بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای نسخه 2020

بیایید با آن روبرو شویم ، همه اشتباه می کنند. استفاده از فضای ذخیره سازی ابری برای ذخیره سازی داده ها و همکاری جذاب است ، اما دیر یا زود ، شما (یا یکی از همکارانتان) به طور تصادفی چیزی را تغییر می دهید و صفحه موسیقی ، طراحی یا گزارش قبلی شما به بخشی از تاریخ دیجیتال تبدیل می شود ، اما گم نمی شود. تا ابد. نسخه سازی پرونده می تواند کمک کند ، به همین دلیل ما بهترین فضای ذخیره سازی ابری را برای آن جمع آوری کرده ایم.


نسخه سازی پرونده مانند سابقه پرونده های شما کار می کند. با تغییر پرونده ، سرویس آن را به عنوان نسخه جدیدتر علامت گذاری می کند و سوابق آن را به روز می کند. این امر به شما امکان می دهد هنگام ایجاد تغییر ناخواسته به یکی از نسخه های قدیمی برگردید.

نسخه سازی می تواند به شما در برابر فسادهای پرونده ، از جمله مواردی که ناشی از باج افزار است ، کمک کند. Ransomware پرونده های شما را رمزگذاری می کند و برای رمزگشایی آنها درخواست پرداخت می کند. اگر نسخه مناسب دارید ، می توانید پرونده های خود را دوباره برگردانید و از هکرها خودداری کنید.

در این مقاله ، ما روی سرویس هایی که بهترین نسخه ذخیره سازی ابری را با نسخه سازی ارائه می دهند ، تمرکز خواهیم کرد. قبل از شروع ، بیایید از معیارهای خود فراتر برویم.

بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای نسخه 2020

چه چیزی باعث می شود فضای ذخیره سازی ابری بهترین نسخه برای نسخه سازی باشد

اول ، البته ، خود نسخه است. برخی از سرویس ها نسخه سازی پرونده را برای مدت زمان محدود ، مانند 15 یا 30 روز ارائه می دهند. برخی دیگر محدودیتی ندارند. از آنجا که فقط با نگاهی به نسخه های پرونده ممکن است سرویس هایی که از نزدیک تطابق ندارند نشان دهند ، ما به جنبه های دیگر سرویس نیز نگاه خواهیم کرد.

ارزش بستگی به قیمت خدمات و آنچه برای آن می گیرید بستگی دارد. هرچه برنامه های ارائه دهنده خدمات بیشتر باشد ، بهتر است ، زیرا می توانید طرحی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد. همیشه خوب است که قبل از تصمیم گیری برای اشتراک ، می توانید از یک برنامه یا آزمایشی رایگان استفاده کنید.

امنیت خوب جنبه مهم دیگری است ، زیرا می خواهید داده های شما ایمن باشد. ما توجه خود را به نوع رمزنگاری ارائه شده از سرویس و اینکه آیا از آن استفاده می کند هم هنگام استراحت و هم در هنگام انتقال استفاده خواهیم کرد. صفر دانش ترجیح داده می شود ، زیرا مانع از خواندن اطلاعات شما به غیر از شما می شود. احراز هویت دو عاملی نیز مهم است ، زیرا در صورت سرقت رمز عبور شخصی به شما کمک می کند.

استفاده از نسخه سازی برای برگرداندن پرونده های شما باید یک تجربه ساده باشد. این به بقیه خدمات نیز مربوط می شود. شما نمی خواهید که از آن استفاده کنید تا یک کار پیچیده باشد. ما خواهیم دید که چگونه رابط کار می کند ، اگر طراحی جذاب باشد و کدام سیستم عامل مشتری را اجرا کند.

اتصال خوب و پایدار برای بارگذاری سریع فایلها ضروری است. دستیابی به یکی بستگی به زیرساخت های سرویس ذخیره سازی ابری ، ISP شما و نزدیک بودن شما به سرورها دارد. یکی دیگر از ویژگیهای بسیار مهم انتقال سطح بلوک است که با انتقال تنها بخشهایی از پرونده که تغییراتی را متحمل می شود ، سریعتر بارگذاری می شود..

1. بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای نسخه: Sync.com

Sync.com در سال 2011 در تورنتو تاسیس شد. از آن زمان ، این شهرت به خاطر امنیت بی نظیر و حریم شخصی کاربران به دست آورد. به همین دلیل ما آن را در صدر بهترین رتبه بندی ذخیره سازی ابر خود قرار دادیم. این سرویس همچنین از قوانین سختگیرانه حفظ حریم خصوصی در کانادا بهره مند می شود.

به طور پیش فرض ، Sync.com به شما امکان می دهد نسخه های قدیمی فایل را تا 30 روز ذخیره کنید ، اما اگر دوست دارید می توانید مدت زمان را تنظیم کنید. عضویت در برنامه Personal Pro به شما امکان می دهد نسخه های نامحدود را به طور نامحدود ذخیره کنید و آنها در مقابل سهمیه ذخیره شما حساب نمی شوند. این مربوط به پرونده های حذف شده نیز هست.

Personal Pro هزینه شما را برای هر سال 500 گیگابایت یا 500 دلار در سال یا 96 دلار در سال برای 2 ترابایت هزینه می کند که به راحتی یکی از بهترین معاملات در ذخیره سازی ابری است. اگر می خواهید سرویس را تست کنید ، یک برنامه رایگان نیز وجود دارد. با استفاده از آن ، 5 گیگابایت فضای ذخیره رایگان دریافت خواهید کرد. در صورت نیاز به تعداد بیشتری ، می توانید برای هر دوستی که مراجعه کرده اید (حداکثر 20 گیگ) از یک گیگابایت تهیه کنید..

برخلاف برخی ، Sync.com امنیت را جدی می گیرد. از AES 256 بیتی به همراه پروتکل TLS برای محافظت از انتقال در هنگام انتقال به مراکز داده از استراق سمع استفاده می کند. به خاطر داشته باشید که Sync.com سازگار با دانش صفر است ، بنابراین اگر پسورد خود را گم کنید ، دیگر قادر به بازیابی آن برای شما نخواهد بود. این بهترین انتخاب ما در بین بهترین خدمات دانش صفر است.

احراز هویت دو عاملی برای کمک به شما امکان پذیر است ، حتی اگر رمز عبور شما ضعیف نباشد (اگر نمی دانید چگونه یک مورد را بخوانید ، راهنمای رمز عبور قوی ما را بخوانید). فعال کردن آن همیشه ایده خوبی است.

دلایل دیگری که Sync.com را دوست داریم

کار با مشتری دسک تاپ Sync.com آسان است و شامل استفاده از پوشه همگام سازی و دسترسی به مشتری از طریق نماد نوار وظیفه است. شما می توانید تمام ویژگی ها را با استفاده از سرویس دهنده وب ، به علاوه سایر مواردی که تجربه کلی را ارتقا می بخشد ، دریافت کنید.

مشتری دسک تاپ در ویندوز و macOS موجود است ، اما نه لینوکس (در صورت نیاز به بهترین حافظه ابری ما برای لینوکس بخوانید).

Sync.com نقد و مقایسه

برنامه تلفن هوشمند برای Android و iOS در دسترس است. می توانید از آن برای کار با فایل ها به صورت آفلاین و بارگذاری خودکار عکس ها و فیلم ها در ابر استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی Sync.com ما را بخوانید.

2. pCloud

pCloud سرویس دیگری است که در صدر بهترین لیست ذخیره سازی ابری ما قرار دارد. این سرویس از سال 2013 مشغول به کار بوده و به هشت میلیون کاربر رسیده است. در میان مشتری های آن نام های بزرگی مانند توییتر و BMW قرار دارد.

برنامه های Premium ، Premium Plus و Lifetime قصد دارند نسخه های فایل را به مدت 30 روز ذخیره کنند. می توانید از ویژگی Rewind برای بازگشت به موقع ، مشاهده نسخه های فایل قبلی و در صورت نیاز ، آنها را بازیابی کنید. تا زمانی که پرونده ها و پوشه ها حذف شده در حذف شده ها باشند ، می توانید آنها را بازیابی کنید. در غیر این صورت ، آنها برای همیشه رفته اند.

شما می توانید سالانه 39 دلار برای دسترسی به افزونه Extended File History بپردازید که به شما امکان می دهد نسخه های قدیمی تر را تا یک سال (از تاریخ خرید) نگه دارید..

برنامه Premium 500 گیگابایت فضای ذخیره سازی را با قیمت 4.99 دلار در هر ماه در اختیار شما قرار می دهد ، در حالی که پریمیوم پلاس 2 ترابایت را با 9.99 دلار در ماه فراهم می کند. هر دو برنامه تاریخچه نسخه پرونده شما را به مدت 30 روز حفظ می کنند و به شما امکان می دهند بارگذاری از راه دور نامحدود انجام دهید.

اگر می دانید pCloud مناسب و مناسب است ، می توانید پروانه زندگی را انتخاب کنید که این یک معامله خوب است. همچنین یک برنامه رایگان وجود دارد که به شما 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی و یک گیگابایت اضافی برای هر مراجعه ، در کل تا 20 گیگابایت می دهد. ما در بررسی pCloud ما به تمام گزینه های اشتراک جزئیات می پردازیم.

pCloud برای محافظت از داده ها در هنگام گذر به رمزگذاری TLS تکیه دارد. هم برای انتقال و هم در هنگام استراحت ، از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند. با قیمت 4.99 دلار در ماه ، می توانید از افزونه Crypto استفاده کرده و اطمینان حاصل کنید که پرونده های شما توسط رمزگذاری صفر دانش محافظت می شوند. pCloud پرونده های شما را حداقل در سه مکان سرور ایمن ذخیره می کند.

دلایل دیگری که ما pCloud را دوست داریم

سرویس گیرنده دسک تاپ برای ویندوز ، مک و لینوکس در دسترس است ، در حالی که برنامه تلفن همراه برای اندروید و iOS در دسترس است. مشتری دسک تاپ نمادی را که برای همگام سازی و تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها در سینی سیستم استفاده می شود ، اضافه می کند که به شما در تعامل با درایو pCloud کمک می کند. رابط کاربری خراب است ، اما حرکت آن بصری و آسان است.

برنامه تلفن همراه چشمگیر است ، زیرا به جای اینکه فقط آنها را مشاهده کنید ، می توانید برخی از اسناد را ویرایش کنید. همچنین می توانید فایل های ویدیویی و صوتی را پخش کنید.

کاربران جدید با استفاده از رابط وب راحت خواهند بود ، زیرا این ساده ترین است. همه ابزارهای pCloud در دسترس هستند. تنها اشکال این است که هنگام انتقال پرونده های بزرگ مفید نیست. در این مورد بهتر است با مشتری دسک تاپ بچسبید.

3. Tresorit

Tresorit در سوئیس مستقر است ، اما داده های خود را روی سرورهای هلند و ایرلند نگه می دارد. این یکی از امن ترین خدمات ذخیره سازی ابری است.

تاریخچه نسخه از عکسهای کلیه تغییرات ایجاد شده در پرونده ها در پوشه شما (پوشه ای که برای همگام سازی استفاده می شود) عکس های فوری نگه می دارد. نسخه سازی فقط به حساب های Premium ، Solo ، Business و Enterprise محدود می شود. برنامه Premium یک دوره نسخه نویسی 90 روزه را برای شما فراهم می کند ، اما فقط 10 نسخه از پرونده را ارائه می دهد. انفرادی و کلیه برنامه های تجاری نسخه و تاریخ نامحدود را به همراه بازیابی پرونده حذف شده به شما می دهد.

بسیاری از کاربران دریافتند که قیمت Tresorit یک دوش سرد است ، زیرا آنها با سایر خدمات قابل مقایسه نیستند. ارزان ترین طرح ، پریمیوم ، ماهانه 12.50 دلار و فقط 200 گیگابایت می دهد. برنامه شخصی دیگر ، Solo ، شما را به 2 ترابایت فضای ذخیره سازی ، پیوندهای محافظت شده با گذرواژه می دهد و شما را قادر می سازد تا ده دستگاه را همگام کنید. هزینه آن 30 دلار در ماه است. در صورت پرداخت سال ، تخفیف دریافت خواهید کرد.

برنامه كسب و كار كوچك در هر ماه 20 دلار و هزينه 1 ترابايت براي هر کاربر در اختيار شما قرار مي دهد. برنامه تجاری که 50 درصد تخفیف در حال حاضر دارد ، به شما امکان کنترل و پشتیبانی پرونده پیشرفته برای 12 دلار برای هر کاربر در هر ماه را می دهد. به آن مدیر پیشرفته ، API و آموزش کارمندان اضافه کنید و برنامه Enterprise را دریافت کنید که به 100 کاربر نیاز دارد و برای هر کاربر 24 دلار در هر ماه هزینه دارد.

Tresorit با ارائه امنیت عالی قیمت بالایی را توجیه می کند. مراکز داده ای که از آن استفاده می کند مطابق با آخرین استانداردهای ISO است و Microsoft Azure را اجرا می کنند. این مراکز از نظارت ، گشت های امنیتی و اسکن بیومتریک استفاده می کنند.

برای خصوصی سازی داده های خود می توانید از رمزگذاری دانش صفر استفاده کنید. رمزگذاری AES 256 بیتی از داده های شما در برابر سرقت محافظت می کند. اگر شخصی رمز عبور شما را سرقت کند ، احراز هویت دو عاملی برای کمک به شما وجود دارد. در نقد و بررسی امنیت Tresorit ، ما را در بررسی Tresorit دریافت کنید.

دلایل دیگر اینکه چرا ما Tresorit را دوست داریم

بسیاری از سرویس های ذخیره سازی ابری دارای یک مشتری دسک تاپ نازک هستند که شامل یک پوشه همگام سازی و گزینه های موجود در نماد نوار وظیفه است. Tresorit با ارائه یک سرویس دهنده کامل دسک تاپ در دسترس برای ویندوز ، macOS و Linux بیشتر پیش می رود.

برای برخی ، این یک عارضه غیر ضروری خواهد بود. دیگران آن را دوست دارند. ما پیشنهاد می کنیم از یک محاکمه 14 روزه Tresorit استفاده کنید تا دریابید که در کجای این موضوع قرار دارید.

4. Dropbox

این یکی از قدیمی ترین سرویس های ذخیره سازی ابری است و در آنجا مدل های رایج برای الگوریتم های همگام سازی و سطح همگام سازی بلوک اختراع شده است. Dropbox همچنین بیش از 500 میلیون کاربر دارد.

نسخه سازی Dropbox پرونده های شما را به مدت 30 روز در یک حساب کاربری رایگان یا Dropbox Plus نگه می دارد ، در حالی که برنامه های حرفه ای و تجاری نسخه 120 نسخه ای از نسخه را به مشترکان می دهند. همچنین به شما امکان می دهد پرونده های حذف شده را بازیابی کنید.

برنامه پلاس به ازای هر دلار 1 دلار برای 10 دلار ذخیره می کند که ارزش مناسبی است. این شامل ویژگی هایی مانند پشتیبانی از اولویت ایمیل ، پوشه پاک کردن دستگاه از راه دور و پوشه های آفلاین در تلفن همراه است. حرفه ای می افزاید: همگام سازی هوشمند ، ویترین ، جستجوی متن کامل و پشتیبانی چت اولویتی و اشتراک گذاری پیشرفته ، اما فضای ذخیره سازی را افزایش نمی دهد. هزینه آن 20 دلار در ماه است.

یک برنامه رایگان وجود دارد ، اما فضای ذخیره ای ناچیز را به شما می دهد. شما می توانید در هر مراجعه 500MB درآمد کسب کنید.

شما رمزگذاری دانش صفر را با استفاده از Dropbox دریافت نخواهید کرد (اگر بخواهید یک افزونه برای محافظت از حریم خصوصی خود داشته باشید ، رمزنگاری صفر دانش را دریافت کنید) اما رمزگذاری بیتی AES-256 برای محافظت از پرونده های شما در حالت استراحت و انتقال است..

Dropbox برای دستیابی به داده های شما برای فهرست بندی ، داده های شما را هنگام ورود به مرکز داده رمزگشایی می کند (Boxcryptor از این امر جلوگیری می کند). داده ها دوباره رمزگذاری می شوند. احراز هویت دو عاملی برای تأمین اعتبار بیشتر اعتبار شما موجود است.

دلایلی دیگر که ما Dropbox را دوست داریم

این سرویس از زمان ایجاد تا کنون تجربه کاربری جالبی را ارائه داده است. سرویس گیرنده دسک تاپ ساده است ، یک پوشه همگام سازی و یک نماد سینی سیستم برای دسترسی سریع وجود دارد. رابط وب جذاب است و به شما امکان دسترسی به کلیه اطلاعات لازم را می دهد ضمن اینکه به راحتی حرکت می کند.

سرویس گیرنده دسک تاپ روی ویندوز ، مک و لینوکس اجرا می شود ، در حالی که برنامه تلفن همراه برای Android و iOS در دسترس است. می توانید بارگیری خودکار عکس و فیلم را از طریق تلفن خود روشن کنید.

در حالی که شکایات زیادی داریم که می توانید در بررسی Dropbox به ما بخوانید ، یکی از زمینه هایی که در آن سرعت می گیرد یا از همه سرویس های دیگر پیشی می گیرد ، همگام سازی پرونده ها است. پس از بارگذاری اولیه ، همگام سازی سطح بلوک چشمگیر ، پرونده های شما را خیلی سریع بارگذاری می کند ، به همین دلیل ما Dropbox را در بهترین فضای ذخیره سازی ابری خود برای مقاله همگام سازی رتبه بندی کردیم..

5. Google Drive

بسیاری از افراد دارای حساب های Gmail یا تلفن های اندرویدی هستند ، بنابراین جای تعجب نیست که Google Drive بیش از 800 میلیون کاربر داشته باشد. این کمک می کند تا Google Drive کاربران خانگی را هدف قرار دهد و یک مجموعه اداری مجتمع مجزا به نام Google Docs داشته باشد.

Google Drive شامل نسخه سازی است که 30 روز فایلها را در دسترس نگه می دارد. می توانید برای نسخه های خاص آن را نادیده بگیرید و آنها را به طور نامحدود نگه دارید. در صورتی که از Google Docs استفاده کنید (و به نسخه قبلی برگردید) روشی برای مشاهده تجدید نظراتی که دیگران انجام داده اند نیز وجود دارد. پرونده های حذف شده در سطل زباله نگه می دارند ، تا زمانی که آنها را حذف نکنید.

Google برنامه های زیادی را برای انتخاب انتخاب می کند. این برنامه رایگان 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی به شما می دهد ، که به Google Drive کمک می کند تا در لیست بهترین پیشنهادات ذخیره رایگان ابر قرار بگیرد. برنامه های پرداخت شده از 100 گیگابایت تا 30 ترابایت است ، اما آنها جزو بهترین برنامه های ارزشمند خارج از کشور نیستند. برنامه 2TB هزینه ای معادل 19/99 دلار در ماه دارد. هیچ تخفیف سالانه وجود ندارد.

حریم خصوصی مدتی است که مورد دردناک Google قرار گرفته است ، زیرا مشخص شد که با پروژه PRISM کار کرده است. Google دسترسی به NSA را رد کرده است. این سرویس همچنین پرونده ها و ایمیل های شخصی شما را اسکن می کند تا به شما تبلیغات شخصی سازی شده ، جستجوی سفارشی و غیره را ارائه دهد.

از ویژگی های امنیتی می توان به رمزگذاری AES-128 اشاره کرد که از فایلهای شما در حالی که در سرورها ذخیره می شوند ، محافظت می کند. به اندازه AES-256 قوی نیست ، اما تا آنجا که می دانیم شکسته نشده است. احراز هویت دو عاملی نیز موجود است.

دلایل دیگر اینکه چرا Google Drive را دوست داریم

Google Drive یک رابط وب جذاب و بصری دارد که مشابه هر برنامه Google دیگر است. بسیاری از ویژگی ها وجود دارد ، اما احساس نمی کنید که از این تعداد غافل شوید. پیمایش آسان است و احتمالاً بیشتر از مشتری دسک تاپ از آن استفاده خواهید کرد.

مشتری دسک تاپ از مدل همگام سازی آشنا استفاده می کند. شما فایل ها را با قرار دادن آنها در پوشه همگام سازی بارگذاری می کنید. نماد نوار وظیفه به شما امکان می دهد تنظیمات مربوط به پوشه همگام سازی خود را پیکربندی کنید.

Dropbox در مقابل Google Drive
Google Drive Home

برنامه تلفن همراه در Android نصب شده است و اگر بخواهید به پرونده های خود بروید ، راحت است. می توانید از آن برای ویرایش فایل ها نیز استفاده کنید ، که این یک لمس خوب است. بسیاری از برنامه های ذخیره سازی ابری دیگر از شما نیاز دارند که ابتدا فایل را بارگیری کنید.

Google Drive سریع کار می کند ، اما از کپی کردن فایل های سطح بلوک بهره می برد. هنوز سرعت آن مشابه سایر خدمات است. سریعترین نتایج موجود در بررسی Google Drive ما را بررسی کنید.

افکار نهایی

با لیست ما مشورت کنید و مطمئن شوید که خدمات مناسبی را برای شما انتخاب کرده اید. این امکان را برای شما فراهم می کند که به موقع برگردید و آن اشتباهات را برطرف کنید ، ضمن اینکه از پرونده های خود نیز محافظت کرده و آنها را ارزان نگه دارید. در نظر داشته باشید که دانش صفر در هنگام انتخاب خود چه کاری را می تواند برای شما انجام دهد.

با توجه به نسخه نامحدود فایل و قیمت ارزان قیمت ، Sync.com را بیشتر از همه دوست داریم وقتی صحبت از نسخه سازی پرونده است. این به هیچ وجه صدمه ای نمی زند.

فکر می کنید ما انتخاب صحیحی را انجام داده ایم یا خدمات دیگری را برای نسخه بهتر دوست دارید؟ در نظرات به ما بگویید ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map