بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای اروپا 2020

اگر در ایالات متحده زندگی می کنید و داده های خود را در ابر بارگذاری می کنید ، آنجاست که NSA می تواند شما را ببیند. نه در اروپا ، جایی که قوانین سختگیرانه حفظ حریم خصوصی به شما کمک می کند تا داده های شخصی خود را از چشمان کنجکاو دور نگه دارید. در این مقاله ما به دنبال بهترین فضای ذخیره سازی ابری در اروپا خواهیم بود ، برای افرادی که در دنیای قدیم و همچنین جدید زندگی می کنند.


افرادی که در اروپا زندگی می کنند می توانند از زمان به روز و بارگیری بهتر لذت ببرند ، در حالی که کاربران در جاهای دیگر قادر خواهند بود در دانستن اینکه داده های آنها توسط قوانین حفظ حریم خصوصی بهتر از آنچه که در خانه دارند ، محافظت می شوند احساس امنیت کنند. اینترنت به شما امکان می دهد دنیا را از راحتی در خانه خود مسافرت کنید ، پس چرا از آن استفاده نکنید? 

قبل از اینکه به تفصیل در مورد بهترین خدمات ذخیره سازی در اروپا بپردازیم ، ابتدا می بینیم که انتخاب ما را بر چه اساس و دلایل انتخاب سرویس ذخیره سازی cloud اروپا قرار داده ایم.

بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای اروپا 2020

چرا باید خدمات ابری مستقر در اروپا را در نظر بگیرید

ایالات متحده به آرامی در حال تبدیل شدن به مکانی ترسناک و ترسناک است: در حالی که قبل از این که ما بیشتر نگران PRISM “عادلانه” و قانون میهن پرستی باشیم ، اکنون باید CLOUD برای مقابله با آن داشته باشیم. این قانون باعث می شود آژانس های الفبای بتوانند اطلاعات شهروندان ایالات متحده را حتی در خارج از کشور ذخیره کنند ، بازیابی کنند ، به این معنی که شما می خواهید لحظه ای که به طور رسمی می گذرد ، به یک سرویس دانش صفر بروید. ما حتی بی طرفی خالص را ذکر نمی کنیم.

با این وجود همه چیز در اروپا کامل نیست: با این وجود ، بسیاری از کشورها در اتحادیه اروپا ، گاه گاهی از حقوق حریم خصوصی برای مبارزه با “تروریسم” چشم پوشی می کنند. با این حال ، این قوانین به هیچ وجه نزدیک به اندازه قوانینی در ایالات متحده از نظر قدرت در اختیار سازمان های اطلاعاتی نیستند.

مهمتر از آن ، قوانین اتحادیه اروپا درباره حریم خصوصی نیز با چیزی به نام مقررات عمومی حفاظت از داده ها یا GDPR در حال ارتقا هستند. در ابتدا در ژانویه 2012 پیشنهاد شد ، پس از چهار سال آماده سازی ، سرانجام در 14 آوریل 2016 تصویب شد. این مورد در ماه مه 2018 وارد عمل می شود.

بزرگترین تغییری که در این زمینه ایجاد شده است ، صلاحیت گسترش یافته است. این آیین نامه جدید برای کلیه شرکت هایی که داده های افراد ساکن در اتحادیه را پردازش می کنند ، فارغ از اینکه در آن شرکت واقع شده است ، اعمال می شود. همچنین ، این حقوق جدید مانند اعلان نقض اجباری ، حق به دست آوردن اطلاعات افراد ، حق فراموشی و حفظ حریم خصوصی را با طراحی ایجاد می کند. روی هم رفته ، این ممکن است زمان مناسبی برای شروع استفاده از خدمات ابری اروپا باشد.

1. بهترین فضای ذخیره سازی ابر برای اروپا: Tresorit

قهرمان قطعی در این گروه ، Tresorit خدمات بسیار خوبی ارائه می دهد. منظور ما این است که Tresorit از امنیت عالی برخوردار است و هم در هلند و هم در ایرلند تحت قوانین خلوت قرار دارد. قوانین خوب ، اما به اندازه خوبی در سوئیس ، جایی که دفتر مرکزی آن قرار دارد ، نیست.

بزرگترین مزیت Tresorit این است که یکی از معدود و بهترین خدمات ابری با دانش صفر است. این بدان معناست که شما رمز عبور خود را انتخاب کرده و بدون اطلاع از دادن اطلاعات آن به Tresorit ، تنظیم کرده و این امر را برای شرکت غیرممکن می کند که داده های خود را به هر کس دیگری تحویل دهد. نکته منفی این است که اگر رمزعبور خود را فراموش کنید ، Tresorit نمی تواند به شما کمک کند تا آن را بازیابی کنید.

Tresorit همچنین رمزگذاری AES-256 را ارائه می دهد. “256” به این معنی است که کلید رمزگذاری 256 بیت طول دارد. تخمین زده می شود که یک رایانه رایانه ای آن را ترک کند ، یک میلیارد سال طول بکشد ، و آن را به یکی از امن ترین خدمات ذخیره سازی ابری تبدیل کند.

در مورد گذرواژه‌ها نیز همین حرف را نمی توان گفت ، زیرا ضعف ها را با زور بی رحمانه می توان به راحتی ترک کرد. Tresorit دارای تأیید هویت دو عاملی برای کمک به آن است ، حتی اگر شخصی رمز ورود شما را داشته باشد ، اگر سعی کند از یک دستگاه ناشناخته وارد شود ، باید یک کد امنیتی را نیز وارد کند. آن کد امنیتی به ایمیل یا تلفن هوشمند شما ارسال می شود.

Tresorit همچنین بهترین کیفیت را در امنیت مرکز داده ارائه می دهد: آنها مطابق با آخرین استانداردهای ISO هستند و توسط Microsoft Azure اداره می شوند. آنها از نظارت ، گشت های امنیتی و اسکن بیومتریک استفاده می کنند. حتی اگر یک تخلف وجود داشته باشد ، با دانش صفر کار کند ، این کار دزدانی را انجام نمی دهد. این فورت ناکس نیست ، اما نزدیک است.

دلایل دیگر اینکه چرا ما Tresorit را دوست داریم

پشتیبانی از لینوکس نیز گنجانده شده است ، چیزی که بین سرویس های ذخیره سازی رایج رایج نیست ، به این معنی که Tresorit در بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما برای مقاله Linux قرار دارد. همچنین دارای هماهنگ سازی عالی دستگاه یا همگام سازی دستگاه است ، به این معنی که از همان دستگاه ها می توانید به همان داده ها دسترسی داشته باشید ، با تغییراتی که در یکی ایجاد شده است تقریباً فوراً از طرف دیگر..

برای همگام سازی پرونده ها بین دستگاه ها ، شما یک “Tresor” ایجاد می کنید (این آلمانی برای “طاق” است) که به پوشه سیستم ویژه پرونده با نام “Tresors my” اضافه می شود. هر پرونده ای که در تورسور شما قرار دارد به طور پیش فرض در هارد دیسک شما و همچنین روی ابر ذخیره می شود. هرگونه تغییر در یک پرونده ، تقریباً در زمان واقعی در ابر و کلیه دستگاههای شما منعکس می شود.

اشتراک گذاری پیوند با Tresorit عالی عمل می کند. به جای ایجاد لینک فقط می توانید از آن با رمز عبور ، تاریخ انقضا و محدودیتهای بارگیری آن محافظت کنید. اگر نمی خواهید به آنها چشم پوشی کنید ، می توانید پیوندهایی را که در نمای “پیوندها” ایجاد کرده اید بررسی کنید.

با این وجود ، روند نزولی به Tresorit نیز وجود دارد: قیمت. دو برنامه فردی وجود دارد. یکی با قیمت 12/12 دلار برای 200 گیگابایت و دیگری با قیمت 30 هزار دلار برای 2TB. هر دو برنامه بیشتر از برخی دیگر از خدمات ، با فضای کمتری برای بوت شدن ، شارژ می شوند. همچنین ، هیچ برنامه ای رایگان وجود ندارد.

اگر می خواهید در مورد Tresorit اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی عمیق Tresorit ما را بررسی کنید ، یا اگر از نوع دستی بیشتری هستید ، آن را امتحان کنید.

2. Dropbox برای تجارت

درست در پشت Toritorit یکی از قدیمی ترین خدمات موجود در دنیای ذخیره ابر است. با نامی که برای بسیاری از کاربران آشنا به نظر می رسد ، نمی توان درک کرد که چرا بعضی ها به غیر از Dropbox به نظر نمی رسند.

این سرویس در سال 2008 ایجاد شده و دارای فراز و نشیب هایی بوده است که بزرگترین آن یکی از بزرگترین سرقت داده ها در سال 2012 است. اشتراک گذاری ، که هنوز هم در حال بهبود است.

Dropbox برای تجارت

برخلاف برنامه شخصی Dropbox ، کاربران Dropbox Business می توانند از سرورهای مستقر در اروپا برای میزبانی داده های خود استفاده کنند ، بنابراین در این لیست جایگاهی پیدا کرد. با این حال توجه داشته باشید که برای ماندن از NSA ممکن است بخواهید از Boxcryptor برای رمزگذاری پرونده های خود قبل از ارسال به ابر استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس مفید ، بررسی Boxcryptor ما را بخوانید.

امنیت پیشرفته ای که قبلاً به آن اشاره کردیم به صورت رمزگذاری 256 بیتی AES ، مراکز داده سخت شده ، رمزگذاری 128 بیتی رمزگذاری AES ، احراز هویت دو عاملی و نکته آخر است ، شما همچنین می توانید پاک کردن از راه دور را در صورت دستگاه همگام شده به سرقت می رود.

دلایل دیگری که ما تجارت Dropbox را دوست داریم

برنامه دسک تاپ Dropbox یک پوشه مخصوص ابر را به سیستم اضافه می کند. این پوشه همگام سازی به عنوان گوشه ای از کل تجربه کاربر عمل می کند. علاوه بر این ، یک برنامه وب نیز وجود دارد که به شما امکان دسترسی به پرونده های خود را می دهد.

پیمایش محتوا به شما اجازه نمی دهد تا سرتان را خراش دهید ، منوها ساماندهی شده اند ، رنگ بندی رنگی به راحتی قابل مشاهده است و کشیدن و رها کردن تجربه را ساده تر می کند. همچنین روی سیستم عامل های مختلفی کار می کند – Windows، Mac، Linux، Android و iOS. صرف نظر از استفاده شما ، تجربه کاربر Dropbox بسیار روان است.

Dropbox مدل مشترک همگام سازی را در سال 2008 اختراع کرد ، اما امروز نیز راه را پیش می برد. این به لطف انتقال پرونده های سطح بلوک است ، همچنین به عنوان همگام سازی دیفرانسیل شناخته می شود. به جای اینکه کل پرونده را جایگزین کند ، فقط بخشهای تغییر یافته را جایگزین می کند.

Dropbox Business دارای ویژگی های عالی پوشه و به اشتراک گذاری فایل است که استفاده از آنها بسیار آسان است. همچنین می توانید تاریخ های انقضاء را برای خاتمه دادن به پیوندها و کلمه های عبور برای تنظیم دقیق کنترل محتوای خود درج کنید.

فریب دادن همان اقدامات امنیتی مانند Tresorit این سرویس را در رده دوم قرار می دهد. اگر این نگرانی اصلی شما نیست ، Dropbox Business یک آزمایش 30 روزه رایگان ارائه می دهد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، Dropbox را برای بررسی بازرگانی در عمق ما ببینید.

3. Jottacloud

بعد از دو دوره اول ، پر کردن صفحات عقب بیشتر به آنچه در اروپا موجود است ، پایین می آید ، نه بهترین چیز ؛ ما آنها را درست همان قرار داده ایم اولین مورد Jottacloud است ، یک سکوی پشتیبان گیری و همگام سازی نروژی با محوریت حفظ حریم خصوصی. این نسبتاً ارزان و کاربردی آسان است.

این دفتر مرکزی در نروژ واقع شده است ، کشوری که برخی از بهترین قوانین حفظ حریم خصوصی در جهان را دارد. این یک ضمانت حریم خصوصی است که قول می دهد اطلاعات شما را ذخیره نمی کند. با این حال ، اطلاعات شخصی و ابرداده ثبت می شود. Jottacloud حداقل یک ویژگی تأیید اعتبار دو عاملی دارد.

دلایل دیگر اینکه چرا ما Jottacloud را دوست داریم

Jottacloud یک برنامه رایگان با 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی ارائه می دهد ، همچنین دارای یک برنامه نامحدود با قیمت 9.99 دلار است. همچنین یک نسخه پشتیبان تهیه عکس عالی با نام برجسته ، Jottacloud Photos وجود دارد. تهیه نسخه پشتیبان از انواع پرونده های نادر برای Jottacloud مشکلی ندارد.

4. Livedrive

Livedrive طی سالها تغییرات بسیاری را پشت سر گذاشته است ، اما بزرگترین تغییر این است که مراکز داده آن به انگلستان منتقل شده اند. کیفیت آن به میزان قابل توجهی بهبود یافته است ، و اکنون این نرم افزار دارای ویژگی های مختلف است.

همه چیز بهبود نیافته است و این در بعضی از بندهای وحشتناک در سیاست حفظ حریم خصوصی منعکس شده است. به عنوان مثال ، در بند 40 گفته شده است که Livedrive از 30 رایانه ای که به این سرویس متصل نشده اند ، پشتیبان گیری را حذف می کند. بند دیگری بیان می کند که Livedrive حق بایگانی داده ها را در امکاناتی که ممکن است برای دسترسی فوری در دسترس نباشد ، بایگانی می کند.

این به هیچ وجه یک سرویس دانش صفر نیست ، و به بند 14 کمک نمی کند. این بیان می کند که Livedrive به پرونده های شما می پردازد و هر آنچه را که دارای یک “باور معقول” باشد ، حذف می کند که شما از حقوق مناسب برخوردار نیستید..

در سیاست حفظ حریم خصوصی ، Livedrive همچنین نشان می دهد که تحت شرایط خاص ، تماس های تبلیغاتی را با سازمان های اجرای قانون آغاز می کند ، بنابراین به هیچ وجه نمی توانید داده های حساس را با آن حفظ کنید..

دلایل دیگری که چرا Livedrive را دوست داریم

خدمات مشتری پاسخ سریع به درخواست مشتری می دهد و تلاش می کند تا خدمات با کیفیت را ارائه دهد. همچنین یک لیست جامع سؤالات متداول وجود دارد. همچنین ارزانترین برنامه قیمت گذاری فضای پشتیبان نامحدودی را ارائه می دهد.

Livedrive برای ذخیره انبوه ارزان است ، اما فرایند ثبت نام پیچیده تر از آنچه که باید باشد ، همانطور که لغو می شود. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی Livedrive ما را بخوانید.

5. CloudMe

آخرین انتخاب ما خدماتی است که از سوئد ارائه می شود. به همین ترتیب از قوانینی که به محافظت از حریم خصوصی داده هایی که در آنجا میزبان هستند کمک می کند. CloudMe توسط Xcerion تأسیس شد و در ابتدا iCloud نام داشت. بعد از اینکه اپل دامنه را به دست آورد ، به عنوان دسک تاپ ابر مجازی و CloudMe برای همگام سازی و ذخیره سازی فایل به CloudTop تقسیم شد.

این برنامه با چندین برنامه مختلف قیمت گذاری مصرف کننده همراه است. سه نفر اول فضای زیادی را ارائه نمی دهند ، و با توجه به ارزش آنها برای پول گران هستند. دو مورد آخر قیمت بیشتری دارند اما حتی گرانتر هم هستند. گران ترین طرح فقط 500 گیگابایت با قیمت 30 یورو در ماه ارائه می دهد.

یک برنامه رایگان وجود دارد که به شما امکان می دهد CloudMe را امتحان کنید. این دستگاه 3 گیگابایت فضای ذخیره سازی و حداکثر اندازه پرونده 150 مگابایت را ارائه می دهد. CloudMe به هیچ وجه رمزگذاری ارائه نمی دهد. هیچ گزینه چت برای دستیابی به پشتیبانی وجود ندارد ، فقط یک تالار گفتگو که شامل بخش سؤالات متداول است.

دلایل دیگری که ما CloudMe را دوست داریم 

ما آن را دوست نداریم احتمالاً باید از این سرویس اجتناب کنید.

نتیجه

با شروع چشم انداز حریم خصوصی داده های ایالات متحده ، شبیه به سال 1984 اورول ، اروپا بیشتر و بیشتر به دنبال پناهگاهی برای ذخیره سازی داده های شما است. به خصوص با تولید GDPR در ماه مه سال 2018. این در حالیست که لیست 5 گزینه برتر با ترسوریت رهبری برای ذخیره سازی ابر در اروپا وجود دارد..

خدمات ذخیره سازی ابری مورد علاقه شما مستقر در اروپا چیست؟ نظر شما در مورد انتخاب های ما چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map