بهترین ارائه دهندگان ذخیره سازی آنلاین نامحدود 2020

هیچ کس محدودیت هایی را دوست ندارد ، “نامحدود” فقط به نظر می رسد بهتر است ، اینطور نیست؟ این امر در مورد فضای ذخیره سازی نیز پیش می رود: بهتر است یک مقدار نامحدود از یک مقدار ثابت داشته باشید. هارد دیسک ها بزرگتر می شوند ، اما تقاضا برای فضا نیز زیاد است ، زیرا همه چیز ، از عکس گرفته تا بازی ها ، به گیگابایت بیشتری احتیاج دارد. اینجاست که انتخاب های ما برای بهترین فضای ذخیره سازی نامحدود ابر وارد می شود.


هیچ یک از بهترین ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری در زیر هیچ خبری از مقدار خام داده ای نیست که می توانید با آنها ذخیره کنید. برخی ، با این حال ، مبالغ شگفت انگیز را انجام می دهند ، در حالی که برخی دیگر به شما امکان می دهند ماهانه مبلغی پرداخت کنید. مهم نیست که هزینه آن ، هرگز لازم نیست نگران از بین رفتن فضای خود باشید.

اگر این نسخه پشتیبان تهیه شده است نه ذخیره سازی شما بعد از آن (تفاوت توضیح داده شده) ، قطعه ما را در بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین نامحدود بررسی کنید.

بهترین ارائه دهندگان ذخیره سازی آنلاین نامحدود 2020

چه چیزی بهترین فضای ذخیره سازی فضای نامحدود را به بهترین شکل ممکن تبدیل می کند?

وقتی می گوییم “نامحدود” ، ما آن را به معنی کامل کلمه معنی می کنیم. تفاوت اصلی این است که برخی از ارائه دهندگان زیر ذخیره سازی منظم دارند ، در حالی که برخی دیگر Infrastrast-as-a-Service (IaaS) هستند. اینها ذخیره نامحدودی دارند اما در هر گیگابایت در ماه شارژ می شوند. همچنین ، آنها راهی آسان برای ورود پرونده های شما به ابر ارائه نمی دهند. ما برای کمک به این موضوع در مورد نرم افزار صحبت خواهیم کرد.

البته ، اگر همه آنها فضای نامحدودی را ارائه دهند و ما فقط آن را در نظر بگیریم ، راهی برای ارزیابی آنها وجود نخواهد داشت. قیمت یک عامل مهم است. هیچ کس دوست ندارد مبلغ نامحدودی را بپردازد ، حتی اگر برای ذخیره نامحدود باشد. همه دوره های آزمایشی را ارائه نمی دهند ، اما آنچه انجام می دهند ، گره از ما می گیرند.

با ذخیره سازی نامحدود بارگذاری زیادی خواهد شد ، بنابراین سرعت انتقال خوب ضروری است. شما هنگام آپلود کردن ، موهای خاکستری بیشتری را نمی خواهید تا زمان شروع. هرچه خدمات زیرساختی بهتری داشته باشد ، شانس آپلود سریع و بدون نقص شما بهتر خواهد بود. همچنین یک ویژگی عالی برای انتقال سطح بلوک وجود دارد که با انتقال فقط بخش هایی از پرونده تغییر یافته ، سریعتر بارگذاری می شود..

هنگام بارگذاری پرونده های زیادی برای ذخیره سازی ، نمی خواهید این یک کار پیچیده باشد. تجربه کاربر باید بسیار ساده باشد. ما به نحوه کار مشتری و رومیزی و وب و سیستم های عامل بر روی آنها نگاهی خواهیم انداخت.

در صورتی که پرونده های شما را ایمن نگه ندارند ، دیگر نمی توان از خدمات ذخیره سازی ابری استفاده کرد. برخی بهتر از دیگران این کار را می کنند. این واضح تر است که صحبت از رمزگذاری استفاده می شود و آیا از آن در حالت استراحت و همچنین در هنگام ترانزیت استفاده می کنند. همچنین مهم است که آیا آنها از رمزگذاری دانش صفر و تأیید هویت دو عاملی استفاده می کنند.

با توجه به همه این موارد ، بخوانید تا بدانید کدام سرویس ذخیره سازی ابری انتخاب برتر ما برای فضای ذخیره سازی نامحدود است.

1. بهترین فضای ذخیره سازی نامحدود در ابر: تجارت Dropbox

Dropbox در سال 2007 ایجاد شد و امروز یکی از شناخته شده ترین نام های فن آوری است. پس از نقض در سال 2012 ، امنیت به ویژه برای نسخه Business Dropbox به روز شده است. همچنین روندهای بسیاری در همگام سازی و به اشتراک گذاری پرونده تنظیم کرده است ، که هنوز هم در حال انجام هستند.

Dropbox برای تجارت

دو برنامه وجود دارد که فضای ذخیره نامحدودی را ارائه می دهد: Advanced و Enterprise. هزینه های پیشرفته برای هر کاربر 20 دلار هزینه دارد ، اما در صورت پرداخت سالانه تخفیف وجود دارد. برای شرکت باید برای دریافت قیمت با Dropbox تماس بگیرید. این دو طرح ویژگی های مختلفی از جمله همگام سازی هوشمند را ارائه می دهند ، اما شما فقط با Enterprise می توانید کل دامنه کاربر را کنترل کنید.

سرعت بارگذاری اولیه سریعتر از سایر سرویسهای مشابه نیست ، اما هنگام بارگذاری فایلهای تغییر یافته سرعت به لطف انتقال سطح بلوک بسیار بیشتر است. با وجود این مزیت ، فقط برخی از رقبا آن را ارائه می دهند. یکی دیگر از ویژگی های مفید Smart Sync ، گزینه عدم همگام سازی پرونده ها و هنوز هم مشاهده آنها در پوشه همگام سازی شما است.

Dropbox اولین خدمتی بود که مدل همگام سازی پوشه را پیاده سازی می کرد و استفاده از آن در بین بهترین ها قرار دارد. امروز ، کلیدی برای کل تجربه کاربر است. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید از برنامه وب برای دسترسی به پرونده های خود استفاده کنید. ناوبری و طرح بصری و منوها به خوبی ساماندهی شده اند.

دلایل دیگری که ما تجارت Dropbox را دوست داریم

Dropbox در صورت استراحت ، رمزگذاری AES 256 بیتی ، رمزگذاری 128 بیتی رمزگذاری ، احراز هویت دو عاملی و حتی پاک کردن از راه دور را در صورت سرقت از دستگاه شما ارائه می دهد.

بررسی تجارت Dropbox

با Dropbox Business (مطالعه عمیق Dropbox Business ما را بخوانید) می توانید سرورهایی در اروپا برای میزبانی داده های خود انتخاب کنید که به شما امکان می دهد از NSA جلوتر باشید. توجه داشته باشید که Dropbox Business یک سرویس دانش صفر نیست ، اما می توانید با Boxcryptor ادغام شوید و حریم شخصی خود را تقویت کنید (بررسی Boxcryptor ما را بخوانید).

2. جعبه

جعبه برای مشتریان شغلی طراحی شده است ، بنابراین جای تعجب آور نیست که بسیاری از شرکت های لیگ بزرگ از آن استفاده کنند: ادعا می شود 59 درصد از Fortune 500 و همچنین 59،000 مشاغل کوچکتر نیز به عنوان مشتری در اختیار دارند. همچنین یکی از بهترین سیستم عامل های EFSS موجود در امروز است.

چندین برنامه تجاری وجود دارد که فضای ذخیره نامحدودی را ارائه می دهند: Business، Business Plus و Enterprise. شما یک دوره آزمایشی دو هفته ای رایگان را برای هر دو برنامه تجاری دریافت می کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه سازمانی ، لازم است از جعبه درخواستی را برای آنها درخواست کنید.

هر دو برنامه تجاری حداکثر حداکثر بارگذاری پرونده 5 GB دارند. حداقل سه کاربر نیز وجود دارد ، اما حداکثر وجود ندارد. هر تجارت 15 دلار در هر کاربر هزینه می کند ، در حالی که Business Plus 25 دلار شارژ می کند. هر دو دارای ورود به سیستم واحد (SSO) و جلوگیری از از بین رفتن داده ها (DLP) هستند. به علاوه ویژگی های اضافی مانند همکاران خارجی نامحدود و دسترسی به Box KeySafe را ارائه می دهد.

برای بارگذاری پرونده ها با Box ، از یک پوشه همگام سازی استفاده می کنید ، هر پرونده یا پوشه ای که در آن قرار دارید با ابر همگام سازی می شود. برای اینکه در واقع پوشه های خود را فقط در ابر ذخیره کنید و فضای خود را روی دیسک سخت خود ذخیره کنید ، از یک ویژگی به نام همگام سازی انتخابی استفاده می کنید. همگام سازی انتخابی به شما امکان می دهد پوشه های خاصی را از حالت همگام سازی کنید ، پس از آن ، آنها به صورت آفلاین در دسترس نخواهند بود.

سرعت همگام سازی هنگام بارگذاری برای اولین بار به خوبی با سایر سرویس ها مقایسه می شود ، اما نه وقتی که باید فایلهای از قبل بارگذاری شده را همگام کنید. دلیل آن این است که جعبه انتقال فایل های سطح بلوک را ندارد.

هنگام نصب مشتری دسک تاپ ، یک پوشه همگام سازی را روی دیسک سخت شما ایجاد می کند. هر داده ای که در آن نگه دارید ، با ابر همگام سازی می شود. در حالی که پوشه همگام سازی برای کار شما مهم است ، می توانید از سرویس دهنده وب نیز برای دسترسی به پرونده های خود استفاده کنید.

تجربه مشتری وب بسیار ساده است. طرح بصری است و رنگ بندی آن به راحتی قابل مشاهده است. حتی می توانید URL فضای کاری خود را سفارشی کنید و لوگوی خود را اضافه کنید. برنامه تلفن همراه نیز کاربر پسند است.

دلایل دیگر اینکه چرا ما جعبه را دوست داریم

از آنجا که جعبه مشاغل را هدف قرار می دهد جای تعجب نیست که امنیت خوبی را ارائه می دهد. از آنجا که بار زیادی را بارگذاری می کنید ، رمزگذاری در هنگام انتقال از پرونده های شما در برابر حملات وسط محافظت می کند. رمزگذاری AES 256 بیتی از داده های شما روی سرور محافظت می کند. جعبه نیز کلید خود را با همان سطح رمزگذاری AES پیچیده می کند.

چیزهای زیادی درباره Box داریم. بسیار نزدیک به تجارت Dropbox است ، اما فاقد انتقال سطح بلاک است و گزینه ای برای مشاهده پرونده های فقط آنلاین وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی جعبه ما را بخوانید.

3. OpenDrive

OpenDrive برخی از ویژگی های جالب ، برنامه های قیمت گذاری و گزینه استفاده از یک حساب کاربری مشترک را ارائه می دهد ، که عملا از این موارد غافل است. در حالی که این کار روی کاغذ عالی است ، OpenDrive در مورد اجرای آن نیز کاری انجام نمی دهد.

جالب است برای دیدن یک طرح شخصی با فضای ذخیره سازی نامحدود در ابر ، این همان چیزی است که به راحتی با نام شخصی شخصی طراحی شده است. حتی می توانید آن را بین چهار کاربر حساب به اشتراک بگذارید ، در حالی که مالک مدیریت دسترسی دارد. هزینه آن 9.95 دلار در ماه یا 99 دلار در سال است.

برنامه تجاری علاوه بر آنچه که برنامه شخصی ارائه می دهد ، نام تجاری و مدیریت حساب را نیز ارائه می دهد. علاوه بر ویژگی های قبلی ، طرح فروش به شما امکان می دهد تا OpenDrive را به عنوان خدمات شخصی خود شخصی سازی کرده و آن را بفروشید. هزینه های تجاری 29.95 دلار و نماینده فروش 59.95 دلار است و قیمت آن برای هر کاربر اضافی افزایش می یابد.

از آنجا که همگام سازی به خودی خود پیچیده نیست ، خدمات در نحوه عملکرد آنها متفاوت هستند. در مقایسه با دیگران ، سرعت بارگذاری OpenDrive جای دلخواه زیادی را می گذارد. چندین برابر کندتر از ، مثلاً Dropbox است.

برنامه وب OpenDrive به اندازه سایر سرویس ها شهودی نیست و همچنین احساس می شود تا حدودی قدم زده است. با این حال ، تمام تجربه ها در وب نیستند ، و OpenDrive از مدل استاندارد پوشه همگام سازی استفاده می کند که استفاده از آن آسان است. برنامه تلفن همراه چندان عالی نیست ، زیرا تمایل به سقوط بیشتر از یک ماشین تست دارد.

دلایل دیگری که دوست داریم OpenDrive

OpenDrives به شما این امکان را می دهد که بین رمزنگاری مدیریت شده و خصوصی انتخاب کنید. با مدیریت ، OpenDrive کلید رمزگذاری شما را کنترل می کند ، و با خصوصی شما می توانید آن را کنترل کنید. انتقال پرونده ها از پروتکل TLS / SSL محافظت شده توسط AES 128 بیتی محافظت می کند ، در سمت سرور آنها با AES-256 رمزگذاری می شوند.

متأسفانه ، تأیید هویت دو عاملی وجود ندارد. OpenDrive گزینه های جالبی را ارائه می دهد ، اما سرعت بارگذاری کند و تجربه کاربر منسوخ آن را در جایگاه سوم قرار می دهد. در مورد OpenDrive ما بیشتر بخوانید.

4. فایل های ابر Rackspace

همانطور که گفته شد ، Rackspace Cloud Files یک سرویس زیرساخت ابری است که یکی از بهترین آنها در واقع است. نکته جالب از چنین خدماتی این است که آنها می توانند فایل های نامحدودی را ذخیره کنند. با این حال ، شما باید آنها را با دیگر نرم افزارها ادغام کنید تا بتوانید فایل های خود را به راحتی در ابر دریافت کنید. با این کار ، IaaS را می توان فضای ذخیره سازی نامحدود ابر در نظر گرفت.

بسیاری از سیستم عامل ها وجود ندارند که بطور کلی با Cloud Files یا IaaS کار کنند. با این حال ، یک مورد بسیار خوب نیز وجود دارد – Storage Made Easy (SME؛ بررسی Storage Made Easy ما را بخوانید). این در دسترس برای ویندوز ، مک و لینوکس است. برنامه تلفن همراه برای Android ، iOS و Blackberry در دسترس است.

پس از ایجاد یک حساب کاربری SME ، اتصال آن با Rackspace با GUI ساده است. پس از آن ، شما از مدیر cloud Rackspace برای بارگذاری پرونده های خود استفاده خواهید کرد. این یک طرح بندی خوب و تمیز دارد و می توانید برای بارگذاری پرونده های خود از کشیدن و رها کردن استفاده کنید. Rackspace بیش از 200 مرکز داده در سراسر جهان دارد ، بنابراین شما قادر خواهید بود پرونده های خود را به سرعت بارگذاری کنید.

تا رسیدن به 1 ترابایت ، قیمت هر گیگ 0.10 دلار است. پس از آن هرچه بیشتر ذخیره کنید ، کمتر باید هزینه پرداخت کنید. برای 49 ترابایت بعدی آن 0.09 دلار و غیره است. میزان استفاده از پهنای باند برای ترابایت اول با 0.12 دلار شروع می شود و سپس برای 40 ترابایت بعدی و 0.30 دلار کاهش می یابد..

دلایل دیگر اینکه چرا فایل های ابر Rackspace را دوست داریم

برای دستیابی به Cloud Files ، کاربران به یک کلید API احتیاج دارند. این کلید فقط برای کاربران مجاز در دسترس است به طوری که لایه ای دیگر از امنیت را ایجاد می کند. سپس ، پروتکل SSL هنگام انتقال از داده های شما محافظت می کند. با این حال ، Cloud Files داده ها را به صورت رمزگذاری شده ذخیره نمی کند ، بنابراین در صورت وقوع نقض آسیب پذیر است.

Rackspace به کاربرانی که می خواهند فضای ابری خود را بسازند ، چیزهای زیادی را ارائه می دهد ، اما برای مشتریانی که فقط فضای ذخیره سازی نامحدودی را می خواهند ، یک بستر مناسب برای ذخیره سازی ابری راه مناسب است. اگر هنوز هم می خواهید از Cloud Files به عنوان فضای ذخیره سازی ابری استفاده کنید ، راهنمای ما در مورد چگونگی شروع کار با Rackspace Cloud Files را بخوانید.

5. Backblaze B2

آخرین انتخاب ما نیز ارائه دهنده IaaS است ، اما تفاوت آن با Backblaze معمولی است که تهیه نسخه پشتیبان نامحدود را دارد. این همچنین ارزانترین است.

هزینه ذخیره سازی Backblaze فقط 0.005 دلار در هر گیگابایت در ماه هزینه دارد. این بعد از گذراندن 10 گیگابایت اول است که رایگان است. Backblaze B2 برای هر 10،000 بارگیری 0.004 دلار و هر گیگابایت 0.005 دلار است که هنوز هم ارزان نیست. 1 گیگابایت اول داده های بارگیری شده هر روز رایگان است.

با توجه به سرعت انتقال ، Backblaze B2 بسیار عالی عمل می کند ، مخصوصاً اگر با سایر سرویس های ابری مقایسه شود. با این حال ، کاربران خارج از ایالات متحده باید توجه داشته باشند که همه چیز را در یک مرکز داده در ساکرامنتو ، کالیفرنیا ذخیره می کنند. البته این بدان معنی است که سرعت انتقال آهسته تر برای افرادی که به آن نزدیکی ندارند ، می باشد. مجدداً ، برای دستیابی به تجربه کاربری راحت ، از استفاده از نرم افزارهای اضافی مانند SME استفاده می شود.

دلایل دیگر اینکه چرا Backblaze B2 را دوست داریم

خیلی زیاد نیست ، واقعاً Backblaze B2 مانند داده های Cloud ، داده های شما را رمزگذاری نمی کند. همچنین همان زیرساخت هایی مانند فایلهای Cloud را ارائه نمی دهد ، بنابراین سرعت انتقال شما تضمین نمی شود. این در حالی است که بسیار ارزان است ، و این یک عامل تعیین کننده برای برخی از کاربران خواهد بود.

افکار نهایی

خوب ، این ، شما به انتهای لیست رسیده اید. با استفاده از این خدمات ، دیگر لازم نیست نگران محدودیت یا خرابی هارد دیسک خود باشید. ما می خواهیم فقط فضای مناسب برای ابر را ارائه دهیم ، اما مجبور هستیم صفحات عقب را با خدمات زیرساخت ابری پر کنیم.

Dropbox Business با سرعت چشمگیر ، امنیت عالی و تجربه کاربر پیشرو است ، اما اگر فقط به قیمت و چیز دیگری اهمیت نمی دهید ، به OpenDrive نگاه کنید. اگر زیرساخت های ابری معامله شما است ، شما دو راه حل را دارید.

چیزی از دست دادیم؟ آیا سوالی دارید یا فکر می کنید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map