بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین برای افراد غیرانتفاعی و سازمان های مردم نهاد 2020: تهیه نسخه پشتیبان از دنیای بهتر

همه ما می دانیم که کمک به همنوع خود خوب است ، اما ما همیشه در مورد بهترین راه برای انجام این کار موافق نیستیم. این در سطح فردی دشوار است. خوشبختانه ، غیرانتفاعی برای کمک به ما وجود دارد ، از جمله بیش از 1.5 میلیون سازمان از جمله در ایالات متحده. در این راهنما Cloudward.net ما وظیفه خود را برای کمک به آنها در مدیریت سربار و اختصاص بودجه بیشتر در صورت لزوم با بررسی بهترین نسخه پشتیبان آنلاین انجام خواهیم داد. خدمات غیرانتفاعی.


چنین سازمان هایی با پول و افراد زیادی کار می کنند و معمولاً باید همه آنها را پیگیری کنیم. این برابر با ترابایت های ناگفته از داده ها برای محافظت است. ممکن است نگه داشتن تمام داده های موجود بر روی HDD آسان باشد ، اما امن ترین گزینه نیست. هارد دیسک ها می توانند دچار خرابی و یا نقص شوند ، به این ترتیب سیل ، آتش سوزی و سایر بلایای آن نمی تواند منجر به خسارت شود. SSD ها در برابر خرابی ها مقاوم تر هستند اما بیشتر در معرض خطا هستند.

به همین دلیل توصیه می کنیم از نسخه پشتیبان ابری استفاده کنید. قبل از اینکه از بین بهترین خدمات پشتیبان آنلاین انتخاب کنیم ، بیایید معیارهای استفاده شده را بررسی کنیم.

بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین برای افراد غیرانتفاعی 2020

چه چیزی بهترین پشتیبان آنلاین را برای افراد غیرانتفاعی و سازمان های مردم نهاد ایجاد می کند

از آنجا که معمولاً افراد غیرانتفاعی و سازمان های غیردولتی به صورت نقدی تنگ می شوند ، اولین معیارهای ما ارزش خواهند داشت. خواهیم دید که می توانید ترابایت داده ها را با هزینه اندکی از آنها تهیه کنید. هرچه برنامه های ارائه شده خدمات بیشتر باشد ، انعطاف پذیری آن بهتر و آنچه را برای قیمت به دست می آورید. ما همچنین خدماتی را ترجیح می دهیم که تخفیف برای افراد غیرانتفاعی و سازمان های غیردولتی ارائه دهند.

کار در این سازمانها به این معنا نیست که شما یک جادوگر فناوری اطلاعات هستید. به همین دلیل ما در نظر خواهیم گرفت که استفاده از پشتیبان های آنلاین چقدر آسان است. اگر تجربه کاربر ساده و جذاب است ، ما این نکته را در نظر می گیریم.

شما نمی خواهید کسی هنگامی که در ابر است با داده های خود پیام رسانی کند. ما خواهیم دید که چگونه سرویس ها امنیت را مدیریت می کنند. همیشه رمزگذاری وجود دارد و اگر تأیید هویت دو عاملی داشته باشد و مراکز داده آنها تا چه اندازه ایمن باشد ، ما از چه نوع استفاده می کنیم. ما همچنین دوست داریم رمزگذاری دانش صفر را مشاهده کنیم زیرا این بدان معناست که هیچ کس نمی تواند داده های شما را بخواند.

پشتیبان گیری می تواند مدت زمان طولانی طول بکشد ، اما ما نمی خواهیم که بیشتر از حد ممکن طول بکشد ، بنابراین یک ارتباط پایدار همیشه قدردانی می شود. پایداری فقط به زیرساخت های سرویس مربوط نمی شود ، همچنین بستگی به این دارد که شما به سرورها و ISP شما چقدر نزدیک هستید.

اکنون که معیارهای ما را می دانید ، اجازه دهید رتبه بندی ها را ادامه دهیم. ما با انتخاب برتر ما ، IDrive شروع می کنیم.

1. بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین برای افراد غیرانتفاعی و سازمان های مردم نهاد: IDrive

IDrive از سال 1995 در حال فعالیت است. این شرکت دانش و نشان می دهد. در ابتدای مقایسه ما با بهترین خدمات پشتیبان آنلاین قرار دارد.

دو برنامه شخصی در دسترس است: یکی با 2TB و دیگری با 5TB فضای پشتیبان. علاوه بر این ، فضای همگام سازی 2TB یا 5TB دریافت می کنید. شما نمی توانید ماهانه پرداخت کنید ، باید یک یا دو سال ثبت نام کنید. تخفیف زن و شوهر ارائه می دهد. برای سال اول خود ، از قیمت استاندارد آن 69.50 دلار تخفیف می گیرید. اگر دو سال بپردازید ، تخفیف تمدید می شود.

افراد غیر انتفاعی 50٪ تخفیف در قیمت 2 ترابایت دریافت می کنند که این رقم 34.75 دلار در سال است. همچنین یک برنامه 5 گیگابایتی رایگان وجود دارد که به شما امکان می دهد سرویس را قبل از تعهد به اشتراک طولانی مدت امتحان کنید.

با استفاده از IDrive ، بر خلاف خدمات نامحدودی که از همه چیز نسخه پشتیبان تهیه می کنید ، باید نسخه پشتیبان خود را مدیریت کنید. این یک تجربه کاربری ساده نیست. از آنجا که گزینه های بسیاری وجود دارد ، ممکن است عادت شود تا مدتی طول بکشد (کاربران پاورقی مورد توجه واقع نمی شوند). اما ، پس از راه اندازی ، طرح تهیه نسخه پشتیبان می تواند در پس زمینه اجرا شود. متوسط ​​کاربر نباید مشکلی داشته باشد.

IDrive داده های شما را با الگوریتم AES 256 بیتی در حالت استراحت و هنگام انتقال رمزگذاری می کند. همچنین می تواند داده های شما را رمزگشایی کند زیرا به طور پیش فرض روی کلید شما نگه داشته می شود ، اما در صورت تمایل می توانید آن را حفظ کنید. برای این کار ، قبل از تهیه اولین نسخه پشتیبان خود ، باید رمزگذاری خصوصی را فعال کنید.

در صورت سرقت رمز عبور شما ، احراز هویت دو عاملی برای محافظت از شما در دسترس نیست. اطمینان حاصل کنید که یک رمز عبور قوی برای جلوگیری از این کار دارید.

مراکز داده ایمن در ایالات متحده سرورهای IDrive را دارند. مراکز داده در برابر بلایای طبیعی و آتش سوزی سخت شده اند. آنها از مانیتور ، هشدار و سنسور حرکت استفاده می کنند تا از حمله جلوگیری کنند.

دلایل دیگر چرا ما IDRive را دوست داریم

ما دوست داریم سرعتهای بهتری در بارگذاریهای اولیه مشاهده کنیم ، اما در واقعیت ، آنها می توانند مدتی طول بکشند. خوشبختانه ، یک سرویس پیک وجود دارد که به نام IDrive Express کمک می کند. می توانید از آن برای بارگیری نیز استفاده کنید.

وقتی تخفیف عظیم غیرانتفاعی را در نظر بگیرید ، IDrive ارزان است. می توانید از دستگاه های نامحدود نسخه پشتیبان تهیه کنید و از آن برای محافظت از داده های خود از رمزگذاری خصوصی استفاده می کند. با این وجود ، این امر تأیید هویت دو عاملی را ارائه نمی دهد ، و همچنین استفاده از آن آسان نیست. به طور کلی ، کافی است که آن را در رده بندی ما شماره یک قرار دهیم. اگر این بررسی کوتاه به شما علاقه مند شد ، می توانید اطلاعات بیشتر در مورد بررسی کامل IDrive ما را بخوانید.

2. SpiderOak ONE

SpiderOak ONE سرویس برتر برای کسانی است که به دنبال حفظ پرونده های خود در برابر فساد ، سرقت و چشم کنجکاو هستند.

این سرویس ارزان نیست ، اما اگر از SpiderOak برای افراد غیرانتفاعی یا موسسات دانشگاهی استفاده می کنید ، تخفیف برای برنامه SpiderOak ONE وجود دارد. برنامه های مختلفی وجود دارد که انعطاف پذیری را ارائه می دهد و یک محاکمه رایگان 21 روزه را نیز ارائه می دهد.

ارزانترین طرح برای 5 دلار در ماه 5 گیگابایت ارائه می دهد ، برنامه بعدی 400 گیگا بایت با 9 دلار در ماه ارائه می دهد ، سپس یک برنامه 2TB با قیمت 12 دلار در ماه و یک برنامه 5TB وجود دارد که در ماه 25 دلار هزینه دارد. در صورت پرداخت سال ، تخفیف کمی وجود دارد.

مشتری دسک تاپ احساس می کند clunky و تاریخ دار است. بیشتر آنها به دلیل تمرکز خود بر روی ابزارها ، انجام می دهند. رابط وب SpiderOak شبیه به سرویس دهنده دسکتاپ در عملکرد است. شما نمی توانید برنامه تهیه نسخه پشتیبان خود را از راه دور تغییر دهید و هیچ نمای خانه ای نشان نمی دهد فعالیت حساب را نشان می دهد. برنامه تلفن های هوشمند از نظر کاربردی محدود است اما کاربرد آن بسیار آسان است.

رمزگذاری خصوصی پیش فرض SpiderOak ONE است. سطح رمزگذاری AES 256 بیتی است و پرونده ها هنگام انتقال با SSL رمزگذاری می شوند. این شرکت ابرداده شما را در پایگاه داده خود نگه نمی دارد ، اما آن را روی رایانه شما می گذارد. احراز هویت دو عاملی نیز موجود است.

اگرچه پرونده ها رمزگذاری شده و خصوصی هستند ، SpiderOak هنوز مراکز داده دارد که در برابر متجاوزان مجازی و فیزیکی محافظت می شود. آنها همچنین می توانند در برابر بلایای طبیعی مقاومت کنند.

دلایل دیگر اینکه چرا SpiderOak ONE را دوست داریم

هیچ بکاپ یا پیکربندی سرویس وجود ندارد ، اما SpiderOak از زیرساخت های خوبی برخوردار است. طبق گفته های مشتریان SpiderOak ، تهیه نسخه پشتیبان از ساعت در هر 1 GB طول می کشد. هرچه سرویس پشتیبان آنلاین می رود ، خوب است. آزمایشات ما ادعای آنها را تأیید کرد. تهیه نسخه پشتیبان اولیه حداقل چند روز طول می کشد. پس از آن ، همه چیز باید به دلیل پشتیبان گیری از سطح بلوک سریعتر اجرا شود.

SpiderOak ONE بهترین انتخاب برای هر کاربر نیست ، اما به لطف رمزگذاری خصوصی ، سرعت خوب و تخفیف غیرانتفاعی ، انتخاب خوبی است. اگر می خواهید آجیل و پیچ و مهره ، بررسی SpiderOak ONE ما را بررسی کنید.

3. CrashPlan

CrashPlan برنامه شخصی ندارد زیرا در آگوست سال 2017 از بازار مصرف خارج شد. با این حال ، برنامه کسب و کار کوچک آن ارزان است و با توجه به سایر ویژگی هایی که این سرویس ارائه می دهد ، می تواند یک سرمایه گذاری صحیح انجام دهد..

شما برای یک کامپیوتر به قیمت 10 دلار که ماهانه شارژ می شود ، از نسخه پشتیبان نامحدود دریافت می کنید ، بنابراین می توانید در هر زمان کنسل کنید (برخلاف IDrive ، این مقاله را برای مقایسه بررسی کنید). CrashPlan گزینه تهیه نسخه پشتیبان از درایوهای خارجی نامحدود را به شما می دهد. قیمت در مقایسه با سایر خدمات عالی نیست ، اما بسیار بدتر از آن است. تخفیفی برای افراد غیرانتفاعی وجود ندارد.

نصب و ورود مشتری چند دقیقه طول می کشد. شما با استفاده از مشتری مشکلی نخواهید داشت ، اما تنظیم نسخه پشتیبان تهیه خود می تواند ساده تر باشد. امکان تهیه نسخه پشتیبان بر اساس نوع وجود ندارد ، شما باید این کار را بصورت دستی انجام دهید ، حتی اگر این نسخه پشتیبان نامحدود باشد.

سرویس گیرنده دسکتاپ بصری و آسان برای حرکت است. اگر نیاز به نظارت بر نسخه پشتیبان خود دارید ، رابط وب باید کار کند. شما می توانید از آن برای بررسی آمار کاربر و نظارت بر بازیابی پرونده استفاده کنید.

CrashPlan رمزگذاری پایان به پایان و همچنین رمزگذاری در زمان استراحت را برای شما فراهم می کند. سطح AES استفاده شده 256 بیتی است. CrashPlan کلیدهای رمزگذاری شما را نگه می دارد ، اما می توانید رمزگذاری خصوصی را فعال کنید. صرف نظر ، حتماً یک رمزعبور قوی را انتخاب کنید ، زیرا تأیید هویت دو عاملی وجود ندارد. نسخه سازی برای کمک در برابر باج افزار موجود است.

دلایل دیگر اینکه چرا CrashPlan را دوست داریم

ما این را بیشتر دوست نداریم زیرا CrashPlan در بخش سرعت عملکرد خوبی ندارد. می توانید برخی از فرآیندهای استفاده شده را هنگام تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های خود غیرفعال کنید ، اما ما آن را توصیه نمی کنیم. آزمایش های ما به ما می گویند که شما می توانید حدود 10 گیگابایت در روز بارگذاری کنید.

تهیه نسخه پشتیبان از رایانه با قیمت 10 دلار خوب است. امنیت نیز در سطح است. اگر سرعت آهسته تری را در نظر ندارید ، ممکن است CrashPlan انتخاب خوبی برای شما باشد. اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های آن را در بررسی دقیق CrashPlan ما بخوانید

4- ایمنی کربنیت

Carbonite ذخیره سازی نامحدودی را ارائه می دهد ، اما به جای یکی از آنها سه برنامه ارائه می دهد. پایه ارزانترین قیمت با 72 دلار در سال است. به علاوه قیمت آن 112 دلار است اما دارای پشتیبان HDD خارجی و فیلمبرداری خودکار است. Prime یک سرویس پیک را با 150 دلار اضافه می کند. با این حال ، این برنامه ها تخفیفی ارائه نمی دهند.

سازمان های غیردولتی تخفیف 10 درصدی در برنامه Carupite Safe Backup Pro دریافت می کنند ، این یک برنامه با هدف مشاغل کوچک است. با قیمت 287.99 دلار در سال ، 250 گیگابایت از نسخه پشتیبان ابری دریافت خواهید کرد و می توانید از کامپیوترهای نامحدود نسخه پشتیبان تهیه کنید. اگر پیش از این به مدت دو سال مشترک شوید ، 5 درصد تخفیف اضافی دریافت می کنید. اگر سه سال عضو شوید ، 10 درصد درآمد کسب می کنید.

کار با Carbonite ساده است. سرویس گیرنده دسک تاپ (برای ویندوز یا macOS) نصب آن آسان است. شما فقط باید هنگام شروع تهیه نسخه پشتیبان ، یک مرحله را انجام دهید ، زیرا بیشتر فرآیند به صورت خودکار است. Carbonite حتی با تهیه کد رنگی ، بررسی وضعیت پرونده های شما را آسان می کند.

یک سرویس دهنده وب نیز وجود دارد که می توانید برای بررسی وضعیت تهیه نسخه پشتیبان خود ، مدیریت حساب خود و دسترسی به پرونده های خود استفاده کنید. Carbonite Mobile به شما امکان می دهد آن عملیات را در Android یا iOS انجام دهید. رابط حداقل است. منظور ما این است که به روش خوبی ، همانطور که درهم و برهم نیست.

Carbonite از داده های ذخیره شده روی سرورهای خود با استفاده از رمزگذاری 128 بیتی AES محافظت می کند. این کلید رمزگذاری را برای شما نگه می دارد ، اما می توانید رمزگذاری خصوصی را فعال کنید. اگر آن را فعال کنید ، Carbonite سطح رمزگذاری را به AES 256 بیتی ارتقا می دهد. Carbonite به شما نیاز دارد تا یک رمزعبور قوی بسازید. اگر شخصی موفق به شکستن آن شود ، احراز هویت دو عاملی برای کمک به شما وجود دارد.

دلایل دیگر اینکه ما کربنیت را دوست داریم

چیزهای بیشتری وجود ندارد زیرا روند پشتیبان گیری Carbonite بر خلاف برخی از رقبای خود سریع نیست. اگر علاقه مند به مطالعه بیشتر هستید ، به بررسی عمیق کربنیت ما بروید.

5. نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry

بر خلاف تهیه نسخه پشتیبان معمولی آنلاین ، CloudBerry Backup شامل فضای ذخیره ای همراه نیست و فایل ها را ذخیره نمی کند. این عملکرد بیشتر شبیه به داشبورد است که به شما در مدیریت برنامه های پشتیبان در سایر سیستم عامل های ابری کمک می کند. از نظر فنی ، به آن خدمات زیرساختی یا سرویس یا IaaS گفته می شود. اگر به مدیریت چندین رایانه و سرور نیاز دارید ، CloudBerry ممکن است بهترین راه حل برای شما باشد.

CloudBerry متفاوت است زیرا هیچ فضای ذخیره ای در آن وجود ندارد. لازم است مجوز یک بار را بخرید و هزینه تهیه نسخه پشتیبان خود را بپردازید. به عنوان مثال ، شما نیاز به پرداخت 5.57 دلار در هر ماه برای 250 گیگابایت در Amazon S3 دارید. Wasabi را به عنوان ارزان و مقیاس پذیر توصیه می کنیم (0.0039 دلار برای هر گیگابایت ذخیره شده و 0.04 دلار برای هر GB بارگیری شده).

برای تهیه نسخه پشتیبان از CloudBerry موارد زیادی وجود دارد. شما باید تمام حساب های ذخیره سازی ابری را به صورت جداگانه اضافه کنید (می توانید از میان 65 مقصد ذخیره سازی را انتخاب کنید). گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد و می تواند دلهره آور باشد.

دسترسی به وب فقط از Amazon S3 پشتیبانی می کند و رایانه شخصی شما باید با اجرای CloudBerry Backup پشتیبان خود به عنوان میزبان عمل کند. این کار به پایان می رسد ، اما ویژگی های بسیاری را ارائه نمی دهد. با توجه به اینکه چند ارائه دهنده CloudBerry می توانند به آن وصل شوند ، هیچ برنامه تلفن همراه وجود ندارد و قابل درک است.

می توانید امنیت CloudBerry را محکم کنید ، هرچند آنچه که می توانید به آن بستگی داشته باشید به شریک ذخیره سازی بستگی دارد. CloudBerry از SSL در ترانزیت استفاده می کند ، اما رمزگذاری در سمت منبع و استراحت در زمان بستگی به ارائه دهندگان دارد.

با داشتن شریک مناسب ، CloudBerry حداکثر 255 بیتی AES را در سمت مشتری پشتیبانی می کند. بسیاری از شرکتهای پشتیبان فقط از رمزگذاری در سمت سرور پشتیبانی می کنند ، به این معنی که شما کلید رمزنگاری را کنترل نمی کنید و هر کسی که دارای اعتبارنامه باشد می تواند اطلاعات شما را بخواند. به همین دلیل رمزگذاری توسط CloudBerry می تواند کمک بزرگی باشد. فقط مطمئن شوید که رمزعبور خود را گم نمی کنید ، زیرا هیچ کس نمی تواند آن را برای شما بازیابی کند.

دلایلی دیگر که از CloudBerry نسخه پشتیبان تهیه می کنیم

از آنجا که نسخه پشتیبان خود را به خدمات شخص ثالث منتقل می کنید ، آزمایش سرعت CloudBerry امکان پذیر نیست. آزمایشات ما نتایج خوبی را نشان داد ، اما در یک سناریوی بهترین حالت انجام شد. CloudBerry از رمزگذاری و فشرده سازی پشتیبانی نمی کند که می تواند باعث کند شدن روند خدمات منتخب ما شود.

CloudBerry با خدمات پشتیبان گیری کلاسیک آنلاین متفاوت است. برای کاربرانی که عاشق IT نیستند ، ارزان و مقیاس پذیر است ، اما آسان نیست. حتی اگر این برای همه افراد نباشد ، اما هنوز هم می تواند آنچه را که برای آن طراحی شده انجام دهد.

افکار نهایی

بسیاری از خدمات پذیرای افراد غیرانتفاعی نیستند ، اما چندین مورد برای انتخاب وجود دارد. انتخاب صحیح می تواند در کار روزانه شما تفاوت بزرگی ایجاد کند ، نه اینکه تأثیر آن بر امور مالی شما باشد. ما احساس می کنیم که IDrive باید بهترین انتخاب شما باشد ، زیرا تخفیف بزرگی ، رایانه های نامحدود و رمزگذاری خصوصی را ارائه می دهد.

CrashPlan و SpiderOak ONE جایگزین های قابل اعتماد هستند ، در حالی که شما باید ویژگی های خاص آنها را دوست دارید ،.

نظر شما در مورد انتخاب های ما چیست؟ آیا شما از خدمات دیگری که تخفیفی برای افراد غیرانتفاعی ارائه می دهد اطلاع دارید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map