بهترین فضای ذخیره سازی ابر برای موسیقی 2020

در زمانی وجود داشت که پرونده های موسیقی بزرگ بودند و ذخیره سازی آنها محدود بود. مدتی قبل از فرمت فایل mp3. با این حال ، امروز ، هزاران آهنگ ممکن است در هارد دیسک شما ساکن باشد و یک لیست عظیم در پخش کننده موسیقی مورد نظر شما ایجاد کند. برای ایمن نگه داشتن همه اینها ، بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای موسیقی را جمع آوری کرده ایم.


از آنجا که موسیقی زیادی وجود دارد ، وسوسه انگیز است که از بهترین ارائه دهندگان فضای ذخیره سازی ابری استفاده کنیم تا بدون درهم زدن دیسک سخت شما را کنار بگذاریم. با استفاده از آن می توانید مطمئن باشید که موسیقی شما در هر کجا که هستید در دسترس شما خواهد بود و هیچ نقص سخت افزاری ، ویروس ، بدافزار یا سرقت آن را به خطر نمی اندازد..

در این مقاله ، ما روی ذخیره بیشترین آهنگ ها با کمترین هزینه تمرکز خواهیم کرد. اگر می خواهید به جای تهیه فایل های موسیقی ، از نسخه پشتیبان تهیه کنید ، مقاله ما را در مورد بهترین خدمات پشتیبان گیری آنلاین بررسی کنید. قبل از شروع لیست ، بیایید از معیارهای خود فراتر برویم.

بهترین فضای ذخیره سازی ابر برای موسیقی سال 2020

چه چیزی باعث می شود فضای ذخیره سازی ابری بهترین برای موسیقی باشد

اولویت اول ما ارزش خواهد بود به عنوان ما می خواهم برای ذخیره هر چه بیشتر آهنگ برای پول کم. خواهیم دید که چه خدمات برنامه ای را ارائه می دهند و در چه نوع برنامه هایی قیمت گذاری می کنند. اکثر خدمات یک برنامه رایگان یا حداقل یک آزمایش ارائه می دهند. اگر به دنبال معامله هستید ، بهترین پیشنهادات ما را در مقاله ذخیره سازی ابر بخوانید.

از آنجا که ما با بسیاری از آهنگ ها سر و کار داریم ، دیگر نمی توان استفاده از فضای ذخیره سازی ابری را ارائه داد که سرعت بارگیری خوبی را ارائه نمی دهد. هرچه زیرساخت ها (توزیع مرکز داده جهانی) که این سرویس داشته باشد بهتر باشد ، بارگذاری شما سریعتر خواهد شد.

دریافت فایل های خود به صورت آنلاین بدون اینکه کار پیچیده ای باشد ضروری است. تجربه کاربری کارآمد به این امر کمک می کند. ما مطمئن خواهیم شد که خدمات فقط آن را ارائه می دهند و نه یک مصیبت ناعادلانه. همچنین ، ما مشتریانی را می خواهیم که برای سهولت در استفاده بر روی دسک تاپ ، وب و موبایل کار می کنند.

دوستداران موسیقی در برابر شوق اشتراک که اخیراً ادامه دارد ، مقاوم نیستند. می خواهید به راحتی ، به راحتی به اشتراک بگذارید و گزینه هایی برای اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی داشته باشید. جالب است که از دیگران دعوت کنید تا با شما به اشتراک بگذارند و این پیوندهای آپلود شده یا اشتراک گذاری پوشه گروهی اجازه می دهد.

کنترل محتوا ، پیوندهای محافظت شده با گذرواژه ، تاریخ انقضا و صفحه ای که نشان می دهد پرونده های به اشتراک گذاشته شده شما همیشه خوب هستند.

1. بهترین فضای ذخیره سازی ابر برای موسیقی: pCloud

pCloud مستقر در سوئیس از سال 2013 مشغول به کار بوده است و امروز هشت میلیون کاربر را در اختیار دارد. این شرکت مشتری های لیگ بزرگی نیز دارد ، از جمله BMW ، Coca-Cola و Twitter.

pCloud برنامه هایی را برای برنامه های شخصی و تجاری به مشتریان خود ارائه می دهد. کاربران شخصی می توانند از بین حق بیمه و پریمیوم به علاوه ، که به ترتیب 4.99 دلار در ماه (500 گیگابایت) و 9.99 دلار در ماه (2 ترابایت) هزینه انتخاب می کنند. علاوه بر ویژگی های اساسی ، این برنامه های قیمت گذاری 30 روز نسخه بارگذاری فایل و بارگذاری از راه دور نامحدود را ارائه می دهند (با چسباندن آدرس اینترنتی). اگر سالانه هزینه بپردازید ، تخفیف دریافت خواهید کرد ، همچنین اگر برای یک برنامه عمر پرداخت می کنید.

وقتی سرعت آن فرا می رسد ، pCloud به طور مشابه با سایر سرویس ها عمل می کند. اتصال به سرورهای pCloud کاملاً سخت نیست ، اما به سرعت های بالاتری نیز می رسد (میانگین 5 مگابایت در ثانیه) نسبت به بسیاری از خدمات دیگر.

تجربه کاربر در همه دستگاه ها ساده و لذت بخش است ، اما مشتری وب ساده ترین تجربه را ارائه می دهد. پیمایش آسان تر است ، از ویژگی های بیشتری برخوردار است ، بسیار سریع است و به شما امکان دسترسی به ابزارهای pCloud را در یک مکان می دهد. سرویس گیرنده دسک تاپ برای ویندوز ، مک و لینوکس در دسترس است (در صورت لزوم بهترین حافظه ما را برای لینوکس بخوانید) ، در حالی که برنامه تلفن همراه برای Android ، iOS و Windows Phone در دسترس است.

دلایل دیگر چرا ما دوست داریم pCloud

اشتراک گذاری با pCloud آسان است ، فقط کافی است روی دکمه “اشتراک” برای آهنگ خود کلیک کنید و می توانید مستقیماً آن را در Facebook ، Twitter و Google+ به اشتراک بگذارید. اگر در مشترکین pCloud در حال اشتراک گذاری هستید ، فقط می توانید یک نام کاربری اضافه کنید. در غیر این صورت ، می توانید یک لینک ایجاد کنید یا آن را از طریق ایمیل ارسال کنید.

گزینه جالب دیگر دعوت افراد به پوشه شماست تا بتوانند آن را مشاهده و تغییر دهند که گویا خودشان بوده اند. اگر می خواهید از پیوندهای خود محافظت کنید ، می توانید تاریخ انقضا و رمزعبورها را تنظیم کنید (فقط برنامه های حق بیمه) ، که مخصوصاً خوب است اگر بخواهید عکس ها را نیز به اشتراک بگذارید ، خوب است.

برنامه های مقرون به صرفه و انعطاف پذیر ، به اشتراک گذاری آسان و سرعت بارگذاری خوب کمک می کند تا pCloud بهترین گزینه برای ذخیره موسیقی باشد. یک برنامه قیمت گذاری رایگان نیز وجود دارد که 10 گیگابایت به شما می دهد. اگر می خواهید در مورد خدمات بیشتر بدانید ، بررسی عمیق pCloud ما را بخوانید.

2. Sync.com

Sync.com به خاطر قابلیت های امنیتی و حریم شخصی کاربران مشهور است. این کمک می کند که در تورنتو مستقر باشد ، بنابراین کاربران آن از برخی از بهترین قوانین حفظ حریم خصوصی در جهان بهره مند می شوند. به غیر از این ، سایر ویژگی ها به آن کمک کردند تا به مقام اول در لیست مقایسه ذخیره سازی ابری برسد.

اگر می خواهید از Sync.com به عنوان یک کاربر غیر ممتاز استفاده کنید ، با برنامه Sync Starter 5 گیگابایت فضای ذخیره رایگان دریافت می کنید. با این حال ، برنامه های قیمت گذاری شده بسیار رقابتی هستند. Pro Personal Plan 500 گیگابایت را با 49 دلار در سال یا 2 ترابایت با 96 دلار در سال ارائه می دهد.

سرعت بارگذاری و بارگیری اولیه با کیفیت مطلوب با سایر خدمات مقایسه می شود. Sync.com به طور پیش فرض پهنای باند شما را محدود نمی کند ، اما اگر اتصال شما ضعیف است می توانید سرعت خود را از نماد نوار وظیفه (اگر از مشتری دسک تاپ استفاده می کنید) برانید..

مشتری دسک تاپ در ویندوز و OS X موجود است اما در لینوکس نیست. خوشبختانه ، سرویس گیرنده وب به راحتی امکان پذیر است و به کلیه ویژگی های Sync.com دسترسی دارد ، بنابراین می توانید از هر سیستم عامل دلخواه خود به آن دسترسی پیدا کنید (اگرچه مشتری دسک تاپ سریعتر است).

رابط وب دارای چندین صفحه است که اطلاعات مختلفی را نشان می دهد (پیوندها ، اشتراک ها و غیره). بسیار ساده به نظر می رسد و این اتفاق خوبی در کتاب ما است.

دلایل دیگری که Sync.com را دوست داریم

برای به اشتراک گذاشتن پرونده ها می توانید پیوند ایجاد کنید یا دعوت نامه را از طریق ایمیل ارسال کنید. اگر می خواهید یک پوشه را به اشتراک بگذارید ، می توانید کاربران خاصی را دعوت کرده یا پیوند ایجاد کنید. سایر کاربران می توانند پوشه شما را با فرمت .zip بارگیری کنند. همچنین ، می توانید با استفاده از فضای ذخیره سازی خود ، پیوندهای بارگذاری را به اشتراک بگذارید که به دیگران امکان می دهد آهنگ های خود را با شما به اشتراک بگذارند.

Sync.com نقد و مقایسه

انواع مختلفی از مجوزها برای تنظیم هنگام اشتراک گذاری وجود دارد. برای دیدن آنچه با دیگران به اشتراک گذاشته اید می توانید از صفحه “اشتراک” استفاده کنید. گذرواژه‌های پیوند و تاریخ انقضا نیز موجود است. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی Sync.com ما را بخوانید.

Sync.com برای نگه داشتن فایلهای صوتی شما ایمن و خصوصی است ، اما در این حالت ، فاقد دستگاه پخش رسانه ای است. این ویژگی برای ذخیره سازی ضروری نیست اما می تواند علاوه بر این خوب باشد.

3. MEGA

یکی از بحث انگیزترین سرویس های ذخیره سازی ابری. MEGA در سال 2013 توسط بدنام بدنام کیم دات کام تاسیس شد. وی دیگر با MEGA در ارتباط نیست ، اما این شرکت به عنوان “شرکت حفظ حریم خصوصی” زندگی می کند و به عنوان “شرکت حفظ حریم خصوصی” تبلیغ می کند زیرا رمزگذاری دانش صفر دارد و در نیوزیلند سازگار با حریم خصوصی است..

یکی از دلایل اصلی برای رفتن به راه MEGA ، برنامه رایگان 50 گیگابایتی آن بود اما از سال 2017 این فضای ذخیره سازی پس از یک ماه تبخیر می شود و شما را با 15 گیگابایت ترک می کند. پس از انجام برخی کارها آسان می توانید آن را پس بگیرید ، اما بعد از گذشت 180 روز دوباره از بین می رود. MEGA به رقابت با سایر خدمات نزدیک نیست زیرا برنامه 500 گیگابایتی آن بیش از برخی از درخواست 2TB است (بررسی MEGA ما را برای این همه بیشتر بخوانید).

سرعت بارگذاری حدود 25 درصد کندتر از آنچه دوست داریم ، می باشد و سرعت بارگیری خیلی بهتر نیست. مشکلی در انتقال پرونده های کوچکتر (تحت 20 مگابایت) وجود ندارد ، بنابراین همگام سازی پرونده ها مانند آهنگ های mp3 برای MEGA مشکلی نخواهد داشت. در هنگام بارگذاری ، اتصال در قدرت متفاوت بود ، بنابراین برخی از آپلودها شکست خوردند. سرعت بارگیری پایدارتر بود و به همان اندازه شکست نمی خورد ، بنابراین به زمان بهتری دست می یابید.

برنامه مرورگر MEGA ساده است و چیزهای زیادی برای استفاده کاربران جدید لازم نیست. ویژگی های اولیه در سمت چپ است ، در حالی که ویژگی های ثانویه در منوی همبرگر در گوشه سمت راست بالای صفحه قرار دارند. اقدامات با استفاده از کنترل ها در منوی بالا انجام می شود در حالی که انجام اقدامات روی پرونده های فردی نیاز به کلیک بر روی منوی کشویی در خود پرونده دارد.

برای همگام سازی ، MEGA در پله های Dropbox دنبال می کند. حول یک پوشه همگام سازی ساده می چرخد. سرویس گیرندگان دسکتاپ برای ویندوز و مک در دسترس هستند ، در حالی که برنامه های تلفن همراه برای اندروید و iOS ارائه شده اند و همچنین استفاده از آنها بسیار آسان است.

دلایل دیگر اینکه چرا MEGA را دوست داریم

MEGA در مورد به اشتراک گذاشتن مانند سایر خدمات ، استراتژی مشابهی را ارائه نمی دهد. با استفاده از آدرس ایمیل آنها نمی توانید پرونده ها را با افراد به اشتراک بگذارید. در عوض ، شما فقط می توانید پیوندی به آن محتوا ایجاد کنید. با این وجود ، این پیوند دانش صفر است و MEGA نمی تواند آنچه را به اشتراک می گذارد را ببینید.

اگر دیگران بخواهند از لینک استفاده کنند ، باید از کلید رمزگشایی که هنگام ایجاد پیوند ایجاد می شود استفاده کنند.

اگر اشتراکی Pro دارید ، می توانید تاریخ انقضا را به لینک های خود اضافه کنید. شما هنوز هم می توانید پوشه ها را از طریق ایمیل به اشتراک بگذارید و به حقوق خواندن ، ویرایش یا دسترسی کامل به اشخاص اعطا کنید. با این وجود ، هیچ راهی برای ایجاد پیوندهای بارگذاری مجزا یا تعیین محدودیت بارگیری وجود ندارد.

4. MediaFire

MediaFire فاقد برخی از ویژگی های استاندارد در بین بهترین ارائه دهندگان ذخیره سازی آنلاین ، مانند همگام سازی رومیزی و نسخه سازی است ، اما این امر را با ذخیره سازی رایگان سخاوتمندانه ، قیمت گذاری پایین و پشتیبانی خوب از موبایل برای تصاویر جبران می کند. این سرویس بیش از 43 میلیون کاربر ثبت شده دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد MediaFire ، بررسی جامع ما را بخوانید.


آتش رسانه ای

10 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی رایگان ممکن است جزو بالاترین مبلغی باشد که ما مشاهده کردیم ، اما روشهای مختلفی برای بدست آوردن فضای بیشتر (حداکثر 40 گیگابایت) از جمله مراجعه به دوستان ، نصب برنامه تلفن همراه و اتصال و ارسال به Facebook و Twitter وجود دارد..

اگر این کافی نباشد ، می توانید با یک برنامه “Pro” که 1 TB را با 5 دلار در ماه ارائه می دهد (یا در صورت پرداخت برای کل سال 3.75 دلار) ارتقا دهید. به نظر می رسد ، این سرویس دائماً 50٪ تخفیف را در اشتراک سالانه خود ارائه می دهد.

MediaFire در بخش بارگذاری هیچ مدال کسب نمی کند ، اما سرعت بارگیری و بارگیری آن ثابت است. به هیچ وجه امکان آپلود کل پوشه به طور همزمان وجود ندارد ، بنابراین مجبور خواهید بود پرونده ها را به صورت دستی بارگذاری کنید و این روند را بطور قابل توجهی کند می کند.

رابط وب خوب به نظر می رسد اگرچه برخی از آیکون ها به دلیل بروزرسانی هستند و دارای یک طرح مشخص با کشیدن و رها کردن از ویژگی های ساده است. یک درخت پوشه به طرف آن وجود دارد ، و با آن می توانید به راحتی مرور کنید (اگر شبکه را ترجیح می دهید ، همینطور است).

این خوشبختانه است که برنامه وب برای جبران فقدان غافلگیرکننده یک مشتری دسک تاپ در آنجا است. برنامه تلفن همراه عملکرد خوبی دارد اما از آنجا که در پشتیبان گیری از عکس ساخته شده است ، بیشتر از رابط وب متمرکز شده است.

دلایل دیگر اینکه چرا MediaFire را دوست داریم

اشتراک گذاری استاندارد و ساده است. می توانید برای شخصی پیوند ارسال کنید و آنها می توانند پرونده شما را بارگیری کنند. یک نماد اختصاصی وجود دارد که به شما امکان می دهد آن لینک را به کلیپ بورد به سرعت کپی کنید.

شروع کار با MediaFire
شروع کار با MediaFire

با این حال ، بدون اشتراک ، این پیوندها دارای آگهی هستند. همچنین امکان افزودن تاریخ انقضا یا گذرواژه‌ها به پیوندها وجود ندارد. با این وجود می توانید پیوند را برای هرکسی که دنبالش نمی رود خاموش کنید.

5. Livedrive

Livedrive طی سالها تغییرات بسیاری را تجربه کرده است ، اما بزرگترین تغییر کیفیت پس از انتقال سرویس به انگلستان رخ داده است. هنگامی که برنامه های جداگانه اکنون همه در یک رابط واحد ادغام شده اند. همه چیز خوب نیست ، با این حال ، از آنجا که بازدید کنندگان جدید از سایت به دلیل تفاوت در طرح قیمت گذاری با بقیه بازار ، احتمالاً درک محصولات را دشوار خواهند کرد.

Livedrive هیچ فضای ذخیره ای رایگان ارائه نمی دهد. تهیه نسخه پشتیبان تهیه فضای نامحدود با 8 دلار در ماه (یا 80 دلار در سال) ارائه می دهد ، اما شما فقط می توانید این کار را برای یک کامپیوتر انجام دهید. آنها همچنین USB ، CD یا DVD را حذف نمی کنند. برنامه Shortcase در هر دستگاه 2 ترابایت برای 16 دلار در ماه (160 دلار در سال) به شما امکان ذخیره 2 ترابایت را می دهد. برنامه نهایی ، Pro Suite ، پشتیبان نامحدودی در پنج دستگاه و 5 ترابایت همگام سازی در چندین دستگاه ارائه می دهد. قیمت آن در هر ماه 25 دلار یا 250 دلار در سال است.

Livedrive در تست بارگذاری ما خیلی سریع نبود. به دلایلی ، این ویندوز کمی سریعتر بود. سرعت بارگیری نیز خوب نبود. جالب توجه است ، پوشه ها به عنوان بایگانی .zip بارگیری می شوند.

رابط وب هیچ جای تعجب ندارد ، بسیار شبیه به استاندارد ذخیره سازی ابری است. اگرچه این پوشه ها را “برچسب ها” می نامد ، که شما برای بارگذاری پرونده های خود استفاده می کنید. ویژگی ها در نوار کناری در سمت چپ قرار دارند ، در حالی که می توانید پرونده ها و گزینه های دیگر خود را در سمت راست مشاهده کنید.

نصب برنامه دسک تاپ صحیح نبود زیرا سعی کرد کتابخانه های پیش فرض را به صورت خود بارگیری کند و ناموفق بود. فقط مجموعه نرم افزار همه چیز را در بسته نصب دسک تاپ ارائه می دهد اما می توانید بسته اصلی را با افزودنی های پرداخت شده سفارشی کنید. رابط خود به اندازه کافی جذاب و جمع و جور است. دسترسی آسان به ویژگی های اصلی را از طریق نوار منو فراهم می کند.

دلایل دیگری که چرا Livedrive را دوست داریم

اشتراک گذاری بسیار ساده است؛ به پرونده های شما از طریق یک صفحه وب قابل دسترسی است ، و برای به اشتراک گذاشتن آنها ، کافیست آدرس خود را برای آنها ارسال کنید. این بدان معناست که هیچ اشتراک انتخابی وجود ندارد. هرکسی که پیوند دارد می تواند به تمام پرونده های شما دسترسی پیدا کند.

بررسی Livedrive - اشتراک گذاری پرونده
به اشتراک گذاشتن پرونده ها با Livedrive به طور شگفت آور آسان است.

Livedrive شایسته است که در آخرین نقطه باشد زیرا هیچ فضای ذخیره سازی رایگان ندارد ، محصولات آن به راحتی قابل فهم نیست ، برنامه های قیمت گذاری از رقابتی دور هستند و هیچ راه آسانی برای لغو اشتراک شما وجود ندارد.

افکار نهایی

به نظر می رسد ارسال موسیقی مورد علاقه خود را به تعطیلات طولانی در ابر ، فاقد ذهن است. ممکن است موسیقی شما در هارد دیسک شما نباشد ، اما هنوز هم در دسترس است و همچنین می توانید آن را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید.

یکی از خدمات ارائه شده در اینجا بهترین خدمات برای شما خواهد بود. ما فکر می کنیم pCloud باید آن سرویس یا در غیر این صورت Sync.com باشد. بقیه از نظر ارزش ، سرعت همگام سازی ، سهولت استفاده یا اشتراک گذاری نزدیک نمی شوند. آیا فکر یا نظر دارید؟ در زیر به ما اطلاع دهید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map