بهترین خدمات ذخیره سازی ابر برای ویندوز 2020

ویندوز یکی از محبوب ترین سیستم عامل ها در جهان است. اگرچه به دور از قوی ترین و بدون اشکال سیستم عامل ، آخرین نسخه ، ویندوز 10 ، از بسیاری از اشتباهات پیشینیان خود مراقبت می کند. ما با لیستی از بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای ویندوز ، با Sync.com ، آن را تکمیل خواهیم کرد.

هرچه تعداد فایلهای بیشتری روی هارد دیسک شما متوقف شود ، خطاها و افت عملکرد شما بیشتر خواهد شد. یک راه حل این است که بتوانید هرچه بیشتر داده را روی cloud ذخیره کنید تا درایو برای ویندوز بهینه شود. موسیقی ، فیلم ، عکس و پرونده های عظیم همه نامزدهای اصلی یک خانه جدید در ابر هستند.

اگر فقط نسخه پشتیبان می خواهید ، و یک تفاوت وجود دارد ، بهترین لیست خدمات پشتیبان آنلاین ما را بخوانید. در غیر این صورت ، ما از بین بهترین سرویس های ذخیره سازی ابری ، شما را برای انتخاب بهترین گزینه برای Windows استفاده خواهیم کرد. اگرچه قبل از شروع ، اجازه دهید نگاهی بیندازیم به چه عواملی برای ارزیابی آنها استفاده کردیم.

بهترین خدمات ذخیره سازی ابر برای ویندوز 2020

چه چیزی بهترین فضای ذخیره سازی ابری را برای ویندوز ایجاد می کند

پشتیبانی ویندوز در اینجا اصلی است. ما خواهیم دید که چگونه سرویس بر روی آن کار می کند و استفاده از مشتری های دسک تاپ ، وب و تلفن همراه چقدر آسان است. بهتر است اگر رابط کاربری جذاب و بصری باشد ، نه یک آشفتگی دست و پا گیر.

ارزان بودن هم یک مزیت است. اگر یک سرویس دارای برنامه های زیادی است ، به احتمال زیاد شما یکی از بهترین های مورد نیاز خود را پیدا خواهید کرد. این شامل به دست آوردن بیشترین فضای ذخیره سازی برای حداقل هزینه یا به عبارتی بهترین ارزش است. اگر این مهمترین نگرانی شماست ، بهترین پیشنهادات ما در زمینه ذخیره سازی ابر را بخوانید.

اگر انتقال فایل ها به ابر برای همیشه طول بکشد ، فضای ذخیره به تنهایی نمی تواند زیاد باشد. همچنین به سرعت بارگذاری سریع به یک اتصال پایدار نیاز خواهید داشت. سرعت همچنین بستگی به ISP شما و نزدیک بودن شما به سرورهای مورد استفاده شما دارد. انتقال سطح بلاک نیز کمک می کند زیرا فقط بخش هایی از پرونده را تغییر می دهد که از آپلود قبلی تغییر کرده است.

پس از انتقال پرونده های خود ، امنیت سخت آنها را ایمن نگه می دارد. ما بررسی خواهیم کرد که سرویس از چه نوع رمزگذاری استفاده می کند و آیا از آن استفاده می کند در هنگام ترانزیت و استراحت. صفر دانش بهتر است زیرا مانع از دسترسی هر شخصی به اطلاعات شما به غیر از شما می شود. اگر شخصی رمز ورود خود را خراب کند ، احراز هویت دو عاملی نیز به عنوان یک لایه امنیتی اضافی مفید است (حتما مقاله ما را در مورد بهترین 2FA بخوانید برنامه های بیشتر در مورد این).

1. Sync.com

Sync.com در بالای لیست مقایسه ابر ما قرار دارد. خدمات مستقر در تورنتو دارای اعتبار خاصی برای امنیت قوی و حفظ حریم خصوصی کاربران است ، به طور جزئی ، با تشکر از قوانین حفظ حریم خصوصی کانادا ، که جزء بهترین ها در جهان هستند.

مشتری دسک تاپ روی ویندوز 10 ، 8 ، ویستا ، 7 و XP کار می کند. کار با آن آسان است و شامل استفاده از پوشه همگام سازی شما است که به نظر می رسد مانند یک پوشه معمولی با یک علامت چک ، و دسترسی به مشتری از طریق نماد نوار وظیفه. کلاینت وب واضح و بصری است و دارای همان ویژگی های دسک تاپ و همچنین سایر افرادی است که تجربه عمومی را غنی می سازند.

Sync.com-Web-Control-Panel-Slider-1
© Cloudward.net

Sync.com-Share-File-Link-Slider-2
© Cloudward.net

Sync.com-Sync-Folder-Slider-3
© Cloudward.net

Sync.com-Speed-Throttle-Slider-4
© Cloudward.net

Sync.com-Two-Factor-Authentication-Slider-5
© Cloudward.net

قبلی

بعد

یک برنامه هوشمند برای Android یا iOS نیز موجود است. می توانید از آن برای کار با پرونده ها به صورت آفلاین و بارگذاری عکس و فیلم در ابر استفاده کنید.

برنامه های قیمت گذاری شده قابل پرداخت رقابتی هستند. Personal Pro هزینه شما برای هر سال 49 دلار برای 500 گیگابایت یا 96 دلار برای 2 ترابایت خواهد بود ، و این یکی از بهترین معاملات در ذخیره سازی ابری است. اگر کاربر شغلی هستید ، می توانید پرونده های مشتری را درخواست کنید و از تطابق HIPAA ، همراه با سایر ویژگی های معمول ، با هزینه 96 دلار در سال در برنامه Business Solo اطمینان حاصل کنید.

Business Pro با نیازهای چندین کاربر متناسب است – حداقل به دو مورد نیاز دارد – و بسته به تعداد کاربران و میزان فضای ذخیره سازی سالانه 60 تا 180 دلار در سال هزینه دارد. این شامل کنترل اداری و صورتحساب متمرکز است.

سرعت بارگذاری اولیه Sync.com برای یک سرویس ذخیره سازی ابری متوسط ​​است ، اما اگر فرآیند همگام سازی با فعالیت های دیگر تداخل داشته باشد می توانید سرعت های خود را پرتاب کنید. همچنین گزینه ای برای تعیین محدودیت بارگیری و بارگیری ماهانه برای افرادی که با یک برنامه داده محدود کار می کنند وجود دارد.

دلایل دیگری که Sync.com را دوست داریم

امنیت پشتیبان حریم خصوصی نیست. Sync.com از رمزگذاری AES 256 بیتی و پروتکل TLS برای محافظت از داده های شما در هنگام انتقال و در زمان استراحت استفاده می کند. این سرویس مطابق با دانش صفر است – در واقع در صدر لیست ما از بهترین خدمات دانش صفر قرار دارد – بنابراین در صورت از دست دادن رمز عبور نمی تواند به شما کمک کند.

اگر رمز عبور ضعیفی را ایجاد کرده اید و کسی آن را ترک کرده است ، تأیید هویت دو عاملی می تواند کمک کند (راهنمای ما درباره نحوه ایجاد یک رمزعبور قوی را بخوانید).

Sync.com با برنامه های اشتراک ، استفاده ساده و امنیت از ارزش خوبی برخوردار است. تمام آنچه باعث می شود در صدر این لیست قرار بگیرد. می توانید در بررسی Sync.com اطلاعات بیشتری در مورد امنیت و سایر ویژگی های آن کسب کنید.

2. pCloud

pCloud انتخاب دوم ما است و برای همه نسخه های اصلی ویندوز در دسترس است. استفاده از مشتری دسک تاپ لذت بخش و آسان است. به همان روشی که بیشتر سرویس ها را انجام می دهید – از طریق نماد سینی سیستم یا درایو pCloud در مدیر فایل سیستم خود به آن دسترسی خواهید یافت. رابط کاربری تیره ، اما واضح و شهودی است.

رابط وب نیز شما را ناامید نمی کند ، زیرا ویژگی های بیشتری دارد ، تجربه ای روان را ارائه می دهد و به شما امکان دسترسی به همه ابزارهای pCloud را در یک مکان می دهد. بعلاوه ، سریع است تنها نقص آن برای انتقال پرونده های بزرگ مفید نیست. برای این کار به مشتری دسک تاپ بچسبید.

پرونده های رابط وب pCloud

پوشه همگام سازی pCloud

پیوند اشتراک فایل pCloud

پیوندهای بارگیری pCloud

pCloud Drive Client

قبلی

بعد

برنامه تلفن همراه نیز خوب است ، زیرا به شما امکان می دهد به جای مشاهده آنها ، اسناد را ویرایش کنید. همچنین فایل های صوتی و تصویری شما را پخش می کند.

pCloud برنامه هایی را برای کاربران شخصی و تجاری ارائه می دهد. کاربران شخصی می توانند حق بیمه را انتخاب کنند ، که هزینه آن 4.99 دلار در هر ماه برای 500 گیگابایت یا Premium Plus است که برای شما 2 دلار برای هر ماه 9/99 دلار تعیین می کند. هر دو شامل ویژگی هایی از قبیل نگه داشتن تاریخچه نسخه پرونده شما به مدت 30 روز و بارگذاری از راه دور نامحدود است. در صورت پرداخت یک سال تخفیف دریافت خواهید کرد.

انتخاب یک برنامه طول عمر نیز به شما تخفیف می بخشد. این برنامه رایگان به شما امکان دسترسی به 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی و یک گیگابایت اضافی برای هر مراجعه به 20 گیگابایت را می دهد.

سرعت بارگذاری با سایر سرویس ها قابل مقایسه است اما اتصال به همان اندازه که باید باشد پایدار نیست. گرچه تمایل به رسیدن به سرعت های بالاتر در بیشتر موارد است.

دلایل دیگر چرا ما دوست داریم pCloud

مانند Sync.com ، pCloud از پروتکل TLS برای محافظت از داده ها در هنگام انتقال و AES 256 بیتی برای رمزگذاری پرونده های شما استفاده می کند. رمزگذاری صفر دانش نیاز به افزونه Crypto دارد ، که هزینه آن 4.99 دلار در ماه است. این ممکن است ارزش پول داشته باشد زیرا سیاست حفظ حریم خصوصی pCloud دارای برخی بندهای مشکوک است ، حتی اگر این سرویس در سوئیس مستقر باشد.

pCloud و Sync.com خدمات عالی هستند و مقایسه آنها تقسیم موها است. احساس می کنیم Sync.com بهتر است زیرا دانش صفر و بدون هزینه اضافی را ارائه می دهد و در هنگام بارگذاری از اتصال پایدار تری برخوردار است. این امر باعث می شود pCloud در مرحله دوم قرار گیرد ، اگر تنها با یک حاشیه کوچک. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی pCloud ما را بخوانید.

3. Egnyte Connect

با Egnyte Connect ، که از بهترین خدمات همگام سازی پرونده ها و اشتراک گذاری پرونده های سازمانی ما است ، می توانید با استفاده از سرویس گیرنده دسک تاپ ، رابط مرورگر یا برنامه تلفن همراه ، پرونده های خود را بارگیری و دسترسی داشته باشید..

مشتری دسک تاپ از مدل پوشه همگام سازی مشترک استفاده می کند ، که محتوای آن را در درایو و در ابر ذخیره می کند. همچنین این ویژگی شامل ویژگی Egnyte Drive است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به فضای ذخیره محلی ، به محتوای ابر از سیستم فایل خود دسترسی پیدا کنید.

تجربه مرورگر لذت بخش است زیرا رابط کاربری آسان است و از ویژگی های زیادی برخوردار است. در مورد برنامه تلفن همراه نیز همین موضوع وجود دارد. می توانید از آن برای باز کردن و ویرایش مطالب مورد نظر خود در ابر Egnyte ، از جمله پرونده های ppf و اسناد Office استفاده کنید ، بنابراین نیازی به خرید Microsoft Office 365 نیست. Egnyte همچنین می تواند محتوا را از تلفن شما ذخیره کند.

این سرویس قبل از شروع برنامه Team گزینه خوبی برای افراد نبود ، که برای یک یا سه کاربر خوب است. این کار برای کاربران تجاری انجام شده است ، اما پرداخت 10 دلار در ماه برای 1 ترابایت فضای ذخیره سازی هنوز معامله خوبی است ، به ویژه با توجه به اینکه ویژگی های زیادی را ارائه می دهد.

این سرویس هنوز برنامه های تجاری خود را ارائه می دهد ، که حداقل به پنج کاربر نیاز دارد و هرکدام یک ارزش عالی است. به ازای هر 8 دلار در هر کاربر در هر ماه ، 5TB فضای بیشتر از سایر خدمات در آن محدوده دریافت می کنید. برنامه های Business و Enterprise از ویژگی ها و فضای ذخیره سازی بیشتری نیز برخوردار است ، اما قیمت آن بالاتر است.

Egnyte برای بارگذاری پرونده های اولیه بیشتر از سایر سرویس ها طول می کشد. یک پوشه 250 مگابایتی دو برابر زمان سایر خدمات مورد نیاز را صرف کرد. تغییر پرونده ها و بارگذاری مجدد آنها بسیار سریعتر انجام می شود – فقط Dropbox به آن ضربه می زند – زیرا Egnyte از همگام سازی سطح بلوک استفاده می کند.

دلایل دیگری که چرا Egnyte Connect را دوست داریم

رمزگذاری AES 256 بیتی پرونده ها را قبل از آپلود کردن تقسیم می کند. این سرویس را نمی توان به عنوان دانش صفر طبقه بندی کرد ، زیرا پرونده های شما را برای خواندن ابرداده رمزگشایی می کند و دوباره آنها را رمزگذاری می کند. خوشبختانه ، Egnyte با Boxcryptor ادغام شده است ، که می توانید برای رمزگذاری خصوصی از آن استفاده کنید ، اما انجام این کار مانع از همگام سازی سطح بلوک می شود..

بررسی Egnyte

می توانید حداقل الزامات رمزعبور را تنظیم کنید تا مطمئن شوید رمز عبور شما ضعیف نیست و برای محافظت بیشتر از احراز هویت دو عاملی استفاده می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد امنیت آن ، بررسی Egnyte Connect ما را بخوانید. برای به دست آوردن احساس خدمات می توانید از آزمایش رایگان 15 روزه استفاده کنید.

4. Tresorit

Tresorit با وجود این شرکت مستقر در سوئیس که سرورهای خود را در هلند و ایرلند نگهداری می کند یکی از امن ترین سرویس های ذخیره سازی ابری است. شما می توانید داده ها را با استفاده از یک کلاینت دسکتاپ کامل یا رابط وب به آن سرورها انتقال دهید.

همگام سازی انتخابی Tresorit

استفاده از گزینه دسک تاپ شما نیاز به ایجاد پوشه هایی به نام tresors دارد و آنها را بصورت جداگانه همگام سازی می کند ، که ممکن است این تجربه را برای بعضی ها پیچیده کند. رابط وب شبیه به دسک تاپ است ، اما گزینه های مشابهی ندارد – فاقد صفحه “recent” است ، اما پیوندی برای “مخاطبین” دارد. برنامه تلفن همراه برای Android یا iOS در دسترس است.

Tresorit به دلیل اینکه برنامه های اشتراکی رقابتی نیستند ، ارزش زیادی ارائه نمی دهند. حق بیمه ارزان ترین است ، با این حال برای 200 گیگابایت در هر ماه 12.50 دلار هزینه دارد. این هزینه بیشتر از 1TB است. برنامه شخصی دیگر ، Solo ، 2 ترابایت ذخیره سازی برای 30 دلار در ماه فراهم می کند. برای شیرین کردن این معامله ، نسخه نامحدودی را به شما اضافه می کند و امکان همگام سازی 10 دستگاه را به جای پنج دستگاه اضافه می کند.

در صورت پرداخت سال تخفیف وجود دارد ، اما قبل از تصمیم گیری برای پرداخت بهای گران قیمت Tresorit ، باید از آزمایش 14 روزه برای آزمایش سرویس استفاده کنید.

سرعتی که Tresorit به آن می رسد نسبت به برخی دیگر از خدمات کندتر است اما خیلی زیاد نیست. مگر اینکه با پرونده های بزرگ کار کنید ، مسئله ای نیست. اگر Tresorit بیش از حد از منابع سیستم خود استفاده می کند و وقتی می خواهید این سرویس نیز اجرا شود ، می توانید آنها را شکار کنید.

دلایل دیگر اینکه چرا ما Tresorit را دوست داریم

برای جبران برچسب قیمت بالا ، Tresorit امنیت قابل توجهی را فراهم می کند. می توانید از دانش صفر برای رمزگذاری داده های خود و خصوصی سازی آن استفاده کنید. سطح رمزگذاری AES 256 بیتی است.

با این حال ، اگر کسی رمز ورود شما را بدزد ، این کمک نمی کند. تأیید هویت دو عاملی. مراکز داده مطابق با آخرین استانداردهای ISO مطابقت دارند و Microsoft Azure را اجرا می کنند. برای آجیل و پیچ و مهره های امنیتی خدمات ، بررسی Tresorit ما را بخوانید.

5. Dropbox

جای تعجب آور نیست که Dropbox یک تجربه کاربری جالبی را ارائه می دهد. مشتری دسک تاپ سر راست است – شما از یک پوشه همگام سازی و یک نماد سینی سیستم استفاده می کنید – اما ما بیشتر به مشتری وب علاقه داریم. جالب است و همه اطلاعات لازم را نمایش می دهد در حالی که هنوز هم به راحتی می توانید حرکت کنید.

یک برنامه تلفن همراه نیز وجود دارد که برای Android یا iOS در دسترس است. می توانید از آن برای بارگذاری خودکار عکس ها و فیلم ها از تلفن خود استفاده کنید.

برنامه پلاس یک ترابایت ذخیره سازی با هزینه 10 دلار در ماه به شما می دهد ، که این باعث می شود ارزش مناسبی داشته باشید. همچنین امکان دسترسی به ویژگی هایی مانند پشتیبانی از اولویت ایمیل ، حذف داده از راه دور و پوشه های آفلاین در تلفن همراه را فراهم می کند. به مدت 20 دلار در ماه ، Professional می افزاید: همگام سازی هوشمند ، ویترین ، جستجوی متن کامل و پشتیبانی چت اولویتی ، اما فضای ذخیره سازی را افزایش نمی دهد.

Basic یک برنامه رایگان است که به شما امکان ذخیره 2 گیگابایت را می دهد. برای هر مراجعه می توانید 500MB به آن اضافه کنید.

سرورهای Dropbox در ایالات متحده هستند ، بنابراین هرچه به شما نزدیک تر باشید ، سرعت شما بهتر خواهد بود. نتایج تست سرعت مشابه نتایج خوب سایر سرویس هایی که ما آزمایش کرده ایم بود. شما می توانید از گاز دریچه گاز برای محدود کردن سرعت استفاده کنید ، اما لازم نیست به عنوان همگام سازی از منابع سیستم زیادی استفاده نکنید.

همگام سازی سطح بلوک چشمگیر ، انتقال ها را پس از بارگذاری اولیه سرعت می بخشد. در حقیقت ، Dropbox یکی از بهترین ذخیره های ابری برای همگام سازی است.

دلایل دیگر چرا دوست داریم Dropbox

Dropbox از AES 256 بیتی برای محافظت از پرونده های شما در هنگام حمل و نقل و در حالت استراحت استفاده می کند ، اما این دانش صفر نیست بنابراین از حریم شخصی شما محافظت نمی کند. در صورت نیاز ، می توانید از Boxcryptor برای دستیابی به رمزگذاری نهایی استفاده کنید. به طور معمول ، Dropbox داده های شما را هنگام ورود به مرکز داده رمزگشایی می کند تا بتواند به داده های شما برای فهرست بندی دسترسی پیدا کند ، اما Boxcryptor اجازه نمی دهد که.

Dropbox یک تجربه کاربری عالی و همگام سازی سریع را ارائه می دهد ، اما رمزگذاری دانش صفر را ارائه نمی دهد ، ذخیره سازی را به 1 ترابایت محدود می کند و هزینه های زیادی را برای آن شارژ می کند. برای به دست آوردن یک نمای کلی از خدمات ، بررسی Dropbox ما را بخوانید.

افکار نهایی

از آنجا که همه سرویس ها از ویندوز پشتیبانی می کنند – در آنجا جای تعجب نیست – ما به عوامل دیگری روی آورده ایم تا بتوانیم رتبه خود را مانند ارزش ، سرعت ، امنیت و سهولت استفاده قرار دهیم. همگام سازی pcloud دارای Sync.com است. دو سرویس بعدی خوب هستند اما چندان هم خوب نیستند و مکان Dropbox به آخر می رسد زیرا سرویس دیگر نوار را بیش از حد بالا قرار داده است.

هرچه را انتخاب کنید ، اینها برخی از بهترین خدمات موجود در لیست مقایسه ابر ما هستند و باید متناسب با نیازهای ذخیره شما باشند. چیزی از دست دادیم؟ سرویس ذخیره سازی ابری مورد علاقه شما چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me