می توانید از رمزنگاری برای سرعت بخشیدن به نسخه های پشتیبان خودداری کنید. البته ، ما آن را توصیه نمی کنیم.

هیچ احراز هویت دو عاملی وجود ندارد ، بنابراین مطمئن شوید که رمز عبور شما قوی است. ElephantDrive بسیاری از اطلاعات شما ، از جمله رمز عبور خود را ذخیره می کند ، و این نگران کننده است. قبل از تصمیم به استفاده از این سرویس ، خط مشی رازداری را بخوانید.

تهیه نسخه پشتیبان از پرونده ها با استفاده از ElephantDrive آسان است ، زیرا می توانید پرونده های خود را درون پوشه ایجاد شده بکشید و رها کنید ، سپس منتظر بمانید تا آپلود تمام شود. نکته عجیب این است که می توانید با استفاده از سرویس دهنده دسک تاپ از پوشه ها نسخه پشتیبان تهیه کنید ، اما نمی توانید آنها را بازیابی کنید. شما باید از رابط وب استفاده کنید.

رابط وب تمیز است. یافتن تنظیمات معمولی آسان است ، اما گزینه های پیچیده ای وجود دارد که اگر یک تکنسین باشید ، شما را راضی می کند. خدمات مناسب برای کسانی که می خواهند بک آپ تهیه کنند و آن را فراموش کنند. بازگرداندن گیج کننده است ، زیرا باید از گزینه “بارگیری” استفاده کنید زیرا گزینه “بازیابی” کار نمی کند.

برنامه تلفن همراه از تلفن شما از عکسها و مخاطبین نسخه پشتیبان تهیه می کند ، اما این همه چیز است. علاوه بر این ، می توانید به عکس ها ، فایل های صوتی و تصویری که در اینترنت ذخیره کرده اید ، دسترسی داشته باشید.

دلایل دیگر ما ElephantDrive را دوست داریم

ElephantDrive یکی از سریعترین خدمات پشتیبان است. هرچند فاقد آن ، راهی برای نظارت بر انتقال شما است. اگر در بارگیری مشکلی وجود دارد ، نمی توانید ببینید چه اتفاقی می افتد. اگر پشتیبان گیری با منابع سیستم تداخل کند ، راهی برای محدود کردن پهنای باند ElephantDrive وجود دارد..

بررسی ElephantDrive

ما دوست داریم که این سرویس با سرعت سریع همراه با یک فرایند پشتیبان گیری سریع فراهم کند ، اما می تواند ارزش بهتری داشته باشد. خط مشی و اشکالات مشکوک آن را حتی کمتر جذاب می کند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد ElephantDrive (به خصوص سؤالات حریم خصوصی و اشکالات آن) داشته باشید ، بررسی ElephantDrive ما را بخوانید.

افکار نهایی

تهیه نسخه پشتیبان آنلاین برای چند رایانه آسان است. پیدا کردن نسخه پشتیبان خوب نیست. اولین مانع قیمت است ، زیرا شما از چندین دستگاه پشتیبان تهیه می کنید. انتخاب برتر ما ، IDrive ، به همراه امنیت خوب ، رمزگذاری خصوصی و گزینه تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه های نامحدود ، ارزش خوبی به شما می دهد. اگر چیز دیگری می خواهید ، به سایر خدمات موجود در لیست مراجعه کنید.

آیا شما با گزینه های ما موافق هستید؟ آیا از بقیه موارد برای تهیه نسخه پشتیبان از کامپیوترهای خانگی خود استفاده می کنید؟ چیزی خیلی بهتر؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me